Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Hbf v 10:53 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | Aktuálnì | |
---|---|---|---|---|---|
døíve | |||||
10:52 | EC 57 |
Przemysl Glowny
Berlin Hbf 10:52 - Frankfurt(Oder) 11:46 - Rzepin 12:09 - Zielona Gora Gl. 12:55 Wroclaw Glowny 15:02 - Opole Glowne 15:56 - Katowice 17:13 - Krakow Glowny 18:09 - Krakow Plaszow 18:24 - Przemysl Glowny 20:46 |
12 |
||
10:54 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 10:54 - Berlin Bellevue 10:56 Berlin-Tiergarten 10:58 - Berlin Zoologischer Garten (S) 11:00 - Berlin Savignyplatz 11:02 - Berlin Charlottenburg (S) 11:04 - Berlin Westkreuz 11:07 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
10:56 |
RE 4 (3151) |
Stendal Hbf
Berlin Hbf 10:56 - Berlin Jungfernheide 11:00 - Berlin-Spandau 11:06 Elstal 11:21 - Buschow 11:38 - Nennhausen 11:48 - Rathenow 11:55 - Stendal Hbf 12:20 |
6 |
||
10:56 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 10:56 - Berlin Friedrichstraße (S) 10:58 Berlin Hackescher Markt 11:00 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:02 - Berlin-Karlshorst (S) 11:19 - Berlin-Wuhlheide 11:22 - Erkner (S) 11:41 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
10:57 | ICE 650 |
Stuttgart Hbf
Berlin Hbf 10:57 - Hannover Hbf 12:37 - Bielefeld Hbf 13:31 - Hagen Hbf 14:27 - Wuppertal Hbf 14:44 - Köln Hbf 15:15 - Bonn Hbf 15:37 - Remagen 15:50 - Andernach 16:02 - Koblenz Hbf 16:16 - Bingen(Rhein) Hbf 16:50 - Mainz Hbf 17:11 - Mannheim Hbf 17:52 - Heidelberg Hbf 18:04 - Stuttgart Hbf 18:46 |
13 |
||
10:57 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 10:57 - Berlin Bellevue 10:59 Berlin Savignyplatz 11:05 - Berlin Westkreuz 11:09 - Berlin-Grunewald 11:12 - Berlin-Nikolassee 11:20 - Potsdam Hbf (S) 11:32 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
10:58 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 10:58 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:00 Berlin Hackescher Markt 11:02 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:04 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 11:20 - Berlin Springpfuhl 11:23 - Ahrensfelde (S) 11:34 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
10:59 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 10:59 - Berlin Bellevue 11:01 Berlin Zoologischer Garten (S) 11:05 - Berlin Charlottenburg (S) 11:09 - Berlin Westkreuz 11:12 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 11:14 - Berlin-Spandau (S) 11:27 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
10:59 |
RE 1 (73724) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 10:59 - Berlin Friedrichstraße 11:01 - Berlin Alexanderplatz 11:05 - Berlin Ostbahnhof 11:09 Berlin Ostkreuz 11:13 - Erkner 11:30 - Fangschleuse 11:35 - Hangelsberg 11:40 - Fürstenwalde(Spree) 11:47 - Frankfurt(Oder) 12:05 |
12 |
||
11:00 | ICE 839 |
Frankfurt(Main)Hbf
Berlin Hbf 11:00 - Halle(Saale)Hbf 12:13 - Erfurt Hbf 12:45 - Frankfurt(Main)Hbf 14:56 |
4 |
||
11:01 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:01 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:03 Berlin Alexanderplatz (S) 11:07 - Berlin Jannowitzbrücke 11:09 - Berlin Ostkreuz (S) 11:16 - Berlin Nöldnerplatz 11:18 - Strausberg Nord 12:04 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:01 |
RE 1 (73729) |
Magdeburg Hbf
Berlin Hbf 11:01 - Berlin Zoologischer Garten 11:07 - Berlin-Charlottenburg 11:10 - Berlin-Wannsee 11:20 Potsdam Hbf 11:29 - Werder(Havel) 11:38 - Brandenburg Hbf 11:53 - Wusterwitz 12:05 - Burg(Magdeburg) 12:29 - Magdeburg Hbf 12:47 |
14 |
||
11:04 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:04 - Berlin Bellevue 11:06 Berlin-Tiergarten 11:08 - Berlin Zoologischer Garten (S) 11:10 - Berlin Savignyplatz 11:12 - Berlin Charlottenburg (S) 11:14 - Berlin Westkreuz 11:17 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:04 | ICE 1107 |
München Hbf
Berlin Hbf 11:04 - Halle(Saale)Hbf 12:19 - Erfurt Hbf 12:48 - Nürnberg Hbf 13:57 - Augsburg Hbf 14:59 - München Hbf 15:08 |
3 |
||
11:05 |
RE 4 (3150) |
Falkenberg(Elster)
Berlin Hbf 11:05 - Berlin Potsdamer Platz 11:07 - Berlin Südkreuz 11:11 Berlin-Lichterfelde Ost 11:18 - Ludwigsfelde 11:28 - Thyrow 11:32 - Herzberg(Elster) 12:24 - Falkenberg(Elster) 12:34 |
2 |
||
11:06 | ICE 758 |
Aachen Hbf
Berlin Hbf 11:06 - Hannover Hbf 12:53 - Herford 13:41 - Bielefeld Hbf 13:51 - Gütersloh Hbf 14:01 - Hamm(Westf)Hbf 14:23 - Dortmund Hbf 14:48 - Bochum Hbf 15:01 - Essen Hbf 15:12 - Mülheim(Ruhr)Hbf 15:20 - Duisburg Hbf 15:28 - Düsseldorf Hbf 15:42 - Köln Hbf 16:16 - Düren 16:51 - Aachen Hbf 17:12
oprava trakèního vedení: Na trati Düsseldorf-Oberbilk - Köln-Mülheim mezi Düsseldorf-Oberbilk a Köln-Mülheim.
Dojde k zpo¾dìním v obou smìrech v dálkové dopravì Deutsche Bahn. |
13 |
||
11:06 | ICE 934 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 11:06 - Berlin-Spandau 11:15 - Wittenberge 12:00 - Ludwigslust 12:19 - Büchen 12:47 - Hamburg Hbf 13:11 - Hamburg-Altona 13:25 |
8 |
||
11:06 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:06 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:08 Berlin Hackescher Markt 11:10 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:12 - Berlin-Schöneweide (S) 11:33 - Berlin-Johannisthal 11:35 - Flughafen BER (S-Bahn) 11:56 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:07 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:07 - Berlin Bellevue 11:09 Berlin Savignyplatz 11:15 - Berlin Westkreuz 11:19 - Berlin-Grunewald 11:22 - Berlin-Nikolassee 11:30 - Potsdam Hbf (S) 11:42 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:08 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:08 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:10 Berlin Hackescher Markt 11:12 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:14 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 11:30 - Berlin Springpfuhl 11:33 - Ahrensfelde (S) 11:44 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:09 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:09 - Berlin Bellevue 11:11 Berlin Zoologischer Garten (S) 11:15 - Berlin Charlottenburg (S) 11:19 - Berlin Westkreuz 11:22 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 11:24 - Berlin-Spandau (S) 11:37 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:10 |
RB 23 (18153) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 11:10 - Berlin Friedrichstraße 11:12 - Berlin Alexanderplatz 11:15 - Berlin Ostbahnhof 11:19 - Berlin Ostkreuz 11:24 - Flughafen BER 11:46 |
12 |
||
11:11 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:11 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:13 Berlin Alexanderplatz (S) 11:17 - Berlin Jannowitzbrücke 11:19 - Berlin Ostkreuz (S) 11:26 - Berlin Nöldnerplatz 11:28 - Berlin-Mahlsdorf (S) 11:44 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:12 |
RB 10 (18512) |
Nauen
Berlin Hbf 11:12 - Berlin Jungfernheide 11:17 - Berlin-Spandau 11:22 Albrechtshof 11:29 - Falkensee 11:34 - Finkenkrug 11:38 - Brieselang 11:42 - Nauen 11:51 |
7 |
||
11:12 |
RB 14 (18611) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 11:12 - Berlin Potsdamer Platz 11:14 - Berlin Südkreuz 11:19 |
3 |
||
11:14 |
RE 7 (3719) |
Dessau Hbf
Berlin Hbf 11:14 - Berlin Zoologischer Garten 11:19 - Berlin-Charlottenburg 11:23 Berlin-Wannsee 11:33 - Potsdam Medienstadt Babelsberg 11:38 - Seddin 11:54 - Jeber-Bergfrieden 12:37 - Dessau Hbf 12:53 |
13 |
||
11:14 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:14 - Berlin Bellevue 11:16 Berlin-Tiergarten 11:18 - Berlin Zoologischer Garten (S) 11:20 - Berlin Savignyplatz 11:22 - Berlin Charlottenburg (S) 11:24 - Berlin Westkreuz 11:27 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:14 |
RE 1 (73766) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 11:14 - Berlin Friedrichstraße 11:16 - Berlin Alexanderplatz 11:20 - Berlin Ostbahnhof 11:24 Berlin Ostkreuz 11:29 - Erkner 11:46 - Fangschleuse 11:51 - Berkenbrück 12:07 - Pillgram 12:21 - Frankfurt(Oder) 12:31 |
11 |
||
11:15 |
RE 5 (4357) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 11:15 - Berlin Potsdamer Platz 11:18 - Berlin Südkreuz 11:23 |
4 |
||
11:16 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:16 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:18 Berlin Hackescher Markt 11:20 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:22 - Berlin-Karlshorst (S) 11:39 - Berlin-Wuhlheide 11:42 - Erkner (S) 12:01 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:16 | EC 379 |
Praha hl.n.
Berlin Hbf 11:16 - Berlin Südkreuz 11:21 - Dresden-Neustadt 13:00 - Dresden Hbf 13:06 - Bad Schandau 13:34 - Decin hl.n. 13:52 - Usti nad Labem hl.n. 14:11 - Praha-Holesovice 15:14 - Praha hl.n. 15:24 |
1 |
||
11:17 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:17 - Berlin Bellevue 11:19 Berlin Savignyplatz 11:25 - Berlin Westkreuz 11:29 - Berlin-Grunewald 11:32 - Berlin-Nikolassee 11:40 - Potsdam Hbf (S) 11:52 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:18 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:18 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:20 Berlin Hackescher Markt 11:22 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:24 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 11:40 - Berlin Springpfuhl 11:43 - Ahrensfelde (S) 11:54 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:19 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:19 - Berlin Bellevue 11:21 Berlin Zoologischer Garten (S) 11:25 - Berlin Charlottenburg (S) 11:29 - Berlin Westkreuz 11:32 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 11:34 - Berlin-Spandau (S) 11:47 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:20 |
RE 8 (62015) |
Wismar
Berlin Hbf 11:20 - Berlin Zoologischer Garten 11:25 - Berlin-Spandau 11:36 - Falkensee 11:44 Nauen 11:54 - Paulinenaue 12:08 - Breddin 12:33 - Glöwen 12:40 - Bad Wilsnack 12:47 - Wismar 14:37 |
14 |
||
11:21 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:21 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:23 Berlin Alexanderplatz (S) 11:27 - Berlin Jannowitzbrücke 11:29 - Berlin Ostkreuz (S) 11:36 - Berlin Nöldnerplatz 11:38 - Strausberg Nord 12:24 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:21 | FEX19835 |
Ludwigsfelde
Berlin Hbf 11:21 - Berlin Gesundbrunnen 11:26 - Berlin Ostkreuz 11:39 - Flughafen BER 12:00 - Birkengrund 12:20 - Ludwigsfelde 12:24 |
6 |
||
11:23 |
RE 2 (3114) |
Cottbus Hbf
Berlin Hbf 11:23 - Berlin Friedrichstraße 11:25 - Berlin Alexanderplatz 11:29 Berlin Ostbahnhof 11:33 - Berlin Ostkreuz 11:37 - Königs Wusterhausen 12:02 - Brand Tropical Islands 12:17 - Cottbus Hbf 12:54 |
11 |
||
11:24 | ICE 795 |
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf
Berlin Hbf 11:24 - Stendal Hbf 12:09 - Wolfsburg Hbf 12:35 - Braunschweig Hbf 12:57 - Hildesheim Hbf 13:20 - Göttingen 13:50 - Kassel-Wilhelmshöhe 14:12 - Fulda 14:45 - Hanau Hbf 15:24 - Frankfurt(Main)Süd 15:39 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 15:51 |
7 |
||
11:24 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:24 - Berlin Bellevue 11:26 Berlin-Tiergarten 11:28 - Berlin Zoologischer Garten (S) 11:30 - Berlin Savignyplatz 11:32 - Berlin Charlottenburg (S) 11:34 - Berlin Westkreuz 11:37 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:26 | ICE 599 |
München Hbf
Berlin Hbf 11:26 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 12:09 - Leipzig Hbf 12:42 - Erfurt Hbf 13:28 - Eisenach 13:55 - Fulda 14:48 - Frankfurt(Main)Hbf 15:44 - Mannheim Hbf 16:27 - Stuttgart Hbf 17:08 - Ulm Hbf 17:58 - Augsburg Hbf 18:41 - München-Pasing 19:03 - München Hbf 19:12 |
2 |
||
11:26 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:26 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:28 Berlin Hackescher Markt 11:30 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:32 - Berlin-Schöneweide (S) 11:53 - Berlin-Johannisthal 11:55 - Flughafen BER (S-Bahn) 12:16 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:27 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:27 - Berlin Bellevue 11:29 Berlin Savignyplatz 11:35 - Berlin Westkreuz 11:39 - Berlin-Grunewald 11:42 - Berlin-Nikolassee 11:50 - Potsdam Hbf (S) 12:02 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:28 | FLX 1243 |
Basel Bad Bf
Berlin Hbf 11:28 - Halle(Saale)Hbf 12:42 - Erfurt Hbf 13:19 - Bad Hersfeld 14:16 Wiesloch-Walldorf 16:48 - Karlsruhe Hbf 17:16 - Baden-Baden 17:46 - Freiburg(Breisgau) Hbf 18:33 - Müllheim(Baden) 18:54 - Basel Bad Bf 19:14 |
3 |
||
11:28 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:28 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:30 Berlin Hackescher Markt 11:32 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:34 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 11:50 - Berlin Springpfuhl 11:53 - Ahrensfelde (S) 12:04 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:29 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:29 - Berlin Bellevue 11:31 Berlin Zoologischer Garten (S) 11:35 - Berlin Charlottenburg (S) 11:39 - Berlin Westkreuz 11:42 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 11:44 - Berlin-Spandau (S) 11:57 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:31 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:31 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:33 Berlin Alexanderplatz (S) 11:37 - Berlin Jannowitzbrücke 11:39 - Berlin Ostkreuz (S) 11:46 - Berlin Nöldnerplatz 11:48 - Berlin-Mahlsdorf (S) 12:04 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:32 |
RE 3 (3368) |
Schwedt(Oder)
Berlin Hbf 11:32 - Berlin Gesundbrunnen 11:36 - Bernau(b Berlin) 11:51 Eberswalde Hbf 12:07 - Britz 12:13 - Pinnow(Uckermark) 12:42 - Schwedt(Oder)Mitte 12:53 - Schwedt(Oder) 12:56 |
6 |
||
11:33 |
RE 3 (3367) |
Luckenwalde
Berlin Hbf 11:33 - Berlin Potsdamer Platz 11:36 - Berlin Südkreuz 11:42 Berlin-Lichterfelde Ost 11:48 - Teltow 11:53 - Großbeeren 11:57 - Ludwigsfelde 12:05 - Luckenwalde 12:18 |
5 |
||
11:34 | ICE 705 |
München Hbf
Berlin Hbf 11:34 - Berlin Südkreuz 11:39 - Bitterfeld 12:32 - Halle(Saale)Hbf 12:50 - Erfurt Hbf 13:24 - Bamberg 14:15 - Nürnberg Hbf 14:52 - Donauwörth 15:48 - Augsburg Hbf 16:09 - München-Pasing 16:32 - München Hbf 16:42 |
1 |
||
11:34 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:34 - Berlin Bellevue 11:36 Berlin-Tiergarten 11:38 - Berlin Zoologischer Garten (S) 11:40 - Berlin Savignyplatz 11:42 - Berlin Charlottenburg (S) 11:44 - Berlin Westkreuz 11:47 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:36 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:36 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:38 Berlin Hackescher Markt 11:40 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:42 - Berlin-Karlshorst (S) 11:59 - Berlin-Wuhlheide 12:02 - Erkner (S) 12:21 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:37 | IC 2270 |
Warnemünde
Berlin Hbf 11:37 - Berlin Gesundbrunnen 11:42 - Oranienburg 12:03 - Neustrelitz Hbf 12:40 - Waren(Müritz) 12:57 - Rostock Hbf 13:37 - Warnemünde 14:05 |
7 D - G |
||
11:37 |
RE 2 (3115) |
Nauen
Berlin Hbf 11:37 - Berlin Zoologischer Garten 11:42 - Berlin-Charlottenburg 11:46 Berlin-Spandau 11:54 - Seegefeld 12:02 - Finkenkrug 12:10 - Brieselang 12:14 - Nauen 12:23 |
14 |
||
11:37 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:37 - Berlin Bellevue 11:39 Berlin Savignyplatz 11:45 - Berlin Westkreuz 11:49 - Berlin-Grunewald 11:52 - Berlin-Nikolassee 12:00 - Potsdam Hbf (S) 12:12 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:38 | ICE 602 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 11:38 - Berlin-Spandau 11:46 - Hamburg Hbf 13:24 - Hamburg Dammtor 13:30 - Hamburg-Altona 13:41 |
8 |
||
11:38 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:38 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:40 Berlin Hackescher Markt 11:42 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:44 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 12:00 - Berlin Springpfuhl 12:03 - Ahrensfelde (S) 12:14 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:39 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:39 - Berlin Bellevue 11:41 Berlin Zoologischer Garten (S) 11:45 - Berlin Charlottenburg (S) 11:49 - Berlin Westkreuz 11:52 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 11:54 - Berlin-Spandau (S) 12:07 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:40 |
RE 8 (62012) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 11:40 - Berlin Friedrichstraße 11:43 - Berlin Alexanderplatz 11:47 - Berlin Ostbahnhof 11:52 - Berlin Ostkreuz 11:55 - Flughafen BER 12:15 |
11 |
||
11:41 | ICE 1156 |
Bonn Hbf
Berlin Hbf 11:41 - Köln Hbf 15:40 - Bonn Hbf 16:15 |
5 |
||
11:41 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:41 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:43 Berlin Alexanderplatz (S) 11:47 - Berlin Jannowitzbrücke 11:49 - Berlin Ostkreuz (S) 11:56 - Berlin Nöldnerplatz 11:58 - Strausberg Nord 12:44 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:41 |
RE 1 (73771) |
Brandenburg Hbf
Berlin Hbf 11:41 - Berlin Zoologischer Garten 11:46 - Berlin-Wannsee 11:58 - Potsdam Hbf 12:05 Potsdam Charlottenhof 12:09 - Potsdam Park Sanssouci 12:12 - Werder(Havel) 12:18 - Groß Kreutz 12:26 - Götz 12:30 - Brandenburg Hbf 12:38 |
13 |
||
11:42 |
RE 8 (62066) |
Elsterwerda
Berlin Hbf 11:42 - Berlin Potsdamer Platz 11:44 - Berlin Südkreuz 11:50 - Berlin-Lichterfelde Ost 11:58 Wünsdorf-Waldstadt 12:39 - Neuhof(b Zossen) 12:43 - Golßen(Niederlausitz) 12:58 - Drahnsdorf 13:03 - Luckau-Uckro 13:08 - Elsterwerda 13:39 |
3 |
||
11:44 |
RE 21 (51076) |
Prenzlau
Berlin Hbf 11:44 - Berlin Gesundbrunnen 11:48 - Bernau(b Berlin) 12:03 - Eberswalde Hbf 12:19 - Angermünde 12:39 - Prenzlau 13:03 |
2 |
||
11:44 | ICE 1076 |
Ostseebad Binz
Berlin Hbf 11:44 - Berlin Gesundbrunnen 11:48 - Bernau(b Berlin) 12:03 - Eberswalde Hbf 12:19 - Angermünde 12:39 - Prenzlau 13:03 - Pasewalk 13:19 - Anklam 13:45 - Züssow 13:57 - Greifswald 14:10 - Stralsund Hbf 14:34 - Bergen auf Rügen 15:13 - Ostseebad Binz 15:36 |
2 |
||
11:44 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:44 - Berlin Bellevue 11:46 Berlin-Tiergarten 11:48 - Berlin Zoologischer Garten (S) 11:50 - Berlin Savignyplatz 11:52 - Berlin Charlottenburg (S) 11:54 - Berlin Westkreuz 11:57 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:45 | ICE 940 |
Düsseldorf Hbf
Berlin Hbf 11:45 - Wolfsburg Hbf 12:52 - Hannover Hbf 13:28 - Bielefeld Hbf 14:20 - Hamm(Westf)Hbf 14:48 - Dortmund Hbf (zastávka zru¹ena) 15:10 - Bochum Hbf (zastávka zru¹ena) 15:23 - Essen Hbf (zastávka zru¹ena) 15:34 - Duisburg Hbf (zastávka zru¹ena) 15:48 - Düsseldorf Flughafen (zastávka zru¹ena) 15:58 - Düsseldorf Hbf (zastávka zru¹ena) 16:07 |
14 |
||
11:45 | ICE 950 |
Köln Hbf
Berlin Hbf 11:45 - Wolfsburg Hbf 12:52 - Hannover Hbf 13:28 - Bielefeld Hbf 14:20 - Hamm(Westf)Hbf 14:48 - Hagen Hbf 15:21 - Wuppertal Hbf 15:38 - Köln Hbf 16:10 |
14 |
||
11:46 |
RE 7 (3716) |
Senftenberg
Berlin Hbf 11:46 - Berlin Friedrichstraße 11:48 - Berlin Alexanderplatz 11:52 Berlin Ostbahnhof 11:56 - Königs Wusterhausen 12:21 - Zeesen 12:25 - Sedlitz Ost 13:36 - Senftenberg 13:42 |
12 |
||
11:46 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:46 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:48 Berlin Hackescher Markt 11:50 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:52 - Berlin-Schöneweide (S) 12:13 - Berlin-Johannisthal 12:15 - Flughafen BER (S-Bahn) 12:36 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:47 |
RE 5 (3510) |
Neustrelitz Hbf
Berlin Hbf 11:47 - Berlin Gesundbrunnen 11:53 - Oranienburg 12:15 - Löwenberg(Mark) 12:25 - Gransee 12:35 - Fürstenberg(Havel) 12:47 - Neustrelitz Hbf 13:02 |
5 |
||
11:47 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:47 - Berlin Bellevue 11:49 Berlin Savignyplatz 11:55 - Berlin Westkreuz 11:59 - Berlin-Grunewald 12:02 - Berlin-Nikolassee 12:10 - Potsdam Hbf (S) 12:22 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:48 |
RB 10 (18513) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 11:48 - Berlin Potsdamer Platz 11:50 - Berlin Südkreuz 11:55 |
1 |
||
11:48 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:48 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:50 Berlin Hackescher Markt 11:52 - Berlin Alexanderplatz (S) 11:54 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 12:10 - Berlin Springpfuhl 12:13 - Ahrensfelde (S) 12:24 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:49 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:49 - Berlin Bellevue 11:51 Berlin Zoologischer Garten (S) 11:55 - Berlin Charlottenburg (S) 11:59 - Berlin Westkreuz 12:02 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 12:04 - Berlin-Spandau (S) 12:17 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:50 |
RB 23 (18152) |
Golm
Berlin Hbf 11:50 - Berlin Zoologischer Garten 11:55 - Berlin-Charlottenburg 11:58 Berlin-Wannsee 12:07 - Potsdam Griebnitzsee 12:12 - Potsdam Hbf 12:16 - Potsdam Charlottenhof 12:20 - Golm 12:28 |
13 |
||
11:50 |
RB 14 (18612) |
Nauen
Berlin Hbf 11:50 - Berlin Jungfernheide 11:55 - Berlin-Spandau 12:00 Albrechtshof 12:06 - Falkensee 12:12 - Finkenkrug 12:15 - Brieselang 12:20 - Nauen 12:33 |
7 |
||
11:51 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 11:51 - Berlin Friedrichstraße (S) 11:53 Berlin Alexanderplatz (S) 11:57 - Berlin Jannowitzbrücke 11:59 - Berlin Ostkreuz (S) 12:06 - Berlin Nöldnerplatz 12:08 - Berlin-Mahlsdorf (S) 12:24 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
11:52 | FEX19837 |
Flughafen BER
Berlin Hbf 11:52 - Berlin Gesundbrunnen 11:57 - Berlin Ostkreuz 12:10 - Flughafen BER 12:30 |
4 |
||
11:52 | EC 47 |
Warszawa Wschodnia
Berlin Hbf 11:52 - Frankfurt(Oder) 12:46 - Rzepin 13:07 - Swiebodzin 13:40 Poznan Gl. 14:34 - Konin 15:35 - Kutno 16:10 - Warszawa Zachodnia 17:10 - Warszawa Centralna 17:17 - Warszawa Wschodnia 17:26 |
11 |
||
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Hbf (S-Bahn)
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|