Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 15:49 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | Aktuálnì | |
---|---|---|---|---|---|
døíve | |||||
15:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 15:48 - Berlin Frankfurter Allee 15:50 Berlin-Pankow-Heinersdorf 16:09 - Berlin-Blankenburg 16:12 - Mühlenbeck-Mönchmühle 16:21 - Bergfelde(b Berlin) 16:27 - Birkenwerder(b Berlin) 16:33 |
12 |
15:49 | |
15:48 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 15:48 - Berlin Treptower Park 15:50 Berlin Plänterwald 15:53 - Berlin-Schöneweide (S) 15:58 - Berlin-Johannisthal 16:00 - Berlin-Adlershof 16:03 - Berlin-Grünau 16:07 |
11 |
15:56 | |
15:49 | aktuální èas | ||||
15:50 |
RB 12 (61123) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 15:50 - Berlin-Lichtenberg 15:53 - Berlin-Hohenschönhausen 16:02 - Oranienburg 16:21 Löwenberg(Mark) 16:39 - Bergsdorf 16:48 - Zehdenick(Mark) 16:54 - Zehdenick-Neuhof 17:01 - Vogelsang(Kr Oberhavel) 17:05 - Templin Stadt 17:19 |
7 Berlin Ostkreuz |
15:50 | |
15:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:50 - Berlin Treptower Park 15:52 Berlin Südkreuz (S) 16:05 - Berlin-Schöneberg 16:07 - Berlin Westkreuz 16:18 - Berlin Westend 17:22 - Berlin Beusselstraße 17:27 |
11 |
15:51 | |
15:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:51 - Berlin Warschauer Straße 15:53 Berlin Friedrichstraße (S) 16:03 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:06 - Berlin Bellevue 16:09 - Berlin-Grunewald 16:22 - Potsdam Hbf (S) 16:42 |
6 |
15:51 | |
15:51 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:51 - Berlin Frankfurter Allee 15:53 Berlin Greifswalder Str 15:59 - Berlin Prenzlauer Allee 16:01 - Berlin Schönhauser Allee 16:03 - Berlin-Wedding 17:08 - Berlin Beusselstraße 17:12 |
12 |
15:51 | |
15:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:52 - Berlin-Rummelsburg 15:53 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:55 - Berlin-Karlshorst (S) 15:59 - Berlin-Wuhlheide 16:02 - Berlin-Köpenick 16:05 - Erkner (S) 16:21 |
3 |
15:52 | |
15:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:53 - Berlin Warschauer Straße 15:55 Berlin Hackescher Markt 16:04 - Berlin Friedrichstraße (S) 16:06 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:09 - Berlin Westkreuz 16:22 - Berlin-Spandau (S) 16:37 |
6 |
15:53 | |
15:54 |
RB 24 (18323) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 15:54 - Berlin-Schöneweide 16:00 - Schönefeld(bei Berlin) 16:10 |
13 Berlin Ostkreuz |
15:55 | |
15:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:54 - Berlin Nöldnerplatz 15:56 Berlin-Lichtenberg (S) 15:58 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:00 - Berlin Springpfuhl 16:03 - Berlin Poelchaustr. 16:06 - Ahrensfelde (S) 16:14 |
3 |
15:54 | |
15:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:55 - Berlin Treptower Park 15:57 Berlin Südkreuz (S) 16:10 - Berlin-Schöneberg 16:12 - Berlin Westkreuz 16:23 - Berlin Westend 17:27 - Berlin Beusselstraße 17:32 |
11 |
15:55 | |
15:56 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 15:56 - Berlin Warschauer Straße 15:58 |
5 |
15:56 | |
15:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:56 - Berlin Frankfurter Allee 15:58 Berlin Greifswalder Str 16:04 - Berlin Prenzlauer Allee 16:06 - Berlin Schönhauser Allee 16:08 - Berlin-Wedding 17:13 - Berlin Beusselstraße 17:17 |
12 |
15:56 | |
15:57 |
RE 7 (3729) |
Bad Belzig
Berlin Ostkreuz 15:57 - Berlin Ostbahnhof 16:00 - Berlin Alexanderplatz 16:05 Berlin Friedrichstraße 16:09 - Berlin Hbf 16:12 - Berlin Zoologischer Garten 16:19 - Berlin-Charlottenburg 16:23 - Bad Belzig 17:17 |
2 Berlin Ostkreuz |
15:58 | |
15:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 15:57 - Berlin Nöldnerplatz 15:58 Berlin-Lichtenberg (S) 16:00 - Berlin Wuhletal 16:08 - Berlin-Kaulsdorf 16:10 - Berlin-Mahlsdorf (S) 16:12 - Strausberg Nord 16:44 |
3 |
15:57 | |
15:57 |
RE 8 (62020) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 15:57 - Flughafen BER 16:15 |
1 Berlin Ostkreuz |
15:57 | |
15:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 15:58 - Berlin Warschauer Straße 16:00 Berlin Ostbahnhof (S) 16:02 - Berlin Hackescher Markt 16:09 - Berlin Friedrichstraße (S) 16:11 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:14 - Berlin Westkreuz 16:27 |
6 |
15:58 | |
15:58 | S 85 |
Berlin-Schöneweide (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:58 - Berlin Treptower Park 16:00 - Berlin Plänterwald 16:03 - Berlin Baumschulenweg 16:05 - Berlin-Schöneweide (S) 16:08 |
11 |
15:59 | |
15:58 | S 85 |
Berlin-Pankow
Berlin Ostkreuz (S) 15:58 - Berlin Frankfurter Allee 16:00 Berlin Storkower Str 16:02 - Berlin Prenzlauer Allee 16:09 - Berlin Schönhauser Allee 16:10 - Berlin Bornholmer Str. 16:13 - Berlin-Pankow 16:18 |
12 |
15:58 | |
15:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 15:59 - Berlin Nöldnerplatz 16:00 Berlin-Lichtenberg (S) 16:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:05 - Berlin Springpfuhl 16:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 16:14 - Berlin-Wartenberg 16:16 |
4 |
15:59 | |
16:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:00 - Berlin Treptower Park 16:02 Berlin Südkreuz (S) 16:15 - Berlin-Schöneberg 16:17 - Berlin Westkreuz 16:28 - Berlin Westend 17:32 - Berlin Beusselstraße 17:37 |
11 |
16:00 | |
16:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:01 - Berlin Warschauer Straße 16:03 Berlin Friedrichstraße (S) 16:13 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:16 - Berlin Bellevue 16:19 - Berlin-Grunewald 16:32 - Potsdam Hbf (S) 16:52 |
6 |
16:01 | |
16:02 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:02 - Berlin-Rummelsburg 16:03 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 16:05 - Berlin-Karlshorst (S) 16:09 - Berlin-Friedrichshagen 16:20 - Berlin-Wilhelmshagen 16:28 - Erkner (S) 16:31 |
3 |
16:02 | |
16:03 |
RE 7 (3724) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 16:03 - Königs Wusterhausen 16:21 - Zeesen 16:25 Bestensee 16:27 - Groß Köris 16:33 - Halbe 16:38 - Lübben(Spreewald) 16:56 - Senftenberg 17:42 |
1 Berlin Ostkreuz |
16:03 | |
16:03 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:03 - Berlin Warschauer Straße 16:05 - Berlin Ostbahnhof (S) 16:07 |
5 |
16:03 | |
16:03 |
RE 8 (62025) |
Wittenberge
Berlin Ostkreuz 16:03 - Berlin Ostbahnhof 16:06 - Berlin Alexanderplatz 16:10 - Berlin Friedrichstraße 16:14 Nauen 16:54 - Paulinenaue 17:08 - Friesack(Mark) 17:16 - Glöwen 17:40 - Bad Wilsnack 17:47 - Wittenberge 17:57 |
2 Berlin Ostkreuz |
16:04 | |
16:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:04 - Berlin Nöldnerplatz 16:06 Berlin-Lichtenberg (S) 16:08 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:10 - Berlin Springpfuhl 16:13 - Berlin Poelchaustr. 16:16 - Ahrensfelde (S) 16:24 |
3 |
16:04 | |
16:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:06 - Berlin Frankfurter Allee 16:08 Berlin Greifswalder Str 16:14 - Berlin Prenzlauer Allee 16:16 - Berlin Schönhauser Allee 16:18 - Berlin-Wedding 17:23 - Berlin Beusselstraße 17:27 |
12 |
16:06 | |
16:07 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:07 - Berlin Nöldnerplatz 16:08 Berlin-Lichtenberg (S) 16:10 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:13 - Berlin Wuhletal 16:18 - Berlin-Kaulsdorf 16:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 16:24 |
3 |
16:07 | |
16:08 |
RB 24 (18322) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 16:08 - Berlin-Lichtenberg 16:12 - Berlin-Hohenschönhausen 16:21 Bernau(b Berlin) 16:35 - Rüdnitz 16:40 - Biesenthal 16:44 - Melchow 16:48 - Eberswalde Hbf 16:56 |
14 Berlin Ostkreuz |
16:10, Dùvod: zpo¾dìní pøedchozí jízdy |
|
16:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 16:08 - Berlin Warschauer Straße 16:10 Berlin Friedrichstraße (S) 16:21 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:24 - Berlin Bellevue 16:26 - Berlin Charlottenburg (S) 16:34 - Berlin Westkreuz 16:37 |
6 |
16:08 | |
16:08 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 16:08 - Berlin Treptower Park 16:10 Berlin Plänterwald 16:13 - Berlin Baumschulenweg 16:15 - Berlin-Schöneweide (S) 16:18 - Berlin-Adlershof 16:23 - Berlin-Grünau 16:27 |
11 |
16:08 | |
16:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 16:08 - Berlin Frankfurter Allee 16:10 Berlin Prenzlauer Allee 16:19 - Berlin Schönhauser Allee 16:20 - Berlin Bornholmer Str. 16:23 - Bergfelde(b Berlin) 16:47 - Birkenwerder(b Berlin) 16:53 |
12 |
16:08 | |
16:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:10 - Berlin Treptower Park 16:12 Berlin Südkreuz (S) 16:25 - Berlin-Schöneberg 16:27 - Berlin Westkreuz 16:38 - Berlin Westend 17:42 - Berlin Beusselstraße 17:47 |
11 |
16:10 | |
16:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:11 - Berlin Warschauer Straße 16:13 Berlin Friedrichstraße (S) 16:23 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:26 - Berlin Bellevue 16:29 - Berlin-Grunewald 16:42 - Potsdam Hbf (S) 17:02 |
6 |
16:11 | |
16:11 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:11 - Berlin Frankfurter Allee 16:13 Berlin Greifswalder Str 16:19 - Berlin Prenzlauer Allee 16:21 - Berlin Schönhauser Allee 16:23 - Berlin-Wedding 17:28 - Berlin Beusselstraße 17:32 |
12 |
16:11 | |
16:12 | FEX19853 |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 16:12 - Flughafen BER 16:30 |
13 Berlin Ostkreuz |
16:12 | |
16:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:12 - Berlin-Rummelsburg 16:13 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 16:15 - Berlin-Karlshorst (S) 16:19 - Berlin-Wuhlheide 16:22 - Berlin-Köpenick 16:25 - Erkner (S) 16:41 |
3 |
16:12 | |
16:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:13 - Berlin Warschauer Straße 16:15 Berlin Hackescher Markt 16:24 - Berlin Friedrichstraße (S) 16:26 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:29 - Berlin Westkreuz 16:42 - Berlin-Spandau (S) 16:57 |
6 |
16:13 | |
16:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:14 - Berlin Nöldnerplatz 16:16 Berlin-Lichtenberg (S) 16:18 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:20 - Berlin Springpfuhl 16:23 - Berlin Poelchaustr. 16:26 - Ahrensfelde (S) 16:34 |
3 |
16:14 | |
16:15 |
RE 1 (73734) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 16:15 - Erkner 16:30 - Fangschleuse 16:35 - Hangelsberg 16:40 - Fürstenwalde(Spree) 16:47 - Frankfurt(Oder) 17:05 |
1 Berlin Ostkreuz |
16:15 | |
16:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:15 - Berlin Treptower Park 16:17 Berlin Südkreuz (S) 16:30 - Berlin-Schöneberg 16:32 - Berlin Westkreuz 16:43 - Berlin Westend 17:47 - Berlin Beusselstraße 17:52 |
11 |
16:15 | |
16:16 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 16:16 - Berlin Warschauer Straße 16:18 |
5 |
16:16 | |
16:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:16 - Berlin Frankfurter Allee 16:18 Berlin Greifswalder Str 16:24 - Berlin Prenzlauer Allee 16:26 - Berlin Schönhauser Allee 16:28 - Berlin-Wedding 17:33 - Berlin Beusselstraße 17:37 |
12 |
16:16 | |
16:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 16:17 - Berlin Nöldnerplatz 16:18 Berlin-Lichtenberg (S) 16:20 - Berlin Wuhletal 16:28 - Berlin-Kaulsdorf 16:30 - Berlin-Mahlsdorf (S) 16:32 - Strausberg Nord 17:04 |
3 |
16:17 | |
16:17 | FEX19846 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 16:17 - Berlin Gesundbrunnen 16:27 - Berlin Hbf 16:33 |
14 Berlin Ostkreuz |
16:17 | |
16:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 16:18 - Berlin Warschauer Straße 16:20 Berlin Ostbahnhof (S) 16:22 - Berlin Hackescher Markt 16:29 - Berlin Friedrichstraße (S) 16:31 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:34 - Berlin Westkreuz 16:47 |
6 |
16:20 | |
16:18 | S 85 |
Berlin-Schöneweide (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:18 - Berlin Treptower Park 16:20 - Berlin Plänterwald 16:23 - Berlin Baumschulenweg 16:25 - Berlin-Schöneweide (S) 16:28 |
11 |
16:18 | |
16:18 | S 85 |
Berlin-Pankow
Berlin Ostkreuz (S) 16:18 - Berlin Frankfurter Allee 16:20 Berlin Storkower Str 16:22 - Berlin Prenzlauer Allee 16:29 - Berlin Schönhauser Allee 16:30 - Berlin Bornholmer Str. 16:33 - Berlin-Pankow 16:38 |
12 |
||
16:19 |
RB 32 (18225) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 16:19 - Berlin-Schöneweide 16:24 - Schönefeld(bei Berlin) 16:34 |
13 Berlin Ostkreuz |
16:19 | |
16:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 16:19 - Berlin Nöldnerplatz 16:20 Berlin-Lichtenberg (S) 16:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:25 - Berlin Springpfuhl 16:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 16:34 - Berlin-Wartenberg 16:36 |
4 |
||
16:20 |
RE 2 (3125) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 16:20 - Berlin Ostbahnhof 16:23 - Berlin Alexanderplatz 16:28 Berlin-Spandau 16:54 - Albrechtshof 17:00 - Seegefeld 17:02 - Falkensee 17:05 - Nauen 17:23 |
2 Berlin Ostkreuz |
16:22 | |
16:20 |
RB 25 (61165) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 16:20 - Berlin-Lichtenberg 16:23 - Ahrensfelde 16:35 - Ahrensfelde Friedhof 16:37 - Ahrensfelde Nord 16:40 - Blumberg-Rehhahn 16:42 - Blumberg(b Berlin) 16:44 - Seefeld(Mark) 16:50 - Werneuchen 16:55 |
7 Berlin Ostkreuz |
||
16:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:20 - Berlin Treptower Park 16:22 Berlin Südkreuz (S) 16:35 - Berlin-Schöneberg 16:37 - Berlin Westkreuz 16:48 - Berlin Westend 17:52 - Berlin Beusselstraße 17:57 |
11 |
16:20 | |
16:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:21 - Berlin Warschauer Straße 16:23 Berlin Friedrichstraße (S) 16:33 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:36 - Berlin Bellevue 16:39 - Berlin-Grunewald 16:52 - Potsdam Hbf (S) 17:12 |
6 |
16:21 | |
16:22 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:22 - Berlin-Rummelsburg 16:23 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 16:25 - Berlin-Karlshorst (S) 16:29 - Berlin-Friedrichshagen 16:40 - Berlin-Wilhelmshagen 16:48 - Erkner (S) 16:51 |
3 |
||
16:23 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:23 - Berlin Warschauer Straße 16:25 - Berlin Ostbahnhof (S) 16:27 |
5 |
16:23 | |
16:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:24 - Berlin Nöldnerplatz 16:26 Berlin-Lichtenberg (S) 16:28 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:30 - Berlin Springpfuhl 16:33 - Berlin Poelchaustr. 16:36 - Ahrensfelde (S) 16:44 |
3 |
16:24 | |
16:26 |
RB 23 (18163) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 16:26 - Flughafen BER 16:46 |
1 Berlin Ostkreuz |
16:26 | |
16:26 |
RE 1 (73781) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 16:26 - Berlin Ostbahnhof 16:29 - Berlin Alexanderplatz 16:33 - Berlin Friedrichstraße 16:36 Berlin-Wannsee 16:58 - Potsdam Hbf 17:05 - Potsdam Charlottenhof 17:09 - Potsdam Park Sanssouci 17:12 - Götz 17:30 - Brandenburg Hbf 17:38 |
2 Berlin Ostkreuz |
16:26 | |
16:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:26 - Berlin Frankfurter Allee 16:28 Berlin Greifswalder Str 16:34 - Berlin Prenzlauer Allee 16:36 - Berlin Schönhauser Allee 16:38 - Berlin-Wedding 17:43 - Berlin Beusselstraße 17:47 |
12 |
16:26 | |
16:27 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:27 - Berlin Nöldnerplatz 16:28 Berlin-Lichtenberg (S) 16:30 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:33 - Berlin Wuhletal 16:38 - Berlin-Kaulsdorf 16:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 16:44 |
3 |
16:27 | |
16:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 16:28 - Berlin Warschauer Straße 16:30 Berlin Friedrichstraße (S) 16:41 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:44 - Berlin Bellevue 16:46 - Berlin Charlottenburg (S) 16:54 - Berlin Westkreuz 16:57 |
6 |
||
16:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 16:28 - Berlin Frankfurter Allee 16:30 Berlin-Pankow 16:47 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 16:49 - Berlin-Blankenburg 16:52 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 17:10 - Birkenwerder(b Berlin) 17:13 |
12 |
||
16:28 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 16:28 - Berlin Treptower Park 16:30 Berlin Plänterwald 16:33 - Berlin Baumschulenweg 16:35 - Berlin-Schöneweide (S) 16:38 - Berlin-Adlershof 16:43 - Berlin-Grünau 16:47 |
11 |
16:28 | |
16:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:30 - Berlin Treptower Park 16:32 Berlin Südkreuz (S) 16:45 - Berlin-Schöneberg 16:47 - Berlin Westkreuz 16:58 - Berlin Westend 18:02 - Berlin Beusselstraße 18:07 |
11 |
||
16:31 |
RB 23 (18162) |
Berlin Zoologischer Garten
Berlin Ostkreuz 16:31 - Berlin Ostbahnhof 16:34 - Berlin Alexanderplatz 16:41 - Berlin Friedrichstraße 16:45 - Berlin Hbf 16:48 - Berlin Zoologischer Garten 16:55 |
2 Berlin Ostkreuz |
16:32 | |
16:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:31 - Berlin Warschauer Straße 16:33 Berlin Friedrichstraße (S) 16:43 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:46 - Berlin Bellevue 16:49 - Berlin-Grunewald 17:02 - Potsdam Hbf (S) 17:22 |
6 |
||
16:31 |
RE 1 (73776) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 16:31 - Erkner 16:46 - Fangschleuse 16:51 - Fürstenwalde(Spree) 17:01 Berkenbrück 17:07 - Briesen(Mark) 17:13 - Jacobsdorf(Mark) 17:18 - Pillgram 17:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 17:25 - Frankfurt(Oder) 17:31 |
1 Berlin Ostkreuz |
16:31 | |
16:31 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:31 - Berlin Frankfurter Allee 16:33 Berlin Greifswalder Str 16:39 - Berlin Prenzlauer Allee 16:41 - Berlin Schönhauser Allee 16:43 - Berlin-Wedding 17:48 - Berlin Beusselstraße 17:52 |
12 |
16:31 | |
16:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:32 - Berlin-Rummelsburg 16:33 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 16:35 - Berlin-Karlshorst (S) 16:39 - Berlin-Wuhlheide 16:42 - Berlin-Köpenick 16:45 - Erkner (S) 17:01 |
3 |
16:32 | |
16:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:33 - Berlin Warschauer Straße 16:35 Berlin Hackescher Markt 16:44 - Berlin Friedrichstraße (S) 16:46 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:49 - Berlin Westkreuz 17:02 - Berlin-Spandau (S) 17:17 |
6 |
||
16:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:34 - Berlin Nöldnerplatz 16:36 Berlin-Lichtenberg (S) 16:38 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:40 - Berlin Springpfuhl 16:43 - Berlin Poelchaustr. 16:46 - Ahrensfelde (S) 16:54 |
3 |
16:34 | |
16:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:35 - Berlin Treptower Park 16:37 Berlin Südkreuz (S) 16:50 - Berlin-Schöneberg 16:52 - Berlin Westkreuz 17:03 - Berlin Westend 18:07 - Berlin Beusselstraße 18:12 |
11 |
||
16:36 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 16:36 - Berlin Warschauer Straße 16:38 |
5 |
||
16:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:36 - Berlin Frankfurter Allee 16:38 Berlin Greifswalder Str 16:44 - Berlin Prenzlauer Allee 16:46 - Berlin Schönhauser Allee 16:48 - Berlin-Wedding 17:53 - Berlin Beusselstraße 17:57 |
12 |
16:36 | |
16:37 |
RB 32 (18222) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 16:37 - Berlin-Lichtenberg 16:41 - Berlin-Hohenschönhausen 16:49 - Oranienburg 17:09 |
14 Berlin Ostkreuz |
||
16:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 16:37 - Berlin Nöldnerplatz 16:38 Berlin-Lichtenberg (S) 16:40 - Berlin Wuhletal 16:48 - Berlin-Kaulsdorf 16:50 - Berlin-Mahlsdorf (S) 16:52 - Strausberg Nord 17:24 |
3 |
||
16:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 16:38 - Berlin Warschauer Straße 16:40 Berlin Ostbahnhof (S) 16:42 - Berlin Hackescher Markt 16:49 - Berlin Friedrichstraße (S) 16:51 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:54 - Berlin Westkreuz 17:07 |
6 |
16:38 | |
16:38 | S 85 |
Berlin-Schöneweide (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:38 - Berlin Treptower Park 16:40 - Berlin Plänterwald 16:43 - Berlin Baumschulenweg 16:45 - Berlin-Schöneweide (S) 16:48 |
11 |
||
16:38 | S 85 |
Berlin-Pankow
Berlin Ostkreuz (S) 16:38 - Berlin Frankfurter Allee 16:40 Berlin Storkower Str 16:42 - Berlin Prenzlauer Allee 16:49 - Berlin Schönhauser Allee 16:50 - Berlin Bornholmer Str. 16:53 - Berlin-Pankow 16:58 |
12 |
||
16:39 |
RE 2 (3124) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 16:39 - Königs Wusterhausen 17:02 - Brand Tropical Islands 17:17 Lübben(Spreewald) 17:25 - Lübbenau(Spreewald) 17:32 - Raddusch 17:37 - Vetschau 17:41 - Cottbus Hbf 17:54 |
1 Berlin Ostkreuz |
16:39 | |
16:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 16:39 - Berlin Nöldnerplatz 16:40 Berlin-Lichtenberg (S) 16:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:45 - Berlin Springpfuhl 16:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 16:54 - Berlin-Wartenberg 16:56 |
4 |
||
16:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:40 - Berlin Treptower Park 16:42 Berlin Südkreuz (S) 16:55 - Berlin-Schöneberg 16:57 - Berlin Westkreuz 17:08 - Berlin Westend 18:12 - Berlin Beusselstraße 18:17 |
11 |
||
16:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:41 - Berlin Warschauer Straße 16:43 Berlin Friedrichstraße (S) 16:53 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:56 - Berlin Bellevue 16:59 - Berlin-Grunewald 17:12 - Potsdam Hbf (S) 17:32 |
6 |
||
16:41 | FEX19855 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 16:41 - Flughafen BER 17:00 - Birkengrund 17:20 - Ludwigsfelde 17:24 |
13 Berlin Ostkreuz |
16:41 | |
16:42 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:42 - Berlin-Rummelsburg 16:43 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 16:45 - Berlin-Karlshorst (S) 16:49 - Berlin-Friedrichshagen 17:00 - Berlin-Wilhelmshagen 17:08 - Erkner (S) 17:11 |
3 |
||
16:43 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:43 - Berlin Warschauer Straße 16:45 - Berlin Ostbahnhof (S) 16:47 |
5 |
||
16:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:44 - Berlin Nöldnerplatz 16:46 Berlin-Lichtenberg (S) 16:48 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:50 - Berlin Springpfuhl 16:53 - Berlin Poelchaustr. 16:56 - Ahrensfelde (S) 17:04 |
3 |
16:44 | |
16:45 |
RE 1 (73741) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 16:45 - Berlin Ostbahnhof 16:48 - Berlin Alexanderplatz 16:53 - Berlin Friedrichstraße 16:56 Brandenburg Hbf 17:53 - Kirchmöser 18:01 - Wusterwitz 18:05 - Genthin 18:14 - Magdeburg-Neustadt 18:43 - Magdeburg Hbf 18:47 |
2 Berlin Ostkreuz |
16:45 | |
16:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:46 - Berlin Frankfurter Allee 16:48 Berlin Greifswalder Str 16:54 - Berlin Prenzlauer Allee 16:56 - Berlin Schönhauser Allee 16:58 - Berlin-Wedding 18:03 - Berlin Beusselstraße 18:07 |
12 |
||
16:47 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:47 - Berlin Nöldnerplatz 16:48 Berlin-Lichtenberg (S) 16:50 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:53 - Berlin Wuhletal 16:58 - Berlin-Kaulsdorf 17:00 - Berlin-Mahlsdorf (S) 17:04 |
3 |
||
16:48 | FEX19848 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 16:48 - Berlin Gesundbrunnen 16:56 - Berlin Hbf 17:03 |
14 Berlin Ostkreuz |
||
16:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 16:48 - Berlin Warschauer Straße 16:50 Berlin Friedrichstraße (S) 17:01 - Berlin Hbf (S-Bahn) 17:04 - Berlin Bellevue 17:06 - Berlin Charlottenburg (S) 17:14 - Berlin Westkreuz 17:17 |
6 |
||
16:48 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 16:48 - Berlin Treptower Park 16:50 Berlin Plänterwald 16:53 - Berlin Baumschulenweg 16:55 - Berlin-Schöneweide (S) 16:58 - Berlin-Adlershof 17:03 - Berlin-Grünau 17:07 |
11 |
||
16:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 16:48 - Berlin Frankfurter Allee 16:50 Berlin Prenzlauer Allee 16:59 - Berlin Schönhauser Allee 17:00 - Berlin Bornholmer Str. 17:03 - Bergfelde(b Berlin) 17:27 - Birkenwerder(b Berlin) 17:33 |
12 |
||
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|