Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Berlin Hbf v 19:45 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
07:30 | aktuální čas | ||||
19:45 | ICE 842 |
Köln Hbf
Berlin Hbf 19:45 - Wolfsburg Hbf 20:52 - Hannover Hbf 21:28 - Minden(Westf) 22:11 - Herford 22:30 - Bielefeld Hbf 22:40 - Gütersloh Hbf 22:51 - Hamm(Westf)Hbf 23:13 - Dortmund Hbf 23:32 - Bochum Hbf 23:49 - Essen Hbf 00:00 - Duisburg Hbf 00:14 - Düsseldorf Flughafen 00:24 - Düsseldorf Hbf 00:32 - Köln Hbf 00:56 |
14 |
||
19:46 |
RE 7 (3732) |
Senftenberg
Berlin Hbf 19:46 - Berlin Friedrichstraße 19:48 - Berlin Alexanderplatz 19:52 Bestensee 20:27 - Oderin 20:41 - Brand Tropical Islands 20:45 - Schönwalde(Spreewald) 20:49 - Senftenberg 21:42 |
11 |
||
19:46 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 19:46 - Berlin Friedrichstraße (S) 19:48 Berlin-Johannisthal 20:15 - Berlin-Adlershof 20:18 - Schönefeld(bei Berlin) 20:28 - Waßmannsdorf 20:32 - Flughafen BER (S-Bahn) 20:36 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
19:47 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 19:47 - Berlin Bellevue 19:49 Berlin-Grunewald 20:02 - Berlin-Nikolassee 20:10 - Potsdam Griebnitzsee (S) 20:17 - Potsdam-Babelsberg 20:20 - Potsdam Hbf (S) 20:22 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
19:48 |
RB 10 (18529) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 19:48 - Berlin Potsdamer Platz 19:51 - Berlin Südkreuz 19:56 |
2 |
||
19:48 |
RE 5 (3518) |
Neustrelitz Hbf
Berlin Hbf 19:48 - Berlin Gesundbrunnen 19:52 - Oranienburg 20:15 - Löwenberg(Mark) 20:25 - Gransee 20:35 - Fürstenberg(Havel) 20:47 - Neustrelitz Hbf 21:02 |
5 |
||
19:48 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 19:48 - Berlin Friedrichstraße (S) 19:50 Berlin Springpfuhl 20:13 - Berlin Poelchaustr. 20:16 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 20:19 - Berlin Mehrower Allee 20:21 - Ahrensfelde (S) 20:24 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
19:49 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 19:49 - Berlin Bellevue 19:51 Berlin Westkreuz 20:02 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 20:04 - Berlin-Pichelsberg 20:11 - Berlin-Stresow 20:15 - Berlin-Spandau (S) 20:17 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
19:50 |
RB 23 (18168) |
Berlin-Charlottenburg
Berlin Hbf 19:50 - Berlin Zoologischer Garten 19:54 - Berlin-Charlottenburg 19:58 |
13 |
||
19:50 |
RB 14 (18628) |
Nauen
Berlin Hbf 19:50 - Berlin Jungfernheide 19:54 - Berlin-Spandau 20:00 Albrechtshof 20:06 - Seegefeld 20:08 - Falkensee 20:12 - Brieselang 20:19 - Nauen 20:33 |
8 |
||
19:51 | FEX19869 |
Flughafen BER
Berlin Hbf 19:51 - Berlin Gesundbrunnen 19:57 - Berlin Ostkreuz 20:10 - Flughafen BER 20:30 |
4 |
||
19:51 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 19:51 - Berlin Friedrichstraße (S) 19:53 Berlin Hackescher Markt 19:55 - Berlin Ostkreuz (S) 20:06 - Berlin Wuhletal 20:18 - Berlin-Kaulsdorf 20:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 20:22 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
19:54 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 19:54 - Berlin Bellevue 19:56 Berlin-Tiergarten 19:58 - Berlin Zoologischer Garten (S) 20:00 - Berlin Savignyplatz 20:02 - Berlin Charlottenburg (S) 20:04 - Berlin Westkreuz 20:07 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
19:55 | FLX 1367 |
Leipzig Hbf
Berlin Hbf 19:55 - Berlin Südkreuz 20:00 - Leipzig Hbf 21:22 |
1 |
||
19:56 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 19:56 - Berlin Friedrichstraße (S) 19:58 Berlin-Wuhlheide 20:22 - Berlin-Köpenick 20:25 - Berlin-Rahnsdorf 20:35 - Berlin-Wilhelmshagen 20:38 - Erkner (S) 20:41 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
19:57 |
RE 4 (3181) |
Rathenow
Berlin Hbf 19:57 - Berlin Jungfernheide 20:01 - Berlin-Spandau 20:06 Berlin-Staaken 20:12 - Dallgow-Döberitz 20:17 - Buschow 20:38 - Nennhausen 20:48 - Rathenow 20:56 |
8 |
||
19:57 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 19:57 - Berlin Bellevue 19:59 Berlin-Grunewald 20:12 - Berlin-Nikolassee 20:20 - Potsdam Griebnitzsee (S) 20:27 - Potsdam-Babelsberg 20:30 - Potsdam Hbf (S) 20:32 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
19:58 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 19:58 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:00 Berlin Springpfuhl 20:23 - Berlin Poelchaustr. 20:26 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 20:29 - Berlin Mehrower Allee 20:31 - Ahrensfelde (S) 20:34 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
19:59 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 19:59 - Berlin Bellevue 20:01 Berlin Westkreuz 20:12 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 20:14 - Berlin-Pichelsberg 20:21 - Berlin-Stresow 20:25 - Berlin-Spandau (S) 20:27 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
19:59 |
RE 1 (73742) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 19:59 - Berlin Friedrichstraße 20:01 - Berlin Alexanderplatz 20:05 - Berlin Ostbahnhof 20:09 Berlin Ostkreuz 20:13 - Erkner 20:30 - Fangschleuse 20:35 - Hangelsberg 20:40 - Fürstenwalde(Spree) 20:47 - Frankfurt(Oder) 21:05 |
11 |
||
20:01 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:01 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:03 Birkenstein 20:36 - Fredersdorf(b Berlin) 20:46 - Petershagen Nord 20:49 - Strausberg (S) 20:53 - Strausberg Nord 21:04 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:01 |
RE 1 (73747) |
Magdeburg Hbf
Berlin Hbf 20:01 - Berlin Zoologischer Garten 20:07 - Berlin-Charlottenburg 20:10 - Berlin-Wannsee 20:20 Werder(Havel) 20:38 - Brandenburg Hbf 20:53 - Kirchmöser 21:01 - Burg(Magdeburg) 21:29 - Magdeburg-Neustadt 21:43 - Magdeburg Hbf 21:47 |
14 |
||
20:02 | S 3 |
Berlin-Grunewald
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:02 - Berlin Bellevue 20:04 Berlin-Tiergarten 20:06 - Berlin Savignyplatz 20:10 - Berlin Charlottenburg (S) 20:12 - Berlin Westkreuz 20:14 - Berlin-Grunewald 20:17 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:03 |
RE 4 (3178) |
Jüterbog
Berlin Hbf 20:03 - Berlin Potsdamer Platz 20:05 - Berlin Südkreuz 20:10 Berlin-Lichterfelde Ost 20:18 - Ludwigsfelde 20:27 - Woltersdorf/Nuthe-Urstromtal 20:44 - Luckenwalde 20:48 - Jüterbog 20:56 |
1 |
||
20:03 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:03 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:05 Berlin Hackescher Markt 20:07 - Berlin Ostbahnhof (S) 20:14 - Berlin Warschauer Straße 20:19 - Berlin-Wuhlheide 20:32 - Berlin-Friedrichshagen 20:40 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:04 | ICE 1119 |
München Hbf
Berlin Hbf 20:04 - Halle(Saale)Hbf 21:16 - Erfurt Hbf 21:45 - Nürnberg Hbf 22:56 - München Hbf 00:01 |
3 |
||
20:04 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:04 - Berlin Bellevue 20:06 Berlin-Tiergarten 20:08 - Berlin Zoologischer Garten (S) 20:10 - Berlin Savignyplatz 20:12 - Berlin Charlottenburg (S) 20:14 - Berlin Westkreuz 20:17 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:06 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:06 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:08 Berlin-Johannisthal 20:35 - Berlin-Adlershof 20:38 - Schönefeld(bei Berlin) 20:48 - Waßmannsdorf 20:52 - Flughafen BER (S-Bahn) 20:56 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:07 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:07 - Berlin Bellevue 20:09 Berlin-Grunewald 20:22 - Berlin-Nikolassee 20:30 - Potsdam Griebnitzsee (S) 20:37 - Potsdam-Babelsberg 20:40 - Potsdam Hbf (S) 20:42 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:08 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:08 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:10 Berlin Springpfuhl 20:33 - Berlin Poelchaustr. 20:36 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 20:39 - Berlin Mehrower Allee 20:41 - Ahrensfelde (S) 20:44 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:09 |
RB 14 (18629) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 20:09 - Berlin Potsdamer Platz 20:11 - Berlin Südkreuz 20:16 |
1 |
||
20:09 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:09 - Berlin Bellevue 20:11 Berlin Westkreuz 20:22 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 20:24 - Berlin-Pichelsberg 20:31 - Berlin-Stresow 20:35 - Berlin-Spandau (S) 20:37 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:10 |
RB 23 (18171) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 20:10 - Berlin Friedrichstraße 20:12 - Berlin Alexanderplatz 20:15 - Berlin Ostbahnhof 20:20 - Berlin Ostkreuz 20:24 - Flughafen BER 20:46 |
11 |
||
20:11 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:11 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:13 Berlin Hackescher Markt 20:15 - Berlin Ostkreuz (S) 20:26 - Berlin Wuhletal 20:38 - Berlin-Kaulsdorf 20:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 20:42 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:12 |
RB 10 (18530) |
Nauen
Berlin Hbf 20:12 - Berlin Jungfernheide 20:16 - Berlin-Spandau 20:22 Albrechtshof 20:29 - Seegefeld 20:31 - Falkensee 20:34 - Brieselang 20:42 - Nauen 20:51 |
7 |
||
20:12 |
RE 5 (3517) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 20:12 - Berlin Potsdamer Platz 20:14 - Berlin Südkreuz 20:20 |
3 |
||
20:14 |
RE 7 (3737) |
Dessau Hbf
Berlin Hbf 20:14 - Berlin Zoologischer Garten 20:19 - Berlin-Charlottenburg 20:23 Potsdam Medienstadt Babelsberg 20:38 - Michendorf 20:49 - Seddin 20:54 - Beelitz-Heilstätten 20:58 - Dessau Hbf 21:53 |
13 |
||
20:14 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:14 - Berlin Bellevue 20:16 Berlin-Tiergarten 20:18 - Berlin Zoologischer Garten (S) 20:20 - Berlin Savignyplatz 20:22 - Berlin Charlottenburg (S) 20:24 - Berlin Westkreuz 20:27 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:14 |
RE 1 (73784) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 20:14 - Berlin Friedrichstraße 20:16 - Berlin Alexanderplatz 20:20 - Berlin Ostbahnhof 20:24 Berlin Ostkreuz 20:29 - Fangschleuse 20:51 - Fürstenwalde(Spree) 21:01 - Berkenbrück 21:07 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 21:25 - Frankfurt(Oder) 21:31 |
12 |
||
20:16 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:16 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:18 Berlin-Wuhlheide 20:42 - Berlin-Köpenick 20:45 - Berlin-Rahnsdorf 20:55 - Berlin-Wilhelmshagen 20:58 - Erkner (S) 21:01 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:17 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:17 - Berlin Bellevue 20:19 Berlin-Grunewald 20:32 - Berlin-Nikolassee 20:40 - Potsdam Griebnitzsee (S) 20:47 - Potsdam-Babelsberg 20:50 - Potsdam Hbf (S) 20:52 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:18 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:18 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:20 Berlin Springpfuhl 20:43 - Berlin Poelchaustr. 20:46 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 20:49 - Berlin Mehrower Allee 20:51 - Ahrensfelde (S) 20:54 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:18 | FEX19871 |
Ludwigsfelde
Berlin Hbf 20:18 - Berlin Gesundbrunnen 20:26 - Berlin Ostkreuz 20:39 - Flughafen BER 21:00 - Birkengrund 21:20 - Ludwigsfelde 21:24 |
4 |
||
20:19 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:19 - Berlin Bellevue 20:21 Berlin Westkreuz 20:32 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 20:34 - Berlin-Pichelsberg 20:41 - Berlin-Stresow 20:45 - Berlin-Spandau (S) 20:47 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:20 |
RE 8 (62033) |
Wittenberge
Berlin Hbf 20:20 - Berlin Zoologischer Garten 20:25 - Berlin-Spandau 20:36 - Falkensee 20:44 Paulinenaue 21:08 - Friesack(Mark) 21:16 - Neustadt(Dosse) 21:24 - Breddin 21:33 - Bad Wilsnack 21:47 - Wittenberge 21:57 |
13 |
||
20:21 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:21 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:23 Berlin Hackescher Markt 20:25 - Berlin Ostkreuz (S) 20:36 - Berlin Wuhletal 20:48 - Berlin-Kaulsdorf 20:50 - Berlin-Mahlsdorf (S) 20:52 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:22 | S 3 |
Berlin-Grunewald
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:22 - Berlin Bellevue 20:24 Berlin-Tiergarten 20:26 - Berlin Savignyplatz 20:30 - Berlin Charlottenburg (S) 20:32 - Berlin Westkreuz 20:34 - Berlin-Grunewald 20:37 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:23 |
RE 2 (3132) |
Cottbus Hbf
Berlin Hbf 20:23 - Berlin Friedrichstraße 20:25 - Berlin Alexanderplatz 20:29 Berlin Ostbahnhof 20:33 - Brand Tropical Islands 21:17 - Lübben(Spreewald) 21:25 - Lübbenau(Spreewald) 21:32 - Cottbus Hbf 21:54 |
12 |
||
20:24 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:24 - Berlin Bellevue 20:26 Berlin-Tiergarten 20:28 - Berlin Zoologischer Garten (S) 20:30 - Berlin Savignyplatz 20:32 - Berlin Charlottenburg (S) 20:34 - Berlin Westkreuz 20:37 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:26 |
RE 17 (52275) |
Elsterwerda
Berlin Hbf 20:26 - Berlin Südkreuz 20:31 - Flughafen BER 20:53 - Doberlug-Kirchhain 21:44 - Elsterwerda 21:55 |
1 |
||
20:26 | IC 2275 |
Dresden Hbf
Berlin Hbf 20:26 - Berlin Südkreuz 20:31 - Flughafen BER 20:53 - Doberlug-Kirchhain 21:44 - Elsterwerda 21:55 - Dresden-Neustadt 22:21 - Dresden Hbf 22:27 |
1 |
||
20:26 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:26 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:28 Berlin-Johannisthal 20:55 - Berlin-Adlershof 20:58 - Schönefeld(bei Berlin) 21:08 - Waßmannsdorf 21:12 - Flughafen BER (S-Bahn) 21:16 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:27 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:27 - Berlin Bellevue 20:29 Berlin-Grunewald 20:42 - Berlin-Nikolassee 20:50 - Potsdam Griebnitzsee (S) 20:57 - Potsdam-Babelsberg 21:00 - Potsdam Hbf (S) 21:02 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:28 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:28 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:30 Berlin Springpfuhl 20:53 - Berlin Poelchaustr. 20:56 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 20:59 - Berlin Mehrower Allee 21:01 - Ahrensfelde (S) 21:04 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:29 | ICE 1607 |
Erfurt Hbf
Berlin Hbf 20:29 - Berlin Südkreuz 20:34 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 21:10 - Leipzig Hbf 21:42 - Erfurt Hbf 22:29 |
2 |
||
20:29 | ICE 879 |
Kassel-Wilhelmshöhe
Berlin Hbf 20:29 - Wolfsburg Hbf 21:37 - Braunschweig Hbf 21:55 - Hildesheim Hbf 22:18 - Göttingen 22:50 - Kassel-Wilhelmshöhe 23:12 |
14 |
||
20:29 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:29 - Berlin Bellevue 20:31 Berlin Westkreuz 20:42 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 20:44 - Berlin-Pichelsberg 20:51 - Berlin-Stresow 20:55 - Berlin-Spandau (S) 20:57 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:31 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:31 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:33 Berlin Hackescher Markt 20:35 - Berlin Ostkreuz (S) 20:46 - Berlin Wuhletal 20:58 - Berlin-Kaulsdorf 21:00 - Berlin-Mahlsdorf (S) 21:04 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:32 |
RE 3 (3355) |
Lutherstadt Wittenberg Hbf
Berlin Hbf 20:32 - Berlin Potsdamer Platz 20:35 - Berlin Südkreuz 20:39 Ludwigsfelde 21:03 - Zahna 21:40 - Bülzig 21:49 - Zörnigall 21:52 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 21:56 |
4 |
||
20:33 |
RE 3 (3318) |
Stralsund Hbf
Berlin Hbf 20:33 - Berlin Gesundbrunnen 20:37 - Bernau(b Berlin) 20:52 Seehausen(Uckermark) 21:51 - Pasewalk 22:16 - Jatznick 22:25 - Ferdinandshof 22:31 - Stralsund Hbf 23:43 |
6 |
||
20:34 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:34 - Berlin Bellevue 20:36 Berlin-Tiergarten 20:38 - Berlin Zoologischer Garten (S) 20:40 - Berlin Savignyplatz 20:42 - Berlin Charlottenburg (S) 20:44 - Berlin Westkreuz 20:47 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:35 |
RE 1 (73826) |
Fürstenwalde(Spree)
Berlin Hbf 20:35 - Berlin Friedrichstraße 20:38 - Berlin Alexanderplatz 20:41 - Berlin Ostbahnhof 20:46 - Berlin Ostkreuz 20:49 - Erkner 21:09 - Fangschleuse 21:13 - Fürstenwalde(Spree) 21:24 |
12 |
||
20:36 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:36 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:38 Berlin-Wuhlheide 21:02 - Berlin-Köpenick 21:05 - Berlin-Rahnsdorf 21:15 - Berlin-Wilhelmshagen 21:18 - Erkner (S) 21:21 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:37 |
RE 2 (3133) |
Nauen
Berlin Hbf 20:37 - Berlin Zoologischer Garten 20:42 - Berlin-Charlottenburg 20:46 Berlin-Spandau 20:54 - Albrechtshof 21:00 - Seegefeld 21:02 - Falkensee 21:05 - Nauen 21:23 |
14 |
||
20:37 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:37 - Berlin Bellevue 20:39 Berlin-Grunewald 20:52 - Berlin-Nikolassee 21:00 - Potsdam Griebnitzsee (S) 21:07 - Potsdam-Babelsberg 21:10 - Potsdam Hbf (S) 21:12 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:38 | ICE 704 |
Hamburg Hbf
Berlin Hbf 20:38 - Berlin-Spandau 20:46 - Hamburg Hbf 22:22 |
8 |
||
20:38 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:38 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:40 Berlin Springpfuhl 21:03 - Berlin Poelchaustr. 21:06 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 21:09 - Berlin Mehrower Allee 21:11 - Ahrensfelde (S) 21:14 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:39 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:39 - Berlin Bellevue 20:41 Berlin Westkreuz 20:52 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 20:54 - Berlin-Pichelsberg 21:01 - Berlin-Stresow 21:05 - Berlin-Spandau (S) 21:07 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:40 |
RE 8 (62030) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 20:40 - Berlin Friedrichstraße 20:43 - Berlin Alexanderplatz 20:47 - Berlin Ostbahnhof 20:52 - Berlin Ostkreuz 20:55 - Flughafen BER 21:15 |
11 |
||
20:41 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:41 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:43 Berlin Hackescher Markt 20:45 - Berlin Ostkreuz (S) 20:56 - Berlin Wuhletal 21:08 - Berlin-Kaulsdorf 21:10 - Berlin-Mahlsdorf (S) 21:12 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
20:41 |
RE 1 (73789) |
Brandenburg Hbf
Berlin Hbf 20:41 - Berlin Zoologischer Garten 20:46 - Berlin-Wannsee (zastávka zrušena) 20:58 - Potsdam Hbf (zastávka zrušena) 21:05 Potsdam Charlottenhof (zastávka zrušena) 21:09 - Potsdam Park Sanssouci (zastávka zrušena) 21:12 - Werder(Havel) 21:18 - Groß Kreutz 21:26 - Götz 21:30 - Brandenburg Hbf 21:39 |
13 |
Změna průběhu jízdy, 20:41 |
|
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Hbf (S-Bahn)
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|