Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz v 18:37 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | Aktuálnì | |
---|---|---|---|---|---|
døíve | |||||
01:28 | aktuální èas | ||||
18:37 |
RB 32 (18226) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 18:37 - Berlin-Lichtenberg 18:41 - Berlin-Hohenschönhausen 18:49 - Oranienburg 19:09 |
14 |
||
18:37 |
RE 7 (18765) |
Bad Belzig
Berlin Ostkreuz 18:37 - Berlin Ostbahnhof 18:40 - Berlin Alexanderplatz 18:45 Seddin 19:33 - Beelitz-Heilstätten 19:37 - Brück(Mark) 19:47 - Baitz 19:52 - Bad Belzig 19:58 |
2 |
||
18:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 18:37 - Berlin Nöldnerplatz 18:38 Hoppegarten(Mark) 18:59 - Neuenhagen(b Berlin) 19:01 - Fredersdorf(b Berlin) 19:06 - Strausberg (S) 19:13 - Strausberg Nord 19:24 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 18:38 - Berlin Warschauer Straße 18:40 Berlin-Tiergarten 18:58 - Berlin Zoologischer Garten (S) 19:00 - Berlin Savignyplatz 19:02 - Berlin Charlottenburg (S) 19:04 - Berlin Westkreuz 19:07 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:38 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 18:38 - Berlin Treptower Park 18:40 Berlin Plänterwald 18:43 - Berlin-Schöneweide (S) 18:48 - Berlin-Johannisthal 18:50 - Berlin-Adlershof 18:53 - Berlin-Grünau 18:57 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:38 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 18:38 - Berlin Frankfurter Allee 18:40 Berlin Wollankstraße 18:56 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 19:03 - Berlin-Waidmannslust 19:06 - Berlin-Hermsdorf 19:10 - Berlin-Frohnau 19:13 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:39 |
RE 2 (3128) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 18:39 - Königs Wusterhausen 19:02 - Brand Tropical Islands 19:17 Lübben(Spreewald) 19:25 - Raddusch 19:37 - Vetschau 19:41 - Kolkwitz 19:49 - Cottbus Hbf 19:55 |
1 |
||
18:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 18:39 - Berlin Nöldnerplatz 18:40 Berlin-Lichtenberg (S) 18:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 18:45 - Berlin Springpfuhl 18:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 18:54 - Berlin-Wartenberg 18:56 |
4 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 18:40 - Berlin Treptower Park 18:42 Berlin Westend 19:12 - Berlin-Neukölln 19:47 - Berlin Südkreuz (S) 19:55 - Berlin Jungfernheide (S) 20:15 - Berlin Beusselstraße 20:17 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 18:41 - Berlin Warschauer Straße 18:43 Berlin Zoologischer Garten (S) 19:03 - Berlin-Wannsee (S) 19:22 - Potsdam Griebnitzsee (S) 19:27 - Potsdam-Babelsberg 19:30 - Potsdam Hbf (S) 19:32 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:41 | FEX19863 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 18:41 - Flughafen BER 19:00 - Birkengrund 19:20 - Ludwigsfelde 19:24 |
13 |
||
18:41 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 18:41 - Berlin Frankfurter Allee 18:43 Berlin-Wedding 18:58 - Berlin Hermannstraße 19:31 - Berlin Treptower Park 19:37 - Berlin Westhafen 20:00 - Berlin Beusselstraße 20:02 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:42 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 18:42 - Berlin-Rummelsburg 18:43 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 18:45 - Berlin-Wuhlheide 18:52 - Berlin-Köpenick 18:55 - Berlin-Hirschgarten 18:58 - Erkner (S) 19:11 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:43 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 18:43 - Berlin Warschauer Straße 18:45 Berlin Hackescher Markt 18:56 - Berlin Bellevue 19:04 - Berlin-Tiergarten 19:06 - Berlin Zoologischer Garten (S) 19:08 - Berlin Charlottenburg (S) 19:12 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 18:44 - Berlin Nöldnerplatz 18:46 Berlin Springpfuhl 18:53 - Berlin-Marzahn 18:58 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 18:59 - Berlin Mehrower Allee 19:01 - Ahrensfelde (S) 19:04 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:45 |
RE 56 (62431) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 18:45 - Königs Wusterhausen 19:07 - Lübben(Spreewald) 19:31 - Lübbenau(Spreewald) 19:40 - Cottbus Hbf 19:59 |
1 |
||
18:45 | IC 2431 |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 18:45 - Königs Wusterhausen 19:07 - Lübben(Spreewald) 19:31 - Lübbenau(Spreewald) 19:40 - Cottbus Hbf 19:59 |
1 |
||
18:45 |
RE 1 (73745) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 18:45 - Berlin Ostbahnhof 18:48 - Berlin Alexanderplatz 18:53 - Berlin Friedrichstraße 18:56 Berlin-Wannsee 19:20 - Potsdam Hbf 19:29 - Brandenburg Hbf 19:53 - Kirchmöser 20:01 - Wusterwitz 20:05 - Magdeburg Hbf 20:47 |
2 |
||
18:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 18:45 - Berlin Treptower Park 18:47 Berlin Westend 19:17 - Berlin-Neukölln 19:52 - Berlin Südkreuz (S) 20:00 - Berlin Jungfernheide (S) 20:20 - Berlin Beusselstraße 20:22 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 18:46 - Berlin Frankfurter Allee 18:48 Berlin-Wedding 19:03 - Berlin Hermannstraße 19:36 - Berlin Treptower Park 19:42 - Berlin Westhafen 20:05 - Berlin Beusselstraße 20:07 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:47 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 18:47 - Berlin Nöldnerplatz 18:48 Berlin-Lichtenberg (S) 18:50 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 18:53 - Berlin-Biesdorf 18:56 - Berlin-Mahlsdorf (S) 19:02 - Hoppegarten(Mark) 19:09 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:48 | FEX19856 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 18:48 - Berlin Gesundbrunnen 18:57 - Berlin Hbf 19:03 |
14 |
||
18:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 18:48 - Berlin Warschauer Straße 18:50 Berlin Friedrichstraße (S) 19:01 - Berlin-Tiergarten 19:08 - Berlin Zoologischer Garten (S) 19:10 - Berlin Savignyplatz 19:12 - Berlin Westkreuz 19:17 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:48 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 18:48 - Berlin Treptower Park 18:50 Berlin Plänterwald 18:53 - Berlin Baumschulenweg 18:55 - Berlin-Schöneweide (S) 18:58 - Berlin-Johannisthal 19:00 - Wildau 19:22 Vorabinfo: Heute Nacht (Do/Fr) ab ca. 21:30 Uhr bis ca. 02:00 Uhr finden kurzfristige Bauarbeiten auf der S8 / S9 statt. Zwischen Treptower Park und Baumschulenweg wird ein Ersatzverkehr mit Bussen eingerichtet.
Berlin Ostkreuz (S) - Wildau: Bauarbeiten. Dal¹í informace
|
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 18:48 - Berlin Frankfurter Allee 18:50 Berlin Prenzlauer Allee 18:59 - Berlin-Pankow 19:07 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 19:09 - Berlin-Blankenburg 19:12 - Birkenwerder(b Berlin) 19:33 Vorabinfo: Heute Nacht (Do/Fr) ab ca. 21:30 Uhr bis ca. 02:00 Uhr finden kurzfristige Bauarbeiten auf der S8 / S9 statt. Zwischen Treptower Park und Baumschulenweg wird ein Ersatzverkehr mit Bussen eingerichtet.
Bauarbeiten in den Nächten 25./26.6. (Di/Mi) - 27./28.8. (Do/Fr) jeweils 22 - 1:30 Uhr: S8 fährt nur bis Blankenburg, zur Weiterfahrt nutzen Sie bitte die umgeleitete S1.
Berlin Ostkreuz (S) - Birkenwerder(b Berlin): Bauarbeiten. Dal¹í informace
|
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:50 |
RB 12 (61129) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 18:50 - Berlin-Lichtenberg 18:53 - Berlin-Hohenschönhausen 19:02 - Oranienburg 19:21 Sachsenhausen(Nordb) 19:25 - Nassenheide 19:30 - Zehdenick-Neuhof 20:01 - Vogelsang(Kr Oberhavel) 20:05 - Templin 20:17 - Templin Stadt 20:19 |
7 |
||
18:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 18:50 - Berlin Treptower Park 18:52 Berlin Westend 19:22 - Berlin-Neukölln 19:57 - Berlin Südkreuz (S) 20:05 - Berlin Jungfernheide (S) 20:25 - Berlin Beusselstraße 20:27 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 18:51 - Berlin Warschauer Straße 18:53 Berlin Zoologischer Garten (S) 19:13 - Berlin-Wannsee (S) 19:32 - Potsdam Griebnitzsee (S) 19:37 - Potsdam-Babelsberg 19:40 - Potsdam Hbf (S) 19:42 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:51 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 18:51 - Berlin Frankfurter Allee 18:53 Berlin-Wedding 19:08 - Berlin Hermannstraße 19:41 - Berlin Treptower Park 19:47 - Berlin Westhafen 20:10 - Berlin Beusselstraße 20:12 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 18:52 - Berlin-Rummelsburg 18:53 Berlin-Hirschgarten 19:08 - Berlin-Friedrichshagen 19:10 - Berlin-Rahnsdorf 19:15 - Berlin-Wilhelmshagen 19:18 - Erkner (S) 19:21 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 18:53 - Berlin Warschauer Straße 18:55 Berlin Heerstraße 19:27 - Berlin Olympiastadion 19:29 - Berlin-Pichelsberg 19:31 - Berlin-Stresow 19:35 - Berlin-Spandau (S) 19:37 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:54 |
RB 24 (18329) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 18:54 - Berlin-Schöneweide 19:00 - Schönefeld(bei Berlin) 19:10 |
13 |
||
18:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 18:54 - Berlin Nöldnerplatz 18:56 Berlin Springpfuhl 19:03 - Berlin-Marzahn 19:08 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 19:09 - Berlin Mehrower Allee 19:11 - Ahrensfelde (S) 19:14 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 18:55 - Berlin Treptower Park 18:57 Berlin Westend 19:27 - Berlin-Neukölln 20:02 - Berlin Südkreuz (S) 20:10 - Berlin Jungfernheide (S) 20:30 - Berlin Beusselstraße 20:32 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:56 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 18:56 - Berlin Warschauer Straße 18:58 - Berlin Ostbahnhof (S) 19:00 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:56 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 18:56 - Berlin Warschauer Straße 18:58 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 18:56 - Berlin Frankfurter Allee 18:58 Berlin-Wedding 19:13 - Berlin Hermannstraße 19:46 - Berlin Treptower Park 19:52 - Berlin Westhafen 20:15 - Berlin Beusselstraße 20:17 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:57 |
RE 7 (3735) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 18:57 - Berlin Ostbahnhof 19:00 - Berlin Alexanderplatz 19:05 Potsdam Medienstadt Babelsberg 19:38 - Potsdam-Rehbrücke 19:42 - Wilhelmshorst 19:46 - Seddin 19:54 - Dessau Hbf 20:53 |
2 |
||
18:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 18:57 - Berlin Nöldnerplatz 18:58 Hoppegarten(Mark) 19:19 - Neuenhagen(b Berlin) 19:21 - Fredersdorf(b Berlin) 19:26 - Strausberg (S) 19:33 - Strausberg Nord 19:44 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:57 |
RE 8 (62026) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 18:57 - Flughafen BER 19:15 |
1 |
||
18:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 18:58 - Berlin Warschauer Straße 19:00 Berlin-Tiergarten 19:18 - Berlin Zoologischer Garten (S) 19:20 - Berlin Savignyplatz 19:22 - Berlin Charlottenburg (S) 19:24 - Berlin Westkreuz 19:27 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:58 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 18:58 - Berlin Frankfurter Allee 19:00 Berlin Wollankstraße 19:16 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 19:23 - Berlin-Waidmannslust 19:26 - Berlin-Hermsdorf 19:30 - Berlin-Frohnau 19:33 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:58 | S 85 |
Berlin-Schöneweide (S)
Berlin Ostkreuz (S) 18:58 - Berlin Treptower Park 19:00 - Berlin Plänterwald 19:03 - Berlin Baumschulenweg 19:05 - Berlin-Schöneweide (S) 19:08 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
18:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 18:59 - Berlin Nöldnerplatz 19:00 Berlin-Lichtenberg (S) 19:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 19:05 - Berlin Springpfuhl 19:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 19:14 - Berlin-Wartenberg 19:16 |
4 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:00 - Berlin Treptower Park 19:02 Berlin Westend 19:32 - Berlin-Neukölln 20:07 - Berlin Südkreuz (S) 20:15 - Berlin Jungfernheide (S) 20:35 - Berlin Beusselstraße 20:37 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:01 - Berlin Warschauer Straße 19:03 Berlin Zoologischer Garten (S) 19:23 - Berlin-Wannsee (S) 19:42 - Potsdam Griebnitzsee (S) 19:47 - Potsdam-Babelsberg 19:50 - Potsdam Hbf (S) 19:52 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:01 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:01 - Berlin Frankfurter Allee 19:03 Berlin-Wedding 19:18 - Berlin Hermannstraße 19:51 - Berlin Treptower Park 19:57 - Berlin Westhafen 20:20 - Berlin Beusselstraße 20:22 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:02 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:02 - Berlin-Rummelsburg 19:03 Berlin-Karlshorst (S) 19:09 - Berlin-Hirschgarten 19:18 - Berlin-Friedrichshagen 19:20 - Berlin-Rahnsdorf 19:25 - Erkner (S) 19:31 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:03 |
RE 7 (3730) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 19:03 - Königs Wusterhausen 19:21 - Zeesen 19:25 Bestensee 19:27 - Groß Köris 19:33 - Halbe 19:38 - Brand Tropical Islands 19:45 - Senftenberg 20:42 |
1 |
||
19:03 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:03 - Berlin Warschauer Straße 19:05 Berlin Hackescher Markt 19:16 - Berlin Bellevue 19:24 - Berlin-Tiergarten 19:26 - Berlin Zoologischer Garten (S) 19:28 - Berlin Charlottenburg (S) 19:32 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:03 |
RE 8 (62031) |
Wismar
Berlin Ostkreuz 19:03 - Berlin Ostbahnhof 19:06 - Berlin Alexanderplatz 19:10 - Berlin Friedrichstraße 19:14 Schwerin Mitte 21:55 - Schwerin Hbf 21:57 - Lübstorf 22:12 - Bad Kleinen 22:17 - Dorf Mecklenburg 22:26 - Wismar 22:37 |
2 |
||
19:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:04 - Berlin Nöldnerplatz 19:06 Berlin Springpfuhl 19:13 - Berlin-Marzahn 19:18 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 19:19 - Berlin Mehrower Allee 19:21 - Ahrensfelde (S) 19:24 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:05 - Berlin Treptower Park 19:07 Berlin Westend 19:37 - Berlin-Neukölln 20:12 - Berlin Südkreuz (S) 20:20 - Berlin Jungfernheide (S) 20:40 - Berlin Beusselstraße 20:42 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:06 - Berlin Frankfurter Allee 19:08 Berlin-Wedding 19:23 - Berlin Hermannstraße 19:56 - Berlin Treptower Park 20:02 - Berlin Westhafen 20:25 - Berlin Beusselstraße 20:27 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:07 |
RB 24 (18328) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 19:07 - Berlin-Lichtenberg 19:12 - Berlin-Hohenschönhausen 19:21 Bernau(b Berlin) 19:33 - Rüdnitz 19:38 - Biesenthal 19:42 - Melchow 19:46 - Eberswalde Hbf 19:54 |
14 |
||
19:07 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 19:07 - Berlin Nöldnerplatz 19:08 Berlin-Lichtenberg (S) 19:10 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 19:13 - Berlin-Biesdorf 19:16 - Berlin-Mahlsdorf (S) 19:22 - Hoppegarten(Mark) 19:29 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 19:08 - Berlin Warschauer Straße 19:10 Berlin Friedrichstraße (S) 19:21 - Berlin-Tiergarten 19:28 - Berlin Zoologischer Garten (S) 19:30 - Berlin Savignyplatz 19:32 - Berlin Westkreuz 19:37 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:08 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 19:08 - Berlin Treptower Park 19:10 Berlin Plänterwald 19:13 - Berlin Baumschulenweg 19:15 - Berlin-Schöneweide (S) 19:18 - Berlin-Johannisthal 19:20 - Wildau 19:42 Vorabinfo: Heute Nacht (Do/Fr) ab ca. 21:30 Uhr bis ca. 02:00 Uhr finden kurzfristige Bauarbeiten auf der S8 / S9 statt. Zwischen Treptower Park und Baumschulenweg wird ein Ersatzverkehr mit Bussen eingerichtet.
Berlin Ostkreuz (S) - Wildau: Bauarbeiten. Dal¹í informace
|
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 19:08 - Berlin Frankfurter Allee 19:10 Berlin Prenzlauer Allee 19:19 - Berlin-Pankow 19:27 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 19:29 - Berlin-Blankenburg 19:32 - Birkenwerder(b Berlin) 19:53 Vorabinfo: Heute Nacht (Do/Fr) ab ca. 21:30 Uhr bis ca. 02:00 Uhr finden kurzfristige Bauarbeiten auf der S8 / S9 statt. Zwischen Treptower Park und Baumschulenweg wird ein Ersatzverkehr mit Bussen eingerichtet.
Bauarbeiten in den Nächten 25./26.6. (Di/Mi) - 27./28.8. (Do/Fr) jeweils 22 - 1:30 Uhr: S8 fährt nur bis Blankenburg, zur Weiterfahrt nutzen Sie bitte die umgeleitete S1.
Berlin Ostkreuz (S) - Birkenwerder(b Berlin): Bauarbeiten. Dal¹í informace
|
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:10 - Berlin Treptower Park 19:12 Berlin Westend 19:42 - Berlin-Neukölln 20:17 - Berlin Südkreuz (S) 20:25 - Berlin Jungfernheide (S) 20:45 - Berlin Beusselstraße 20:47 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:11 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:11 - Berlin Frankfurter Allee 19:13 Berlin-Wedding 19:28 - Berlin Hermannstraße 20:01 - Berlin Treptower Park 20:07 - Berlin Westhafen 20:30 - Berlin Beusselstraße 20:32 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:11 - Berlin Warschauer Straße 19:13 Berlin Zoologischer Garten (S) 19:33 - Berlin-Wannsee (S) 19:52 - Potsdam Griebnitzsee (S) 19:57 - Potsdam-Babelsberg 20:00 - Potsdam Hbf (S) 20:02 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:12 | FEX19865 |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 19:12 - Flughafen BER 19:30 |
13 |
||
19:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:12 - Berlin-Rummelsburg 19:13 Berlin-Hirschgarten 19:28 - Berlin-Friedrichshagen 19:30 - Berlin-Rahnsdorf 19:35 - Berlin-Wilhelmshagen 19:38 - Erkner (S) 19:41 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:13 - Berlin Warschauer Straße 19:15 Berlin Heerstraße 19:47 - Berlin Olympiastadion 19:49 - Berlin-Pichelsberg 19:51 - Berlin-Stresow 19:55 - Berlin-Spandau (S) 19:57 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:14 - Berlin Nöldnerplatz 19:16 Berlin Springpfuhl 19:23 - Berlin-Marzahn 19:28 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 19:29 - Berlin Mehrower Allee 19:31 - Ahrensfelde (S) 19:34 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:15 |
RE 1 (73740) |
Eisenhüttenstadt
Berlin Ostkreuz 19:15 - Erkner 19:30 - Fangschleuse 19:35 - Hangelsberg 19:40 - Fürstenwalde(Spree) 19:47 - Frankfurt(Oder) 20:05 - Eisenhüttenstadt 20:22 |
1 |
||
19:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:15 - Berlin Treptower Park 19:17 Berlin Westend 19:47 - Berlin-Neukölln 20:22 - Berlin Südkreuz (S) 20:30 - Berlin Jungfernheide (S) 20:50 - Berlin Beusselstraße 20:52 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:16 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 19:16 - Berlin Warschauer Straße 19:18 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:16 - Berlin Frankfurter Allee 19:18 Berlin-Wedding 19:33 - Berlin Hermannstraße 20:06 - Berlin Treptower Park 20:12 - Berlin Westhafen 20:35 - Berlin Beusselstraße 20:37 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 19:17 - Berlin Nöldnerplatz 19:18 Hoppegarten(Mark) 19:39 - Neuenhagen(b Berlin) 19:41 - Fredersdorf(b Berlin) 19:46 - Strausberg (S) 19:53 - Strausberg Nord 20:04 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 19:18 - Berlin Warschauer Straße 19:20 Berlin-Tiergarten 19:38 - Berlin Zoologischer Garten (S) 19:40 - Berlin Savignyplatz 19:42 - Berlin Charlottenburg (S) 19:44 - Berlin Westkreuz 19:47 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:18 | S 85 |
Berlin-Waidmannslust
Berlin Ostkreuz (S) 19:18 - Berlin Frankfurter Allee 19:20 Berlin Storkower Str 19:22 - Berlin Landsberger Allee 19:24 - Berlin Greifswalder Str 19:27 - Berlin Prenzlauer Allee 19:29 - Berlin Schönhauser Allee 19:30 - Berlin Bornholmer Str. 19:33 - Berlin Wollankstraße 19:36 - Berlin-Schönholz 19:37 - Berlin-Wilhelmsruh 19:40 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 19:43 - Berlin-Waidmannslust 19:46 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
Jízda zru¹ena | |
19:18 | S 85 |
Berlin-Schöneweide (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:18 - Berlin Treptower Park 19:20 - Berlin Plänterwald 19:23 - Berlin Baumschulenweg 19:25 - Berlin-Schöneweide (S) 19:28 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:18 | FEX19858 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 19:18 - Berlin Gesundbrunnen 19:27 - Berlin Hbf 19:33 |
14 |
||
19:19 |
RB 32 (18231) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 19:19 - Berlin-Schöneweide 19:24 - Schönefeld(bei Berlin) 19:34 |
13 |
||
19:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 19:19 - Berlin Nöldnerplatz 19:20 Berlin-Lichtenberg (S) 19:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 19:25 - Berlin Springpfuhl 19:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 19:34 - Berlin-Wartenberg 19:36 |
4 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:20 |
RE 2 (3131) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 19:20 - Berlin Ostbahnhof 19:23 - Berlin Alexanderplatz 19:28 Berlin-Spandau 19:54 - Falkensee 20:05 - Finkenkrug 20:10 - Brieselang 20:14 - Nauen 20:23 |
2 |
||
19:20 |
RB 25 (61171) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 19:20 - Berlin-Lichtenberg 19:23 - Ahrensfelde 19:35 - Ahrensfelde Friedhof 19:37 - Ahrensfelde Nord 19:40 - Blumberg-Rehhahn 19:42 - Blumberg(b Berlin) 19:44 - Seefeld(Mark) 19:50 - Werneuchen 19:55 |
7 |
||
19:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:20 - Berlin Treptower Park 19:22 Berlin Westend 19:52 - Berlin-Neukölln 20:27 - Berlin Südkreuz (S) 20:35 - Berlin Jungfernheide (S) 20:55 - Berlin Beusselstraße 20:57 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:21 - Berlin Warschauer Straße 19:23 Berlin Zoologischer Garten (S) 19:43 - Berlin-Wannsee (S) 20:02 - Potsdam Griebnitzsee (S) 20:07 - Potsdam-Babelsberg 20:10 - Potsdam Hbf (S) 20:12 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:21 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:21 - Berlin Frankfurter Allee 19:23 Berlin-Wedding 19:38 - Berlin Hermannstraße 20:11 - Berlin Treptower Park 20:17 - Berlin Westhafen 20:40 - Berlin Beusselstraße 20:42 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:22 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:22 - Berlin-Rummelsburg 19:23 Berlin-Karlshorst (S) 19:29 - Berlin-Hirschgarten 19:38 - Berlin-Friedrichshagen 19:40 - Berlin-Rahnsdorf 19:45 - Erkner (S) 19:51 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:23 | S 3 |
Berlin-Grunewald
Berlin Ostkreuz (S) 19:23 - Berlin Warschauer Straße 19:25 Berlin Hackescher Markt 19:36 - Berlin Bellevue 19:44 - Berlin-Tiergarten 19:46 - Berlin Zoologischer Garten (S) 19:48 - Berlin-Grunewald 19:57 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:24 - Berlin Nöldnerplatz 19:26 Berlin Springpfuhl 19:33 - Berlin-Marzahn 19:38 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 19:39 - Berlin Mehrower Allee 19:41 - Ahrensfelde (S) 19:44 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:25 |
RE 1 (73787) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 19:25 - Berlin Ostbahnhof 19:29 - Berlin Alexanderplatz 19:33 - Berlin Friedrichstraße 19:36 Berlin-Wannsee 19:58 - Potsdam Hbf 20:05 - Potsdam Park Sanssouci 20:12 - Werder(Havel) 20:18 - Groß Kreutz 20:26 - Brandenburg Hbf 20:38 |
2 |
||
19:25 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:25 - Berlin Treptower Park 19:27 Berlin Westend 19:57 - Berlin-Neukölln 20:32 - Berlin Südkreuz (S) 20:40 - Berlin Jungfernheide (S) 21:00 - Berlin Beusselstraße 21:02 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:26 |
RB 23 (18169) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 19:26 - Flughafen BER 19:46 |
1 |
||
19:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:26 - Berlin Frankfurter Allee 19:28 Berlin-Wedding 19:43 - Berlin Hermannstraße 20:16 - Berlin Treptower Park 20:22 - Berlin Westhafen 20:45 - Berlin Beusselstraße 20:47 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:27 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:27 - Berlin Nöldnerplatz 19:28 Berlin-Lichtenberg (S) 19:30 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 19:33 - Berlin-Biesdorf 19:36 - Berlin-Kaulsdorf 19:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 19:42 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 19:28 - Berlin Warschauer Straße 19:30 Berlin Friedrichstraße (S) 19:41 - Berlin-Tiergarten 19:48 - Berlin Zoologischer Garten (S) 19:50 - Berlin Savignyplatz 19:52 - Berlin Westkreuz 19:57 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:28 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 19:28 - Berlin Treptower Park 19:30 Berlin Plänterwald 19:33 - Berlin Baumschulenweg 19:35 - Berlin-Schöneweide (S) 19:38 - Berlin-Johannisthal 19:40 - Berlin-Grünau 19:47 Vorabinfo: Heute Nacht (Do/Fr) ab ca. 21:30 Uhr bis ca. 02:00 Uhr finden kurzfristige Bauarbeiten auf der S8 / S9 statt. Zwischen Treptower Park und Baumschulenweg wird ein Ersatzverkehr mit Bussen eingerichtet.
Berlin Ostkreuz (S) - Berlin-Grünau: Bauarbeiten. Dal¹í informace
|
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 19:28 - Berlin Frankfurter Allee 19:30 Berlin Prenzlauer Allee 19:39 - Berlin-Pankow 19:47 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 19:49 - Berlin-Blankenburg 19:52 - Birkenwerder(b Berlin) 20:15 Vorabinfo: Heute Nacht (Do/Fr) ab ca. 21:30 Uhr bis ca. 02:00 Uhr finden kurzfristige Bauarbeiten auf der S8 / S9 statt. Zwischen Treptower Park und Baumschulenweg wird ein Ersatzverkehr mit Bussen eingerichtet.
Bauarbeiten in den Nächten 25./26.6. (Di/Mi) - 27./28.8. (Do/Fr) jeweils 22 - 1:30 Uhr: S8 fährt nur bis Blankenburg, zur Weiterfahrt nutzen Sie bitte die umgeleitete S1.
Berlin Ostkreuz (S) - Birkenwerder(b Berlin): Bauarbeiten. Dal¹í informace
|
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:30 - Berlin Treptower Park 19:32 Berlin Westend 20:02 - Berlin-Neukölln 20:37 - Berlin Südkreuz (S) 20:45 - Berlin Jungfernheide (S) 21:05 - Berlin Beusselstraße 21:07 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:31 |
RB 23 (18168) |
Berlin-Charlottenburg
Berlin Ostkreuz 19:31 - Berlin Ostbahnhof 19:34 - Berlin Alexanderplatz 19:41 - Berlin Friedrichstraße 19:45 - Berlin Hbf 19:48 - Berlin Zoologischer Garten 19:54 - Berlin-Charlottenburg 19:58 |
2 |
||
19:31 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:31 - Berlin Frankfurter Allee 19:33 Berlin-Wedding 19:48 - Berlin Hermannstraße 20:21 - Berlin Treptower Park 20:27 - Berlin Westhafen 20:50 - Berlin Beusselstraße 20:52 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:31 - Berlin Warschauer Straße 19:33 Berlin Zoologischer Garten (S) 19:53 - Berlin-Wannsee (S) 20:12 - Potsdam Griebnitzsee (S) 20:17 - Potsdam-Babelsberg 20:20 - Potsdam Hbf (S) 20:22 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:31 |
RE 1 (73782) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 19:31 - Erkner 19:46 - Fangschleuse 19:51 - Fürstenwalde(Spree) 20:01 Berkenbrück 20:07 - Briesen(Mark) 20:13 - Jacobsdorf(Mark) 20:18 - Pillgram 20:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 20:25 - Frankfurt(Oder) 20:31 |
1 |
||
19:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:32 - Berlin-Rummelsburg 19:33 Berlin-Hirschgarten 19:48 - Berlin-Friedrichshagen 19:50 - Berlin-Rahnsdorf 19:55 - Berlin-Wilhelmshagen 19:58 - Erkner (S) 20:01 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:33 |
RB 26 (5179) |
Küstrin-Kietz
Berlin Ostkreuz 19:33 - Berlin-Lichtenberg 19:36 - Berlin-Mahlsdorf 19:45 - Strausberg 19:56 Herrensee 20:01 - Rehfelde 20:04 - Seelow-Gusow 20:30 - Werbig 20:34 - Gorgast 20:44 - Küstrin-Kietz 20:48 |
8 |
||
19:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:33 - Berlin Warschauer Straße 19:35 Berlin Heerstraße 20:07 - Berlin Olympiastadion 20:09 - Berlin-Pichelsberg 20:11 - Berlin-Stresow 20:15 - Berlin-Spandau (S) 20:17 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 19:34 - Berlin Nöldnerplatz 19:36 Berlin Springpfuhl 19:43 - Berlin-Marzahn 19:48 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 19:49 - Berlin Mehrower Allee 19:51 - Ahrensfelde (S) 19:54 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:35 - Berlin Treptower Park 19:37 Berlin Westend 20:07 - Berlin-Neukölln 20:42 - Berlin Südkreuz (S) 20:50 - Berlin Jungfernheide (S) 21:10 - Berlin Beusselstraße 21:12 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:36 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 19:36 - Berlin Warschauer Straße 19:38 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 19:36 - Berlin Frankfurter Allee 19:38 Berlin-Wedding 19:53 - Berlin Hermannstraße 20:26 - Berlin Treptower Park 20:32 - Berlin Westhafen 20:55 - Berlin Beusselstraße 20:57 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
||
19:37 |
RB 32 (18228) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 19:37 - Berlin-Lichtenberg 19:41 - Berlin-Hohenschönhausen 19:49 - Oranienburg 20:09 |
14 |
||
19:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 19:37 - Berlin Nöldnerplatz 19:38 Hoppegarten(Mark) 19:59 - Neuenhagen(b Berlin) 20:01 - Fredersdorf(b Berlin) 20:06 - Strausberg (S) 20:13 - Strausberg Nord 20:24 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
||
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz (S)
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|
V¹echny informace bez záruky.
O tomto spojení jsou k dispozici aktuální dùle¾ité informace (napø. pøípoj je ohro¾ený, jízda je zru¹ena).