Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Flughafen BER (S-Bahn) v 08:26 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
08:28 | FEX19816 |
Berlin Hbf
Flughafen BER 08:28 - Berlin Ostkreuz 08:46 - Berlin Gesundbrunnen 08:56 - Berlin Hbf 09:03 |
- Flughafen BER |
|
08:29 | S 9 |
Berlin-Altglienicke
Flughafen BER (S-Bahn) 08:29 - Waßmannsdorf 08:33 - Schönefeld(bei Berlin) 08:37 - Berlin Grünbergallee 08:40 - Berlin-Altglienicke 08:43 |
5 |
|
08:30 | Bus S9X |
Berlin Baumschulenweg
Flughafen BER 08:30 - Berlin-Adlershof 08:49 - Benno-König-Str., Berlin 08:56 - Berlin-Schöneweide 09:02 - Berlin Baumschulenweg 09:08 |
- Flughafen BER |
|
08:37 | S 45 |
Berlin-Altglienicke
Flughafen BER (S-Bahn) 08:37 - Waßmannsdorf 08:40 - Schönefeld(bei Berlin) 08:45 - Berlin Grünbergallee 08:48 - Berlin-Altglienicke 08:51 |
6 |
|
08:38 |
RB 24 (18353) |
Wünsdorf-Waldstadt
Flughafen BER 08:38 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 08:47 - Dahlewitz 08:49 - Rangsdorf 08:53 - Dabendorf 09:00 - Zossen 09:04 - Wünsdorf-Waldstadt 09:12 |
- Flughafen BER |
|
08:38 |
RB 22 (18108) |
Königs Wusterhausen
Flughafen BER 08:38 - Königs Wusterhausen 08:50 |
- Flughafen BER |
|
08:40 | Bus S9X |
Berlin Baumschulenweg
Flughafen BER 08:40 - Berlin-Adlershof 08:59 - Benno-König-Str., Berlin 09:06 - Berlin-Schöneweide 09:12 - Berlin Baumschulenweg 09:18 |
- Flughafen BER |
|
08:44 |
RE 8 (62011) |
Wismar
Flughafen BER 08:44 - Berlin Ostkreuz 09:01 - Berlin Ostbahnhof 09:06 - Berlin Alexanderplatz 09:10 Nauen 09:54 - Neustadt(Dosse) 10:24 - Breddin 10:33 - Karstädt 11:09 - Ludwigslust 11:25 - Wismar 12:37 |
- Flughafen BER |
|
08:49 | S 9 |
Berlin-Altglienicke
Flughafen BER (S-Bahn) 08:49 - Waßmannsdorf 08:53 - Schönefeld(bei Berlin) 08:57 - Berlin Grünbergallee 09:00 - Berlin-Altglienicke 09:03 |
5 |
|
08:50 | Bus S9X |
Berlin Baumschulenweg
Flughafen BER 08:50 - Berlin-Adlershof 09:09 - Benno-König-Str., Berlin 09:16 - Berlin-Schöneweide 09:22 - Berlin Baumschulenweg 09:28 |
- Flughafen BER |
|
08:57 | S 45 |
Berlin-Altglienicke
Flughafen BER (S-Bahn) 08:57 - Waßmannsdorf 09:00 - Schönefeld(bei Berlin) 09:05 - Berlin Grünbergallee 09:08 - Berlin-Altglienicke 09:11 |
6 |
|
08:58 | FEX19818 |
Berlin Hbf
Flughafen BER 08:58 - Berlin Ostkreuz 09:15 - Berlin Gesundbrunnen 09:27 - Berlin Hbf 09:33 |
- Flughafen BER |
|
09:00 | Bus S9X |
Berlin Baumschulenweg
Flughafen BER 09:00 - Berlin-Adlershof 09:19 - Benno-König-Str., Berlin 09:26 - Berlin-Schöneweide 09:32 - Berlin Baumschulenweg 09:38 |
- Flughafen BER |
|
09:01 |
RE 17 (52173) |
Elsterwerda
Flughafen BER 09:01 - Doberlug-Kirchhain 09:44 - Elsterwerda 09:55 |
- Flughafen BER |
|
09:01 | IC 2173 |
Dresden Hbf
Flughafen BER 09:01 - Doberlug-Kirchhain 09:44 - Elsterwerda 09:55 - Dresden-Neustadt 10:21 - Dresden Hbf 10:27 |
- Flughafen BER |
|
09:05 |
RE 17 (52272) |
Berlin Hbf
Flughafen BER 09:05 - Berlin Südkreuz 09:25 - Berlin Hbf 09:32 |
- Flughafen BER |
|
09:05 | IC 2272 |
Warnemünde
Flughafen BER 09:05 - Berlin Südkreuz 09:25 - Berlin Hbf 09:32 - Berlin Gesundbrunnen 09:42 - Oranienburg 10:03 - Neustrelitz Hbf 10:40 - Waren(Müritz) 10:57 - Rostock Hbf 11:37 - Warnemünde 12:01 |
- Flughafen BER |
|
09:09 |
RB 32 (18661) |
Ludwigsfelde
Flughafen BER 09:09 - Birkengrund 09:20 - Ludwigsfelde 09:24 |
- Flughafen BER |
|
09:09 | S 9 |
Berlin-Altglienicke
Flughafen BER (S-Bahn) 09:09 - Waßmannsdorf 09:13 - Schönefeld(bei Berlin) 09:17 - Berlin Grünbergallee 09:20 - Berlin-Altglienicke 09:23 |
5 |
|
09:10 | Bus S9X |
Berlin Baumschulenweg
Flughafen BER 09:10 - Berlin-Adlershof 09:29 - Benno-König-Str., Berlin 09:36 - Berlin-Schöneweide 09:42 - Berlin Baumschulenweg 09:48 |
- Flughafen BER |
|
09:13 |
RB 23 (18148) |
Golm
Flughafen BER 09:13 - Berlin Ostkreuz 09:29 - Berlin Ostbahnhof 09:34 Potsdam Griebnitzsee 10:12 - Potsdam Hbf 10:16 - Potsdam Charlottenhof 10:20 - Potsdam Park Sanssouci 10:23 - Golm 10:28 |
- Flughafen BER |
|
09:17 | S 45 |
Berlin-Altglienicke
Flughafen BER (S-Bahn) 09:17 - Waßmannsdorf 09:20 - Schönefeld(bei Berlin) 09:25 - Berlin Grünbergallee 09:28 - Berlin-Altglienicke 09:31 |
6 |
|
09:20 | Bus S9X |
Berlin Baumschulenweg
Flughafen BER 09:20 - Berlin-Adlershof 09:39 - Benno-König-Str., Berlin 09:46 - Berlin-Schöneweide 09:52 - Berlin Baumschulenweg 09:58 |
- Flughafen BER |
|
09:23 |
RB 22 (18111) |
Potsdam Griebnitzsee
Flughafen BER 09:23 - Ludwigsfelde-Struveshof 09:35 - Saarmund 09:39 Potsdam Pirschheide 09:46 - Golm 09:51 - Potsdam Park Sanssouci 10:06 - Potsdam Hbf 10:14 - Potsdam Griebnitzsee 10:20 |
- Flughafen BER |
|
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Flughafen BER
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|