Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Frankfurt-Rödelheim v 07:32 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
07:33 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt-Rödelheim 07:33 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 07:37 Oberursel-Stierstadt 07:39 - Oberursel(Taunus) 07:41 - Bad Homburg 07:45 - Seulberg 07:49 - Friedrichsdorf(Taunus) 07:50 |
1 |
|
07:37 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt-Rödelheim 07:37 - Frankfurt(Main)West 07:40 Frankfurt(Main)Süd 07:57 - Frankfurt-Louisa 08:01 - Langen(Hess) 08:12 - Erzhausen 08:17 - Darmstadt Hbf 08:26 |
3 |
|
07:38 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt-Rödelheim 07:38 - Eschborn Süd 07:41 - Eschborn 07:43 - Niederhöchstadt 07:45 - Kronberg Süd 07:49 - Kronberg(Taunus) 07:51 |
1 |
|
07:42 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt-Rödelheim 07:42 - Frankfurt(Main)West 07:45 Frankfurt(Main)Messe 07:47 - Frankfurt(M)Taunusanlage 07:53 - Frankfurt(M)Hauptwache 07:55 - Frankfurt(M)Konstablerwache 07:57 - Frankfurt(Main)Süd 08:02 |
2 |
|
07:46 |
STN RB15 (24585) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt-Rödelheim 07:46 - Frankfurt(Main)Hbf 07:57 |
2 |
|
07:48 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt-Rödelheim 07:48 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 07:52 - Oberursel-Stierstadt 07:54 - Oberursel(Taunus) 07:56 - Bad Homburg 08:03 |
1 |
|
07:52 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt-Rödelheim 07:52 - Frankfurt(Main)West 07:55 Frankfurt(M)Ostendstraße 08:08 - Frankfurt-Louisa 08:16 - Dreieich-Buchschlag 08:22 - Langen-Flugsicherung 08:25 - Langen(Hess) 08:27 |
3 |
|
07:53 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt-Rödelheim 07:53 - Eschborn Süd 07:56 Eschborn 07:58 - Niederhöchstadt 08:00 - Schwalbach(Taunus)Nord 08:03 - Schwalbach(Taunus)Limes 08:04 - Bad Soden(Taunus) 08:09 |
1 |
|
07:57 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt-Rödelheim 07:57 - Frankfurt(Main)West 08:00 Frankfurt(Main)Messe 08:02 - Frankfurt(M)Taunusanlage 08:08 - Frankfurt(M)Hauptwache 08:10 - Frankfurt(M)Konstablerwache 08:12 - Frankfurt(Main)Süd 08:17 |
2 |
|
08:03 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt-Rödelheim 08:03 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 08:07 Oberursel-Stierstadt 08:09 - Oberursel(Taunus) 08:11 - Bad Homburg 08:15 - Seulberg 08:19 - Friedrichsdorf(Taunus) 08:20 |
1 |
|
08:07 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt-Rödelheim 08:07 - Frankfurt(Main)West 08:10 Frankfurt(Main)Süd 08:27 - Frankfurt-Louisa 08:31 - Langen(Hess) 08:42 - Erzhausen 08:47 - Darmstadt Hbf 08:56 |
3 |
|
08:08 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt-Rödelheim 08:08 - Eschborn Süd 08:11 - Eschborn 08:13 - Niederhöchstadt 08:15 - Kronberg Süd 08:19 - Kronberg(Taunus) 08:21 |
1 |
|
08:12 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt-Rödelheim 08:12 - Frankfurt(Main)West 08:15 Frankfurt Hbf (tief) 08:21 - Frankfurt(M)Konstablerwache 08:27 - Frankfurt(M)Ostendstraße 08:28 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 08:30 - Frankfurt(Main)Süd 08:32 |
2 |
|
08:17 |
STN RB15 (24587) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt-Rödelheim 08:17 - Frankfurt(Main)Hbf 08:28 |
2 |
|
08:18 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt-Rödelheim 08:18 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 08:22 - Oberursel-Stierstadt 08:24 - Oberursel(Taunus) 08:26 - Bad Homburg 08:30 |
1 |
|
08:22 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt-Rödelheim 08:22 - Frankfurt(Main)West 08:25 Frankfurt(M)Ostendstraße 08:38 - Frankfurt-Louisa 08:46 - Dreieich-Buchschlag 08:52 - Langen-Flugsicherung 08:55 - Langen(Hess) 08:57 |
3 |
|
08:23 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt-Rödelheim 08:23 - Eschborn Süd 08:26 Eschborn 08:28 - Niederhöchstadt 08:30 - Schwalbach(Taunus)Nord 08:33 - Schwalbach(Taunus)Limes 08:34 - Bad Soden(Taunus) 08:39 |
1 |
|
08:27 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt-Rödelheim 08:27 - Frankfurt(Main)West 08:30 Frankfurt(Main)Messe 08:32 - Frankfurt(M)Taunusanlage 08:38 - Frankfurt(M)Hauptwache 08:40 - Frankfurt(M)Konstablerwache 08:42 - Frankfurt(Main)Süd 08:47 |
2 |
|
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.