Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Frankfurt(M)Ostendstraße v 16:41 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
16:41 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:41 - Frankfurt(M)Mühlberg 16:43 Rodgau-Jügesheim 17:07 - Rodgau-Dudenhofen 17:09 - Rodgau-Nieder Roden 17:12 - Rodgau-Rollwald 17:15 - Rödermark-Ober Roden 17:18 |
1 |
|
16:42 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:42 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:43 Frankfurt(M)Hauptwache 16:45 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:51 - Frankfurt-Berkersheim 17:04 - Bad Vilbel Süd 17:06 - Groß Karben 17:26 |
2 |
|
16:44 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:44 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:46 Frankfurt(M)Hauptwache 16:47 - Eppstein 17:18 - Eppstein-Bremthal 17:20 - Niederjosbach 17:22 - Niedernhausen(Taunus) 17:26 |
2 |
|
16:44 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:44 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:45 - Frankfurt(Main)Süd 16:47 |
1 |
|
16:46 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:46 - Frankfurt(M)Mühlberg 16:48 Offenbach-Bieber 17:00 - Heusenstamm 17:04 - Dietzenbach-Steinberg 17:07 - Dietzenbach Mitte 17:09 - Dietzenbach Bahnhof 17:11 |
1 |
|
16:47 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:47 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:48 Frankfurt(M)Hauptwache 16:50 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:56 - Oberursel-Stierstadt 17:09 - Oberursel(Taunus) 17:11 - Friedrichsdorf(Taunus) 17:20 |
2 |
|
16:49 | S 1 |
Hochheim(Main)
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:49 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:51 Frankfurt-Höchst Farbwerke 17:09 - Frankfurt-Sindlingen 17:11 - Hattersheim(Main) 17:14 - Eddersheim 17:17 - Hochheim(Main) 17:25 |
2 |
|
16:49 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:49 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:50 - Frankfurt(Main)Süd 16:52 |
1 |
|
16:51 | S 8 |
Hanau Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:51 - Frankfurt(M)Mühlberg 16:53 Offenbach(Main) Marktplatz 16:59 - Offenbach(Main)Ost 17:02 - Mühlheim(Main) 17:06 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 17:08 - Hanau Hbf 17:14 |
1 |
|
16:52 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:52 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:53 Frankfurt Hbf (tief) 16:58 - Frankfurt(M)Galluswarte 17:01 - Frankfurt-Rödelheim 17:08 - Eschborn Süd 17:11 - Kronberg(Taunus) 17:21 |
2 |
|
16:54 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:54 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:56 Langen(Hess) 17:12 - Egelsbach 17:14 - Erzhausen 17:17 - Darmstadt-Wixhausen 17:19 - Darmstadt Hbf 17:26 |
1 |
|
16:54 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:54 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:56 Frankfurt(M)Taunusanlage 16:59 - Frankfurt Hbf (tief) 17:01 - Mainz-Kastel 17:39 - Wiesbaden Ost 17:42 - Wiesbaden Hbf 17:49 |
2 |
|
16:56 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:56 - Frankfurt(M)Mühlberg 16:58 Offenbach-Waldhof 17:12 - Obertshausen(Kr Of) 17:15 - Rodgau-Weiskirchen 17:18 - Rodgau-Hainhausen 17:20 - Rödermark-Ober Roden 17:33 |
1 |
|
16:57 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:57 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:58 Frankfurt(M)Hauptwache 17:00 - Frankfurt(M)Galluswarte 17:06 - Frankfurt-Berkersheim 17:19 - Bad Vilbel Süd 17:22 - Friedberg(Hess) 17:41 |
2 |
|
16:59 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Ostendstraße 16:59 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 17:00 - Frankfurt(Main)Süd 17:02 |
1 |
|
17:02 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:02 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:03 Frankfurt(M)Hauptwache 17:05 - Frankfurt(M)Galluswarte 17:11 - Oberursel-Stierstadt 17:24 - Oberursel(Taunus) 17:26 - Bad Homburg 17:30 |
2 |
|
17:04 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:04 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:06 Frankfurt-Höchst Farbwerke 17:24 - Frankfurt-Sindlingen 17:26 - Hattersheim(Main) 17:29 - Eddersheim 17:32 - Wiesbaden Hbf 17:54 |
2 |
|
17:04 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:04 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 17:05 - Frankfurt(Main)Süd 17:07 |
1 |
|
17:06 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:06 - Frankfurt(M)Mühlberg 17:08 Offenbach(Main)Ost 17:17 - Mühlheim(Main) 17:21 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 17:23 - Steinheim(Main) 17:27 - Hanau Hbf 17:29 |
1 |
|
17:07 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:07 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:08 Eschborn 17:28 - Niederhöchstadt 17:30 - Schwalbach(Taunus)Nord 17:33 - Schwalbach(Taunus)Limes 17:34 - Bad Soden(Taunus) 17:39 |
2 |
|
17:09 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:09 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 17:10 Frankfurt(M)Stresemannallee 17:14 - Frankfurt-Louisa 17:16 - Neu-Isenburg 17:19 - Dreieich-Buchschlag 17:22 - Langen(Hess) 17:27 |
1 |
|
17:09 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:09 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:11 Mainz-Gustavsburg 17:49 - Mainz Römisches Theater 17:53 - Mainz Hbf 17:56 - Mainz Nord 18:03 - Wiesbaden Hbf 18:14 |
2 |
|
17:11 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:11 - Frankfurt(M)Mühlberg 17:13 Rodgau-Hainhausen 17:35 - Rodgau-Jügesheim 17:37 - Rodgau-Dudenhofen 17:39 - Rodgau-Nieder Roden 17:42 - Rödermark-Ober Roden 17:48 |
1 |
|
17:12 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:12 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:13 Frankfurt(M)Hauptwache 17:15 - Frankfurt(M)Galluswarte 17:21 - Frankfurt-Berkersheim 17:34 - Bad Vilbel Süd 17:36 - Friedberg(Hess) 18:05 |
2 |
|
17:14 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:14 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:16 Frankfurt(M)Hauptwache 17:17 - Eppstein 17:48 - Eppstein-Bremthal 17:50 - Niederjosbach 17:52 - Niedernhausen(Taunus) 17:56 |
2 |
|
17:14 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:14 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 17:15 - Frankfurt(Main)Süd 17:17 |
1 |
|
17:16 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:16 - Frankfurt(M)Mühlberg 17:18 Offenbach-Bieber 17:30 - Heusenstamm 17:33 - Dietzenbach-Steinberg 17:37 - Dietzenbach Mitte 17:39 - Dietzenbach Bahnhof 17:41 |
1 |
|
17:17 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:17 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:18 Frankfurt(M)Hauptwache 17:20 - Frankfurt(M)Galluswarte 17:26 - Oberursel-Stierstadt 17:39 - Oberursel(Taunus) 17:41 - Friedrichsdorf(Taunus) 17:50 |
2 |
|
17:19 | S 1 |
Flörsheim(Main)
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:19 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:21 Frankfurt-Höchst Farbwerke 17:39 - Frankfurt-Sindlingen 17:42 - Hattersheim(Main) 17:45 - Eddersheim 17:48 - Flörsheim(Main) 17:51 |
2 |
|
17:19 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:19 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 17:20 - Frankfurt(Main)Süd 17:22 |
1 |
|
17:21 | S 8 |
Hanau Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:21 - Frankfurt(M)Mühlberg 17:23 Offenbach(Main) Marktplatz 17:29 - Offenbach(Main)Ost 17:32 - Mühlheim(Main) 17:36 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 17:38 - Hanau Hbf 17:44 |
1 |
|
17:22 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:22 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:23 Frankfurt Hbf (tief) 17:28 - Frankfurt(M)Galluswarte 17:31 - Frankfurt-Rödelheim 17:38 - Eschborn Süd 17:41 - Kronberg(Taunus) 17:51 |
2 |
|
17:24 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:24 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 17:26 Langen(Hess) 17:42 - Egelsbach 17:44 - Erzhausen 17:47 - Darmstadt-Wixhausen 17:49 - Darmstadt Hbf 17:56 |
1 |
|
17:24 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:24 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:26 Frankfurt(M)Taunusanlage 17:29 - Frankfurt Hbf (tief) 17:31 - Mainz-Kastel 18:09 - Wiesbaden Ost 18:12 - Wiesbaden Hbf 18:19 |
2 |
|
17:26 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:26 - Frankfurt(M)Mühlberg 17:28 Offenbach-Waldhof 17:42 - Obertshausen(Kr Of) 17:45 - Rodgau-Weiskirchen 17:48 - Rodgau-Hainhausen 17:50 - Rödermark-Ober Roden 18:03 |
1 |
|
17:27 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:27 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:28 Frankfurt(M)Hauptwache 17:30 - Frankfurt(M)Galluswarte 17:36 - Frankfurt-Berkersheim 17:49 - Bad Vilbel Süd 17:52 - Friedberg(Hess) 18:11 |
2 |
|
17:29 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:29 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 17:30 - Frankfurt(Main)Süd 17:32 |
1 |
|
17:32 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:32 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:33 Frankfurt(M)Hauptwache 17:35 - Frankfurt(M)Galluswarte 17:41 - Oberursel-Stierstadt 17:54 - Oberursel(Taunus) 17:56 - Bad Homburg 18:03 |
2 |
|
17:34 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:34 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:36 Frankfurt-Höchst Farbwerke 17:54 - Frankfurt-Sindlingen 17:56 - Hattersheim(Main) 17:59 - Eddersheim 18:02 - Wiesbaden Hbf 18:24 |
2 |
|
17:34 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:34 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 17:35 - Frankfurt(Main)Süd 17:37 |
1 |
|
17:36 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:36 - Frankfurt(M)Mühlberg 17:38 Offenbach(Main)Ost 17:47 - Mühlheim(Main) 17:51 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 17:53 - Steinheim(Main) 17:57 - Hanau Hbf 17:59 |
1 |
|
17:37 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:37 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:38 Eschborn 17:58 - Niederhöchstadt 18:00 - Schwalbach(Taunus)Nord 18:03 - Schwalbach(Taunus)Limes 18:04 - Bad Soden(Taunus) 18:09 |
2 |
|
17:39 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:39 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 17:40 Frankfurt(M)Stresemannallee 17:44 - Frankfurt-Louisa 17:46 - Neu-Isenburg 17:49 - Dreieich-Buchschlag 17:52 - Langen(Hess) 17:57 |
1 |
|
17:39 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Ostendstraße 17:39 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:41 Mainz-Gustavsburg 18:19 - Mainz Römisches Theater 18:23 - Mainz Hbf 18:26 - Mainz Nord 18:33 - Wiesbaden Hbf 18:44 |
2 |
|
pozdìji |
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.