Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Frankfurt(Main)West v 22:59 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
23:00 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)West 23:00 - Frankfurt-Rödelheim 23:03 Oberursel-Stierstadt 23:09 - Oberursel(Taunus) 23:11 - Bad Homburg 23:15 - Seulberg 23:19 - Friedrichsdorf(Taunus) 23:20 |
1 |
|
23:00 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 23:00 - Frankfurt(Main)Messe 23:02 Frankfurt(M)Hauptwache 23:10 - Frankfurt(M)Konstablerwache 23:12 - Frankfurt(M)Ostendstraße 23:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 23:15 - Frankfurt(Main)Süd 23:17 |
2 |
|
23:05 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)West 23:05 - Frankfurt-Rödelheim 23:08 Eschborn Süd 23:11 - Eschborn 23:13 - Niederhöchstadt 23:15 - Kronberg Süd 23:19 - Kronberg(Taunus) 23:21 |
1 |
|
23:10 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)West 23:10 - Frankfurt(Main)Messe 23:12 Neu-Isenburg 23:34 - Dreieich-Buchschlag 23:37 - Langen-Flugsicherung 23:40 - Darmstadt-Wixhausen 23:49 - Darmstadt Hbf 23:56 |
2 |
|
23:10 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)West 23:10 - Frankfurt-Eschersheim 23:14 Frankfurt-Berkersheim 23:19 - Bad Vilbel Süd 23:22 - Nieder Wöllstadt 23:34 - Bruchenbrücken 23:37 - Friedberg(Hess) 23:41 |
1 |
|
23:20 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)West 23:20 - Frankfurt-Rödelheim 23:23 Eschborn Süd 23:26 - Eschborn 23:28 - Schwalbach(Taunus)Limes 23:34 - Sulzbach(Taunus)Nord 23:37 - Bad Soden(Taunus) 23:39 |
1 |
|
23:20 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 23:20 - Frankfurt(Main)Messe 23:22 Frankfurt(M)Galluswarte 23:23 - Frankfurt Hbf (tief) 23:26 - Frankfurt(M)Ostendstraße 23:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 23:35 - Frankfurt(Main)Süd 23:37 |
3 |
|
23:25 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 23:25 - Frankfurt(Main)Messe 23:27 Frankfurt(M)Galluswarte 23:28 - Frankfurt(M)Konstablerwache 23:37 - Frankfurt(M)Ostendstraße 23:38 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 23:40 - Frankfurt(Main)Süd 23:42 |
2 |
|
23:30 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)West 23:30 - Frankfurt-Rödelheim 23:33 Oberursel-Stierstadt 23:39 - Oberursel(Taunus) 23:41 - Bad Homburg 23:45 - Seulberg 23:49 - Friedrichsdorf(Taunus) 23:50 |
1 |
|
23:30 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 23:30 - Frankfurt(Main)Messe 23:32 Frankfurt(M)Hauptwache 23:40 - Frankfurt(M)Konstablerwache 23:42 - Frankfurt(M)Ostendstraße 23:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 23:45 - Frankfurt(Main)Süd 23:47 |
2 |
|
23:35 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)West 23:35 - Frankfurt-Rödelheim 23:38 Eschborn Süd 23:41 - Eschborn 23:43 - Niederhöchstadt 23:45 - Kronberg Süd 23:49 - Kronberg(Taunus) 23:51 |
1 |
|
23:40 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)West 23:40 - Frankfurt(Main)Messe 23:42 Neu-Isenburg 00:04 - Dreieich-Buchschlag 00:07 - Langen-Flugsicherung 00:10 - Darmstadt-Wixhausen 00:19 - Darmstadt Hbf 00:26 |
2 |
|
23:40 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)West 23:40 - Frankfurt-Eschersheim 23:44 Frankfurt-Berkersheim 23:49 - Bad Vilbel Süd 23:52 - Nieder Wöllstadt 00:04 - Bruchenbrücken 00:07 - Friedberg(Hess) 00:13 |
1 |
|
23:50 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)West 23:50 - Frankfurt-Rödelheim 23:53 Eschborn Süd 23:56 - Eschborn 23:58 - Schwalbach(Taunus)Limes 00:04 - Sulzbach(Taunus)Nord 00:07 - Bad Soden(Taunus) 00:09 |
1 |
|
23:50 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 23:50 - Frankfurt(Main)Messe 23:52 Frankfurt(M)Galluswarte 23:53 - Frankfurt Hbf (tief) 23:56 - Frankfurt(M)Ostendstraße 00:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 00:05 - Frankfurt(Main)Süd 00:07 |
3 |
|
23:55 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 23:55 - Frankfurt(Main)Messe 23:57 Frankfurt(M)Galluswarte 23:58 - Frankfurt(M)Konstablerwache 00:07 - Frankfurt(M)Ostendstraße 00:08 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 00:10 - Frankfurt(Main)Süd 00:12 |
2 |
|
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.