Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Warszawa Zachodnia v 21:29 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Stanice / zastávka | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
06:27 | aktuální čas | ||||
21:30 | KM 11273 |
Grodzisk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 21:30 - Warszawa Wlochy 21:36 - Warszawa Ursus 21:39 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 21:41 Piastow 21:43 - Pruszkow 21:47 - Parzniew 21:50 - Brwinow 21:53 - Milanowek 21:57 - Grodzisk Mazowiecki 22:01 |
|||
21:30 | KM 93828 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 21:30 - Warszawa Ochota 21:34 - Warszawa Srodmiescie 21:37 - Warszawa Powisle 21:40 - Warszawa Stadion 21:42 - Warszawa Wschodnia 21:45 |
|||
21:35 | IC 104 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 21:35 - Warszawa Centralna 21:40 - Warszawa Wschodnia 21:51 |
|||
21:41 | SKW99532 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 21:41 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 21:45 - Warszawa Rakowiec 21:48 - Warszawa Zwirki i Wigury 21:50 - Warszawa Sluzewiec 21:53 - Warszawa Lotnisko Chopina 21:56 |
|||
21:42 | IC 1104 |
Lodz Fabryczna
Warszawa Zachodnia 21:42 - Zyrardow 22:03 - Skierniewice 22:16 - Koluszki 22:37 - Lodz Widzew 22:51 - Lodz Fabryczna 22:59 |
|||
21:42 | KM 91920 |
Warszawa Gdanska
Warszawa Zachodnia (peron 9) 21:42 - Warszawa Wola 21:44 - Warszawa Mlynow 21:46 - Warszawa Kolo 21:48 - Warszawa Powazki 21:50 - Warszawa Gdanska 21:53 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
21:45 | IC 5124 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 21:45 - Warszawa Centralna 21:50 - Warszawa Wschodnia 22:01 |
|||
21:48 | SKW10532 |
Warszawa Glowna
Warszawa Zachodnia 21:48 - Warszawa Glowna 21:51 |
|||
21:49 | KM 12644 |
Radom Glowny
Warszawa Zachodnia (peron 9) 21:49 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 21:54 - Warszawa Rakowiec 21:56 - Warszawa Zwirki i Wigury 21:58 Czachowek Gorny 22:26 - Czachowek Pld. 22:28 - Sulkowice 22:31 - Krezel 22:38 - Lesiow 23:17 - Radom Glowny 23:31 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
21:50 | KM 12701 |
Sobolew
Warszawa Zachodnia 21:50 - Warszawa Ochota 21:54 - Warszawa Srodmiescie 21:57 - Warszawa Powisle 22:00 Swider 22:35 - Otwock 22:38 - Srodborow 22:41 - Stara Wies 22:47 - Leokadia 23:25 - Sobolew 23:29 |
|||
21:55 | KM 19424 |
Lowicz Glowny
Warszawa Zachodnia 21:55 - Warszawa Wlochy 22:01 - Warszawa Ursus Pln. 22:05 - Warszawa Golabki 22:07 Ozarow Mazowiecki 22:11 - Plochocin 22:16 - Blonie Rokitno 22:20 - Jasionna Lowicka 22:58 - Myslakow 23:10 - Lowicz Glowny 23:15 |
|||
21:55 | KM 91318 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 21:55 - Warszawa Centralna 22:00 - Warszawa Wschodnia 22:07 |
|||
21:55 | SKW97460 |
Legionowo Piaski
Warszawa Zachodnia (peron 9) 21:55 - Warszawa Wola 21:57 - Warszawa Mlynow 21:59 - Warszawa Kolo 22:01 Warszawa Gdanska 22:06 - Warszawa Torunska 22:25 - Warszawa Pludy 22:31 - Warszawa Choszczowka 22:34 - Legionowo 22:38 - Legionowo Piaski 22:41 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
22:01 | KM 93990 |
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 22:01 - Warszawa Wlochy 22:06 - Warszawa Ursus 22:09 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 22:11 Zyrardow 22:43 - Sucha Zyrardowska 22:48 - Jesionka 22:51 - Radziwillow Mazowiec 22:54 - Skierniewice Rawka 22:58 - Skierniewice 23:04 |
|||
22:06 | TLK16170 |
Jelenia Gora
Warszawa Zachodnia 22:06 - Czestochowa 00:14 - Zawiercie 00:46 - Sosnowiec Poludniowy 01:17 Strzelce Opolskie 02:34 - Walbrzych Miasto 06:09 - Walbrzych Glowny 06:24 - Sedzislaw 06:51 - Janowice Wielkie 07:07 - Jelenia Gora 07:23 |
|||
22:06 | KM 91426 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 22:06 - Warszawa Centralna 22:11 - Warszawa Wschodnia 22:22 |
|||
22:09 | KM 15613 |
Ciechanow
Warszawa Zachodnia (peron 9) 22:09 - Warszawa Wola 22:11 - Warszawa Mlynow 22:12 - Warszawa Kolo 22:14 Modlin 22:58 - Pomiechowek 23:02 - Brody Warszawskie 23:05 - Studzianki Nowe 23:08 - Nasielsk 23:11 - Ciechanow 23:44 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
22:10 | SKW99433 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Zachodnia 22:10 - Warszawa Ochota 22:14 - Warszawa Srodmiescie 22:17 - Warszawa Powisle 22:20 Warszawa Stadion 22:22 - Warszawa Wschodnia 22:25 - Warszawa Rembertow 22:33 - Warszawa Wola Grzybowska 22:39 - Sulejowek 22:41 - Sulejowek Milosna 22:45 |
|||
22:15 | IC 4120 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 22:15 - Warszawa Centralna 22:20 - Warszawa Wschodnia 22:28 |
|||
22:17 | IC 18170 |
Swinoujscie
Warszawa Zachodnia 22:17 - Sochaczew 22:53 - Lowicz Glowny 23:10 - Kutno 23:36 - Kolo 00:05 - Konin 00:23 - Slupca 00:42 - Wrzesnia 00:58 - Swarzedz 01:22 - Poznan Gl. 01:38 - Opalenica 02:20 - Nowy Tomysl 02:35 - Zbaszyn 02:52 - Zbaszynek 03:00 - Swiebodzin 03:17 - Rzepin 04:04 - Kostrzyn 04:30 - Gryfino 05:19 - Szczecin Glowny 05:46 - Szczecin Dabie 06:23 - Goleniow 06:42 - Wysoka Kamienska 07:00 - Miedzyzdroje 07:22 - Swinoujscie 07:35 |
|||
22:20 | SKW10534 |
Warszawa Glowna
Warszawa Zachodnia 22:20 - Warszawa Glowna 22:22 |
|||
22:24 | SKW97470 |
Wieliszew
Warszawa Zachodnia (peron 9) 22:24 - Warszawa Wola 22:26 - Warszawa Mlynow 22:28 - Warszawa Kolo 22:30 Warszawa Gdanska 22:35 - Warszawa Choszczowka 22:55 - Legionowo 22:59 - Legionowo Piaski 23:07 - Michalow Reginow 23:09 - Wieliszew 23:12 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | ||
22:27 | IC 5328 |
Krakow Glowny
Warszawa Zachodnia 22:27 - Grodzisk Mazowiecki 22:43 - Opoczno Poludnie 23:24 - Wloszczowa Polnoc 23:59 - Miechow 00:37 - Krakow Glowny 01:09 |
|||
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Warszawa Zachodnia (peron 9)
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|