Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Frankfurt(Main)Hbf v 17:54 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | Aktuálnì | |
---|---|---|---|---|---|
døíve | |||||
17:52 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 17:52 - Frankfurt-Griesheim 17:56 Frankfurt-Höchst Farbwerke 18:02 - Frankfurt-Zeilsheim 18:05 - Kriftel 18:07 - Eppstein 18:18 - Niedernhausen(Taunus) 18:26 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
17:58, Dùvod: zpo¾dìní vlaku jednoucího vpøedu |
|
17:52 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 17:52 - Frankfurt(M)Taunusanlage 17:53 Frankfurt(M)Hauptwache 17:55 - Frankfurt(M)Konstablerwache 17:57 - Frankfurt(M)Ostendstraße 17:58 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 18:00 - Frankfurt(Main)Süd 18:02 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
17:54 | |
17:53 | ICE 725 |
München Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 17:53 - Aschaffenburg Hbf 18:22 - Würzburg Hbf 19:01 - Nürnberg Hbf 19:59 - München Hbf 21:07 |
6 |
17:54, Zmìna koleje |
|
17:54 | aktuální èas | ||||
17:54 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 17:54 - Frankfurt(M)Galluswarte 17:56 Frankfurt(Main)Messe 17:58 - Frankfurt(Main)West 17:59 - Oberursel(Taunus) 18:11 - Bad Homburg 18:15 - Friedrichsdorf(Taunus) 18:20 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
17:56 | |
17:54 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 17:54 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 17:56 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 17:57 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 17:59 Kronberger Straße, Frankfurt a.M. 18:00 - Bremer Straße, Frankfurt a.M. 18:03 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 18:19 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
||
17:54 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 17:54 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 17:56 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:01 - Gerauer Straße, Frankfurt a.M. 18:08 - Waldau, Frankfurt a.M. 18:14 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 18:15 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 18:20 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
17:55 | |
17:54 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 17:54 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 17:56 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 17:57 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 17:58 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 18:03 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 18:04 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 18:10 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
17:55 | |
17:55 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 17:55 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 17:56 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 17:59 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 18:01 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 18:02 - Bornheim Mitte, Frankfurt a.M. 18:03 - Enkheim, Frankfurt a.M. 18:16 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
17:55 | |
17:55 | BUS10010 |
Köln Hbf (Breslauer Platz)
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. 17:55 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbahnhof (Squaire) 18:20 - Limburg Süd ICE-Bahnhof 19:15 - Bahnhof, Montabaur (zastávka zru¹ena) 19:45 - Montabaur 19:45 - Bahnhof, Siegburg (zastávka zru¹ena) 20:35 - Siegburg/Bonn 20:35 - Köln Hbf (Breslauer Platz) 21:20 |
- Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. |
Zmìna prùbìhu jízdy | |
17:56 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 17:56 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 17:58 S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 18:02 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 18:04 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 18:05 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 18:08 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 18:11 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
17:57 | |
17:56 | STR 12 |
Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 17:56 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 17:57 Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 17:59 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 18:06 - Günthersburgpark, Frankfurt a.M. 18:14 - Hartmann-Ibach-Straße, Frankfurt a.M. 18:15 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 18:21 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
17:57 | |
17:57 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 17:57 - Frankfurt(M)Taunusanlage 17:58 Frankfurt(M)Hauptwache 18:00 - Frankfurt(M)Konstablerwache 18:02 - Frankfurt(M)Ostendstraße 18:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 18:05 - Frankfurt(Main)Süd 18:07 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
17:57 | |
17:57 | S 1 |
Frankfurt-Höchst
Frankfurt Hbf (tief) 17:57 - Frankfurt-Griesheim 18:01 - Frankfurt-Nied 18:03 - Frankfurt-Höchst 18:07
závada na stavìdle: Na trati Hochheim(Main) - Rödermark-Ober Roden mezi Frankfurt-Höchst a Offenbach(Main)Ost.
Dojde k zpo¾dìním a výpadkùm v obou smìrech v pøímìstské vlakové dopravì Deutsche Bahn. |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
Jízda zru¹ena | |
17:57 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 17:57 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 17:59 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:02 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:04 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 18:12 - Luthmerstraße, Frankfurt a.M. 18:17 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 18:19 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
17:57 | |
17:57 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 17:57 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 17:58 Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 17:59 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:06 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:14 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 18:30 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 18:33 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
17:59 | |
17:58 | ICE 276 |
Hamburg-Harburg
Frankfurt(Main)Hbf 17:58 - Kassel-Wilhelmshöhe 19:19 - Göttingen 19:39 - Hannover Hbf 20:17 - Hamburg-Harburg 21:26 |
7 |
18:02, Dùvod: neoprávnìné osoby v koleji¹ti |
|
17:58 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 17:58 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 17:59 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:01 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
17:58 | |
17:58 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 17:58 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 17:59 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:01 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:04 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:06 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 18:07 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 18:12 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
17:58 | |
17:58 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 17:58 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 17:59 Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:06 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:14 - Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 18:15 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 18:30 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 18:33 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:00 | |
17:59 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 17:59 - Frankfurt(M)Galluswarte 18:01 Frankfurt(Main)Messe 18:03 - Eschborn 18:13 - Niederhöchstadt 18:15 - Kronberg Süd 18:19 - Kronberg(Taunus) 18:21 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
17:59 | |
17:59 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 17:59 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:01 Frankfurt(M)Hauptwache 18:02 - Offenbach(Main) Kaiserlei 18:11 - Offenbach(Main) Ledermuseum 18:13 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 18:23 - Hanau Hbf 18:29 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
18:01 | |
17:59 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 17:59 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:00 Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 18:07 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 18:09 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 18:11 - Marbachweg/Sozialzentrum, Frankfurt a.M. 18:13 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 18:20 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
17:59 | |
17:59 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 17:59 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:00 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 18:06 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:08 - Zoo, Frankfurt a.M. 18:15 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 18:17 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 18:23 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
17:59 | |
17:59 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 17:59 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:01 Güterplatz, Frankfurt a.M. 18:03 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:04 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:06 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 18:07 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 18:12 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
17:59 | |
18:00 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:00 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:02 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:04 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 18:06 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:07 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 18:09 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 18:12 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:01 | |
18:00 | STR 20 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:00 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:02 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:07 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:09 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:11 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 18:12 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:17 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:00 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:00 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:01 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 18:06 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:08 - Zoo, Frankfurt a.M. 18:15 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 18:17 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 18:23 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:00 | |
18:00 | Bus 33 |
Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 18:00 - Zanderstraße, Frankfurt a.M. 18:03 - Main-Neckar-Brücke, Frankfurt a.M. 18:05 - Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M. 18:06 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
||
18:01 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:01 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:03 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:04 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:05 - Ludwig-Erhard-Anlage, Frankfurt a.M. 18:06 - Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 18:08 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 18:10 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:12 - Juliusstraße, Frankfurt a.M. 18:14 - Frauenfriedenskirche, Frankfurt a.M. 18:15 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 18:17 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 18:19 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
Jízda zru¹ena | |
18:01 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:01 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:02 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 18:11 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 18:13 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 18:14 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 18:26 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 18:28 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:01 | |
18:02 | ICE 1032 |
Berlin Ostbahnhof
Frankfurt(Main)Hbf 18:02 - Berlin-Spandau 21:46 - Berlin Hbf 22:02 - Berlin Ostbahnhof 22:14 |
12 |
18:02 | |
18:02 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 18:02 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:03 Frankfurt(M)Ostendstraße 18:08 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 18:10 - Neu-Isenburg 18:19 - Dreieich-Buchschlag 18:22 - Langen(Hess) 18:27 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
18:03 | |
18:02 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 18:02 - Frankfurt-Niederrad 18:06 Kelsterbach 18:18 - Raunheim 18:24 - Rüsselsheim 18:27 - Mainz-Kastel 18:39 - Wiesbaden Hbf 18:49 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
18:04, Dùvod: zpo¾dìní vlaku jednoucího vpøedu |
|
18:02 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:02 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:04 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:09 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:11 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:13 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 18:17 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:19 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:02 | |
18:02 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:02 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:03 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 18:06 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 18:08 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 18:09 - Bornheim Mitte, Frankfurt a.M. 18:10 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 18:11 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:02 | |
18:02 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 18:02 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 18:05 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 18:07 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 18:08 Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 18:11 - Maastrichter Ring, Frankfurt a.M. 18:14 - Römerhof, Frankfurt a.M. 18:18 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
||
18:02 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:02 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:04 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 18:11 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 18:13 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 18:14 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 18:26 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 18:28 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:02 | |
18:04 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 18:04 - Frankfurt(M)Galluswarte 18:06 Frankfurt(Main)Messe 18:08 - Bad Vilbel Süd 18:22 - Bad Vilbel 18:24 - Bruchenbrücken 18:37 - Friedberg(Hess) 18:41 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
18:05 | |
18:04 | S 1 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 18:04 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:06 Frankfurt(M)Hauptwache 18:07 - Frankfurt(M)Konstablerwache 18:09 - Frankfurt(M)Ostendstraße 18:11 - Frankfurt(M)Mühlberg 18:13 - Offenbach(Main) Kaiserlei 18:16 - Offenbach(Main) Ledermuseum 18:18 - Offenbach(Main) Marktplatz 18:19 - Offenbach(Main)Ost 18:22
závada na stavìdle: Na trati Hochheim(Main) - Rödermark-Ober Roden mezi Frankfurt-Höchst a Offenbach(Main)Ost.
Dojde k zpo¾dìním a výpadkùm v obou smìrech v pøímìstské vlakové dopravì Deutsche Bahn. |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
Jízda zru¹ena | |
18:04 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:04 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:06 Niederrad Bahnhof, Frankfurt a.M. 18:20 - Bürostadt Niederrad, Frankfurt a.M. 18:22 - Waldau, Frankfurt a.M. 18:24 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 18:25 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 18:30 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:05 | |
18:04 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:04 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:06 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:07 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:08 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 18:13 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 18:14 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 18:20 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:07 | |
18:05 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:05 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:06 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:08 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:05 | |
18:05 | S |
Kelsterbach
Frankfurt(Main)Hbf 18:05 - Frankfurt-Niederrad 18:10 - Frankfurt am Main - Stadion 18:12 - Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 18:15 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 18:17 - Kelsterbach 18:22 |
14 |
Jízda zru¹ena, Speciální jízda |
|
18:06 | ICE 375 |
Basel SBB
Frankfurt(Main)Hbf 18:06 - Mainz Hbf 18:46 - Mannheim Hbf 19:27 - Karlsruhe Hbf 19:57 - Baden-Baden 20:16 - Offenburg 20:35 - Freiburg(Breisgau) Hbf 21:06 - Basel Bad Bf 21:39 - Basel SBB 21:49 |
6 |
18:06 | |
18:06 |
RE 60 (15329) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:06 - Langen(Hess) 18:15 - Darmstadt Hbf 18:25 Zwingenberg(Bergstr) 18:43 - Bensheim 18:47 - Heppenheim(Bergstr) 18:51 - Hemsbach 18:55 - Mannheim Hbf 19:23 |
10 |
18:06 | |
18:06 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:06 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:08 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:10 - S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 18:12 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 18:14 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 18:15 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 18:18 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 18:21 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
Jízda zru¹ena | |
18:06 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:06 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:09 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:06 | |
18:06 | STR 12 |
Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:06 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:07 Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:09 - Günthersburgpark, Frankfurt a.M. 18:24 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:39 - Schwedlerstraße, Frankfurt a.M. 18:43 - Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt 18:52 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:06 | |
18:07 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 18:07 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:08 Frankfurt(M)Hauptwache 18:10 - Frankfurt(M)Konstablerwache 18:12 - Frankfurt(M)Ostendstraße 18:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 18:15 - Frankfurt(Main)Süd 18:17 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
18:07 | |
18:07 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 18:07 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 18:09 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 18:11 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 18:12 Kronberger Straße, Frankfurt a.M. 18:15 - Bremer Straße, Frankfurt a.M. 18:18 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 18:34 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
||
18:07 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:07 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:09 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:12 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:14 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 18:22 - Luthmerstraße, Frankfurt a.M. 18:27 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 18:29 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:07 | STR 20 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:07 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:09 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:14 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:16 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:18 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 18:19 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:24 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:07 | Bus 37 |
Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 18:07 - Behördenzentrum Gutleut, Frankfurt a.M. 18:08 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 18:09 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 18:10 Johanna-Kirchner-AHZ, Frankfurt a.M. 18:14 - Erntestraße, Frankfurt a.M. 18:16 - Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M. 18:17 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
||
18:07 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:07 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:08 Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:09 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:16 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:24 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 18:40 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 18:43 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:08 | |
18:08 | Bus Q2 |
Bahnhof Westseite, Langen (Hessen)
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. 18:08 - Stadion Osttribüne, Frankfurt a.M. 18:20 - Zeppelinheim Heideweg, Neu-Isenburg 18:28 - Walldorf Wohnpark/Gedenkstätte, Mörfelden-Walldorf 18:34 - Okrifteler Straße, Mörfelden-Walldorf 18:37 - Mörfelden Bahnhof, Mörfelden-Walldorf 18:46 - Bahnhof Westseite, Langen (Hessen) 19:01 |
- Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. |
18:08 | |
18:08 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:08 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:09 Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 18:16 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 18:18 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 18:20 - Marbachweg/Sozialzentrum, Frankfurt a.M. 18:22 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 18:29 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:08 | |
18:08 |
RE 3 (29530) |
Saarbrücken Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:08 - Frankfurt-Niederrad 18:14 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 18:22 - Rüsselsheim 18:33 Mainz-Bischofsheim 18:38 - Mainz Römisches Theater 18:44 - Mainz Hbf 18:49 - Ingelheim 19:04 - Bad Kreuznach 19:20 - Saarbrücken Hbf 21:10 |
20 |
18:08 | |
18:08 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:08 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:09 Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:16 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:24 - Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 18:25 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 18:40 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 18:43 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:09 | |
18:09 | ICE 622 |
Dortmund Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:09 - Köln Hbf 20:43 - Düsseldorf Hbf 21:07 - Dortmund Hbf 22:01 |
8 |
18:12, Zmìna koleje |
|
18:09 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 18:09 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:11 Frankfurt(M)Hauptwache 18:12 - Offenbach(Main) Kaiserlei 18:21 - Offenbach(Main) Ledermuseum 18:23 - Heusenstamm 18:33 - Dietzenbach Bahnhof 18:41 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
18:10 | |
18:09 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt Hbf (tief) 18:09 - Frankfurt(M)Galluswarte 18:11 Frankfurt(Main)Messe 18:13 - Frankfurt(Main)West 18:14 - Frankfurt-Rödelheim 18:18 - Oberursel(Taunus) 18:26 - Bad Homburg 18:30 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
18:09 | |
18:09 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 18:09 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 18:11 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 18:12 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 18:14 Kronberger Straße, Frankfurt a.M. 18:15 - Bremer Straße, Frankfurt a.M. 18:18 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 18:34 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
||
18:10 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:10 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:12 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:14 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 18:16 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:17 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 18:19 - Südbahnhof, Frankfurt a.M. 18:21 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 18:22 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
Jízda zru¹ena | |
18:10 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:10 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:11 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 18:14 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 18:16 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 18:17 - Bornheim Mitte, Frankfurt a.M. 18:18 - Enkheim, Frankfurt a.M. 18:31 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:11 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:11 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:13 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:14 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:15 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 18:20 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:22 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 18:29 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:11 | |
18:11 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:11 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:12 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 18:21 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 18:23 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 18:24 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 18:36 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 18:38 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:11 | |
18:12 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 18:12 - Frankfurt-Griesheim 18:16 Frankfurt-Höchst Farbwerke 18:24 - Hochheim(Main) 18:40 - Mainz-Kastel 18:44 - Wiesbaden Ost 18:48 - Wiesbaden Hbf 18:54 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
18:12 | |
18:12 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:12 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:14 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:19 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:21 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:23 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 18:27 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:29 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:12 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 18:12 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 18:15 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 18:17 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 18:18 Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 18:21 - Maastrichter Ring, Frankfurt a.M. 18:24 - Römerhof, Frankfurt a.M. 18:28 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
||
18:12 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:12 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:14 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 18:21 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 18:23 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 18:24 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 18:36 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 18:38 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:12 | |
18:13 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:13 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:14 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:16 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:13 | |
18:13 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:13 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:14 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:16 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:19 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:21 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 18:22 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 18:27 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:14 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 18:14 - Frankfurt(M)Galluswarte 18:16 Frankfurt(Main)Messe 18:18 - Frankfurt(Main)West 18:19 - Eschborn 18:28 - Schwalbach(Taunus)Nord 18:33 - Bad Soden(Taunus) 18:39 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
18:15 | |
18:14 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 18:14 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:16 Frankfurt(M)Konstablerwache 18:19 - Frankfurt(M)Ostendstraße 18:21 - Frankfurt(M)Mühlberg 18:23 - Offenbach(Main) Marktplatz 18:29 - Offenbach(Main)Ost 18:32 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
18:14 | |
18:14 | ICE 70 |
Berlin Ostbahnhof
Frankfurt(Main)Hbf 18:14 - Frankfurt(Main)Süd 18:18 - Hanau Hbf 18:32 - Fulda 19:12 - Kassel-Wilhelmshöhe 19:47 - Göttingen 20:07 - Hildesheim Hbf 20:36 - Braunschweig Hbf 21:01 - Wolfsburg Hbf 21:19 - Berlin-Spandau 22:17 - Berlin Hbf 22:31 - Berlin Ostbahnhof 22:40 |
9 |
18:15, Dùvod: zpo¾dìní vlaku jednoucího vpøedu |
|
18:14 | STR 20 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:14 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:16 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:21 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:23 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:25 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 18:26 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:31 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:14 | |
18:14 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:14 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:16 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:21 - Gerauer Straße, Frankfurt a.M. 18:28 - Waldau, Frankfurt a.M. 18:34 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 18:35 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 18:40 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:14 | |
18:14 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:14 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:15 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 18:21 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:23 - Zoo, Frankfurt a.M. 18:30 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 18:32 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 18:38 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:14 | |
18:14 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:14 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:16 Güterplatz, Frankfurt a.M. 18:18 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:19 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:21 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 18:22 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 18:27 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:14 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:14 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:16 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:17 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:18 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 18:23 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 18:24 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 18:30 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:15 |
RB 61 (15483) |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt(Main)Hbf 18:15 - Neu-Isenburg 18:22 - Dreieich-Buchschlag 18:26 Dreieich-Dreieichenhain 18:35 - Dreieich-Götzenhain 18:37 - Dreieich-Offenthal 18:42 - Rödermark-Urberach 18:47 - Rödermark-Ober Roden 18:50 |
11 |
18:15 | |
18:15 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:15 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:16 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 18:21 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:23 - Zoo, Frankfurt a.M. 18:30 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 18:32 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 18:38 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:15 | |
18:16 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:16 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:18 S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 18:22 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 18:24 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 18:25 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 18:28 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 18:31 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:16 | STR 12 |
Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:16 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:17 Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:19 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 18:26 - Günthersburgpark, Frankfurt a.M. 18:34 - Hartmann-Ibach-Straße, Frankfurt a.M. 18:35 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 18:41 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:17 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 18:17 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:18 Frankfurt(M)Hauptwache 18:20 - Frankfurt(M)Konstablerwache 18:22 - Frankfurt-Louisa 18:31 - Langen(Hess) 18:42 - Darmstadt Hbf 18:56 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
18:17 | |
18:17 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 18:17 - Frankfurt-Niederrad 18:21 Kelsterbach 18:33 - Raunheim 18:39 - Rüsselsheim 18:42 - Mainz-Gustavsburg 18:49 - Wiesbaden Hbf 19:14 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
18:17 | |
18:17 | Bus RE70 |
Mannheim Hbf (Ersatzverkehr)
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. 18:17 - Goddelau Rathaus, Riedstadt 19:07 - Ortsmitte, Stockstadt am Rhein 19:14 - Museum, Biebesheim am Rhein 19:21 Johannes-Gutenberg-Schule, Gernsheim 19:29 - Stadthalle, Gernsheim 19:31 - Bahnhof Ostseite, Groß-Rohrheim 19:42 - Biblis Wendehammer beim Kreuz 19:50 - Bürstadt Bahnhof (Industriestraße) 20:02 - Mannheim Hbf (Ersatzverkehr) 20:49 |
- Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. |
||
18:17 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:17 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:19 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:22 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:24 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 18:32 - Luthmerstraße, Frankfurt a.M. 18:37 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 18:39 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:17 | |
18:17 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:17 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:18 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 18:21 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 18:23 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 18:24 - Bornheim Mitte, Frankfurt a.M. 18:25 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 18:26 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:17 |
STN RB12 (21503) |
Königstein(Taunus)
Frankfurt(Main)Hbf 18:17 - Frankfurt-Höchst 18:28 - Frankfurt-Unterliederbach 18:31 - Liederbach-Süd 18:34 Liederbach 18:36 - Kelkheim-Münster 18:40 - Kelkheim 18:42 - Kelkheim-Hornau 18:46 - Schneidhain 18:50 - Königstein(Taunus) 18:55 |
22 |
18:17 | |
18:17 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:17 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:18 Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:19 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:26 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:34 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 18:50 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 18:53 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:17 | |
18:18 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:18 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:19 Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:26 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:34 - Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 18:35 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 18:50 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 18:53 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:18 | |
18:19 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 18:19 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:21 Offenbach(Main) Ledermuseum 18:33 - Offenbach-Waldhof 18:42 - Rodgau-Dudenhofen 18:54 - Rodgau-Nieder Roden 18:57 - Rödermark-Ober Roden 19:03 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
18:20 | |
18:19 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:19 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:20 Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 18:27 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 18:29 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 18:31 - Marbachweg/Sozialzentrum, Frankfurt a.M. 18:33 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 18:40 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:20 |
HLB RE98 (24418) |
Kassel-Wilhelmshöhe
Frankfurt(Main)Hbf 18:20 - Frankfurt(Main)West 18:24 - Friedberg(Hess) 18:44 - Gießen 19:02 Cölbe 19:24 - Kirchhain(Bz Kassel) 19:31 - Stadtallendorf 19:37 - Neustadt(Kr Marburg) 19:43 - Edermünde-Grifte 20:34 - Kassel-Wilhelmshöhe 20:47 |
16 |
18:20 | |
18:20 |
HLB RE99 (24518) |
Siegen Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:20 - Frankfurt(Main)West 18:24 - Friedberg(Hess) 18:44 - Gießen 19:02 - Wetzlar 19:17 - Herborn(Dillkr) 19:32 - Dillenburg 19:38 - Haiger 19:44 - Siegen Hbf 20:05 |
16 |
18:20 | |
18:20 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:20 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:22 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:24 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 18:26 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:27 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 18:29 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 18:32 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:20 | STR 20 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:20 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:22 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:27 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:29 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:31 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 18:32 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:37 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:20 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:20 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:21 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:23 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:21 | ICE22027 |
Passau Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:21 - Hanau Hbf 18:36 - Aschaffenburg Hbf 18:51 - Würzburg Hbf 19:32 - Nürnberg Hbf 20:28 - Regensburg Hbf 21:31 - Plattling 22:07 - Passau Hbf 22:42 |
5 |
18:21, Zmìna koleje |
|
18:21 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:21 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:23 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:24 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:25 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 18:30 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:32 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 18:39 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:21 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:21 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:24 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:21 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:21 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:22 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 18:31 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 18:33 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 18:34 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 18:46 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 18:48 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:22 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 18:22 - Frankfurt-Griesheim 18:26 Frankfurt-Höchst Farbwerke 18:32 - Frankfurt-Zeilsheim 18:35 - Kriftel 18:37 - Eppstein 18:48 - Niedernhausen(Taunus) 18:56 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
18:22 | |
18:22 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 18:22 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 18:24 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 18:26 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 18:27 Kronberger Straße, Frankfurt a.M. 18:30 - Bremer Straße, Frankfurt a.M. 18:33 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 18:49 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
||
18:22 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:22 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:24 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:26 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 18:28 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:29 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:31 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:33 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 18:34 - DFB-Campus, Frankfurt a.M. 18:36 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 18:37 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:39 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
Jízda zru¹ena | |
18:22 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 18:22 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 18:25 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 18:27 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 18:28 Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 18:31 - Maastrichter Ring, Frankfurt a.M. 18:34 - Römerhof, Frankfurt a.M. 18:38 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
18:22 | |
18:22 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:22 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:24 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 18:31 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 18:33 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 18:34 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 18:46 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 18:48 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:23 |
VIA RB10 (25080) |
Rüdesheim(Rhein)
Frankfurt(Main)Hbf 18:23 - Frankfurt-Höchst 18:33 - Mainz-Kastel 18:49 - Wiesbaden Hbf 18:58 Wiesbaden-Biebrich 19:08 - Wiesbaden-Schierstein 19:11 - Niederwalluf 19:14 - Eltville 19:17 - Erbach(Rheingau) 19:20 - Rüdesheim(Rhein) 19:35 |
23 |
||
18:23 | Bus S7 |
Stadthalle, Gernsheim
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. 18:23 - Stadion Osttribüne, Frankfurt a.M. 18:35 - Zeppelinheim Heideweg, Neu-Isenburg 18:43 - Walldorf Wohnpark/Gedenkstätte, Mörfelden-Walldorf 18:49 Okrifteler Straße, Mörfelden-Walldorf 18:52 - Mörfelden Bahnhof, Mörfelden-Walldorf 19:01 - Bahnhof, Groß-Gerau 19:18 - Dornberg Bahnhof Westseite, Groß-Gerau 19:24 - Dornheim Rathausplatz, Groß-Gerau 19:33 - Stadthalle, Gernsheim 20:11 |
- Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. |
||
18:24 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 18:24 - Frankfurt(M)Galluswarte 18:26 Frankfurt(Main)Messe 18:28 - Frankfurt(Main)West 18:29 - Oberursel(Taunus) 18:41 - Bad Homburg 18:45 - Friedrichsdorf(Taunus) 18:50 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
18:24 | |
18:24 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 18:24 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 18:26 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 18:27 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 18:29 Kronberger Straße, Frankfurt a.M. 18:30 - Bremer Straße, Frankfurt a.M. 18:33 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 18:49 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
||
18:24 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:24 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:26 Niederrad Bahnhof, Frankfurt a.M. 18:40 - Bürostadt Niederrad, Frankfurt a.M. 18:42 - Waldau, Frankfurt a.M. 18:44 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 18:45 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 18:50 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:24 | |
18:24 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:24 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:26 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:27 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:28 - Ludwig-Erhard-Anlage, Frankfurt a.M. 18:29 - Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 18:31 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 18:33 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 18:34 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 18:36 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 18:38 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 18:40 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
Jízda zru¹ena | |
18:25 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:25 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:26 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 18:29 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 18:31 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 18:32 - Bornheim Mitte, Frankfurt a.M. 18:33 - Enkheim, Frankfurt a.M. 18:46 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:25 | |
18:26 | IC 2530 |
Dortmund Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:26 - Dortmund Hbf 21:25 |
14 |
Zmìna koleje | |
18:26 |
RE 50 (4526) |
Fulda
Frankfurt(Main)Hbf 18:26 - Frankfurt(Main)Süd 18:31 - Offenbach(Main)Hbf 18:37 Gelnhausen 19:03 - Wächtersbach 19:10 - Bad Soden-Salmünster 19:16 - Steinau(Straße) 19:22 - Fulda 19:49 |
7 |
||
18:26 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:26 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:28 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:30 - S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 18:32 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 18:34 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 18:35 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 18:38 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 18:41 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
Jízda zru¹ena | |
18:26 | STR 12 |
Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:26 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:27 Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:29 - Günthersburgpark, Frankfurt a.M. 18:44 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:59 - Schwedlerstraße, Frankfurt a.M. 19:03 - Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt 19:12 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:26 | |
18:27 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 18:27 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:28 Frankfurt(M)Hauptwache 18:30 - Frankfurt(M)Konstablerwache 18:32 - Frankfurt(M)Ostendstraße 18:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 18:35 - Frankfurt(Main)Süd 18:37 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
18:28 | |
18:27 | S 1 |
Frankfurt-Höchst
Frankfurt Hbf (tief) 18:27 - Frankfurt-Griesheim 18:31 - Frankfurt-Nied 18:33 - Frankfurt-Höchst 18:37
závada na stavìdle: Na trati Hochheim(Main) - Rödermark-Ober Roden mezi Frankfurt-Höchst a Offenbach(Main)Ost.
Dojde k zpo¾dìním a výpadkùm v obou smìrech v pøímìstské vlakové dopravì Deutsche Bahn. |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
Jízda zru¹ena | |
18:27 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:27 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:29 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:32 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:34 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 18:42 - Luthmerstraße, Frankfurt a.M. 18:47 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 18:49 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:27 | STR 20 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:27 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:29 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:34 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:36 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:38 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 18:39 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:44 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:27 | |
18:27 | Bus 37 |
Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 18:27 - Behördenzentrum Gutleut, Frankfurt a.M. 18:28 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 18:29 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 18:30 Johanna-Kirchner-AHZ, Frankfurt a.M. 18:34 - Erntestraße, Frankfurt a.M. 18:36 - Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M. 18:37 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
18:27 | |
18:27 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:27 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:28 Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:29 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:36 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:44 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 19:00 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 19:03 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:27 | |
18:28 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:28 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:29 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:31 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:28 | |
18:28 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:28 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:29 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:31 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:34 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:36 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 18:37 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 18:42 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:28 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:28 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:29 Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:36 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:44 - Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 18:45 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 19:00 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 19:03 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:28 | |
18:29 |
RB 22 (15282) |
Limburg(Lahn)
Frankfurt(Main)Hbf 18:29 - Frankfurt-Höchst 18:38 - Hofheim(Taunus) 18:48 Wörsdorf 19:10 - Bad Camberg 19:15 - Niederselters 19:20 - Oberbrechen 19:24 - Limburg(Lahn) 19:41 |
2 |
||
18:29 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 18:29 - Frankfurt(M)Galluswarte 18:31 Frankfurt(Main)Messe 18:33 - Eschborn 18:43 - Niederhöchstadt 18:45 - Kronberg Süd 18:49 - Kronberg(Taunus) 18:51 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
18:30 | |
18:29 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 18:29 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:31 Frankfurt(M)Hauptwache 18:32 - Offenbach(Main) Kaiserlei 18:41 - Offenbach(Main) Ledermuseum 18:43 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 18:53 - Hanau Hbf 18:59 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
18:29 | |
18:29 |
HLB RB41 (15026) |
Marburg(Lahn)
Frankfurt(Main)Hbf 18:29 - Frankfurt(Main)West 18:35 - Bad Vilbel 18:46 - Friedberg(Hess) 18:58 Bad Nauheim 19:02 - Ostheim(b Butzbach) 19:07 - Butzbach 19:10 - Kirch Göns 19:15 - Lang Göns 19:18 - Marburg(Lahn) 20:09 |
13 |
18:29, Zmìna koleje |
|
18:29 |
HLB RB40 (15126) |
Dillenburg
Frankfurt(Main)Hbf 18:29 - Frankfurt(Main)West 18:35 - Bad Vilbel 18:46 - Friedberg(Hess) 18:58 Ostheim(b Butzbach) 19:07 - Butzbach 19:10 - Kirch Göns 19:15 - Lang Göns 19:18 - Herborn(Dillkr) 20:13 - Dillenburg 20:22 |
13 |
18:29, Zmìna koleje |
|
18:29 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:29 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:30 Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 18:37 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 18:39 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 18:41 - Marbachweg/Sozialzentrum, Frankfurt a.M. 18:43 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 18:50 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:29 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:29 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:30 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 18:36 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:38 - Zoo, Frankfurt a.M. 18:45 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 18:47 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 18:53 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:29 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:29 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:31 Güterplatz, Frankfurt a.M. 18:33 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:34 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:36 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 18:37 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 18:42 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:30 |
HLB RB58 (28655) |
Hanau Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:30 - Frankfurt(Main)Süd 18:35 - Frankfurt(Main)Ost 18:38 - Frankfurt-Mainkur 18:42 - Maintal West 18:45 - Maintal Ost 18:48 - Hanau-Wilhelmsbad 18:51 - Hanau West 18:53 - Hanau Hbf 18:57 |
8 |
18:30 | |
18:30 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:30 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:32 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:34 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 18:36 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:37 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 18:39 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 18:42 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:30 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:30 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:31 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 18:36 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:38 - Zoo, Frankfurt a.M. 18:45 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 18:47 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 18:53 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:30 | Bus 33 |
Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 18:30 - Zanderstraße, Frankfurt a.M. 18:33 - Main-Neckar-Brücke, Frankfurt a.M. 18:35 - Rotfeder-Ring, Frankfurt a.M. 18:36 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
18:30 | |
18:31 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:31 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:33 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:34 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:35 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 18:40 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:42 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 18:49 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:31 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:31 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:32 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 18:41 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 18:43 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 18:44 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 18:56 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 18:58 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:31 | |
18:32 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 18:32 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:33 Frankfurt(M)Ostendstraße 18:38 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 18:40 - Neu-Isenburg 18:49 - Dreieich-Buchschlag 18:52 - Langen(Hess) 18:57 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
18:33 | |
18:32 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 18:32 - Frankfurt-Niederrad 18:36 Kelsterbach 18:48 - Raunheim 18:54 - Rüsselsheim 18:57 - Mainz-Kastel 19:09 - Wiesbaden Hbf 19:19 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
18:32 | |
18:32 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:32 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:34 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:39 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:41 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:43 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 18:47 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:49 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:32 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:32 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:33 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 18:36 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 18:38 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 18:39 - Bornheim Mitte, Frankfurt a.M. 18:40 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 18:41 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:32 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 18:32 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 18:35 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 18:37 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 18:38 Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 18:41 - Maastrichter Ring, Frankfurt a.M. 18:44 - Römerhof, Frankfurt a.M. 18:48 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
||
18:32 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:32 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:34 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 18:41 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 18:43 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 18:44 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 18:56 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 18:58 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:32 | |
18:34 |
RE 68 (4677) |
Heidelberg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:34 - Langen(Hess) 18:42 - Darmstadt Hbf 18:51 Zwingenberg(Bergstr) 19:12 - Bensheim-Auerbach 19:15 - Bensheim 19:17 - Heppenheim(Bergstr) 19:22 - Heidelberg Hbf 19:51 |
11 |
||
18:34 |
RE 55 (4627) |
Würzburg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:34 - Frankfurt(Main)Süd 18:39 - Offenbach(Main)Hbf 18:44 Dettingen(Main) 19:06 - Kleinostheim 19:10 - Aschaffenburg Hbf 19:15 - Heigenbrücken 19:26 - Würzburg Hbf 20:21 |
9 |
||
18:34 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 18:34 - Frankfurt(M)Galluswarte 18:36 Frankfurt(Main)Messe 18:38 - Bad Vilbel Süd 18:52 - Bad Vilbel 18:54 - Bruchenbrücken 19:07 - Friedberg(Hess) 19:11 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
18:34 | S 1 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 18:34 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:36 Frankfurt(M)Hauptwache 18:37 - Frankfurt(M)Konstablerwache 18:39 - Frankfurt(M)Ostendstraße 18:41 - Frankfurt(M)Mühlberg 18:43 - Offenbach(Main) Kaiserlei 18:46 - Offenbach(Main) Ledermuseum 18:48 - Offenbach(Main) Marktplatz 18:49 - Offenbach(Main)Ost 18:52
závada na stavìdle: Na trati Hochheim(Main) - Rödermark-Ober Roden mezi Frankfurt-Höchst a Offenbach(Main)Ost.
Dojde k zpo¾dìním a výpadkùm v obou smìrech v pøímìstské vlakové dopravì Deutsche Bahn. |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
Jízda zru¹ena | |
18:34 | STR 20 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:34 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:36 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:41 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:43 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:45 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 18:46 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:51 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:34 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:34 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:36 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:41 - Gerauer Straße, Frankfurt a.M. 18:48 - Waldau, Frankfurt a.M. 18:54 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 18:55 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 19:00 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:34 | |
18:34 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:34 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:36 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:37 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:38 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 18:43 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 18:44 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 18:50 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:34 | |
18:34 | RE 39547 |
Würzburg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:34 - Frankfurt(Main)Süd 18:39 - Offenbach(Main)Hbf 18:44 Dettingen(Main) 19:06 - Kleinostheim 19:10 - Aschaffenburg Hbf 19:15 - Heigenbrücken 19:26 - Würzburg Hbf 20:21 |
9 |
Speciální jízda | |
18:35 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:35 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:36 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:38 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:36 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:36 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:38 S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 18:42 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 18:44 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 18:45 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 18:48 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 18:51 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:36 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:36 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:39 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:36 | |
18:36 | STR 12 |
Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:36 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:37 Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:39 - Konstablerwache, Frankfurt a.M. 18:46 - Günthersburgpark, Frankfurt a.M. 18:54 - Hartmann-Ibach-Straße, Frankfurt a.M. 18:55 - Eissporthalle/Festplatz, Frankfurt a.M. 19:01 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:37 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 18:37 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:38 Frankfurt(M)Hauptwache 18:40 - Frankfurt(M)Konstablerwache 18:42 - Frankfurt(M)Ostendstraße 18:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 18:45 - Frankfurt(Main)Süd 18:47 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
18:37 | |
18:37 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 18:37 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 18:39 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 18:41 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 18:42 Kronberger Straße, Frankfurt a.M. 18:45 - Bremer Straße, Frankfurt a.M. 18:48 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 19:04 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
18:37 | |
18:37 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:37 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:39 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:42 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:44 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 18:52 - Luthmerstraße, Frankfurt a.M. 18:57 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 18:59 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:37 | |
18:37 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:37 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:38 Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:39 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:46 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:54 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 19:10 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 19:13 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:37 | |
18:38 |
SE14 (12229) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:38 - Frankfurt-Höchst 18:47 - Hochheim(Main) 18:58 - Mainz Hbf 19:10 Mainz Römisches Theater 19:14 - Bodenheim 19:20 - Nierstein 19:26 - Oppenheim 19:29 - Guntersblum 19:34 - Mannheim Hbf 20:10 |
24 |
||
18:38 |
VIA RE85 (25133) |
Erbach(Odenw)
Frankfurt(Main)Hbf 18:38 - Frankfurt(Main)Süd 18:43 - Offenbach(Main)Hbf 18:49 - Hanau Hbf 19:00 Hainburg Hainstadt 19:12 - Seligenstadt(Hess) 19:18 - Babenhausen(Hess) 19:25 - Groß-Umstadt Mitte 19:33 - Groß-Umstadt Wiebelsbach 19:37 - Erbach(Odenw) 20:04 |
12 |
||
18:38 | Bus Q2 |
Bahnhof Westseite, Langen (Hessen)
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. 18:38 - Stadion Osttribüne, Frankfurt a.M. 18:50 - Zeppelinheim Heideweg, Neu-Isenburg 18:58 - Walldorf Wohnpark/Gedenkstätte, Mörfelden-Walldorf 19:04 - Okrifteler Straße, Mörfelden-Walldorf 19:07 - Mörfelden Bahnhof, Mörfelden-Walldorf 19:16 - Bahnhof Westseite, Langen (Hessen) 19:31 |
- Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. |
||
18:38 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:38 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:39 Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 18:46 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 18:48 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 18:50 - Marbachweg/Sozialzentrum, Frankfurt a.M. 18:52 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 18:59 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:38 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:38 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:39 Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:46 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 18:54 - Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 18:55 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 19:10 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 19:13 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:38 | |
18:38 | S |
Kelsterbach
Frankfurt(Main)Hbf 18:38 - Frankfurt-Niederrad 18:43 - Frankfurt am Main - Stadion 18:45 - Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 18:48 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 18:50 - Kelsterbach 18:55 |
14 |
Speciální jízda | |
18:39 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 18:39 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:41 Frankfurt(M)Hauptwache 18:42 - Offenbach(Main) Kaiserlei 18:51 - Offenbach(Main) Ledermuseum 18:52 - Heusenstamm 19:04 - Dietzenbach Bahnhof 19:11 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
18:40 | |
18:39 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt Hbf (tief) 18:39 - Frankfurt(M)Galluswarte 18:41 Frankfurt(Main)Messe 18:43 - Frankfurt(Main)West 18:44 - Frankfurt-Rödelheim 18:48 - Oberursel(Taunus) 18:56 - Bad Homburg 19:03 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
18:39 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 18:39 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 18:41 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 18:42 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 18:44 Kronberger Straße, Frankfurt a.M. 18:45 - Bremer Straße, Frankfurt a.M. 18:48 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 19:04 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
18:39 | |
18:40 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:40 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:42 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:44 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 18:46 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:47 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 18:49 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 18:52 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:40 | |
18:40 | STR 20 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:40 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:42 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:47 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:49 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:51 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 18:52 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:57 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:40 | U 4 |
Enkheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:40 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:41 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 18:44 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 18:46 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 18:47 - Bornheim Mitte, Frankfurt a.M. 18:48 - Enkheim, Frankfurt a.M. 19:01 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:41 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:41 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:42 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 18:51 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 18:53 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 18:54 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 19:06 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 19:08 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:41 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:41 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:43 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:44 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:45 - Ludwig-Erhard-Anlage, Frankfurt a.M. 18:46 - Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 18:48 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 18:50 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:52 - Juliusstraße, Frankfurt a.M. 18:54 - Frauenfriedenskirche, Frankfurt a.M. 18:55 - Ginnheim Markus-Krankenhaus, Frankfurt a.M. 18:57 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 18:59 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
Jízda zru¹ena | |
18:42 | ICE 2576 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:42 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 18:54 - Mainz Hbf 19:15 - Wiesbaden Hbf 19:33 |
6 |
18:51, Dùvod: oprava na trati |
|
18:42 |
RB 51 (15528) |
Wächtersbach
Frankfurt(Main)Hbf 18:42 - Frankfurt(Main)Süd 18:47 - Offenbach(Main)Hbf 18:53 Rodenbach(b Hanau) 19:11 - Langenselbold 19:15 - Niedermittlau 19:19 - Hailer-Meerholz 19:29 - Wächtersbach 19:53 |
10 |
||
18:42 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 18:42 - Frankfurt-Griesheim 18:46 Frankfurt-Höchst Farbwerke 18:54 - Hochheim(Main) 19:10 - Mainz-Kastel 19:14 - Wiesbaden Ost 19:18 - Wiesbaden Hbf 19:23 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
18:42 | |
18:42 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:42 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:44 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 18:51 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 18:53 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 18:54 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 19:06 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 19:08 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:42 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 18:42 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 18:45 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 18:47 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 18:48 Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 18:51 - Maastrichter Ring, Frankfurt a.M. 18:54 - Römerhof, Frankfurt a.M. 18:58 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
18:42 | |
18:42 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:42 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:44 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:46 - Vogelweidstraße, Frankfurt a.M. 18:48 - Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:49 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:51 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:53 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 18:54 - DFB-Campus, Frankfurt a.M. 18:56 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 18:57 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 18:59 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
Jízda zru¹ena | |
18:43 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:43 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:44 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:46 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:43 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:43 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:44 Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:46 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:49 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:51 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 18:52 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 18:57 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:44 |
RB 34 (15788) |
Glauburg-Stockheim
Frankfurt(Main)Hbf 18:44 - Frankfurt(Main)West 18:48 - Bad Vilbel 19:01 Schöneck-Oberdorfelden 19:18 - Schöneck-Kilianstädten 19:20 - Schöneck-Büdesheim 19:23 - Nidderau-Windecken 19:27 - Glauburg-Stockheim 19:52 |
15 |
||
18:44 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 18:44 - Frankfurt(M)Galluswarte 18:46 Frankfurt(Main)Messe 18:48 - Frankfurt(Main)West 18:49 - Eschborn 18:58 - Schwalbach(Taunus)Nord 19:03 - Bad Soden(Taunus) 19:09 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
18:45 | |
18:44 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 18:44 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:46 Frankfurt(M)Konstablerwache 18:49 - Frankfurt(M)Ostendstraße 18:51 - Frankfurt(M)Mühlberg 18:53 - Offenbach(Main) Marktplatz 18:59 - Offenbach(Main)Ost 19:02 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
18:44 | |
18:44 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:44 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:46 Niederrad Bahnhof, Frankfurt a.M. 19:00 - Bürostadt Niederrad, Frankfurt a.M. 19:02 - Waldau, Frankfurt a.M. 19:04 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 19:05 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 19:10 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:44 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:44 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:45 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 18:51 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:53 - Zoo, Frankfurt a.M. 19:00 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 19:02 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 19:08 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:44 | |
18:44 | STR 14 |
Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:44 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:46 Güterplatz, Frankfurt a.M. 18:48 - Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:49 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:51 - Kriegkstraße, Frankfurt a.M. 18:52 - Gustavsburgplatz, Frankfurt a.M. 18:57 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:44 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:44 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:46 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:47 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:48 - Ludwig-Erhard-Anlage, Frankfurt a.M. 18:49 - Varrentrappstraße, Frankfurt a.M. 18:51 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 18:53 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 18:54 - An der Dammheide, Frankfurt a.M. 18:56 - Leonardo-da-Vinci-Allee, Frankfurt a.M. 18:58 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 19:00 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
Jízda zru¹ena | |
18:45 | STR 14 |
Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:45 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:46 Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 18:51 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:53 - Zoo, Frankfurt a.M. 19:00 - Waldschmidtstraße, Frankfurt a.M. 19:02 - Bornheim Ernst-May-Platz, Frankfurt a.M. 19:08 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
18:45 | |
18:46 | STR 17 |
Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:46 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:48 S-Bahn Station Stresemannallee, Frankfurt a.M. 18:52 - Stresemannallee/Mörfelder Landstr., Frankfurt a.M. 18:54 - Louisa Bahnhof, Frankfurt a.M. 18:55 - Oberschweinstiege, Frankfurt a.M. 18:58 - Neu-Isenburg Stadtgrenze, Frankfurt a.M. 19:01 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:46 | STR 12 |
Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:46 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:47 Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:49 - Günthersburgpark, Frankfurt a.M. 19:04 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 19:19 - Schwedlerstraße, Frankfurt a.M. 19:23 - Fechenheim Hugo-Junkers-Straße/Schleife, Frankfurt 19:32 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:47 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 18:47 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:48 Frankfurt(M)Hauptwache 18:50 - Frankfurt(M)Konstablerwache 18:52 - Frankfurt-Louisa 19:01 - Langen(Hess) 19:12 - Darmstadt Hbf 19:26 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
18:47 | |
18:47 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 18:47 - Frankfurt-Niederrad 18:51 Kelsterbach 19:03 - Raunheim 19:09 - Rüsselsheim 19:12 - Mainz-Gustavsburg 19:19 - Wiesbaden Hbf 19:44 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
18:47 | Bus RE70 |
Mannheim Hbf (Ersatzverkehr)
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. 18:47 - Goddelau Rathaus, Riedstadt 19:37 - Ortsmitte, Stockstadt am Rhein 19:44 - Museum, Biebesheim am Rhein 19:51 Johannes-Gutenberg-Schule, Gernsheim 19:59 - Stadthalle, Gernsheim 20:01 - Bahnhof Ostseite, Groß-Rohrheim 20:12 - Biblis Wendehammer beim Kreuz 20:20 - Bürstadt Bahnhof (Industriestraße) 20:32 - Mannheim Hbf (Ersatzverkehr) 21:19 |
- Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. |
||
18:47 | STR 21 |
Nied Kirche, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:47 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:49 Speyerer Straße, Frankfurt a.M. 18:52 - Galluswarte, Frankfurt a.M. 18:54 - Waldschulstraße, Frankfurt a.M. 19:02 - Luthmerstraße, Frankfurt a.M. 19:07 - Nied Kirche, Frankfurt a.M. 19:09 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:47 | |
18:47 | STR 20 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:47 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:49 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:54 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 18:56 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 18:58 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 18:59 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 19:04 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:47 | |
18:47 | Bus 37 |
Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 18:47 - Behördenzentrum Gutleut, Frankfurt a.M. 18:48 - Hafenstraße, Frankfurt a.M. 18:49 - Heilbronner Straße, Frankfurt a.M. 18:50 Johanna-Kirchner-AHZ, Frankfurt a.M. 18:54 - Erntestraße, Frankfurt a.M. 18:56 - Gutleut Briefzentrum, Frankfurt a.M. 18:57 |
P Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
||
18:47 | U 4 |
Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:47 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:48 Konstablerwache, Frankfurt a.M. 18:51 - Merianplatz, Frankfurt a.M. 18:53 - Höhenstraße, Frankfurt a.M. 18:54 - Bornheim Mitte, Frankfurt a.M. 18:55 - Bornheim Seckbacher Landstraße, Frankfurt a.M. 18:56 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:47 |
STN RB12 (21505) |
Königstein(Taunus)
Frankfurt(Main)Hbf 18:47 - Frankfurt-Höchst 18:58 - Frankfurt-Unterliederbach 19:01 - Liederbach-Süd 19:04 Liederbach 19:06 - Kelkheim-Münster 19:10 - Kelkheim 19:12 - Kelkheim-Hornau 19:16 - Schneidhain 19:20 - Königstein(Taunus) 19:25 |
22 |
18:47 | |
18:47 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:47 - Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:48 Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:49 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:51 - Karmeliterkloster, Frankfurt a.M. 18:52 - Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 18:54 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:56 - Börneplatz/Stoltzestraße, Frankfurt a.M. 18:57 - Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 18:59 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 19:01 - Zobelstraße, Frankfurt a.M. 19:02 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 19:04 - Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 19:05 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 19:07 - Schwedlerstraße, Frankfurt a.M. 19:08 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 19:10 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 19:13 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 19:14 - Hugo-Junkers-Straße, Frankfurt a.M. 19:16 - Cassellastraße, Frankfurt a.M. 19:17 - Mainkur Bahnhof, Frankfurt a.M. 19:18 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 19:20 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 19:21 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 19:23 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
Jízda zru¹ena | |
18:48 | ICE 1572 |
Hamburg-Harburg
Frankfurt(Main)Hbf 18:48 - Frankfurt(Main)West 18:53 - Friedberg(Hess) 19:15 - Gießen 19:33 - Marburg(Lahn) 19:50 - Treysa 20:14 - Wabern(Bz Kassel) 20:32 - Kassel-Wilhelmshöhe 20:54 - Göttingen 21:16 - Hannover Hbf 21:56 - Celle 22:17 - Uelzen 22:40 - Lüneburg 22:57 - Hamburg-Harburg 23:15 |
13 |
||
18:48 | STR 11 |
Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:48 - Weser-/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:49 Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:51 - Karmeliterkloster, Frankfurt a.M. 18:52 - Römer/Paulskirche, Frankfurt a.M. 18:54 - Börneplatz, Frankfurt a.M. 18:56 - Börneplatz/Stoltzestraße, Frankfurt a.M. 18:57 - Allerheiligentor, Frankfurt a.M. 18:59 - Ostendstraße, Frankfurt a.M. 19:01 - Zobelstraße, Frankfurt a.M. 19:02 - Ostbahnhof/Sonnemannstraße, Frankfurt a.M. 19:04 - Ostbahnhof/Honsellstraße, Frankfurt a.M. 19:05 - Osthafenplatz, Frankfurt a.M. 19:07 - Schwedlerstraße, Frankfurt a.M. 19:08 - Riederhöfe, Frankfurt a.M. 19:10 - Daimlerstraße, Frankfurt a.M. 19:13 - Dieselstraße, Frankfurt a.M. 19:14 - Hugo-Junkers-Straße, Frankfurt a.M. 19:16 - Cassellastraße, Frankfurt a.M. 19:17 - Mainkur Bahnhof, Frankfurt a.M. 19:18 - Alt-Fechenheim, Frankfurt a.M. 19:20 - Arthur-von-Weinberg-Steg, Frankfurt a.M. 19:21 - Fechenheim Schießhüttenstraße, Frankfurt a.M. 19:23 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
Jízda zru¹ena | |
18:49 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 18:49 - Frankfurt(M)Taunusanlage 18:51 Offenbach(Main) Ledermuseum 19:03 - Offenbach-Waldhof 19:12 - Rodgau-Dudenhofen 19:24 - Rodgau-Nieder Roden 19:27 - Rödermark-Ober Roden 19:33 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
18:50 | |
18:49 | U 5 |
Preungesheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:49 - Willy-Brandt-Platz, Frankfurt a.M. 18:50 Glauburgstraße, Frankfurt a.M. 18:57 - Deutsche Nationalbibliothek, Frankfurt a.M. 18:59 - Hauptfriedhof, Frankfurt a.M. 19:01 - Marbachweg/Sozialzentrum, Frankfurt a.M. 19:03 - Preungesheim, Frankfurt a.M. 19:10 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:50 | STR 16 |
Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:50 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:52 Stresemannallee/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:54 - Otto-Hahn-Platz, Frankfurt a.M. 18:56 - Schweizer-/Gartenstraße, Frankfurt a.M. 18:57 - Schwanthalerstraße, Frankfurt a.M. 18:59 - Südbahnhof/Bruchstraße, Frankfurt a.M. 19:02 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:50 | |
18:50 | U 4 |
Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:50 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:51 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 18:53 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:50 | |
18:51 | STR 16 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:51 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:53 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:54 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:55 - Adalbert-/Schloßstraße, Frankfurt a.M. 19:00 - Bockenheimer Warte, Frankfurt a.M. 19:02 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 19:09 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:51 | Bus 64 |
Baseler Platz, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:51 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:54 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:51 | |
18:51 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:51 - Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:52 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 19:01 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 19:03 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 19:04 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 19:16 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 19:18 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:52 | ICE 771 |
Stuttgart Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:52 - Darmstadt Hbf 19:07 - Mannheim Hbf 19:53 - Stuttgart Hbf 20:38 |
9 |
18:54 | |
18:52 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 18:52 - Frankfurt-Griesheim 18:56 Frankfurt-Höchst Farbwerke 19:02 - Frankfurt-Zeilsheim 19:05 - Kriftel 19:07 - Eppstein 19:18 - Niedernhausen(Taunus) 19:26 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
18:52 | |
18:52 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. 18:52 - Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 18:54 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 18:56 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 18:57 Kronberger Straße, Frankfurt a.M. 19:00 - Bremer Straße, Frankfurt a.M. 19:03 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 19:19 |
- Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M. |
18:52 | |
18:52 | Bus M46 |
Römerhof, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. 18:52 - Güterplatz, Frankfurt a.M. 18:55 - Platz der Einheit, Frankfurt a.M. 18:57 - Den Haager Straße, Frankfurt a.M. 18:58 Europagarten/Messe West, Frankfurt a.M. 19:01 - Maastrichter Ring, Frankfurt a.M. 19:04 - Römerhof, Frankfurt a.M. 19:08 |
T Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M. |
||
18:52 | STR 11 |
Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:52 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:54 Schwalbacher Straße, Frankfurt a.M. 19:01 - Rebstöcker Straße, Frankfurt a.M. 19:03 - Wickerer Straße, Frankfurt a.M. 19:04 - Tillystraße, Frankfurt a.M. 19:16 - Höchst Zuckschwerdtstraße, Frankfurt a.M. 19:18 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:52 | STR 21 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:52 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:54 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 18:59 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 19:01 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 19:03 - Oberforsthaus, Frankfurt a.M. 19:07 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 19:09 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
18:52 | |
18:53 | ICE 727 |
München Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 18:53 - Aschaffenburg Hbf 19:22 - Würzburg Hbf 20:01 - Nürnberg Hbf 21:00 - Ingolstadt Hbf 21:31 - München Hbf 22:10 |
6 |
19:03, Dùvod: personál ze zpo¾dìné pøedchozí jízdy, Zmìna koleje |
|
18:53 |
VIA RB10 (25028) |
Neuwied
Frankfurt(Main)Hbf 18:53 - Frankfurt-Höchst 19:03 - Mainz-Kastel 19:18 - Wiesbaden Hbf 19:25 Wiesbaden-Schierstein 19:41 - Niederwalluf 19:44 - Erbach(Rheingau) 19:50 - Kamp-Bornhofen 20:42 - Oberlahnstein 20:56 - Neuwied 21:24 |
23 |
19:08, Dùvod: zpo¾dìní pøedchozí jízdy |
|
18:53 | Bus S7 |
Stadthalle, Gernsheim
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. 18:53 - Stadion Osttribüne, Frankfurt a.M. 19:05 - Zeppelinheim Heideweg, Neu-Isenburg 19:13 - Walldorf Wohnpark/Gedenkstätte, Mörfelden-Walldorf 19:19 Okrifteler Straße, Mörfelden-Walldorf 19:22 - Mörfelden Bahnhof, Mörfelden-Walldorf 19:31 - Bahnhof, Groß-Gerau 19:48 - Dornberg Bahnhof Westseite, Groß-Gerau 19:54 - Dornheim Rathausplatz, Groß-Gerau 20:03 - Stadthalle, Gernsheim 20:41 |
- Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. |
||
18:53 | STR 20 |
Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:53 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:55 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 19:00 - H.-Hoffmann-Str./Blutspendedienst, Frankfurt a.M. 19:02 - Niederräder Landstraße, Frankfurt a.M. 19:04 - Triftstraße, Frankfurt a.M. 19:05 - Stadion Straßenbahn, Frankfurt a.M. 19:10 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
18:54 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 18:54 - Frankfurt(M)Galluswarte 18:56 Frankfurt(Main)Messe 18:58 - Frankfurt(Main)West 18:59 - Oberursel(Taunus) 19:11 - Bad Homburg 19:15 - Friedrichsdorf(Taunus) 19:20 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
18:54 | Bus 64 |
Ginnheim, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. 18:54 - Francois-Mitterrand-Platz, Frankfurt a.M. 18:56 - Taunusanlage, Frankfurt a.M. 18:57 - Alte Oper, Frankfurt a.M. 18:59 Kronberger Straße, Frankfurt a.M. 19:00 - Bremer Straße, Frankfurt a.M. 19:03 - Ginnheim, Frankfurt a.M. 19:19 |
- Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M. |
18:54 | |
18:54 | STR 12 |
Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. 18:54 - Baseler Platz, Frankfurt a.M. 18:56 Universitätsklinikum, Frankfurt a.M. 19:01 - Gerauer Straße, Frankfurt a.M. 19:08 - Waldau, Frankfurt a.M. 19:14 - Waldfriedhof Goldstein, Frankfurt a.M. 19:15 - Schwanheim Rheinlandstraße, Frankfurt a.M. 19:20 |
- Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M. |
||
18:54 | STR 17 |
Rebstockbad, Frankfurt a.M.
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. 18:54 - Platz der Republik, Frankfurt a.M. 18:56 Hohenstaufenstraße, Frankfurt a.M. 18:57 - Festhalle/Messe, Frankfurt a.M. 18:58 - Nauheimer Straße, Frankfurt a.M. 19:03 - Kuhwaldstraße, Frankfurt a.M. 19:04 - Rebstockbad, Frankfurt a.M. 19:10 |
- Hauptbahnhof, Frankfurt a.M. |
||
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Frankfurt Hbf (tief)
,
Hauptbahnhof/Karlstraße, Frankfurt a.M.
,
Hauptbahnhof/Münchener Straße, Frankfurt a.M.
,
Hauptbahnhof, Frankfurt a.M.
,
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str.
,
Hauptbahnhof/Fernbusterminal, Frankfurt a.M.
,
Hauptbahnhof Südseite, Frankfurt a.M.
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|