Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Frankfurt(Main)Hbf v 11:54 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | Aktuálnì | |
---|---|---|---|---|---|
døíve | |||||
00:07 | aktuální èas | ||||
11:53 | ICE 623 |
München Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 11:53 - Aschaffenburg Hbf 12:22 - Würzburg Hbf 13:05 - Nürnberg Hbf 14:04 - München Hbf 15:12 |
7 |
11:55 | |
11:54 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 11:54 - Frankfurt(M)Galluswarte 11:56 Frankfurt-Rödelheim 12:03 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 12:07 - Oberursel-Stierstadt 12:09 - Oberursel(Taunus) 12:11 - Friedrichsdorf(Taunus) 12:20 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
11:55 | Bus EV |
Neu-Isenburg
Frankfurt(Main)Hbf 11:55 - Neu-Isenburg 12:13 |
- |
||
11:57 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 11:57 - Frankfurt(M)Taunusanlage 11:58 Frankfurt(M)Hauptwache 12:00 - Frankfurt(M)Konstablerwache 12:02 - Frankfurt(M)Ostendstraße 12:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 12:05 - Frankfurt(Main)Süd 12:07 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
11:58 | ICE 76 |
Hamburg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 11:58 - Kassel-Wilhelmshöhe 13:20 - Göttingen 13:38 - Hannover Hbf 14:17 - Hamburg Hbf 15:36 |
8 |
||
11:59 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 11:59 - Frankfurt(M)Galluswarte 12:01 Eschborn Süd 12:11 - Eschborn 12:13 - Niederhöchstadt 12:15 - Kronberg Süd 12:19 - Kronberg(Taunus) 12:21 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
11:59 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 11:59 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:01 Offenbach(Main) Ledermuseum 12:13 - Offenbach(Main) Marktplatz 12:14 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 12:23 - Steinheim(Main) 12:27 - Hanau Hbf 12:29 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:02 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 12:02 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:03 Frankfurt(M)Hauptwache 12:05 - Frankfurt(M)Konstablerwache 12:07 - Frankfurt(M)Ostendstraße 12:08 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 12:10 - Frankfurt(Main)Süd 12:12 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:02 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 12:02 - Frankfurt-Niederrad 12:06 Raunheim 12:24 - Rüsselsheim 12:27 - Mainz-Kastel 12:39 - Wiesbaden Ost 12:42 - Wiesbaden Hbf 12:49 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:03 | Bus EV |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. 12:03 - Langen(Hess) 12:33 |
- Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. |
||
12:04 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 12:04 - Frankfurt(M)Galluswarte 12:06 Frankfurt-Eschersheim 12:14 - Frankfurt-Frankfurter Berg 12:17 - Bad Vilbel Süd 12:22 - Bruchenbrücken 12:37 - Friedberg(Hess) 12:41 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:06 | ICE 73 |
Zürich HB
Frankfurt(Main)Hbf 12:06 - Mannheim Hbf 12:44 - Karlsruhe Hbf 13:09 - Baden-Baden 13:26 - Freiburg(Breisgau) Hbf 14:12 - Basel Bad Bf 14:46 - Basel SBB 14:55 - Zürich HB 16:00 |
6 |
||
12:07 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 12:07 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:08 Frankfurt(M)Hauptwache 12:10 - Frankfurt(M)Konstablerwache 12:12 - Frankfurt(M)Ostendstraße 12:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 12:15 - Frankfurt(Main)Süd 12:17 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:08 |
RE 3 (29518) |
Saarbrücken Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:08 - Frankfurt-Niederrad 12:14 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 12:22 - Rüsselsheim 12:33 Staudernheim 13:38 - Bad Sobernheim 13:42 - Kirn 13:52 - Idar-Oberstein 14:03 - Ottweiler(Saar) 14:42 - Saarbrücken Hbf 15:10 |
21 |
||
12:09 | ICE 724 |
Düsseldorf Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:09 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 12:22 - Köln Messe/Deutz Gl.11-12 13:15 - Düsseldorf Hbf 13:36 |
7 |
12:33 | |
12:09 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 12:09 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:11 Offenbach(Main) Ledermuseum 12:23 - Offenbach(Main) Marktplatz 12:24 - Dietzenbach-Steinberg 12:37 - Dietzenbach Mitte 12:39 - Dietzenbach Bahnhof 12:41 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:12 |
RE 70 (4567) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:12 - Frankfurt-Niederrad 12:17 - Walldorf(Hess) 12:24 Mörfelden 12:28 - Biblis 12:56 - Bürstadt 13:01 - Mannheim-Waldhof 13:12 - Mannheim Hbf 13:19 |
19 |
||
12:12 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 12:12 - Frankfurt-Griesheim 12:16 Frankfurt-Höchst 12:22 - Frankfurt-Höchst Farbwerke 12:24 - Frankfurt-Sindlingen 12:26 - Hattersheim(Main) 12:29 - Wiesbaden Hbf 12:54 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:13 | ICE 690 |
Berlin Gesundbrunnen
Frankfurt(Main)Hbf 12:13 - Fulda 13:07 - Eisenach 14:00 - Erfurt Hbf 14:26 - Leipzig Hbf 15:10 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 15:46 - Berlin Südkreuz 16:25 - Berlin Hbf 16:32 - Berlin Gesundbrunnen 16:44 |
8 |
||
12:14 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 12:14 - Frankfurt(M)Galluswarte 12:16 Frankfurt(Main)Messe 12:18 - Frankfurt(Main)West 12:19 - Niederhöchstadt 12:30 - Schwalbach(Taunus)Nord 12:33 - Bad Soden(Taunus) 12:39 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:14 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 12:14 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:16 Frankfurt(M)Ostendstraße 12:21 - Frankfurt(M)Mühlberg 12:23 - Offenbach(Main) Ledermuseum 12:28 - Offenbach(Main) Marktplatz 12:29 - Offenbach(Main)Ost 12:32 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:17 | S 3 |
Frankfurt-Louisa
Frankfurt Hbf (tief) 12:17 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:18 Frankfurt(M)Hauptwache 12:20 - Frankfurt(M)Ostendstraße 12:23 - Frankfurt(Main)Süd 12:27 - Frankfurt(M)Stresemannallee 12:36 - Frankfurt-Louisa 12:38 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:17 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 12:17 - Frankfurt-Niederrad 12:21 Frankfurt am Main - Stadion 12:23 - Mainz-Gustavsburg 12:49 - Mainz Römisches Theater 12:53 - Wiesbaden Ost 13:07 - Wiesbaden Hbf 13:14 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:19 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 12:19 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:21 Offenbach(Main) Ledermuseum 12:33 - Offenbach(Main) Marktplatz 12:34 - Obertshausen(Kr Of) 12:45 - Rodgau-Weiskirchen 12:48 - Rödermark-Ober Roden 13:03 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:20 | S 7 |
Riedstadt-Goddelau
Frankfurt(Main)Hbf 12:20 - Frankfurt-Niederrad 12:26 Zeppelinheim 12:32 - Walldorf(Hess) 12:36 - Groß Gerau-Dornberg 12:45 - Groß Gerau-Dornheim 12:49 - Riedstadt-Goddelau 12:55 |
2 |
||
12:20 | EC 219 |
Graz Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:20 - Heidelberg Hbf 13:11 - Stuttgart Hbf 13:52 - Ulm Hbf 14:54 Traunstein 17:30 - Freilassing 17:50 - Schladming 19:50 - Stainach-Irdning 20:20 - Leoben Hbf 21:28 - Graz Hbf 22:14 |
13 |
||
12:21 |
HLB RE98 (24412) |
Kassel Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:21 - Friedberg(Hess) 12:44 - Gießen 13:02 - Marburg(Lahn) 13:19 Schlierbach(Schwalm-Eder-Kr.) 14:00 - Zimmersrode 14:04 - Singlis 14:12 - Baunatal-Guntershausen 14:38 - Kassel-Wilhelmshöhe 14:46 - Kassel Hbf 14:54 |
16 |
||
12:21 |
HLB RE99 (24512) |
Siegen Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:21 - Friedberg(Hess) 12:44 - Gießen 13:02 - Wetzlar 13:17 - Herborn(Dillkr) 13:32 - Dillenburg 13:38 - Haiger 13:44 - Siegen Hbf 14:05 |
16 |
||
12:22 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 12:22 - Frankfurt-Griesheim 12:26 Frankfurt-Zeilsheim 12:35 - Kriftel 12:37 - Eppstein-Bremthal 12:50 - Niederjosbach 12:52 - Niedernhausen(Taunus) 12:56 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:23 |
VIA RB10 (25068) |
Assmannshausen
Frankfurt(Main)Hbf 12:23 - Frankfurt-Höchst 12:33 - Mainz-Kastel 12:49 - Wiesbaden Hbf 12:58 Niederwalluf 13:14 - Eltville 13:17 - Oestrich-Winkel 13:27 - Geisenheim 13:31 - Rüdesheim(Rhein) 13:35 - Assmannshausen (zastávka zru¹ena) 13:40 |
23 |
||
12:24 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 12:24 - Frankfurt(M)Galluswarte 12:26 Frankfurt-Rödelheim 12:33 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 12:37 - Oberursel-Stierstadt 12:39 - Oberursel(Taunus) 12:41 - Friedrichsdorf(Taunus) 12:50 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:25 |
VIA RB82 (25169) |
Eberbach
Frankfurt(Main)Hbf 12:25 - Darmstadt Nord 12:43 - Darmstadt Ost 12:47 - Darmstadt TU-Lichtwiese 12:50 Höchst(Odenw) 13:27 - Höchst Mümling-Grumbach 13:30 - Bad König Zell 13:37 - Beerfelden Hetzbach 13:57 - Hesseneck Kailbach 14:07 - Eberbach 14:18 |
12 |
||
12:26 | ICE 314 |
Bruxelles Midi
Frankfurt(Main)Hbf 12:26 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 12:39 - Köln Hbf 13:33 - Aachen Hbf 14:16 - Liège-Guillemins 14:44 - Bruxelles-Nord 15:26 - Bruxelles Midi 15:35 |
17 |
||
12:26 |
RE 50 (4514) |
Fulda
Frankfurt(Main)Hbf 12:26 - Frankfurt(Main)Süd 12:31 - Offenbach(Main)Hbf 12:38 Hanau Hbf 12:46 - Wächtersbach 13:10 - Flieden 13:35 - Neuhof(Kr Fulda) 13:39 - Fulda 13:49 |
6 |
||
12:27 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 12:27 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:28 Frankfurt(M)Hauptwache 12:30 - Frankfurt(M)Konstablerwache 12:32 - Frankfurt(M)Ostendstraße 12:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 12:35 - Frankfurt(Main)Süd 12:37 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:29 |
RB 22 (15258) |
Limburg(Lahn)
Frankfurt(Main)Hbf 12:29 - Frankfurt-Höchst 12:38 - Hofheim(Taunus) 12:48 Niedernhausen(Taunus) 13:00 - Bad Camberg 13:15 - Lindenholzhausen 13:30 - Eschhofen 13:37 - Limburg(Lahn) 13:41 |
20 |
||
12:29 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 12:29 - Frankfurt(M)Galluswarte 12:31 Eschborn Süd 12:41 - Eschborn 12:43 - Niederhöchstadt 12:45 - Kronberg Süd 12:49 - Kronberg(Taunus) 12:51 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:29 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 12:29 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:31 Offenbach(Main) Ledermuseum 12:43 - Offenbach(Main) Marktplatz 12:44 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 12:53 - Steinheim(Main) 12:57 - Hanau Hbf 12:59 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:29 |
HLB RB41 (15014) |
Marburg(Lahn)
Frankfurt(Main)Hbf 12:29 - Frankfurt(Main)West 12:35 - Bad Vilbel 12:46 - Friedberg(Hess) 12:58 Gießen 13:28 - Gießen Oswaldsgarten 13:41 - Lollar 13:45 - Friedelhausen 13:48 - Marburg Süd 14:02 - Marburg(Lahn) 14:09 |
15 |
||
12:29 |
HLB RB40 (15114) |
Dillenburg
Frankfurt(Main)Hbf 12:29 - Frankfurt(Main)West 12:35 - Bad Vilbel 12:46 - Friedberg(Hess) 12:58 Gießen 13:28 - Dutenhofen(Wetzlar) 13:44 - Herborn(Dillkr) 14:13 - Burg(Dillkr) Nord 14:15 - Niederscheld(Dillkr)Süd 14:18 - Dillenburg 14:22 |
15 |
||
12:30 |
HLB RB58 (28629) |
Hanau Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:30 - Frankfurt(Main)Süd 12:35 - Frankfurt(Main)Ost 12:39 - Frankfurt-Mainkur 12:42 - Maintal West 12:45 - Maintal Ost 12:48 - Hanau-Wilhelmsbad 12:51 - Hanau West 12:53 - Hanau Hbf 12:57 |
7 |
||
12:32 | ICE 902 |
Köln Messe/Deutz Gl.11-12
Frankfurt(Main)Hbf 12:32 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 12:48 - Limburg Süd 13:08 - Montabaur 13:19 - Siegburg/Bonn 13:39 - Köln Messe/Deutz Gl.11-12 13:54 |
18 |
||
12:32 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 12:32 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:33 Frankfurt(M)Hauptwache 12:35 - Frankfurt(M)Konstablerwache 12:37 - Frankfurt(M)Ostendstraße 12:38 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 12:40 - Frankfurt(Main)Süd 12:42 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:32 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 12:32 - Frankfurt-Niederrad 12:36 Raunheim 12:54 - Rüsselsheim 12:57 - Mainz-Kastel 13:09 - Wiesbaden Ost 13:12 - Wiesbaden Hbf 13:19 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:34 |
RE 55 (4615) |
Würzburg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:34 - Frankfurt(Main)Süd 12:39 - Offenbach(Main)Hbf 12:44 Hanau Hbf 12:55 - Kleinostheim 13:10 - Aschaffenburg Hbf 13:15 - Lohr Bahnhof 13:41 - Würzburg Hbf 14:06 |
8 |
||
12:34 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 12:34 - Frankfurt(M)Galluswarte 12:36 Frankfurt-Eschersheim 12:44 - Frankfurt-Frankfurter Berg 12:47 - Bad Vilbel Süd 12:52 - Bruchenbrücken 13:07 - Friedberg(Hess) 13:11 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:36 | Bus EV |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. 12:36 - Langen(Hess) 13:06 |
- Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. |
||
12:37 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 12:37 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:38 Frankfurt(M)Hauptwache 12:40 - Frankfurt(M)Konstablerwache 12:42 - Frankfurt(M)Ostendstraße 12:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 12:45 - Frankfurt(Main)Süd 12:47 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:38 |
RE 14 (4495) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:38 - Frankfurt-Höchst 12:47 - Hochheim(Main) 12:58 Mainz Hbf 13:11 - Frankenthal Hbf 13:57 - Frankenthal Süd 14:01 - Ludwigshafen(Rhein) Mitte 14:11 - Mannheim Hbf 14:14 |
24 |
||
12:38 |
VIA RE85 (25127) |
Erbach(Odenw)
Frankfurt(Main)Hbf 12:38 - Frankfurt(Main)Süd 12:44 - Offenbach(Main)Hbf 12:49 - Hanau Hbf 13:06 Hainburg Hainstadt 13:12 - Babenhausen(Hess) 13:25 - Groß-Umstadt Mitte 13:33 - Bad König 13:50 - Michelstadt 13:56 - Erbach(Odenw) 14:00 |
12 |
||
12:39 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 12:39 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:41 Offenbach(Main) Ledermuseum 12:52 - Offenbach(Main) Marktplatz 12:54 - Dietzenbach-Steinberg 13:07 - Dietzenbach Mitte 13:09 - Dietzenbach Bahnhof 13:11 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:41 | ICE 1652 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:41 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 12:55 - Mainz Hbf 13:15 - Wiesbaden Hbf 13:33 |
6 |
||
12:42 |
RB 51 (15516) |
Wächtersbach
Frankfurt(Main)Hbf 12:42 - Frankfurt(Main)Süd 12:47 - Offenbach(Main)Hbf 12:53 Hanau Hbf 13:01 - Langenselbold 13:15 - Haitz-Höchst 13:34 - Wirtheim 13:38 - Wächtersbach 13:54 |
10 |
||
12:42 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 12:42 - Frankfurt-Griesheim 12:46 Frankfurt-Höchst 12:52 - Frankfurt-Höchst Farbwerke 12:54 - Frankfurt-Sindlingen 12:56 - Hattersheim(Main) 12:59 - Wiesbaden Hbf 13:24 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:44 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 12:44 - Frankfurt(M)Galluswarte 12:46 Frankfurt(Main)Messe 12:48 - Frankfurt(Main)West 12:49 - Niederhöchstadt 13:00 - Schwalbach(Taunus)Nord 13:03 - Bad Soden(Taunus) 13:09 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:44 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 12:44 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:46 Frankfurt(M)Ostendstraße 12:51 - Frankfurt(M)Mühlberg 12:53 - Offenbach(Main) Ledermuseum 12:58 - Offenbach(Main) Marktplatz 12:59 - Offenbach(Main)Ost 13:02 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:47 | S 3 |
Frankfurt-Louisa
Frankfurt Hbf (tief) 12:47 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:48 Frankfurt(M)Hauptwache 12:50 - Frankfurt(M)Ostendstraße 12:53 - Frankfurt(Main)Süd 12:57 - Frankfurt(M)Stresemannallee 13:06 - Frankfurt-Louisa 13:08 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:47 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 12:47 - Frankfurt-Niederrad 12:51 Frankfurt am Main - Stadion 12:53 - Mainz-Gustavsburg 13:19 - Mainz Römisches Theater 13:23 - Wiesbaden Ost 13:37 - Wiesbaden Hbf 13:44 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:47 |
STN RB12 (21481) |
Königstein(Taunus)
Frankfurt(Main)Hbf 12:47 - Frankfurt-Höchst 12:58 - Frankfurt-Unterliederbach 13:01 - Liederbach-Süd 13:04 Liederbach 13:06 - Kelkheim-Münster 13:10 - Kelkheim 13:12 - Kelkheim-Hornau 13:16 - Schneidhain 13:20 - Königstein(Taunus) 13:25 |
22 |
||
12:49 | ICE 279 |
Basel SBB
Frankfurt(Main)Hbf 12:49 - Mannheim Hbf 13:27 - Karlsruhe Hbf 13:57 - Offenburg 14:30 - Freiburg(Breisgau) Hbf 15:01 - Basel Bad Bf 15:36 - Basel SBB 15:47 |
9 |
||
12:49 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 12:49 - Frankfurt(M)Taunusanlage 12:51 Offenbach(Main) Ledermuseum 13:03 - Offenbach(Main) Marktplatz 13:04 - Obertshausen(Kr Of) 13:15 - Rodgau-Weiskirchen 13:18 - Rödermark-Ober Roden 13:33 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:50 | S 7 |
Riedstadt-Goddelau
Frankfurt(Main)Hbf 12:50 - Frankfurt-Niederrad 12:56 Zeppelinheim 13:02 - Walldorf(Hess) 13:12 - Groß Gerau-Dornberg 13:21 - Groß Gerau-Dornheim 13:25 - Riedstadt-Goddelau 13:31 |
2 |
||
12:51 | ICE 1578 |
Greifswald
Frankfurt(Main)Hbf 12:51 - Friedberg(Hess) 13:15 - Gießen 13:33 - Marburg(Lahn) 13:50 - Treysa 14:14 - Kassel-Wilhelmshöhe 14:54 - Göttingen 15:16 - Hannover Hbf 15:56 - Celle 16:17 - Uelzen 16:40 - Bad Bevensen 16:48 - Lüneburg 17:00 - Hamburg-Harburg 17:19 - Hamburg Hbf 17:32 - Schwerin Hbf 18:36 - Bad Kleinen 18:47 - Bützow 19:10 - Rostock Hbf 19:32 - Ribnitz-Damgarten West 19:58 - Velgast 20:14 - Stralsund Hbf 20:28 - Greifswald 20:52 |
11 |
||
12:52 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 12:52 - Frankfurt-Griesheim 12:56 Frankfurt-Zeilsheim 13:05 - Kriftel 13:07 - Eppstein-Bremthal 13:20 - Niederjosbach 13:22 - Niedernhausen(Taunus) 13:26 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
12:53 | ICE 625 |
Nürnberg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:53 - Aschaffenburg Hbf 13:22 - Würzburg Hbf 14:01 - Nürnberg Hbf 15:00 |
7 |
12:55 | |
12:53 |
VIA RB10 (25016) |
Koblenz Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 12:53 - Frankfurt-Höchst 13:03 - Mainz-Kastel 13:19 - Wiesbaden Hbf 13:28 Oestrich-Winkel 13:57 - Geisenheim 14:01 - Kamp-Bornhofen 14:45 - Filsen 15:03 - Niederlahnstein 15:23 - Koblenz Hbf 15:31 |
23 |
||
12:54 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 12:54 - Frankfurt(M)Galluswarte 12:56 Frankfurt-Rödelheim 13:03 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 13:07 - Oberursel-Stierstadt 13:09 - Oberursel(Taunus) 13:11 - Friedrichsdorf(Taunus) 13:20 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Frankfurt Hbf (tief)
,
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str.
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|