Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Berlin Potsdamer Platz (S) v 18:53 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
18:54 |
RE 5 (18493) |
Berlin Südkreuz
Berlin Potsdamer Platz 18:54 - Berlin Südkreuz 18:58 |
1 Berlin Potsdamer Platz |
|
18:54 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 18:54 - Berlin Brandenburger Tor 18:55 Berlin Humboldthain 19:04 - Berlin Gesundbrunnen(S) 19:06 - Berlin Bornholmer Str. 19:08 - Berlin-Pankow 19:10 - Bernau (S) 19:34 |
14 |
|
18:56 | S 1 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 18:56 - Berlin Brandenburger Tor 18:58 Berlin Friedrichstraße (S) 19:00 - Berlin Oranienburger Straße 19:02 - Berlin Nordbahnhof 19:04 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 19:16 - Berlin-Blankenburg 19:18 |
14 |
|
18:57 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 18:57 - Berlin Anhalter Bf 18:59 Berlin-Lankwitz 19:11 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 19:13 - Berlin Osdorfer Straße 19:15 - Berlin-Lichterfelde Süd 19:17 - Teltow Stadt 19:21 |
11 |
|
18:59 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 18:59 - Berlin Anhalter Bf 19:01 Berlin Feuerbachstr. 19:12 - Berlin Rathaus Steglitz 19:14 - Berlin-Schlachtensee 19:27 - Berlin-Nikolassee 19:29 - Berlin-Wannsee (S) 19:31 |
11 |
|
18:59 | S 26 |
Berlin Gesundbrunnen(S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 18:59 - Berlin Brandenburger Tor 19:00 Berlin Friedrichstraße (S) 19:02 - Berlin Oranienburger Straße 19:04 - Berlin Nordbahnhof 19:06 - Berlin Humboldthain 19:09 - Berlin Gesundbrunnen(S) 19:11 |
14 |
|
19:02 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:02 - Berlin Anhalter Bf 19:04 Berlin Yorckstr.(S2) 19:06 - Berlin Südkreuz (S) 19:09 - Berlin Schichauweg 19:22 - Berlin-Lichtenrade 19:29 - Blankenfelde (S) 19:35 |
11 |
|
19:04 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:04 - Berlin Brandenburger Tor 19:05 Berlin Bornholmer Str. 19:18 - Berlin-Pankow 19:20 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 19:23 - Berlin-Blankenburg 19:25 - Berlin-Buch 19:33 |
14 |
|
19:06 | S 1 |
Oranienburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:06 - Berlin Brandenburger Tor 19:08 Berlin Friedrichstraße (S) 19:10 - Berlin Oranienburger Straße 19:12 - Berlin Nordbahnhof 19:14 - Borgsdorf 19:54 - Oranienburg 20:00 |
14 |
|
19:07 |
RB 10 (18528) |
Nauen
Berlin Potsdamer Platz 19:07 - Berlin Hbf 19:09 - Berlin Jungfernheide 19:16 Seegefeld 19:31 - Falkensee 19:34 - Finkenkrug 19:38 - Brieselang 19:42 - Nauen 19:51 |
3 Berlin Potsdamer Platz |
|
19:07 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:07 - Berlin Anhalter Bf 19:09 Berlin Yorckstr.(S2) 19:11 - Berlin Südkreuz (S) 19:14 - Berlin Osdorfer Straße 19:25 - Berlin-Lichterfelde Süd 19:27 - Teltow Stadt 19:31 |
11 |
|
19:08 |
RE 4 (3158) |
Falkenberg(Elster)
Berlin Potsdamer Platz 19:08 - Berlin Südkreuz 19:11 - Berlin-Lichterfelde Ost 19:18 Trebbin 19:36 - Luckenwalde 19:45 - Jüterbog 19:53 - Oehna 20:00 - Falkenberg(Elster) 20:34 |
1 Berlin Potsdamer Platz |
|
19:08 |
RE 8 (62079) |
Berlin Hbf
Berlin Potsdamer Platz 19:08 - Berlin Hbf 19:11 |
4 Berlin Potsdamer Platz |
|
19:09 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:09 - Berlin Anhalter Bf 19:11 Berlin Feuerbachstr. 19:22 - Berlin Rathaus Steglitz 19:24 - Berlin Botanischer Garten 19:26 - Berlin-Lichterfelde West 19:28 - Berlin-Wannsee (S) 19:41 |
11 |
|
19:09 | S 25 |
Berlin Gesundbrunnen(S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:09 - Berlin Brandenburger Tor 19:10 Berlin Friedrichstraße (S) 19:12 - Berlin Oranienburger Straße 19:14 - Berlin Nordbahnhof 19:16 - Berlin Humboldthain 19:19 - Berlin Gesundbrunnen(S) 19:21 |
14 |
|
19:12 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:12 - Berlin Anhalter Bf 19:14 Berlin Priesterweg 19:22 - Berlin Attilastr. 19:24 - Berlin-Marienfelde 19:28 - Berlin Buckower Chaussee 19:30 - Berlin-Lichtenrade 19:35 |
11 |
|
19:14 |
RB 14 (18627) |
Berlin Südkreuz
Berlin Potsdamer Platz 19:14 - Berlin Südkreuz 19:18 |
2 Berlin Potsdamer Platz |
|
19:14 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:14 - Berlin Brandenburger Tor 19:15 Berlin Humboldthain 19:24 - Berlin Gesundbrunnen(S) 19:26 - Berlin Bornholmer Str. 19:28 - Berlin-Pankow 19:30 - Bernau (S) 19:54 |
14 |
|
19:16 | S 1 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:16 - Berlin Brandenburger Tor 19:18 Berlin Friedrichstraße (S) 19:20 - Berlin Oranienburger Straße 19:22 - Berlin Nordbahnhof 19:24 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 19:36 - Berlin-Blankenburg 19:38 |
14 |
|
19:17 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:17 - Berlin Anhalter Bf 19:19 Berlin-Lankwitz 19:31 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 19:33 - Berlin Osdorfer Straße 19:35 - Berlin-Lichterfelde Süd 19:37 - Teltow Stadt 19:41 |
11 |
|
19:19 |
RE 5 (4365) |
Berlin Südkreuz
Berlin Potsdamer Platz 19:19 - Berlin Südkreuz 19:23 |
2 Berlin Potsdamer Platz |
|
19:19 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:19 - Berlin Anhalter Bf 19:21 Berlin Feuerbachstr. 19:32 - Berlin Rathaus Steglitz 19:34 - Berlin-Schlachtensee 19:47 - Berlin-Nikolassee 19:49 - Berlin-Wannsee (S) 19:51 |
11 |
|
19:19 | S 26 |
Berlin Gesundbrunnen(S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:19 - Berlin Brandenburger Tor 19:20 Berlin Friedrichstraße (S) 19:22 - Berlin Oranienburger Straße 19:24 - Berlin Nordbahnhof 19:26 - Berlin Humboldthain 19:29 - Berlin Gesundbrunnen(S) 19:31 |
14 |
|
19:22 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:22 - Berlin Anhalter Bf 19:24 Berlin Yorckstr.(S2) 19:26 - Berlin Südkreuz (S) 19:29 - Berlin Schichauweg 19:42 - Berlin-Lichtenrade 19:49 - Blankenfelde (S) 19:55 |
11 |
|
19:24 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:24 - Berlin Brandenburger Tor 19:25 Berlin Bornholmer Str. 19:38 - Berlin-Pankow 19:40 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 19:43 - Berlin-Blankenburg 19:45 - Berlin-Buch 19:53 |
14 |
|
19:25 |
RE 3 (3354) |
Schwedt(Oder)
Berlin Potsdamer Platz 19:25 - Berlin Hbf 19:27 - Berlin Gesundbrunnen 19:46 Chorin 20:25 - Angermünde 20:35 - Pinnow(Uckermark) 20:45 - Schwedt(Oder)Mitte 20:57 - Schwedt(Oder) 20:59 |
4 Berlin Potsdamer Platz |
|
19:26 | S 1 |
Oranienburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:26 - Berlin Brandenburger Tor 19:28 Berlin Friedrichstraße (S) 19:30 - Berlin Oranienburger Straße 19:32 - Berlin Nordbahnhof 19:34 - Borgsdorf 20:14 - Oranienburg 20:20 |
14 |
|
19:27 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:27 - Berlin Anhalter Bf 19:29 Berlin Yorckstr.(S2) 19:31 - Berlin Südkreuz (S) 19:34 - Berlin Osdorfer Straße 19:45 - Berlin-Lichterfelde Süd 19:47 - Teltow Stadt 19:51 |
11 |
|
19:29 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:29 - Berlin Anhalter Bf 19:31 Berlin Feuerbachstr. 19:42 - Berlin Rathaus Steglitz 19:44 - Berlin Botanischer Garten 19:46 - Berlin-Lichterfelde West 19:48 - Berlin-Wannsee (S) 20:01 |
11 |
|
19:29 | S 25 |
Berlin Gesundbrunnen(S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:29 - Berlin Brandenburger Tor 19:30 Berlin Friedrichstraße (S) 19:32 - Berlin Oranienburger Straße 19:34 - Berlin Nordbahnhof 19:36 - Berlin Humboldthain 19:39 - Berlin Gesundbrunnen(S) 19:41 |
14 |
|
19:32 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:32 - Berlin Anhalter Bf 19:34 Berlin Priesterweg 19:42 - Berlin Attilastr. 19:44 - Berlin-Marienfelde 19:48 - Berlin Buckower Chaussee 19:50 - Berlin-Lichtenrade 19:55 |
11 |
|
19:34 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:34 - Berlin Brandenburger Tor 19:35 Berlin Humboldthain 19:44 - Berlin Gesundbrunnen(S) 19:46 - Berlin Bornholmer Str. 19:48 - Berlin-Pankow 19:50 - Bernau (S) 20:14 |
14 |
|
19:36 | S 1 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:36 - Berlin Brandenburger Tor 19:38 Berlin Friedrichstraße (S) 19:40 - Berlin Oranienburger Straße 19:42 - Berlin Nordbahnhof 19:44 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 19:56 - Berlin-Blankenburg 19:58 |
14 |
|
19:37 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:37 - Berlin Anhalter Bf 19:39 Berlin-Lankwitz 19:51 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 19:53 - Berlin Osdorfer Straße 19:55 - Berlin-Lichterfelde Süd 19:57 - Teltow Stadt 20:01 |
11 |
|
19:38 |
RE 3 (3315) |
Ludwigsfelde
Berlin Potsdamer Platz 19:38 - Berlin Südkreuz 19:42 - Berlin-Lichterfelde Ost 19:49 - Teltow 19:53 - Großbeeren 19:58 - Birkengrund 20:03 - Ludwigsfelde 20:06 |
2 Berlin Potsdamer Platz |
|
19:38 |
RE 5 (3518) |
Neustrelitz Hbf
Berlin Potsdamer Platz 19:38 - Berlin Hbf 19:40 - Berlin Gesundbrunnen 19:52 Oranienburg 20:15 - Löwenberg(Mark) 20:25 - Gransee 20:35 - Fürstenberg(Havel) 20:47 - Neustrelitz Hbf 21:02 |
4 Berlin Potsdamer Platz |
|
19:39 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:39 - Berlin Anhalter Bf 19:41 Berlin Feuerbachstr. 19:52 - Berlin Rathaus Steglitz 19:54 - Berlin-Schlachtensee 20:07 - Berlin-Nikolassee 20:09 - Berlin-Wannsee (S) 20:11 |
11 |
|
19:39 | S 26 |
Berlin Gesundbrunnen(S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:39 - Berlin Brandenburger Tor 19:40 Berlin Friedrichstraße (S) 19:42 - Berlin Oranienburger Straße 19:44 - Berlin Nordbahnhof 19:46 - Berlin Humboldthain 19:49 - Berlin Gesundbrunnen(S) 19:51 |
14 |
|
19:42 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:42 - Berlin Anhalter Bf 19:44 Berlin Yorckstr.(S2) 19:46 - Berlin Südkreuz (S) 19:49 - Berlin Schichauweg 20:02 - Berlin-Lichtenrade 20:09 - Blankenfelde (S) 20:15 |
11 |
|
19:44 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:44 - Berlin Brandenburger Tor 19:45 Berlin Bornholmer Str. 19:58 - Berlin-Pankow 20:00 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 20:03 - Berlin-Blankenburg 20:05 - Berlin-Buch 20:13 |
14 |
|
19:45 |
RB 14 (18628) |
Nauen
Berlin Potsdamer Platz 19:45 - Berlin Hbf 19:48 - Berlin Jungfernheide 19:54 Seegefeld 20:08 - Falkensee 20:12 - Finkenkrug 20:15 - Brieselang 20:19 - Nauen 20:33 |
4 Berlin Potsdamer Platz |
|
19:45 |
RE 8 (62082) |
Elsterwerda
Berlin Potsdamer Platz 19:45 - Berlin Südkreuz 19:50 - Berlin-Lichterfelde Ost 19:58 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 20:14 Drahnsdorf 21:03 - Walddrehna 21:15 - Doberlug-Kirchhain 21:23 - Rückersdorf 21:29 - Hohenleipisch 21:34 - Elsterwerda 21:39 |
1 Berlin Potsdamer Platz |
|
19:46 | S 1 |
Oranienburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:46 - Berlin Brandenburger Tor 19:48 Berlin Friedrichstraße (S) 19:50 - Berlin Oranienburger Straße 19:52 - Berlin Nordbahnhof 19:54 - Borgsdorf 20:34 - Oranienburg 20:40 |
14 |
|
19:47 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:47 - Berlin Anhalter Bf 19:49 Berlin Yorckstr.(S2) 19:51 - Berlin Südkreuz (S) 19:54 - Berlin Osdorfer Straße 20:05 - Berlin-Lichterfelde Süd 20:07 - Teltow Stadt 20:11 |
11 |
|
19:49 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:49 - Berlin Anhalter Bf 19:51 Berlin Feuerbachstr. 20:02 - Berlin Rathaus Steglitz 20:04 - Berlin Botanischer Garten 20:06 - Berlin-Lichterfelde West 20:08 - Berlin-Wannsee (S) 20:21 |
11 |
|
19:49 | S 25 |
Berlin Gesundbrunnen(S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:49 - Berlin Brandenburger Tor 19:50 Berlin Friedrichstraße (S) 19:52 - Berlin Oranienburger Straße 19:54 - Berlin Nordbahnhof 19:56 - Berlin Humboldthain 19:59 - Berlin Gesundbrunnen(S) 20:01 |
14 |
|
19:52 |
RB 10 (18529) |
Berlin Südkreuz
Berlin Potsdamer Platz 19:52 - Berlin Südkreuz 19:56 |
1 Berlin Potsdamer Platz |
|
19:52 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Potsdamer Platz (S) 19:52 - Berlin Anhalter Bf 19:54 Berlin Priesterweg 20:02 - Berlin Attilastr. 20:04 - Berlin-Marienfelde 20:08 - Berlin Buckower Chaussee 20:10 - Berlin-Lichtenrade 20:15 |
11 |
|
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Potsdamer Platz
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|