Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Frankfurt(Main)Hbf v 10:31 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
10:31 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:31 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:33 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 10:38 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 10:40 - Juliusstraße, Frankfurt a.M. 10:44 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 10:47 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:49 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:31 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:31 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:33 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:35 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 10:37 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 10:38 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 10:43 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 10:48 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:32 | ICE 904 |
Köln Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:32 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 10:48 - Limburg Süd 11:08 - Montabaur 11:19 - Siegburg/Bonn 11:39 - Köln Messe/Deutz 11:55 - Köln Hbf 12:00 |
3 |
|
10:32 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 10:32 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:33 Frankfurt(M)Konstablerwache 10:37 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:38 - Frankfurt(Main)Süd 10:42 - Frankfurt-Louisa 10:46 - Langen(Hess) 10:57 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:32 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 10:32 - Frankfurt-Niederrad 10:36 Frankfurt am Main - Stadion 10:38 - Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 10:41 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 10:43 - Rüsselsheim Opelwerk 10:59 - Wiesbaden Hbf 11:19 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:32 | Bus 37 |
Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:32 - Behördenzentrum Gutleut, Frankfurt a.M. 10:33 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 10:34 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 10:35 Gutleut-/Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 10:37 - Camberger Straße, Frankfurt a.M. 10:38 - Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M. 10:42 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:32 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:32 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:33 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 10:44 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:48 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 10:49 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:50 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:59 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:32 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:32 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:33 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 10:34 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 10:36 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 10:38 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 10:39 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 10:41 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:32 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:32 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:35 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 10:37 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 10:38 Dubliner Straße, Frankfurt a.M. 10:39 - Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 10:40 - Römerhof, Frankfurt a.M. 10:48 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:33 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:33 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:35 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 10:44 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:48 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 10:49 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:50 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:59 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:34 |
RE 60 (4661) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:34 - Langen(Hess) 10:42 - Darmstadt Hbf 10:51 Bickenbach(Bergstr) 11:01 - Zwingenberg(Bergstr) 11:05 - Bensheim 11:09 - Neu-Edingen/Friedrichsfeld 11:32 - Mannheim Hbf 11:45 |
9 |
|
10:34 |
RE 55 (4611) |
Würzburg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:34 - Frankfurt(Main)Süd 10:39 - Offenbach(Main)Hbf 10:44 Hanau Hbf 10:55 - Kahl(Main) 11:03 - Dettingen(Main) 11:06 - Lohr Bahnhof 11:41 - Würzburg Hbf 12:06 |
7 |
|
10:34 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 10:34 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:36 Frankfurt-Berkersheim 10:49 - Bad Vilbel Süd 10:52 - Dortelweil 10:56 - Okarben 11:01 - Friedberg(Hess) 11:11 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:34 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:34 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:35 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 10:52 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:57 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:00 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:01 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:10 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:34 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:34 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:36 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:38 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 10:45 - Melibocusstraße, Frankfurt a.M. 10:49 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 10:55 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 11:00 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:34 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:34 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:36 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 10:41 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 10:43 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 10:46 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 10:48 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 10:50 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:35 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:35 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:36 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 10:52 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:57 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:00 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:01 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:10 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:35 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:35 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 10:36 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:38 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:36 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:36 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:38 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:40 - S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 10:42 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 10:45 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 10:48 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 10:51 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:36 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:36 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:39 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:36 | STR 12 |
Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:36 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:37 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 10:42 - Hessendenkmal, Frankfurt a.M. 10:48 - Hartmann-Ibach-Straße, Frankfurt a.M. 10:55 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 10:59 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 11:01 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:37 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 10:37 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:38 Frankfurt(M)Hauptwache 10:40 - Frankfurt(M)Konstablerwache 10:42 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 10:45 - Frankfurt(Main)Süd 10:47 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:37 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 10:37 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 10:39 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 10:41 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 10:42 Fallerslebenstraße, Frankfurt a.M. 10:57 - Schönbornstraße, Frankfurt a.M. 11:01 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:04 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
|
10:37 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:37 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:39 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:42 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 10:44 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 10:48 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 10:50 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 10:59 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:38 |
RE 14 (4493) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:38 - Frankfurt-Höchst 10:47 - Hochheim(Main) 10:58 Mainz Hbf 11:11 - Worms Hbf 11:44 - Bobenheim 11:52 - Ludwigshafen(Rhein) Mitte 12:10 - Mannheim Hbf 12:14 |
24 |
|
10:38 |
VIA RE85 (25125) |
Groß-Umstadt Wiebelsbach
Frankfurt(Main)Hbf 10:38 - Frankfurt(Main)Süd 10:43 - Offenbach(Main)Hbf 10:49 - Hanau Hbf 11:00 - Hainburg Hainstadt 11:12 - Seligenstadt(Hess) 11:18 - Babenhausen(Hess) 11:25 - Groß-Umstadt Mitte 11:33 - Groß-Umstadt Wiebelsbach 11:37 |
12 |
|
10:38 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:38 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:39 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 10:42 - Musterschule, Frankfurt a.M. 10:44 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 10:46 - Sigmund-Freud-Straße, Frankfurt a.M. 10:57 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 10:59 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:39 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 10:39 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:41 Frankfurt(M)Konstablerwache 10:44 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:46 - Frankfurt(M)Mühlberg 10:48 - Offenbach(Main)Ost 10:57 - Dietzenbach Bahnhof 11:11 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:39 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt Hbf (tief) 10:39 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:41 Frankfurt-Rödelheim 10:48 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 10:52 - Oberursel-Stierstadt 10:54 - Oberursel(Taunus) 10:56 - Bad Homburg 11:03 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:39 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 10:39 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 10:41 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 10:42 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 10:44 Fallerslebenstraße, Frankfurt a.M. 10:57 - Schönbornstraße, Frankfurt a.M. 11:01 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:04 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
|
10:39 | STR 21 |
Oberforsthaus, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:39 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:41 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:43 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 10:45 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 10:46 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 10:51 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 10:54 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:39 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:39 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:40 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 10:51 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:55 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 10:56 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:57 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:06 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:40 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:40 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:41 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 10:42 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 10:44 - Kruppstraße, Frankfurt a.M. 10:58 - Hessen-Center, Frankfurt a.M. 10:59 - Enkheim, Frankfurt a.M. 11:01 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:40 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:40 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:42 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:44 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:47 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 10:49 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 10:51 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 10:52 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:40 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:40 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:42 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 10:51 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:55 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 10:56 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:57 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:06 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:40 | Bus 33 |
Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:40 - Zanderstraße, Frankfurt a.M. 10:43 - Main-Neckar-Brücke, Frankfurt a.M. 10:45 - Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M. 10:46 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:41 | ICE 1654 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:41 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 10:55 - Mainz Hbf 11:15 - Wiesbaden Hbf 11:33 |
6 |
|
10:41 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:41 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:43 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 10:48 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 10:50 - Juliusstraße, Frankfurt a.M. 10:54 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 10:57 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:59 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:41 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:41 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:42 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:44 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:46 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:47 - Galluspark, Frankfurt a.M. 10:52 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 10:55 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:42 |
RB 51 (15512) |
Wächtersbach
Frankfurt(Main)Hbf 10:42 - Frankfurt(Main)Süd 10:47 - Offenbach(Main)Hbf 10:53 Hanau Hbf 11:01 - Wolfgang(Kr Hanau) 11:06 - Rodenbach(b Hanau) 11:11 - Wirtheim 11:38 - Wächtersbach 11:42 |
10 |
|
10:42 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 10:42 - Frankfurt-Griesheim 10:46 Frankfurt-Nied 10:48 - Frankfurt-Höchst 10:52 - Frankfurt-Sindlingen 10:56 - Mainz-Kastel 11:14 - Wiesbaden Hbf 11:24 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:42 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 10:42 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:43 Frankfurt(M)Hauptwache 10:45 - Frankfurt(M)Konstablerwache 10:47 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:48 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 10:50 - Frankfurt(Main)Süd 10:52 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:42 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:42 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:45 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 10:47 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 10:48 Dubliner Straße, Frankfurt a.M. 10:49 - Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 10:50 - Römerhof, Frankfurt a.M. 10:58 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:42 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:42 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:44 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:46 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:47 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 10:49 - Galluspark, Frankfurt a.M. 10:52 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 10:55 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:42 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:42 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:43 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:00 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:05 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:08 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:09 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:18 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:43 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:43 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 10:44 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:46 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:43 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:43 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:44 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:00 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:05 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:08 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:09 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:18 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:44 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 10:44 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:46 Frankfurt(Main)Messe 10:48 - Frankfurt-Rödelheim 10:53 - Eschborn Süd 10:56 - Niederhöchstadt 11:00 - Bad Soden(Taunus) 11:09 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:44 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 10:44 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:46 Frankfurt(M)Hauptwache 10:47 - Frankfurt(M)Konstablerwache 10:49 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:51 - Offenbach(Main) Kaiserlei 10:56 - Offenbach(Main)Ost 11:02 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:44 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:44 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:46 Niederrad Bahnhof, Frankfurt a.M. 11:00 - Waldau, Frankfurt a.M. 11:04 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 11:05 - Harthweg, Frankfurt a.M. 11:07 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 11:10 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:44 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:44 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:45 Karmeliterkloster, Frankfurt a.M. 10:49 - Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 10:51 - Börneplatz/Stoltzestraße, Frankfurt a.M. 10:54 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 10:58 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 11:08 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:44 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:44 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:46 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 10:51 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 10:53 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 10:56 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 10:58 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 11:00 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:45 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:45 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:47 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:49 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:50 - Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 10:54 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:57 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 11:07 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:45 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:45 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:46 Karmeliterkloster, Frankfurt a.M. 10:49 - Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 10:51 - Börneplatz/Stoltzestraße, Frankfurt a.M. 10:54 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 10:58 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 11:08 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:46 |
RB 34 (15712) |
Glauburg-Stockheim
Frankfurt(Main)Hbf 10:46 - Frankfurt(Main)West 10:49 - Bad Vilbel 11:02 Bad Vilbel-Gronau 11:08 - Niederdorfelden 11:11 - Altenstadt(Hess) 11:42 - Altenstadt-Lindheim 11:46 - Glauburg-Stockheim 11:54 |
14 |
|
10:46 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:46 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:48 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:50 - S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 10:52 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 10:55 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 10:58 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 11:01 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:46 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:46 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:48 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:50 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 10:52 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 10:53 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 10:58 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 11:03 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:46 | STR 12 |
Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:46 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:47 Hartmann-Ibach-Straße, Frankfurt a.M. 11:05 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 11:09 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 11:11 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:17 - Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt 11:21 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:47 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 10:47 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:48 Frankfurt(M)Hauptwache 10:50 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:53 - Frankfurt(Main)Süd 10:57 - Dreieich-Buchschlag 11:07 - Darmstadt Hbf 11:26 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:47 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 10:47 - Frankfurt-Niederrad 10:51 Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 10:56 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 10:58 - Raunheim 11:09 - Rüsselsheim Opelwerk 11:14 - Wiesbaden Hbf 11:44 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:47 | Bus 37 |
Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:47 - Behördenzentrum Gutleut, Frankfurt a.M. 10:48 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 10:49 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 10:50 Gutleut-/Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 10:52 - Camberger Straße, Frankfurt a.M. 10:53 - Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M. 10:57 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:47 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:47 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:48 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 10:59 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:03 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:04 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:05 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:14 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:47 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:47 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:48 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 10:49 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 10:51 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 10:53 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 10:54 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 10:56 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:47 |
STN RB12 (21473) |
Königstein(Taunus)
Frankfurt(Main)Hbf 10:47 - Frankfurt-Höchst 10:58 - Frankfurt-Unterliederbach 11:01 - Liederbach-Süd 11:04 Liederbach 11:06 - Kelkheim-Münster 11:10 - Kelkheim 11:12 - Kelkheim-Hornau 11:16 - Schneidhain 11:20 - Königstein(Taunus) 11:25 |
23 |
|
10:48 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:48 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:50 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 10:59 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:03 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:04 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:05 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:14 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:49 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 10:49 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:51 Frankfurt(M)Konstablerwache 10:54 - Frankfurt(M)Mühlberg 10:58 - Offenbach(Main)Ost 11:07 - Rodgau-Nieder Roden 11:27 - Rödermark-Ober Roden 11:33 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:49 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt Hbf (tief) 10:49 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:51 Frankfurt-Frankfurter Berg 11:01 - Frankfurt-Berkersheim 11:04 - Bad Vilbel Süd 11:06 - Dortelweil 11:17 - Groß Karben 11:20 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:49 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:49 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:50 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:07 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:12 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:15 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:16 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:25 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:49 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:49 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:50 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 10:53 - Musterschule, Frankfurt a.M. 10:55 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 10:57 - Sigmund-Freud-Straße, Frankfurt a.M. 11:08 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 11:10 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:50 | ICE 277 |
Basel SBB
Frankfurt(Main)Hbf 10:50 - Mannheim Hbf 11:27 - Karlsruhe Hbf 11:57 - Baden-Baden 12:15 - Offenburg 12:30 - Freiburg(Breisgau) Hbf 13:02 - Basel Bad Bf 13:37 - Basel SBB 13:47 |
9 |
|
10:50 | S 7 |
Riedstadt-Goddelau
Frankfurt(Main)Hbf 10:50 - Frankfurt-Niederrad 10:56 Frankfurt am Main - Stadion 10:59 - Zeppelinheim 11:02 - Walldorf(Hess) 11:06 - Mörfelden 11:09 - Riedstadt-Goddelau 11:25 |
18 |
|
10:50 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:50 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:51 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:07 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:12 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:15 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:16 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:25 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:50 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:50 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 10:51 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:53 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:50 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:50 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:52 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:54 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:57 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 10:59 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 11:01 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 11:02 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:51 | IC 2374 |
Westerland(Sylt)
Frankfurt(Main)Hbf 10:51 - Friedberg(Hess) 11:15 - Gießen 11:33 - Marburg(Lahn) 11:50 - Treysa 12:15 - Wabern(Bz Kassel) 12:33 - Kassel-Wilhelmshöhe 12:54 - Göttingen 13:16 - Hannover Hbf 13:56 - Celle 14:17 - Uelzen 14:40 - Lüneburg 14:57 - Hamburg-Harburg 15:17 - Hamburg Hbf 15:30 - Hamburg Dammtor 15:36 - Itzehoe 16:28 - Heide(Holst) 17:18 - Husum 17:42 - Niebüll 18:10 - Westerland(Sylt) 19:04 |
11 |
|
10:51 | IC 2394 |
Dagebüll Mole
Frankfurt(Main)Hbf 10:51 - Friedberg(Hess) 11:15 - Gießen 11:33 - Marburg(Lahn) 11:50 - Treysa 12:15 - Wabern(Bz Kassel) 12:33 - Kassel-Wilhelmshöhe 12:54 - Göttingen 13:16 - Hannover Hbf 13:56 - Celle 14:17 - Uelzen 14:40 - Lüneburg 14:57 - Hamburg-Harburg 15:17 - Hamburg Hbf 15:30 - Hamburg Dammtor 15:36 - Itzehoe 16:28 - Heide(Holst) 17:18 - Husum 17:42 - Niebüll 18:10 - Niebüll neg 18:24 - Deezbüll 18:26 - Maasbüll(b Niebüll) 18:30 - Dagebüll Kirche 18:36 - Dagebüll Mole 18:43 |
11 |
|
10:51 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:51 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:53 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 10:58 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 11:00 - Juliusstraße, Frankfurt a.M. 11:04 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 11:07 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:09 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:51 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:51 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:54 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:52 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 10:52 - Frankfurt-Griesheim 10:56 Frankfurt-Nied 10:58 - Frankfurt-Höchst 11:01 - Hofheim(Taunus) 11:10 - Eppstein-Bremthal 11:20 - Niedernhausen(Taunus) 11:26 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:52 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 10:52 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:53 Frankfurt(M)Hauptwache 10:55 - Frankfurt(M)Konstablerwache 10:57 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:58 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:00 - Frankfurt(Main)Süd 11:02 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:52 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 10:52 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 10:54 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 10:56 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 10:57 Fallerslebenstraße, Frankfurt a.M. 11:12 - Schönbornstraße, Frankfurt a.M. 11:16 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:19 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
|
10:52 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:52 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:54 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:57 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 10:59 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:03 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 11:05 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 11:14 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:52 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:52 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:55 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 10:57 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 10:58 Dubliner Straße, Frankfurt a.M. 10:59 - Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 11:00 - Römerhof, Frankfurt a.M. 11:08 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:53 | ICE 621 |
München Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:53 - Aschaffenburg Hbf 11:22 - Würzburg Hbf 12:01 - Nürnberg Hbf 12:59 - München Hbf 14:06 |
7 |
|
10:53 |
VIA RB10 (25012) |
Koblenz Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:53 - Frankfurt-Höchst 11:03 - Mainz-Kastel 11:19 - Wiesbaden Hbf 11:28 Wiesbaden-Biebrich 11:38 - Wiesbaden-Schierstein 11:41 - Rüdesheim(Rhein) 12:05 - Assmannshausen 12:10 - Lorchhausen 12:18 - Koblenz Hbf 13:29 |
21 |
|
10:54 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 10:54 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:56 Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 11:07 - Oberursel-Stierstadt 11:09 - Oberursel(Taunus) 11:11 - Seulberg 11:19 - Friedrichsdorf(Taunus) 11:20 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:54 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 10:54 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 10:56 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 10:57 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 10:59 Fallerslebenstraße, Frankfurt a.M. 11:12 - Schönbornstraße, Frankfurt a.M. 11:16 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:19 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
|
10:54 | STR 21 |
Oberforsthaus, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:54 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:56 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:58 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 11:00 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 11:01 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 11:06 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 11:09 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:54 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:54 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:56 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:58 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 11:05 - Melibocusstraße, Frankfurt a.M. 11:09 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 11:15 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 11:20 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:54 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:54 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:56 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 11:01 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 11:03 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 11:06 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 11:08 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 11:10 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:54 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:54 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:55 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:06 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:10 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:11 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:12 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:21 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:55 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:55 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:56 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 10:57 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 10:59 - Kruppstraße, Frankfurt a.M. 11:13 - Hessen-Center, Frankfurt a.M. 11:14 - Enkheim, Frankfurt a.M. 11:16 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:55 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:55 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:57 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:06 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:10 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:11 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:12 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:21 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:56 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:56 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:58 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:00 - S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 11:02 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 11:05 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 11:08 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 11:11 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:56 | STR 12 |
Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:56 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:57 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 11:02 - Hessendenkmal, Frankfurt a.M. 11:08 - Hartmann-Ibach-Straße, Frankfurt a.M. 11:15 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 11:19 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 11:21 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:56 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:56 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:57 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:59 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:01 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 11:02 - Galluspark, Frankfurt a.M. 11:07 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 11:10 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:57 | ICE 770 |
Hamburg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:57 - Kassel-Wilhelmshöhe 12:19 - Göttingen 12:38 - Hannover Hbf 13:17 - Hamburg Hbf 14:36 |
8 |
|
10:57 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 10:57 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:58 Frankfurt(M)Hauptwache 11:00 - Frankfurt(M)Konstablerwache 11:02 - Frankfurt(M)Ostendstraße 11:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:05 - Frankfurt(Main)Süd 11:07 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:57 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:57 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:59 Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:01 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 11:02 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 11:04 - Galluspark, Frankfurt a.M. 11:07 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 11:10 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:57 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:57 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:58 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:15 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:20 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:23 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:24 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:33 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:58 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:58 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 10:59 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 11:01 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:58 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:58 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:59 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:15 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:20 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:23 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:24 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:33 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:59 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 10:59 - Frankfurt(M)Galluswarte 11:01 Frankfurt(Main)West 11:04 - Frankfurt-Rödelheim 11:08 - Eschborn Süd 11:11 - Eschborn 11:13 - Kronberg(Taunus) 11:21 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:59 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 10:59 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:01 Frankfurt(M)Konstablerwache 11:04 - Frankfurt(M)Ostendstraße 11:06 - Frankfurt(M)Mühlberg 11:08 - Offenbach(Main)Ost 11:17 - Hanau Hbf 11:29 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:59 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:59 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 11:00 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 11:03 - Musterschule, Frankfurt a.M. 11:05 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 11:07 - Sigmund-Freud-Straße, Frankfurt a.M. 11:18 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 11:20 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:59 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:59 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:00 Karmeliterkloster, Frankfurt a.M. 11:04 - Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 11:06 - Börneplatz/Stoltzestraße, Frankfurt a.M. 11:09 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 11:13 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 11:23 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:00 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:00 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:02 Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:04 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 11:05 - Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 11:09 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 11:12 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 11:22 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:00 | Bus 33 |
Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 11:00 - Zanderstraße, Frankfurt a.M. 11:03 - Main-Neckar-Brücke, Frankfurt a.M. 11:05 - Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M. 11:06 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
11:00 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:00 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:01 Karmeliterkloster, Frankfurt a.M. 11:04 - Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 11:06 - Börneplatz/Stoltzestraße, Frankfurt a.M. 11:09 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 11:13 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 11:23 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:00 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:00 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:02 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:04 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:07 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 11:09 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 11:11 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 11:12 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:01 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:01 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:03 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 11:08 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 11:10 - Juliusstraße, Frankfurt a.M. 11:14 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 11:17 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:19 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:01 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:01 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:03 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:05 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 11:07 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 11:08 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 11:13 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 11:18 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:02 | ICE 930 |
Berlin Gesundbrunnen
Frankfurt(Main)Hbf 11:02 - Erfurt Hbf 13:07 - Halle(Saale)Hbf 13:39 - Berlin Südkreuz 14:47 - Berlin Hbf 14:55 - Berlin Gesundbrunnen 15:07 |
13 |
|
11:02 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 11:02 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:03 Frankfurt(M)Konstablerwache 11:07 - Frankfurt(M)Ostendstraße 11:08 - Frankfurt(Main)Süd 11:12 - Frankfurt-Louisa 11:16 - Langen(Hess) 11:27 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:02 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 11:02 - Frankfurt-Niederrad 11:06 Frankfurt am Main - Stadion 11:08 - Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 11:11 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 11:13 - Rüsselsheim Opelwerk 11:29 - Wiesbaden Hbf 11:49 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:02 | Bus 37 |
Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 11:02 - Behördenzentrum Gutleut, Frankfurt a.M. 11:03 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 11:04 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 11:05 Gutleut-/Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 11:07 - Camberger Straße, Frankfurt a.M. 11:08 - Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M. 11:12 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
11:02 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:02 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:03 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:14 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:18 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:19 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:20 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:29 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:02 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:02 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 11:03 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 11:04 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 11:06 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 11:08 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 11:09 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 11:11 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:02 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 11:02 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:05 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 11:07 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 11:08 Dubliner Straße, Frankfurt a.M. 11:09 - Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 11:10 - Römerhof, Frankfurt a.M. 11:18 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
11:03 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:03 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:05 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:14 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:18 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:19 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:20 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:29 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:04 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 11:04 - Frankfurt(M)Galluswarte 11:06 Frankfurt-Berkersheim 11:19 - Bad Vilbel Süd 11:22 - Dortelweil 11:26 - Okarben 11:31 - Friedberg(Hess) 11:41 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:04 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:04 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:06 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 11:11 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 11:13 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 11:16 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 11:18 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 11:20 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:04 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:04 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:05 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:22 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:27 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:30 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:31 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:40 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:04 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:04 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:06 Niederrad Bahnhof, Frankfurt a.M. 11:20 - Waldau, Frankfurt a.M. 11:24 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 11:25 - Harthweg, Frankfurt a.M. 11:27 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 11:30 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:05 | ICE 573 |
Stuttgart Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 11:05 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 11:18 - Mannheim Hbf 11:56 - Stuttgart Hbf 12:38 |
6 |
|
11:05 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:05 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:06 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:22 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:27 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:30 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:31 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:40 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:05 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:05 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 11:06 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 11:08 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:06 |
RB 68 (15315) |
Wiesloch-Walldorf
Frankfurt(Main)Hbf 11:06 - Langen(Hess) 11:15 - Darmstadt Hbf 11:25 Darmstadt-Eberstadt 11:37 - Hemsbach 12:07 - Weinheim-Sulzbach 12:09 - Weinheim-Lützelsachsen 12:15 - Wiesloch-Walldorf 12:52 |
12 |
|
11:06 |
RB 67 (15415) |
Schwetzingen
Frankfurt(Main)Hbf 11:06 - Langen(Hess) 11:15 - Darmstadt Hbf 11:25 Darmstadt-Eberstadt 11:37 - Hemsbach 12:07 - Weinheim-Sulzbach 12:09 - Weinheim-Lützelsachsen 12:15 - Schwetzingen 12:44 |
12 |
|
11:06 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:06 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:08 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:10 - S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 11:12 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 11:15 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 11:18 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 11:21 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:06 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:06 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:09 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:06 | STR 12 |
Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:06 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:07 Hartmann-Ibach-Straße, Frankfurt a.M. 11:25 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 11:29 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 11:31 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:37 - Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt 11:41 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:07 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 11:07 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:08 Frankfurt(M)Hauptwache 11:10 - Frankfurt(M)Konstablerwache 11:12 - Frankfurt(M)Ostendstraße 11:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:15 - Frankfurt(Main)Süd 11:17 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:07 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 11:07 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 11:09 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 11:11 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 11:12 Fallerslebenstraße, Frankfurt a.M. 11:27 - Schönbornstraße, Frankfurt a.M. 11:31 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:34 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
|
11:07 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:07 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:09 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 11:12 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 11:14 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:18 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 11:20 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 11:29 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:08 |
RE 2 (4256) |
Koblenz Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 11:08 - Frankfurt-Niederrad 11:14 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 11:22 Rüsselsheim 11:33 - Mainz-Bischofsheim 11:38 - Mainz Römisches Theater 11:44 - Boppard Hbf 12:39 - Koblenz Hbf 12:54 |
20 |
|
11:08 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:08 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 11:09 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 11:12 - Musterschule, Frankfurt a.M. 11:14 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 11:16 - Sigmund-Freud-Straße, Frankfurt a.M. 11:27 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 11:29 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:09 | ICE 726 |
Essen Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 11:09 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 11:20 - Siegburg/Bonn 12:00 - Köln Messe/Deutz Gl.11-12 12:15 - Düsseldorf Hbf 12:37 - Duisburg Hbf 12:50 - Essen Hbf 13:03 |
7 |
|
11:09 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 11:09 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:11 Frankfurt(M)Konstablerwache 11:14 - Frankfurt(M)Ostendstraße 11:16 - Frankfurt(M)Mühlberg 11:18 - Offenbach(Main)Ost 11:27 - Dietzenbach Bahnhof 11:41 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:09 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt Hbf (tief) 11:09 - Frankfurt(M)Galluswarte 11:11 Frankfurt-Rödelheim 11:18 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 11:22 - Oberursel-Stierstadt 11:24 - Oberursel(Taunus) 11:26 - Bad Homburg 11:30 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:09 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 11:09 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 11:11 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 11:12 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 11:14 Fallerslebenstraße, Frankfurt a.M. 11:27 - Schönbornstraße, Frankfurt a.M. 11:31 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:34 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
|
11:09 | STR 21 |
Oberforsthaus, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:09 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:11 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:13 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 11:15 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 11:16 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 11:21 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 11:24 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:09 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:09 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:10 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:21 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:25 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:26 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:27 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:36 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:10 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:10 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 11:11 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 11:12 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 11:14 - Kruppstraße, Frankfurt a.M. 11:28 - Hessen-Center, Frankfurt a.M. 11:29 - Enkheim, Frankfurt a.M. 11:31 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:10 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:10 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:12 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:14 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:17 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 11:19 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 11:21 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 11:22 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:10 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:10 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:12 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:21 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:25 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:26 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:27 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:36 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:11 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:11 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:13 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 11:18 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 11:20 - Juliusstraße, Frankfurt a.M. 11:24 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 11:27 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:29 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:11 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:11 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:12 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:14 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:16 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 11:17 - Galluspark, Frankfurt a.M. 11:22 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 11:25 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:12 |
RE 70 (4565) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 11:12 - Frankfurt-Niederrad 11:17 - Walldorf(Hess) 11:24 Mörfelden 11:28 - Groß Gerau-Dornberg 11:37 - Lampertheim 12:06 - Mannheim-Waldhof 12:12 - Mannheim Hbf 12:18 |
19 |
|
11:12 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 11:12 - Frankfurt-Griesheim 11:16 Frankfurt-Nied 11:18 - Frankfurt-Höchst 11:22 - Frankfurt-Sindlingen 11:26 - Mainz-Kastel 11:44 - Wiesbaden Hbf 11:54 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:12 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 11:12 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:13 Frankfurt(M)Hauptwache 11:15 - Frankfurt(M)Konstablerwache 11:17 - Frankfurt(M)Ostendstraße 11:18 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:20 - Frankfurt(Main)Süd 11:22 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:12 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 11:12 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:15 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 11:17 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 11:18 Dubliner Straße, Frankfurt a.M. 11:19 - Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 11:20 - Römerhof, Frankfurt a.M. 11:28 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
11:12 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:12 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:14 Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:16 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 11:17 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 11:19 - Galluspark, Frankfurt a.M. 11:22 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 11:25 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:12 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:12 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:13 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:30 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:35 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:38 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:39 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:48 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:13 | ICE 372 |
Berlin Ostbahnhof
Frankfurt(Main)Hbf 11:13 - Hanau Hbf 11:28 - Fulda 12:10 - Kassel-Wilhelmshöhe 12:43 - Göttingen 13:03 - Hildesheim Hbf 13:35 - Braunschweig Hbf 13:59 - Wolfsburg Hbf 14:18 - Berlin-Spandau 15:15 - Berlin Hbf 15:29 - Berlin Ostbahnhof 15:42 |
9 |
|
11:13 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:13 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 11:14 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 11:16 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:13 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:13 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:14 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:30 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:35 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:38 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:39 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:48 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:14 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 11:14 - Frankfurt(M)Galluswarte 11:16 Frankfurt(Main)Messe 11:18 - Frankfurt-Rödelheim 11:23 - Eschborn Süd 11:26 - Niederhöchstadt 11:30 - Bad Soden(Taunus) 11:39 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:14 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 11:14 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:16 Frankfurt(M)Hauptwache 11:17 - Frankfurt(M)Konstablerwache 11:19 - Frankfurt(M)Ostendstraße 11:21 - Offenbach(Main) Kaiserlei 11:26 - Offenbach(Main)Ost 11:32 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:14 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:14 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:16 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:18 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 11:25 - Melibocusstraße, Frankfurt a.M. 11:29 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 11:35 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 11:40 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:14 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:14 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:15 Karmeliterkloster, Frankfurt a.M. 11:19 - Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 11:21 - Börneplatz/Stoltzestraße, Frankfurt a.M. 11:24 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 11:28 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 11:38 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:14 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:14 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:16 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 11:21 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 11:23 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 11:26 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 11:28 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 11:30 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:15 |
RB 61 (15639) |
Dieburg
Frankfurt(Main)Hbf 11:15 - Dreieich-Buchschlag 11:26 - Dreieich-Sprendlingen 11:30 Dreieich-Weibelfeld 11:33 - Dreieich-Dreieichenhain 11:36 - Dreieich-Götzenhain 11:38 - Münster(Hessen) 12:00 - Dieburg 12:04 |
11 |
|
11:15 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:15 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:17 Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:19 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 11:20 - Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 11:24 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 11:27 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 11:37 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:15 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:15 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:16 Karmeliterkloster, Frankfurt a.M. 11:19 - Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 11:21 - Börneplatz/Stoltzestraße, Frankfurt a.M. 11:24 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 11:28 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 11:38 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:16 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:16 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:18 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:20 - S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 11:22 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 11:25 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 11:28 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 11:31 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:16 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:16 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:18 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:20 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 11:22 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 11:23 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 11:28 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 11:33 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:16 | STR 12 |
Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:16 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:17 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 11:22 - Hessendenkmal, Frankfurt a.M. 11:28 - Hartmann-Ibach-Straße, Frankfurt a.M. 11:35 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 11:39 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 11:41 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:17 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 11:17 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:18 Frankfurt(M)Hauptwache 11:20 - Frankfurt(M)Ostendstraße 11:23 - Frankfurt(Main)Süd 11:27 - Dreieich-Buchschlag 11:37 - Darmstadt Hbf 11:56 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:17 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 11:17 - Frankfurt-Niederrad 11:21 Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 11:26 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 11:28 - Raunheim 11:39 - Rüsselsheim Opelwerk 11:44 - Wiesbaden Hbf 12:14 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:17 | Bus 37 |
Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 11:17 - Behördenzentrum Gutleut, Frankfurt a.M. 11:18 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 11:19 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 11:20 Gutleut-/Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 11:22 - Camberger Straße, Frankfurt a.M. 11:23 - Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M. 11:27 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
11:17 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:17 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:18 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:29 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:33 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:34 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:35 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:44 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:17 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:17 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 11:18 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 11:19 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 11:21 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 11:23 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 11:24 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 11:26 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:17 |
STN RB12 (21475) |
Königstein(Taunus)
Frankfurt(Main)Hbf 11:17 - Frankfurt-Höchst 11:28 - Frankfurt-Unterliederbach 11:31 - Liederbach-Süd 11:34 Liederbach 11:36 - Kelkheim-Münster 11:40 - Kelkheim 11:42 - Kelkheim-Hornau 11:46 - Schneidhain 11:50 - Königstein(Taunus) 11:55 |
21 |
|
11:18 | ICE 1559 |
Dresden Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 11:18 - Fulda 12:13 - Bad Hersfeld 12:39 - Eisenach 13:07 - Gotha 13:21 - Erfurt Hbf 13:38 - Leipzig Hbf 14:24 - Riesa 15:01 - Dresden-Neustadt 15:34 - Dresden Hbf 15:40 |
6 |
|
11:18 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:18 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:20 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:29 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:33 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:34 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:35 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:44 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:19 |
RE 30 (4156) |
Kassel Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 11:19 - Friedberg(Hess) 11:44 - Gießen 12:03 Marburg(Lahn) 12:19 - Kirchhain(Bz Kassel) 12:29 - Stadtallendorf 12:35 - Kassel-Wilhelmshöhe 13:26 - Kassel Hbf 13:34 |
15 |
|
11:19 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 11:19 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:21 Frankfurt(M)Konstablerwache 11:24 - Frankfurt(M)Mühlberg 11:28 - Offenbach(Main)Ost 11:37 - Rodgau-Nieder Roden 11:57 - Rödermark-Ober Roden 12:03 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:19 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt Hbf (tief) 11:19 - Frankfurt(M)Galluswarte 11:21 Frankfurt-Frankfurter Berg 11:31 - Frankfurt-Berkersheim 11:34 - Bad Vilbel Süd 11:36 - Dortelweil 11:47 - Groß Karben 11:50 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:19 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:19 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:20 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:37 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:42 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:45 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:46 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:55 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:19 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:19 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 11:20 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 11:23 - Musterschule, Frankfurt a.M. 11:25 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 11:27 - Sigmund-Freud-Straße, Frankfurt a.M. 11:38 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 11:40 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:20 | ICE 1515 |
Karlsruhe Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 11:20 - Darmstadt Hbf 11:35 - Bensheim 11:48 - Weinheim(Bergstr)Hbf 11:58 - Heidelberg Hbf 12:13 - Wiesloch-Walldorf 12:22 - Bruchsal 12:34 - Karlsruhe Hbf 12:50 |
13 |
|
11:20 | S 7 |
Riedstadt-Goddelau
Frankfurt(Main)Hbf 11:20 - Frankfurt-Niederrad 11:26 Frankfurt am Main - Stadion 11:29 - Zeppelinheim 11:32 - Walldorf(Hess) 11:36 - Mörfelden 11:39 - Riedstadt-Goddelau 11:55 |
18 |
|
11:20 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:20 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:21 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:37 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:42 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:45 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:46 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:55 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:20 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:20 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 11:21 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 11:23 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:20 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:20 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:22 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:24 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:27 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 11:29 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 11:31 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 11:32 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:20 | Bus 33 |
Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 11:20 - Zanderstraße, Frankfurt a.M. 11:23 - Main-Neckar-Brücke, Frankfurt a.M. 11:25 - Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M. 11:26 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
11:21 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:21 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:23 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 11:28 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 11:30 - Juliusstraße, Frankfurt a.M. 11:34 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 11:37 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:39 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:21 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:21 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:24 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:22 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 11:22 - Frankfurt-Griesheim 11:26 Frankfurt-Nied 11:28 - Frankfurt-Höchst 11:31 - Hofheim(Taunus) 11:40 - Eppstein-Bremthal 11:50 - Niedernhausen(Taunus) 11:56 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:22 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 11:22 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:23 Frankfurt(M)Hauptwache 11:25 - Frankfurt(M)Konstablerwache 11:27 - Frankfurt(M)Ostendstraße 11:28 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:30 - Frankfurt(Main)Süd 11:32 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:22 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 11:22 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 11:24 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 11:26 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 11:27 Fallerslebenstraße, Frankfurt a.M. 11:42 - Schönbornstraße, Frankfurt a.M. 11:46 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:49 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
|
11:22 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:22 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:24 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 11:27 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 11:29 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:33 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 11:35 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 11:44 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:22 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 11:22 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:25 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 11:27 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 11:28 Dubliner Straße, Frankfurt a.M. 11:29 - Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 11:30 - Römerhof, Frankfurt a.M. 11:38 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
11:23 |
VIA RB10 (25066) |
Kaub
Frankfurt(Main)Hbf 11:23 - Frankfurt-Höchst 11:33 - Mainz-Kastel 11:49 - Wiesbaden Hbf 11:58 Wiesbaden-Biebrich 12:08 - Wiesbaden-Schierstein 12:11 - Rüdesheim(Rhein) 12:35 - Assmannshausen 12:40 - Lorchhausen 12:48 - Kaub 12:53 |
23 |
|
11:24 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 11:24 - Frankfurt(M)Galluswarte 11:26 Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 11:37 - Oberursel-Stierstadt 11:39 - Oberursel(Taunus) 11:41 - Seulberg 11:49 - Friedrichsdorf(Taunus) 11:50 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:24 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 11:24 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 11:26 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 11:27 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 11:29 Fallerslebenstraße, Frankfurt a.M. 11:42 - Schönbornstraße, Frankfurt a.M. 11:46 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 11:49 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
|
11:24 | STR 21 |
Oberforsthaus, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:24 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:26 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:28 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 11:30 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 11:31 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 11:36 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 11:39 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:24 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:24 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:26 Niederrad Bahnhof, Frankfurt a.M. 11:40 - Waldau, Frankfurt a.M. 11:44 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 11:45 - Harthweg, Frankfurt a.M. 11:47 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 11:50 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:24 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:24 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:26 Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 11:31 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 11:33 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 11:36 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 11:38 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 11:40 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:24 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:24 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:25 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:36 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:40 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:41 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:42 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:51 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:25 |
VIA RB82 (25167) |
Erbach(Odenw)
Frankfurt(Main)Hbf 11:25 - Darmstadt Nord 11:43 - Darmstadt Ost 11:47 - Darmstadt TU-Lichtwiese 11:50 Mühltal 11:54 - Ober Ramstadt 11:57 - Bad König 12:34 - Bad König Zell 12:37 - Erbach(Odenw) Nord 12:45 - Erbach(Odenw) 12:48 |
12 |
|
11:25 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:25 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 11:26 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 11:27 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 11:29 - Kruppstraße, Frankfurt a.M. 11:43 - Hessen-Center, Frankfurt a.M. 11:44 - Enkheim, Frankfurt a.M. 11:46 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:25 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:25 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:27 Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 11:36 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 11:40 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 11:41 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 11:42 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 11:51 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:26 | IC 2320 |
Dortmund Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 11:26 - Frankfurt(Main)West 11:30 - Bad Nauheim 11:55 - Wetzlar 12:17 - Dillenburg 12:35 - Siegen Hbf 12:58 - Siegen-Weidenau 13:07 - Kreuztal 13:15 - Lennestadt-Altenhundem 13:33 - Lennestadt-Grevenbrück 13:40 - Finnentrop 13:45 - Plettenberg 13:56 - Werdohl 14:03 - Altena(Westf) 14:12 - Letmathe 14:21 - Witten Hbf 14:46 - Dortmund Hbf 14:57 |
16 |
|
11:26 |
RE 50 (4512) |
Fulda
Frankfurt(Main)Hbf 11:26 - Frankfurt(Main)Süd 11:31 - Offenbach(Main)Hbf 11:38 Hanau Hbf 11:46 - Langenselbold 11:56 - Gelnhausen 12:03 - Neuhof(Kr Fulda) 12:39 - Fulda 12:49 |
8 |
|
11:26 | ICE 126 |
Amsterdam Centraal
Frankfurt(Main)Hbf 11:26 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 11:39 - Köln Hbf 12:33 - Düsseldorf Hbf 13:05 - Duisburg Hbf 13:22 - Oberhausen Hbf 13:32 - Arnhem Centraal 14:27 - Utrecht Centraal 14:59 - Amsterdam Centraal 15:29 |
2 |
|
11:26 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:26 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:28 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:30 - S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 11:32 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 11:35 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 11:38 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 11:41 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:26 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:26 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:27 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:29 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:31 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 11:32 - Galluspark, Frankfurt a.M. 11:37 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 11:40 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:26 | STR 12 |
Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:26 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:27 Hartmann-Ibach-Straße, Frankfurt a.M. 11:45 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 11:49 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 11:51 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:57 - Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt 12:01 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:27 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 11:27 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:28 Frankfurt(M)Hauptwache 11:30 - Frankfurt(M)Konstablerwache 11:32 - Frankfurt(M)Ostendstraße 11:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:35 - Frankfurt(Main)Süd 11:37 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:27 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:27 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:29 Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:31 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 11:32 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 11:34 - Galluspark, Frankfurt a.M. 11:37 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 11:40 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:27 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:27 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:28 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:45 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:50 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:53 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:54 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 12:03 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:28 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:28 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 11:29 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 11:31 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:28 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:28 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:29 Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 11:45 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 11:50 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 11:53 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 11:54 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 12:03 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:29 |
RB 22 (15256) |
Limburg(Lahn)
Frankfurt(Main)Hbf 11:29 - Frankfurt-Höchst 11:38 - Hofheim(Taunus) 11:48 Niedernhausen(Taunus) 12:00 - Idstein(Taunus) 12:07 - Wörsdorf 12:10 - Eschhofen 12:37 - Limburg(Lahn) 12:41 |
22 |
|
11:29 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 11:29 - Frankfurt(M)Galluswarte 11:31 Frankfurt(Main)West 11:34 - Frankfurt-Rödelheim 11:38 - Eschborn Süd 11:41 - Eschborn 11:43 - Kronberg(Taunus) 11:51 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:29 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 11:29 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:31 Frankfurt(M)Konstablerwache 11:34 - Frankfurt(M)Ostendstraße 11:36 - Frankfurt(M)Mühlberg 11:38 - Offenbach(Main)Ost 11:47 - Hanau Hbf 11:59 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
11:29 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:29 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 11:30 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 11:33 - Musterschule, Frankfurt a.M. 11:35 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 11:37 - Sigmund-Freud-Straße, Frankfurt a.M. 11:48 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 11:50 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:29 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:29 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:30 Karmeliterkloster, Frankfurt a.M. 11:34 - Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 11:36 - Börneplatz/Stoltzestraße, Frankfurt a.M. 11:39 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 11:43 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 11:53 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:30 |
RE 54 (4613) |
Bamberg
Frankfurt(Main)Hbf 11:30 - Frankfurt(Main)Süd 11:35 - Frankfurt(Main)Ost 11:39 Maintal West 11:46 - Aschaffenburg Hbf 12:15 - Heigenbrücken 12:26 - Lohr Bahnhof 12:41 - Bamberg 14:32 |
7 |
|
11:30 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:30 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 11:32 Güterplatz, Frankfurt a.M. 11:34 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 11:35 - Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 11:39 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 11:42 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 11:52 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
11:30 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:30 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 11:31 Karmeliterkloster, Frankfurt a.M. 11:34 - Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 11:36 - Börneplatz/Stoltzestraße, Frankfurt a.M. 11:39 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 11:43 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 11:53 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
11:30 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 11:30 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 11:32 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:34 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 11:37 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 11:39 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 11:41 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 11:42 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M.
,
Frankfurt Hbf (tief)
,
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M.
,
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M.
,
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M.
,
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M.
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|