Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Berlin Potsdamer Platz (S) v 06:08 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
06:07 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:07 - Berlin Anhalter Bf 06:09 Berlin Yorckstr.(S2) 06:11 - Berlin Südkreuz (S) 06:14 - Berlin Priesterweg 06:17 - Berlin-Lichterfelde Süd 06:27 - Teltow Stadt 06:31 |
11 |
06:08 | |
06:08 | aktuální čas | ||||
06:08 |
RE 4 (3164) |
Jüterbog
Berlin Potsdamer Platz 06:08 - Berlin Südkreuz 06:11 - Berlin-Lichterfelde Ost 06:18 Ludwigsfelde 06:27 - Trebbin 06:37 - Woltersdorf/Nuthe-Urstromtal 06:44 - Luckenwalde 06:48 - Jüterbog 06:56 |
1 Berlin Potsdamer Platz |
06:08 | |
06:09 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:09 - Berlin Anhalter Bf 06:11 Berlin Yorckstr.(S1) 06:14 - Berlin Julius-Leber-Brücke 06:16 - Berlin-Schöneberg 06:18 - Berlin-Schlachtensee 06:37 - Berlin-Wannsee (S) 06:41 |
11 |
06:09 | |
06:09 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:09 - Berlin Brandenburger Tor 06:10 Berlin Gesundbrunnen(S) 06:21 - Berlin Bornholmer Str. 06:23 - Berlin Wollankstraße 06:26 - Berlin-Schönholz 06:27 - Hennigsdorf (S) 06:47 |
14 |
06:09 | |
06:12 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:12 - Berlin Anhalter Bf 06:14 Berlin Priesterweg 06:22 - Berlin Attilastr. 06:24 - Berlin-Marienfelde 06:28 - Berlin Buckower Chaussee 06:30 - Berlin-Lichtenrade 06:35 |
11 |
06:13 | |
06:13 |
RB 14 (18601) |
Berlin Südkreuz
Berlin Potsdamer Platz 06:13 - Berlin Südkreuz 06:17 |
1 Berlin Potsdamer Platz |
06:13 | |
06:14 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:14 - Berlin Brandenburger Tor 06:15 Berlin Humboldthain 06:24 - Berlin Gesundbrunnen(S) 06:26 - Berlin Bornholmer Str. 06:28 - Berlin-Pankow 06:30 - Bernau (S) 06:54 |
14 |
06:14 | |
06:16 |
RE 5 (3503) |
Berlin Südkreuz
Berlin Potsdamer Platz 06:16 - Berlin Südkreuz 06:20 |
2 Berlin Potsdamer Platz |
06:16 | |
06:16 | S 1 |
Berlin-Frohnau
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:16 - Berlin Brandenburger Tor 06:18 Berlin Friedrichstraße (S) 06:20 - Berlin Oranienburger Straße 06:22 - Berlin Nordbahnhof 06:24 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 06:40 - Berlin-Waidmannslust 06:43 - Berlin-Hermsdorf (zastávka zrušena) 06:45 - Berlin-Frohnau (zastávka zrušena) 06:48 |
14 |
06:16 | |
06:17 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:17 - Berlin Anhalter Bf 06:19 Berlin-Lankwitz 06:31 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 06:33 - Berlin Osdorfer Straße 06:35 - Berlin-Lichterfelde Süd 06:37 - Teltow Stadt 06:41 |
11 |
06:17 | |
06:19 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:19 - Berlin Anhalter Bf 06:21 Berlin Feuerbachstr. 06:32 - Berlin Rathaus Steglitz 06:34 - Berlin Botanischer Garten 06:36 - Berlin-Schlachtensee 06:47 - Berlin-Wannsee (S) 06:51 |
11 |
06:19 | |
06:19 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:19 - Berlin Brandenburger Tor 06:20 Berlin Gesundbrunnen(S) 06:31 - Berlin Bornholmer Str. 06:33 - Berlin-Pankow 06:37 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 06:39 - Berlin-Blankenburg 06:42 |
14 |
06:19 | |
06:22 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:22 - Berlin Anhalter Bf 06:24 Berlin Yorckstr.(S2) 06:26 - Berlin Südkreuz (S) 06:29 - Berlin-Lichtenrade 06:49 - Mahlow 06:52 - Blankenfelde (S) 06:55 |
11 |
06:22 | |
06:24 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:24 - Berlin Brandenburger Tor 06:25 Berlin Friedrichstraße (S) 06:27 - Berlin Bornholmer Str. 06:38 - Berlin-Pankow 06:40 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 06:43 - Berlin-Buch 06:53 |
14 |
06:24 | |
06:26 | S 1 |
Oranienburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:26 - Berlin Brandenburger Tor 06:28 Berlin Friedrichstraße (S) 06:30 - Berlin Oranienburger Straße 06:32 - Berlin-Waidmannslust 06:53 - Borgsdorf 07:09 - Oranienburg 07:15 |
14 |
06:26 | |
06:27 |
RE 3 (3304) |
Stralsund Hbf
Berlin Potsdamer Platz 06:27 - Berlin Hbf 06:30 - Berlin Gesundbrunnen 06:37 Bernau(b Berlin) 06:54 - Eberswalde Hbf 07:08 - Nechlin 08:09 - Anklam 08:50 - Stralsund Hbf 09:43 |
3 Berlin Potsdamer Platz |
06:28 | |
06:27 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:27 - Berlin Anhalter Bf 06:29 Berlin Yorckstr.(S2) 06:31 - Berlin Südkreuz (S) 06:34 - Berlin Priesterweg 06:37 - Berlin-Lichterfelde Süd 06:47 - Teltow Stadt 06:51 |
11 |
06:27 | |
06:29 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:29 - Berlin Anhalter Bf 06:31 Berlin Yorckstr.(S1) 06:34 - Berlin Julius-Leber-Brücke 06:36 - Berlin-Schöneberg 06:38 - Berlin-Schlachtensee 06:57 - Berlin-Wannsee (S) 07:01 |
11 |
06:29 | |
06:29 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:29 - Berlin Brandenburger Tor 06:30 Berlin Gesundbrunnen(S) 06:41 - Berlin Bornholmer Str. 06:43 - Berlin Wollankstraße 06:46 - Berlin-Schönholz 06:47 - Hennigsdorf (S) 07:07 |
14 |
06:29 | |
06:32 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:32 - Berlin Anhalter Bf 06:34 Berlin Priesterweg 06:42 - Berlin Attilastr. 06:44 - Berlin-Marienfelde 06:48 - Berlin Buckower Chaussee 06:50 - Berlin-Lichtenrade 06:55 |
11 |
06:32 | |
06:34 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:34 - Berlin Brandenburger Tor 06:35 Berlin Humboldthain 06:44 - Berlin Gesundbrunnen(S) 06:46 - Berlin Bornholmer Str. 06:48 - Berlin-Pankow 06:50 - Bernau (S) 07:14 |
14 |
06:34 | |
06:36 |
RE 3 (3341) |
Lutherstadt Wittenberg Hbf
Berlin Potsdamer Platz 06:36 - Berlin Südkreuz 06:39 - Berlin-Lichterfelde Ost 06:46 Ludwigsfelde 07:03 - Luckenwalde 07:16 - Jüterbog 07:23 - Niedergörsdorf 07:28 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 07:59 |
1 Berlin Potsdamer Platz |
06:36 | |
06:36 | S 1 |
Berlin-Frohnau
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:36 - Berlin Brandenburger Tor 06:38 Berlin Friedrichstraße (S) 06:40 - Berlin Oranienburger Straße 06:42 - Berlin Nordbahnhof 06:44 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 07:00 - Berlin-Waidmannslust 07:03 - Berlin-Hermsdorf (zastávka zrušena) 07:05 - Berlin-Frohnau (zastávka zrušena) 07:08 |
14 |
06:36 | |
06:37 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:37 - Berlin Anhalter Bf 06:39 Berlin-Lankwitz 06:51 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 06:53 - Berlin Osdorfer Straße 06:55 - Berlin-Lichterfelde Süd 06:57 - Teltow Stadt 07:01 |
11 |
06:37 | |
06:39 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:39 - Berlin Anhalter Bf 06:41 Berlin Feuerbachstr. 06:52 - Berlin Rathaus Steglitz 06:54 - Berlin Botanischer Garten 06:56 - Berlin-Schlachtensee 07:07 - Berlin-Wannsee (S) 07:11 |
11 |
06:39 | |
06:39 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:39 - Berlin Brandenburger Tor 06:40 Berlin Gesundbrunnen(S) 06:51 - Berlin Bornholmer Str. 06:53 - Berlin-Pankow 06:57 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 06:59 - Berlin-Blankenburg 07:02 |
14 |
06:39 | |
06:41 |
RE 5 (4352) |
Rostock Hbf
Berlin Potsdamer Platz 06:41 - Berlin Hbf 06:43 - Berlin Gesundbrunnen 06:52 Oranienburg 07:15 - Waren(Müritz) 08:28 - Langhagen 08:43 - Güstrow 09:00 - Rostock Hbf 09:23 |
3 Berlin Potsdamer Platz |
06:41 | |
06:42 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:42 - Berlin Anhalter Bf 06:44 Berlin Yorckstr.(S2) 06:46 - Berlin Südkreuz (S) 06:49 - Berlin-Lichtenrade 07:09 - Mahlow 07:12 - Blankenfelde (S) 07:15 |
11 |
06:42 | |
06:44 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:44 - Berlin Brandenburger Tor 06:45 Berlin Friedrichstraße (S) 06:47 - Berlin Bornholmer Str. 06:58 - Berlin-Pankow 07:00 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 07:03 - Berlin-Buch 07:13 |
14 |
06:44 | |
06:45 |
RB 14 (18602) |
Nauen
Berlin Potsdamer Platz 06:45 - Berlin Hbf 06:47 - Berlin Jungfernheide 06:54 Berlin-Spandau 07:00 - Albrechtshof 07:06 - Finkenkrug 07:15 - Brieselang 07:20 - Nauen 07:33 |
4 Berlin Potsdamer Platz |
||
06:46 | S 1 |
Oranienburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:46 - Berlin Brandenburger Tor 06:48 Berlin Friedrichstraße (S) 06:50 - Berlin Oranienburger Straße 06:52 - Berlin-Waidmannslust 07:13 - Borgsdorf 07:29 - Oranienburg 07:35 |
14 |
06:46 | |
06:47 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:47 - Berlin Anhalter Bf 06:49 Berlin Yorckstr.(S2) 06:51 - Berlin Südkreuz (S) 06:54 - Berlin Priesterweg 06:57 - Berlin-Lichterfelde Süd 07:07 - Teltow Stadt 07:11 |
11 |
06:47 | |
06:48 |
RE 8 (62056) |
Finsterwalde(Niederlausitz)
Berlin Potsdamer Platz 06:48 - Berlin Südkreuz 06:52 - Berlin-Lichterfelde Ost 07:00 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 07:16 Zossen 07:33 - Neuhof(b Zossen) 07:45 - Baruth(Mark) 07:53 - Golßen(Niederlausitz) 07:59 - Luckau-Uckro 08:07 - Finsterwalde(Niederlausitz) 08:35 |
1 Berlin Potsdamer Platz |
06:48 | |
06:49 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:49 - Berlin Anhalter Bf 06:51 Berlin Yorckstr.(S1) 06:54 - Berlin Julius-Leber-Brücke 06:56 - Berlin-Schöneberg 06:58 - Berlin-Schlachtensee 07:17 - Berlin-Wannsee (S) 07:21 |
11 |
06:49 | |
06:49 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:49 - Berlin Brandenburger Tor 06:50 Berlin Gesundbrunnen(S) 07:01 - Berlin Bornholmer Str. 07:03 - Berlin Wollankstraße 07:06 - Berlin-Schönholz 07:07 - Hennigsdorf (S) 07:27 |
14 |
||
06:50 |
RB 10 (18503) |
Berlin Südkreuz
Berlin Potsdamer Platz 06:50 - Berlin Südkreuz 06:54 |
2 Berlin Potsdamer Platz |
06:50 | |
06:50 |
RE 4 (3147) |
Stendal Hbf
Berlin Potsdamer Platz 06:50 - Berlin Hbf 06:52 - Berlin Jungfernheide 07:00 Berlin-Spandau 07:06 - Berlin-Staaken 07:12 - Dallgow-Döberitz 07:17 - Elstal 07:21 - Stendal Hbf 08:20 |
4 Berlin Potsdamer Platz |
06:50 | |
06:52 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:52 - Berlin Anhalter Bf 06:54 Berlin Priesterweg 07:02 - Berlin Attilastr. 07:04 - Berlin-Marienfelde 07:08 - Berlin Buckower Chaussee 07:10 - Berlin-Lichtenrade 07:15 |
11 |
||
06:54 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:54 - Berlin Brandenburger Tor 06:55 Berlin Humboldthain 07:04 - Berlin Gesundbrunnen(S) 07:06 - Berlin Bornholmer Str. 07:08 - Berlin-Pankow 07:10 - Bernau (S) 07:34 |
14 |
06:54 | |
06:56 | S 1 |
Berlin-Frohnau
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:56 - Berlin Brandenburger Tor 06:58 Berlin Friedrichstraße (S) 07:00 - Berlin Oranienburger Straße 07:02 - Berlin Nordbahnhof 07:04 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 07:20 - Berlin-Waidmannslust 07:23 - Berlin-Hermsdorf (zastávka zrušena) 07:25 - Berlin-Frohnau (zastávka zrušena) 07:28 |
14 |
||
06:57 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:57 - Berlin Anhalter Bf 06:59 Berlin-Lankwitz 07:11 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 07:13 - Berlin Osdorfer Straße 07:15 - Berlin-Lichterfelde Süd 07:17 - Teltow Stadt 07:21 |
11 |
||
06:59 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:59 - Berlin Anhalter Bf 07:01 Berlin Feuerbachstr. 07:12 - Berlin Rathaus Steglitz 07:14 - Berlin Botanischer Garten 07:16 - Berlin-Schlachtensee 07:27 - Berlin-Wannsee (S) 07:31 |
11 |
06:59 | |
06:59 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 06:59 - Berlin Brandenburger Tor 07:00 Berlin Gesundbrunnen(S) 07:11 - Berlin Bornholmer Str. 07:13 - Berlin-Pankow 07:17 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 07:19 - Berlin-Blankenburg 07:22 |
14 |
||
07:02 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Potsdamer Platz (S) 07:02 - Berlin Anhalter Bf 07:04 Berlin Yorckstr.(S2) 07:06 - Berlin Südkreuz (S) 07:09 - Berlin-Lichtenrade 07:29 - Mahlow 07:32 - Blankenfelde (S) 07:35 |
11 |
||
07:04 | S 1 |
Berlin-Zehlendorf
Berlin Potsdamer Platz (S) 07:04 - Berlin Anhalter Bf 07:06 Berlin Yorckstr.(S1) 07:09 - Berlin-Schöneberg 07:13 - Berlin Botanischer Garten 07:21 - Berlin Sundgauer Str 07:25 - Berlin-Zehlendorf 07:27 |
12 |
||
07:04 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Potsdamer Platz (S) 07:04 - Berlin Brandenburger Tor 07:05 Berlin Friedrichstraße (S) 07:07 - Berlin Bornholmer Str. 07:18 - Berlin-Pankow 07:20 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 07:23 - Berlin-Buch 07:33 |
14 |
||
07:06 |
RB 10 (18504) |
Nauen
Berlin Potsdamer Platz 07:06 - Berlin Hbf 07:08 - Berlin Jungfernheide 07:16 Berlin-Spandau 07:22 - Albrechtshof 07:29 - Finkenkrug 07:38 - Brieselang 07:42 - Nauen 07:51 |
3 Berlin Potsdamer Platz |
||
07:06 | S 1 |
Oranienburg
Berlin Potsdamer Platz (S) 07:06 - Berlin Brandenburger Tor 07:08 Berlin Friedrichstraße (S) 07:10 - Berlin Oranienburger Straße 07:12 - Berlin-Waidmannslust 07:33 - Borgsdorf 07:49 - Oranienburg 07:55 |
14 |
||
07:07 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Potsdamer Platz (S) 07:07 - Berlin Anhalter Bf 07:09 Berlin Yorckstr.(S2) 07:11 - Berlin Südkreuz (S) 07:14 - Berlin Priesterweg 07:17 - Berlin-Lichterfelde Süd 07:27 - Teltow Stadt 07:31 |
11 |
||
07:08 |
RE 4 (3146) |
Falkenberg(Elster)
Berlin Potsdamer Platz 07:08 - Berlin Südkreuz 07:11 - Berlin-Lichterfelde Ost 07:18 Trebbin 07:36 - Luckenwalde 07:45 - Jüterbog 07:53 - Oehna 08:00 - Falkenberg(Elster) 08:34 |
1 Berlin Potsdamer Platz |
07:08 | |
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Potsdamer Platz
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|