Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Warszawa Srodmiescie v 09:18 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Stanice / zastávka | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
09:20 | TLK53104 |
Zakopane
Warszawa Centralna 09:20 - Warszawa Zachodnia 09:24 - Grodzisk Mazowiecki 09:40 - Opoczno Poludnie 10:25 Wloszczowa Polnoc 10:54 - Miechow 11:45 - Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 13:26 - Sucha Beskidzka Zamek 13:50 - Nowy Targ 14:50 - Zakopane 15:11 |
Warszawa Centralna | |
09:20 | KM 91308 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Srodmiescie 09:20 - Warszawa Powisle 09:22 - Warszawa Stadion 09:25 - Warszawa Wschodnia 09:28 |
||
09:20 | KM 91858 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Srodmiescie 09:20 - Warszawa Ochota 09:22 - Warszawa Zachodnia 09:26 |
||
09:23 | KM 19960 |
Skierniewice
Warszawa Srodmiescie 09:23 - Warszawa Ochota 09:25 - Warszawa Zachodnia 09:29 - Warszawa Wlochy 09:36 Jaktorow 10:05 - Miedzyborow 10:10 - Zyrardow 10:13 - Sucha Zyrardowska 10:18 - Jesionka 10:21 - Skierniewice 10:34 |
||
09:24 | SKW11258 |
Otwock
Warszawa Srodmiescie 09:24 - Warszawa Powisle 09:26 - Warszawa Stadion 09:29 - Warszawa Wschodnia 09:32 Warszawa Miedzeszyn 09:54 - Warszawa Falenica 09:57 - Michalin 09:59 - Jozefow 10:02 - Swider 10:05 - Otwock 10:08 |
||
09:25 | EIC 4508 |
Gdynia Glowna
Warszawa Centralna 09:25 - Warszawa Wschodnia 09:31 - Ilawa Glowna 11:01 - Malbork 11:34 Tczew 11:45 - Gdansk Glowny 11:59 - Gdansk Wrzeszcz 12:06 - Gdansk Oliwa 12:12 - Sopot 12:17 - Gdynia Glowna 12:26 |
Warszawa Centralna | |
09:28 | SKW11306 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Centralna 09:28 - Warszawa Zachodnia 09:32 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 09:38 - Warszawa Rakowiec 09:41 - Warszawa Zwirki i Wigury 09:43 - Warszawa Sluzewiec 09:45 - Warszawa Lotnisko Chopina 09:49 |
Warszawa Centralna | |
09:30 | EIC 3112 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna 09:30 - Warszawa Wschodnia 09:36 |
Warszawa Centralna | |
09:32 | IC 28104 |
Swinoujscie
Warszawa Centralna 09:32 - Warszawa Zachodnia 09:36 - Sochaczew 10:07 - Lowicz Glowny 10:20 - Kutno 10:42 - Kolo 11:06 - Konin 11:21 - Slupca 11:35 - Wrzesnia 11:49 - Swarzedz 12:11 - Poznan Gl. 12:32 - Szamotuly 13:01 - Wronki 13:11 - Krzyz 13:33 - Dobiegniew 13:49 - Choszczno 14:20 - Stargard 14:41 - Szczecin Dabie 14:57 - Szczecin Glowny 15:11 - Szczecin Dabie 15:39 - Goleniow 15:59 - Wysoka Kamienska 16:21 - Miedzyzdroje 16:48 - Swinoujscie 17:00 |
Warszawa Centralna | |
09:35 | SKW11478 |
Radzymin
Warszawa Centralna 09:35 - Warszawa Wschodnia 09:41 - Warszawa Targowek 09:45 - Warszawa Praga 09:48 Warszawa Torunska 09:51 - Michalow Reginow 10:10 - Wieliszew 10:12 - Nieporet 10:16 - Dabkowizna 10:19 - Radzymin 10:25 |
Warszawa Centralna | |
09:35 | SKW99318 |
Pruszkow
Warszawa Srodmiescie 09:35 - Warszawa Ochota 09:37 - Warszawa Zachodnia 09:41 - Warszawa Wlochy 09:47 - Warszawa Ursus 09:50 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 09:52 - Piastow 09:55 - Pruszkow 09:58 |
||
09:38 | KM 91963 |
Minsk Mazowiecki
Warszawa Srodmiescie 09:38 - Warszawa Powisle 09:41 - Warszawa Stadion 09:43 - Warszawa Wschodnia 09:46 Warszawa Rembertow 09:54 - Warszawa Wesola 09:58 - Sulejowek Milosna 10:06 - Debe Wielkie 10:16 - Nowe Debe Wielkie 10:18 - Minsk Mazowiecki 10:27 |
||
09:39 | SKW99518 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Srodmiescie 09:39 - Warszawa Ochota 09:41 - Warszawa Zachodnia 09:45 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 09:50 - Warszawa Rakowiec 09:53 - Warszawa Zwirki i Wigury 09:55 - Warszawa Sluzewiec 09:57 - Warszawa Lotnisko Chopina 10:01 |
||
09:41 | EIC 5302 |
Krakow Glowny
Warszawa Centralna 09:41 - Warszawa Zachodnia 09:45 - Krakow Glowny 12:03 |
Warszawa Centralna | |
09:42 | KM 12719 |
Deblin
Warszawa Srodmiescie 09:42 - Warszawa Powisle 09:45 - Warszawa Stadion 09:47 - Warszawa Wschodnia 09:50 Pogorzel Warszawska 10:31 - Stara Wies 10:33 - Chrosna 10:42 - Laskarzew Przystanek 11:08 - Rokitnia Stara 11:31 - Deblin 11:36 |
||
09:42 | KM 91722 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Srodmiescie 09:42 - Warszawa Ochota 09:44 - Warszawa Zachodnia 09:48 |
||
09:45 | IC 4522 |
Olsztyn Glowny
Warszawa Centralna 09:45 - Warszawa Wschodnia 09:51 - Legionowo 10:07 - Nowy Dwor Mazowiecki 10:16 - Ciechanow 10:45 - Mlawa 11:00 - Dzialdowo 11:10 - Nidzica 11:26 - Olsztynek 11:46 - Olsztyn Zachodni 12:12 - Olsztyn Glowny 12:18 |
Warszawa Centralna | |
09:46 | WKD 1159 |
Reguly
Warszawa Srodmiescie WKD 09:46 - Warszawa Ochota WKD 09:48 - Warszawa Zachodnia WKD 09:51 - Warszawa Reduta Ord. 09:57 Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 10:00 - Warszawa Rakow 10:02 - Warszawa Salomea 10:04 - Opacz 10:06 - Michalowice 10:09 - Reguly 10:11 |
Warszawa Srodmiescie WKD | |
09:46 | KM 91448 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Srodmiescie 09:46 - Warszawa Powisle 09:48 - Warszawa Stadion 09:51 - Warszawa Wschodnia 09:54 |
||
09:47 | KM 93400 |
Lowicz Glowny
Warszawa Srodmiescie 09:47 - Warszawa Ochota 09:49 - Warszawa Zachodnia 09:53 - Warszawa Wlochy 09:59 Warszawa Ursus Pln. 10:03 - Plochocin 10:15 - Boza Wola 10:27 - Keszyce 10:53 - Myslakow 11:02 - Lowicz Glowny 11:07 |
||
09:50 | IC 61106 |
Bialystok
Warszawa Centralna 09:50 - Warszawa Wschodnia 09:56 - Wolomin 10:17 - Tluszcz 10:29 - Lochow 10:43 - Malkinia 11:01 - Czyzew 11:17 - Szepietowo 11:28 - Lapy 11:46 - Bialystok Zielone Wzgorza 12:03 - Bialystok 12:08 |
Warszawa Centralna | |
09:50 | SKW99414 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Srodmiescie 09:50 - Warszawa Powisle 09:52 - Warszawa Stadion 09:55 - Warszawa Wschodnia 09:58 - Warszawa Rembertow 10:05 - Warszawa Wesola 10:09 - Warszawa Wola Grzybowska 10:12 - Sulejowek 10:14 - Sulejowek Milosna 10:17 |
||
09:52 | KM 93120 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Centralna 09:52 - Warszawa Zachodnia 09:55 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 10:00 - Warszawa Rakowiec 10:03 - Warszawa Zwirki i Wigury 10:05 - Warszawa Sluzewiec 10:08 - Warszawa Lotnisko Chopina 10:13 |
Warszawa Centralna | |
09:55 | EIC 6102 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna 09:55 - Warszawa Wschodnia 10:01 |
Warszawa Centralna | |
09:55 | KM 91808 |
Grodzisk Mazowiecki
Warszawa Srodmiescie 09:55 - Warszawa Ochota 09:57 - Warszawa Zachodnia 10:01 - Warszawa Wlochy 10:07 Warszawa Ursus Niedzwiadek 10:12 - Piastow 10:14 - Pruszkow 10:18 - Parzniew 10:22 - Brwinow 10:26 - Grodzisk Mazowiecki 10:34 |
||
09:58 | SKW99220 |
Otwock
Warszawa Srodmiescie 09:58 - Warszawa Powisle 10:00 - Warszawa Stadion 10:03 - Warszawa Wschodnia 10:06 Warszawa Miedzeszyn 10:28 - Warszawa Falenica 10:31 - Michalin 10:33 - Jozefow 10:36 - Swider 10:38 - Otwock 10:41 |
||
09:59 | KM 91280 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Srodmiescie 09:59 - Warszawa Ochota 10:01 - Warszawa Zachodnia 10:05 |
||
10:00 | EIC 8100 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna 10:00 - Warszawa Wschodnia 10:06 |
Warszawa Centralna | |
10:02 | KM 19863 |
Siedlce
Warszawa Srodmiescie 10:02 - Warszawa Powisle 10:04 - Warszawa Stadion 10:07 - Warszawa Wschodnia 10:10 Mienia 10:57 - Ceglow 11:00 - Grodziszcze Mazowiecki 11:08 - Sosnowe 11:12 - Sabinka 11:24 - Siedlce 11:31 |
||
10:03 | SKW99320 |
Pruszkow
Warszawa Srodmiescie 10:03 - Warszawa Ochota 10:05 - Warszawa Zachodnia 10:09 - Warszawa Wlochy 10:15 - Warszawa Ursus 10:18 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 10:21 - Piastow 10:23 - Pruszkow 10:27 |
||
10:04 | IC 10110 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Centralna 10:04 - Warszawa Zachodnia 10:08 |
Warszawa Centralna | |
10:05 | KM 91310 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Srodmiescie 10:05 - Warszawa Powisle 10:08 - Warszawa Stadion 10:10 - Warszawa Wschodnia 10:13 |
||
10:05 | KM 97118 |
Modlin
Warszawa Centralna 10:05 - Warszawa Wschodnia 10:11 - Warszawa Targowek 10:15 - Warszawa Torunska 10:19 Warszawa Pludy 10:23 - Legionowo 10:28 - Legionowo Przystanek 10:31 - Chotomow 10:33 - Nowy Dwor Mazowiecki 10:40 - Modlin 10:44 |
Warszawa Centralna | |
10:07 | KM 19478 |
Blonie
Warszawa Srodmiescie 10:07 - Warszawa Ochota 10:09 - Warszawa Zachodnia 10:13 - Warszawa Wlochy 10:19 Warszawa Ursus Pln. 10:22 - Warszawa Golabki 10:25 - Ozarow Mazowiecki 10:29 - Plochocin 10:35 - Blonie Rokitno 10:39 - Blonie 10:42 |
||
10:11 | SKW99520 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Srodmiescie 10:11 - Warszawa Ochota 10:13 - Warszawa Zachodnia 10:17 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 10:22 - Warszawa Rakowiec 10:24 - Warszawa Zwirki i Wigury 10:26 - Warszawa Sluzewiec 10:29 - Warszawa Lotnisko Chopina 10:33 |
||
10:15 | KM 91560 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Srodmiescie 10:15 - Warszawa Ochota 10:17 - Warszawa Zachodnia 10:21 |
||
10:16 | IC 1322 |
Krakow Glowny
Warszawa Centralna 10:16 - Warszawa Zachodnia 10:20 - Warszawa Sluzewiec 10:34 - Piaseczno 10:42 - Warka 10:58 - Radom Glowny 11:23 - Skarzysko Kamienna 11:51 - Suchedniow 12:00 - Kielce Glowny 12:26 - Jedrzejow 12:57 - Sedziszow 13:11 - Miechow 13:29 - Krakow Glowny 14:00 |
Warszawa Centralna | |
10:16 | SKW99416 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Srodmiescie 10:16 - Warszawa Powisle 10:19 - Warszawa Stadion 10:21 - Warszawa Wschodnia 10:24 - Warszawa Rembertow 10:35 - Warszawa Wesola 10:39 - Warszawa Wola Grzybowska 10:42 - Sulejowek 10:44 - Sulejowek Milosna 10:47 |
||
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Warszawa Centralna
,
Warszawa Srodmiescie WKD
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|