Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Südkreuz (S) v 12:57 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
12:59 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 12:59 - Berlin Priesterweg 13:02 Berlin Attilastr. 13:04 - Berlin-Marienfelde 13:08 - Berlin Buckower Chaussee 13:10 - Berlin Schichauweg 13:12 - Berlin-Lichtenrade 13:15 |
1 |
|
13:00 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:00 - Berlin-Tempelhof 13:02 Berlin Sonnenallee 13:10 - Berlin Ostkreuz (S) 13:15 - Berlin Westend 13:43 - Berlin Sonnenallee 14:10 - Berlin Beusselstraße 14:37 |
12 |
|
13:01 |
RB 10 (18516) |
Nauen
Berlin Südkreuz 13:01 - Berlin Potsdamer Platz 13:04 - Berlin Hbf 13:09 Seegefeld 13:31 - Falkensee 13:34 - Finkenkrug 13:38 - Brieselang 13:42 - Nauen 13:51 |
5 Berlin Südkreuz |
|
13:01 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 13:01 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:04 Berlin Anhalter Bf 13:06 - Berlin Brandenburger Tor 13:10 - Berlin Humboldthain 13:19 - Berlin Bornholmer Str. 13:23 - Hennigsdorf (S) 13:47 |
2 |
|
13:03 | S 45 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 13:03 - Berlin-Tempelhof 13:05 - Berlin Hermannstraße 13:08 - Berlin-Neukölln 13:10 - Berlin Köllnische Heide 13:13 - Berlin Baumschulenweg 13:16 |
12 |
|
13:03 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 13:03 - Berlin-Schöneberg 13:04 Berlin Innsbrucker Platz 13:06 - Berlin Bundesplatz 13:08 - Berlin Heidelberger Platz 13:10 - Berlin-Halensee 13:14 - Berlin Westend 13:19 |
11 |
|
13:04 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 13:04 - Berlin Priesterweg 13:07 Berlin Südende 13:09 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 13:13 - Berlin Osdorfer Straße 13:15 - Berlin-Lichterfelde Süd 13:17 - Teltow Stadt 13:21 |
1 |
|
13:04 |
RE 8 (62067) |
Berlin Hbf
Berlin Südkreuz 13:04 - Berlin Potsdamer Platz 13:07 - Berlin Hbf 13:11 |
8 Berlin Südkreuz |
|
13:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:05 - Berlin-Schöneberg 13:07 Berlin Bundesplatz 13:10 - Berlin Westkreuz 13:18 - Berlin-Wedding 13:32 - Berlin-Tempelhof 14:02 - Berlin Beusselstraße 14:27 |
11 |
|
13:06 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 13:06 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:09 Berlin Potsdamer Platz (S) 13:13 - Berlin Nordbahnhof 13:21 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:26 - Berlin-Pankow 13:30 - Bernau (S) 13:54 |
2 |
|
13:06 | ICE 1211 |
Innsbruck Hbf
Berlin Südkreuz 13:06 - Halle(Saale)Hbf 14:13 - Erfurt Hbf 14:45 - Fulda 16:02 - Frankfurt(Main)Hbf 17:44 - Mannheim Hbf 18:27 - Stuttgart Hbf 19:08 - Ulm Hbf 19:58 - Augsburg Hbf 20:41 - München-Pasing 21:04 - München Hbf 21:13 - München Ost 21:42 - Rosenheim 22:12 - Kufstein 22:34 - Wörgl Hbf 22:44 - Jenbach 22:58 - Innsbruck Hbf 23:18 |
3 Berlin Südkreuz |
|
13:09 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 13:09 - Berlin Priesterweg 13:12 Berlin Attilastr. 13:14 - Berlin Buckower Chaussee 13:20 - Berlin-Lichtenrade 13:29 - Mahlow 13:32 - Blankenfelde (S) 13:35 |
1 |
|
13:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:10 - Berlin-Schöneberg 13:12 Berlin Bundesplatz 13:15 - Berlin Westkreuz 13:23 - Berlin-Wedding 13:37 - Berlin-Tempelhof 14:07 - Berlin Beusselstraße 14:32 |
11 |
|
13:10 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:10 - Berlin-Tempelhof 13:12 Berlin Sonnenallee 13:20 - Berlin Ostkreuz (S) 13:25 - Berlin Westend 13:53 - Berlin Sonnenallee 14:20 - Berlin Beusselstraße 14:47 |
12 |
|
13:11 | ICE 1109 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 13:11 - Halle(Saale)Hbf 14:19 - Erfurt Hbf 14:48 - Nürnberg Hbf 16:00 - München Hbf 17:10 |
4 Berlin Südkreuz |
|
13:11 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 13:11 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:14 Berlin Anhalter Bf 13:16 - Berlin Brandenburger Tor 13:20 - Berlin Humboldthain 13:29 - Berlin Bornholmer Str. 13:33 - Berlin-Blankenburg 13:42 |
2 |
|
13:13 | ICE 797 |
Göttingen
Berlin Südkreuz 13:13 - Stendal Hbf 14:11 - Wolfsburg Hbf 14:38 - Braunschweig Hbf 14:57 - Hildesheim Hbf 15:20 - Göttingen 15:50 |
6 Berlin Südkreuz |
|
13:13 | S 46 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 13:13 - Berlin-Tempelhof 13:15 - Berlin Hermannstraße 13:18 - Berlin-Neukölln 13:20 - Berlin Köllnische Heide 13:23 - Berlin Baumschulenweg 13:26 |
12 |
|
13:14 |
RE 4 (3152) |
Falkenberg(Elster)
Berlin Südkreuz 13:14 - Berlin-Lichterfelde Ost 13:18 - Ludwigsfelde 13:28 Thyrow 13:32 - Luckenwalde 13:45 - Oehna 14:00 - Herzberg(Elster) 14:24 - Falkenberg(Elster) 14:34 |
3 Berlin Südkreuz |
|
13:14 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 13:14 - Berlin Priesterweg 13:17 Berlin Südende 13:19 - Berlin-Lankwitz 13:21 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 13:23 - Berlin-Lichterfelde Süd 13:27 - Teltow Stadt 13:31 |
1 |
|
13:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:15 - Berlin-Schöneberg 13:17 Berlin Bundesplatz 13:20 - Berlin Westkreuz 13:28 - Berlin-Wedding 13:42 - Berlin-Tempelhof 14:12 - Berlin Beusselstraße 14:37 |
11 |
|
13:15 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:15 - Berlin-Tempelhof 13:17 Berlin Sonnenallee 13:25 - Berlin Ostkreuz (S) 13:30 - Berlin Westend 13:58 - Berlin Sonnenallee 14:25 - Berlin Beusselstraße 14:52 |
12 |
|
13:16 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 13:16 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:19 Berlin Anhalter Bf 13:21 - Berlin Potsdamer Platz (S) 13:23 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:36 - Berlin-Pankow 13:40 - Berlin-Buch 13:53 |
2 |
|
13:19 |
RE 3 (3348) |
Schwedt(Oder)
Berlin Südkreuz 13:19 - Berlin Potsdamer Platz 13:23 - Berlin Hbf 13:26 Berlin Gesundbrunnen 13:35 - Eberswalde Hbf 14:07 - Pinnow(Uckermark) 14:42 - Schwedt(Oder)Mitte 14:53 - Schwedt(Oder) 14:56 |
7 Berlin Südkreuz |
|
13:19 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 13:19 - Berlin Priesterweg 13:22 Berlin Attilastr. 13:24 - Berlin-Marienfelde 13:28 - Berlin Buckower Chaussee 13:30 - Berlin Schichauweg 13:32 - Berlin-Lichtenrade 13:35 |
1 |
|
13:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:20 - Berlin-Schöneberg 13:22 Berlin Westend 13:37 - Berlin Schönhauser Allee 13:52 - Berlin Greifswalder Str 13:56 - Berlin Innsbrucker Platz 14:23 - Berlin Beusselstraße 14:42 |
11 |
|
13:20 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:20 - Berlin-Tempelhof 13:22 Berlin Sonnenallee 13:30 - Berlin Ostkreuz (S) 13:35 - Berlin Westend 14:03 - Berlin Sonnenallee 14:30 - Berlin Beusselstraße 14:57 |
12 |
|
13:21 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 13:21 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:24 Berlin Anhalter Bf 13:26 - Berlin Brandenburger Tor 13:30 - Berlin Humboldthain 13:39 - Berlin Bornholmer Str. 13:43 - Hennigsdorf (S) 14:07 |
2 |
|
13:23 | S 45 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 13:23 - Berlin-Tempelhof 13:25 - Berlin Hermannstraße 13:28 - Berlin-Neukölln 13:30 - Berlin Köllnische Heide 13:33 - Berlin Baumschulenweg 13:36 |
12 |
|
13:23 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 13:23 - Berlin-Schöneberg 13:24 Berlin Innsbrucker Platz 13:26 - Berlin Bundesplatz 13:28 - Berlin Heidelberger Platz 13:30 - Berlin-Halensee 13:34 - Berlin Westend 13:39 |
11 |
|
13:24 |
RE 28 (51710) |
Prenzlau
Berlin Südkreuz 13:24 - Berlin Hbf 13:29 - Berlin Gesundbrunnen 13:45 - Bernau(b Berlin) 13:59 - Eberswalde Hbf 14:15 - Angermünde 14:33 - Prenzlau 14:58 |
8 Berlin Südkreuz |
|
13:24 | ICE 1600 |
Hamburg-Altona
Berlin Südkreuz 13:24 - Berlin Hbf 13:29 - Berlin-Spandau 13:46 - Hamburg Hbf 15:24 - Hamburg Dammtor 15:30 - Hamburg-Altona 15:39 |
8 Berlin Südkreuz |
|
13:24 | ICE 1710 |
Ostseebad Binz
Berlin Südkreuz 13:24 - Berlin Hbf 13:29 - Berlin Gesundbrunnen 13:45 - Bernau(b Berlin) 13:59 - Eberswalde Hbf 14:15 - Angermünde 14:33 - Prenzlau 14:58 - Pasewalk 15:15 - Anklam 15:41 - Züssow 15:54 - Greifswald 16:08 - Stralsund Hbf 16:29 - Bergen auf Rügen 17:04 - Ostseebad Binz 17:33 |
8 Berlin Südkreuz |
|
13:24 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 13:24 - Berlin Priesterweg 13:27 Berlin Südende 13:29 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 13:33 - Berlin Osdorfer Straße 13:35 - Berlin-Lichterfelde Süd 13:37 - Teltow Stadt 13:41 |
1 |
|
13:25 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:25 - Berlin-Schöneberg 13:27 Berlin Bundesplatz 13:30 - Berlin Westkreuz 13:38 - Berlin-Wedding 13:52 - Berlin-Tempelhof 14:22 - Berlin Beusselstraße 14:47 |
11 |
|
13:26 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 13:26 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:29 Berlin Potsdamer Platz (S) 13:33 - Berlin Nordbahnhof 13:41 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:46 - Berlin-Pankow 13:50 - Bernau (S) 14:14 |
2 |
|
13:28 |
RE 17 (52178) |
Berlin Hbf
Berlin Südkreuz 13:28 - Berlin Hbf 13:33 |
7 Berlin Südkreuz |
|
13:28 | IC 2178 |
Warnemünde
Berlin Südkreuz 13:28 - Berlin Hbf 13:33 - Berlin Gesundbrunnen 13:42 - Oranienburg 14:03 - Neustrelitz Hbf 14:40 - Waren(Müritz) 14:57 - Rostock Hbf 15:37 - Warnemünde 16:05 |
7 Berlin Südkreuz |
|
13:29 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 13:29 - Berlin Priesterweg 13:32 Berlin Attilastr. 13:34 - Berlin Buckower Chaussee 13:40 - Berlin-Lichtenrade 13:49 - Mahlow 13:52 - Blankenfelde (S) 13:55 |
1 |
|
13:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:30 - Berlin-Schöneberg 13:32 Berlin Bundesplatz 13:35 - Berlin Westkreuz 13:43 - Berlin-Wedding 13:57 - Berlin-Tempelhof 14:27 - Berlin Beusselstraße 14:52 |
11 |
|
13:30 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:30 - Berlin-Tempelhof 13:32 Berlin Sonnenallee 13:40 - Berlin Ostkreuz (S) 13:45 - Berlin Westend 14:13 - Berlin Sonnenallee 14:40 - Berlin Beusselstraße 15:07 |
12 |
|
13:31 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 13:31 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:34 Berlin Anhalter Bf 13:36 - Berlin Brandenburger Tor 13:40 - Berlin Humboldthain 13:49 - Berlin Bornholmer Str. 13:53 - Berlin-Blankenburg 14:02 |
2 |
|
13:33 | ICE 375 |
Basel SBB
Berlin Südkreuz 13:33 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 14:09 - Leipzig Hbf 14:42 - Erfurt Hbf 15:28 - Eisenach 15:55 - Fulda 16:51 - Hanau Hbf 18:24 - Frankfurt(Main)Hbf 18:44 - Mannheim Hbf 19:27 - Karlsruhe Hbf 19:58 - Baden-Baden 20:16 - Offenburg 20:35 - Freiburg(Breisgau) Hbf 21:06 - Basel Bad Bf 21:39 - Basel SBB 21:49 |
3 Berlin Südkreuz |
|
13:33 | S 46 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 13:33 - Berlin-Tempelhof 13:35 - Berlin Hermannstraße 13:38 - Berlin-Neukölln 13:40 - Berlin Köllnische Heide 13:43 - Berlin Baumschulenweg 13:46 |
12 |
|
13:34 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 13:34 - Berlin Priesterweg 13:37 Berlin Südende 13:39 - Berlin-Lankwitz 13:41 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 13:43 - Berlin-Lichterfelde Süd 13:47 - Teltow Stadt 13:51 |
1 |
|
13:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:35 - Berlin-Schöneberg 13:37 Berlin Bundesplatz 13:40 - Berlin Westkreuz 13:48 - Berlin-Wedding 14:02 - Berlin-Tempelhof 14:32 - Berlin Beusselstraße 14:57 |
11 |
|
13:35 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:35 - Berlin-Tempelhof 13:37 Berlin Sonnenallee 13:45 - Berlin Ostkreuz (S) 13:50 - Berlin Westend 14:18 - Berlin Sonnenallee 14:45 - Berlin Beusselstraße 15:12 |
12 |
|
13:36 |
RE 5 (3512) |
Neustrelitz Hbf
Berlin Südkreuz 13:36 - Berlin Potsdamer Platz 13:40 - Berlin Hbf 13:44 Berlin Gesundbrunnen 13:53 - Oranienburg 14:15 - Gransee 14:35 - Fürstenberg(Havel) 14:47 - Neustrelitz Hbf 15:02 |
5 Berlin Südkreuz |
|
13:36 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 13:36 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:39 Berlin Anhalter Bf 13:41 - Berlin Potsdamer Platz (S) 13:43 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:56 - Berlin-Pankow 14:00 - Berlin-Buch 14:13 |
2 |
|
13:39 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 13:39 - Berlin Priesterweg 13:42 Berlin Attilastr. 13:44 - Berlin-Marienfelde 13:48 - Berlin Buckower Chaussee 13:50 - Berlin Schichauweg 13:52 - Berlin-Lichtenrade 13:55 |
1 |
|
13:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:40 - Berlin-Schöneberg 13:42 Berlin Westend 13:57 - Berlin Schönhauser Allee 14:12 - Berlin Greifswalder Str 14:16 - Berlin Innsbrucker Platz 14:43 - Berlin Beusselstraße 15:02 |
11 |
|
13:40 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:40 - Berlin-Tempelhof 13:42 Berlin Sonnenallee 13:50 - Berlin Ostkreuz (S) 13:55 - Berlin Westend 14:23 - Berlin Sonnenallee 14:50 - Berlin Beusselstraße 15:17 |
12 |
|
13:41 | ICE 707 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 13:41 - Bitterfeld 14:32 - Halle(Saale)Hbf 14:50 - Erfurt Hbf 15:24 - Bamberg 16:15 - Nürnberg Hbf 16:52 - Ingolstadt Hbf 17:24 - München Hbf 18:03 |
3 Berlin Südkreuz |
|
13:41 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 13:41 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:44 Berlin Anhalter Bf 13:46 - Berlin Brandenburger Tor 13:50 - Berlin Humboldthain 13:59 - Berlin Bornholmer Str. 14:03 - Hennigsdorf (S) 14:27 |
2 |
|
13:43 | S 45 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 13:43 - Berlin-Tempelhof 13:45 - Berlin Hermannstraße 13:48 - Berlin-Neukölln 13:50 - Berlin Köllnische Heide 13:53 - Berlin Baumschulenweg 13:56 |
12 |
|
13:43 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 13:43 - Berlin-Schöneberg 13:44 Berlin Innsbrucker Platz 13:46 - Berlin Bundesplatz 13:48 - Berlin Heidelberger Platz 13:50 - Berlin-Halensee 13:54 - Berlin Westend 13:59 |
11 |
|
13:44 |
RE 3 (3309) |
Jüterbog
Berlin Südkreuz 13:44 - Berlin-Lichterfelde Ost 13:49 - Teltow 13:53 Großbeeren 13:57 - Birkengrund 14:01 - Ludwigsfelde 14:05 - Luckenwalde 14:18 - Jüterbog 14:26 |
4 Berlin Südkreuz |
|
13:44 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 13:44 - Berlin Priesterweg 13:47 Berlin Südende 13:49 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 13:53 - Berlin Osdorfer Straße 13:55 - Berlin-Lichterfelde Süd 13:57 - Teltow Stadt 14:01 |
1 |
|
13:45 |
RE 4 (3175) |
Rathenow
Berlin Südkreuz 13:45 - Berlin Potsdamer Platz 13:49 - Berlin Hbf 13:52 Berlin Jungfernheide 14:01 - Berlin-Staaken 14:11 - Dallgow-Döberitz 14:16 - Nennhausen 14:41 - Rathenow 14:54 |
8 Berlin Südkreuz |
|
13:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:45 - Berlin-Schöneberg 13:47 Berlin Bundesplatz 13:50 - Berlin Westkreuz 13:58 - Berlin-Wedding 14:12 - Berlin-Tempelhof 14:42 - Berlin Beusselstraße 15:07 |
11 |
|
13:46 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 13:46 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:49 Berlin Potsdamer Platz (S) 13:53 - Berlin Nordbahnhof 14:01 - Berlin Gesundbrunnen(S) 14:06 - Berlin-Pankow 14:10 - Bernau (S) 14:34 |
2 |
|
13:47 | ICE 1694 |
Berlin Hbf
Berlin Südkreuz 13:47 - Berlin Hbf 13:56 |
7 Berlin Südkreuz |
|
13:47 | ICE 94 |
Hamburg-Altona
Berlin Südkreuz 13:47 - Berlin Hbf 13:56 - Berlin-Spandau 14:15 - Hamburg Hbf 16:00 - Hamburg-Altona 16:20 |
7 Berlin Südkreuz |
|
13:49 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 13:49 - Berlin Priesterweg 13:52 Berlin Attilastr. 13:54 - Berlin Buckower Chaussee 14:00 - Berlin-Lichtenrade 14:09 - Mahlow 14:12 - Blankenfelde (S) 14:15 |
1 |
|
13:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:50 - Berlin-Schöneberg 13:52 Berlin Bundesplatz 13:55 - Berlin Westkreuz 14:03 - Berlin-Wedding 14:17 - Berlin-Tempelhof 14:47 - Berlin Beusselstraße 15:12 |
11 |
|
13:50 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:50 - Berlin-Tempelhof 13:52 Berlin Sonnenallee 14:00 - Berlin Ostkreuz (S) 14:05 - Berlin Westend 14:33 - Berlin Sonnenallee 15:00 - Berlin Beusselstraße 15:27 |
12 |
|
13:51 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 13:51 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:54 Berlin Anhalter Bf 13:56 - Berlin Brandenburger Tor 14:00 - Berlin Humboldthain 14:09 - Berlin Bornholmer Str. 14:13 - Berlin-Blankenburg 14:22 |
2 |
|
13:53 | S 46 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 13:53 - Berlin-Tempelhof 13:55 - Berlin Hermannstraße 13:58 - Berlin-Neukölln 14:00 - Berlin Köllnische Heide 14:03 - Berlin Baumschulenweg 14:06 |
12 |
|
13:54 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 13:54 - Berlin Priesterweg 13:57 Berlin Südende 13:59 - Berlin-Lankwitz 14:01 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 14:03 - Berlin-Lichterfelde Süd 14:07 - Teltow Stadt 14:11 |
1 |
|
13:54 |
RE 8 (62070) |
Elsterwerda
Berlin Südkreuz 13:54 - Berlin-Lichterfelde Ost 13:58 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 14:14 - Dahlewitz 14:17 Rangsdorf 14:21 - Zossen 14:30 - Wünsdorf-Waldstadt 14:39 - Luckau-Uckro 15:08 - Doberlug-Kirchhain 15:23 - Elsterwerda 15:39 |
3 Berlin Südkreuz |
|
13:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:55 - Berlin-Schöneberg 13:57 Berlin Bundesplatz 14:00 - Berlin Westkreuz 14:08 - Berlin-Wedding 14:22 - Berlin-Tempelhof 14:52 - Berlin Beusselstraße 15:17 |
11 |
|
13:55 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 13:55 - Berlin-Tempelhof 13:57 Berlin Sonnenallee 14:05 - Berlin Ostkreuz (S) 14:10 - Berlin Westend 14:38 - Berlin Sonnenallee 15:05 - Berlin Beusselstraße 15:32 |
12 |
|
13:56 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 13:56 - Berlin Yorckstr.(S2) 13:59 Berlin Anhalter Bf 14:01 - Berlin Potsdamer Platz (S) 14:03 - Berlin Gesundbrunnen(S) 14:16 - Berlin-Pankow 14:20 - Berlin-Buch 14:33 |
2 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Südkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|