Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) v 06:29 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
06:28 | Bus 21 |
Teufelsbrück (Fähre), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:28 - Böttcherkamp, Hamburg 06:29 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg 06:31 - Immenbusch, Hamburg 06:33 Grubenstieg, Hamburg (zastávka zrušena) 06:34 - Knabeweg, Hamburg 06:39 - Elbe-Einkaufszentrum, Hamburg 06:41 - Teufelsbrück (Fähre), Hamburg 06:51 |
Změna průběhu jízdy, 06:29 |
|
06:29 | aktuální čas | |||
06:30 | Bus X3 |
Meßberg, Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:30 - Böttcherkamp, Hamburg (zastávka zrušena) 06:31 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg (zastávka zrušena) 06:33 - Immenbusch, Hamburg (zastávka zrušena) 06:34 Rugenbarg (Nord), Hamburg 06:34 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 06:48 - Gänsemarkt (Valentinskamp) (U), Hamburg 06:59 - Meßberg, Hamburg 07:05 |
Změna průběhu jízdy, 06:31 |
|
06:31 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:31 - Engelbrechtweg, Hamburg 06:32 - Luckmoor, Hamburg 06:33 - Flurstraße (Nord), Hamburg 06:34 Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 06:42 - Rambachstraße, Hamburg 07:07 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 07:24 |
||
06:35 | Bus 21 |
Niendorf Nord (U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:35 - Engelbrechtweg, Hamburg 06:36 - Trebelstraße, Hamburg 06:37 - Recknitzstraße, Hamburg 06:38 Spanische Furt, Hamburg 06:55 - Graf-Johann-Weg, Hamburg 06:56 - Niendorf Nord (U), Hamburg 07:06 |
||
06:37 | Bus 3 |
Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:37 - Engelbrechtweg, Hamburg 06:38 - Luckmoor, Hamburg 06:39 - Flurstraße (Nord), Hamburg 06:40 Bornkampsweg, Hamburg 06:52 - Holstenstraße (S), Hamburg 06:58 - Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg 07:12 |
06:37 | |
06:37 | Bus 384 |
Eidelstedter Platz, Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:37 - Moorweg, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:39 - Jahnstraße, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:40 - Lindenallee, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:42 Katzbachstraße, Hamburg 06:50 - Furtweg, Hamburg 06:55 - Eidelstedter Platz, Hamburg 06:58 |
06:37 | |
06:38 | Bus 2 |
Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg)
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:38 - Parkstieg, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:39 - Stadtzentrum, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:40 - Borgfelde, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:42 Dorfplatz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:43 - In de Masch, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:44 - Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:46 |
||
06:38 | Bus 21 |
Teufelsbrück (Fähre), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:38 - Böttcherkamp, Hamburg 06:39 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg 06:41 - Immenbusch, Hamburg 06:43 Grubenstieg, Hamburg (zastávka zrušena) 06:44 - Knabeweg, Hamburg 06:50 - Elbe-Einkaufszentrum, Hamburg 06:52 - Teufelsbrück (Fähre), Hamburg 07:03 |
Změna průběhu jízdy, 06:38 |
|
06:39 | Bus X3 |
Meßberg, Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:39 - Böttcherkamp, Hamburg (zastávka zrušena) 06:40 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg (zastávka zrušena) 06:42 - Immenbusch, Hamburg (zastávka zrušena) 06:43 Rugenbarg (Nord), Hamburg 06:43 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 06:58 - Gänsemarkt (Valentinskamp) (U), Hamburg 07:11 - Meßberg, Hamburg 07:18 |
Změna průběhu jízdy, 06:39 |
|
06:41 | Bus 184 |
Busbetriebshof, Schenefeld (Bz Hamburg)
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:41 - Parkstieg, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:42 - Stadtzentrum, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:43 - Wachtelweg, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:44 - Hasselbinnen, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:45 - Busbetriebshof, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:46 |
06:42 | |
06:41 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:41 - Engelbrechtweg, Hamburg 06:42 - Luckmoor, Hamburg 06:43 - Flurstraße (Nord), Hamburg 06:44 August-Kirch-Straße, Hamburg 06:53 - Baumwall (U), Hamburg 07:18 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 07:34 |
||
06:45 | Bus 21 |
Niendorf Nord (U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:45 - Engelbrechtweg, Hamburg 06:46 - Trebelstraße, Hamburg 06:47 - Recknitzstraße, Hamburg 06:48 Spanische Furt, Hamburg 07:05 - Graf-Johann-Weg, Hamburg 07:07 - Niendorf Nord (U), Hamburg 07:18 |
||
06:47 | Bus 3 |
Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:47 - Engelbrechtweg, Hamburg 06:48 - Luckmoor, Hamburg 06:49 - Flurstraße (Nord), Hamburg 06:50 Bornkampsweg, Hamburg 07:02 - Holstenstraße (S), Hamburg 07:08 - Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg 07:22 |
06:47 | |
06:47 | Bus 184 |
Halstenbek (S)
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:47 - Moorweg, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:49 - Jahnstraße, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:50 - Lindenallee, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:52 Fangdieckstraße, Hamburg 07:02 - Witt Lönn, Halstenbek 07:24 - Halstenbek (S) 07:29 |
06:47 | |
06:48 | Bus 2 |
Aneken, Schenefeld (Bz Hamburg)
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:48 - Parkstieg, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:49 - Stadtzentrum, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:50 - Borgfelde, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:52 Dorfplatz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:53 - Op de Gehren, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:54 - Aneken, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:55 |
||
06:48 | Bus 21 |
Teufelsbrück (Fähre), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:48 - Böttcherkamp, Hamburg 06:49 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg 06:51 - Immenbusch, Hamburg 06:53 Grubenstieg, Hamburg (zastávka zrušena) 06:54 - Knabeweg, Hamburg 07:00 - Elbe-Einkaufszentrum, Hamburg 07:02 - Teufelsbrück (Fähre), Hamburg 07:13 |
Změna průběhu jízdy, 06:48 |
|
06:49 | Bus X3 |
Meßberg, Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:49 - Böttcherkamp, Hamburg (zastávka zrušena) 06:50 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg (zastávka zrušena) 06:52 - Immenbusch, Hamburg (zastávka zrušena) 06:53 Rugenbarg (Nord), Hamburg 06:53 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 07:08 - Gänsemarkt (Valentinskamp) (U), Hamburg 07:21 - Meßberg, Hamburg 07:28 |
Změna průběhu jízdy, 06:49 |
|
06:51 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:51 - Engelbrechtweg, Hamburg 06:52 - Luckmoor, Hamburg 06:53 - Flurstraße (Nord), Hamburg 06:54 Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 07:02 - Rambachstraße, Hamburg 07:29 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 07:47 |
06:51 | |
06:55 | Bus 21 |
Niendorf Nord (U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:55 - Engelbrechtweg, Hamburg 06:56 - Trebelstraße, Hamburg 06:57 - Recknitzstraße, Hamburg 06:58 Spanische Furt, Hamburg 07:15 - Graf-Johann-Weg, Hamburg 07:17 - Niendorf Nord (U), Hamburg 07:28 |
||
06:56 | Bus X3 |
Meßberg, Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:56 - Böttcherkamp, Hamburg (zastávka zrušena) 06:57 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg (zastávka zrušena) 06:59 - Immenbusch, Hamburg (zastávka zrušena) 07:00 Rugenbarg (Nord), Hamburg 07:00 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 07:17 - Gänsemarkt (Valentinskamp) (U), Hamburg 07:31 - Meßberg, Hamburg 07:38 |
Změna průběhu jízdy, 06:56 |
|
06:57 | Bus 3 |
Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:57 - Engelbrechtweg, Hamburg 06:58 - Luckmoor, Hamburg 06:59 - Flurstraße (Nord), Hamburg 07:00 Bornkampsweg, Hamburg 07:14 - Holstenstraße (S), Hamburg 07:20 - Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg 07:34 |
06:57 | |
06:57 | Bus 384 |
Eidelstedter Platz, Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:57 - Moorweg, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:59 - Jahnstraße, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:00 - Lindenallee, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:02 Katzbachstraße, Hamburg 07:10 - Furtweg, Hamburg 07:15 - Eidelstedter Platz, Hamburg 07:18 |
||
06:58 | Bus 2 |
Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg)
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:58 - Parkstieg, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:59 - Stadtzentrum, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:00 - Borgfelde, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:02 Dorfplatz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:03 - In de Masch, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:04 - Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:06 |
||
06:58 | Bus 21 |
Teufelsbrück (Fähre), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 06:58 - Böttcherkamp, Hamburg 06:59 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg 07:01 - Immenbusch, Hamburg 07:03 Grubenstieg, Hamburg (zastávka zrušena) 07:04 - Knabeweg, Hamburg 07:10 - Elbe-Einkaufszentrum, Hamburg 07:12 - Teufelsbrück (Fähre), Hamburg 07:24 |
Změna průběhu jízdy, 07:00 |
|
07:00 | Bus 21 |
Niendorf Nord (U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:00 - Engelbrechtweg, Hamburg 07:01 - Trebelstraße, Hamburg 07:02 - Recknitzstraße, Hamburg 07:03 Eidelstedter Platz, Hamburg 07:14 - Eidelstedter Brook, Hamburg 07:18 - Niendorf Nord (U), Hamburg 07:33 |
||
07:01 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:01 - Engelbrechtweg, Hamburg 07:02 - Luckmoor, Hamburg 07:03 - Flurstraße (Nord), Hamburg 07:05 August-Kirch-Straße, Hamburg 07:14 - Baumwall (U), Hamburg 07:42 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 08:00 |
07:01 | |
07:02 | Bus 184 |
Busbetriebshof, Schenefeld (Bz Hamburg)
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:02 - Parkstieg, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:03 - Stadtzentrum, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:04 - Wachtelweg, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:05 - Hasselbinnen, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:06 - Busbetriebshof, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:07 |
||
07:04 | Bus 21 |
Niendorf Nord (U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:04 - Engelbrechtweg, Hamburg 07:05 - Trebelstraße, Hamburg 07:07 - Recknitzstraße, Hamburg 07:08 Spanische Furt, Hamburg 07:27 - Graf-Johann-Weg, Hamburg 07:29 - Niendorf Nord (U), Hamburg 07:40 |
||
07:06 | Bus 3 |
Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:06 - Engelbrechtweg, Hamburg 07:07 - Luckmoor, Hamburg 07:08 - Flurstraße (Nord), Hamburg 07:10 Eckhoffplatz (Lurup Center), Hamburg 07:11 - Rugenbarg (Nord), Hamburg 07:13 - Tannenberg, Hamburg 07:14 - Stadionstraße, Hamburg 07:15 - Luruper Chaussee (DESY), Hamburg 07:17 - Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 07:19 - August-Kirch-Straße, Hamburg 07:20 - Silcherstraße, Hamburg 07:21 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 07:23 - Bornkampsweg, Hamburg 07:25 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 07:27 - Kaltenkircher Platz, Hamburg 07:30 - Holstenstraße (S), Hamburg 07:33 - Sternbrücke, Hamburg 07:35 - Bernstorffstraße, Hamburg 07:36 - Neuer Pferdemarkt, Hamburg 07:37 - Feldstraße (U), Hamburg 07:39 - Sievekingplatz, Hamburg 07:41 - Johannes-Brahms-Platz, Hamburg 07:42 - Axel-Springer-Platz, Hamburg 07:43 - Rödingsmarkt (Großer Burstah) (U), Hamburg 07:45 - Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg 07:48 |
Jízda zrušena | |
07:06 | Bus 184 |
Halstenbek (S)
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:06 - Moorweg, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:08 - Jahnstraße, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:09 - Lindenallee, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:11 Fangdieckstraße, Hamburg 07:22 - Witt Lönn, Halstenbek 07:45 - Halstenbek (S) 07:50 |
07:06 | |
07:06 | Bus X3 |
Meßberg, Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:06 - Böttcherkamp, Hamburg (zastávka zrušena) 07:07 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg (zastávka zrušena) 07:09 - Immenbusch, Hamburg (zastávka zrušena) 07:10 Rugenbarg (Nord), Hamburg 07:10 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 07:27 - Gänsemarkt (Valentinskamp) (U), Hamburg 07:41 - Meßberg, Hamburg 07:48 |
Změna průběhu jízdy, 07:06 |
|
07:08 | Bus 2 |
Aneken, Schenefeld (Bz Hamburg)
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:08 - Parkstieg, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:09 - Stadtzentrum, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:10 - Borgfelde, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:12 Dorfplatz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:13 - Op de Gehren, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:14 - Aneken, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:15 |
||
07:08 | Bus 21 |
Teufelsbrück (Fähre), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:08 - Böttcherkamp, Hamburg 07:09 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg 07:11 - Immenbusch, Hamburg 07:13 Grubenstieg, Hamburg (zastávka zrušena) 07:14 - Knabeweg, Hamburg 07:20 - Elbe-Einkaufszentrum, Hamburg 07:22 - Teufelsbrück (Fähre), Hamburg 07:34 |
Změna průběhu jízdy | |
07:09 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:09 - Engelbrechtweg, Hamburg 07:10 - Luckmoor, Hamburg 07:11 - Flurstraße (Nord), Hamburg 07:13 Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 07:21 - Rambachstraße, Hamburg 07:49 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 08:08 |
||
07:14 | Bus 21 |
Niendorf Nord (U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:14 - Engelbrechtweg, Hamburg 07:15 - Trebelstraße, Hamburg 07:17 - Recknitzstraße, Hamburg 07:18 Spanische Furt, Hamburg 07:37 - Graf-Johann-Weg, Hamburg 07:39 - Niendorf Nord (U), Hamburg 07:50 |
||
07:16 | Bus 3 |
Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:16 - Engelbrechtweg, Hamburg 07:17 - Luckmoor, Hamburg 07:18 - Flurstraße (Nord), Hamburg 07:20 Bornkampsweg, Hamburg 07:35 - Holstenstraße (S), Hamburg 07:43 - Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg 07:58 |
07:16 | |
07:16 | Bus 384 |
Eidelstedter Platz, Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:16 - Moorweg, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:18 - Jahnstraße, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:19 - Lindenallee, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:21 Katzbachstraße, Hamburg 07:30 - Furtweg, Hamburg 07:35 - Eidelstedter Platz, Hamburg 07:38 |
||
07:16 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:16 - Engelbrechtweg, Hamburg 07:17 - Luckmoor, Hamburg 07:18 - Flurstraße (Nord), Hamburg 07:20 Von-Sauer-Straße, Hamburg 07:33 - Am Sandtorkai, Hamburg 08:01 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 08:15 |
||
07:16 | Bus X3 |
Meßberg, Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:16 - Böttcherkamp, Hamburg (zastávka zrušena) 07:17 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg (zastávka zrušena) 07:19 - Immenbusch, Hamburg (zastávka zrušena) 07:20 Rugenbarg (Nord), Hamburg 07:20 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 07:37 - Gänsemarkt (Valentinskamp) (U), Hamburg 07:51 - Meßberg, Hamburg 07:58 |
Změna průběhu jízdy, 07:16 |
|
07:18 | Bus 2 |
Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg)
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:18 - Parkstieg, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:19 - Stadtzentrum, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:20 - Borgfelde, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:22 Dorfplatz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:23 - In de Masch, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:24 - Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:26 |
||
07:19 | Bus 21 |
Teufelsbrück (Fähre), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:19 - Böttcherkamp, Hamburg 07:20 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg 07:22 - Immenbusch, Hamburg 07:24 Grubenstieg, Hamburg (zastávka zrušena) 07:25 - Knabeweg, Hamburg 07:31 - Elbe-Einkaufszentrum, Hamburg 07:33 - Teufelsbrück (Fähre), Hamburg 07:45 |
Změna průběhu jízdy, 07:19 |
|
07:23 | Bus 184 |
Busbetriebshof, Schenefeld (Bz Hamburg)
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:23 - Parkstieg, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:24 - Stadtzentrum, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:25 - Wachtelweg, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:26 - Hasselbinnen, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:27 - Busbetriebshof, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:28 |
||
07:23 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:23 - Engelbrechtweg, Hamburg 07:24 - Luckmoor, Hamburg 07:25 - Flurstraße (Nord), Hamburg 07:27 August-Kirch-Straße, Hamburg 07:37 - Baumwall (U), Hamburg 08:06 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 08:25 |
||
07:24 | Bus 21 |
Niendorf Nord (U), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:24 - Engelbrechtweg, Hamburg 07:25 - Trebelstraße, Hamburg 07:27 - Recknitzstraße, Hamburg 07:28 Spanische Furt, Hamburg 07:47 - Graf-Johann-Weg, Hamburg 07:49 - Niendorf Nord (U), Hamburg 08:00 |
||
07:25 | Bus 184 |
Halstenbek (S)
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:25 - Moorweg, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:27 - Jahnstraße, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:28 - Lindenallee, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:30 Fangdieckstraße, Hamburg 07:42 - Witt Lönn, Halstenbek 08:06 - Halstenbek (S) 08:11 |
||
07:26 | Bus 3 |
Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:26 - Engelbrechtweg, Hamburg 07:27 - Luckmoor, Hamburg 07:28 - Flurstraße (Nord), Hamburg 07:30 Eckhoffplatz (Lurup Center), Hamburg 07:31 - Rugenbarg (Nord), Hamburg 07:33 - Tannenberg, Hamburg 07:34 - Stadionstraße, Hamburg 07:35 - Luruper Chaussee (DESY), Hamburg 07:37 - Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 07:39 - August-Kirch-Straße, Hamburg 07:40 - Silcherstraße, Hamburg 07:41 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 07:43 - Bornkampsweg, Hamburg 07:45 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 07:47 - Kaltenkircher Platz, Hamburg 07:50 - Holstenstraße (S), Hamburg 07:53 - Sternbrücke, Hamburg 07:55 - Bernstorffstraße, Hamburg 07:56 - Neuer Pferdemarkt, Hamburg 07:57 - Feldstraße (U), Hamburg 07:59 - Sievekingplatz, Hamburg 08:01 - Johannes-Brahms-Platz, Hamburg 08:02 - Axel-Springer-Platz, Hamburg 08:03 - Rödingsmarkt (Großer Burstah) (U), Hamburg 08:05 - Rathausmarkt (Petrikirche), Hamburg 08:08 |
Jízda zrušena | |
07:26 | Bus X3 |
Meßberg, Hamburg
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 07:26 - Böttcherkamp, Hamburg (zastávka zrušena) 07:27 - Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg (zastávka zrušena) 07:29 - Immenbusch, Hamburg (zastávka zrušena) 07:30 Rugenbarg (Nord), Hamburg 07:30 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 07:47 - Gänsemarkt (Valentinskamp) (U), Hamburg 08:01 - Meßberg, Hamburg 08:08 |
Změna průběhu jízdy, 07:26 |
|
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.