Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. v 15:20 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
15:09 | ICE 628 |
Düsseldorf Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:09 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 15:20 - Köln Messe/Deutz Gl.11-12 16:15 - Düsseldorf Hbf 16:39 |
8 Frankfurt(Main)Hbf |
15:45, Důvod: oprava vlaku |
|
15:13 | ICE 278 |
Berlin Ostbahnhof
Frankfurt(Main)Hbf 15:13 - Hanau Hbf 15:28 - Fulda 16:10 - Kassel-Wilhelmshöhe 16:43 - Göttingen 17:03 - Hildesheim Hbf 17:35 - Braunschweig Hbf 17:59 - Wolfsburg Hbf 18:18 - Berlin-Spandau 19:15 - Berlin Hbf 19:29 - Berlin Ostbahnhof 19:40 |
9 Frankfurt(Main)Hbf |
15:20 | |
15:18 | ICE 1653 |
Dresden Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:18 - Fulda 16:13 - Bad Hersfeld 16:39 - Eisenach 17:07 - Gotha 17:21 - Erfurt Hbf 17:38 - Leipzig Hbf 18:24 - Riesa 19:01 - Dresden-Neustadt 19:31 - Dresden Hbf 19:39 |
6 Frankfurt(Main)Hbf |
15:21 | |
15:19 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 15:19 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:21 Offenbach-Waldhof 15:42 - Rodgau-Dudenhofen 15:54 - Rodgau-Nieder Roden 15:57 - Rodgau-Rollwald 16:00 - Rödermark-Ober Roden 16:03 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
15:20 | |
15:20 | aktuální čas | ||||
15:20 | S 7 |
Riedstadt-Goddelau
Frankfurt(Main)Hbf 15:20 - Frankfurt-Niederrad 15:26 Frankfurt am Main - Stadion 15:29 - Groß Gerau-Dornberg 15:45 - Groß Gerau-Dornheim 15:49 - Riedstadt-Wolfskehlen 15:51 - Riedstadt-Goddelau 15:55 |
2 Frankfurt(Main)Hbf |
15:20 | |
15:22 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 15:22 - Frankfurt-Griesheim 15:26 Hofheim(Taunus) 15:40 - Lorsbach 15:43 - Eppstein 15:48 - Niederjosbach 15:52 - Niedernhausen(Taunus) 15:56 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
15:22 | |
15:24 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 15:24 - Frankfurt(M)Galluswarte 15:26 Frankfurt(Main)Messe 15:28 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 15:37 - Oberursel(Taunus) 15:41 - Seulberg 15:49 - Friedrichsdorf(Taunus) 15:50 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
15:25 | |
15:25 |
VIA RB10 (25074) |
Assmannshausen
Frankfurt(Main)Hbf 15:25 - Frankfurt-Höchst 15:33 - Mainz-Kastel 15:49 - Wiesbaden Hbf 15:58 Wiesbaden-Biebrich 16:08 - Wiesbaden-Schierstein 16:11 - Niederwalluf 16:14 - Eltville 16:17 - Erbach(Rheingau) 16:20 - Hattenheim 16:23 - Oestrich-Winkel 16:27 - Geisenheim 16:31 - Rüdesheim(Rhein) 16:35 - Assmannshausen 16:40 |
23 Frankfurt(Main)Hbf |
Jízda zrušena | |
15:25 |
VIA RB82 (25175) |
Erbach(Odenw)
Frankfurt(Main)Hbf 15:25 - Darmstadt Nord 15:43 - Darmstadt Ost 15:48 - Darmstadt TU-Lichtwiese 15:50 Ober Ramstadt 15:57 - Reinheim(Odenw) 16:05 - Otzberg Lengfeld 16:09 - Höchst(Odenw) 16:27 - Michelstadt 16:42 - Erbach(Odenw) 16:48 |
12 Frankfurt(Main)Hbf |
Jízda zrušena | |
15:26 | IC 2226 |
Münster(Westf)Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:26 - Frankfurt(Main)West 15:30 - Bad Nauheim 15:55 - Wetzlar 16:17 - Dillenburg 16:35 - Siegen Hbf 16:58 - Siegen-Weidenau 17:07 - Kreuztal 17:15 - Lennestadt-Altenhundem 17:33 - Lennestadt-Grevenbrück 17:40 - Finnentrop 17:45 - Plettenberg 17:56 - Werdohl 18:03 - Altena(Westf) 18:12 - Letmathe 18:21 - Witten Hbf 18:46 - Dortmund Hbf 18:57 - Hamm(Westf)Hbf 19:17 - Münster(Westf)Hbf 19:39 |
16 Frankfurt(Main)Hbf |
15:26 | |
15:26 |
RE 50 (4520) |
Fulda
Frankfurt(Main)Hbf 15:26 - Frankfurt(Main)Süd 15:31 - Offenbach(Main)Hbf 15:38 Wächtersbach 16:10 - Bad Soden-Salmünster 16:16 - Steinau(Straße) 16:22 - Neuhof(Kr Fulda) 16:39 - Fulda 16:49 |
7 Frankfurt(Main)Hbf |
15:26 | |
15:27 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 15:27 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:28 Frankfurt(M)Hauptwache 15:30 - Frankfurt(M)Konstablerwache 15:32 - Frankfurt(M)Ostendstraße 15:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:35 - Frankfurt(Main)Süd 15:37 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
15:28, Důvod: zpoždění vlaku jednoucího vpředu |
|
15:29 |
RB 22 (15266) |
Limburg(Lahn)
Frankfurt(Main)Hbf 15:29 - Frankfurt-Höchst 15:38 - Hofheim(Taunus) 15:48 Bad Camberg 16:15 - Niederselters 16:20 - Oberbrechen 16:24 - Eschhofen 16:37 - Limburg(Lahn) 16:41 |
3 Frankfurt(Main)Hbf |
15:29, Změna koleje |
|
15:29 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 15:29 - Frankfurt(M)Galluswarte 15:31 Frankfurt(Main)West 15:34 - Frankfurt-Rödelheim 15:38 - Eschborn Süd 15:41 - Eschborn 15:43 - Kronberg(Taunus) 15:51 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
15:29 | |
15:29 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 15:29 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:31 Frankfurt(M)Konstablerwache 15:34 - Offenbach(Main)Ost 15:47 - Mühlheim(Main) 15:51 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 15:53 - Hanau Hbf 15:59 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
15:29 | |
15:30 |
RE 54 (4621) |
Bamberg
Frankfurt(Main)Hbf 15:30 - Frankfurt(Main)Süd 15:35 - Frankfurt(Main)Ost 15:39 Hanau-Wilhelmsbad 15:51 - Hanau West 15:54 - Hanau Hbf 15:57 - Lohr Bahnhof 16:41 - Bamberg 18:32 |
5 Frankfurt(Main)Hbf |
15:30, Změna koleje |
|
15:32 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 15:32 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:33 Frankfurt(M)Hauptwache 15:35 - Frankfurt(M)Konstablerwache 15:37 - Frankfurt(M)Ostendstraße 15:38 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:40 - Frankfurt(Main)Süd 15:42 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
15:32 | |
15:32 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 15:32 - Frankfurt-Niederrad 15:36 Frankfurt am Main - Stadion 15:38 - Rüsselsheim Opelwerk 15:59 - Mainz-Bischofsheim 16:02 - Mainz-Kastel 16:09 - Wiesbaden Hbf 16:19 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
15:34, Důvod: zpoždění vlaku jednoucího vpředu |
|
15:34 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 15:34 - Frankfurt(M)Galluswarte 15:36 Frankfurt(Main)Messe 15:38 - Frankfurt-Frankfurter Berg 15:47 - Dortelweil 15:56 - Groß Karben 15:59 - Friedberg(Hess) 16:11 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
15:34 | |
15:36 | Bus EV |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. 15:36 - Langen(Hess) 16:06 |
- |
||
15:37 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 15:37 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:38 Frankfurt(M)Hauptwache 15:40 - Frankfurt(M)Konstablerwache 15:42 - Frankfurt(M)Ostendstraße 15:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:45 - Frankfurt(Main)Süd 15:47 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
15:37 | |
15:38 |
RE 4 (4481) |
Germersheim
Frankfurt(Main)Hbf 15:38 - Frankfurt-Höchst 15:47 - Hochheim(Main) 15:58 Worms Hbf 16:39 - Ludwigshafen(Rh)Hbf 16:55 - Schifferstadt 17:04 - Speyer Hbf 17:12 - Germersheim 17:21 |
22 Frankfurt(Main)Hbf |
15:38, Změna koleje |
|
15:39 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 15:39 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:41 Offenbach(Main)Ost 15:57 - Offenbach-Bieber 16:00 - Heusenstamm 16:04 - Dietzenbach Mitte 16:09 - Dietzenbach Bahnhof 16:11 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
15:40 | |
15:42 |
RB 51 (15522) |
Wächtersbach
Frankfurt(Main)Hbf 15:42 - Frankfurt(Main)Süd 15:47 - Offenbach(Main)Hbf 15:53 Langenselbold 16:15 - Niedermittlau 16:19 - Hailer-Meerholz 16:27 - Wirtheim 16:38 - Wächtersbach 16:42 |
10 Frankfurt(Main)Hbf |
15:42 | |
15:42 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 15:42 - Frankfurt-Griesheim 15:46 Frankfurt-Höchst Farbwerke 15:54 - Hochheim(Main) 16:10 - Mainz-Kastel 16:14 - Wiesbaden Ost 16:18 - Wiesbaden Hbf 16:24 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
15:43 | |
15:44 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 15:44 - Frankfurt(M)Galluswarte 15:46 Frankfurt-Rödelheim 15:53 - Eschborn Süd 15:56 - Eschborn 15:58 - Schwalbach(Taunus)Nord 16:03 - Bad Soden(Taunus) 16:09 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
15:45 | |
15:44 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 15:44 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:46 Frankfurt(M)Hauptwache 15:47 - Offenbach(Main) Kaiserlei 15:56 - Offenbach(Main) Ledermuseum 15:58 - Offenbach(Main) Marktplatz 15:59 - Offenbach(Main)Ost 16:02 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
15:44 | |
15:47 | S 3 |
Frankfurt-Louisa
Frankfurt Hbf (tief) 15:47 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:48 Frankfurt(M)Ostendstraße 15:53 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:56 - Frankfurt(Main)Süd 15:57 - Frankfurt(M)Stresemannallee 16:06 - Frankfurt-Louisa 16:08 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
15:47 | |
15:47 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 15:47 - Frankfurt-Niederrad 15:51 Raunheim 16:09 - Mainz Hbf 16:26 - Mainz Nord 16:33 - Wiesbaden Ost 16:37 - Wiesbaden Hbf 16:44 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
15:47 | |
15:47 |
STN RB12 (21493) |
Königstein(Taunus)
Frankfurt(Main)Hbf 15:47 - Frankfurt-Höchst 15:58 - Frankfurt-Unterliederbach 16:01 - Liederbach-Süd 16:04 Liederbach 16:06 - Kelkheim-Münster 16:10 - Kelkheim 16:12 - Kelkheim-Hornau 16:16 - Schneidhain 16:20 - Königstein(Taunus) 16:25 |
24 Frankfurt(Main)Hbf |
15:47, Změna koleje |
|
15:49 | ICE 599 |
München Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:49 - Mannheim Hbf 16:27 - Stuttgart Hbf 17:08 - Ulm Hbf 17:58 - Augsburg Hbf 18:41 - München-Pasing 19:03 - München Hbf 19:12 |
9 Frankfurt(Main)Hbf |
16:00, Důvod: oprava vlaku |
|
15:49 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 15:49 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:51 Offenbach-Waldhof 16:12 - Rodgau-Dudenhofen 16:24 - Rodgau-Nieder Roden 16:27 - Rodgau-Rollwald 16:30 - Rödermark-Ober Roden 16:33 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
15:50 | |
15:50 | S 7 |
Riedstadt-Goddelau
Frankfurt(Main)Hbf 15:50 - Frankfurt-Niederrad 15:56 Frankfurt am Main - Stadion 15:59 - Groß Gerau-Dornberg 16:15 - Groß Gerau-Dornheim 16:27 - Riedstadt-Wolfskehlen 16:29 - Riedstadt-Goddelau 16:33 |
2 Frankfurt(Main)Hbf |
||
15:51 |
HLB RB41 (15020) |
Stadtallendorf
Frankfurt(Main)Hbf 15:51 - Frankfurt(Main)West 15:55 - Friedberg(Hess) 16:14 - Bad Nauheim 16:18 Gießen Oswaldsgarten 16:41 - Lollar 16:45 - Friedelhausen 16:48 - Niederweimar 16:58 - Bürgeln 17:14 - Stadtallendorf 17:27 |
14 Frankfurt(Main)Hbf |
15:51 | |
15:51 |
HLB RB40 (15120) |
Dillenburg
Frankfurt(Main)Hbf 15:51 - Frankfurt(Main)West 15:55 - Friedberg(Hess) 16:14 - Bad Nauheim 16:18 Dutenhofen(Wetzlar) 16:44 - Wetzlar 16:49 - Aßlar 16:54 - Katzenfurt 17:04 - Burg(Dillkr) Nord 17:15 - Dillenburg 17:22 |
14 Frankfurt(Main)Hbf |
15:51 | |
15:52 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 15:52 - Frankfurt-Griesheim 15:56 Hofheim(Taunus) 16:10 - Lorsbach 16:13 - Eppstein 16:18 - Niederjosbach 16:22 - Niedernhausen(Taunus) 16:26 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
15:52 | |
15:53 | ICE 721 |
München Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:53 - Aschaffenburg Hbf 16:22 - Würzburg Hbf 17:01 - Nürnberg Hbf 17:56 - München Hbf 19:07 |
7 Frankfurt(Main)Hbf |
16:14, Důvod: důsledky nepříznivého počasí |
|
15:53 |
VIA RB10 (25022) |
Koblenz Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:53 - Frankfurt-Höchst 16:03 - Mainz-Kastel 16:18 - Wiesbaden Hbf 16:28 Niederwalluf 16:44 - Eltville 16:47 - Osterspai 18:07 - Braubach 18:12 - Oberlahnstein 18:18 - Koblenz Hbf 18:31 |
23 Frankfurt(Main)Hbf |
||
15:54 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 15:54 - Frankfurt(M)Galluswarte 15:56 Frankfurt(Main)Messe 15:58 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 16:07 - Oberursel(Taunus) 16:11 - Seulberg 16:19 - Friedrichsdorf(Taunus) 16:20 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
15:54 | |
15:55 | Bus EV |
Neu-Isenburg
Frankfurt(Main)Hbf 15:55 - Neu-Isenburg 16:13 |
- Frankfurt(Main)Hbf |
||
15:57 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 15:57 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:58 Frankfurt(M)Hauptwache 16:00 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:02 - Frankfurt(M)Ostendstraße 16:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:05 - Frankfurt(Main)Süd 16:07 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
15:57 | |
15:58 | ICE 72 |
Hamburg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:58 - Kassel-Wilhelmshöhe 17:19 - Göttingen 17:38 - Hannover Hbf 18:17 - Hamburg Hbf 19:36 |
8 Frankfurt(Main)Hbf |
16:03 | |
15:59 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 15:59 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:01 Frankfurt(Main)West 16:04 - Frankfurt-Rödelheim 16:08 - Eschborn Süd 16:11 - Eschborn 16:13 - Kronberg(Taunus) 16:21 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:59 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 15:59 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:01 Frankfurt(M)Konstablerwache 16:04 - Offenbach(Main)Ost 16:17 - Mühlheim(Main) 16:21 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 16:23 - Hanau Hbf 16:29 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
15:59 | |
16:02 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 16:02 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:03 Frankfurt(M)Hauptwache 16:05 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:07 - Frankfurt(M)Ostendstraße 16:08 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:10 - Frankfurt(Main)Süd 16:12 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
16:02 | |
16:02 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 16:02 - Frankfurt-Niederrad 16:06 Frankfurt am Main - Stadion 16:08 - Rüsselsheim Opelwerk 16:29 - Mainz-Bischofsheim 16:32 - Mainz-Kastel 16:39 - Wiesbaden Hbf 16:49 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
16:03 | |
16:03 | Bus EV |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Hbf Mannheimer Str. 16:03 - Langen(Hess) 16:33 |
- |
||
16:04 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 16:04 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:06 Frankfurt(Main)Messe 16:08 - Frankfurt-Frankfurter Berg 16:17 - Dortelweil 16:26 - Groß Karben 16:29 - Friedberg(Hess) 16:41 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:06 | ICE 77 |
Zürich HB
Frankfurt(Main)Hbf 16:06 - Mannheim Hbf 16:44 - Karlsruhe Hbf 17:09 - Baden-Baden 17:26 - Freiburg(Breisgau) Hbf 18:12 - Basel Bad Bf 18:46 - Basel SBB 18:55 - Zürich HB 20:00 |
6 Frankfurt(Main)Hbf |
16:17, Důvod: oprava na signalizačním zařízení |
|
16:07 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 16:07 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:08 Frankfurt(M)Hauptwache 16:10 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:12 - Frankfurt(M)Ostendstraße 16:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:15 - Frankfurt(Main)Süd 16:17 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
16:08 | |
16:08 |
RE 3 (29526) |
Saarbrücken Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:08 - Frankfurt-Niederrad 16:14 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 16:22 - Rüsselsheim 16:33 Mainz Hbf 16:48 - Ingelheim 17:04 - Bad Kreuznach 17:21 - Bad Sobernheim 17:42 - Türkismühle 18:24 - Saarbrücken Hbf 19:10 |
20 Frankfurt(Main)Hbf |
16:08 | |
16:09 | ICE 626 |
Düsseldorf Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:09 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 16:20 - Köln Messe/Deutz Gl.11-12 17:13 - Düsseldorf Hbf 17:36 |
8 Frankfurt(Main)Hbf |
16:28, Důvod: stavební práce |
|
16:09 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 16:09 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:11 Offenbach(Main)Ost 16:27 - Offenbach-Bieber 16:30 - Heusenstamm 16:33 - Dietzenbach Mitte 16:39 - Dietzenbach Bahnhof 16:41 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
16:10 | |
16:12 |
RE 70 (4575) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:12 - Frankfurt-Niederrad 16:17 - Walldorf(Hess) 16:24 Stockstadt(Rhein) 16:42 - Biebesheim 16:45 - Gernsheim 16:48 - Bürstadt 17:01 - Mannheim Hbf 17:19 |
17 Frankfurt(Main)Hbf |
||
16:12 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 16:12 - Frankfurt-Griesheim 16:16 Frankfurt-Höchst Farbwerke 16:24 - Hochheim(Main) 16:40 - Mainz-Kastel 16:44 - Wiesbaden Ost 16:48 - Wiesbaden Hbf 16:54 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
16:12 | |
16:13 | ICE 596 |
Berlin Gesundbrunnen
Frankfurt(Main)Hbf 16:13 - Fulda 17:07 - Eisenach 18:00 - Erfurt Hbf 18:26 - Leipzig Hbf 19:10 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 19:46 - Berlin Südkreuz 20:25 - Berlin Hbf 20:32 - Berlin Gesundbrunnen 20:43 |
9 Frankfurt(Main)Hbf |
16:18 | |
16:14 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 16:14 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:16 Frankfurt-Rödelheim 16:23 - Eschborn Süd 16:26 - Eschborn 16:28 - Schwalbach(Taunus)Nord 16:33 - Bad Soden(Taunus) 16:39 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:14 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 16:14 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:16 Frankfurt(M)Hauptwache 16:17 - Offenbach(Main) Kaiserlei 16:26 - Offenbach(Main) Ledermuseum 16:28 - Offenbach(Main) Marktplatz 16:29 - Offenbach(Main)Ost 16:32 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
16:14 | |
16:15 | ICE 1594 |
Hamburg-Altona
Frankfurt(Main)Hbf 16:15 - Hanau Hbf 16:37 - Fulda 17:24 - Kassel-Wilhelmshöhe 17:59 - Göttingen 18:21 - Hannover Hbf 19:02 - Celle 19:37 - Lüneburg 20:13 - Hamburg-Harburg 20:33 - Hamburg Hbf 20:47 - Hamburg Dammtor 20:53 - Hamburg-Altona 21:03 |
1 Frankfurt(Main)Hbf |
||
16:17 | S 3 |
Frankfurt-Louisa
Frankfurt Hbf (tief) 16:17 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:18 Frankfurt(M)Ostendstraße 16:23 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:26 - Frankfurt(Main)Süd 16:27 - Frankfurt(M)Stresemannallee 16:36 - Frankfurt-Louisa 16:38 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:17 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 16:17 - Frankfurt-Niederrad 16:21 Rüsselsheim Opelwerk 16:43 - Mainz-Bischofsheim 16:46 - Mainz-Gustavsburg 16:49 - Mainz Hbf 16:56 - Wiesbaden Hbf 17:14 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:19 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 16:19 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:21 Offenbach-Waldhof 16:42 - Rodgau-Dudenhofen 16:54 - Rodgau-Nieder Roden 16:57 - Rodgau-Rollwald 17:00 - Rödermark-Ober Roden 17:03 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
16:20 | |
16:20 | S 7 |
Riedstadt-Goddelau
Frankfurt(Main)Hbf 16:20 - Frankfurt-Niederrad 16:26 Frankfurt am Main - Stadion 16:29 - Groß Gerau-Dornberg 16:45 - Groß Gerau-Dornheim 16:49 - Riedstadt-Wolfskehlen 16:51 - Riedstadt-Goddelau 16:55 |
2 Frankfurt(Main)Hbf |
||
16:20 |
HLB RE98 (24416) |
Kassel Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:20 - Frankfurt(Main)West 16:24 - Friedberg(Hess) 16:44 - Gießen 17:02 Kirchhain(Bz Kassel) 17:31 - Stadtallendorf 17:37 - Neustadt(Kr Marburg) 17:43 - Wabern(Bz Kassel) 18:17 - Kassel-Wilhelmshöhe 18:46 - Kassel Hbf 18:54 |
16 Frankfurt(Main)Hbf |
16:20 | |
16:20 |
HLB RE99 (24516) |
Siegen Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:20 - Frankfurt(Main)West 16:24 - Friedberg(Hess) 16:44 - Gießen 17:02 - Wetzlar 17:17 - Herborn(Dillkr) 17:32 - Dillenburg 17:38 - Haiger 17:44 - Siegen Hbf 18:05 |
16 Frankfurt(Main)Hbf |
16:20 | |
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Frankfurt(Main)Hbf
,
Frankfurt Hbf (tief)
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|