Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Berlin Hbf (S-Bahn) v 05:51 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
05:51 | FEX19813 |
Flughafen BER
Berlin Hbf 05:51 - Berlin Gesundbrunnen 05:57 - Berlin Ostkreuz 06:10 - Flughafen BER 06:30 |
4 Berlin Hbf |
|
05:51 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:51 - Berlin Bellevue 05:53 Berlin-Tiergarten 05:56 - Berlin Zoologischer Garten (S) 05:57 - Berlin Westkreuz 06:08 - Berlin Olympiastadion 06:16 - Berlin-Spandau (S) 06:24 |
16 |
|
05:51 | EC 41 |
Warszawa Wschodnia
Berlin Hbf 05:51 - Frankfurt(Oder) 06:46 - Rzepin 07:07 - Swiebodzin 07:44 Zbaszynek 07:57 - Konin 09:35 - Kutno 10:10 - Warszawa Zachodnia 11:10 - Warszawa Centralna 11:17 - Warszawa Wschodnia 11:26 |
12 Berlin Hbf |
|
05:53 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:53 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:55 Berlin Ostkreuz (S) 06:12 - Berlin Nöldnerplatz 06:20 - Berlin Springpfuhl 06:28 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 06:33 - Ahrensfelde (S) 06:38 |
15 |
|
05:57 |
RE 4 (3167) |
Rathenow
Berlin Hbf 05:57 - Berlin Jungfernheide 06:01 - Berlin-Spandau 06:06 Berlin-Staaken 06:12 - Wustermark 06:26 - Buschow 06:38 - Nennhausen 06:48 - Rathenow 06:56 |
8 Berlin Hbf |
|
06:00 | ICE 1001 |
München Hbf
Berlin Hbf 06:00 - Halle(Saale)Hbf 07:10 - Erfurt Hbf 07:40 - Nürnberg Hbf 08:56 - München Hbf 10:02 |
2 Berlin Hbf |
|
06:01 |
RE 1 (73719) |
Magdeburg Hbf
Berlin Hbf 06:01 - Berlin Zoologischer Garten 06:07 - Berlin-Charlottenburg 06:10 - Berlin-Wannsee 06:20 Potsdam Hbf 06:29 - Werder(Havel) 06:38 - Kirchmöser 07:01 - Wusterwitz 07:05 - Burg(Magdeburg) 07:29 - Magdeburg Hbf 07:47 |
13 Berlin Hbf |
|
06:03 |
RE 4 (3164) |
Jüterbog
Berlin Hbf 06:03 - Berlin Potsdamer Platz 06:06 - Berlin Südkreuz 06:11 Berlin-Lichterfelde Ost 06:18 - Thyrow 06:33 - Trebbin 06:37 - Woltersdorf/Nuthe-Urstromtal 06:44 - Jüterbog 06:56 |
1 Berlin Hbf |
|
06:06 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 06:06 - Berlin Bellevue 06:08 Berlin Zoologischer Garten (S) 06:12 - Berlin Savignyplatz 06:19 - Berlin-Grunewald 06:32 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:47 - Potsdam Hbf (S) 06:52 |
16 |
|
06:06 | IC 240 |
Amsterdam Centraal
Berlin Hbf 06:06 - Hannover Hbf 07:53 - Bünde(Westf) 08:41 - Osnabrück Hbf 09:04 - Rheine 09:33 - Bad Bentheim 09:48 - Hengelo 10:07 - Deventer 10:41 - Amsterdam Centraal 12:26 |
14 Berlin Hbf |
|
06:08 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 06:08 - Berlin Friedrichstraße (S) 06:10 Berlin Treptower Park 06:28 - Berlin Plänterwald 06:34 - Berlin-Johannisthal 06:42 - Berlin Grünbergallee 06:51 - Flughafen BER (S-Bahn) 07:02 |
15 |
|
06:10 |
RB 23 (18143) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 06:10 - Berlin Friedrichstraße 06:12 - Berlin Alexanderplatz 06:15 - Berlin Ostbahnhof 06:20 - Berlin Ostkreuz 06:24 - Flughafen BER 06:46 |
12 Berlin Hbf |
|
06:12 |
RB 10 (18502) |
Nauen
Berlin Hbf 06:12 - Berlin Jungfernheide 06:16 - Berlin-Spandau 06:22 Albrechtshof 06:29 - Seegefeld 06:31 - Finkenkrug 06:38 - Brieselang 06:42 - Nauen 06:51 |
7 Berlin Hbf |
|
06:12 |
RE 5 (3503) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 06:12 - Berlin Potsdamer Platz 06:15 - Berlin Südkreuz 06:20 |
4 Berlin Hbf |
|
06:14 |
RE 1 (73756) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 06:14 - Berlin Friedrichstraße 06:16 - Berlin Alexanderplatz 06:20 - Berlin Ostbahnhof 06:24 Fangschleuse 06:51 - Fürstenwalde(Spree) 07:01 - Berkenbrück 07:07 - Briesen(Mark) 07:13 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 07:25 - Frankfurt(Oder) 07:31 |
11 Berlin Hbf |
|
06:15 |
RE 27 (50257) |
Elsterwerda
Berlin Hbf 06:15 - Berlin Südkreuz 06:19 - Doberlug-Kirchhain 07:22 - Elsterwerda 07:33 |
3 Berlin Hbf |
|
06:15 | RJ 257 |
Graz Hbf
Berlin Hbf 06:15 - Doberlug-Kirchhain 07:22 - Elsterwerda 07:33 - Dresden-Neustadt 08:00 Pardubice hl.n. 11:39 - Wiener Neustadt Hbf 15:33 - Mürzzuschlag 16:31 - Kapfenberg 16:54 - Bruck/Mur 17:00 - Graz Hbf 17:39 |
3 Berlin Hbf |
|
06:20 |
RE 8 (62005) |
Wittenberge
Berlin Hbf 06:20 - Berlin Zoologischer Garten 06:25 - Berlin-Spandau 06:36 - Falkensee 06:44 Nauen 06:54 - Paulinenaue 07:08 - Friesack(Mark) 07:16 - Neustadt(Dosse) 07:24 - Bad Wilsnack 07:47 - Wittenberge 07:57 |
14 Berlin Hbf |
|
06:21 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 06:21 - Berlin Bellevue 06:23 Berlin-Tiergarten 06:26 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:27 - Berlin Westkreuz 06:38 - Berlin Olympiastadion 06:46 - Berlin-Spandau (S) 06:54 |
16 |
|
06:21 | FEX19815 |
Ludwigsfelde
Berlin Hbf 06:21 - Berlin Gesundbrunnen 06:26 - Berlin Ostkreuz 06:39 - Flughafen BER 07:00 - Birkengrund 07:20 - Ludwigsfelde 07:24 |
6 Berlin Hbf |
|
06:23 |
RE 2 (3104) |
Cottbus Hbf
Berlin Hbf 06:23 - Berlin Friedrichstraße 06:25 - Berlin Alexanderplatz 06:29 Berlin Ostbahnhof 06:33 - Vetschau 07:41 - Kunersdorf 07:47 - Kolkwitz 07:51 - Cottbus Hbf 07:55 |
12 Berlin Hbf |
|
06:23 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 06:23 - Berlin Friedrichstraße (S) 06:25 Berlin Ostkreuz (S) 06:42 - Berlin Nöldnerplatz 06:50 - Berlin Springpfuhl 06:58 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 07:03 - Ahrensfelde (S) 07:08 |
15 |
|
06:28 | ICE 503 |
München Hbf
Berlin Hbf 06:28 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 07:10 - Leipzig Hbf 07:42 - Erfurt Hbf 08:29 - Bamberg 09:15 - Erlangen 09:36 - Nürnberg Hbf 09:52 - München Hbf 11:03 |
1 Berlin Hbf |
|
06:29 | ICE 277 |
Basel SBB
Berlin Hbf 06:29 - Wolfsburg Hbf 07:37 - Braunschweig Hbf 07:55 - Hildesheim Hbf 08:18 - Göttingen 08:50 - Kassel-Wilhelmshöhe 09:12 - Fulda 09:45 - Hanau Hbf 10:25 - Frankfurt(Main)Hbf 10:44 - Mannheim Hbf 11:27 - Karlsruhe Hbf 11:57 - Baden-Baden 12:15 - Offenburg 12:30 - Freiburg(Breisgau) Hbf 13:02 - Basel Bad Bf 13:37 - Basel SBB 13:47 |
14 Berlin Hbf |
|
06:32 |
RE 3 (3341) |
Lutherstadt Wittenberg Hbf
Berlin Hbf 06:32 - Berlin Potsdamer Platz 06:35 - Berlin Südkreuz 06:39 Berlin-Lichterfelde Ost 06:46 - Niedergörsdorf 07:28 - Blönsdorf 07:33 - Zörnigall 07:55 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 07:59 |
4 Berlin Hbf |
|
06:33 |
RE 3 (3304) |
Stralsund Hbf
Berlin Hbf 06:33 - Berlin Gesundbrunnen 06:37 - Bernau(b Berlin) 06:54 Eberswalde Hbf 07:08 - Wilmersdorf(Angerm) 07:41 - Klein Bünzow 08:57 - Greifswald Süd 09:17 - Stralsund Hbf 09:43 |
6 Berlin Hbf |
|
06:36 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 06:36 - Berlin Bellevue 06:38 Berlin Zoologischer Garten (S) 06:42 - Berlin Savignyplatz 06:49 - Berlin-Grunewald 07:02 - Potsdam Griebnitzsee (S) 07:17 - Potsdam Hbf (S) 07:22 |
16 |
|
06:37 |
RE 2 (3105) |
Nauen
Berlin Hbf 06:37 - Berlin Zoologischer Garten 06:42 - Berlin-Charlottenburg 06:46 Albrechtshof 07:00 - Falkensee 07:05 - Finkenkrug 07:10 - Brieselang 07:14 - Nauen 07:23 |
14 Berlin Hbf |
|
06:38 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 06:38 - Berlin Friedrichstraße (S) 06:40 Berlin Treptower Park 06:58 - Berlin Plänterwald 07:05 - Berlin-Johannisthal 07:15 - Berlin Grünbergallee 07:25 - Flughafen BER (S-Bahn) 07:36 |
15 |
|
06:40 |
RE 8 (62002) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 06:40 - Berlin Friedrichstraße 06:43 - Berlin Alexanderplatz 06:47 - Berlin Ostbahnhof 06:52 - Berlin Ostkreuz 06:55 - Flughafen BER 07:15 |
12 Berlin Hbf |
|
06:41 |
RE 1 (73761) |
Brandenburg Hbf
Berlin Hbf 06:41 - Berlin Zoologischer Garten 06:46 - Berlin-Wannsee 06:58 - Potsdam Hbf 07:05 Potsdam Charlottenhof 07:09 - Potsdam Park Sanssouci 07:12 - Werder(Havel) 07:18 - Groß Kreutz 07:26 - Götz 07:30 - Brandenburg Hbf 07:38 |
13 Berlin Hbf |
|
06:45 | ICE 644 |
Düsseldorf Hbf
Berlin Hbf 06:45 - Wolfsburg Hbf 07:52 - Hannover Hbf 08:28 - Minden(Westf) 09:00 - Bielefeld Hbf 09:23 - Hamm(Westf)Hbf 09:50 - Dortmund Hbf 10:11 - Bochum Hbf 10:24 - Essen Hbf 10:35 - Duisburg Hbf 10:48 - Düsseldorf Flughafen 10:58 - Düsseldorf Hbf 11:07 |
14 Berlin Hbf |
|
06:45 |
RE 8 (62056) |
Baruth(Mark)
Berlin Hbf 06:45 - Berlin Potsdamer Platz 06:47 - Berlin Südkreuz 06:52 - Berlin-Lichterfelde Ost 07:00 Blankenfelde(Teltow-Fläming) 07:16 - Dahlewitz 07:19 - Rangsdorf 07:23 - Zossen 07:33 - Wünsdorf-Waldstadt 07:42 - Baruth(Mark) 07:53 |
1 Berlin Hbf |
|
06:46 |
RE 7 (3706) |
Berlin Ostbahnhof
Berlin Hbf 06:46 - Berlin Friedrichstraße 06:48 - Berlin Alexanderplatz 06:52 - Berlin Ostbahnhof 06:56 |
11 Berlin Hbf |
|
06:46 |
RE 5 (4352) |
Rostock Hbf
Berlin Hbf 06:46 - Berlin Gesundbrunnen 06:52 - Oranienburg 07:15 Gransee 07:32 - Dannenwalde(Gransee) 07:38 - Neustrelitz Hbf 07:59 - Güstrow 09:00 - Rostock Hbf 09:23 |
6 Berlin Hbf |
|
06:47 |
RB 10 (18503) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 06:47 - Berlin Potsdamer Platz 06:49 - Berlin Südkreuz 06:54 |
2 Berlin Hbf |
|
06:50 |
RB 23 (18142) |
Berlin-Charlottenburg
Berlin Hbf 06:50 - Berlin Zoologischer Garten 06:55 - Berlin-Charlottenburg 06:58 |
13 Berlin Hbf |
|
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Hbf
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|