Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Warszawa Wschodnia v 17:16 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
02:01 | aktuální čas | |||
17:17 | KM 93572 |
Pilawa
Warszawa Wschodnia 17:17 - Warszawa Grochów 17:21 - Warszawa Olsz. Groc. 17:23 - Warszawa Goclawek 17:26 Warszawa Miedzylesie 17:33 - Swider 17:48 - Kolbiel 18:06 - Chrosna 18:08 - Zabiezki 18:11 - Pilawa 18:19 |
||
17:18 | KM 91874 |
Ozarow Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 17:18 - Warszawa Stadion 17:20 - Warszawa Powisle 17:23 - Warszawa Srodmiescie 17:26 Warszawa Ochota 17:29 - Warszawa Zachodnia 17:33 - Warszawa Wlochy 17:39 - Warszawa Ursus Pln. 17:43 - Warszawa Golabki 17:45 - Ozarow Mazowiecki 17:49 |
||
17:19 | SKW11318 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 17:19 - Warszawa Centralna 17:25 - Warszawa Zachodnia 17:32 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:37 - Warszawa Rakowiec 17:39 - Warszawa Zwirki i Wigury 17:41 - Warszawa Sluzewiec 17:44 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:48 |
||
17:21 | KM 19743 |
Zielonka
Warszawa Wschodnia 17:21 - Warszawa Rembertow 17:27 - Warszawa Mokry Lug 17:35 - Zielonka Bankowa 17:37 - Zielonka 17:41 |
||
17:22 | KM 19980 |
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 17:22 - Warszawa Stadion 17:24 - Warszawa Powisle 17:27 - Warszawa Srodmiescie 17:30 Pruszkow 17:55 - Parzniew 17:58 - Brwinow 18:01 - Miedzyborow 18:17 - Sucha Zyrardowska 18:25 - Skierniewice 18:44 |
||
17:24 | EIC 1602 |
Jelenia Gora
Warszawa Wschodnia 17:24 - Warszawa Centralna 17:30 - Warszawa Zachodnia 17:41 - Czestochowa Stradom 19:37 Lubliniec 19:59 - Opole Glowne 20:31 - Brzeg 20:54 - Wroclaw Glowny 21:18 - Walbrzych Miasto 22:14 - Jelenia Gora 23:12 |
||
17:25 | KM 93802 |
Minsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 17:25 - Warszawa Rembertow 17:31 - Warszawa Wesola 17:36 - Warszawa Wola Grzybowska 17:38 Sulejowek 17:40 - Sulejowek Milosna 17:43 - Józefin 17:46 - Halinow 17:48 - Cisie 17:51 - Minsk Mazowiecki 18:04 |
||
17:26 | SKW99350 |
Pruszkow
Warszawa Wschodnia 17:26 - Warszawa Stadion 17:28 - Warszawa Powisle 17:31 - Warszawa Srodmiescie 17:34 Warszawa Ochota 17:37 - Warszawa Zachodnia 17:41 - Warszawa Wlochy 17:48 - Warszawa Ursus 17:50 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 17:53 - Pruszkow 17:58 |
||
17:29 | EIC 5308 |
Rzeszow Gl.
Warszawa Wschodnia 17:29 - Warszawa Centralna 17:35 - Warszawa Zachodnia 17:46 - Krakow Glowny 20:03 - Krakow Plaszow 20:15 - Bochnia 20:33 - Tarnow 20:52 - Debica 21:08 - Rzeszow Gl. 21:32 |
||
17:30 | KM 19332 |
Grodzisk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 17:30 - Warszawa Stadion 17:32 - Warszawa Powisle 17:35 - Warszawa Srodmiescie 17:38 Piastow 17:59 - Pruszkow 18:03 - Parzniew 18:07 - Brwinow 18:11 - Milanowek 18:15 - Grodzisk Mazowiecki 18:19 |
||
17:30 | SKW99444 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Wschodnia 17:30 - Warszawa Rembertow 17:36 - Warszawa Wesola 17:40 - Warszawa Wola Grzybowska 17:43 - Sulejowek 17:45 - Sulejowek Milosna 17:48 |
||
17:33 | SKW99250 |
Otwock
Warszawa Wschodnia 17:33 - Warszawa Grochów 17:36 - Warszawa Olsz. Groc. 17:38 - Warszawa Goclawek 17:41 Warszawa Wawer 17:44 - Warszawa Anin 17:46 - Warszawa Miedzylesie 17:48 - Warszawa Radosc 17:51 - Warszawa Miedzeszyn 17:54 - Otwock 18:06 |
||
17:34 | IC 81114 |
Lodz Fabryczna
Warszawa Wschodnia 17:34 - Warszawa Centralna 17:40 - Warszawa Zachodnia 18:14 - Zyrardow 18:37 - Skierniewice 18:50 - Koluszki 19:11 - Lodz Widzew 19:27 - Lodz Fabryczna 19:36 |
||
17:34 | SKW99550 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 17:34 - Warszawa Stadion 17:36 - Warszawa Powisle 17:39 - Warszawa Srodmiescie 17:42 Warszawa Zachodnia 17:49 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:54 - Warszawa Rakowiec 17:57 - Warszawa Zwirki i Wigury 17:59 - Warszawa Sluzewiec 18:02 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:06 |
||
17:37 | KM 19503 |
Otwock
Warszawa Wschodnia 17:37 - Warszawa Grochów 17:41 - Warszawa Olsz. Groc. 17:43 - Warszawa Goclawek 17:46 Warszawa Anin 17:52 - Warszawa Miedzylesie 17:54 - Warszawa Radosc 17:57 - Warszawa Miedzeszyn 17:59 - Jozefow 18:07 - Otwock 18:12 |
||
17:38 | KM 93410 |
Lowicz Glowny
Warszawa Wschodnia 17:38 - Warszawa Stadion 17:40 - Warszawa Powisle 17:43 - Warszawa Srodmiescie 17:46 Ozarow Mazowiecki 18:11 - Seroki 18:32 - Keszyce 18:54 - Jasionna Lowicka 18:57 - Bednary 19:01 - Lowicz Glowny 19:08 |
||
17:39 | KM 93108 |
Plock
Warszawa Wschodnia 17:39 - Warszawa Centralna 17:45 - Warszawa Zachodnia 17:52 - Blonie 18:13 Lowicz Glowny 18:41 - Kutno 19:02 - Strzelce Kujawskie 19:14 - Gostynin 19:25 - Lack 19:35 - Plock 19:50 |
||
17:41 | KM 91824 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 17:41 - Warszawa Stadion 17:43 - Warszawa Powisle 17:46 - Warszawa Srodmiescie 17:49 - Warszawa Ochota 17:53 - Warszawa Zachodnia 17:57 |
||
17:42 | SKW19482 |
Radzymin
Warszawa Wschodnia 17:42 - Warszawa Targowek 17:45 - Warszawa Praga 17:48 - Warszawa Torunska 17:51 Warszawa Zeran 17:53 - Warszawa Pludy 17:56 - Warszawa Choszczowka 17:59 - Michalow Reginow 18:10 - Nieporet 18:16 - Radzymin 18:25 |
||
17:42 | KM 93162 |
Siedlce
Warszawa Wschodnia 17:42 - Halinow 17:56 - Minsk Mazowiecki 18:07 - Ceglow 18:15 - Mrozy 18:19 - Kotun 18:29 - Siedlce Zachodnie 18:35 - Siedlce 18:40 |
||
17:44 | KM 91632 |
Przetycz
Warszawa Wschodnia 17:44 - Warszawa Rembertow 17:50 - Warszawa Mokry Lug 17:57 - Zielonka Bankowa 18:01 Zielonka 18:07 - Ossow 18:10 - Wolomin 18:15 - Zagosciniec 18:21 - Zygmuntowo Mazowiec. 19:22 - Przetycz 19:27 |
||
17:44 | KM 93136 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 17:44 - Warszawa Centralna 17:50 - Warszawa Zachodnia 17:55 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:00 - Warszawa Rakowiec 18:03 - Warszawa Zwirki i Wigury 18:05 - Warszawa Sluzewiec 18:08 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:13 |
||
17:45 | KM 19382 |
Zyrardow
Warszawa Wschodnia 17:45 - Warszawa Stadion 17:47 - Warszawa Powisle 17:50 - Warszawa Srodmiescie 17:53 Pruszkow 18:19 - Parzniew 18:22 - Brwinow 18:26 - Milanowek 18:30 - Miedzyborow 18:50 - Zyrardow 18:54 |
||
17:48 | IC 12010 |
Dorohusk
Warszawa Wschodnia 17:48 - Pilawa 18:33 - Deblin 19:03 - Pulawy Miasto 19:18 - Naleczow 19:35 - Lublin Zachodni 19:51 - Lublin 19:57 - Swidnik Miasto 20:17 - Trawniki 20:34 - Rejowiec 20:48 - Chelm Miasto 21:07 - Chelm 21:12 - Dorohusk 21:41 |
||
17:48 | KM 19847 |
Mrozy
Warszawa Wschodnia 17:48 - Warszawa Rembertow 17:54 - Warszawa Wesola 18:02 - Warszawa Wola Grzybowska 18:04 Sulejowek Milosna 18:09 - Józefin 18:11 - Halinow 18:13 - Wrzosow 18:24 - Minsk Mazowiecki Anielina 18:39 - Mrozy 18:54 |
||
17:48 | EIC 4502 |
Gdynia Glowna
Warszawa Wschodnia 17:48 - Ilawa Glowna 19:19 - Malbork 19:51 - Tczew 20:02 - Gdansk Glowny 20:16 - Gdansk Wrzeszcz 20:22 - Gdansk Oliwa 20:26 - Sopot 20:31 - Gdynia Glowna 20:41 |
||
17:51 | KM 12306 |
Deblin
Warszawa Wschodnia 17:51 - Warszawa Grochów 17:54 - Warszawa Olsz. Groc. 17:57 - Warszawa Goclawek 17:59 Warszawa Wawer 18:02 - Celestynow 18:36 - Garwolin 18:58 - Grabniak 19:25 - Wygoda 19:28 - Deblin 19:43 |
||
17:53 | SKW99352 |
Pruszkow
Warszawa Wschodnia 17:53 - Warszawa Stadion 17:55 - Warszawa Powisle 17:58 - Warszawa Srodmiescie 18:01 Warszawa Ochota 18:04 - Warszawa Zachodnia 18:08 - Warszawa Wlochy 18:15 - Warszawa Ursus 18:18 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 18:20 - Pruszkow 18:27 |
||
17:54 | IC 4524 |
Olsztyn Glowny
Warszawa Wschodnia 17:54 - Legionowo 18:06 - Nowy Dwor Mazowiecki 18:15 - Ciechanow 18:43 - Mlawa 18:59 - Dzialdowo 19:09 - Nidzica 19:26 - Olsztynek 19:45 - Olsztyn Zachodni 20:04 - Olsztyn Glowny 20:10 |
||
17:57 | SKW99552 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 17:57 - Warszawa Stadion 17:59 - Warszawa Powisle 18:02 - Warszawa Srodmiescie 18:05 Warszawa Zachodnia 18:12 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:17 - Warszawa Rakowiec 18:20 - Warszawa Zwirki i Wigury 18:22 - Warszawa Sluzewiec 18:25 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:29 |
||
17:59 | SKW99446 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Wschodnia 17:59 - Warszawa Rembertow 18:04 - Warszawa Wesola 18:08 - Warszawa Wola Grzybowska 18:10 - Sulejowek 18:12 - Sulejowek Milosna 18:16 |
||
18:01 | KM 93342 |
Grodzisk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 18:01 - Warszawa Stadion 18:03 - Warszawa Powisle 18:06 - Warszawa Srodmiescie 18:09 Piastow 18:31 - Pruszkow 18:34 - Parzniew 18:38 - Brwinow 18:42 - Milanowek 18:46 - Grodzisk Mazowiecki 18:50 |
||
18:03 | SKW99252 |
Otwock
Warszawa Wschodnia 18:03 - Warszawa Grochów 18:06 - Warszawa Olsz. Groc. 18:09 - Warszawa Goclawek 18:11 Warszawa Wawer 18:14 - Warszawa Anin 18:17 - Warszawa Miedzylesie 18:19 - Warszawa Radosc 18:22 - Warszawa Miedzeszyn 18:24 - Otwock 18:37 |
||
18:05 | KM 21456 |
Sochaczew
Warszawa Wschodnia 18:05 - Warszawa Stadion 18:07 - Warszawa Powisle 18:10 - Warszawa Srodmiescie 18:13 Ozarow Mazowiecki 18:37 - Plochocin 18:43 - Blonie Rokitno 18:47 - Boza Wola 19:05 - Piasecznica 19:16 - Sochaczew 19:22 |
||
18:09 | IC 12106 |
Lublin
Warszawa Wschodnia 18:09 - Minsk Mazowiecki 18:32 - Mrozy 18:44 - Siedlce Zachodnie 19:02 - Siedlce 19:06 - Lukow 19:47 - Radzyn Podlaski 20:03 - Parczew 20:21 - Lubartow 20:40 - Lublin 21:01 |
||
18:09 | IC 5422 |
Raciborz
Warszawa Wschodnia 18:09 - Warszawa Centralna 18:15 - Warszawa Zachodnia 18:22 - Zyrardow 18:44 - Skierniewice 18:57 - Koluszki 19:17 - Piotrkow Trybunalski 19:41 - Radomsko 20:12 - Czestochowa 20:37 - Myszkow 21:03 - Zawiercie 21:11 - Dabrowa Gornicza 21:29 - Bedzin Miasto 21:34 - Sosnowiec Glowny 21:42 - Katowice 21:59 - Chorzow Batory 22:09 - Zabrze 22:19 - Gliwice 22:27 - Kedzierzyn Kozle 23:00 - Kuznia Raciborska 23:29 - Raciborz 23:42 |
||
18:09 | KM 91876 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 18:09 - Warszawa Stadion 18:11 - Warszawa Powisle 18:14 - Warszawa Srodmiescie 18:17 - Warszawa Ochota 18:20 - Warszawa Zachodnia 18:24 |
||
18:11 | KM 19879 |
Siedlce
Warszawa Wschodnia 18:11 - Warszawa Rembertow 18:17 - Warszawa Wesola 18:21 - Warszawa Wola Grzybowska 18:23 Sulejowek Milosna 18:28 - Józefin 18:30 - Halinow 18:32 - Wrzosow 18:42 - Minsk Mazowiecki Anielina 18:49 - Siedlce 19:29 |
||
18:12 | KM 97134 |
Modlin
Warszawa Wschodnia 18:12 - Warszawa Targowek 18:15 - Warszawa Torunska 18:19 - Warszawa Pludy 18:23 - Legionowo 18:29 - Legionowo Przystanek 18:34 - Chotomow 18:36 - Nowy Dwor Mazowiecki 18:43 - Modlin 18:47 |
||
18:14 | IC 18110 |
Pila Glowna
Warszawa Wschodnia 18:14 - Warszawa Centralna 18:20 - Warszawa Zachodnia 18:30 - Sochaczew 19:06 - Lowicz Glowny 19:20 - Kutno 19:40 - Wloclawek 20:13 - Aleksandrow Kujawski 20:35 - Torun Glowny 20:49 - Solec Kujawski 21:08 - Bydgoszcz Wschod 21:17 - Bydgoszcz Lesna 21:22 - Bydgoszcz Glowna 21:28 - Naklo nad Notecia 22:07 - Wyrzysk Osiek 22:23 - Pila Glowna 22:52 |
||
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.