Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 05:30 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
05:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:30 - Berlin Treptower Park 05:32 Berlin Westkreuz 05:58 - Berlin Storkower Str 06:25 - Berlin-Halensee 06:56 - Berlin Westend 07:02 - Berlin Beusselstraße 07:07 |
11 |
|
05:31 |
RB 23 (18140) |
Golm
Berlin Ostkreuz 05:31 - Berlin Ostbahnhof 05:34 - Berlin Alexanderplatz 05:41 Berlin Friedrichstraße 05:45 - Berlin Hbf 05:48 - Berlin Zoologischer Garten 05:55 - Potsdam Park Sanssouci 06:23 - Golm 06:28 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
05:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:31 - Berlin Warschauer Straße 05:33 Berlin Westkreuz 05:59 - Berlin-Grunewald 06:02 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:17 - Potsdam-Babelsberg 06:20 - Potsdam Hbf (S) 06:22 |
6 |
|
05:31 |
RE 1 (73754) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 05:31 - Erkner 05:46 - Fangschleuse 05:51 - Fürstenwalde(Spree) 06:01 Berkenbrück 06:07 - Briesen(Mark) 06:13 - Jacobsdorf(Mark) 06:18 - Pillgram 06:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 06:25 - Frankfurt(Oder) 06:31 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
05:31 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:31 - Berlin Frankfurter Allee 05:33 Berlin Innsbrucker Platz 06:11 - Berlin-Tempelhof 06:17 - Berlin Hermannstraße 06:21 - Berlin Greifswalder Str 06:39 - Berlin Beusselstraße 06:52 |
12 |
|
05:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:32 - Berlin-Rummelsburg 05:33 Berlin-Köpenick 05:45 - Berlin-Friedrichshagen 05:50 - Berlin-Rahnsdorf 05:55 - Berlin-Wilhelmshagen 05:58 - Erkner (S) 06:01 |
3 |
|
05:33 |
RB 26 (5151) |
Küstrin-Kietz
Berlin Ostkreuz 05:33 - Berlin-Lichtenberg 05:36 - Berlin-Mahlsdorf 05:45 - Strausberg 05:56 Herrensee 06:01 - Rehfelde 06:04 - Müncheberg(Mark) 06:13 - Golzow(Oderbruch) 06:40 - Gorgast 06:44 - Küstrin-Kietz 06:48 |
8 Berlin Ostkreuz |
|
05:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:33 - Berlin Warschauer Straße 05:35 Berlin Charlottenburg (S) 05:59 - Berlin Westkreuz 06:02 - Berlin Olympiastadion 06:09 - Berlin-Pichelsberg 06:11 - Berlin-Spandau (S) 06:17 |
6 |
|
05:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:34 - Berlin Nöldnerplatz 05:36 Berlin-Friedrichsfelde Ost 05:40 - Berlin Springpfuhl 05:43 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 05:49 - Berlin Mehrower Allee 05:51 - Ahrensfelde (S) 05:54 |
3 |
|
05:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:35 - Berlin Treptower Park 05:37 Berlin Westkreuz 06:03 - Berlin Storkower Str 06:30 - Berlin-Halensee 07:01 - Berlin Westend 07:07 - Berlin Beusselstraße 07:12 |
11 |
|
05:36 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:36 - Berlin Warschauer Straße 05:38 - Berlin Ostbahnhof (S) 05:41 |
5 |
|
05:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:36 - Berlin Frankfurter Allee 05:38 Berlin Schönhauser Allee 05:48 - Berlin Bundesplatz 06:14 - Berlin Prenzlauer Allee 06:46 - Berlin-Wedding 06:53 - Berlin Beusselstraße 06:57 |
12 |
|
05:37 |
RB 32 (18200) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 05:37 - Berlin-Lichtenberg 05:41 - Berlin-Hohenschönhausen 05:49 - Oranienburg 06:09 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
05:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 05:37 - Berlin Nöldnerplatz 05:38 Hoppegarten(Mark) 05:59 - Neuenhagen(b Berlin) 06:01 - Strausberg (S) 06:13 - Strausberg-Hegermühle 06:18 - Strausberg Nord 06:24 |
3 |
|
05:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 05:38 - Berlin Warschauer Straße 05:40 Berlin Friedrichstraße (S) 05:51 - Berlin Hbf (S-Bahn) 05:54 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:00 - Berlin Savignyplatz 06:02 - Berlin Westkreuz 06:07 |
6 |
|
05:38 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 05:38 - Berlin Frankfurter Allee 05:40 Berlin Wollankstraße 05:56 - Berlin-Wilhelmsruh 06:00 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 06:03 - Berlin-Waidmannslust 06:06 - Berlin-Frohnau 06:13 |
12 |
|
05:38 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 05:38 - Berlin Treptower Park 05:40 Berlin Baumschulenweg 05:45 - Berlin-Schöneweide (S) 05:48 - Berlin-Johannisthal 05:50 - Berlin-Adlershof 05:53 - Berlin-Grünau 05:57 |
11 |
|
05:39 |
RE 2 (3102) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 05:39 - Königs Wusterhausen 06:02 - Brand Tropical Islands 06:17 Lübbenau(Spreewald) 06:32 - Raddusch 06:37 - Vetschau 06:41 - Kolkwitz 06:51 - Cottbus Hbf 06:55 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
05:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 05:39 - Berlin Nöldnerplatz 05:40 Berlin-Lichtenberg (S) 05:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 05:45 - Berlin Springpfuhl 05:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 05:54 - Berlin-Wartenberg 05:56 |
3 |
|
05:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:40 - Berlin Treptower Park 05:42 Berlin Westkreuz 06:08 - Berlin Storkower Str 06:35 - Berlin-Halensee 07:06 - Berlin Westend 07:12 - Berlin Beusselstraße 07:17 |
11 |
|
05:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:41 - Berlin Warschauer Straße 05:43 Berlin Westkreuz 06:09 - Berlin-Grunewald 06:12 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:27 - Potsdam-Babelsberg 06:30 - Potsdam Hbf (S) 06:32 |
6 |
|
05:41 | FEX19811 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 05:41 - Flughafen BER 06:00 - Birkengrund 06:20 - Ludwigsfelde 06:24 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
05:41 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:41 - Berlin Frankfurter Allee 05:43 Berlin Bundesplatz 06:19 - Berlin Südkreuz (S) 06:25 - Berlin-Tempelhof 06:27 - Berlin Landsberger Allee 06:47 - Berlin Beusselstraße 07:02 |
12 |
|
05:42 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:42 - Berlin-Rummelsburg 05:43 Berlin-Köpenick 05:55 - Berlin-Friedrichshagen 06:00 - Berlin-Rahnsdorf 06:05 - Berlin-Wilhelmshagen 06:08 - Erkner (S) 06:11 |
3 |
|
05:43 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:43 - Berlin Warschauer Straße 05:45 Berlin Hackescher Markt 05:56 - Berlin Hbf (S-Bahn) 06:01 - Berlin-Tiergarten 06:06 - Berlin Savignyplatz 06:10 - Berlin Charlottenburg (S) 06:12 |
6 |
|
05:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:44 - Berlin Nöldnerplatz 05:46 Berlin Poelchaustr. 05:56 - Berlin-Marzahn 05:58 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 05:59 - Berlin Mehrower Allee 06:01 - Ahrensfelde (S) 06:04 |
3 |
|
05:45 |
RE 1 (73719) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 05:45 - Berlin Ostbahnhof 05:48 - Berlin Alexanderplatz 05:53 - Berlin Friedrichstraße 05:56 Brandenburg Hbf 06:53 - Kirchmöser 07:01 - Wusterwitz 07:05 - Burg(Magdeburg) 07:29 - Magdeburg-Neustadt 07:43 - Magdeburg Hbf 07:47 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
05:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:45 - Berlin Treptower Park 05:47 Berlin Westkreuz 06:13 - Berlin Storkower Str 06:40 - Berlin-Halensee 07:11 - Berlin Westend 07:17 - Berlin Beusselstraße 07:22 |
11 |
|
05:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:46 - Berlin Frankfurter Allee 05:48 Berlin Schönhauser Allee 05:58 - Berlin Bundesplatz 06:24 - Berlin Prenzlauer Allee 06:56 - Berlin-Wedding 07:03 - Berlin Beusselstraße 07:07 |
12 |
|
05:47 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 05:47 - Berlin Nöldnerplatz 05:48 Berlin-Lichtenberg (S) 05:50 - Berlin-Biesdorf 05:56 - Berlin-Kaulsdorf 06:00 - Birkenstein 06:06 - Hoppegarten(Mark) 06:09 |
3 |
|
05:48 | FEX19804 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 05:48 - Berlin Gesundbrunnen 05:56 - Berlin Hbf 06:03 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
05:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 05:48 - Berlin Warschauer Straße 05:50 Berlin Friedrichstraße (S) 06:01 - Berlin Bellevue 06:06 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:10 - Berlin Charlottenburg (S) 06:14 - Berlin Westkreuz 06:17 |
6 |
|
05:48 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 05:48 - Berlin Treptower Park 05:50 Berlin-Adlershof 06:03 - Berlin-Grünau 06:07 - Eichwalde 06:12 - Zeuthen 06:15 - Wildau 06:22 |
11 |
|
05:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 05:48 - Berlin Frankfurter Allee 05:50 Mühlenbeck-Mönchmühle 06:21 - Schönfließ(b Oranienburg) 06:24 - Bergfelde(b Berlin) 06:27 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 06:30 - Birkenwerder(b Berlin) 06:33 |
12 |
|
05:50 |
RB 12 (61103) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 05:50 - Berlin-Lichtenberg 05:53 - Berlin-Hohenschönhausen 06:02 - Oranienburg 06:21 Sachsenhausen(Nordb) 06:25 - Nassenheide 06:30 - Grüneberg 06:35 - Hammelspring 07:10 - Templin 07:17 - Templin Stadt 07:19 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
05:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:50 - Berlin Treptower Park 05:52 Berlin Westkreuz 06:18 - Berlin Storkower Str 06:45 - Berlin-Halensee 07:16 - Berlin Westend 07:22 - Berlin Beusselstraße 07:27 |
11 |
|
05:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:51 - Berlin Warschauer Straße 05:53 Berlin Westkreuz 06:19 - Berlin-Grunewald 06:22 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:37 - Potsdam-Babelsberg 06:40 - Potsdam Hbf (S) 06:42 |
6 |
|
05:51 |
RE 8 (62000) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 05:51 - Flughafen BER 06:10 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
05:51 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:51 - Berlin Frankfurter Allee 05:53 Berlin Bundesplatz 06:29 - Berlin Südkreuz (S) 06:35 - Berlin-Tempelhof 06:37 - Berlin Landsberger Allee 06:57 - Berlin Beusselstraße 07:12 |
12 |
|
05:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:52 - Berlin-Rummelsburg 05:53 Berlin-Karlshorst (S) 05:59 - Berlin-Wuhlheide 06:02 - Berlin-Friedrichshagen 06:10 - Berlin-Rahnsdorf 06:15 - Erkner (S) 06:21 |
3 |
|
05:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:53 - Berlin Warschauer Straße 05:55 Berlin Charlottenburg (S) 06:19 - Berlin Westkreuz 06:22 - Berlin Olympiastadion 06:29 - Berlin-Pichelsberg 06:31 - Berlin-Spandau (S) 06:37 |
6 |
|
05:54 |
RB 24 (18303) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 05:54 - Berlin-Schöneweide 06:00 - Schönefeld(bei Berlin) 06:10 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
05:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:54 - Berlin Nöldnerplatz 05:56 Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:00 - Berlin Springpfuhl 06:03 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 06:09 - Berlin Mehrower Allee 06:11 - Ahrensfelde (S) 06:14 |
3 |
|
05:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:55 - Berlin Treptower Park 05:57 Berlin Westkreuz 06:23 - Berlin Storkower Str 06:50 - Berlin-Halensee 07:21 - Berlin Westend 07:27 - Berlin Beusselstraße 07:32 |
11 |
|
05:56 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 05:56 - Berlin Warschauer Straße 05:58 - Berlin Ostbahnhof (S) 06:01 |
5 |
|
05:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 05:56 - Berlin Frankfurter Allee 05:58 Berlin Schönhauser Allee 06:08 - Berlin Bundesplatz 06:34 - Berlin Prenzlauer Allee 07:06 - Berlin-Wedding 07:13 - Berlin Beusselstraße 07:17 |
12 |
|
05:57 |
RE 7 (3709) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 05:57 - Berlin Ostbahnhof 06:00 - Berlin Alexanderplatz 06:05 Berlin-Charlottenburg 06:23 - Potsdam-Rehbrücke 06:42 - Wilhelmshorst 06:46 - Wiesenburg(Mark) 07:26 - Dessau Hbf 07:53 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
05:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 05:57 - Berlin Nöldnerplatz 05:58 Hoppegarten(Mark) 06:19 - Neuenhagen(b Berlin) 06:21 - Strausberg (S) 06:33 - Strausberg-Hegermühle 06:38 - Strausberg Nord 06:44 |
3 |
|
05:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 05:58 - Berlin Warschauer Straße 06:00 Berlin Friedrichstraße (S) 06:11 - Berlin Hbf (S-Bahn) 06:14 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:20 - Berlin Savignyplatz 06:22 - Berlin Westkreuz 06:27 |
6 |
|
05:58 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 05:58 - Berlin Frankfurter Allee 06:00 Berlin Wollankstraße 06:16 - Berlin-Wilhelmsruh 06:20 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 06:23 - Berlin-Waidmannslust 06:26 - Berlin-Frohnau 06:33 |
12 |
|
05:58 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 05:58 - Berlin Treptower Park 06:00 Berlin Baumschulenweg 06:05 - Berlin-Schöneweide (S) 06:08 - Berlin-Johannisthal 06:10 - Berlin-Adlershof 06:13 - Berlin-Grünau 06:17 |
11 |
|
05:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 05:59 - Berlin Nöldnerplatz 06:00 Berlin-Lichtenberg (S) 06:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:05 - Berlin Springpfuhl 06:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 06:14 - Berlin-Wartenberg 06:16 |
3 |
|
06:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:00 - Berlin Treptower Park 06:02 Berlin Westkreuz 06:28 - Berlin Storkower Str 06:55 - Berlin-Halensee 07:26 - Berlin Westend 07:32 - Berlin Beusselstraße 07:37 |
11 |
|
06:01 |
RE 7 (3704) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 06:01 - Königs Wusterhausen 06:21 - Zeesen 06:25 Groß Köris 06:33 - Halbe 06:38 - Calau(Nl) 07:15 - Luckaitztal 07:21 - Senftenberg 07:42 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:01 - Berlin Warschauer Straße 06:03 Berlin Westkreuz 06:29 - Berlin-Grunewald 06:32 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:47 - Potsdam-Babelsberg 06:50 - Potsdam Hbf (S) 06:52 |
6 |
|
06:01 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:01 - Berlin Frankfurter Allee 06:03 Berlin Bundesplatz 06:39 - Berlin Südkreuz (S) 06:45 - Berlin-Tempelhof 06:47 - Berlin Landsberger Allee 07:07 - Berlin Beusselstraße 07:22 |
12 |
|
06:02 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:02 - Berlin-Rummelsburg 06:03 Berlin-Köpenick 06:15 - Berlin-Friedrichshagen 06:20 - Berlin-Rahnsdorf 06:25 - Berlin-Wilhelmshagen 06:28 - Erkner (S) 06:31 |
3 |
|
06:03 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:03 - Berlin Warschauer Straße 06:05 Berlin Hackescher Markt 06:16 - Berlin Hbf (S-Bahn) 06:21 - Berlin-Tiergarten 06:26 - Berlin Savignyplatz 06:30 - Berlin Charlottenburg (S) 06:32 |
6 |
|
06:03 |
RE 8 (62005) |
Wittenberge
Berlin Ostkreuz 06:03 - Berlin Ostbahnhof 06:06 - Berlin Alexanderplatz 06:10 - Berlin Friedrichstraße 06:14 Berlin Hbf 06:18 - Neustadt(Dosse) 07:24 - Breddin 07:33 - Glöwen 07:40 - Bad Wilsnack 07:47 - Wittenberge 07:57 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:04 - Berlin Nöldnerplatz 06:06 Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:10 - Berlin Springpfuhl 06:13 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 06:19 - Berlin Mehrower Allee 06:21 - Ahrensfelde (S) 06:24 |
3 |
|
06:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:05 - Berlin Treptower Park 06:07 Berlin Westkreuz 06:33 - Berlin Storkower Str 07:00 - Berlin-Halensee 07:31 - Berlin Westend 07:37 - Berlin Beusselstraße 07:42 |
11 |
|
06:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:06 - Berlin Frankfurter Allee 06:08 Berlin Schönhauser Allee 06:18 - Berlin Bundesplatz 06:44 - Berlin Prenzlauer Allee 07:16 - Berlin-Wedding 07:23 - Berlin Beusselstraße 07:27 |
12 |
|
06:07 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 06:07 - Berlin Nöldnerplatz 06:08 Berlin-Lichtenberg (S) 06:10 - Berlin-Biesdorf 06:16 - Berlin-Kaulsdorf 06:20 - Birkenstein 06:26 - Hoppegarten(Mark) 06:29 |
3 |
|
06:07 |
RE 1 (73805) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 06:07 - Berlin Ostbahnhof 06:11 - Berlin Alexanderplatz 06:15 - Berlin Friedrichstraße 06:19 Berlin Hbf 06:22 - Berlin Zoologischer Garten 06:29 - Berlin-Charlottenburg 06:33 - Potsdam Hbf 06:51 - Werder(Havel) 07:02 - Brandenburg Hbf 07:16 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:08 |
RB 24 (18302) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 06:08 - Berlin-Lichtenberg 06:12 - Berlin-Hohenschönhausen 06:21 Bernau(b Berlin) 06:33 - Rüdnitz 06:38 - Biesenthal 06:42 - Melchow 06:46 - Eberswalde Hbf 06:54 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
06:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:08 - Berlin Warschauer Straße 06:10 Berlin Friedrichstraße (S) 06:21 - Berlin Bellevue 06:26 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:30 - Berlin Charlottenburg (S) 06:34 - Berlin Westkreuz 06:37 |
6 |
|
06:08 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 06:08 - Berlin Treptower Park 06:10 Berlin-Adlershof 06:23 - Berlin-Grünau 06:27 - Eichwalde 06:32 - Zeuthen 06:35 - Wildau 06:42 |
11 |
|
06:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 06:08 - Berlin Frankfurter Allee 06:10 Mühlenbeck-Mönchmühle 06:41 - Schönfließ(b Oranienburg) 06:44 - Bergfelde(b Berlin) 06:47 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 06:50 - Birkenwerder(b Berlin) 06:53 |
12 |
|
06:09 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:09 - Berlin-Rummelsburg 06:10 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:13 - Berlin-Karlshorst (S) 06:16 |
3 |
|
06:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:10 - Berlin Treptower Park 06:12 Berlin Westkreuz 06:38 - Berlin Storkower Str 07:05 - Berlin-Halensee 07:36 - Berlin Westend 07:42 - Berlin Beusselstraße 07:47 |
11 |
|
06:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:11 - Berlin Warschauer Straße 06:13 Berlin Westkreuz 06:39 - Berlin-Grunewald 06:42 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:57 - Potsdam-Babelsberg 07:00 - Potsdam Hbf (S) 07:02 |
6 |
|
06:11 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:11 - Berlin Frankfurter Allee 06:13 Berlin Schönhauser Allee 06:23 - Berlin Bundesplatz 06:49 - Berlin Prenzlauer Allee 07:21 - Berlin-Wedding 07:28 - Berlin Beusselstraße 07:32 |
12 |
|
06:12 | FEX19813 |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 06:12 - Flughafen BER 06:30 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
06:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:12 - Berlin-Rummelsburg 06:13 Berlin-Karlshorst (S) 06:19 - Berlin-Wuhlheide 06:22 - Berlin-Friedrichshagen 06:30 - Berlin-Rahnsdorf 06:35 - Erkner (S) 06:41 |
3 |
|
06:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:13 - Berlin Warschauer Straße 06:15 Berlin Charlottenburg (S) 06:39 - Berlin Westkreuz 06:42 - Berlin Olympiastadion 06:49 - Berlin-Pichelsberg 06:51 - Berlin-Spandau (S) 06:57 |
6 |
|
06:13 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:13 - Berlin Warschauer Straße 06:15 - Berlin Ostbahnhof (S) 06:17 |
5 |
|
06:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:14 - Berlin Nöldnerplatz 06:16 Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:20 - Berlin Springpfuhl 06:23 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 06:29 - Berlin Mehrower Allee 06:31 - Ahrensfelde (S) 06:34 |
3 |
|
06:15 |
RE 1 (73714) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 06:15 - Erkner 06:30 - Fangschleuse 06:35 - Hangelsberg 06:40 - Fürstenwalde(Spree) 06:47 - Frankfurt(Oder) 07:05 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:15 - Berlin Treptower Park 06:17 Berlin Westkreuz 06:43 - Berlin Storkower Str 07:10 - Berlin-Halensee 07:41 - Berlin Westend 07:47 - Berlin Beusselstraße 07:52 |
11 |
|
06:16 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:16 - Berlin Warschauer Straße 06:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 06:20 |
6 |
|
06:16 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:16 - Berlin Warschauer Straße 06:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 06:21 |
5 |
|
06:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:16 - Berlin Frankfurter Allee 06:18 Berlin Schönhauser Allee 06:28 - Berlin Bundesplatz 06:54 - Berlin Prenzlauer Allee 07:26 - Berlin-Wedding 07:33 - Berlin Beusselstraße 07:37 |
12 |
|
06:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 06:17 - Berlin Nöldnerplatz 06:18 Hoppegarten(Mark) 06:39 - Neuenhagen(b Berlin) 06:41 - Strausberg (S) 06:53 - Strausberg-Hegermühle 06:58 - Strausberg Nord 07:04 |
3 |
|
06:17 | FEX19806 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 06:17 - Berlin Gesundbrunnen 06:27 - Berlin Hbf 06:33 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
06:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:18 - Berlin Warschauer Straße 06:20 Berlin Friedrichstraße (S) 06:31 - Berlin Hbf (S-Bahn) 06:34 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:40 - Berlin Savignyplatz 06:42 - Berlin Westkreuz 06:47 |
6 |
|
06:18 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 06:18 - Berlin Frankfurter Allee 06:20 Berlin Wollankstraße 06:36 - Berlin-Wilhelmsruh 06:40 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 06:43 - Berlin-Waidmannslust 06:46 - Berlin-Frohnau 06:53 |
12 |
|
06:18 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 06:18 - Berlin Treptower Park 06:20 Berlin Baumschulenweg 06:25 - Berlin-Schöneweide (S) 06:28 - Berlin-Johannisthal 06:30 - Berlin-Adlershof 06:33 - Berlin-Grünau 06:37 |
11 |
|
06:19 |
RB 32 (18205) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 06:19 - Berlin-Schöneweide 06:24 - Schönefeld(bei Berlin) 06:34 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
06:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 06:19 - Berlin Nöldnerplatz 06:20 Berlin-Lichtenberg (S) 06:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:25 - Berlin Springpfuhl 06:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 06:34 - Berlin-Wartenberg 06:36 |
3 |
|
06:20 |
RE 2 (3105) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 06:20 - Berlin Ostbahnhof 06:23 - Berlin Alexanderplatz 06:28 Berlin-Charlottenburg 06:46 - Albrechtshof 07:00 - Falkensee 07:05 - Brieselang 07:14 - Nauen 07:23 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:20 |
RB 25 (61145) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 06:20 - Berlin-Lichtenberg 06:23 - Ahrensfelde 06:35 - Ahrensfelde Friedhof 06:37 - Ahrensfelde Nord 06:40 - Blumberg-Rehhahn 06:42 - Blumberg(b Berlin) 06:44 - Seefeld(Mark) 06:50 - Werneuchen 06:55 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
06:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:20 - Berlin Treptower Park 06:22 Berlin Westkreuz 06:48 - Berlin Storkower Str 07:15 - Berlin-Halensee 07:46 - Berlin Westend 07:52 - Berlin Beusselstraße 07:57 |
11 |
|
06:21 |
RE 7 (18754) |
Lübbenau(Spreewald)
Berlin Ostkreuz 06:21 - Königs Wusterhausen 06:42 - Lübben(Spreewald) 07:05 - Lübbenau(Spreewald) 07:13 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:21 - Berlin Warschauer Straße 06:23 Berlin Westkreuz 06:49 - Berlin-Grunewald 06:52 - Potsdam Griebnitzsee (S) 07:07 - Potsdam-Babelsberg 07:10 - Potsdam Hbf (S) 07:12 |
6 |
|
06:21 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:21 - Berlin Frankfurter Allee 06:23 Berlin Schönhauser Allee 06:33 - Berlin Bundesplatz 06:59 - Berlin Prenzlauer Allee 07:31 - Berlin-Wedding 07:38 - Berlin Beusselstraße 07:42 |
12 |
|
06:22 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:22 - Berlin-Rummelsburg 06:23 Berlin-Karlshorst (S) 06:29 - Berlin-Köpenick 06:35 - Berlin-Friedrichshagen 06:40 - Berlin-Wilhelmshagen 06:48 - Erkner (S) 06:51 |
3 |
|
06:23 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:23 - Berlin Warschauer Straße 06:25 Berlin Hackescher Markt 06:36 - Berlin Hbf (S-Bahn) 06:41 - Berlin-Tiergarten 06:46 - Berlin Savignyplatz 06:50 - Berlin Charlottenburg (S) 06:52 |
6 |
|
06:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:24 - Berlin Nöldnerplatz 06:26 Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:30 - Berlin Springpfuhl 06:33 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 06:39 - Berlin Mehrower Allee 06:41 - Ahrensfelde (S) 06:44 |
3 |
|
06:25 |
RE 1 (73761) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 06:25 - Berlin Ostbahnhof 06:29 - Berlin Alexanderplatz 06:33 - Berlin Friedrichstraße 06:36 Berlin-Wannsee 06:58 - Potsdam Charlottenhof 07:09 - Potsdam Park Sanssouci 07:12 - Werder(Havel) 07:18 - Götz 07:30 - Brandenburg Hbf 07:38 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:25 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:25 - Berlin Treptower Park 06:27 Berlin Westkreuz 06:53 - Berlin Storkower Str 07:20 - Berlin-Halensee 07:51 - Berlin Westend 07:57 - Berlin Beusselstraße 08:02 |
11 |
|
06:26 |
RB 23 (18143) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 06:26 - Flughafen BER 06:46 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:26 - Berlin Frankfurter Allee 06:28 Berlin Schönhauser Allee 06:38 - Berlin Bundesplatz 07:04 - Berlin Prenzlauer Allee 07:36 - Berlin-Wedding 07:43 - Berlin Beusselstraße 07:47 |
12 |
|
06:26 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 06:26 - Berlin Warschauer Straße 06:28 |
5 |
|
06:27 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 06:27 - Berlin Nöldnerplatz 06:28 Berlin-Lichtenberg (S) 06:30 - Berlin-Biesdorf 06:36 - Berlin-Kaulsdorf 06:40 - Birkenstein 06:46 - Hoppegarten(Mark) 06:49 |
3 |
|
06:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:28 - Berlin Warschauer Straße 06:30 Berlin Friedrichstraße (S) 06:41 - Berlin Bellevue 06:46 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:50 - Berlin Charlottenburg (S) 06:54 - Berlin Westkreuz 06:57 |
6 |
|
06:28 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 06:28 - Berlin Treptower Park 06:30 Berlin-Adlershof 06:43 - Berlin-Grünau 06:47 - Eichwalde 06:52 - Zeuthen 06:55 - Wildau 07:02 |
11 |
|
06:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 06:28 - Berlin Frankfurter Allee 06:30 Mühlenbeck-Mönchmühle 07:01 - Schönfließ(b Oranienburg) 07:04 - Bergfelde(b Berlin) 07:07 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 07:10 - Birkenwerder(b Berlin) 07:15 |
12 |
|
06:29 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:29 - Berlin-Rummelsburg 06:30 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:33 - Berlin-Karlshorst (S) 06:36 |
3 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|