Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 20:08 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
20:08 |
RB 24 (18330) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 20:08 - Berlin-Lichtenberg 20:12 - Berlin-Hohenschönhausen 20:21 Bernau(b Berlin) 20:33 - Rüdnitz 20:38 - Biesenthal 20:42 - Melchow 20:46 - Eberswalde Hbf 20:54 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
20:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 20:08 - Berlin Warschauer Straße 20:10 Berlin Ostbahnhof (S) 20:12 - Berlin Jannowitzbrücke 20:15 - Berlin Alexanderplatz (S) 20:17 - Berlin Hackescher Markt 20:19 - Berlin Westkreuz 20:37 |
6 |
|
20:08 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 20:08 - Berlin Treptower Park 20:10 Berlin Plänterwald 20:13 - Berlin Baumschulenweg 20:15 - Berlin-Schöneweide (S) 20:18 - Berlin-Johannisthal 20:20 - Berlin-Grünau 20:27 |
11 |
|
20:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 20:08 - Berlin Frankfurter Allee 20:10 Berlin Storkower Str 20:12 - Berlin Landsberger Allee 20:14 - Berlin Greifswalder Str 20:17 - Berlin Prenzlauer Allee 20:19 - Birkenwerder(b Berlin) 20:53 |
12 |
|
20:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 20:10 - Berlin Treptower Park 20:12 Berlin Südkreuz (S) 21:25 - Berlin Heidelberger Platz 21:32 - Berlin Westkreuz 21:38 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 21:40 - Berlin Beusselstraße 21:47 |
11 |
|
20:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:11 - Berlin Warschauer Straße 20:13 Berlin-Tiergarten 20:31 - Berlin Zoologischer Garten (S) 20:33 - Berlin Savignyplatz 20:35 - Berlin-Grunewald 20:42 - Potsdam Hbf (S) 21:02 |
6 |
|
20:12 | FEX19869 |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 20:12 - Flughafen BER 20:30 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
20:12 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:12 - Berlin-Rummelsburg 20:13 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 20:15 - Berlin-Karlshorst (S) 20:19 |
3 |
|
20:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:13 - Berlin Warschauer Straße 20:15 Berlin Bellevue 20:31 - Berlin-Tiergarten 20:33 - Berlin Zoologischer Garten (S) 20:35 - Berlin-Stresow 20:55 - Berlin-Spandau (S) 20:57 |
6 |
|
20:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:14 - Berlin Nöldnerplatz 20:16 Berlin-Lichtenberg (S) 20:18 - Berlin Springpfuhl 20:23 - Berlin Poelchaustr. 20:26 - Berlin-Marzahn 20:28 - Ahrensfelde (S) 20:34 |
3 |
|
20:15 |
RE 1 (73742) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 20:15 - Erkner 20:30 - Fangschleuse 20:35 - Hangelsberg 20:40 - Fürstenwalde(Spree) 20:47 - Frankfurt(Oder) 21:05 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
20:15 | S 41 |
Berlin Hermannstraße
Berlin Ostkreuz (S) 20:15 - Berlin Treptower Park 20:17 - Berlin Sonnenallee 20:20 - Berlin-Neukölln 20:22 - Berlin Hermannstraße 20:24 |
11 |
|
20:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 20:16 - Berlin Frankfurter Allee 20:18 Berlin Treptower Park 21:12 - Berlin Landsberger Allee 21:22 - Berlin Schönhauser Allee 21:28 - Berlin Gesundbrunnen(S) 21:30 - Berlin Beusselstraße 21:37 |
12 |
|
20:16 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 20:16 - Berlin Warschauer Straße 20:18 |
5 |
|
20:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 20:17 - Berlin Nöldnerplatz 20:18 Berlin-Lichtenberg (S) 20:20 - Petershagen Nord 20:49 - Strausberg-Hegermühle 20:58 - Strausberg Stadt 21:02 - Strausberg Nord 21:04 |
3 |
|
20:17 | FEX19862 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 20:17 - Berlin Gesundbrunnen 20:27 - Berlin Hbf 20:33 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
20:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 20:18 - Berlin Warschauer Straße 20:20 Berlin Ostbahnhof (S) 20:22 - Berlin Jannowitzbrücke 20:25 - Berlin Alexanderplatz (S) 20:27 - Berlin Charlottenburg (S) 20:44 - Berlin Westkreuz 20:47 |
6 |
|
20:18 | S 85 |
Berlin-Schöneweide (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:18 - Berlin Treptower Park 20:20 - Berlin Plänterwald 20:23 - Berlin Baumschulenweg 20:25 - Berlin-Schöneweide (S) 20:28 |
11 |
|
20:19 |
RB 32 (18233) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 20:19 - Berlin-Schöneweide 20:24 - Schönefeld(bei Berlin) 20:34 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
20:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 20:19 - Berlin Nöldnerplatz 20:20 Berlin-Lichtenberg (S) 20:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 20:25 - Berlin Springpfuhl 20:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 20:34 - Berlin-Wartenberg 20:36 |
4 |
|
20:19 | S 85 |
Berlin-Pankow
Berlin Ostkreuz (S) 20:19 - Berlin Frankfurter Allee 20:21 Berlin Storkower Str 20:23 - Berlin Landsberger Allee 20:25 - Berlin Greifswalder Str 20:28 - Berlin Bornholmer Str. 20:34 - Berlin-Pankow 20:38 |
12 |
|
20:20 |
RE 2 (3133) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 20:20 - Berlin Ostbahnhof 20:23 - Berlin Alexanderplatz 20:28 Berlin Friedrichstraße 20:32 - Falkensee 21:05 - Finkenkrug 21:10 - Brieselang 21:14 - Nauen 21:23 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
20:20 |
RB 25 (61173) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 20:20 - Berlin-Lichtenberg 20:23 - Ahrensfelde 20:35 - Ahrensfelde Friedhof 20:37 - Ahrensfelde Nord 20:40 - Blumberg-Rehhahn 20:42 - Blumberg(b Berlin) 20:44 - Seefeld(Mark) 20:50 - Werneuchen 20:55 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
20:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 20:20 - Berlin Treptower Park 20:22 Berlin Südkreuz (S) 21:35 - Berlin Heidelberger Platz 21:42 - Berlin Westkreuz 21:48 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 21:50 - Berlin Beusselstraße 21:57 |
11 |
|
20:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:21 - Berlin Warschauer Straße 20:23 Berlin-Tiergarten 20:41 - Berlin Zoologischer Garten (S) 20:43 - Berlin Savignyplatz 20:45 - Berlin-Grunewald 20:52 - Potsdam Hbf (S) 21:12 |
6 |
|
20:22 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:22 - Berlin-Rummelsburg 20:23 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 20:25 - Berlin-Karlshorst (S) 20:29 |
3 |
|
20:23 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:23 - Berlin Warschauer Straße 20:25 - Berlin Ostbahnhof (S) 20:27 |
5 |
|
20:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:24 - Berlin Nöldnerplatz 20:26 Berlin-Lichtenberg (S) 20:28 - Berlin Springpfuhl 20:33 - Berlin Poelchaustr. 20:36 - Berlin-Marzahn 20:38 - Ahrensfelde (S) 20:44 |
3 |
|
20:25 |
RE 1 (73789) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 20:25 - Berlin Ostbahnhof 20:29 - Berlin Alexanderplatz 20:33 - Berlin Friedrichstraße 20:36 Berlin Hbf 20:39 - Potsdam Park Sanssouci 21:12 - Werder(Havel) 21:18 - Groß Kreutz 21:26 - Götz 21:30 - Brandenburg Hbf 21:39 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
20:26 |
RB 23 (18171) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 20:26 - Flughafen BER 20:46 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
20:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 20:26 - Berlin Frankfurter Allee 20:28 Berlin Treptower Park 21:22 - Berlin Landsberger Allee 21:32 - Berlin Schönhauser Allee 21:38 - Berlin Gesundbrunnen(S) 21:40 - Berlin Beusselstraße 21:47 |
12 |
|
20:27 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:27 - Berlin Nöldnerplatz 20:28 Berlin-Lichtenberg (S) 20:30 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 20:33 - Berlin-Biesdorf 20:36 - Berlin Wuhletal 20:38 - Berlin-Mahlsdorf (S) 20:42 |
3 |
|
20:28 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:28 - Berlin Warschauer Straße 20:30 - Berlin Ostbahnhof (S) 20:32 |
6 |
|
20:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 20:28 - Berlin Frankfurter Allee 20:30 Berlin-Pankow 20:47 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 20:49 - Berlin-Blankenburg 20:52 - Bergfelde(b Berlin) 21:07 - Birkenwerder(b Berlin) 21:13 |
12 |
|
20:28 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 20:28 - Berlin Treptower Park 20:30 Berlin Baumschulenweg 20:35 - Berlin-Schöneweide (S) 20:38 - Berlin-Johannisthal 20:40 - Berlin-Adlershof 20:43 - Berlin-Grünau 20:47 |
11 |
|
20:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 20:30 - Berlin Treptower Park 20:32 Berlin Südkreuz (S) 21:45 - Berlin Heidelberger Platz 21:52 - Berlin Westkreuz 21:58 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 22:00 - Berlin Beusselstraße 22:07 |
11 |
|
20:31 |
RB 23 (18170) |
Berlin-Charlottenburg
Berlin Ostkreuz 20:31 - Berlin Ostbahnhof 20:34 - Berlin Alexanderplatz 20:41 - Berlin Friedrichstraße 20:45 - Berlin Hbf 20:48 - Berlin Zoologischer Garten 20:54 - Berlin-Charlottenburg 20:58 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
20:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:31 - Berlin Warschauer Straße 20:33 Berlin-Tiergarten 20:51 - Berlin Zoologischer Garten (S) 20:53 - Berlin Savignyplatz 20:55 - Berlin-Grunewald 21:02 - Potsdam Hbf (S) 21:22 |
6 |
|
20:31 |
RE 1 (73784) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 20:31 - Erkner 20:46 - Fangschleuse 20:51 - Fürstenwalde(Spree) 21:01 Berkenbrück 21:07 - Briesen(Mark) 21:13 - Jacobsdorf(Mark) 21:18 - Pillgram 21:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 21:25 - Frankfurt(Oder) 21:31 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
20:32 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:32 - Berlin-Rummelsburg 20:33 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 20:35 - Berlin-Karlshorst (S) 20:39 |
3 |
|
20:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:33 - Berlin Warschauer Straße 20:35 Berlin Bellevue 20:51 - Berlin-Tiergarten 20:53 - Berlin Zoologischer Garten (S) 20:55 - Berlin-Stresow 21:15 - Berlin-Spandau (S) 21:17 |
6 |
|
20:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:34 - Berlin Nöldnerplatz 20:36 Berlin-Lichtenberg (S) 20:38 - Berlin Springpfuhl 20:43 - Berlin Poelchaustr. 20:46 - Berlin-Marzahn 20:48 - Ahrensfelde (S) 20:54 |
3 |
|
20:35 | S 41 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 20:35 - Berlin Treptower Park 20:37 Berlin Plänterwald 20:40 - Berlin Baumschulenweg 20:43 - Berlin-Schöneweide (S) 20:46 - Berlin-Adlershof 20:50 - Berlin-Grünau 20:54 |
11 |
|
20:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 20:36 - Berlin Frankfurter Allee 20:38 Berlin Treptower Park 21:32 - Berlin Landsberger Allee 21:42 - Berlin Schönhauser Allee 21:48 - Berlin Gesundbrunnen(S) 21:50 - Berlin Beusselstraße 21:57 |
12 |
|
20:36 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 20:36 - Berlin Warschauer Straße 20:38 |
5 |
|
20:37 |
RB 32 (18230) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 20:37 - Berlin-Lichtenberg 20:41 - Berlin-Hohenschönhausen 20:49 - Oranienburg 21:09 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
20:37 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:37 - Berlin Nöldnerplatz 20:38 Berlin-Lichtenberg (S) 20:40 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 20:43 - Berlin-Biesdorf 20:46 - Berlin Wuhletal 20:48 - Berlin-Mahlsdorf (S) 20:52 |
3 |
|
20:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 20:38 - Berlin Warschauer Straße 20:40 Berlin Ostbahnhof (S) 20:42 - Berlin Jannowitzbrücke 20:45 - Berlin Alexanderplatz (S) 20:47 - Berlin Charlottenburg (S) 21:04 - Berlin Westkreuz 21:07 |
6 |
|
20:38 | S 85 |
Berlin-Schöneweide (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:38 - Berlin Treptower Park 20:40 - Berlin Plänterwald 20:43 - Berlin Baumschulenweg 20:45 - Berlin-Schöneweide (S) 20:48 |
11 |
|
20:39 |
RE 2 (3132) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 20:39 - Königs Wusterhausen 21:02 - Brand Tropical Islands 21:17 Lübbenau(Spreewald) 21:32 - Raddusch 21:37 - Vetschau 21:41 - Kolkwitz 21:49 - Cottbus Hbf 21:54 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
20:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 20:39 - Berlin Nöldnerplatz 20:40 Berlin-Lichtenberg (S) 20:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 20:45 - Berlin Springpfuhl 20:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 20:54 - Berlin-Wartenberg 20:56 |
4 |
|
20:39 | S 85 |
Berlin-Pankow
Berlin Ostkreuz (S) 20:39 - Berlin Frankfurter Allee 20:41 Berlin Storkower Str 20:43 - Berlin Landsberger Allee 20:45 - Berlin Greifswalder Str 20:48 - Berlin Bornholmer Str. 20:54 - Berlin-Pankow 20:58 |
12 |
|
20:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 20:40 - Berlin Treptower Park 20:42 Berlin Südkreuz (S) 21:55 - Berlin Heidelberger Platz 22:02 - Berlin Westkreuz 22:08 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 22:10 - Berlin Beusselstraße 22:17 |
11 |
|
20:41 | FEX19871 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 20:41 - Flughafen BER 21:00 - Birkengrund 21:20 - Ludwigsfelde 21:24 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
20:41 | S 7 |
Berlin-Grunewald
Berlin Ostkreuz (S) 20:41 - Berlin Warschauer Straße 20:43 Berlin-Tiergarten 21:01 - Berlin Zoologischer Garten (S) 21:03 - Berlin Savignyplatz 21:05 - Berlin Charlottenburg (S) 21:07 - Berlin-Grunewald 21:12 |
6 |
|
20:42 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:42 - Berlin-Rummelsburg 20:43 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 20:45 - Berlin-Karlshorst (S) 20:49 |
3 |
|
20:43 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:43 - Berlin Warschauer Straße 20:45 - Berlin Ostbahnhof (S) 20:47 |
5 |
|
20:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:44 - Berlin Nöldnerplatz 20:46 Berlin-Lichtenberg (S) 20:48 - Berlin Springpfuhl 20:53 - Berlin Poelchaustr. 20:56 - Berlin-Marzahn 20:58 - Ahrensfelde (S) 21:04 |
3 |
|
20:45 |
RE 1 (73749) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 20:45 - Berlin Ostbahnhof 20:48 - Berlin Alexanderplatz 20:53 - Berlin Friedrichstraße 20:56 Berlin-Charlottenburg 21:10 - Genthin 22:14 - Güsen(b Genthin) 22:23 - Burg(Magdeburg) 22:29 - Magdeburg-Neustadt 22:43 - Magdeburg Hbf 22:47 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
20:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 20:46 - Berlin Frankfurter Allee 20:48 Berlin Treptower Park 21:42 - Berlin Landsberger Allee 21:52 - Berlin Schönhauser Allee 21:58 - Berlin Gesundbrunnen(S) 22:00 - Berlin Beusselstraße 22:07 |
12 |
|
20:47 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:47 - Berlin Nöldnerplatz 20:48 Berlin-Lichtenberg (S) 20:50 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 20:53 - Berlin-Biesdorf 20:56 - Berlin Wuhletal 20:58 - Berlin-Mahlsdorf (S) 21:04 |
3 |
|
20:48 | FEX19864 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 20:48 - Berlin Gesundbrunnen 20:57 - Berlin Hbf 21:03 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
20:48 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 20:48 - Berlin Warschauer Straße 20:50 |
5 |
|
20:48 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 20:48 - Berlin Treptower Park 20:50 Berlin Baumschulenweg 20:55 - Berlin-Schöneweide (S) 20:58 - Berlin-Johannisthal 21:00 - Berlin-Adlershof 21:03 - Berlin-Grünau 21:07 |
11 |
|
20:48 | S 8 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Ostkreuz (S) 20:48 - Berlin Frankfurter Allee 20:50 Berlin Storkower Str 20:52 - Berlin Greifswalder Str 20:57 - Berlin Prenzlauer Allee 20:59 - Berlin Schönhauser Allee 21:00 - Berlin-Blankenburg 21:12 |
12 |
|
20:50 |
RB 12 (61133) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 20:50 - Berlin-Lichtenberg 20:53 - Berlin-Hohenschönhausen 21:02 - Oranienburg 21:21 Sachsenhausen(Nordb) 21:25 - Nassenheide 21:30 - Grüneberg 21:35 - Löwenberg(Mark) 21:39 - Bergsdorf 21:48 - Templin Stadt 22:19 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
20:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 20:50 - Berlin Treptower Park 20:52 Berlin Südkreuz (S) 22:05 - Berlin Heidelberger Platz 22:12 - Berlin Westkreuz 22:18 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 22:20 - Berlin Beusselstraße 22:27 |
11 |
|
20:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:51 - Berlin Warschauer Straße 20:53 Berlin-Tiergarten 21:11 - Berlin Zoologischer Garten (S) 21:13 - Berlin Savignyplatz 21:15 - Berlin-Grunewald 21:22 - Potsdam Hbf (S) 21:42 |
6 |
|
20:51 |
RE 1 (73826) |
Fürstenwalde(Spree)
Berlin Ostkreuz 20:51 - Erkner 21:09 - Fangschleuse 21:13 - Fürstenwalde(Spree) 21:24 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
20:52 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:52 - Berlin-Rummelsburg 20:53 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 20:55 - Berlin-Karlshorst (S) 20:59 |
3 |
|
20:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:53 - Berlin Warschauer Straße 20:55 Berlin Bellevue 21:11 - Berlin-Tiergarten 21:13 - Berlin Zoologischer Garten (S) 21:15 - Berlin-Stresow 21:35 - Berlin-Spandau (S) 21:37 |
6 |
|
20:54 |
RB 24 (18333) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 20:54 - Berlin-Schöneweide 21:00 - Schönefeld(bei Berlin) 21:10 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
20:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:54 - Berlin Nöldnerplatz 20:56 Berlin-Lichtenberg (S) 20:58 - Berlin Springpfuhl 21:03 - Berlin Poelchaustr. 21:06 - Berlin-Marzahn 21:08 - Ahrensfelde (S) 21:14 |
3 |
|
20:56 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 20:56 - Berlin Warschauer Straße 20:58 |
5 |
|
20:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 20:56 - Berlin Frankfurter Allee 20:58 Berlin Treptower Park 21:52 - Berlin Landsberger Allee 22:02 - Berlin Schönhauser Allee 22:08 - Berlin Gesundbrunnen(S) 22:10 - Berlin Beusselstraße 22:17 |
12 |
|
20:57 |
RE 7 (3739) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 20:57 - Berlin Ostbahnhof 21:00 - Berlin Alexanderplatz 21:05 Michendorf 21:49 - Beelitz-Heilstätten 21:58 - Borkheide 22:03 - Roßlau(Elbe) 22:47 - Dessau Hbf 22:52 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
20:57 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 20:57 - Berlin Nöldnerplatz 20:58 Berlin-Lichtenberg (S) 21:00 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 21:03 - Berlin-Biesdorf 21:06 - Berlin Wuhletal 21:08 - Berlin-Mahlsdorf (S) 21:12 |
3 |
|
20:57 |
RE 8 (62030) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 20:57 - Flughafen BER 21:15 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
20:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 20:58 - Berlin Warschauer Straße 21:00 Berlin Ostbahnhof (S) 21:02 - Berlin Jannowitzbrücke 21:05 - Berlin Alexanderplatz (S) 21:07 - Berlin Charlottenburg (S) 21:24 - Berlin Westkreuz 21:27 |
6 |
|
20:58 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 20:58 - Berlin Treptower Park 21:00 Berlin Plänterwald 21:03 - Berlin Baumschulenweg 21:05 - Berlin-Schöneweide (S) 21:08 - Berlin-Johannisthal 21:10 - Berlin-Grünau 21:17 |
11 |
|
20:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 20:59 - Berlin Nöldnerplatz 21:00 Berlin-Lichtenberg (S) 21:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 21:05 - Berlin Springpfuhl 21:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 21:14 - Berlin-Wartenberg 21:16 |
4 |
|
21:00 | S 85 |
Berlin-Pankow
Berlin Ostkreuz (S) 21:00 - Berlin Frankfurter Allee 21:02 Berlin Storkower Str 21:04 - Berlin Landsberger Allee 21:06 - Berlin Greifswalder Str 21:09 - Berlin Bornholmer Str. 21:15 - Berlin-Pankow 21:18 |
12 |
|
21:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 21:00 - Berlin Treptower Park 21:02 Berlin Südkreuz (S) 22:15 - Berlin Heidelberger Platz 22:22 - Berlin Westkreuz 22:28 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 22:30 - Berlin Beusselstraße 22:37 |
11 |
|
21:01 | S 7 |
Berlin-Grunewald
Berlin Ostkreuz (S) 21:01 - Berlin Warschauer Straße 21:03 Berlin-Tiergarten 21:21 - Berlin Zoologischer Garten (S) 21:23 - Berlin Savignyplatz 21:25 - Berlin Charlottenburg (S) 21:27 - Berlin-Grunewald 21:32 |
6 |
|
21:02 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 21:02 - Berlin-Rummelsburg 21:03 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 21:05 - Berlin-Karlshorst (S) 21:09 |
3 |
|
21:03 |
RE 7 (3734) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 21:03 - Königs Wusterhausen 21:21 - Zeesen 21:25 Oderin 21:41 - Brand Tropical Islands 21:45 - Schönwalde(Spreewald) 21:49 - Lubolz 21:53 - Cottbus Hbf 22:33 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
21:03 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 21:03 - Berlin Warschauer Straße 21:05 - Berlin Ostbahnhof (S) 21:07 |
5 |
|
21:03 |
RE 8 (62035) |
Wismar
Berlin Ostkreuz 21:03 - Berlin Ostbahnhof 21:06 - Berlin Alexanderplatz 21:10 - Berlin Friedrichstraße 21:14 Berlin-Spandau 21:36 - Grabow(Meckl) 23:19 - Lüblow(Meckl) 23:33 - Bad Kleinen 00:17 - Dorf Mecklenburg 00:39 - Wismar 00:46 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
21:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 21:04 - Berlin Nöldnerplatz 21:06 Berlin-Lichtenberg (S) 21:08 - Berlin Springpfuhl 21:13 - Berlin Poelchaustr. 21:16 - Berlin-Marzahn 21:18 - Ahrensfelde (S) 21:24 |
3 |
|
21:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 21:06 - Berlin Frankfurter Allee 21:08 Berlin Treptower Park 22:02 - Berlin Landsberger Allee 22:12 - Berlin Schönhauser Allee 22:18 - Berlin Gesundbrunnen(S) 22:20 - Berlin Beusselstraße 22:27 |
12 |
|
21:07 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 21:07 - Berlin Nöldnerplatz 21:08 Berlin-Lichtenberg (S) 21:10 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 21:13 - Berlin-Biesdorf 21:16 - Berlin Wuhletal 21:18 - Berlin-Mahlsdorf (S) 21:22 |
3 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|