Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Berlin Charlottenburg (S) v 05:52 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
05:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Charlottenburg (S) 05:52 - Berlin Savignyplatz 05:54 Berlin Ostkreuz (S) 06:21 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:25 - Berlin-Karlshorst (S) 06:29 - Berlin-Wuhlheide 06:32 - Erkner (S) 06:51 |
6 |
|
05:55 |
RE 7 (18754) |
Lübbenau(Spreewald)
Berlin-Charlottenburg 05:55 - Berlin Zoologischer Garten 05:58 - Berlin Hbf 06:03 Berlin Friedrichstraße 06:07 - Berlin Alexanderplatz 06:11 - Berlin Ostbahnhof 06:15 - Berlin Ostkreuz 06:19 - Lübbenau(Spreewald) 07:13 |
1 Berlin-Charlottenburg |
|
05:55 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Charlottenburg (S) 05:55 - Berlin Westkreuz 05:57 |
8 |
|
05:55 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Charlottenburg (S) 05:55 - Berlin Savignyplatz 05:56 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:05 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:12 - Berlin Jannowitzbrücke 06:14 - Berlin-Schöneweide (S) 06:33 - Flughafen BER (S-Bahn) 06:56 |
5 |
|
05:57 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Charlottenburg (S) 05:57 - Berlin Westkreuz 05:59 Berlin-Grunewald 06:02 - Berlin-Nikolassee 06:10 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:17 - Potsdam-Babelsberg 06:20 - Potsdam Hbf (S) 06:22 |
8 |
|
05:57 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Charlottenburg (S) 05:57 - Berlin Savignyplatz 05:59 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:08 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:14 - Berlin Jannowitzbrücke 06:16 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:30 - Ahrensfelde (S) 06:44 |
6 |
|
05:59 |
RB 23 (18140) |
Golm
Berlin-Charlottenburg 05:59 - Berlin-Wannsee 06:07 - Potsdam Griebnitzsee 06:12 - Potsdam Hbf 06:16 - Potsdam Charlottenhof 06:20 - Potsdam Park Sanssouci 06:23 - Golm 06:28 |
3 Berlin-Charlottenburg |
|
06:00 |
RB 23 (18143) |
Flughafen BER
Berlin-Charlottenburg 06:00 - Berlin Zoologischer Garten 06:03 - Berlin Hbf 06:08 Berlin Friedrichstraße 06:12 - Berlin Alexanderplatz 06:15 - Berlin Ostbahnhof 06:20 - Berlin Ostkreuz 06:24 - Flughafen BER 06:46 |
1 Berlin-Charlottenburg |
|
06:00 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:00 - Berlin Westkreuz 06:02 Berlin Messe Süd (Eichkamp) 06:04 - Berlin Olympiastadion 06:09 - Berlin-Pichelsberg 06:11 - Berlin-Stresow 06:15 - Berlin-Spandau (S) 06:17 |
8 |
|
06:00 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Charlottenburg (S) 06:00 - Berlin Savignyplatz 06:01 Berlin Warschauer Straße 06:24 - Berlin Nöldnerplatz 06:28 - Berlin-Lichtenberg (S) 06:30 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:33 - Hoppegarten(Mark) 06:49 |
5 |
|
06:05 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:05 - Berlin Savignyplatz 06:06 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:15 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:22 - Berlin Jannowitzbrücke 06:24 - Berlin-Karlshorst (S) 06:39 - Erkner (S) 07:01 |
6 |
|
06:05 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Charlottenburg (S) 06:05 - Berlin Westkreuz 06:07 |
8 |
|
06:07 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:07 - Berlin Savignyplatz 06:09 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:18 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:24 - Berlin Jannowitzbrücke 06:26 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:40 - Ahrensfelde (S) 06:54 |
6 |
|
06:07 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:07 - Berlin Westkreuz 06:09 Berlin-Grunewald 06:12 - Berlin-Nikolassee 06:20 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:27 - Potsdam-Babelsberg 06:30 - Potsdam Hbf (S) 06:32 |
8 |
|
06:10 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Charlottenburg (S) 06:10 - Berlin Savignyplatz 06:11 Berlin Warschauer Straße 06:34 - Berlin-Lichtenberg (S) 06:40 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:43 - Hoppegarten(Mark) 06:59 - Strausberg Nord 07:24 |
5 |
|
06:10 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:10 - Berlin Westkreuz 06:12 Berlin Messe Süd (Eichkamp) 06:14 - Berlin Olympiastadion 06:19 - Berlin-Pichelsberg 06:21 - Berlin-Stresow 06:25 - Berlin-Spandau (S) 06:27 |
8 |
|
06:11 |
RE 1 (73719) |
Magdeburg Hbf
Berlin-Charlottenburg 06:11 - Berlin-Wannsee 06:20 - Potsdam Hbf 06:29 - Werder(Havel) 06:38 Brandenburg Hbf 06:53 - Kirchmöser 07:01 - Wusterwitz 07:05 - Burg(Magdeburg) 07:29 - Magdeburg-Neustadt 07:43 - Magdeburg Hbf 07:47 |
4 Berlin-Charlottenburg |
|
06:12 |
RE 6 (3622) |
Wittenberge
Berlin-Charlottenburg 06:12 - Berlin-Spandau 06:19 - Falkensee 06:27 Heiligengrabe 08:07 - Groß Pankow 08:27 - Perleberg 08:44 - Weisen 08:51 - Wittenberge 08:55 |
2 Berlin-Charlottenburg |
|
06:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:12 - Berlin Savignyplatz 06:14 Berlin Ostkreuz (S) 06:41 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:45 - Berlin-Karlshorst (S) 06:49 - Berlin-Wuhlheide 06:52 - Erkner (S) 07:11 |
6 |
|
06:13 |
RE 2 (3104) |
Cottbus Hbf
Berlin-Charlottenburg 06:13 - Berlin Zoologischer Garten 06:16 - Berlin Hbf 06:21 Berlin Ostbahnhof 06:33 - Königs Wusterhausen 07:02 - Brand Tropical Islands 07:17 - Lübben(Spreewald) 07:25 - Cottbus Hbf 07:55 |
1 Berlin-Charlottenburg |
|
06:15 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Charlottenburg (S) 06:15 - Berlin Westkreuz 06:17 |
8 |
|
06:15 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Charlottenburg (S) 06:15 - Berlin Savignyplatz 06:16 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:25 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:32 - Berlin Jannowitzbrücke 06:34 - Berlin-Schöneweide (S) 06:53 - Flughafen BER (S-Bahn) 07:16 |
5 |
|
06:17 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:17 - Berlin Westkreuz 06:19 Berlin-Grunewald 06:22 - Berlin-Nikolassee 06:30 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:37 - Potsdam-Babelsberg 06:40 - Potsdam Hbf (S) 06:42 |
8 |
|
06:17 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:17 - Berlin Savignyplatz 06:19 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:28 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:34 - Berlin Jannowitzbrücke 06:36 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:50 - Ahrensfelde (S) 07:04 |
6 |
|
06:20 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:20 - Berlin Westkreuz 06:22 Berlin Messe Süd (Eichkamp) 06:24 - Berlin Olympiastadion 06:29 - Berlin-Pichelsberg 06:31 - Berlin-Stresow 06:35 - Berlin-Spandau (S) 06:37 |
8 |
|
06:20 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Charlottenburg (S) 06:20 - Berlin Savignyplatz 06:21 Berlin Warschauer Straße 06:44 - Berlin Nöldnerplatz 06:48 - Berlin-Lichtenberg (S) 06:50 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:53 - Hoppegarten(Mark) 07:09 |
5 |
|
06:24 |
RE 7 (3709) |
Dessau Hbf
Berlin-Charlottenburg 06:24 - Berlin-Wannsee 06:33 - Potsdam Medienstadt Babelsberg 06:38 Wilhelmshorst 06:46 - Borkheide 07:03 - Brück(Mark) 07:08 - Bad Belzig 07:17 - Dessau Hbf 07:53 |
4 Berlin-Charlottenburg |
|
06:25 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:25 - Berlin Savignyplatz 06:26 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:35 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:42 - Berlin Jannowitzbrücke 06:44 - Berlin-Karlshorst (S) 06:59 - Erkner (S) 07:21 |
6 |
|
06:25 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Charlottenburg (S) 06:25 - Berlin Westkreuz 06:27 |
8 |
|
06:26 |
RE 1 (73802) |
Berlin Ostbahnhof
Berlin-Charlottenburg 06:26 - Berlin Zoologischer Garten 06:29 - Berlin Hbf 06:34 - Berlin Friedrichstraße 06:38 - Berlin Alexanderplatz 06:42 - Berlin Ostbahnhof 06:46 |
1 Berlin-Charlottenburg |
|
06:27 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:27 - Berlin Savignyplatz 06:29 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:38 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:44 - Berlin Jannowitzbrücke 06:46 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:00 - Ahrensfelde (S) 07:14 |
6 |
|
06:27 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:27 - Berlin Westkreuz 06:29 Berlin-Grunewald 06:32 - Berlin-Nikolassee 06:40 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:47 - Potsdam-Babelsberg 06:50 - Potsdam Hbf (S) 06:52 |
8 |
|
06:30 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Charlottenburg (S) 06:30 - Berlin Savignyplatz 06:31 Berlin Ostbahnhof (S) 06:51 - Berlin Nöldnerplatz 06:58 - Berlin-Lichtenberg (S) 07:00 - Birkenstein 07:16 - Strausberg Nord 07:44 |
5 |
|
06:30 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:30 - Berlin Westkreuz 06:32 Berlin Messe Süd (Eichkamp) 06:34 - Berlin Olympiastadion 06:39 - Berlin-Pichelsberg 06:41 - Berlin-Stresow 06:45 - Berlin-Spandau (S) 06:47 |
8 |
|
06:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:32 - Berlin Savignyplatz 06:34 Berlin Ostkreuz (S) 07:01 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 07:05 - Berlin-Karlshorst (S) 07:09 - Berlin-Wuhlheide 07:12 - Erkner (S) 07:31 |
6 |
|
06:34 |
RE 1 (73805) |
Brandenburg Hbf
Berlin-Charlottenburg 06:34 - Berlin-Wannsee 06:42 - Potsdam Hbf 06:51 - Werder(Havel) 07:02 - Brandenburg Hbf 07:16 |
4 Berlin-Charlottenburg |
|
06:35 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Charlottenburg (S) 06:35 - Berlin Westkreuz 06:37 |
8 |
|
06:35 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Charlottenburg (S) 06:35 - Berlin Savignyplatz 06:36 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:45 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:52 - Berlin Jannowitzbrücke 06:54 - Berlin-Schöneweide (S) 07:13 - Flughafen BER (S-Bahn) 07:36 |
5 |
|
06:36 |
RE 7 (3706) |
Senftenberg
Berlin-Charlottenburg 06:36 - Berlin Zoologischer Garten 06:39 - Berlin Hbf 06:44 Berlin Friedrichstraße 06:48 - Berlin Alexanderplatz 06:52 - Berlin Ostkreuz 07:01 - Lubolz 07:53 - Senftenberg 08:42 |
1 Berlin-Charlottenburg |
|
06:37 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:37 - Berlin Westkreuz 06:39 Berlin-Grunewald 06:42 - Berlin-Nikolassee 06:50 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:57 - Potsdam-Babelsberg 07:00 - Potsdam Hbf (S) 07:02 |
8 |
|
06:37 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:37 - Berlin Savignyplatz 06:39 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:48 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:54 - Berlin Jannowitzbrücke 06:56 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:10 - Ahrensfelde (S) 07:24 |
6 |
|
06:40 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:40 - Berlin Westkreuz 06:42 Berlin Messe Süd (Eichkamp) 06:44 - Berlin Olympiastadion 06:49 - Berlin-Pichelsberg 06:51 - Berlin-Stresow 06:55 - Berlin-Spandau (S) 06:57 |
8 |
|
06:40 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Charlottenburg (S) 06:40 - Berlin Savignyplatz 06:41 Berlin Warschauer Straße 07:04 - Berlin Nöldnerplatz 07:08 - Berlin-Lichtenberg (S) 07:10 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:13 - Hoppegarten(Mark) 07:29 |
5 |
|
06:45 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:45 - Berlin Savignyplatz 06:46 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:55 - Berlin Alexanderplatz (S) 07:02 - Berlin Jannowitzbrücke 07:04 - Berlin-Karlshorst (S) 07:19 - Erkner (S) 07:41 |
6 |
|
06:45 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Charlottenburg (S) 06:45 - Berlin Westkreuz 06:47 |
8 |
|
06:47 |
RE 2 (3105) |
Nauen
Berlin-Charlottenburg 06:47 - Berlin-Spandau 06:54 - Albrechtshof 07:00 Seegefeld 07:02 - Falkensee 07:05 - Finkenkrug 07:10 - Brieselang 07:14 - Nauen 07:23 |
3 Berlin-Charlottenburg |
|
06:47 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:47 - Berlin Savignyplatz 06:49 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:58 - Berlin Alexanderplatz (S) 07:04 - Berlin Jannowitzbrücke 07:06 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:20 - Ahrensfelde (S) 07:34 |
6 |
|
06:47 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:47 - Berlin Westkreuz 06:49 Berlin-Grunewald 06:52 - Berlin-Nikolassee 07:00 - Potsdam Griebnitzsee (S) 07:07 - Potsdam-Babelsberg 07:10 - Potsdam Hbf (S) 07:12 |
8 |
|
06:49 |
RE 1 (73716) |
Eisenhüttenstadt
Berlin-Charlottenburg 06:49 - Berlin Zoologischer Garten 06:52 - Berlin Hbf 06:57 - Berlin Friedrichstraße 07:01 Berlin Alexanderplatz 07:05 - Berlin Ostbahnhof 07:09 - Berlin Ostkreuz 07:13 - Hangelsberg 07:40 - Frankfurt(Oder) 08:05 - Eisenhüttenstadt 08:23 |
1 Berlin-Charlottenburg |
|
06:50 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Charlottenburg (S) 06:50 - Berlin Savignyplatz 06:51 Berlin Warschauer Straße 07:14 - Berlin-Lichtenberg (S) 07:20 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:23 - Hoppegarten(Mark) 07:39 - Strausberg Nord 08:04 |
5 |
|
06:50 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:50 - Berlin Westkreuz 06:52 Berlin Messe Süd (Eichkamp) 06:54 - Berlin Olympiastadion 06:59 - Berlin-Pichelsberg 07:01 - Berlin-Stresow 07:05 - Berlin-Spandau (S) 07:07 |
8 |
|
06:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Charlottenburg (S) 06:52 - Berlin Savignyplatz 06:54 Berlin Ostkreuz (S) 07:21 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 07:25 - Berlin-Karlshorst (S) 07:29 - Berlin-Wuhlheide 07:32 - Erkner (S) 07:51 |
6 |
|
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin-Charlottenburg
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|