Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 12:48 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
12:48 | FEX19832 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 12:48 - Berlin Gesundbrunnen 12:56 - Berlin Hbf 13:03 |
- Berlin Ostkreuz |
|
12:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 12:48 - Berlin Warschauer Straße 12:50 Berlin Hbf (S-Bahn) 13:04 - Berlin Bellevue 13:06 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:10 - Berlin Savignyplatz 13:12 - Berlin Westkreuz 13:17 |
6 |
|
12:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 12:48 - Berlin Frankfurter Allee 12:50 Berlin-Pankow-Heinersdorf 13:09 - Berlin-Blankenburg 13:12 - Schönfließ(b Oranienburg) 13:24 - Bergfelde(b Berlin) 13:27 - Birkenwerder(b Berlin) 13:33 |
12 |
|
12:48 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 12:48 - Berlin Treptower Park 12:50 Berlin-Schöneweide (S) 12:58 - Berlin-Johannisthal 13:00 - Eichwalde 13:12 - Zeuthen 13:15 - Wildau 13:22 |
11 |
|
12:50 |
RB 12 (61117) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 12:50 - Berlin-Lichtenberg 12:53 - Berlin-Hohenschönhausen 13:02 - Oranienburg 13:21 Sachsenhausen(Nordb) 13:25 - Zehdenick-Neuhof 14:01 - Vogelsang(Kr Oberhavel) 14:05 - Hammelspring 14:10 - Templin 14:17 - Templin Stadt 14:19 |
- Berlin Ostkreuz |
|
12:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:50 - Berlin Treptower Park 12:52 Berlin Heidelberger Platz 13:12 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 13:20 - Berlin Greifswalder Str 13:41 - Berlin Storkower Str 13:45 - Berlin Beusselstraße 14:27 |
11 |
|
12:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:51 - Berlin Warschauer Straße 12:53 Berlin Ostbahnhof (S) 12:55 - Berlin Savignyplatz 13:15 - Berlin-Grunewald 13:22 - Berlin-Nikolassee 13:30 - Potsdam Hbf (S) 13:42 |
6 |
|
12:51 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:51 - Berlin Frankfurter Allee 12:53 Berlin Landsberger Allee 12:57 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:05 - Berlin Hohenzollerndamm 13:25 - Berlin Bundesplatz 13:29 - Berlin Beusselstraße 14:12 |
12 |
|
12:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:52 - Berlin-Rummelsburg 12:53 Berlin-Wuhlheide 13:02 - Berlin-Köpenick 13:05 - Berlin-Rahnsdorf 13:15 - Berlin-Wilhelmshagen 13:18 - Erkner (S) 13:21 |
3 |
|
12:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:53 - Berlin Warschauer Straße 12:55 Berlin-Tiergarten 13:13 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:15 - Berlin Westkreuz 13:22 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 13:24 - Berlin-Spandau (S) 13:37 |
6 |
|
12:54 |
RB 24 (18317) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 12:54 - Berlin-Schöneweide 13:00 - Schönefeld(bei Berlin) 13:10 |
- Berlin Ostkreuz |
|
12:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:54 - Berlin Nöldnerplatz 12:56 Berlin Springpfuhl 13:03 - Berlin Poelchaustr. 13:05 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 13:09 - Berlin Mehrower Allee 13:11 - Ahrensfelde (S) 13:14 |
3 |
|
12:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:55 - Berlin Treptower Park 12:57 Berlin Heidelberger Platz 13:17 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 13:25 - Berlin Greifswalder Str 13:46 - Berlin Storkower Str 13:50 - Berlin Beusselstraße 14:32 |
11 |
|
12:56 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 12:56 - Berlin Warschauer Straße 12:58 |
5 |
|
12:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:56 - Berlin Frankfurter Allee 12:58 Berlin Landsberger Allee 13:02 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:10 - Berlin Hohenzollerndamm 13:30 - Berlin Bundesplatz 13:34 - Berlin Beusselstraße 14:17 |
12 |
|
12:57 |
RE 7 (3723) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 12:57 - Berlin Ostbahnhof 13:00 - Berlin Alexanderplatz 13:05 Berlin Friedrichstraße 13:09 - Berlin-Wannsee 13:33 - Baitz 14:12 - Wiesenburg(Mark) 14:26 - Dessau Hbf 14:53 |
- Berlin Ostkreuz |
|
12:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 12:57 - Berlin Nöldnerplatz 12:58 Berlin-Kaulsdorf 13:10 - Berlin-Mahlsdorf (S) 13:12 - Neuenhagen(b Berlin) 13:21 - Fredersdorf(b Berlin) 13:26 - Strausberg Nord 13:44 |
3 |
|
12:57 |
RE 8 (62014) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 12:57 - Flughafen BER 13:15 |
- Berlin Ostkreuz |
|
12:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 12:58 - Berlin Warschauer Straße 13:00 Berlin Jannowitzbrücke 13:05 - Berlin Alexanderplatz (S) 13:07 - Berlin Hbf (S-Bahn) 13:14 - Berlin Bellevue 13:16 - Berlin Westkreuz 13:27 |
6 |
|
12:58 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 12:58 - Berlin Frankfurter Allee 13:00 Berlin Greifswalder Str 13:07 - Berlin-Wilhelmsruh 13:20 - Berlin-Waidmannslust 13:26 - Berlin-Hermsdorf 13:30 - Berlin-Frohnau 13:33 |
12 |
|
12:58 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 12:58 - Berlin Treptower Park 13:00 Berlin Baumschulenweg 13:05 - Berlin-Schöneweide (S) 13:08 - Berlin-Johannisthal 13:10 - Berlin-Adlershof 13:13 - Berlin-Grünau 13:17 |
11 |
|
12:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 12:59 - Berlin Nöldnerplatz 13:01 Berlin-Lichtenberg (S) 13:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 13:05 - Berlin Springpfuhl 13:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 13:14 - Berlin-Wartenberg 13:17 |
4 |
|
13:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:00 - Berlin Treptower Park 13:02 Berlin Heidelberger Platz 13:22 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 13:30 - Berlin Greifswalder Str 13:51 - Berlin Storkower Str 13:55 - Berlin Beusselstraße 14:37 |
11 |
|
13:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:01 - Berlin Warschauer Straße 13:03 Berlin Ostbahnhof (S) 13:05 - Berlin Savignyplatz 13:25 - Berlin-Grunewald 13:32 - Berlin-Nikolassee 13:40 - Potsdam Hbf (S) 13:52 |
6 |
|
13:02 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostkreuz (S) 13:02 - Berlin-Rummelsburg 13:03 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 13:05 - Berlin-Wuhlheide 13:12 - Berlin-Köpenick 13:15 - Berlin-Hirschgarten 13:18 - Berlin-Friedrichshagen 13:20 |
3 |
|
13:03 |
RE 7 (3718) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 13:03 - Königs Wusterhausen 13:21 - Zeesen 13:25 Halbe 13:38 - Oderin 13:41 - Lübbenau(Spreewald) 14:03 - Luckaitztal 14:21 - Senftenberg 14:42 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:03 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:03 - Berlin Warschauer Straße 13:05 - Berlin Ostbahnhof (S) 13:07 |
5 |
|
13:03 |
RE 8 (62019) |
Wismar
Berlin Ostkreuz 13:03 - Berlin Ostbahnhof 13:06 - Berlin Alexanderplatz 13:10 - Berlin Friedrichstraße 13:14 Friesack(Mark) 14:16 - Ludwigslust 15:25 - Lüblow(Meckl) 15:33 - Holthusen 15:47 - Schwerin Süd 15:49 - Wismar 16:37 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:04 - Berlin Nöldnerplatz 13:06 Berlin Springpfuhl 13:13 - Berlin Poelchaustr. 13:16 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 13:19 - Berlin Mehrower Allee 13:21 - Ahrensfelde (S) 13:24 |
3 |
|
13:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:06 - Berlin Frankfurter Allee 13:08 Berlin Landsberger Allee 13:12 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:20 - Berlin Hohenzollerndamm 13:40 - Berlin Bundesplatz 13:44 - Berlin Beusselstraße 14:27 |
12 |
|
13:07 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 13:07 - Berlin Nöldnerplatz 13:08 Berlin-Biesdorf 13:16 - Berlin-Kaulsdorf 13:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 13:22 - Birkenstein 13:26 - Hoppegarten(Mark) 13:29 |
3 |
|
13:08 |
RB 24 (18316) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 13:08 - Berlin-Lichtenberg 13:12 - Berlin-Hohenschönhausen 13:21 Bernau(b Berlin) 13:33 - Rüdnitz 13:38 - Biesenthal 13:42 - Melchow 13:46 - Eberswalde Hbf 13:54 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 13:08 - Berlin Warschauer Straße 13:10 Berlin Ostbahnhof (S) 13:12 - Berlin Bellevue 13:26 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:30 - Berlin Savignyplatz 13:32 - Berlin Westkreuz 13:37 |
6 |
|
13:08 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 13:08 - Berlin Treptower Park 13:10 Berlin-Schöneweide (S) 13:18 - Berlin-Johannisthal 13:20 - Eichwalde 13:32 - Zeuthen 13:35 - Wildau 13:42 |
11 |
|
13:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 13:08 - Berlin Frankfurter Allee 13:10 Berlin Greifswalder Str 13:17 - Berlin-Blankenburg 13:32 - Schönfließ(b Oranienburg) 13:44 - Bergfelde(b Berlin) 13:47 - Birkenwerder(b Berlin) 13:53 |
12 |
|
13:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:10 - Berlin Treptower Park 13:12 Berlin Heidelberger Platz 13:32 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 13:40 - Berlin Greifswalder Str 14:01 - Berlin Storkower Str 14:05 - Berlin Beusselstraße 14:47 |
11 |
|
13:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:11 - Berlin Warschauer Straße 13:13 Berlin Ostbahnhof (S) 13:15 - Berlin Savignyplatz 13:35 - Berlin-Grunewald 13:42 - Berlin-Nikolassee 13:50 - Potsdam Hbf (S) 14:02 |
6 |
|
13:11 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:11 - Berlin Frankfurter Allee 13:13 Berlin Landsberger Allee 13:17 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:25 - Berlin Hohenzollerndamm 13:45 - Berlin Bundesplatz 13:49 - Berlin Beusselstraße 14:32 |
12 |
|
13:12 | FEX19841 |
Wünsdorf-Waldstadt
Berlin Ostkreuz 13:12 - Flughafen BER 13:30 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 13:47 - Dahlewitz 13:50 - Rangsdorf 13:54 - Dabendorf 14:00 - Wünsdorf-Waldstadt 14:10 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:12 - Berlin-Rummelsburg 13:13 Berlin-Wuhlheide 13:22 - Berlin-Köpenick 13:25 - Berlin-Rahnsdorf 13:35 - Berlin-Wilhelmshagen 13:38 - Erkner (S) 13:41 |
3 |
|
13:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:13 - Berlin Warschauer Straße 13:15 Berlin-Tiergarten 13:33 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:35 - Berlin Westkreuz 13:42 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 13:44 - Berlin-Spandau (S) 13:57 |
6 |
|
13:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:14 - Berlin Nöldnerplatz 13:16 Berlin Springpfuhl 13:23 - Berlin Poelchaustr. 13:25 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 13:29 - Berlin Mehrower Allee 13:31 - Ahrensfelde (S) 13:34 |
3 |
|
13:15 |
RE 1 (73728) |
Eisenhüttenstadt
Berlin Ostkreuz 13:15 - Erkner 13:30 - Fangschleuse 13:35 - Hangelsberg 13:40 - Fürstenwalde(Spree) 13:47 - Frankfurt(Oder) 14:05 - Eisenhüttenstadt 14:22 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:15 - Berlin Treptower Park 13:17 Berlin Heidelberger Platz 13:37 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 13:45 - Berlin Greifswalder Str 14:06 - Berlin Storkower Str 14:10 - Berlin Beusselstraße 14:52 |
11 |
|
13:16 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 13:16 - Berlin Warschauer Straße 13:18 |
5 |
|
13:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:16 - Berlin Frankfurter Allee 13:18 Berlin Landsberger Allee 13:22 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:30 - Berlin Hohenzollerndamm 13:50 - Berlin Bundesplatz 13:54 - Berlin Beusselstraße 14:37 |
12 |
|
13:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 13:17 - Berlin Nöldnerplatz 13:18 Berlin-Kaulsdorf 13:30 - Berlin-Mahlsdorf (S) 13:32 - Neuenhagen(b Berlin) 13:41 - Fredersdorf(b Berlin) 13:46 - Strausberg Nord 14:04 |
3 |
|
13:17 | FEX19834 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 13:17 - Berlin Gesundbrunnen 13:27 - Berlin Hbf 13:35 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 13:18 - Berlin Warschauer Straße 13:20 Berlin Jannowitzbrücke 13:25 - Berlin Alexanderplatz (S) 13:27 - Berlin Hbf (S-Bahn) 13:34 - Berlin Bellevue 13:36 - Berlin Westkreuz 13:47 |
6 |
|
13:18 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 13:18 - Berlin Frankfurter Allee 13:20 Berlin Greifswalder Str 13:27 - Berlin-Wilhelmsruh 13:40 - Berlin-Waidmannslust 13:46 - Berlin-Hermsdorf 13:50 - Berlin-Frohnau 13:53 |
12 |
|
13:18 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 13:18 - Berlin Treptower Park 13:20 Berlin Baumschulenweg 13:25 - Berlin-Schöneweide (S) 13:28 - Berlin-Johannisthal 13:30 - Berlin-Adlershof 13:33 - Berlin-Grünau 13:37 |
11 |
|
13:19 |
RB 32 (18219) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 13:19 - Berlin-Schöneweide 13:24 - Schönefeld(bei Berlin) 13:34 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 13:19 - Berlin Nöldnerplatz 13:21 Berlin-Lichtenberg (S) 13:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 13:25 - Berlin Springpfuhl 13:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 13:34 - Berlin-Wartenberg 13:37 |
4 |
|
13:20 |
RE 2 (3119) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 13:20 - Berlin Ostbahnhof 13:23 - Berlin Alexanderplatz 13:28 Berlin Friedrichstraße 13:32 - Seegefeld 14:02 - Finkenkrug 14:10 - Brieselang 14:14 - Nauen 14:23 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:20 |
RB 25 (61159) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 13:20 - Berlin-Lichtenberg 13:23 - Ahrensfelde 13:35 - Ahrensfelde Friedhof 13:37 - Ahrensfelde Nord 13:40 - Blumberg-Rehhahn 13:42 - Blumberg(b Berlin) 13:44 - Seefeld(Mark) 13:50 - Werneuchen 13:55 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:20 - Berlin Treptower Park 13:22 Berlin Heidelberger Platz 13:42 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 13:50 - Berlin Greifswalder Str 14:11 - Berlin Storkower Str 14:15 - Berlin Beusselstraße 14:57 |
11 |
|
13:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:21 - Berlin Warschauer Straße 13:23 Berlin Ostbahnhof (S) 13:25 - Berlin Savignyplatz 13:45 - Berlin-Grunewald 13:52 - Berlin-Nikolassee 14:00 - Potsdam Hbf (S) 14:12 |
6 |
|
13:22 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostkreuz (S) 13:22 - Berlin-Rummelsburg 13:23 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 13:25 - Berlin-Wuhlheide 13:32 - Berlin-Köpenick 13:35 - Berlin-Hirschgarten 13:38 - Berlin-Friedrichshagen 13:40 |
3 |
|
13:23 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:23 - Berlin Warschauer Straße 13:25 - Berlin Ostbahnhof (S) 13:27 |
5 |
|
13:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:24 - Berlin Nöldnerplatz 13:26 Berlin Springpfuhl 13:33 - Berlin Poelchaustr. 13:36 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 13:39 - Berlin Mehrower Allee 13:41 - Ahrensfelde (S) 13:44 |
3 |
|
13:25 |
RE 1 (73775) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 13:25 - Berlin Ostbahnhof 13:29 - Berlin Alexanderplatz 13:33 - Berlin Friedrichstraße 13:36 Potsdam Charlottenhof 14:09 - Potsdam Park Sanssouci 14:12 - Werder(Havel) 14:18 - Groß Kreutz 14:26 - Götz 14:30 - Brandenburg Hbf 14:38 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:26 |
RB 23 (18157) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 13:26 - Flughafen BER 13:46 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:26 - Berlin Frankfurter Allee 13:28 Berlin Landsberger Allee 13:32 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:40 - Berlin Hohenzollerndamm 14:00 - Berlin Bundesplatz 14:04 - Berlin Beusselstraße 14:47 |
12 |
|
13:27 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 13:27 - Berlin Nöldnerplatz 13:28 Berlin-Biesdorf 13:36 - Berlin-Kaulsdorf 13:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 13:42 - Birkenstein 13:46 - Hoppegarten(Mark) 13:49 |
3 |
|
13:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 13:28 - Berlin Warschauer Straße 13:30 Berlin Ostbahnhof (S) 13:32 - Berlin Bellevue 13:46 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:50 - Berlin Savignyplatz 13:52 - Berlin Westkreuz 13:57 |
6 |
|
13:28 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 13:28 - Berlin Treptower Park 13:30 Berlin-Schöneweide (S) 13:38 - Berlin-Johannisthal 13:40 - Eichwalde 13:52 - Zeuthen 13:55 - Wildau 14:02 |
11 |
|
13:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 13:28 - Berlin Frankfurter Allee 13:30 Berlin Greifswalder Str 13:37 - Berlin-Blankenburg 13:52 - Schönfließ(b Oranienburg) 14:04 - Bergfelde(b Berlin) 14:07 - Birkenwerder(b Berlin) 14:15 |
12 |
|
13:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:30 - Berlin Treptower Park 13:32 Berlin Heidelberger Platz 13:52 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 14:00 - Berlin Greifswalder Str 14:21 - Berlin Storkower Str 14:25 - Berlin Beusselstraße 15:07 |
11 |
|
13:31 |
RB 23 (18156) |
Golm
Berlin Ostkreuz 13:31 - Berlin Ostbahnhof 13:34 - Berlin Alexanderplatz 13:41 Berlin Zoologischer Garten 13:55 - Potsdam Griebnitzsee 14:12 - Potsdam Hbf 14:16 - Potsdam Charlottenhof 14:20 - Golm 14:28 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:31 - Berlin Warschauer Straße 13:33 Berlin Ostbahnhof (S) 13:35 - Berlin Savignyplatz 13:55 - Berlin-Grunewald 14:02 - Berlin-Nikolassee 14:10 - Potsdam Hbf (S) 14:22 |
6 |
|
13:31 |
RE 1 (73770) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 13:31 - Erkner 13:46 - Fangschleuse 13:51 - Fürstenwalde(Spree) 14:01 Berkenbrück 14:07 - Briesen(Mark) 14:13 - Jacobsdorf(Mark) 14:18 - Pillgram 14:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 14:25 - Frankfurt(Oder) 14:31 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:31 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:31 - Berlin Frankfurter Allee 13:33 Berlin Landsberger Allee 13:37 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:45 - Berlin Hohenzollerndamm 14:05 - Berlin Bundesplatz 14:09 - Berlin Beusselstraße 14:52 |
12 |
|
13:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:32 - Berlin-Rummelsburg 13:33 Berlin-Wuhlheide 13:42 - Berlin-Köpenick 13:45 - Berlin-Rahnsdorf 13:55 - Berlin-Wilhelmshagen 13:58 - Erkner (S) 14:01 |
3 |
|
13:33 |
RB 26 (5167) |
Küstrin-Kietz
Berlin Ostkreuz 13:33 - Berlin-Lichtenberg 13:36 - Berlin-Mahlsdorf 13:45 - Strausberg 13:56 Müncheberg(Mark) 14:13 - Trebnitz(Mark) 14:22 - Alt Rosenthal 14:26 - Seelow-Gusow 14:30 - Werbig 14:34 - Küstrin-Kietz 14:48 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:33 - Berlin Warschauer Straße 13:35 Berlin-Tiergarten 13:53 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:55 - Berlin Westkreuz 14:02 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 14:04 - Berlin-Spandau (S) 14:17 |
6 |
|
13:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:34 - Berlin Nöldnerplatz 13:36 Berlin Springpfuhl 13:43 - Berlin Poelchaustr. 13:45 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 13:49 - Berlin Mehrower Allee 13:51 - Ahrensfelde (S) 13:54 |
3 |
|
13:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:35 - Berlin Treptower Park 13:37 Berlin Heidelberger Platz 13:57 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 14:05 - Berlin Greifswalder Str 14:26 - Berlin Storkower Str 14:30 - Berlin Beusselstraße 15:12 |
11 |
|
13:36 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 13:36 - Berlin Warschauer Straße 13:38 |
5 |
|
13:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:36 - Berlin Frankfurter Allee 13:38 Berlin Landsberger Allee 13:42 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:50 - Berlin Hohenzollerndamm 14:10 - Berlin Bundesplatz 14:14 - Berlin Beusselstraße 14:57 |
12 |
|
13:37 |
RB 32 (18216) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 13:37 - Berlin-Lichtenberg 13:41 - Berlin-Hohenschönhausen 13:49 - Oranienburg 14:09 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 13:37 - Berlin Nöldnerplatz 13:38 Berlin-Kaulsdorf 13:50 - Berlin-Mahlsdorf (S) 13:52 - Neuenhagen(b Berlin) 14:01 - Fredersdorf(b Berlin) 14:06 - Strausberg Nord 14:24 |
3 |
|
13:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 13:38 - Berlin Warschauer Straße 13:40 Berlin Jannowitzbrücke 13:45 - Berlin Alexanderplatz (S) 13:47 - Berlin Hbf (S-Bahn) 13:54 - Berlin Bellevue 13:56 - Berlin Westkreuz 14:07 |
6 |
|
13:38 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 13:38 - Berlin Frankfurter Allee 13:40 Berlin Greifswalder Str 13:47 - Berlin-Wilhelmsruh 14:00 - Berlin-Waidmannslust 14:06 - Berlin-Hermsdorf 14:10 - Berlin-Frohnau 14:13 |
12 |
|
13:38 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 13:38 - Berlin Treptower Park 13:40 Berlin Baumschulenweg 13:45 - Berlin-Schöneweide (S) 13:48 - Berlin-Johannisthal 13:50 - Berlin-Adlershof 13:53 - Berlin-Grünau 13:57 |
11 |
|
13:39 |
RE 2 (3118) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 13:39 - Königs Wusterhausen 14:02 - Brand Tropical Islands 14:17 Lübbenau(Spreewald) 14:32 - Raddusch 14:37 - Vetschau 14:41 - Kunersdorf 14:47 - Cottbus Hbf 14:54 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 13:39 - Berlin Nöldnerplatz 13:41 Berlin-Lichtenberg (S) 13:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 13:45 - Berlin Springpfuhl 13:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 13:54 - Berlin-Wartenberg 13:57 |
4 |
|
13:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:40 - Berlin Treptower Park 13:42 Berlin Heidelberger Platz 14:02 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 14:10 - Berlin Greifswalder Str 14:31 - Berlin Storkower Str 14:35 - Berlin Beusselstraße 15:17 |
11 |
|
13:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:41 - Berlin Warschauer Straße 13:43 Berlin Ostbahnhof (S) 13:45 - Berlin Savignyplatz 14:05 - Berlin-Grunewald 14:12 - Berlin-Nikolassee 14:20 - Potsdam Hbf (S) 14:32 |
6 |
|
13:41 | FEX19843 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 13:41 - Flughafen BER 14:00 - Birkengrund 14:20 - Ludwigsfelde 14:24 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:41 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:41 - Berlin Frankfurter Allee 13:43 Berlin Innsbrucker Platz 14:21 - Berlin Hermannstraße 14:31 - Berlin Prenzlauer Allee 14:51 - Berlin Gesundbrunnen(S) 14:55 - Berlin Beusselstraße 15:02 |
12 |
|
13:42 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:42 - Berlin-Rummelsburg 13:43 Berlin-Wuhlheide 13:52 - Berlin-Köpenick 13:55 - Berlin-Rahnsdorf 14:05 - Berlin-Wilhelmshagen 14:08 - Erkner (S) 14:11 |
3 |
|
13:43 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:43 - Berlin Warschauer Straße 13:45 Berlin Alexanderplatz (S) 13:54 - Berlin Bellevue 14:04 - Berlin Zoologischer Garten (S) 14:08 - Berlin Savignyplatz 14:10 - Berlin Charlottenburg (S) 14:12 |
6 |
|
13:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:44 - Berlin Nöldnerplatz 13:46 Berlin Springpfuhl 13:53 - Berlin Poelchaustr. 13:56 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 13:59 - Berlin Mehrower Allee 14:01 - Ahrensfelde (S) 14:04 |
3 |
|
13:45 |
RE 1 (73735) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 13:45 - Berlin Ostbahnhof 13:48 - Berlin Alexanderplatz 13:53 - Berlin Friedrichstraße 13:56 Berlin-Charlottenburg 14:10 - Wusterwitz 15:05 - Güsen(b Genthin) 15:23 - Burg(Magdeburg) 15:29 - Magdeburg-Neustadt 15:43 - Magdeburg Hbf 15:47 |
- Berlin Ostkreuz |
|
13:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:46 - Berlin Frankfurter Allee 13:48 Berlin Landsberger Allee 13:52 - Berlin Gesundbrunnen(S) 14:00 - Berlin Hohenzollerndamm 14:20 - Berlin Bundesplatz 14:24 - Berlin Beusselstraße 15:07 |
12 |
|
13:47 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 13:47 - Berlin Nöldnerplatz 13:48 Berlin-Biesdorf 13:56 - Berlin-Kaulsdorf 14:00 - Berlin-Mahlsdorf (S) 14:02 - Birkenstein 14:06 - Hoppegarten(Mark) 14:09 |
3 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|