Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Frankfurt(Main)Hbf v 09:32 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
09:32 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 09:32 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:33 Frankfurt(M)Ostendstraße 09:38 - Frankfurt-Louisa 09:46 - Neu-Isenburg 09:49 - Dreieich-Buchschlag 09:52 - Langen(Hess) 09:57 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:32 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 09:32 - Frankfurt-Niederrad 09:36 Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 09:41 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 09:43 - Kelsterbach 09:48 - Raunheim 09:54 - Wiesbaden Hbf 10:19 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:32 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:32 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:34 Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 09:41 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 09:43 - Frauenfriedenskirche, Frankfurt a.M. 09:46 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 09:48 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 09:50 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:32 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:32 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:36 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:32 | Bus 37 |
Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 09:32 - Behördenzentrum Gutleut, Frankfurt a.M. 09:33 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 09:34 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 09:35 Camberger Straße, Frankfurt a.M. 09:38 - Johanna-Kirchner-AHZ, Frankfurt a.M. 09:39 - Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M. 09:42 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
09:32 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:32 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:33 Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:37 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 09:45 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 09:48 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 09:50 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:00 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:32 | STR 22 |
Heilbronner Straße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:32 - Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 09:33 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 09:35 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 09:36 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:32 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 09:32 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:35 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 09:37 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 09:38 Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 09:40 - Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 09:41 - Römerhof, Frankfurt a.M. 09:48 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
09:33 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:33 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:35 Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:37 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 09:45 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 09:48 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 09:50 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:00 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:33 | STR 22 |
Heilbronner Straße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 09:33 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 09:35 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 09:36 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
|
09:34 | ICE 1097 |
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf
Frankfurt(Main)Hbf 09:34 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 09:51 |
9 |
|
09:34 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 09:34 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:36 Bad Vilbel Süd 09:52 - Okarben 10:01 - Nieder Wöllstadt 10:04 - Bruchenbrücken 10:07 - Friedberg(Hess) 10:11 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:34 | S 1 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 09:34 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:36 Frankfurt(M)Mühlberg 09:43 - Offenbach(Main) Kaiserlei 09:46 - Offenbach(Main) Ledermuseum 09:48 - Offenbach(Main) Marktplatz 09:49 - Offenbach(Main)Ost 09:52 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:34 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:34 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:35 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 09:46 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 09:54 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 09:57 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:08 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:11 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:34 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:34 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:36 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 09:38 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 09:40 - Niederrad Bahnhof, Frankfurt a.M. 09:50 - Harthweg, Frankfurt a.M. 09:57 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 10:00 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:34 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:34 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:36 Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 09:43 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 09:44 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 09:46 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 09:48 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 09:50 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:35 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 09:35 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 09:37 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 09:39 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 09:41 Paquetstraße, Frankfurt a.M. 09:58 - Ginnheimer Waldgasse, Frankfurt a.M. 10:02 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:04 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
|
09:35 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:35 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:36 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 09:46 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 09:54 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 09:57 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:08 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:11 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:35 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:35 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 09:36 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 09:38 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:35 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:35 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 09:36 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 09:37 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 09:39 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 09:41 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 09:42 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 09:44 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:36 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:36 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:38 S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 09:42 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 09:44 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 09:45 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 09:48 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 09:51 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:36 | STR 12 |
Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:36 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:37 Friedberger Platz, Frankfurt a.M. 09:49 - Burgstraße, Frankfurt a.M. 09:57 - Bornheim Mitte, Frankfurt a.M. 09:58 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 10:00 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 10:02 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:37 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 09:37 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:38 Frankfurt(M)Hauptwache 09:40 - Frankfurt(M)Konstablerwache 09:42 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 09:45 - Frankfurt(Main)Süd 09:47 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:37 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 09:37 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 09:39 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 09:41 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 09:43 Paquetstraße, Frankfurt a.M. 09:58 - Ginnheimer Waldgasse, Frankfurt a.M. 10:02 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:04 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
|
09:37 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:37 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:39 Galluswarte, Frankfurt a.M. 09:44 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 09:50 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 09:52 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 09:53 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 09:59 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:37 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:37 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 09:38 Musterschule, Frankfurt a.M. 09:43 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 09:45 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 09:47 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 09:49 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 09:58 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:38 |
RE 60 (4659) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 09:38 - Langen(Hess) 09:46 - Darmstadt Hbf 09:55 Zwingenberg(Bergstr) 10:06 - Bensheim 10:10 - Heppenheim(Bergstr) 10:14 - Hemsbach 10:18 - Mannheim Hbf 10:46 |
11 |
|
09:38 |
VIA RE85 (25323) |
Babenhausen(Hess)
Frankfurt(Main)Hbf 09:38 - Frankfurt(Main)Süd 09:42 - Offenbach(Main)Hbf 09:47 - Hanau Hbf 10:00 - Hainburg Hainstadt 10:12 - Seligenstadt(Hess) 10:18 - Babenhausen(Hess) 10:27 |
8 |
|
09:38 |
RE 4 (29692) |
Mainz Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 09:38 - Frankfurt-Höchst 09:47 - Hochheim(Main) 09:58 - Mainz Hbf 10:11 |
24 |
|
09:39 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 09:39 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:41 Frankfurt(M)Mühlberg 09:48 - Offenbach(Main) Kaiserlei 09:51 - Offenbach(Main) Ledermuseum 09:52 - Dietzenbach Mitte 10:09 - Dietzenbach Bahnhof 10:11 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:39 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt Hbf (tief) 09:39 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:41 Frankfurt(Main)Messe 09:43 - Frankfurt(Main)West 09:44 - Frankfurt-Rödelheim 09:48 - Oberursel(Taunus) 09:56 - Bad Homburg 10:03 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:39 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:39 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:41 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 09:43 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 09:45 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 09:49 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 09:51 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 09:52 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:39 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:39 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:43 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:39 | STR 21 |
Oberforsthaus, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:39 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:41 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 09:43 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 09:45 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 09:46 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 09:48 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 09:54 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:39 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:39 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:40 Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:44 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 09:52 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 09:55 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 09:57 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:07 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:40 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:40 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:42 Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:44 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 09:52 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 09:55 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 09:57 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:07 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:40 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:40 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 09:41 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 09:44 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 09:46 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 09:47 - Hessen-Center, Frankfurt a.M. 09:59 - Enkheim, Frankfurt a.M. 10:01 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:40 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:40 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 09:41 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 09:43 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:40 | Bus 33 |
Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 09:40 - Zanderstraße, Frankfurt a.M. 09:43 - Main-Neckar-Brücke, Frankfurt a.M. 09:45 - Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M. 09:46 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
09:41 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:41 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:42 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:44 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:46 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 09:47 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 09:49 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 09:55 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:42 |
RB 51 (15510) |
Wächtersbach
Frankfurt(Main)Hbf 09:42 - Frankfurt(Main)Süd 09:47 - Offenbach(Main)Hbf 09:53 Wolfgang(Kr Hanau) 10:06 - Rodenbach(b Hanau) 10:11 - Langenselbold 10:15 - Niedermittlau 10:19 - Wächtersbach 10:41 |
7 |
|
09:42 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 09:42 - Frankfurt-Griesheim 09:46 Hattersheim(Main) 09:59 - Flörsheim(Main) 10:05 - Hochheim(Main) 10:10 - Wiesbaden Ost 10:18 - Wiesbaden Hbf 10:24 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:42 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 09:42 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:43 Frankfurt(M)Hauptwache 09:45 - Frankfurt(M)Konstablerwache 09:47 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:48 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 09:50 - Frankfurt(Main)Süd 09:52 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:42 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:42 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:44 Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 09:51 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 09:53 - Frauenfriedenskirche, Frankfurt a.M. 09:56 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 09:58 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:00 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:42 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:42 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:43 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 09:54 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:02 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:05 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:16 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:19 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:42 | STR 22 |
Heilbronner Straße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:42 - Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 09:43 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 09:45 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 09:46 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:42 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 09:42 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:45 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 09:47 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 09:48 Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 09:50 - Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 09:51 - Römerhof, Frankfurt a.M. 09:58 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
09:42 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:42 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:44 Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:46 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 09:47 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 09:49 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 09:50 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 09:55 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:43 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:43 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:44 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 09:54 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:02 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:05 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:16 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:19 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:43 | STR 22 |
Heilbronner Straße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 09:43 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 09:45 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 09:46 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
|
09:43 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:43 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 09:44 Musterschule, Frankfurt a.M. 09:49 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 09:51 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 09:53 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 09:55 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 10:04 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:44 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 09:44 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:46 Frankfurt(Main)Messe 09:48 - Schwalbach(Taunus)Nord 10:03 - Schwalbach(Taunus)Limes 10:04 - Sulzbach(Taunus)Nord 10:07 - Bad Soden(Taunus) 10:09 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:44 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 09:44 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:46 Frankfurt(M)Hauptwache 09:47 - Frankfurt(M)Konstablerwache 09:49 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:51 - Frankfurt(M)Mühlberg 09:53 - Offenbach(Main)Ost 10:02 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:44 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:44 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:46 Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 09:55 - Bürostadt Niederrad, Frankfurt a.M. 10:02 - Waldau, Frankfurt a.M. 10:04 - Harthweg, Frankfurt a.M. 10:07 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 10:10 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:44 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:44 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:45 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 09:51 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 09:58 - Zoo, Frankfurt a.M. 10:00 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 10:02 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 10:08 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:44 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:44 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:46 Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 09:53 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 09:54 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 09:56 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 09:58 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 10:00 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:45 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 09:45 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 09:47 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 09:49 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 09:51 Paquetstraße, Frankfurt a.M. 10:08 - Ginnheimer Waldgasse, Frankfurt a.M. 10:12 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:14 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
|
09:45 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:45 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:47 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 09:50 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 09:57 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 09:58 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:00 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 10:07 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:45 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:45 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 09:46 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 09:48 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:45 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:45 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:46 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 09:51 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 09:58 - Zoo, Frankfurt a.M. 10:00 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 10:02 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 10:08 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:45 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:45 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 09:46 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 09:47 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 09:49 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 09:51 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 09:52 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 09:54 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:46 |
RB 34 (15710) |
Glauburg-Stockheim
Frankfurt(Main)Hbf 09:46 - Frankfurt(Main)West 09:49 - Bad Vilbel 10:02 Schöneck-Oberdorfelden 10:13 - Schöneck-Kilianstädten 10:16 - Altenstadt-Lindheim 10:44 - Glauburg-Glauberg 10:48 - Glauburg-Stockheim 10:52 |
14 |
|
09:46 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:46 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:48 S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 09:52 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 09:54 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 09:55 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 09:58 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 10:01 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:46 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:46 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:48 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 09:50 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 09:52 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 09:53 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 09:55 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 10:03 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:46 | STR 12 |
Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:46 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:47 Friedberger Platz, Frankfurt a.M. 09:59 - Burgstraße, Frankfurt a.M. 10:07 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 10:10 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 10:18 - Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt 10:22 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:47 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 09:47 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:48 Frankfurt(M)Hauptwache 09:50 - Frankfurt(Main)Süd 09:57 - Frankfurt(M)Stresemannallee 09:59 - Erzhausen 10:17 - Darmstadt Hbf 10:26 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:47 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 09:47 - Frankfurt-Niederrad 09:51 Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 09:58 - Kelsterbach 10:03 - Raunheim 10:09 - Mainz Hbf 10:26 - Wiesbaden Hbf 10:44 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:47 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 09:47 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 09:49 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 09:51 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 09:53 Paquetstraße, Frankfurt a.M. 10:08 - Ginnheimer Waldgasse, Frankfurt a.M. 10:12 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:14 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
|
09:47 | Bus 37 |
Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 09:47 - Behördenzentrum Gutleut, Frankfurt a.M. 09:48 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 09:49 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 09:50 Camberger Straße, Frankfurt a.M. 09:53 - Johanna-Kirchner-AHZ, Frankfurt a.M. 09:54 - Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M. 09:57 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
09:47 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:47 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:48 Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:52 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:00 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:03 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:05 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:15 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:47 |
STN RB12 (21469) |
Königstein(Taunus)
Frankfurt(Main)Hbf 09:47 - Frankfurt-Höchst 09:58 - Frankfurt-Unterliederbach 10:01 - Liederbach-Süd 10:04 Liederbach 10:06 - Kelkheim-Münster 10:10 - Kelkheim 10:12 - Kelkheim-Hornau 10:16 - Schneidhain 10:20 - Königstein(Taunus) 10:25 |
21 |
|
09:48 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:48 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:50 Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:52 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:00 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:03 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:05 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:15 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:49 | ICE 593 |
München Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 09:49 - Mannheim Hbf 10:27 - Stuttgart Hbf 11:08 - Ulm Hbf 11:58 - Augsburg Hbf 12:40 - München-Pasing 13:04 - München Hbf 13:13 |
9 |
|
09:49 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 09:49 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:51 Frankfurt(M)Mühlberg 09:58 - Offenbach(Main) Kaiserlei 10:01 - Rodgau-Weiskirchen 10:18 - Rodgau-Rollwald 10:30 - Rödermark-Ober Roden 10:33 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:49 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt Hbf (tief) 09:49 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:51 Frankfurt(Main)Messe 09:53 - Bad Vilbel Süd 10:06 - Bad Vilbel 10:08 - Dortelweil 10:17 - Groß Karben 10:20 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:49 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:49 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:50 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:01 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:09 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:12 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:23 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:26 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:50 | S 7 |
Riedstadt-Goddelau
Frankfurt(Main)Hbf 09:50 - Frankfurt-Niederrad 09:56 Walldorf(Hess) 10:06 - Mörfelden 10:09 - Groß Gerau-Dornberg 10:15 - Groß Gerau-Dornheim 10:27 - Riedstadt-Goddelau 10:33 |
18 |
|
09:50 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:50 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:51 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:01 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:09 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:12 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:23 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:26 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:50 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:50 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 09:51 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 09:53 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:50 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:50 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:52 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 09:54 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 09:56 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 09:59 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 10:01 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 10:02 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:50 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:50 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 09:51 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 09:52 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 09:54 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 09:56 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 09:57 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 09:59 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:51 |
HLB RB41 (15008) |
Stadtallendorf
Frankfurt(Main)Hbf 09:51 - Frankfurt(Main)West 09:55 - Friedberg(Hess) 10:14 - Bad Nauheim 10:18 Marburg(Lahn) 11:06 - Cölbe 11:11 - Bürgeln 11:14 - Anzefahr 11:17 - Kirchhain(Bz Kassel) 11:21 - Stadtallendorf 11:27 |
15 |
|
09:51 |
HLB RB40 (15108) |
Dillenburg
Frankfurt(Main)Hbf 09:51 - Frankfurt(Main)West 09:55 - Friedberg(Hess) 10:14 - Bad Nauheim 10:18 Gießen 10:35 - Sinn 11:09 - Herborn(Dillkr) 11:13 - Burg(Dillkr) Nord 11:15 - Niederscheld(Dillkr)Süd 11:18 - Dillenburg 11:22 |
15 |
|
09:51 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:51 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:54 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:52 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 09:52 - Frankfurt-Griesheim 09:56 Frankfurt-Höchst 10:01 - Frankfurt-Höchst Farbwerke 10:02 - Frankfurt-Zeilsheim 10:05 - Niederjosbach 10:22 - Niedernhausen(Taunus) 10:26 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:52 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 09:52 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:53 Frankfurt(M)Hauptwache 09:55 - Frankfurt(M)Konstablerwache 09:57 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:58 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 10:00 - Frankfurt(Main)Süd 10:02 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:52 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:52 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:54 Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 10:01 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:03 - Frauenfriedenskirche, Frankfurt a.M. 10:06 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 10:08 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:10 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:52 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:52 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:54 Galluswarte, Frankfurt a.M. 09:59 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 10:05 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:07 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 10:08 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 10:14 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:52 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:52 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 09:53 Musterschule, Frankfurt a.M. 09:58 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 10:00 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 10:02 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 10:04 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 10:13 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:52 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 09:52 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:55 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 09:57 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 09:58 Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 10:00 - Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 10:01 - Römerhof, Frankfurt a.M. 10:08 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
09:53 | ICE 529 |
München Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 09:53 - Aschaffenburg Hbf 10:22 - Würzburg Hbf 11:01 - Nürnberg Hbf 11:58 - München Hbf 13:05 |
7 |
|
09:53 |
VIA RB10 (25010) |
Koblenz Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 09:53 - Frankfurt-Höchst 10:03 - Mainz-Kastel 10:19 - Wiesbaden Hbf 10:28 Assmannshausen 11:10 - Kaub 11:22 - St Goarshausen 11:34 - Kestert 11:41 - Kamp-Bornhofen 11:47 - Koblenz Hbf 12:29 |
23 |
|
09:54 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 09:54 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:56 Frankfurt(Main)Messe 09:58 - Oberursel(Taunus) 10:11 - Bad Homburg 10:15 - Seulberg 10:19 - Friedrichsdorf(Taunus) 10:20 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:54 | STR 21 |
Oberforsthaus, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:54 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:56 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 09:58 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 10:00 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 10:01 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 10:03 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 10:09 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:54 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:54 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:55 Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:59 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:07 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:10 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:12 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:22 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:54 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:54 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:56 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 09:58 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 10:00 - Niederrad Bahnhof, Frankfurt a.M. 10:10 - Harthweg, Frankfurt a.M. 10:17 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 10:20 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:54 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:54 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:56 Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 10:03 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 10:04 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 10:06 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 10:08 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 10:10 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:55 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 09:55 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 09:57 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 09:59 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 10:01 Paquetstraße, Frankfurt a.M. 10:18 - Ginnheimer Waldgasse, Frankfurt a.M. 10:22 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:24 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
|
09:55 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:55 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:57 Güterplatz, Frankfurt a.M. 09:59 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:07 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:10 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:12 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:22 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:55 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:55 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 09:56 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 09:59 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 10:01 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 10:02 - Hessen-Center, Frankfurt a.M. 10:14 - Enkheim, Frankfurt a.M. 10:16 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:56 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:56 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 09:58 S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 10:02 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 10:04 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 10:05 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 10:08 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 10:11 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:56 | STR 12 |
Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:56 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:57 Friedberger Platz, Frankfurt a.M. 10:09 - Burgstraße, Frankfurt a.M. 10:17 - Bornheim Mitte, Frankfurt a.M. 10:18 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 10:20 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 10:22 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:56 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:56 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:57 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:59 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:01 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:02 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 10:04 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 10:10 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:57 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 09:57 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:58 Frankfurt(M)Hauptwache 10:00 - Frankfurt(M)Konstablerwache 10:02 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 10:05 - Frankfurt(Main)Süd 10:07 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:57 | S 1 |
Frankfurt-Griesheim
Frankfurt Hbf (tief) 09:57 - Frankfurt-Griesheim 10:01 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:57 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 09:57 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 09:59 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 10:01 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 10:03 Paquetstraße, Frankfurt a.M. 10:18 - Ginnheimer Waldgasse, Frankfurt a.M. 10:22 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:24 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
|
09:57 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:57 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 09:59 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:01 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:02 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 10:04 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 10:05 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 10:10 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:57 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:57 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:58 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:09 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:17 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:20 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:31 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:33 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:58 | ICE 78 |
Hamburg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 09:58 - Kassel-Wilhelmshöhe 11:19 - Göttingen 11:38 - Hannover Hbf 12:17 - Hamburg Hbf 13:36 |
8 |
|
09:58 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:58 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 09:59 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:01 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:58 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:58 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 09:59 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:09 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:17 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:20 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:31 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:33 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
09:59 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 09:59 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:01 Frankfurt-Rödelheim 10:08 - Eschborn Süd 10:11 - Eschborn 10:13 - Niederhöchstadt 10:15 - Kronberg(Taunus) 10:21 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:59 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 09:59 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:01 Frankfurt(M)Ostendstraße 10:06 - Frankfurt(M)Mühlberg 10:08 - Offenbach(Main) Kaiserlei 10:11 - Offenbach(Main) Ledermuseum 10:13 - Hanau Hbf 10:29 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
09:59 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:59 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:00 Musterschule, Frankfurt a.M. 10:05 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 10:07 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 10:09 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 10:11 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 10:20 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
09:59 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 09:59 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:00 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 10:06 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 10:13 - Zoo, Frankfurt a.M. 10:15 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 10:17 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 10:23 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:00 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:00 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:02 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:05 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:12 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 10:13 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:15 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 10:22 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:00 | Bus 33 |
Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:00 - Zanderstraße, Frankfurt a.M. 10:03 - Main-Neckar-Brücke, Frankfurt a.M. 10:05 - Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M. 10:06 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:00 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:00 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:01 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 10:06 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 10:13 - Zoo, Frankfurt a.M. 10:15 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 10:17 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 10:23 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:00 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:00 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:02 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:04 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 10:06 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 10:09 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 10:11 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 10:12 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:01 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:01 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:03 Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 10:10 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:12 - Frauenfriedenskirche, Frankfurt a.M. 10:15 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 10:17 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:19 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:01 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:01 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:03 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:05 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 10:07 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 10:08 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 10:10 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 10:18 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:02 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 10:02 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:03 Frankfurt(M)Ostendstraße 10:08 - Frankfurt-Louisa 10:16 - Neu-Isenburg 10:19 - Dreieich-Buchschlag 10:22 - Langen(Hess) 10:27 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:02 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 10:02 - Frankfurt-Niederrad 10:06 Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 10:11 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 10:13 - Kelsterbach 10:18 - Raunheim 10:24 - Wiesbaden Hbf 10:49 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:02 | Bus 37 |
Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:02 - Behördenzentrum Gutleut, Frankfurt a.M. 10:03 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 10:04 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 10:05 Camberger Straße, Frankfurt a.M. 10:08 - Johanna-Kirchner-AHZ, Frankfurt a.M. 10:09 - Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M. 10:12 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:02 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:02 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:03 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:07 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:15 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:18 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:20 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:30 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:02 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:02 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:03 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 10:04 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 10:06 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 10:08 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 10:09 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 10:11 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:02 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:02 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:05 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 10:07 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 10:08 Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 10:10 - Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 10:11 - Römerhof, Frankfurt a.M. 10:18 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:03 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:03 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:05 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:07 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:15 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:18 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:20 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:30 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:04 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 10:04 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:06 Bad Vilbel Süd 10:22 - Okarben 10:31 - Nieder Wöllstadt 10:34 - Bruchenbrücken 10:37 - Friedberg(Hess) 10:41 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:04 | S 1 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 10:04 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:06 Frankfurt(M)Ostendstraße 10:11 - Frankfurt(M)Mühlberg 10:13 - Offenbach(Main) Ledermuseum 10:18 - Offenbach(Main) Marktplatz 10:19 - Offenbach(Main)Ost 10:22 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:04 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:04 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:06 Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 10:13 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 10:14 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 10:16 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 10:18 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 10:20 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:04 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:04 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:05 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:16 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:24 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:27 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:38 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:40 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:04 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:04 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:06 Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 10:15 - Bürostadt Niederrad, Frankfurt a.M. 10:22 - Waldau, Frankfurt a.M. 10:24 - Harthweg, Frankfurt a.M. 10:27 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 10:30 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:05 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:05 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:06 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:16 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:24 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:27 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:38 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:40 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:05 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:05 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 10:06 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:08 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:06 | ICE 71 |
Basel SBB
Frankfurt(Main)Hbf 10:06 - Mannheim Hbf 10:44 - Karlsruhe Hbf 11:09 - Baden-Baden 11:26 - Freiburg(Breisgau) Hbf 12:12 - Basel Bad Bf 12:46 - Basel SBB 13:10 |
6 |
|
10:06 |
RB 68 (15313) |
Wiesloch-Walldorf
Frankfurt(Main)Hbf 10:06 - Langen(Hess) 10:15 - Darmstadt Hbf 10:25 Weinheim-Sulzbach 11:09 - Ladenburg 11:22 - Neu-Edingen/Friedrichsfeld 11:26 - Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 11:35 - Wiesloch-Walldorf 11:54 |
11 |
|
10:06 |
RB 67 (15413) |
Schwetzingen
Frankfurt(Main)Hbf 10:06 - Langen(Hess) 10:15 - Darmstadt Hbf 10:25 Weinheim-Sulzbach 11:09 - Heddesheim/Hirschberg 11:19 - Ladenburg 11:22 - Neu-Edingen/Friedrichsfeld 11:26 - Schwetzingen 11:44 |
11 |
|
10:06 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:06 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:08 S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 10:12 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 10:14 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 10:15 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 10:18 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 10:21 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:06 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:06 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:09 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:06 | STR 12 |
Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:06 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:07 Friedberger Platz, Frankfurt a.M. 10:19 - Burgstraße, Frankfurt a.M. 10:26 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 10:29 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 10:37 - Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt 10:41 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:07 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 10:07 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:08 Frankfurt(M)Hauptwache 10:10 - Frankfurt(M)Konstablerwache 10:12 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 10:15 - Frankfurt(Main)Süd 10:17 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:07 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 10:07 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 10:09 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 10:11 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 10:12 Paquetstraße, Frankfurt a.M. 10:28 - Ginnheimer Waldgasse, Frankfurt a.M. 10:32 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:34 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
|
10:07 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:07 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:09 Galluswarte, Frankfurt a.M. 10:14 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 10:20 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:22 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 10:23 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 10:29 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:08 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:08 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:09 Musterschule, Frankfurt a.M. 10:14 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 10:16 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 10:18 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 10:20 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 10:29 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:08 |
RE 3 (29514) |
Saarbrücken Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:08 - Frankfurt-Niederrad 10:14 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 10:22 - Rüsselsheim 10:33 Idar-Oberstein 12:03 - Neubrücke(Nahe) 12:19 - St Wendel 12:35 - Ottweiler(Saar) 12:42 - Neunkirchen(Saar)Hbf 12:47 - Saarbrücken Hbf 13:10 |
20 |
|
10:09 | ICE 728 |
Essen Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:09 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 10:20 - Köln Messe/Deutz Gl.11-12 11:14 - Düsseldorf Hbf 11:36 - Duisburg Hbf 11:50 - Essen Hbf 12:03 |
7 |
|
10:09 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 10:09 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:11 Frankfurt(M)Mühlberg 10:18 - Offenbach(Main) Kaiserlei 10:21 - Offenbach(Main) Ledermuseum 10:23 - Dietzenbach Mitte 10:39 - Dietzenbach Bahnhof 10:41 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:09 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt Hbf (tief) 10:09 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:11 Frankfurt(Main)Messe 10:13 - Frankfurt(Main)West 10:14 - Frankfurt-Rödelheim 10:18 - Oberursel(Taunus) 10:26 - Bad Homburg 10:30 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:09 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 10:09 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 10:11 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 10:12 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 10:14 Paquetstraße, Frankfurt a.M. 10:28 - Ginnheimer Waldgasse, Frankfurt a.M. 10:32 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:34 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
|
10:09 | STR 21 |
Oberforsthaus, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:09 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:11 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:13 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 10:15 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 10:16 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 10:18 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 10:24 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:09 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:09 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:10 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:14 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:22 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:25 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:27 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:36 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:10 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:10 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:11 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 10:14 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 10:16 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 10:17 - Hessen-Center, Frankfurt a.M. 10:29 - Enkheim, Frankfurt a.M. 10:31 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:10 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:10 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:12 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:14 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 10:16 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 10:19 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 10:21 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 10:22 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:10 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:10 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:12 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:14 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:22 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:25 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:27 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:36 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:11 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:11 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:13 Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 10:20 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:22 - Frauenfriedenskirche, Frankfurt a.M. 10:25 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 10:27 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:29 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:11 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:11 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:12 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:14 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:16 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:17 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 10:19 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 10:25 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:12 |
RE 70 (4563) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:12 - Frankfurt-Niederrad 10:17 - Walldorf(Hess) 10:24 Riedstadt-Goddelau 10:39 - Stockstadt(Rhein) 10:42 - Biebesheim 10:45 - Mannheim-Waldhof 11:12 - Mannheim Hbf 11:19 |
17 |
|
10:12 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 10:12 - Frankfurt-Griesheim 10:16 Hattersheim(Main) 10:29 - Flörsheim(Main) 10:35 - Hochheim(Main) 10:40 - Wiesbaden Ost 10:48 - Wiesbaden Hbf 10:54 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:12 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 10:12 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:13 Frankfurt(M)Hauptwache 10:15 - Frankfurt(M)Konstablerwache 10:17 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:18 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 10:20 - Frankfurt(Main)Süd 10:22 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:12 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:12 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:15 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 10:17 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 10:18 Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 10:20 - Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 10:21 - Römerhof, Frankfurt a.M. 10:28 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:12 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:12 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:14 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:16 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:17 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 10:19 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 10:20 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 10:25 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:12 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:12 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:13 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:24 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:32 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:35 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:46 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:48 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:13 | ICE 692 |
Berlin Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:13 - Fulda 11:07 - Eisenach 12:00 - Erfurt Hbf 12:26 - Leipzig Hbf 13:10 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 13:46 - Berlin Südkreuz 14:25 - Berlin Hbf 14:32 |
9 |
|
10:13 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:13 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 10:14 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:16 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:13 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:13 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:14 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:24 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:32 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:35 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:46 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:48 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:14 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 10:14 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:16 Frankfurt(Main)Messe 10:18 - Schwalbach(Taunus)Nord 10:33 - Schwalbach(Taunus)Limes 10:34 - Sulzbach(Taunus)Nord 10:37 - Bad Soden(Taunus) 10:39 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:14 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 10:14 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:16 Frankfurt(M)Hauptwache 10:17 - Frankfurt(M)Konstablerwache 10:19 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:21 - Frankfurt(M)Mühlberg 10:23 - Offenbach(Main)Ost 10:32 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:14 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:14 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:16 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:18 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 10:20 - Niederrad Bahnhof, Frankfurt a.M. 10:30 - Harthweg, Frankfurt a.M. 10:37 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 10:40 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:14 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:14 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:15 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 10:21 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 10:28 - Zoo, Frankfurt a.M. 10:30 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 10:32 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 10:38 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:14 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:14 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:16 Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 10:23 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 10:24 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 10:26 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 10:28 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 10:30 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:15 |
RB 61 (15633) |
Dieburg
Frankfurt(Main)Hbf 10:15 - Dreieich-Buchschlag 10:27 - Dreieich-Sprendlingen 10:31 Dreieich-Dreieichenhain 10:36 - Dreieich-Götzenhain 10:38 - Dreieich-Offenthal 10:42 - Rödermark-Urberach 10:47 - Dieburg 11:04 |
10 |
|
10:15 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:15 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:17 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:20 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:27 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 10:28 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:30 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 10:37 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:15 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:15 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:16 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 10:21 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 10:28 - Zoo, Frankfurt a.M. 10:30 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 10:32 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 10:38 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:16 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:16 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:18 S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 10:22 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 10:24 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 10:25 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 10:28 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 10:31 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:16 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:16 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:18 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:20 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 10:22 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 10:23 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 10:25 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 10:33 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:16 | STR 12 |
Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:16 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:17 Friedberger Platz, Frankfurt a.M. 10:29 - Burgstraße, Frankfurt a.M. 10:36 - Bornheim Mitte, Frankfurt a.M. 10:37 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 10:39 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 10:41 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:17 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 10:17 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:18 Frankfurt(M)Hauptwache 10:20 - Frankfurt(Main)Süd 10:27 - Frankfurt(M)Stresemannallee 10:29 - Erzhausen 10:47 - Darmstadt Hbf 10:56 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:17 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 10:17 - Frankfurt-Niederrad 10:21 Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 10:28 - Rüsselsheim Opelwerk 10:44 - Mainz-Bischofsheim 10:47 - Mainz-Gustavsburg 10:49 - Wiesbaden Hbf 11:14 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:17 | Bus 37 |
Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:17 - Behördenzentrum Gutleut, Frankfurt a.M. 10:18 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 10:19 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 10:20 Camberger Straße, Frankfurt a.M. 10:23 - Johanna-Kirchner-AHZ, Frankfurt a.M. 10:24 - Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M. 10:27 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:17 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:17 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:18 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:22 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:30 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:33 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:35 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:44 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:17 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:17 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:18 Dom/Römer, Frankfurt a.M. 10:19 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 10:21 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 10:23 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 10:24 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 10:26 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:17 |
STN RB12 (21471) |
Königstein(Taunus)
Frankfurt(Main)Hbf 10:17 - Frankfurt-Höchst 10:28 - Frankfurt-Unterliederbach 10:31 - Liederbach-Süd 10:34 Liederbach 10:36 - Kelkheim-Münster 10:40 - Kelkheim 10:42 - Kelkheim-Hornau 10:46 - Schneidhain 10:50 - Königstein(Taunus) 10:55 |
22 |
|
10:18 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:18 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:20 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:22 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:30 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:33 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:35 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:44 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:19 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 10:19 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:21 Frankfurt(M)Mühlberg 10:28 - Offenbach(Main) Kaiserlei 10:31 - Rodgau-Weiskirchen 10:48 - Rodgau-Rollwald 11:00 - Rödermark-Ober Roden 11:03 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:19 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt Hbf (tief) 10:19 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:21 Frankfurt(Main)Messe 10:23 - Bad Vilbel Süd 10:36 - Bad Vilbel 10:38 - Dortelweil 10:44 - Groß Karben 10:47 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:19 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:19 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:20 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:31 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:39 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:42 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:53 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:55 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:19 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:19 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:20 Musterschule, Frankfurt a.M. 10:25 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 10:27 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 10:29 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 10:31 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 10:40 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:20 | ICE 999 |
Stuttgart Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:20 - Darmstadt Hbf 10:35 - Weinheim(Bergstr)Hbf 10:55 - Heidelberg Hbf 11:09 - Stuttgart Hbf 11:50 |
13 |
|
10:20 | S 7 |
Riedstadt-Goddelau
Frankfurt(Main)Hbf 10:20 - Frankfurt-Niederrad 10:26 Walldorf(Hess) 10:36 - Mörfelden 10:39 - Groß Gerau-Dornberg 10:45 - Groß Gerau-Dornheim 10:49 - Riedstadt-Goddelau 10:55 |
18 |
|
10:20 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:20 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:21 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:31 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:39 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:42 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 10:53 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 10:55 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:20 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:20 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 10:21 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:23 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:20 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:20 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:22 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:24 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 10:26 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 10:29 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 10:31 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 10:32 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:20 | Bus 33 |
Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:20 - Zanderstraße, Frankfurt a.M. 10:23 - Main-Neckar-Brücke, Frankfurt a.M. 10:25 - Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M. 10:26 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:21 |
HLB RE98 (24410) |
Kassel Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:21 - Friedberg(Hess) 10:44 - Gießen 11:02 - Marburg(Lahn) 11:19 Singlis 12:12 - Felsberg-Altenbrunslar 12:26 - Felsberg-Wolfershausen 12:30 - Edermünde-Grifte 12:34 - Baunatal-Guntershausen 12:37 - Kassel Hbf 12:54 |
16 |
|
10:21 |
HLB RE99 (24510) |
Siegen Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:21 - Friedberg(Hess) 10:44 - Gießen 11:02 - Wetzlar 11:17 - Herborn(Dillkr) 11:32 - Dillenburg 11:38 - Haiger 11:44 - Siegen Hbf 12:05 |
16 |
|
10:21 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:21 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:23 Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 10:30 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:32 - Frauenfriedenskirche, Frankfurt a.M. 10:35 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 10:37 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:39 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:21 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:21 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:24 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:22 | ICE 1621 |
München Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:22 - Hanau Hbf 10:37 - Würzburg Hbf 11:28 - Augsburg Hbf 13:31 - München Hbf 14:00 |
5 |
|
10:22 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 10:22 - Frankfurt-Griesheim 10:26 Frankfurt-Höchst 10:31 - Frankfurt-Höchst Farbwerke 10:32 - Frankfurt-Zeilsheim 10:35 - Niederjosbach 10:52 - Niedernhausen(Taunus) 10:56 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:22 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 10:22 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:23 Frankfurt(M)Hauptwache 10:25 - Frankfurt(M)Konstablerwache 10:27 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:28 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 10:30 - Frankfurt(Main)Süd 10:32 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:22 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 10:22 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 10:24 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 10:26 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 10:27 Paquetstraße, Frankfurt a.M. 10:43 - Ginnheimer Waldgasse, Frankfurt a.M. 10:47 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:49 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
|
10:22 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:22 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:24 Galluswarte, Frankfurt a.M. 10:29 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 10:35 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:37 - Linnegraben, Frankfurt a.M. 10:38 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 10:44 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:22 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 10:22 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:25 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 10:27 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 10:28 Stephensonstraße, Frankfurt a.M. 10:30 - Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 10:31 - Römerhof, Frankfurt a.M. 10:38 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
|
10:23 |
VIA RB10 (25064) |
Assmannshausen
Frankfurt(Main)Hbf 10:23 - Frankfurt-Höchst 10:33 - Mainz-Kastel 10:49 - Wiesbaden Hbf 10:58 Wiesbaden-Biebrich 11:08 - Wiesbaden-Schierstein 11:11 - Niederwalluf 11:14 - Eltville 11:17 - Erbach(Rheingau) 11:20 - Assmannshausen 11:40 |
23 |
|
10:24 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 10:24 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:26 Frankfurt(Main)Messe 10:28 - Oberursel(Taunus) 10:41 - Bad Homburg 10:45 - Seulberg 10:49 - Friedrichsdorf(Taunus) 10:50 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:24 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:24 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:26 Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 10:33 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 10:34 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 10:36 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 10:38 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 10:40 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:24 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 10:24 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 10:26 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 10:27 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 10:29 Paquetstraße, Frankfurt a.M. 10:43 - Ginnheimer Waldgasse, Frankfurt a.M. 10:47 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:49 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
|
10:24 | STR 21 |
Oberforsthaus, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:24 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:26 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:28 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 10:30 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 10:31 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 10:33 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 10:39 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:24 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:24 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:26 Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 10:35 - Bürostadt Niederrad, Frankfurt a.M. 10:42 - Waldau, Frankfurt a.M. 10:44 - Harthweg, Frankfurt a.M. 10:47 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 10:50 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:24 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:24 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:25 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:29 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:37 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:40 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:42 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:51 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:25 |
VIA RB82 (25165) |
Eberbach
Frankfurt(Main)Hbf 10:25 - Darmstadt Nord 10:43 - Darmstadt Ost 10:47 - Darmstadt TU-Lichtwiese 10:50 Bad König Zell 11:37 - Erbach(Odenw) 11:48 - Beerfelden Hetzbach 11:57 - Hesseneck Schöllenbach 12:03 - Hesseneck Kailbach 12:07 - Eberbach 12:18 |
12 |
|
10:25 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:25 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:26 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 10:29 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 10:31 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 10:32 - Hessen-Center, Frankfurt a.M. 10:44 - Enkheim, Frankfurt a.M. 10:46 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:25 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:25 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:27 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:29 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:37 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:40 - Griesheim Jägerallee, Frankfurt a.M. 10:42 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 10:51 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:26 | ICE 16 |
Bruxelles Midi
Frankfurt(Main)Hbf 10:26 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 10:39 - Köln Hbf 11:33 - Aachen Hbf 12:16 - Liège-Guillemins 12:44 - Bruxelles-Nord 13:26 - Bruxelles Midi 13:35 |
19 |
|
10:26 |
RE 50 (4510) |
Fulda
Frankfurt(Main)Hbf 10:26 - Frankfurt(Main)Süd 10:31 - Offenbach(Main)Hbf 10:38 Langenselbold 10:56 - Gelnhausen 11:03 - Wächtersbach 11:10 - Bad Soden-Salmünster 11:16 - Fulda 11:49 |
6 |
|
10:26 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:26 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:28 S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 10:32 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 10:34 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 10:35 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 10:38 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 10:41 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:26 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:26 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:27 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:29 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:31 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:32 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 10:34 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 10:40 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:26 | STR 12 |
Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:26 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:27 Friedberger Platz, Frankfurt a.M. 10:39 - Burgstraße, Frankfurt a.M. 10:46 - Saalburg-/Wittelsbacherallee, Frankfurt a.M. 10:49 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 10:57 - Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt 11:01 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:27 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 10:27 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:28 Frankfurt(M)Hauptwache 10:30 - Frankfurt(M)Konstablerwache 10:32 - Frankfurt(M)Ostendstraße 10:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 10:35 - Frankfurt(Main)Süd 10:37 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:27 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:27 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:29 Güterplatz, Frankfurt a.M. 10:31 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:32 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 10:34 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 10:35 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 10:40 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:27 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:27 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:28 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:39 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:47 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:50 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 11:01 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:03 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:28 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:28 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 10:29 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:31 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:28 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:28 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:29 Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 10:39 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 10:47 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 10:50 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 11:01 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 11:03 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:29 |
RB 22 (15254) |
Limburg(Lahn)
Frankfurt(Main)Hbf 10:29 - Frankfurt-Höchst 10:38 - Hofheim(Taunus) 10:48 Idstein(Taunus) 11:07 - Wörsdorf 11:10 - Bad Camberg 11:15 - Niederselters 11:20 - Limburg(Lahn) 11:41 |
1 |
|
10:29 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 10:29 - Frankfurt(M)Galluswarte 10:31 Frankfurt-Rödelheim 10:38 - Eschborn Süd 10:41 - Eschborn 10:43 - Niederhöchstadt 10:45 - Kronberg(Taunus) 10:51 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:29 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 10:29 - Frankfurt(M)Taunusanlage 10:31 Frankfurt(M)Ostendstraße 10:36 - Frankfurt(M)Mühlberg 10:38 - Offenbach(Main) Kaiserlei 10:41 - Offenbach(Main) Ledermuseum 10:43 - Hanau Hbf 10:59 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
|
10:29 |
HLB RB41 (15010) |
Treysa
Frankfurt(Main)Hbf 10:29 - Frankfurt(Main)West 10:35 - Bad Vilbel 10:46 - Friedberg(Hess) 10:58 Friedelhausen 11:48 - Marburg Süd 12:02 - Marburg(Lahn) 12:06 - Cölbe 12:11 - Schwalmstadt-Wiera 12:36 - Treysa 12:41 |
15 |
|
10:29 |
HLB RB40 (15110) |
Dillenburg
Frankfurt(Main)Hbf 10:29 - Frankfurt(Main)West 10:35 - Bad Vilbel 10:46 - Friedberg(Hess) 10:58 Aßlar 11:54 - Katzenfurt 12:04 - Edingen(Wetzlar) 12:06 - Sinn 12:09 - Herborn(Dillkr) 12:13 - Dillenburg 12:22 |
15 |
|
10:29 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:29 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 10:30 Musterschule, Frankfurt a.M. 10:35 - Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 10:37 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 10:39 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 10:41 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 10:50 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:29 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:29 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:30 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 10:36 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 10:43 - Zoo, Frankfurt a.M. 10:45 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 10:47 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 10:53 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:30 |
HLB RB58 (28623) |
Hanau Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 10:30 - Frankfurt(Main)Süd 10:35 - Frankfurt(Main)Ost 10:39 - Frankfurt-Mainkur 10:42 - Maintal West 10:45 - Maintal Ost 10:48 - Hanau-Wilhelmsbad 10:51 - Hanau West 10:53 - Hanau Hbf 10:57 |
8 |
|
10:30 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:30 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:32 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 10:35 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 10:42 - Gallus Mönchhofstraße, Frankfurt a.M. 10:43 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 10:45 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 10:52 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:30 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:30 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 10:31 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 10:36 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 10:43 - Zoo, Frankfurt a.M. 10:45 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 10:47 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 10:53 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
|
10:30 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:30 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:32 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:34 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 10:36 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 10:39 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 10:41 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 10:42 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:31 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:31 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 10:33 Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 10:40 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 10:42 - Frauenfriedenskirche, Frankfurt a.M. 10:45 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 10:47 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 10:49 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
10:31 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 10:31 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 10:33 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 10:35 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 10:37 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 10:38 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 10:40 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 10:48 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Frankfurt Hbf (tief)
,
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M.
,
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M.
,
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M.
,
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M.
,
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M.
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|