Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Alsterdorf (U), Hamburg v 10:29 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Stanice / zastávka | Aktuálnì | |
---|---|---|---|---|---|
døíve | |||||
10:29 | aktuální èas | ||||
10:29 | U 1 |
Großhansdorf
Alsterdorf, Hamburg 10:29 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 10:31 Hauptbahnhof Süd, Hamburg 10:47 - Ritterstraße, Hamburg 10:54 - Berne, Hamburg 11:11 - Kiekut, Großhansdorf 11:28 - Großhansdorf 11:31 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:29 | |
10:30 | Bus 218 |
Heukoppel, Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:30 - Sydneystraße, Hamburg 10:32 - Manilabrücke, Hamburg 10:33 - Kapstadtring, Hamburg 10:34 Fritz-Flinte-Ring, Hamburg 10:42 - Hallenbad Bramfeld, Hamburg 10:51 - Heukoppel, Hamburg 10:56 |
10:31 | ||
10:31 | Bus 218 |
Fuhlsbüttel (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:31 - Hindenburgstraße, Hamburg 10:32 - Knappe Böge, Hamburg 10:33 - Sengelmannstraße (Mitte), Hamburg 10:35 Ratsmühlendamm, Hamburg 10:40 - Preetzer Straße, Hamburg 10:41 - Fuhlsbüttel (U), Hamburg 10:44 |
10:31 | ||
10:31 | Bus 179 |
Borgweg (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:31 - Sydneystraße, Hamburg 10:33 - Manilabrücke, Hamburg 10:34 - Kapstadtring, Hamburg 10:35 Jahnring (Mitte), Hamburg 10:39 - Stadtpark (Planetarium), Hamburg 10:41 - Borgweg (U), Hamburg 10:43 |
10:33 | ||
10:32 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:32 - Hindenburgstraße, Hamburg 10:34 - Carl-Cohn-Straße, Hamburg 10:35 - Wilhelm-Metzger-Straße, Hamburg 10:36 Braamkamp, Hamburg 10:38 - Streekbrücke, Hamburg 10:47 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 11:08 |
10:32 | ||
10:33 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Alsterdorf, Hamburg 10:33 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 10:34 Ohlsdorf, Hamburg 10:37 - Klein Borstel, Hamburg 10:38 - Fuhlsbüttel, Hamburg 10:40 - Langenhorn Nord, Hamburg 10:45 - Norderstedt Mitte 10:56 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:33 | |
10:34 | U 1 |
Farmsen, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 10:34 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 10:36 Wartenau, Hamburg 10:57 - Straßburger Straße, Hamburg 11:04 - Alter Teichweg, Hamburg 11:05 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 11:08 - Farmsen, Hamburg 11:12 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:34 | |
10:34 | Bus 23 |
Billstedt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:34 - Sydneystraße, Hamburg 10:36 - Manilabrücke, Hamburg 10:36 - Kapstadtring, Hamburg 10:38 Genslerstraße, Hamburg 10:44 - Querkamp, Hamburg 11:13 - Billstedt (U), Hamburg 11:21 |
10:34 | ||
10:38 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 10:38 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 10:39 - Ohlsdorf, Hamburg 10:42 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:38 | |
10:38 | Bus 23 |
Niendorf Markt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:38 - Hindenburgstraße, Hamburg 10:38 - Brabandstraße, Hamburg 10:40 - Moltrechtweg, Hamburg 10:41 Lufthansa-Basis (Haupteingang), Hamburg 10:45 - Warnckesweg, Hamburg 10:52 - Niendorf Markt (U), Hamburg 10:59 |
|||
10:39 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 10:39 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 10:41 Hauptbahnhof Süd, Hamburg 10:57 - Ritterstraße, Hamburg 11:04 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 11:13 - Berne, Hamburg 11:21 - Ohlstedt, Hamburg 11:32 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:39 | |
10:40 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:40 - Hindenburgstraße, Hamburg 10:42 - Carl-Cohn-Straße, Hamburg 10:43 - Wilhelm-Metzger-Straße, Hamburg 10:44 Braamkamp, Hamburg 10:46 - Streekbrücke, Hamburg 10:56 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 11:19 |
11:43 | ||
10:40 | Bus 179 |
Poppenbüttel (Wentzelplatz) (S), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:40 - Hindenburgstraße, Hamburg 10:41 - Knappe Böge, Hamburg 10:42 - Stiftung Alsterdorf, Hamburg 10:43 Distelkoppel, Hamburg 10:52 - Schulbergredder, Hamburg 11:01 - Poppenbüttel (Wentzelplatz) (S), Hamburg 11:05 |
10:41 | ||
10:40 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:40 - Hindenburgstraße, Hamburg 10:42 - Carl-Cohn-Straße, Hamburg 10:43 - Wilhelm-Metzger-Straße, Hamburg 10:44 Braamkamp, Hamburg 10:46 - Streekbrücke, Hamburg 10:56 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 11:19 |
Speciální jízda, 10:40 |
||
10:43 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Alsterdorf, Hamburg 10:43 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 10:44 Ohlsdorf, Hamburg 10:47 - Klein Borstel, Hamburg 10:48 - Fuhlsbüttel, Hamburg 10:50 - Richtweg, Norderstedt 11:03 - Norderstedt Mitte 11:06 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:43 | |
10:44 | U 1 |
Farmsen, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 10:44 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 10:46 Lübecker Straße, Hamburg 11:06 - Wandsbek Markt, Hamburg 11:12 - Straßburger Straße, Hamburg 11:14 - Alter Teichweg, Hamburg 11:15 - Farmsen, Hamburg 11:22 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:44 | |
10:44 | Bus 23 |
Billstedt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:44 - Sydneystraße, Hamburg 10:46 - Manilabrücke, Hamburg 10:46 - Kapstadtring, Hamburg 10:48 Genslerstraße, Hamburg 10:54 - Querkamp, Hamburg 11:23 - Billstedt (U), Hamburg 11:31 |
10:44 | ||
10:48 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 10:48 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 10:49 - Ohlsdorf, Hamburg 10:52 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:48 | |
10:48 | Bus 23 |
Niendorf Markt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:48 - Hindenburgstraße, Hamburg 10:48 - Brabandstraße, Hamburg 10:50 - Moltrechtweg, Hamburg 10:51 Lufthansa-Basis (Haupteingang), Hamburg 10:55 - Warnckesweg, Hamburg 11:02 - Niendorf Markt (U), Hamburg 11:09 |
|||
10:49 | U 1 |
Großhansdorf
Alsterdorf, Hamburg 10:49 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 10:51 Hauptbahnhof Süd, Hamburg 11:07 - Ritterstraße, Hamburg 11:14 - Berne, Hamburg 11:31 - Kiekut, Großhansdorf 11:48 - Großhansdorf 11:51 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:49 | |
10:50 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:50 - Hindenburgstraße, Hamburg 10:52 - Carl-Cohn-Straße, Hamburg 10:53 - Wilhelm-Metzger-Straße, Hamburg 10:54 Braamkamp, Hamburg 10:56 - Streekbrücke, Hamburg 11:06 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 11:29 |
10:50 | ||
10:50 | Bus 218 |
Heukoppel, Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:50 - Sydneystraße, Hamburg 10:52 - Manilabrücke, Hamburg 10:53 - Kapstadtring, Hamburg 10:54 Fritz-Flinte-Ring, Hamburg 11:02 - Hallenbad Bramfeld, Hamburg 11:11 - Heukoppel, Hamburg 11:16 |
10:50 | ||
10:51 | Bus 218 |
Fuhlsbüttel (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:51 - Hindenburgstraße, Hamburg 10:52 - Knappe Böge, Hamburg 10:53 - Sengelmannstraße (Mitte), Hamburg 10:55 Ratsmühlendamm, Hamburg 11:00 - Preetzer Straße, Hamburg 11:01 - Fuhlsbüttel (U), Hamburg 11:04 |
10:51 | ||
10:53 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Alsterdorf, Hamburg 10:53 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 10:54 Ohlsdorf, Hamburg 10:57 - Klein Borstel, Hamburg 10:58 - Fuhlsbüttel, Hamburg 11:00 - Langenhorn Nord, Hamburg 11:05 - Norderstedt Mitte 11:16 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:53 | |
10:54 | U 1 |
Farmsen, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 10:54 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 10:56 Hudtwalckerstraße, Hamburg 10:57 - Jungfernstieg, Hamburg 11:07 - Ritterstraße, Hamburg 11:19 - Trabrennbahn, Hamburg 11:30 - Farmsen, Hamburg 11:32 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:54 | |
10:54 | Bus 23 |
Billstedt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:54 - Sydneystraße, Hamburg 10:56 - Manilabrücke, Hamburg 10:56 - Kapstadtring, Hamburg 10:58 Genslerstraße, Hamburg 11:04 - Querkamp, Hamburg 11:34 - Billstedt (U), Hamburg 11:42 |
10:54 | ||
10:58 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 10:58 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 10:59 - Ohlsdorf, Hamburg 11:02 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:58 | |
10:58 | Bus 23 |
Niendorf Markt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 10:58 - Hindenburgstraße, Hamburg 10:58 - Brabandstraße, Hamburg 11:00 - Moltrechtweg, Hamburg 11:01 Lufthansa-Basis (Haupteingang), Hamburg 11:05 - Warnckesweg, Hamburg 11:12 - Niendorf Markt (U), Hamburg 11:19 |
|||
10:59 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 10:59 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 11:01 Hauptbahnhof Süd, Hamburg 11:17 - Ritterstraße, Hamburg 11:24 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 11:33 - Berne, Hamburg 11:41 - Ohlstedt, Hamburg 11:52 |
Alsterdorf, Hamburg | 10:59 | |
11:00 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:00 - Hindenburgstraße, Hamburg 11:02 - Carl-Cohn-Straße, Hamburg 11:03 - Wilhelm-Metzger-Straße, Hamburg 11:04 Braamkamp, Hamburg 11:06 - Streekbrücke, Hamburg 11:16 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 11:39 |
11:00 | ||
11:01 | Bus 179 |
Borgweg (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:01 - Sydneystraße, Hamburg 11:03 - Manilabrücke, Hamburg 11:04 - Kapstadtring, Hamburg 11:05 Jahnring (Mitte), Hamburg 11:09 - Stadtpark (Planetarium), Hamburg 11:11 - Borgweg (U), Hamburg 11:13 |
11:01 | ||
11:03 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Alsterdorf, Hamburg 11:03 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 11:04 Ohlsdorf, Hamburg 11:07 - Klein Borstel, Hamburg 11:08 - Fuhlsbüttel, Hamburg 11:10 - Richtweg, Norderstedt 11:23 - Norderstedt Mitte 11:26 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:03 | |
11:04 | U 1 |
Farmsen, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 11:04 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 11:06 Hudtwalckerstraße, Hamburg 11:07 - Jungfernstieg, Hamburg 11:17 - Ritterstraße, Hamburg 11:29 - Trabrennbahn, Hamburg 11:40 - Farmsen, Hamburg 11:42 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:04 | |
11:04 | Bus 23 |
Billstedt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:04 - Sydneystraße, Hamburg 11:06 - Manilabrücke, Hamburg 11:06 - Kapstadtring, Hamburg 11:08 Genslerstraße, Hamburg 11:14 - Querkamp, Hamburg 11:44 - Billstedt (U), Hamburg 11:52 |
11:04 | ||
11:08 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 11:08 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 11:09 - Ohlsdorf, Hamburg 11:12 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:08 | |
11:08 | Bus 23 |
Niendorf Markt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:08 - Hindenburgstraße, Hamburg 11:08 - Brabandstraße, Hamburg 11:10 - Moltrechtweg, Hamburg 11:11 Lufthansa-Basis (Haupteingang), Hamburg 11:15 - Warnckesweg, Hamburg 11:22 - Niendorf Markt (U), Hamburg 11:29 |
|||
11:09 | U 1 |
Großhansdorf
Alsterdorf, Hamburg 11:09 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 11:11 Hauptbahnhof Süd, Hamburg 11:27 - Ritterstraße, Hamburg 11:34 - Berne, Hamburg 11:51 - Kiekut, Großhansdorf 12:08 - Großhansdorf 12:11 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:09 | |
11:10 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:10 - Hindenburgstraße, Hamburg 11:12 - Carl-Cohn-Straße, Hamburg 11:13 - Wilhelm-Metzger-Straße, Hamburg 11:14 Braamkamp, Hamburg 11:16 - Streekbrücke, Hamburg 11:26 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 11:49 |
11:10 | ||
11:10 | Bus 218 |
Heukoppel, Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:10 - Sydneystraße, Hamburg 11:12 - Manilabrücke, Hamburg 11:13 - Kapstadtring, Hamburg 11:14 Fritz-Flinte-Ring, Hamburg 11:23 - Hallenbad Bramfeld, Hamburg 11:32 - Heukoppel, Hamburg 11:38 |
11:10 | ||
11:10 | Bus 179 |
Poppenbüttel (Wentzelplatz) (S), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:10 - Hindenburgstraße, Hamburg 11:11 - Knappe Böge, Hamburg 11:12 - Stiftung Alsterdorf, Hamburg 11:13 Distelkoppel, Hamburg 11:22 - Schulbergredder, Hamburg 11:31 - Poppenbüttel (Wentzelplatz) (S), Hamburg 11:35 |
11:10 | ||
11:11 | Bus 218 |
Fuhlsbüttel (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:11 - Hindenburgstraße, Hamburg 11:12 - Knappe Böge, Hamburg 11:13 - Sengelmannstraße (Mitte), Hamburg 11:15 Ratsmühlendamm, Hamburg 11:20 - Preetzer Straße, Hamburg 11:21 - Fuhlsbüttel (U), Hamburg 11:24 |
11:11 | ||
11:13 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Alsterdorf, Hamburg 11:13 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 11:14 Ohlsdorf, Hamburg 11:17 - Klein Borstel, Hamburg 11:18 - Fuhlsbüttel, Hamburg 11:20 - Langenhorn Nord, Hamburg 11:25 - Norderstedt Mitte 11:36 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:13 | |
11:14 | U 1 |
Farmsen, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 11:14 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 11:16 Hudtwalckerstraße, Hamburg 11:17 - Jungfernstieg, Hamburg 11:27 - Ritterstraße, Hamburg 11:39 - Trabrennbahn, Hamburg 11:50 - Farmsen, Hamburg 11:52 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:14 | |
11:14 | Bus 23 |
Billstedt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:14 - Sydneystraße, Hamburg 11:16 - Manilabrücke, Hamburg 11:16 - Kapstadtring, Hamburg 11:18 Genslerstraße, Hamburg 11:24 - Querkamp, Hamburg 11:54 - Billstedt (U), Hamburg 12:02 |
11:14 | ||
11:18 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 11:18 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 11:19 - Ohlsdorf, Hamburg 11:22 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:18 | |
11:18 | Bus 23 |
Niendorf Markt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:18 - Hindenburgstraße, Hamburg 11:18 - Brabandstraße, Hamburg 11:20 - Moltrechtweg, Hamburg 11:21 Lufthansa-Basis (Haupteingang), Hamburg 11:26 - Warnckesweg, Hamburg 11:33 - Niendorf Markt (U), Hamburg 11:41 |
|||
11:19 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 11:19 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 11:21 Hauptbahnhof Süd, Hamburg 11:37 - Ritterstraße, Hamburg 11:44 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 11:53 - Berne, Hamburg 12:01 - Ohlstedt, Hamburg 12:12 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:19 | |
11:20 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:20 - Hindenburgstraße, Hamburg 11:22 - Carl-Cohn-Straße, Hamburg 11:23 - Wilhelm-Metzger-Straße, Hamburg 11:24 Braamkamp, Hamburg 11:26 - Streekbrücke, Hamburg 11:36 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 11:59 |
11:20 | ||
11:23 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Alsterdorf, Hamburg 11:23 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 11:24 Ohlsdorf, Hamburg 11:27 - Klein Borstel, Hamburg 11:28 - Fuhlsbüttel, Hamburg 11:30 - Richtweg, Norderstedt 11:43 - Norderstedt Mitte 11:46 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:23 | |
11:24 | U 1 |
Farmsen, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 11:24 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 11:26 Hudtwalckerstraße, Hamburg 11:27 - Jungfernstieg, Hamburg 11:37 - Ritterstraße, Hamburg 11:49 - Trabrennbahn, Hamburg 12:00 - Farmsen, Hamburg 12:02 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:24 | |
11:24 | Bus 23 |
Billstedt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:24 - Sydneystraße, Hamburg 11:26 - Manilabrücke, Hamburg 11:26 - Kapstadtring, Hamburg 11:28 Genslerstraße, Hamburg 11:34 - Querkamp, Hamburg 12:04 - Billstedt (U), Hamburg 12:12 |
11:24 | ||
11:28 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Alsterdorf, Hamburg 11:28 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 11:29 - Ohlsdorf, Hamburg 11:32 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:28 | |
11:28 | Bus 23 |
Niendorf Markt (U), Hamburg
Alsterdorf (U), Hamburg 11:28 - Hindenburgstraße, Hamburg 11:28 - Brabandstraße, Hamburg 11:30 - Moltrechtweg, Hamburg 11:31 Lufthansa-Basis (Haupteingang), Hamburg 11:36 - Warnckesweg, Hamburg 11:43 - Niendorf Markt (U), Hamburg 11:51 |
|||
11:29 | U 1 |
Großhansdorf
Alsterdorf, Hamburg 11:29 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 11:31 Hauptbahnhof Süd, Hamburg 11:47 - Ritterstraße, Hamburg 11:54 - Berne, Hamburg 12:11 - Kiekut, Großhansdorf 12:28 - Großhansdorf 12:31 |
Alsterdorf, Hamburg | 11:29 | |
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Alsterdorf, Hamburg
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|