Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Zehlendorf (S), Berlin v 07:57 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
07:57 | Bus 101 |
Sachtlebenstr., Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 07:57 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 07:58 - Schrockstr., Berlin 07:59 - Behring-Krankenhaus, Berlin 08:00 Ludwigsfelder Str./Sachtlebenstr., Berlin 08:03 - Windsteiner Weg, Berlin 08:05 - Sachtlebenstr., Berlin 08:06 |
- |
|
07:57 | Bus 115 |
Lissabonallee, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 07:57 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 07:59 - Camphausenstr., Berlin 08:00 - Radtkestr., Berlin 08:01 Lloyd-G.-Wells-Str., Berlin 08:07 - Am Rohrgarten, Berlin 08:09 - Lissabonallee, Berlin 08:10 |
- |
|
07:57 | Bus X10 |
Rammrath-Brücke, Teltow
Machnower Str., Berlin 07:57 - Schweizerhofpark, Berlin 07:59 - Leo-Baeck-Str., Berlin 08:00 - Laehrstr., Berlin 08:01 Am Rehwechsel, Berlin 08:03 - Beeskowdamm, Berlin 08:04 - Rammrath-Brücke, Teltow 08:14 |
- Machnower Str., Berlin |
|
07:57 | Bus 623 |
Waldschänke, Stahnsdorf
Zehlendorf (S), Berlin 07:57 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 07:59 - Schrockstr., Berlin 07:59 - Behring-Krankenhaus, Berlin 08:01 Im Kamp, Kleinmachnow 08:09 - Am Hochwald, Kleinmachnow 08:15 - Waldschänke, Stahnsdorf 08:17 |
- |
|
07:58 | S 1 |
Berlin Potsdamer Platz (S)
Berlin-Zehlendorf 07:58 - Berlin Sundgauer Str 08:00 Berlin Rathaus Steglitz 08:06 - Berlin Feuerbachstr. 08:08 - Berlin-Friedenau 08:09 - Berlin-Schöneberg 08:11 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:20 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
07:58 | Bus 112 |
Nikolassee (S), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 07:58 - Fischerhüttenstr., Berlin 07:59 - Mittelstr., Berlin 08:00 - Fürstenstr., Berlin 08:01 Schopenhauerstr., Berlin 08:07 - Lückhoffstr., Berlin 08:08 - Nikolassee (S), Berlin 08:14 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
07:58 | Bus 118 |
Rathaus Zehlendorf, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 07:58 - Rathaus Zehlendorf, Berlin 08:00 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
07:58 | Bus M48 |
Busseallee, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 07:58 - Fischerhüttenstr., Berlin 07:59 - Plüschowstr., Berlin 08:00 - Busseallee, Berlin 08:01 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
07:58 | Bus X10 |
Hertzallee, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 07:58 - Schützallee, Berlin 08:00 - Oskar-Helene-Heim (U), Berlin 08:03 - Königin-Luise-Str./Clayallee, Berlin 08:06 Joseph-Joachim-Platz, Berlin 08:12 - Bismarckplatz, Berlin 08:15 - Hertzallee, Berlin 08:30 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
07:59 | Bus 101 |
Lübecker Str., Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 07:59 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:00 - Kleinaustr., Berlin 08:02 - Winfriedstr., Berlin 08:03 Schorlemerallee, Berlin 08:14 - Breitenbachplatz (U), Berlin 08:15 - Lübecker Str., Berlin 08:53 |
- |
|
08:00 | Bus 112 |
Thuner Platz, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:00 - Machnower Str., Berlin 08:01 - Stubenrauchstr., Berlin 08:03 - Knesebeckstr., Berlin 08:04 Jänickestr., Berlin 08:06 - Pinnauweg, Berlin 08:09 - Thuner Platz, Berlin 08:12 |
- |
|
08:00 | Bus 115 |
Mansfelder Str./Barstr., Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:00 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:02 - Scharfestr., Berlin 08:04 - Schützallee, Berlin 08:05 Pücklerstr., Berlin 08:13 - Messelstr., Berlin 08:14 - Mansfelder Str./Barstr., Berlin 08:26 |
- |
|
08:00 | Bus 285 |
Waldfriedhof Dahlem, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:00 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:02 - Scharfestr., Berlin 08:04 - Schützallee, Berlin 08:05 Oskar-Helene-Heim [Pos. 1] (U), Berlin 08:09 - Waltraudstr., Berlin 08:10 - Waldfriedhof Dahlem, Berlin 08:11 |
- |
|
08:00 | Bus X11 |
Krumme Lanke (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:00 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:01 - Plüschowstr., Berlin 08:01 - Hartmannsweilerweg, Berlin 08:02 - Sven-Hedin-Platz, Berlin 08:03 - Krumme Lanke (U), Berlin 08:04 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:01 | Bus X11 |
Lichterfelde Ost Bahnhof (S), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:01 - Winfriedstr., Berlin 08:03 - Sundgauer Str. (S), Berlin 08:04 - Bolchener Str., Berlin 08:05 Altdorfer Str./Baseler Str., Berlin 08:10 - Ostpreußendamm/Königsberger Str., Berlin 08:16 - Lichterfelde Ost Bahnhof (S), Berlin 08:19 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:02 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin-Zehlendorf 08:02 - Berlin Mexikoplatz 08:05 - Berlin-Schlachtensee 08:07 - Berlin-Nikolassee 08:09 - Berlin-Wannsee (S) 08:11 |
1 Berlin-Zehlendorf |
|
08:02 | Bus 118 |
Stern-Center/Nuthestr., Potsdam
Rathaus Zehlendorf, Berlin 08:02 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:04 - Scharfestr., Berlin 08:06 - Schützallee/Riemeisterstr., Berlin 08:08 Waldfriedhof Zehlendorf, Berlin 08:27 - Quantzstr., Berlin 08:29 - Stern-Center/Nuthestr., Potsdam 09:03 |
- Rathaus Zehlendorf, Berlin |
|
08:03 | S 1 |
Oranienburg
Berlin-Zehlendorf 08:03 - Berlin Sundgauer Str 08:05 Berlin Brandenburger Tor 08:28 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:38 - Berlin Bornholmer Str. 08:40 - Borgsdorf 09:09 - Oranienburg 09:15 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
08:03 | Bus M48 |
Mohrenstr. (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:03 - Kleinaustr., Berlin 08:04 - Winfriedstr., Berlin 08:06 - Holländische Mühle, Berlin 08:07 Innsbrucker Platz (S+U), Berlin 08:28 - Hauptstr./Martin-Luther-Str., Berlin 08:29 - Mohrenstr. (U), Berlin 08:49 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:04 | Bus 118 |
Stern-Center/Nuthestr., Potsdam
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:04 - Scharfestr., Berlin 08:06 - Schützallee/Riemeisterstr., Berlin 08:08 - Sophie-Charlotte-Str., Berlin 08:09 Waldfriedhof Zehlendorf, Berlin 08:27 - Quantzstr., Berlin 08:29 - Stern-Center/Nuthestr., Potsdam 09:03 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:05 | Bus 112 |
Rathaus Zehlendorf, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:05 - Zehlendorf Eiche [112 Telt. Damm 5], Berlin 08:07 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:09 - Rathaus Zehlendorf, Berlin 08:11 |
- |
|
08:05 | Bus X10 |
Hertzallee, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:05 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:08 - Schützallee, Berlin 08:10 - Oskar-Helene-Heim (U), Berlin 08:13 Olivaer Platz, Berlin 08:32 - Uhlandstr. (U), Berlin 08:35 - Hertzallee, Berlin 08:40 |
- |
|
08:06 | Bus 623 |
Oskar-Helene-Heim (U), Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:06 - Zehlendorf Eiche [112 Telt. Damm 5], Berlin 08:08 - Scharfestr., Berlin 08:10 - Schützallee, Berlin 08:11 Leichhardtstr., Berlin 08:12 - Clayallee/Oskar-Helene-Park, Berlin 08:13 - Oskar-Helene-Heim (U), Berlin 08:14 |
- |
|
08:06 | Bus X11 |
Krumme Lanke (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:06 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:07 - Plüschowstr., Berlin 08:07 - Hartmannsweilerweg, Berlin 08:08 - Sven-Hedin-Platz, Berlin 08:09 - Krumme Lanke (U), Berlin 08:10 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:07 | Bus 285 |
Berlin Rathaus Steglitz
Zehlendorf (S), Berlin 08:07 - Machnower Str., Berlin 08:08 - Schönower Park, Berlin 08:10 - Schweizerhofpark, Berlin 08:11 Darser Str., Berlin 08:21 - Billy-Wilder-Promenade, Berlin 08:22 - Berlin Rathaus Steglitz 08:39 |
- |
|
08:07 | Bus X10 |
Teltow Stadt (S)/Gonfrevillestr., Teltow
Zehlendorf (S), Berlin 08:07 - Machnower Str., Berlin 08:08 - Schweizerhofpark, Berlin 08:10 - Leo-Baeck-Str., Berlin 08:11 Am Rehwechsel, Berlin 08:14 - Beeskowdamm, Berlin 08:15 - Teltow Stadt (S)/Gonfrevillestr., Teltow 08:20 |
- |
|
08:08 | S 1 |
Berlin Potsdamer Platz (S)
Berlin-Zehlendorf 08:08 - Berlin Sundgauer Str 08:10 Berlin Rathaus Steglitz 08:16 - Berlin Feuerbachstr. 08:18 - Berlin-Friedenau 08:19 - Berlin-Schöneberg 08:21 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:30 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
08:08 | Bus M48 |
Busseallee, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:08 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:09 - Plüschowstr., Berlin 08:10 - Busseallee, Berlin 08:11 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:09 | Bus 112 |
Nahmitzer Damm, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:09 - Machnower Str., Berlin 08:10 - Stubenrauchstr., Berlin 08:12 - Knesebeckstr., Berlin 08:13 Thuner Platz, Berlin 08:21 - Appenzeller Str., Berlin 08:22 - Nahmitzer Damm, Berlin 08:41 |
- |
|
08:10 | Bus X11 |
Schöneweide (S)/Sterndamm, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:10 - Winfriedstr., Berlin 08:12 - Sundgauer Str. (S), Berlin 08:13 - Bolchener Str., Berlin 08:14 Quarzweg/Marienfelder Chaussee, Berlin 08:54 - Alt-Buckow, Berlin 08:57 - Schöneweide (S)/Sterndamm, Berlin 09:16 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:12 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin-Zehlendorf 08:12 - Berlin Mexikoplatz 08:15 - Berlin-Schlachtensee 08:17 - Berlin-Nikolassee 08:19 - Berlin-Wannsee (S) 08:21 |
1 Berlin-Zehlendorf |
|
08:13 | S 1 |
Berlin-Frohnau
Berlin-Zehlendorf 08:13 - Berlin Sundgauer Str 08:15 Berlin Brandenburger Tor 08:38 - Berlin Humboldthain 08:46 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:48 - Berlin Bornholmer Str. 08:50 - Berlin-Frohnau 09:08 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
08:13 | Bus 112 |
Nikolassee (S), Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:13 - Zehlendorf Eiche [112 Telt. Damm 5], Berlin 08:15 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:17 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:19 Schopenhauerstr., Berlin 08:27 - Lückhoffstr., Berlin 08:28 - Nikolassee (S), Berlin 08:34 |
- |
|
08:13 | Bus M48 |
Mohrenstr. (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:13 - Kleinaustr., Berlin 08:14 - Winfriedstr., Berlin 08:16 - Holländische Mühle, Berlin 08:17 Innsbrucker Platz (S+U), Berlin 08:38 - Hauptstr./Martin-Luther-Str., Berlin 08:39 - Mohrenstr. (U), Berlin 08:59 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:15 | Bus X10 |
Hertzallee, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:15 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:18 - Schützallee, Berlin 08:20 - Oskar-Helene-Heim (U), Berlin 08:23 Joseph-Joachim-Platz, Berlin 08:32 - Bismarckplatz, Berlin 08:35 - Hertzallee, Berlin 08:50 |
- |
|
08:17 | Bus 101 |
Sachtlebenstr., Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:17 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 08:18 - Schrockstr., Berlin 08:19 - Behring-Krankenhaus, Berlin 08:20 Ludwigsfelder Str./Sachtlebenstr., Berlin 08:23 - Windsteiner Weg, Berlin 08:25 - Sachtlebenstr., Berlin 08:26 |
- |
|
08:17 | Bus 115 |
Lissabonallee, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:17 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 08:19 - Camphausenstr., Berlin 08:20 - Radtkestr., Berlin 08:21 Lloyd-G.-Wells-Str., Berlin 08:27 - Am Rohrgarten, Berlin 08:29 - Lissabonallee, Berlin 08:30 |
- |
|
08:17 | Bus X10 |
Rammrath-Brücke, Teltow
Zehlendorf (S), Berlin 08:17 - Machnower Str., Berlin 08:18 - Schweizerhofpark, Berlin 08:20 - Leo-Baeck-Str., Berlin 08:21 Am Rehwechsel, Berlin 08:24 - Beeskowdamm, Berlin 08:25 - Rammrath-Brücke, Teltow 08:35 |
- |
|
08:17 | Bus 623 |
Waldschänke, Stahnsdorf
Zehlendorf (S), Berlin 08:17 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 08:19 - Schrockstr., Berlin 08:19 - Behring-Krankenhaus, Berlin 08:21 Im Kamp, Kleinmachnow 08:29 - Am Hochwald, Kleinmachnow 08:35 - Waldschänke, Stahnsdorf 08:37 |
- |
|
08:18 | S 1 |
Berlin Potsdamer Platz (S)
Berlin-Zehlendorf 08:18 - Berlin Sundgauer Str 08:20 Berlin Rathaus Steglitz 08:26 - Berlin Feuerbachstr. 08:28 - Berlin-Friedenau 08:29 - Berlin-Schöneberg 08:31 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:40 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
08:18 | Bus 118 |
Rathaus Zehlendorf, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:18 - Rathaus Zehlendorf, Berlin 08:20 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:18 | Bus M48 |
Busseallee, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:18 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:19 - Plüschowstr., Berlin 08:20 - Busseallee, Berlin 08:21 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:19 | Bus 101 |
Lübecker Str., Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:19 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:20 - Kleinaustr., Berlin 08:22 - Winfriedstr., Berlin 08:23 Schorlemerallee, Berlin 08:34 - Breitenbachplatz (U), Berlin 08:35 - Lübecker Str., Berlin 09:13 |
- |
|
08:19 | Bus X11 |
Krumme Lanke (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:19 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:20 - Plüschowstr., Berlin 08:20 - Hartmannsweilerweg, Berlin 08:21 - Sven-Hedin-Platz, Berlin 08:22 - Krumme Lanke (U), Berlin 08:23 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:20 | Bus 112 |
Thuner Platz, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:20 - Machnower Str., Berlin 08:21 - Stubenrauchstr., Berlin 08:23 - Knesebeckstr., Berlin 08:24 Jänickestr., Berlin 08:26 - Pinnauweg, Berlin 08:29 - Thuner Platz, Berlin 08:32 |
- |
|
08:20 | Bus 115 |
Mansfelder Str./Barstr., Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:20 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:22 - Scharfestr., Berlin 08:24 - Schützallee, Berlin 08:25 Pücklerstr., Berlin 08:33 - Messelstr., Berlin 08:34 - Mansfelder Str./Barstr., Berlin 08:46 |
- |
|
08:20 | Bus 285 |
Waldfriedhof Dahlem, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:20 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:22 - Scharfestr., Berlin 08:24 - Schützallee, Berlin 08:25 Oskar-Helene-Heim [Pos. 1] (U), Berlin 08:29 - Waltraudstr., Berlin 08:30 - Waldfriedhof Dahlem, Berlin 08:31 |
- |
|
08:21 | Bus X11 |
Lichterfelde Ost Bahnhof (S), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:21 - Winfriedstr., Berlin 08:23 - Sundgauer Str. (S), Berlin 08:24 - Bolchener Str., Berlin 08:25 Altdorfer Str./Baseler Str., Berlin 08:30 - Ostpreußendamm/Königsberger Str., Berlin 08:36 - Lichterfelde Ost Bahnhof (S), Berlin 08:39 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:22 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin-Zehlendorf 08:22 - Berlin Mexikoplatz 08:25 - Berlin-Schlachtensee 08:27 - Berlin-Nikolassee 08:29 - Berlin-Wannsee (S) 08:31 |
1 Berlin-Zehlendorf |
|
08:22 | Bus 118 |
Stern-Center/Nuthestr., Potsdam
Rathaus Zehlendorf, Berlin 08:22 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:24 - Scharfestr., Berlin 08:26 - Schützallee/Riemeisterstr., Berlin 08:28 Waldfriedhof Zehlendorf, Berlin 08:47 - Quantzstr., Berlin 08:49 - Stern-Center/Nuthestr., Potsdam 09:23 |
- Rathaus Zehlendorf, Berlin |
|
08:23 | S 1 |
Oranienburg
Berlin-Zehlendorf 08:23 - Berlin Sundgauer Str 08:25 Berlin Brandenburger Tor 08:48 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:58 - Berlin Bornholmer Str. 09:00 - Borgsdorf 09:29 - Oranienburg 09:35 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
08:23 | Bus M48 |
Mohrenstr. (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:23 - Kleinaustr., Berlin 08:24 - Winfriedstr., Berlin 08:26 - Holländische Mühle, Berlin 08:27 Innsbrucker Platz (S+U), Berlin 08:48 - Hauptstr./Martin-Luther-Str., Berlin 08:49 - Mohrenstr. (U), Berlin 09:10 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:24 | Bus 118 |
Stern-Center/Nuthestr., Potsdam
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:24 - Scharfestr., Berlin 08:26 - Schützallee/Riemeisterstr., Berlin 08:28 - Sophie-Charlotte-Str., Berlin 08:29 Waldfriedhof Zehlendorf, Berlin 08:47 - Quantzstr., Berlin 08:49 - Stern-Center/Nuthestr., Potsdam 09:23 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:25 | Bus 112 |
Rathaus Zehlendorf, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:25 - Zehlendorf Eiche [112 Telt. Damm 5], Berlin 08:27 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:29 - Rathaus Zehlendorf, Berlin 08:31 |
- |
|
08:25 | Bus X10 |
Hertzallee, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:25 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:28 - Schützallee, Berlin 08:30 - Oskar-Helene-Heim (U), Berlin 08:33 Olivaer Platz, Berlin 08:52 - Uhlandstr. (U), Berlin 08:55 - Hertzallee, Berlin 09:00 |
- |
|
08:26 | Bus 623 |
Oskar-Helene-Heim (U), Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:26 - Zehlendorf Eiche [112 Telt. Damm 5], Berlin 08:28 - Scharfestr., Berlin 08:30 - Schützallee, Berlin 08:31 Leichhardtstr., Berlin 08:32 - Clayallee/Oskar-Helene-Park, Berlin 08:33 - Oskar-Helene-Heim (U), Berlin 08:34 |
- |
|
08:26 | Bus X11 |
Krumme Lanke (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:26 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:27 - Plüschowstr., Berlin 08:27 - Hartmannsweilerweg, Berlin 08:28 - Sven-Hedin-Platz, Berlin 08:29 - Krumme Lanke (U), Berlin 08:30 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:27 | Bus 285 |
Berlin Rathaus Steglitz
Zehlendorf (S), Berlin 08:27 - Machnower Str., Berlin 08:28 - Schönower Park, Berlin 08:29 - Schweizerhofpark, Berlin 08:30 Darser Str., Berlin 08:40 - Billy-Wilder-Promenade, Berlin 08:41 - Berlin Rathaus Steglitz 08:58 |
- |
|
08:27 | Bus X10 |
Teltow Stadt (S)/Gonfrevillestr., Teltow
Zehlendorf (S), Berlin 08:27 - Machnower Str., Berlin 08:28 - Schweizerhofpark, Berlin 08:30 - Leo-Baeck-Str., Berlin 08:31 Am Rehwechsel, Berlin 08:34 - Beeskowdamm, Berlin 08:35 - Teltow Stadt (S)/Gonfrevillestr., Teltow 08:40 |
- |
|
08:28 | S 1 |
Berlin Potsdamer Platz (S)
Berlin-Zehlendorf 08:28 - Berlin Sundgauer Str 08:30 Berlin Rathaus Steglitz 08:36 - Berlin Feuerbachstr. 08:38 - Berlin-Friedenau 08:39 - Berlin-Schöneberg 08:41 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:50 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
08:28 | Bus M48 |
Busseallee, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:28 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:29 - Plüschowstr., Berlin 08:30 - Busseallee, Berlin 08:31 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:29 | Bus 112 |
Nahmitzer Damm, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:29 - Machnower Str., Berlin 08:30 - Stubenrauchstr., Berlin 08:32 - Knesebeckstr., Berlin 08:33 Thuner Platz, Berlin 08:41 - Appenzeller Str., Berlin 08:42 - Nahmitzer Damm, Berlin 09:01 |
- |
|
08:30 | Bus X11 |
Schöneweide (S)/Sterndamm, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:30 - Winfriedstr., Berlin 08:32 - Sundgauer Str. (S), Berlin 08:33 - Bolchener Str., Berlin 08:34 Quarzweg/Marienfelder Chaussee, Berlin 09:14 - Alt-Buckow, Berlin 09:17 - Schöneweide (S)/Sterndamm, Berlin 09:36 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:32 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin-Zehlendorf 08:32 - Berlin Mexikoplatz 08:35 - Berlin-Schlachtensee 08:37 - Berlin-Nikolassee 08:39 - Berlin-Wannsee (S) 08:41 |
1 Berlin-Zehlendorf |
|
08:33 | S 1 |
Berlin-Frohnau
Berlin-Zehlendorf 08:33 - Berlin Sundgauer Str 08:35 Berlin Brandenburger Tor 08:58 - Berlin Humboldthain 09:06 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:08 - Berlin Bornholmer Str. 09:10 - Berlin-Frohnau 09:28 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
08:33 | Bus 112 |
Nikolassee (S), Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:33 - Zehlendorf Eiche [112 Telt. Damm 5], Berlin 08:35 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:37 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:39 Schopenhauerstr., Berlin 08:47 - Lückhoffstr., Berlin 08:48 - Nikolassee (S), Berlin 08:54 |
- |
|
08:33 | Bus M48 |
Mohrenstr. (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:33 - Kleinaustr., Berlin 08:34 - Winfriedstr., Berlin 08:36 - Holländische Mühle, Berlin 08:37 Innsbrucker Platz (S+U), Berlin 08:58 - Hauptstr./Martin-Luther-Str., Berlin 08:59 - Mohrenstr. (U), Berlin 09:22 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:35 | Bus X10 |
Hertzallee, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:35 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:38 - Schützallee, Berlin 08:40 - Oskar-Helene-Heim (U), Berlin 08:43 Joseph-Joachim-Platz, Berlin 08:52 - Bismarckplatz, Berlin 08:55 - Hertzallee, Berlin 09:09 |
- |
|
08:37 | Bus 101 |
Sachtlebenstr., Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:37 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 08:38 - Schrockstr., Berlin 08:39 - Behring-Krankenhaus, Berlin 08:40 Ludwigsfelder Str./Sachtlebenstr., Berlin 08:43 - Windsteiner Weg, Berlin 08:45 - Sachtlebenstr., Berlin 08:46 |
- |
|
08:37 | Bus 115 |
Neuruppiner Str., Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:37 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 08:39 - Camphausenstr., Berlin 08:40 - Radtkestr., Berlin 08:41 Loebellstr., Berlin 08:42 - Ludwigsfelder Str., Berlin 08:44 - Neuruppiner Str., Berlin 08:46 |
- |
|
08:37 | Bus X10 |
Rammrath-Brücke, Teltow
Zehlendorf (S), Berlin 08:37 - Machnower Str., Berlin 08:38 - Schweizerhofpark, Berlin 08:40 - Leo-Baeck-Str., Berlin 08:41 Am Rehwechsel, Berlin 08:44 - Beeskowdamm, Berlin 08:45 - Rammrath-Brücke, Teltow 08:55 |
- |
|
08:37 | Bus 623 |
Waldschänke, Stahnsdorf
Zehlendorf (S), Berlin 08:37 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 08:39 - Schrockstr., Berlin 08:39 - Behring-Krankenhaus, Berlin 08:41 Im Kamp, Kleinmachnow 08:49 - Am Hochwald, Kleinmachnow 08:55 - Waldschänke, Stahnsdorf 08:57 |
- |
|
08:38 | S 1 |
Berlin Potsdamer Platz (S)
Berlin-Zehlendorf 08:38 - Berlin Sundgauer Str 08:40 Berlin Rathaus Steglitz 08:46 - Berlin Feuerbachstr. 08:48 - Berlin-Friedenau 08:49 - Berlin-Schöneberg 08:51 - Berlin Potsdamer Platz (S) 09:00 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
08:38 | Bus 118 |
Rathaus Zehlendorf, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:38 - Rathaus Zehlendorf, Berlin 08:40 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:38 | Bus M48 |
Busseallee, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:38 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:39 - Plüschowstr., Berlin 08:40 - Busseallee, Berlin 08:41 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:39 | Bus 101 |
Lübecker Str., Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:39 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:40 - Kleinaustr., Berlin 08:42 - Winfriedstr., Berlin 08:43 Schorlemerallee, Berlin 08:54 - Breitenbachplatz (U), Berlin 08:55 - Lübecker Str., Berlin 09:33 |
- |
|
08:39 | Bus X11 |
Krumme Lanke (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:39 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:40 - Plüschowstr., Berlin 08:40 - Hartmannsweilerweg, Berlin 08:41 - Sven-Hedin-Platz, Berlin 08:42 - Krumme Lanke (U), Berlin 08:43 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:40 | Bus 112 |
Thuner Platz, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:40 - Machnower Str., Berlin 08:41 - Stubenrauchstr., Berlin 08:43 - Knesebeckstr., Berlin 08:44 Jänickestr., Berlin 08:46 - Pinnauweg, Berlin 08:49 - Thuner Platz, Berlin 08:52 |
- |
|
08:40 | Bus 115 |
Mansfelder Str./Barstr., Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:40 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:42 - Scharfestr., Berlin 08:44 - Schützallee, Berlin 08:45 Pücklerstr., Berlin 08:53 - Messelstr., Berlin 08:54 - Mansfelder Str./Barstr., Berlin 09:06 |
- |
|
08:40 | Bus 285 |
Waldfriedhof Dahlem, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:40 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:42 - Scharfestr., Berlin 08:44 - Schützallee, Berlin 08:45 Oskar-Helene-Heim [Pos. 1] (U), Berlin 08:49 - Waltraudstr., Berlin 08:50 - Waldfriedhof Dahlem, Berlin 08:51 |
- |
|
08:41 | Bus X11 |
Lichterfelde Ost Bahnhof (S), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:41 - Winfriedstr., Berlin 08:43 - Sundgauer Str. (S), Berlin 08:44 - Bolchener Str., Berlin 08:45 Altdorfer Str./Baseler Str., Berlin 08:50 - Ostpreußendamm/Königsberger Str., Berlin 08:56 - Lichterfelde Ost Bahnhof (S), Berlin 08:59 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:42 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin-Zehlendorf 08:42 - Berlin Mexikoplatz 08:45 - Berlin-Schlachtensee 08:47 - Berlin-Nikolassee 08:49 - Berlin-Wannsee (S) 08:51 |
1 Berlin-Zehlendorf |
|
08:42 | Bus 118 |
Stern-Center/Nuthestr., Potsdam
Rathaus Zehlendorf, Berlin 08:42 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:44 - Scharfestr., Berlin 08:46 - Schützallee/Riemeisterstr., Berlin 08:48 Waldfriedhof Zehlendorf, Berlin 09:07 - Quantzstr., Berlin 09:09 - Stern-Center/Nuthestr., Potsdam 09:43 |
- Rathaus Zehlendorf, Berlin |
|
08:43 | S 1 |
Oranienburg
Berlin-Zehlendorf 08:43 - Berlin Sundgauer Str 08:45 Berlin Brandenburger Tor 09:08 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:18 - Berlin Bornholmer Str. 09:20 - Borgsdorf 09:49 - Oranienburg 09:55 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
08:43 | Bus M48 |
Mohrenstr. (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:43 - Kleinaustr., Berlin 08:44 - Winfriedstr., Berlin 08:46 - Holländische Mühle, Berlin 08:47 Innsbrucker Platz (S+U), Berlin 09:08 - Hauptstr./Martin-Luther-Str., Berlin 09:09 - Mohrenstr. (U), Berlin 09:32 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:44 | Bus 118 |
Stern-Center/Nuthestr., Potsdam
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:44 - Scharfestr., Berlin 08:46 - Schützallee/Riemeisterstr., Berlin 08:48 - Sophie-Charlotte-Str., Berlin 08:49 Waldfriedhof Zehlendorf, Berlin 09:07 - Quantzstr., Berlin 09:09 - Stern-Center/Nuthestr., Potsdam 09:43 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:45 | Bus 112 |
Zehlendorf Eiche [112 Telt. Damm 5], Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:45 - Zehlendorf Eiche [112 Telt. Damm 5], Berlin 08:47 |
- |
|
08:45 | Bus X10 |
Hertzallee, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:45 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:48 - Schützallee, Berlin 08:50 - Oskar-Helene-Heim (U), Berlin 08:53 Olivaer Platz, Berlin 09:11 - Uhlandstr. (U), Berlin 09:14 - Hertzallee, Berlin 09:19 |
- |
|
08:46 | Bus 623 |
Oskar-Helene-Heim (U), Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:46 - Zehlendorf Eiche [112 Telt. Damm 5], Berlin 08:48 - Scharfestr., Berlin 08:50 - Schützallee, Berlin 08:51 Leichhardtstr., Berlin 08:52 - Clayallee/Oskar-Helene-Park, Berlin 08:53 - Oskar-Helene-Heim (U), Berlin 08:54 |
- |
|
08:46 | Bus X11 |
Krumme Lanke (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:46 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:47 - Plüschowstr., Berlin 08:47 - Hartmannsweilerweg, Berlin 08:48 - Sven-Hedin-Platz, Berlin 08:49 - Krumme Lanke (U), Berlin 08:50 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:47 | Bus 285 |
Berlin Rathaus Steglitz
Zehlendorf (S), Berlin 08:47 - Machnower Str., Berlin 08:48 - Schönower Park, Berlin 08:49 - Schweizerhofpark, Berlin 08:50 Darser Str., Berlin 09:00 - Billy-Wilder-Promenade, Berlin 09:01 - Berlin Rathaus Steglitz 09:18 |
- |
|
08:47 | Bus X10 |
Teltow Stadt (S)/Gonfrevillestr., Teltow
Zehlendorf (S), Berlin 08:47 - Machnower Str., Berlin 08:48 - Schweizerhofpark, Berlin 08:50 - Leo-Baeck-Str., Berlin 08:51 Am Rehwechsel, Berlin 08:54 - Beeskowdamm, Berlin 08:55 - Teltow Stadt (S)/Gonfrevillestr., Teltow 09:00 |
- |
|
08:48 | S 1 |
Berlin Potsdamer Platz (S)
Berlin-Zehlendorf 08:48 - Berlin Sundgauer Str 08:50 Berlin Rathaus Steglitz 08:56 - Berlin Feuerbachstr. 08:58 - Berlin-Friedenau 08:59 - Berlin-Schöneberg 09:01 - Berlin Potsdamer Platz (S) 09:10 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
08:48 | Bus M48 |
Busseallee, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:48 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:49 - Plüschowstr., Berlin 08:50 - Busseallee, Berlin 08:51 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:49 | Bus 112 |
Nahmitzer Damm, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:49 - Machnower Str., Berlin 08:50 - Stubenrauchstr., Berlin 08:52 - Knesebeckstr., Berlin 08:53 Thuner Platz, Berlin 09:01 - Appenzeller Str., Berlin 09:02 - Nahmitzer Damm, Berlin 09:21 |
- |
|
08:50 | Bus X11 |
Schöneweide (S)/Sterndamm, Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:50 - Winfriedstr., Berlin 08:52 - Sundgauer Str. (S), Berlin 08:53 - Bolchener Str., Berlin 08:54 Quarzweg/Marienfelder Chaussee, Berlin 09:34 - Alt-Buckow, Berlin 09:37 - Schöneweide (S)/Sterndamm, Berlin 09:56 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:52 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin-Zehlendorf 08:52 - Berlin Mexikoplatz 08:55 - Berlin-Schlachtensee 08:57 - Berlin-Nikolassee 08:59 - Berlin-Wannsee (S) 09:01 |
1 Berlin-Zehlendorf |
|
08:53 | S 1 |
Berlin-Frohnau
Berlin-Zehlendorf 08:53 - Berlin Sundgauer Str 08:55 Berlin Brandenburger Tor 09:18 - Berlin Humboldthain 09:26 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:28 - Berlin Bornholmer Str. 09:30 - Berlin-Frohnau 09:48 |
2 Berlin-Zehlendorf |
|
08:53 | Bus 112 |
Nikolassee (S), Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:53 - Zehlendorf Eiche [112 Telt. Damm 5], Berlin 08:55 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:57 - Fischerhüttenstr., Berlin 08:59 Schopenhauerstr., Berlin 09:07 - Lückhoffstr., Berlin 09:08 - Nikolassee (S), Berlin 09:14 |
- |
|
08:53 | Bus M48 |
Mohrenstr. (U), Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:53 - Kleinaustr., Berlin 08:54 - Winfriedstr., Berlin 08:56 - Holländische Mühle, Berlin 08:57 Innsbrucker Platz (S+U), Berlin 09:18 - Hauptstr./Martin-Luther-Str., Berlin 09:19 - Mohrenstr. (U), Berlin 09:42 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:55 | Bus 101 |
Sachtlebenstr., Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:55 - Zehlendorf (S), Berlin 08:57 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 08:58 - Schrockstr., Berlin 08:59 Ludwigsfelder Str./Sachtlebenstr., Berlin 09:03 - Windsteiner Weg, Berlin 09:05 - Sachtlebenstr., Berlin 09:06 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:55 | Bus 115 |
Neuruppiner Str., Berlin
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:55 - Zehlendorf (S), Berlin 08:57 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 08:59 - Camphausenstr., Berlin 09:00 Radtkestr., Berlin 09:01 - Loebellstr., Berlin 09:02 - Neuruppiner Str., Berlin 09:06 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:55 | Bus X10 |
Hertzallee, Berlin
Zehlendorf (S), Berlin 08:55 - Zehlendorf Eiche, Berlin 08:58 - Schützallee, Berlin 09:00 - Oskar-Helene-Heim (U), Berlin 09:03 Joseph-Joachim-Platz, Berlin 09:11 - Bismarckplatz, Berlin 09:14 - Hertzallee, Berlin 09:28 |
- |
|
08:55 | Bus X10 |
Rammrath-Brücke, Teltow
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:55 - Zehlendorf (S), Berlin 08:57 - Machnower Str., Berlin 08:58 - Schweizerhofpark, Berlin 09:00 Am Rehwechsel, Berlin 09:04 - Beeskowdamm, Berlin 09:05 - Rammrath-Brücke, Teltow 09:15 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
08:55 | Bus 623 |
Waldschänke, Stahnsdorf
Zehlendorf Eiche, Berlin 08:55 - Zehlendorf (S), Berlin 08:57 - Machnower Str./Berlepschstr., Berlin 08:59 - Schrockstr., Berlin 08:59 Im Kamp, Kleinmachnow 09:09 - Am Hochwald, Kleinmachnow 09:15 - Waldschänke, Stahnsdorf 09:17 |
- Zehlendorf Eiche, Berlin |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Machnower Str., Berlin
,
Berlin-Zehlendorf
,
Zehlendorf Eiche, Berlin
,
Rathaus Zehlendorf, Berlin
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|