Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Warszawa Zachodnia v 17:32 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Stanice / zastávka | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
02:03 | aktuální čas | ||||
17:33 | SKW11318 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 17:33 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:37 - Warszawa Rakowiec 17:39 - Warszawa Zwirki i Wigury 17:41 - Warszawa Sluzewiec 17:44 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:48 |
|||
17:34 | KM 91874 |
Ozarow Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 17:34 - Warszawa Wlochy 17:39 - Warszawa Ursus Pln. 17:43 - Warszawa Golabki 17:45 - Ozarow Mazowiecki 17:49 |
|||
17:35 | KM 12306 |
Deblin
Warszawa Zachodnia 17:35 - Warszawa Ochota 17:38 - Warszawa Srodmiescie 17:41 - Warszawa Powisle 17:45 Warszawa Grochów 17:54 - Srodborow 18:27 - Pogorzel Warszawska 18:30 - Zabiezki 18:45 - Mika 19:30 - Deblin 19:43 |
|||
17:35 | IC 3122 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 17:35 - Warszawa Centralna 17:40 - Warszawa Wschodnia 17:56 |
|||
17:36 | WKD 1168 |
Warszawa Srodmiescie WKD
Warszawa Zachodnia WKD 17:36 - Warszawa Ochota WKD 17:39 - Warszawa Srodmiescie WKD 17:41 |
Warszawa Zachodnia WKD | ||
17:37 | SKW10827 |
Piaseczno
Warszawa Zachodnia 17:37 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:41 - Warszawa Rakowiec 17:44 - Warszawa Zwirki i Wigury 17:46 Warszawa Sluzewiec 17:48 - Warszawa Okecie 17:51 - Warszawa Dawidy 17:54 - Warszawa Jeziorki 17:57 - Nowa Iwiczna 17:59 - Piaseczno 18:03 |
|||
17:38 | IC 19100 |
Lodz Fabryczna
Warszawa Zachodnia 17:38 - Zyrardow 18:00 - Skierniewice 18:16 - Koluszki 18:39 - Lodz Widzew 18:57 - Lodz Fabryczna 19:06 |
|||
17:38 | KM 19980 |
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 17:38 - Warszawa Wlochy 17:44 - Warszawa Ursus 17:47 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 17:49 Parzniew 17:58 - Brwinow 18:01 - Grodzisk Mazowiecki 18:09 - Jaktorow 18:13 - Radziwillow Mazowiec 18:31 - Skierniewice 18:44 |
|||
17:39 | KM 91488 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 17:39 - Warszawa Ochota 17:42 - Warszawa Srodmiescie 17:45 - Warszawa Powisle 17:49 - Warszawa Stadion 17:51 - Warszawa Wschodnia 17:54 |
|||
17:42 | SKW99350 |
Pruszkow
Warszawa Zachodnia 17:42 - Warszawa Wlochy 17:48 - Warszawa Ursus 17:50 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 17:53 - Piastow 17:55 - Pruszkow 17:58 |
|||
17:42 | SKW99446 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Zachodnia 17:42 - Warszawa Ochota 17:45 - Warszawa Srodmiescie 17:48 - Warszawa Powisle 17:52 Warszawa Stadion 17:55 - Warszawa Rembertow 18:04 - Warszawa Wesola 18:08 - Warszawa Wola Grzybowska 18:10 - Sulejowek 18:12 - Sulejowek Milosna 18:16 |
|||
17:43 | EIC 1602 |
Jelenia Gora
Warszawa Zachodnia 17:43 - Czestochowa Stradom 19:37 - Lubliniec 19:59 - Opole Glowne 20:31 - Brzeg 20:54 - Wroclaw Glowny 21:18 - Walbrzych Miasto 22:14 - Jelenia Gora 23:12 |
|||
17:45 | KM 19612 |
Nasielsk
Warszawa Zachodnia (peron 9) 17:45 - Warszawa Wola 17:47 - Warszawa Mlynow 17:49 - Warszawa Kolo 17:51 Warszawa Praga 18:04 - Warszawa Choszczowka 18:14 - Janowek 18:29 - Nowy Dwor Mazowiecki 18:32 - Studzianki Nowe 18:51 - Nasielsk 18:56 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
17:46 | IR 10143 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 17:46 - Warszawa Centralna 17:50 - Warszawa Wschodnia 18:01 |
|||
17:46 | KM 12636 |
Radom Glowny
Warszawa Zachodnia (peron 9) 17:46 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:50 - Warszawa Rakowiec 17:52 - Warszawa Zwirki i Wigury 17:54 Zalesie Gorne 18:15 - Chynow 18:29 - Dobieszyn 18:57 - Kruszyna 19:01 - Radom Polnocny 19:18 - Radom Glowny 19:26 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
17:46 | KM 19332 |
Grodzisk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 17:46 - Warszawa Wlochy 17:52 - Warszawa Ursus 17:55 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 17:57 Piastow 17:59 - Pruszkow 18:03 - Parzniew 18:07 - Brwinow 18:11 - Milanowek 18:15 - Grodzisk Mazowiecki 18:19 |
|||
17:46 | SKW99252 |
Otwock
Warszawa Zachodnia 17:46 - Warszawa Ochota 17:49 - Warszawa Srodmiescie 17:52 - Warszawa Powisle 17:56 Warszawa Grochów 18:06 - Warszawa Olsz. Groc. 18:09 - Warszawa Wawer 18:14 - Warszawa Anin 18:17 - Michalin 18:29 - Otwock 18:37 |
|||
17:48 | EIC 5308 |
Rzeszow Gl.
Warszawa Zachodnia 17:48 - Krakow Glowny 20:03 - Krakow Plaszow 20:15 - Bochnia 20:33 - Tarnow 20:52 - Debica 21:08 - Rzeszow Gl. 21:32 |
|||
17:50 | IC 12106 |
Lublin
Warszawa Zachodnia 17:50 - Warszawa Centralna 17:55 - Warszawa Wschodnia 18:06 - Minsk Mazowiecki 18:32 - Mrozy 18:44 - Siedlce Zachodnie 19:02 - Siedlce 19:06 - Lukow 19:47 - Radzyn Podlaski 20:03 - Parczew 20:21 - Lubartow 20:40 - Lublin 21:01 |
|||
17:50 | KM 91982 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 17:50 - Warszawa Ochota 17:53 - Warszawa Srodmiescie 17:56 - Warszawa Powisle 18:00 - Warszawa Stadion 18:02 - Warszawa Wschodnia 18:05 |
|||
17:50 | SKW99550 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 17:50 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:54 - Warszawa Rakowiec 17:57 - Warszawa Zwirki i Wigury 17:59 - Warszawa Sluzewiec 18:02 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:06 |
|||
17:51 | WKD 1171 |
Reguly
Warszawa Zachodnia WKD 17:51 - Warszawa Reduta Ord. 17:57 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 18:00 - Warszawa Rakow 18:02 - Warszawa Salomea 18:04 - Opacz 18:06 - Michalowice 18:09 - Reguly 18:11 |
Warszawa Zachodnia WKD | ||
17:52 | SKW97327 |
Zegrze Poludniowe
Warszawa Zachodnia (peron 9) 17:52 - Warszawa Wola 17:54 - Warszawa Mlynow 17:56 - Warszawa Kolo 17:58 Warszawa Powazki 18:00 - Warszawa Gdanska 18:03 - Warszawa ZOO 18:06 - Warszawa Choszczowka 18:20 - Wieliszew 18:33 - Zegrze Poludniowe 18:40 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
17:53 | KM 19879 |
Siedlce
Warszawa Zachodnia 17:53 - Warszawa Ochota 17:56 - Warszawa Srodmiescie 17:59 - Warszawa Powisle 18:03 Debe Wielkie 18:37 - Nowe Debe Wielkie 18:39 - Mienia 18:55 - Sosnowe 19:09 - Siedlce Zachodnie 19:25 - Siedlce 19:29 |
|||
17:54 | KM 93410 |
Lowicz Glowny
Warszawa Zachodnia 17:54 - Warszawa Wlochy 18:00 - Warszawa Ursus Pln. 18:04 - Warszawa Golabki 18:07 Blonie Rokitno 18:20 - Blonie 18:23 - Witanow 18:26 - Piasecznica 18:39 - Bednary 19:01 - Lowicz Glowny 19:08 |
|||
17:55 | IC 1530 |
Bydgoszcz Glowna
Warszawa Zachodnia 17:55 - Warszawa Centralna 18:00 - Warszawa Wschodnia 18:16 - Nowy Dwor Mazowiecki 18:36 - Ciechanow 19:04 - Mlawa 19:30 - Dzialdowo 19:39 - Ilawa Glowna 20:11 - Jablonowo Pomorskie 20:42 - Wabrzezno 20:54 - Kowalewo Pomorskie 21:03 - Torun Wschodni 21:18 - Torun Miasto 21:22 - Torun Glowny 21:26 - Solec Kujawski 21:45 - Bydgoszcz Wschod 21:54 - Bydgoszcz Lesna 21:59 - Bydgoszcz Glowna 22:05 |
|||
17:55 | KM 93108 |
Plock
Warszawa Zachodnia 17:55 - Blonie 18:13 - Teresin Niepokalanow 18:20 - Sochaczew 18:28 Lowicz Glowny 18:41 - Kutno 19:02 - Strzelce Kujawskie 19:14 - Gostynin 19:25 - Lack 19:35 - Plock 19:50 |
|||
17:56 | KM 93136 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 17:56 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:00 - Warszawa Rakowiec 18:03 - Warszawa Zwirki i Wigury 18:05 - Warszawa Sluzewiec 18:08 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:13 |
|||
17:59 | KM 97134 |
Modlin
Warszawa Zachodnia 17:59 - Warszawa Centralna 18:04 - Warszawa Wschodnia 18:11 - Warszawa Targowek 18:15 Warszawa Torunska 18:19 - Legionowo 18:29 - Legionowo Przystanek 18:34 - Chotomow 18:36 - Nowy Dwor Mazowiecki 18:43 - Modlin 18:47 |
|||
18:01 | KM 19745 |
Zielonka
Warszawa Zachodnia 18:01 - Warszawa Ochota 18:04 - Warszawa Srodmiescie 18:07 - Warszawa Powisle 18:11 Warszawa Stadion 18:13 - Warszawa Wschodnia 18:16 - Warszawa Rembertow 18:24 - Warszawa Mokry Lug 18:30 - Zielonka Bankowa 18:33 - Zielonka 18:36 |
|||
18:02 | KM 19382 |
Zyrardow
Warszawa Zachodnia 18:02 - Warszawa Wlochy 18:07 - Warszawa Ursus 18:10 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 18:12 Parzniew 18:22 - Brwinow 18:26 - Milanowek 18:30 - Grodzisk Mazowiecki 18:34 - Jaktorow 18:45 - Zyrardow 18:54 |
|||
18:02 | KM 19924 |
Gora Kalwaria
Warszawa Zachodnia (peron 9) 18:02 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:06 - Warszawa Rakowiec 18:09 - Warszawa Zwirki i Wigury 18:11 Warszawa Dawidy 18:19 - Warszawa Jeziorki 18:22 - Nowa Iwiczna 18:24 - Piaseczno 18:28 - Zalesie Gorne 18:33 - Gora Kalwaria 18:57 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
18:02 | KM 21638 |
Warszawa Gdanska
Warszawa Zachodnia (peron 9) 18:02 - Warszawa Wola 18:04 - Warszawa Mlynow 18:06 - Warszawa Kolo 18:08 - Warszawa Powazki 18:10 - Warszawa Gdanska 18:13 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
18:05 | KM 93850 |
Siedlce
Warszawa Zachodnia 18:05 - Warszawa Ochota 18:08 - Warszawa Srodmiescie 18:11 - Warszawa Powisle 18:15 Warszawa Rembertow 18:31 - Józefin 18:45 - Barczaca 19:08 - Mienia 19:12 - Koszewnica 19:31 - Siedlce 19:49 |
|||
18:08 | KM 93542 |
Celestynow
Warszawa Zachodnia 18:08 - Warszawa Ochota 18:11 - Warszawa Srodmiescie 18:14 - Warszawa Powisle 18:18 Warszawa Stadion 18:21 - Warszawa Goclawek 18:33 - Warszawa Wawer 18:36 - Warszawa Falenica 18:52 - Srodborow 19:05 - Celestynow 19:14 |
|||
18:08 | SKW97224 |
Piaseczno
Warszawa Zachodnia (peron 9) 18:08 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:12 - Warszawa Rakowiec 18:15 - Warszawa Zwirki i Wigury 18:17 Warszawa Sluzewiec 18:19 - Warszawa Okecie 18:22 - Warszawa Dawidy 18:25 - Warszawa Jeziorki 18:28 - Nowa Iwiczna 18:30 - Piaseczno 18:34 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
18:09 | SKW99352 |
Pruszkow
Warszawa Zachodnia 18:09 - Warszawa Wlochy 18:15 - Warszawa Ursus 18:18 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 18:20 - Piastow 18:23 - Pruszkow 18:27 |
|||
18:11 | IC 82104 |
Hrubieszów Miasto
Warszawa Zachodnia 18:11 - Warszawa Centralna 18:16 - Warszawa Wschodnia 18:26 - Otwock 18:49 - Pilawa 19:04 - Deblin 19:30 - Pulawy Miasto 19:42 - Naleczow 19:53 - Lublin Zachodni 20:06 - Lublin 20:12 - Swidnik Miasto 20:47 - Trawniki 21:03 - Krasnystaw Miasto 21:29 - Izbica 21:41 - Zawada 22:00 - Zamosc 22:36 - Zamosc Starowka 22:40 - Zamosc Wschod 22:43 - Werbkowice 23:15 - Hrubieszów Miasto 23:27 |
|||
18:12 | SKW99448 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Zachodnia 18:12 - Warszawa Ochota 18:15 - Warszawa Srodmiescie 18:18 - Warszawa Powisle 18:22 Warszawa Stadion 18:25 - Warszawa Rembertow 18:36 - Warszawa Wesola 18:41 - Warszawa Wola Grzybowska 18:43 - Sulejowek 18:45 - Sulejowek Milosna 18:49 |
|||
18:13 | KM 15609 |
Ciechanow
Warszawa Zachodnia (peron 9) 18:13 - Warszawa Wola 18:15 - Warszawa Mlynow 18:16 - Warszawa Kolo 18:18 Chotomow 18:49 - Janowek 18:54 - Studzianki Nowe 19:10 - Swiercze 19:24 - Ciechanow Przemyslowy 19:41 - Ciechanow 19:46 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
18:13 | SKW99552 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 18:13 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:17 - Warszawa Rakowiec 18:20 - Warszawa Zwirki i Wigury 18:22 - Warszawa Sluzewiec 18:25 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:29 |
|||
18:16 | WKD 1072 |
Warszawa Srodmiescie WKD
Warszawa Zachodnia WKD 18:16 - Warszawa Ochota WKD 18:19 - Warszawa Srodmiescie WKD 18:21 |
Warszawa Zachodnia WKD | ||
18:16 | IC 81114 |
Lodz Fabryczna
Warszawa Zachodnia 18:16 - Zyrardow 18:37 - Skierniewice 18:50 - Koluszki 19:11 - Lodz Widzew 19:27 - Lodz Fabryczna 19:36 |
|||
18:16 | SKW99254 |
Otwock
Warszawa Zachodnia 18:16 - Warszawa Ochota 18:19 - Warszawa Srodmiescie 18:22 - Warszawa Powisle 18:26 Warszawa Grochów 18:36 - Warszawa Olsz. Groc. 18:39 - Warszawa Wawer 18:44 - Warszawa Anin 18:47 - Michalin 18:59 - Otwock 19:08 |
|||
18:17 | EIC 3502 |
Gdynia Glowna
Warszawa Zachodnia 18:17 - Warszawa Centralna 18:22 - Warszawa Wschodnia 18:31 - Gdansk Glowny 20:50 - Gdansk Wrzeszcz 20:56 - Gdansk Oliwa 21:01 - Sopot 21:07 - Gdynia Glowna 21:17 |
|||
18:17 | KM 93342 |
Grodzisk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 18:17 - Warszawa Wlochy 18:23 - Warszawa Ursus 18:26 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 18:28 Piastow 18:31 - Pruszkow 18:34 - Parzniew 18:38 - Brwinow 18:42 - Milanowek 18:46 - Grodzisk Mazowiecki 18:50 |
|||
18:19 | SKW10876 |
Warszawa Glowna
Warszawa Zachodnia 18:19 - Warszawa Glowna 18:21 |
|||
18:20 | KM 19707 |
Tluszcz
Warszawa Zachodnia 18:20 - Warszawa Ochota 18:23 - Warszawa Srodmiescie 18:26 - Warszawa Powisle 18:30 Warszawa Wschodnia 18:35 - Kobylka 19:00 - Wolomin 19:02 - Zagosciniec 19:08 - Dobczyn 19:11 - Tluszcz 19:24 |
|||
18:21 | KM 21456 |
Sochaczew
Warszawa Zachodnia 18:21 - Warszawa Wlochy 18:27 - Warszawa Ursus Pln. 18:30 - Warszawa Golabki 18:33 Ozarow Mazowiecki 18:37 - Plochocin 18:43 - Blonie Rokitno 18:47 - Blonie 18:50 - Piasecznica 19:16 - Sochaczew 19:22 |
|||
18:21 | IC 6520 |
Elk
Warszawa Zachodnia 18:21 - Warszawa Centralna 18:26 - Warszawa Wschodnia 18:56 - Wolomin 19:18 - Tluszcz 19:28 - Lochow 19:40 - Malkinia 19:55 - Czyzew 20:09 - Szepietowo 20:19 - Lapy 20:35 - Bialystok Zielone Wzgorza 20:50 - Bialystok 20:55 - Bialystok Zielone Wzgorza 21:08 - Monki 21:39 - Osowiec 21:51 - Grajewo 22:08 - Elk 22:27 |
|||
18:24 | IC 5422 |
Raciborz
Warszawa Zachodnia 18:24 - Zyrardow 18:44 - Skierniewice 18:57 - Koluszki 19:17 - Piotrkow Trybunalski 19:41 - Radomsko 20:12 - Czestochowa 20:37 - Myszkow 21:03 - Zawiercie 21:11 - Dabrowa Gornicza 21:29 - Bedzin Miasto 21:34 - Sosnowiec Glowny 21:42 - Katowice 21:59 - Chorzow Batory 22:09 - Zabrze 22:19 - Gliwice 22:27 - Kedzierzyn Kozle 23:00 - Kuznia Raciborska 23:29 - Raciborz 23:42 |
|||
18:26 | KM 91984 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 18:26 - Warszawa Ochota 18:29 - Warszawa Srodmiescie 18:32 - Warszawa Powisle 18:36 - Warszawa Stadion 18:39 - Warszawa Wschodnia 18:42 |
|||
18:27 | SKW11220 |
Radzymin
Warszawa Zachodnia 18:27 - Warszawa Centralna 18:32 - Warszawa Wschodnia 18:41 - Warszawa Targowek 18:47 Warszawa Zeran 18:55 - Warszawa Pludy 18:58 - Warszawa Choszczowka 19:01 - Legionowo 19:06 - Legionowo Piaski 19:09 - Radzymin 19:27 |
|||
18:27 | KM 12604 |
Warka
Warszawa Zachodnia (peron 9) 18:27 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:31 - Warszawa Rakowiec 18:33 - Warszawa Zwirki i Wigury 18:35 Warszawa Dawidy 18:44 - Warszawa Jeziorki 18:46 - Piaseczno 18:52 - Zalesie Gorne 18:56 - Chynow 19:10 - Warka 19:24 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
18:29 | KM 21126 |
Warszawa Gdanska
Warszawa Zachodnia (peron 9) 18:29 - Warszawa Wola 18:31 - Warszawa Mlynow 18:33 - Warszawa Kolo 18:36 - Warszawa Powazki 18:38 - Warszawa Gdanska 18:41 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
18:30 | KM 19826 |
Minsk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 18:30 - Warszawa Ochota 18:33 - Warszawa Srodmiescie 18:36 - Warszawa Powisle 18:40 Warszawa Wesola 18:58 - Warszawa Wola Grzybowska 19:00 - Sulejowek Milosna 19:05 - Józefin 19:08 - Wrzosow 19:21 - Minsk Mazowiecki 19:26 |
|||
18:31 | WKD 1073 |
Grodzisk Mazowiecki Radonska
Warszawa Zachodnia WKD 18:31 - Warszawa Reduta Ord. 18:37 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 18:40 - Warszawa Rakow 18:42 Tworki 18:56 - Nowa Wies Warszawska 19:03 - Kanie Helenowskie 19:05 - Kazimierowka 19:16 - Grodzisk Mazowiecki Muzeum 19:23 - Grodzisk Mazowiecki Radonska 19:25 |
Warszawa Zachodnia WKD | ||
18:31 | TLK35104 |
Gdynia Glowna
Warszawa Zachodnia 18:31 - Warszawa Centralna 18:36 - Warszawa Wschodnia 19:16 - Legionowo 19:32 Nowy Dwor Mazowiecki 19:41 - Ciechanow 20:21 - Ilawa Glowna 21:21 - Gdansk Glowny 22:31 - Gdansk Oliwa 22:44 - Gdynia Glowna 23:00 |
|||
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Warszawa Zachodnia WKD
,
Warszawa Zachodnia (peron 9)
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|