Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Hbf v 09:08 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | Aktuálnì | |
---|---|---|---|---|---|
døíve | |||||
08:56 | ICE 652 |
Bonn Hbf
Berlin Hbf 08:56 - Hannover Hbf 10:37 - Bielefeld Hbf 11:31 - Hagen Hbf 12:27 - Wuppertal Hbf 12:44 - Köln Hbf 13:15 - Bonn Hbf 13:37 |
13 |
||
09:08 | ICE 1050 |
Köln Hbf
Berlin Hbf 09:08 - Hannover Hbf 10:53 - Osnabrück Hbf 12:04 - Münster(Westf)Hbf 12:30 - Solingen Hbf 13:53 - Köln Hbf 14:13 |
13 |
||
09:08 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:08 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:10 Berlin-Lichtenberg (S) 09:28 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:30 - Berlin Springpfuhl 09:33 - Berlin Poelchaustr. 09:36 - Ahrensfelde (S) 09:44 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:09 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:09 - Berlin Bellevue 09:11 Berlin Savignyplatz 09:17 - Berlin Charlottenburg (S) 09:19 - Berlin Westkreuz 09:22 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 09:24 - Berlin-Spandau (S) 09:37 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:10 |
RB 23 (18149) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 09:10 - Berlin Friedrichstraße 09:12 - Berlin Alexanderplatz 09:15 - Berlin Ostbahnhof 09:19 - Berlin Ostkreuz 09:23 - Flughafen BER 09:46 |
12 |
||
09:11 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:11 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:13 Berlin Hackescher Markt 09:15 - Berlin Alexanderplatz (S) 09:17 - Berlin Jannowitzbrücke 09:19 - Berlin-Biesdorf 09:36 - Berlin-Mahlsdorf (S) 09:44 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:12 |
RB 10 (18508) |
Nauen
Berlin Hbf 09:12 - Berlin Jungfernheide 09:16 - Berlin-Spandau 09:22 Albrechtshof 09:29 - Falkensee 09:34 - Finkenkrug 09:38 - Brieselang 09:42 - Nauen 09:51 |
5 |
||
09:14 |
RE 7 (3715) |
Dessau Hbf
Berlin Hbf 09:14 - Berlin Zoologischer Garten 09:19 - Berlin-Charlottenburg 09:23 Berlin-Wannsee 09:33 - Potsdam Medienstadt Babelsberg 09:38 - Seddin 09:54 - Brück(Mark) 10:08 - Dessau Hbf 10:53 |
14 |
||
09:14 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:14 - Berlin Bellevue 09:16 Berlin-Tiergarten 09:18 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:20 - Berlin Savignyplatz 09:22 - Berlin Charlottenburg (S) 09:24 - Berlin Westkreuz 09:27 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:14 |
RE 1 (73762) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 09:14 - Berlin Friedrichstraße 09:16 - Berlin Alexanderplatz 09:20 - Berlin Ostbahnhof 09:24 Berlin Ostkreuz 09:29 - Fürstenwalde(Spree) 10:01 - Berkenbrück 10:07 - Pillgram 10:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 10:25 - Frankfurt(Oder) 10:31 |
11 |
||
09:15 |
RE 5 (4355) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 09:15 - Berlin Potsdamer Platz 09:18 - Berlin Südkreuz 09:23 |
4 |
||
09:16 | EC 2511 |
Dresden Hbf
Berlin Hbf 09:16 - Berlin Südkreuz 09:21 - Dresden-Neustadt 10:55 - Dresden Hbf 11:02 |
- |
||
09:16 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:16 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:18 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 09:35 - Berlin-Karlshorst (S) 09:39 - Berlin-Wuhlheide 09:42 - Berlin-Köpenick 09:45 - Erkner (S) 10:01 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:17 |
RB 14 (18607) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 09:17 - Berlin Potsdamer Platz 09:20 - Berlin Südkreuz 09:24 |
3 |
||
09:17 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:17 - Berlin Bellevue 09:19 Berlin Charlottenburg (S) 09:27 - Berlin Westkreuz 09:29 - Berlin-Grunewald 09:32 - Berlin-Nikolassee 09:40 - Potsdam Hbf (S) 09:52 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:18 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:18 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:20 Berlin-Lichtenberg (S) 09:38 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:40 - Berlin Springpfuhl 09:43 - Berlin Poelchaustr. 09:46 - Ahrensfelde (S) 09:54 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:19 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:19 - Berlin Bellevue 09:21 Berlin Savignyplatz 09:27 - Berlin Charlottenburg (S) 09:29 - Berlin Westkreuz 09:32 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 09:34 - Berlin-Spandau (S) 09:47 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:20 |
RE 8 (62011) |
Wismar
Berlin Hbf 09:20 - Berlin Zoologischer Garten 09:25 - Berlin-Spandau 09:36 - Falkensee 09:44 Paulinenaue 10:08 - Rastow 11:37 - Sülstorf 11:42 - Holthusen 11:47 - Schwerin Süd 11:49 - Wismar 12:37 |
13 |
||
09:21 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:21 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:23 Berlin Jannowitzbrücke 09:29 - Hoppegarten(Mark) 09:59 - Neuenhagen(b Berlin) 10:01 - Fredersdorf(b Berlin) 10:06 - Strausberg Nord 10:24 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:21 | FEX19827 |
Ludwigsfelde
Berlin Hbf 09:21 - Berlin Gesundbrunnen 09:26 - Berlin Ostkreuz 09:39 - Flughafen BER 10:00 - Birkengrund 10:20 - Ludwigsfelde 10:24 |
6 |
||
09:22 | S 3 |
Berlin-Grunewald
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:22 - Berlin Bellevue 09:24 Berlin Zoologischer Garten (S) 09:28 - Berlin Savignyplatz 09:30 - Berlin Charlottenburg (S) 09:32 - Berlin Westkreuz 09:34 - Berlin-Grunewald 09:37 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:23 |
RE 2 (3110) |
Cottbus Hbf
Berlin Hbf 09:23 - Berlin Friedrichstraße 09:25 - Berlin Alexanderplatz 09:29 Berlin Ostbahnhof 09:33 - Lübben(Spreewald) 10:25 - Lübbenau(Spreewald) 10:32 - Kunersdorf 10:47 - Cottbus Hbf 10:54 |
11 |
||
09:23 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:23 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:25 Berlin Alexanderplatz (S) 09:29 - Berlin Jannowitzbrücke 09:31 - Berlin Ostbahnhof (S) 09:34 - Berlin-Köpenick 09:55 - Berlin-Friedrichshagen 10:00 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:24 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:24 - Berlin Bellevue 09:26 Berlin-Tiergarten 09:28 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:30 - Berlin Savignyplatz 09:32 - Berlin Charlottenburg (S) 09:34 - Berlin Westkreuz 09:37 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:24 |
RE 1 (73811) |
Brandenburg Hbf
Berlin Hbf 09:24 - Berlin Zoologischer Garten 09:29 - Berlin-Charlottenburg 09:33 - Berlin-Wannsee 09:42 - Potsdam Hbf 09:51 - Werder(Havel) 10:02 - Brandenburg Hbf 10:16 |
14 |
||
09:26 | ICE 597 |
München Hbf
Berlin Hbf 09:26 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 10:09 - Leipzig Hbf 10:42 - Erfurt Hbf 11:28 - Eisenach 11:54 - Fulda 12:48 - Frankfurt(Main)Hbf 13:44 - Mannheim Hbf 14:27 - Stuttgart Hbf 15:08 - Ulm Hbf 15:58 - Augsburg Hbf 16:40 - München-Pasing 17:04 - München Hbf 17:16 |
2 |
||
09:26 | ICE 793 |
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf
Berlin Hbf 09:26 - Stendal Hbf 10:11 - Wolfsburg Hbf 10:38 - Braunschweig Hbf 10:57 - Hildesheim Hbf 11:20 - Göttingen 11:50 - Kassel-Wilhelmshöhe 12:12 - Fulda 12:45 - Hanau Hbf 13:24 - Frankfurt(Main)Süd 13:39 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 13:51 |
8 |
||
09:26 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:26 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:28 Berlin Baumschulenweg 09:47 - Berlin-Schöneweide (S) 09:53 - Berlin-Johannisthal 09:55 - Berlin-Adlershof 09:58 - Flughafen BER (S-Bahn) 10:16 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:27 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:27 - Berlin Bellevue 09:29 Berlin Charlottenburg (S) 09:37 - Berlin Westkreuz 09:39 - Berlin-Grunewald 09:42 - Berlin-Nikolassee 09:50 - Potsdam Hbf (S) 10:02 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:28 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:28 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:30 Berlin-Lichtenberg (S) 09:48 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:50 - Berlin Springpfuhl 09:53 - Berlin Poelchaustr. 09:56 - Ahrensfelde (S) 10:04 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:29 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:29 - Berlin Bellevue 09:31 Berlin Savignyplatz 09:37 - Berlin Charlottenburg (S) 09:39 - Berlin Westkreuz 09:42 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 09:44 - Berlin-Spandau (S) 09:57 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:31 |
RE 3 (3305) |
Jüterbog
Berlin Hbf 09:31 - Berlin Potsdamer Platz 09:34 - Berlin Südkreuz 09:42 Berlin-Lichterfelde Ost 09:49 - Birkengrund 10:01 - Ludwigsfelde 10:05 - Luckenwalde 10:18 - Jüterbog 10:26 |
3 |
||
09:31 |
RE 3 (3344) |
Schwedt(Oder)
Berlin Hbf 09:31 - Berlin Gesundbrunnen 09:35 - Bernau(b Berlin) 09:51 Eberswalde Hbf 10:07 - Britz 10:13 - Pinnow(Uckermark) 10:42 - Schwedt(Oder)Mitte 10:53 - Schwedt(Oder) 10:56 |
5 |
||
09:31 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:31 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:33 Berlin Hackescher Markt 09:35 - Berlin Alexanderplatz (S) 09:37 - Berlin Jannowitzbrücke 09:39 - Berlin-Biesdorf 09:56 - Berlin-Mahlsdorf (S) 10:04 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:34 | ICE 703 |
München Hbf
Berlin Hbf 09:34 - Berlin Südkreuz 09:39 - Bitterfeld 10:32 - Halle(Saale)Hbf 10:50 - Erfurt Hbf 11:24 - Würzburg Hbf 13:36 - Nürnberg Hbf 14:34 - Ingolstadt Hbf 15:07 - München Hbf 15:51 |
1 |
||
09:34 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:34 - Berlin Bellevue 09:36 Berlin-Tiergarten 09:38 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:40 - Berlin Savignyplatz 09:42 - Berlin Charlottenburg (S) 09:44 - Berlin Westkreuz 09:47 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:36 | IC 2272 |
Warnemünde
Berlin Hbf 09:36 - Berlin Gesundbrunnen 09:42 - Oranienburg 10:03 - Neustrelitz Hbf 10:40 - Waren(Müritz) 10:57 - Rostock Hbf 11:37 - Warnemünde 12:01 |
8 |
||
09:36 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:36 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:38 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 09:55 - Berlin-Karlshorst (S) 09:59 - Berlin-Wuhlheide 10:02 - Berlin-Köpenick 10:05 - Erkner (S) 10:21 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:36 |
RE 1 (73808) |
Berlin Ostkreuz
Berlin Hbf 09:36 - Berlin Friedrichstraße 09:38 - Berlin Alexanderplatz 09:42 - Berlin Ostbahnhof 09:46 - Berlin Ostkreuz 09:50 |
12 |
||
09:37 |
RE 2 (3111) |
Nauen
Berlin Hbf 09:37 - Berlin Zoologischer Garten 09:42 - Berlin-Charlottenburg 09:46 Albrechtshof 10:00 - Seegefeld 10:02 - Falkensee 10:05 - Brieselang 10:14 - Nauen 10:23 |
13 |
||
09:37 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:37 - Berlin Bellevue 09:39 Berlin Charlottenburg (S) 09:47 - Berlin Westkreuz 09:49 - Berlin-Grunewald 09:52 - Berlin-Nikolassee 10:00 - Potsdam Hbf (S) 10:12 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:38 | ICE 1604 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 09:38 - Berlin-Spandau 09:46 - Hamburg Hbf 11:24 - Hamburg Dammtor 11:30 - Hamburg-Altona 11:39 |
7 |
||
09:38 | ICE 1704 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 09:38 - Berlin-Spandau 09:46 - Hamburg Hbf 11:24 - Hamburg Dammtor 11:30 - Hamburg-Altona 11:39 |
7 |
||
09:38 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:38 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:40 Berlin-Lichtenberg (S) 09:58 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 10:00 - Berlin Springpfuhl 10:03 - Berlin Poelchaustr. 10:06 - Ahrensfelde (S) 10:14 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:39 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:39 - Berlin Bellevue 09:41 Berlin Savignyplatz 09:47 - Berlin Charlottenburg (S) 09:49 - Berlin Westkreuz 09:52 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 09:54 - Berlin-Spandau (S) 10:07 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:40 |
RE 8 (62008) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 09:40 - Berlin Friedrichstraße 09:43 - Berlin Alexanderplatz 09:47 - Berlin Ostbahnhof 09:52 - Berlin Ostkreuz 09:55 - Flughafen BER 10:15 |
11 |
||
09:41 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:41 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:43 Berlin Jannowitzbrücke 09:49 - Hoppegarten(Mark) 10:19 - Neuenhagen(b Berlin) 10:21 - Fredersdorf(b Berlin) 10:26 - Strausberg Nord 10:44 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:41 |
RE 1 (73767) |
Brandenburg Hbf
Berlin Hbf 09:41 - Berlin Zoologischer Garten 09:46 - Berlin-Wannsee 09:58 - Potsdam Hbf 10:05 Potsdam Charlottenhof 10:09 - Potsdam Park Sanssouci 10:12 - Werder(Havel) 10:18 - Groß Kreutz 10:26 - Götz 10:30 - Brandenburg Hbf 10:38 |
14 |
||
09:42 | S 3 |
Berlin-Grunewald
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:42 - Berlin Bellevue 09:44 Berlin Zoologischer Garten (S) 09:48 - Berlin Savignyplatz 09:50 - Berlin Charlottenburg (S) 09:52 - Berlin Westkreuz 09:54 - Berlin-Grunewald 09:57 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:42 |
RE 8 (62062) |
Elsterwerda
Berlin Hbf 09:42 - Berlin Potsdamer Platz 09:44 - Berlin Südkreuz 09:50 - Berlin-Lichterfelde Ost 09:58 Dahlewitz 10:17 - Zossen 10:30 - Wünsdorf-Waldstadt 10:39 - Neuhof(b Zossen) 10:43 - Doberlug-Kirchhain 11:23 - Elsterwerda 11:39 |
3 |
||
09:43 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:43 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:45 Berlin Alexanderplatz (S) 09:49 - Berlin Jannowitzbrücke 09:51 - Berlin Ostbahnhof (S) 09:54 - Berlin-Köpenick 10:15 - Berlin-Friedrichshagen 10:20 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:44 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:44 - Berlin Bellevue 09:46 Berlin-Tiergarten 09:48 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:50 - Berlin Savignyplatz 09:52 - Berlin Charlottenburg (S) 09:54 - Berlin Westkreuz 09:57 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:45 | ICE 942 |
Düsseldorf Hbf
Berlin Hbf 09:45 - Wolfsburg Hbf 10:52 - Hannover Hbf 11:28 - Bielefeld Hbf 12:20 - Hamm(Westf)Hbf 12:47 - Dortmund Hbf 13:10 - Bochum Hbf 13:23 - Essen Hbf 13:34 - Duisburg Hbf 13:48 - Düsseldorf Flughafen 13:58 - Düsseldorf Hbf 14:07 |
13 |
||
09:45 | ICE 952 |
Köln Hbf
Berlin Hbf 09:45 - Wolfsburg Hbf 10:52 - Hannover Hbf 11:28 - Bielefeld Hbf 12:20 - Hamm(Westf)Hbf 12:47 - Hagen Hbf 13:21 - Wuppertal Hbf 13:38 - Köln Hbf 14:09 |
13 |
||
09:46 |
RE 7 (3712) |
Senftenberg
Berlin Hbf 09:46 - Berlin Friedrichstraße 09:48 - Berlin Alexanderplatz 09:52 Königs Wusterhausen 10:21 - Zeesen 10:25 - Bestensee 10:27 - Lübben(Spreewald) 10:56 - Senftenberg 11:42 |
11 |
||
09:46 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:46 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:48 Berlin Baumschulenweg 10:07 - Berlin-Schöneweide (S) 10:13 - Berlin-Johannisthal 10:15 - Berlin-Adlershof 10:18 - Flughafen BER (S-Bahn) 10:36 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:47 |
RE 5 (3508) |
Neustrelitz Hbf
Berlin Hbf 09:47 - Berlin Gesundbrunnen 09:53 - Oranienburg 10:15 - Löwenberg(Mark) 10:25 - Gransee 10:35 - Fürstenberg(Havel) 10:47 - Neustrelitz Hbf 11:02 |
6 |
||
09:47 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:47 - Berlin Bellevue 09:49 Berlin Charlottenburg (S) 09:57 - Berlin Westkreuz 09:59 - Berlin-Grunewald 10:02 - Berlin-Nikolassee 10:10 - Potsdam Hbf (S) 10:22 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:48 |
RB 10 (18509) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 09:48 - Berlin Potsdamer Platz 09:50 - Berlin Südkreuz 09:55 |
1 |
||
09:48 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:48 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:50 Berlin-Lichtenberg (S) 10:08 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 10:10 - Berlin Springpfuhl 10:13 - Berlin Poelchaustr. 10:16 - Ahrensfelde (S) 10:24 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:49 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:49 - Berlin Bellevue 09:51 Berlin Savignyplatz 09:57 - Berlin Charlottenburg (S) 09:59 - Berlin Westkreuz 10:02 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 10:04 - Berlin-Spandau (S) 10:17 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:50 |
RB 23 (18148) |
Golm
Berlin Hbf 09:50 - Berlin Zoologischer Garten 09:55 - Berlin-Charlottenburg 09:58 Berlin-Wannsee 10:07 - Potsdam Griebnitzsee 10:12 - Potsdam Hbf 10:16 - Potsdam Charlottenhof 10:20 - Golm 10:28 |
14 |
||
09:51 |
RB 14 (18608) |
Nauen
Berlin Hbf 09:51 - Berlin Jungfernheide 09:55 - Berlin-Spandau 10:01 Albrechtshof 10:06 - Falkensee 10:11 - Finkenkrug 10:15 - Brieselang 10:20 - Nauen 10:33 |
7 |
||
09:51 | FEX19829 |
Flughafen BER
Berlin Hbf 09:51 - Berlin Gesundbrunnen 09:57 - Berlin Ostkreuz 10:10 - Flughafen BER 10:30 |
4 |
||
09:51 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:51 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:53 Berlin Hackescher Markt 09:55 - Berlin Alexanderplatz (S) 09:57 - Berlin Jannowitzbrücke 09:59 - Berlin-Biesdorf 10:16 - Berlin-Mahlsdorf (S) 10:24 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:52 | EC 45 |
Warszawa Wschodnia
Berlin Hbf 09:52 - Frankfurt(Oder) 10:46 - Rzepin 11:07 - Swiebodzin 11:40 Poznan Gl. 12:34 - Konin 13:35 - Kutno 14:10 - Warszawa Zachodnia 15:10 - Warszawa Centralna 15:17 - Warszawa Wschodnia 15:26 |
12 |
||
09:53 |
RE 7 (18759) |
Bad Belzig
Berlin Hbf 09:53 - Berlin Zoologischer Garten 09:58 - Berlin-Charlottenburg 10:01 Berlin-Wannsee 10:13 - Potsdam Medienstadt Babelsberg 10:18 - Potsdam-Rehbrücke 10:22 - Michendorf 10:27 - Bad Belzig 10:54 |
13 |
||
09:54 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:54 - Berlin Bellevue 09:56 Berlin-Tiergarten 09:58 - Berlin Zoologischer Garten (S) 10:00 - Berlin Savignyplatz 10:02 - Berlin Charlottenburg (S) 10:04 - Berlin Westkreuz 10:07 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:56 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:56 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:58 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 10:15 - Berlin-Karlshorst (S) 10:19 - Berlin-Wuhlheide 10:22 - Berlin-Köpenick 10:25 - Erkner (S) 10:41 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:57 |
RE 4 (3171) |
Rathenow
Berlin Hbf 09:57 - Berlin Jungfernheide 10:01 - Berlin-Spandau 10:06 Berlin-Staaken 10:12 - Dallgow-Döberitz 10:17 - Elstal 10:21 - Wustermark 10:26 - Rathenow 10:54 |
8 |
||
09:57 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:57 - Berlin Bellevue 09:59 Berlin Charlottenburg (S) 10:07 - Berlin Westkreuz 10:09 - Berlin-Grunewald 10:12 - Berlin-Nikolassee 10:20 - Potsdam Hbf (S) 10:32 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:58 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:58 - Berlin Friedrichstraße (S) 10:00 Berlin-Lichtenberg (S) 10:18 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 10:20 - Berlin Springpfuhl 10:23 - Berlin Poelchaustr. 10:26 - Ahrensfelde (S) 10:34 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
09:58 |
RE 1 (73722) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 09:58 - Berlin Friedrichstraße 10:00 - Berlin Alexanderplatz 10:04 - Berlin Ostbahnhof 10:08 Berlin Ostkreuz 10:13 - Erkner 10:30 - Fangschleuse 10:35 - Hangelsberg 10:40 - Fürstenwalde(Spree) 10:47 - Frankfurt(Oder) 11:05 |
12 |
||
09:59 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 09:59 - Berlin Bellevue 10:01 Berlin Savignyplatz 10:07 - Berlin Charlottenburg (S) 10:09 - Berlin Westkreuz 10:12 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 10:14 - Berlin-Spandau (S) 10:27 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
10:01 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Hbf (S-Bahn) 10:01 - Berlin Friedrichstraße (S) 10:03 Berlin Jannowitzbrücke 10:09 - Hoppegarten(Mark) 10:39 - Neuenhagen(b Berlin) 10:41 - Fredersdorf(b Berlin) 10:46 - Strausberg Nord 11:04 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
10:01 |
RE 1 (73727) |
Magdeburg Hbf
Berlin Hbf 10:01 - Berlin Zoologischer Garten 10:07 - Berlin-Charlottenburg 10:10 - Berlin-Wannsee 10:20 Brandenburg Hbf 10:53 - Kirchmöser 11:01 - Güsen(b Genthin) 11:23 - Burg(Magdeburg) 11:29 - Magdeburg-Neustadt 11:43 - Magdeburg Hbf 11:47 |
13 |
||
10:03 |
RE 4 (3168) |
Jüterbog
Berlin Hbf 10:03 - Berlin Potsdamer Platz 10:05 - Berlin Südkreuz 10:10 Berlin-Lichterfelde Ost 10:18 - Ludwigsfelde 10:27 - Thyrow 10:33 - Luckenwalde 10:48 - Jüterbog 10:56 |
1 |
||
10:04 | ICE 2503 |
Nürnberg Hbf
Berlin Hbf 10:04 - Berlin Südkreuz 10:09 - Halle(Saale)Hbf 11:13 - Erfurt Hbf 11:46 - Nürnberg Hbf 14:44 |
- |
||
10:04 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 10:04 - Berlin Bellevue 10:06 Berlin-Tiergarten 10:08 - Berlin Zoologischer Garten (S) 10:10 - Berlin Savignyplatz 10:12 - Berlin Charlottenburg (S) 10:14 - Berlin Westkreuz 10:17 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
10:05 | ICE 1008 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 10:05 - Berlin-Spandau 10:13 - Hamburg Hbf 11:51 - Hamburg-Altona 12:03 |
5 |
||
10:06 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 10:06 - Berlin Friedrichstraße (S) 10:08 Berlin Baumschulenweg 10:27 - Berlin-Schöneweide (S) 10:33 - Berlin-Johannisthal 10:35 - Berlin-Adlershof 10:38 - Flughafen BER (S-Bahn) 10:56 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
10:06 | IC 146 |
Amsterdam Centraal
Berlin Hbf 10:06 - Hannover Hbf 11:53 - Bünde(Westf) 12:41 - Osnabrück Hbf 13:04 - Rheine 13:33 - Bad Bentheim 13:48 - Hengelo 14:07 - Deventer 14:41 - Apeldoorn 14:57 - Amersfoort Centraal 15:24 - Hilversum 15:38 - Amsterdam Centraal 16:00 |
14 |
||
10:07 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 10:07 - Berlin Bellevue 10:09 Berlin Charlottenburg (S) 10:17 - Berlin Westkreuz 10:19 - Berlin-Grunewald 10:22 - Berlin-Nikolassee 10:30 - Potsdam Hbf (S) 10:42 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
10:08 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 10:08 - Berlin Friedrichstraße (S) 10:10 Berlin-Lichtenberg (S) 10:28 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 10:30 - Berlin Springpfuhl 10:33 - Berlin Poelchaustr. 10:36 - Ahrensfelde (S) 10:44 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Hbf (S-Bahn)
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|