Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 07:30 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
07:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:30 - Berlin Treptower Park 07:32 Berlin Hermannstraße 07:39 - Berlin Heidelberger Platz 07:52 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:00 - Berlin Westend 09:02 - Berlin Beusselstraße 09:07 |
11 |
|
07:31 |
RB 23 (18144) |
Berlin-Charlottenburg
Berlin Ostkreuz 07:31 - Berlin Ostbahnhof 07:34 - Berlin Alexanderplatz 07:41 - Berlin Friedrichstraße 07:45 - Berlin Hbf 07:48 - Berlin Zoologischer Garten 07:55 - Berlin-Charlottenburg 07:58 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
07:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:31 - Berlin Warschauer Straße 07:33 Berlin Ostbahnhof (S) 07:35 - Berlin Hackescher Markt 07:41 - Berlin Savignyplatz 07:55 - Berlin-Nikolassee 08:10 - Potsdam Hbf (S) 08:22 |
6 |
|
07:31 |
RE 1 (73758) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 07:31 - Erkner 07:46 - Fangschleuse 07:51 - Fürstenwalde(Spree) 08:01 Berkenbrück 08:07 - Briesen(Mark) 08:13 - Jacobsdorf(Mark) 08:18 - Pillgram 08:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 08:25 - Frankfurt(Oder) 08:31 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
07:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:32 - Berlin-Rummelsburg 07:33 Berlin-Karlshorst (S) 07:39 - Berlin-Wuhlheide 07:42 - Berlin-Köpenick 07:45 - Berlin-Hirschgarten 07:48 - Erkner (S) 08:01 |
3 |
|
07:33 |
RB 26 (5155) |
Küstrin-Kietz
Berlin Ostkreuz 07:33 - Berlin-Lichtenberg 07:36 - Berlin-Mahlsdorf 07:45 - Strausberg 07:56 Herrensee 08:01 - Obersdorf 08:18 - Trebnitz(Mark) 08:22 - Seelow-Gusow 08:30 - Werbig 08:34 - Küstrin-Kietz 08:48 |
8 Berlin Ostkreuz |
|
07:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:33 - Berlin Warschauer Straße 07:35 Berlin Alexanderplatz (S) 07:42 - Berlin Zoologischer Garten (S) 07:55 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 08:04 - Berlin Heerstraße 08:07 - Berlin-Spandau (S) 08:17 |
6 |
|
07:34 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:34 - Berlin Nöldnerplatz 07:36 Berlin-Lichtenberg (S) 07:38 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:40 - Berlin-Biesdorf 07:43 - Berlin Wuhletal 07:45 - Berlin-Mahlsdorf (S) 07:50 |
3 |
|
07:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:36 - Berlin Frankfurter Allee 07:38 Berlin Landsberger Allee 07:42 - Berlin Gesundbrunnen(S) 07:50 - Berlin-Wedding 07:53 - Berlin-Wedding 08:53 - Berlin Beusselstraße 08:57 |
12 |
|
07:37 |
RB 32 (18204) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 07:37 - Berlin-Lichtenberg 07:41 - Berlin-Hohenschönhausen 07:49 - Oranienburg 08:09 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
07:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 07:37 - Berlin Nöldnerplatz 07:38 Berlin Wuhletal 07:48 - Berlin-Mahlsdorf (S) 07:52 - Fredersdorf(b Berlin) 08:06 - Petershagen Nord 08:09 - Strausberg Nord 08:24 |
3 |
|
07:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 07:38 - Berlin Warschauer Straße 07:40 Berlin Ostbahnhof (S) 07:42 - Berlin Alexanderplatz (S) 07:47 - Berlin Bellevue 07:56 - Berlin-Tiergarten 07:58 - Berlin Westkreuz 08:07 |
6 |
|
07:39 |
RE 2 (3106) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 07:39 - Königs Wusterhausen 08:02 - Brand Tropical Islands 08:17 Lübbenau(Spreewald) 08:32 - Raddusch 08:37 - Vetschau 08:41 - Kunersdorf 08:47 - Cottbus Hbf 08:54 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
07:39 | S 85 |
Berlin-Pankow
Berlin Ostkreuz (S) 07:39 - Berlin Frankfurter Allee 07:41 Berlin Storkower Str 07:43 - Berlin Landsberger Allee 07:45 - Berlin Greifswalder Str 07:48 - Berlin Bornholmer Str. 07:54 - Berlin-Pankow 07:58 |
12 |
|
07:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:40 - Berlin Treptower Park 07:42 Berlin Hermannstraße 07:49 - Berlin Heidelberger Platz 08:02 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:10 - Berlin Westend 09:12 - Berlin Beusselstraße 09:17 |
11 |
|
07:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:41 - Berlin Warschauer Straße 07:43 Berlin Ostbahnhof (S) 07:45 - Berlin Hackescher Markt 07:51 - Berlin Savignyplatz 08:05 - Berlin-Nikolassee 08:20 - Potsdam Hbf (S) 08:32 |
6 |
|
07:41 | FEX19819 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 07:41 - Flughafen BER 08:00 - Birkengrund 08:20 - Ludwigsfelde 08:24 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
07:42 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:42 - Berlin-Rummelsburg 07:43 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 07:45 - Berlin-Köpenick 07:55 - Berlin-Hirschgarten 07:58 - Berlin-Wilhelmshagen 08:08 - Erkner (S) 08:11 |
3 |
|
07:43 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:43 - Berlin Warschauer Straße 07:45 - Berlin Ostbahnhof (S) 07:47 |
5 |
|
07:44 | S 7 |
Berlin-Lichtenberg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:44 - Berlin Nöldnerplatz 07:46 - Berlin-Lichtenberg (S) 07:48 |
3 |
|
07:45 |
RE 1 (73723) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 07:45 - Berlin Ostbahnhof 07:48 - Berlin Alexanderplatz 07:53 - Berlin Friedrichstraße 07:56 Berlin-Charlottenburg 08:10 - Werder(Havel) 08:38 - Wusterwitz 09:05 - Genthin 09:14 - Burg(Magdeburg) 09:29 - Magdeburg Hbf 09:47 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
07:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:46 - Berlin Frankfurter Allee 07:48 Berlin Landsberger Allee 07:52 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:00 - Berlin-Wedding 08:03 - Berlin-Wedding 09:03 - Berlin Beusselstraße 09:07 |
12 |
|
07:47 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:47 - Berlin Nöldnerplatz 07:48 Berlin-Lichtenberg (S) 07:50 - Berlin-Biesdorf 07:56 - Berlin Wuhletal 07:58 - Berlin-Kaulsdorf 08:00 - Berlin-Mahlsdorf (S) 08:04 |
3 |
|
07:48 | FEX19812 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 07:48 - Berlin Gesundbrunnen 07:56 - Berlin Hbf 08:03 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
07:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 07:48 - Berlin Warschauer Straße 07:50 Berlin Ostbahnhof (S) 07:52 - Berlin Hackescher Markt 07:59 - Berlin-Tiergarten 08:08 - Berlin Savignyplatz 08:12 - Berlin Westkreuz 08:17 |
6 |
|
07:48 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 07:48 - Berlin Treptower Park 07:50 Berlin Plänterwald 07:53 - Berlin-Schöneweide (S) 07:58 - Berlin-Johannisthal 08:00 - Berlin-Adlershof 08:03 - Berlin-Grünau 08:07 |
11 |
|
07:48 | S 8 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Ostkreuz (S) 07:48 - Berlin Frankfurter Allee 07:50 Berlin Greifswalder Str 07:57 - Berlin Bornholmer Str. 08:03 - Berlin-Pankow 08:07 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 08:09 - Berlin-Blankenburg 08:12 |
12 |
|
07:50 |
RB 12 (61107) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 07:50 - Berlin-Lichtenberg 07:53 - Berlin-Hohenschönhausen 08:02 - Oranienburg 08:21 Sachsenhausen(Nordb) 08:25 - Löwenberg(Mark) 08:39 - Bergsdorf 08:48 - Zehdenick-Neuhof 09:01 - Vogelsang(Kr Oberhavel) 09:05 - Templin Stadt 09:19 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
07:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:50 - Berlin Treptower Park 07:52 Berlin Hermannstraße 07:59 - Berlin Heidelberger Platz 08:12 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:20 - Berlin Westend 09:22 - Berlin Beusselstraße 09:27 |
11 |
|
07:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:51 - Berlin Warschauer Straße 07:53 Berlin Ostbahnhof (S) 07:55 - Berlin Hackescher Markt 08:01 - Berlin Savignyplatz 08:15 - Berlin-Nikolassee 08:30 - Potsdam Hbf (S) 08:42 |
6 |
|
07:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:52 - Berlin-Rummelsburg 07:53 Berlin-Karlshorst (S) 07:59 - Berlin-Wuhlheide 08:02 - Berlin-Köpenick 08:05 - Berlin-Hirschgarten 08:08 - Erkner (S) 08:21 |
3 |
|
07:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:53 - Berlin Warschauer Straße 07:55 Berlin Alexanderplatz (S) 08:02 - Berlin Zoologischer Garten (S) 08:15 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 08:24 - Berlin Heerstraße 08:27 - Berlin-Spandau (S) 08:37 |
6 |
|
07:54 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:54 - Berlin Nöldnerplatz 07:56 Berlin-Lichtenberg (S) 07:58 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 08:00 - Berlin-Biesdorf 08:03 - Berlin Wuhletal 08:05 - Berlin-Mahlsdorf (S) 08:10 |
3 |
|
07:55 |
RB 24 (18307) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 07:55 - Berlin-Schöneweide 08:01 - Schönefeld(bei Berlin) 08:10 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
07:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:56 - Berlin Frankfurter Allee 07:58 Berlin Landsberger Allee 08:02 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:10 - Berlin-Wedding 08:13 - Berlin-Wedding 09:13 - Berlin Beusselstraße 09:17 |
12 |
|
07:57 | S 5 |
Strausberg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:57 - Berlin Nöldnerplatz 07:58 Berlin Wuhletal 08:08 - Berlin-Mahlsdorf (S) 08:12 - Fredersdorf(b Berlin) 08:26 - Petershagen Nord 08:29 - Strausberg (S) 08:33 |
3 |
|
07:57 |
RE 8 (62004) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 07:57 - Flughafen BER 08:15 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
07:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 07:58 - Berlin Warschauer Straße 08:00 Berlin Ostbahnhof (S) 08:02 - Berlin Alexanderplatz (S) 08:07 - Berlin Bellevue 08:16 - Berlin-Tiergarten 08:18 - Berlin Westkreuz 08:27 |
6 |
|
07:59 | S 85 |
Berlin-Pankow
Berlin Ostkreuz (S) 07:59 - Berlin Frankfurter Allee 08:01 Berlin Landsberger Allee 08:05 - Berlin Greifswalder Str 08:08 - Berlin Schönhauser Allee 08:11 - Berlin Bornholmer Str. 08:14 - Berlin-Pankow 08:18 |
12 |
|
08:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:00 - Berlin Treptower Park 08:02 Berlin Hermannstraße 08:09 - Berlin Heidelberger Platz 08:22 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:30 - Berlin Westend 09:32 - Berlin Beusselstraße 09:37 |
11 |
|
08:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:01 - Berlin Warschauer Straße 08:03 Berlin Ostbahnhof (S) 08:05 - Berlin Hackescher Markt 08:11 - Berlin Savignyplatz 08:25 - Berlin-Nikolassee 08:40 - Potsdam Hbf (S) 08:52 |
6 |
|
08:02 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:02 - Berlin-Rummelsburg 08:03 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 08:05 - Berlin-Köpenick 08:15 - Berlin-Hirschgarten 08:18 - Berlin-Wilhelmshagen 08:28 - Erkner (S) 08:31 |
3 |
|
08:03 |
RE 7 (3708) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 08:03 - Königs Wusterhausen 08:21 - Zeesen 08:25 Bestensee 08:27 - Groß Köris 08:33 - Halbe 08:38 - Schönwalde(Spreewald) 08:49 - Senftenberg 09:42 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
08:03 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:03 - Berlin Warschauer Straße 08:05 - Berlin Ostbahnhof (S) 08:07 |
5 |
|
08:03 |
RE 8 (62009) |
Wittenberge
Berlin Ostkreuz 08:03 - Berlin Ostbahnhof 08:06 - Berlin Alexanderplatz 08:10 - Berlin Friedrichstraße 08:14 Berlin-Spandau 08:36 - Falkensee 08:44 - Friesack(Mark) 09:16 - Glöwen 09:40 - Bad Wilsnack 09:47 - Wittenberge 09:57 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
08:04 | S 7 |
Berlin-Lichtenberg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:04 - Berlin Nöldnerplatz 08:06 - Berlin-Lichtenberg (S) 08:08 |
3 |
|
08:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:06 - Berlin Frankfurter Allee 08:08 Berlin Landsberger Allee 08:12 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:20 - Berlin-Wedding 08:23 - Berlin-Wedding 09:23 - Berlin Beusselstraße 09:27 |
12 |
|
08:07 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:07 - Berlin Nöldnerplatz 08:08 Berlin-Lichtenberg (S) 08:10 - Berlin-Biesdorf 08:16 - Berlin Wuhletal 08:18 - Berlin-Kaulsdorf 08:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 08:24 |
3 |
|
08:08 |
RB 24 (18306) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 08:08 - Berlin-Lichtenberg 08:12 - Berlin-Hohenschönhausen 08:21 Bernau(b Berlin) 08:33 - Rüdnitz 08:38 - Biesenthal 08:42 - Melchow 08:46 - Eberswalde Hbf 08:54 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
08:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:08 - Berlin Warschauer Straße 08:10 Berlin Ostbahnhof (S) 08:12 - Berlin Hackescher Markt 08:19 - Berlin-Tiergarten 08:28 - Berlin Savignyplatz 08:32 - Berlin Westkreuz 08:37 |
6 |
|
08:08 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 08:08 - Berlin Treptower Park 08:10 Berlin Plänterwald 08:13 - Berlin-Schöneweide (S) 08:18 - Berlin-Johannisthal 08:20 - Berlin-Adlershof 08:23 - Berlin-Grünau 08:27 |
11 |
|
08:08 | S 8 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Ostkreuz (S) 08:08 - Berlin Frankfurter Allee 08:10 Berlin Greifswalder Str 08:17 - Berlin Bornholmer Str. 08:23 - Berlin-Pankow 08:27 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 08:29 - Berlin-Blankenburg 08:32 |
12 |
|
08:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:10 - Berlin Treptower Park 08:12 Berlin Hermannstraße 08:19 - Berlin Heidelberger Platz 08:32 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:40 - Berlin Westend 09:42 - Berlin Beusselstraße 09:47 |
11 |
|
08:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:11 - Berlin Warschauer Straße 08:13 Berlin Ostbahnhof (S) 08:15 - Berlin Hackescher Markt 08:21 - Berlin Savignyplatz 08:35 - Berlin-Nikolassee 08:50 - Potsdam Hbf (S) 09:02 |
6 |
|
08:12 | FEX19821 |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 08:12 - Flughafen BER 08:30 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
08:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:12 - Berlin-Rummelsburg 08:13 Berlin-Karlshorst (S) 08:19 - Berlin-Wuhlheide 08:22 - Berlin-Köpenick 08:25 - Berlin-Hirschgarten 08:28 - Erkner (S) 08:41 |
3 |
|
08:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:13 - Berlin Warschauer Straße 08:15 Berlin Alexanderplatz (S) 08:22 - Berlin Zoologischer Garten (S) 08:35 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 08:44 - Berlin Heerstraße 08:47 - Berlin-Spandau (S) 08:57 |
6 |
|
08:14 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:14 - Berlin Nöldnerplatz 08:16 Berlin-Lichtenberg (S) 08:18 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 08:20 - Berlin-Biesdorf 08:23 - Berlin Wuhletal 08:25 - Berlin-Mahlsdorf (S) 08:30 |
3 |
|
08:15 |
RE 1 (73718) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 08:15 - Erkner 08:30 - Fangschleuse 08:35 - Hangelsberg 08:40 - Fürstenwalde(Spree) 08:47 - Frankfurt(Oder) 09:05 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
08:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:16 - Berlin Frankfurter Allee 08:18 Berlin Landsberger Allee 08:22 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:30 - Berlin-Wedding 08:33 - Berlin-Wedding 09:33 - Berlin Beusselstraße 09:37 |
12 |
|
08:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 08:17 - Berlin Nöldnerplatz 08:18 Berlin Wuhletal 08:28 - Berlin-Mahlsdorf (S) 08:32 - Fredersdorf(b Berlin) 08:46 - Petershagen Nord 08:49 - Strausberg Nord 09:04 |
3 |
|
08:17 | FEX19814 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 08:17 - Berlin Gesundbrunnen 08:27 - Berlin Hbf 08:33 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
08:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:18 - Berlin Warschauer Straße 08:20 Berlin Ostbahnhof (S) 08:22 - Berlin Alexanderplatz (S) 08:27 - Berlin Bellevue 08:36 - Berlin-Tiergarten 08:38 - Berlin Westkreuz 08:47 |
6 |
|
08:18 | S 85 |
Berlin-Pankow
Berlin Ostkreuz (S) 08:18 - Berlin Frankfurter Allee 08:20 Berlin Landsberger Allee 08:24 - Berlin Greifswalder Str 08:27 - Berlin Schönhauser Allee 08:30 - Berlin Bornholmer Str. 08:33 - Berlin-Pankow 08:38 |
12 |
|
08:18 | S 85 |
Berlin-Schöneweide (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:18 - Berlin Treptower Park 08:20 - Berlin Plänterwald 08:23 - Berlin Baumschulenweg 08:25 - Berlin-Schöneweide (S) 08:28 |
11 |
|
08:19 |
RB 32 (18209) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 08:19 - Berlin-Schöneweide 08:24 - Schönefeld(bei Berlin) 08:34 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
08:20 |
RE 2 (3109) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 08:20 - Berlin Ostbahnhof 08:23 - Berlin Alexanderplatz 08:28 Berlin Zoologischer Garten 08:42 - Albrechtshof 09:00 - Seegefeld 09:02 - Finkenkrug 09:10 - Nauen 09:23 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
08:20 |
RB 25 (61149) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 08:20 - Berlin-Lichtenberg 08:23 - Ahrensfelde 08:35 - Ahrensfelde Friedhof 08:37 - Ahrensfelde Nord 08:40 - Blumberg-Rehhahn 08:42 - Blumberg(b Berlin) 08:44 - Seefeld(Mark) 08:50 - Werneuchen 08:55 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
08:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:20 - Berlin Treptower Park 08:22 Berlin Hermannstraße 08:29 - Berlin Heidelberger Platz 08:42 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:50 - Berlin Westend 09:52 - Berlin Beusselstraße 09:57 |
11 |
|
08:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:21 - Berlin Warschauer Straße 08:23 Berlin Ostbahnhof (S) 08:25 - Berlin Hackescher Markt 08:31 - Berlin Savignyplatz 08:45 - Berlin-Nikolassee 09:00 - Potsdam Hbf (S) 09:12 |
6 |
|
08:22 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:22 - Berlin-Rummelsburg 08:23 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 08:25 - Berlin-Köpenick 08:35 - Berlin-Hirschgarten 08:38 - Berlin-Wilhelmshagen 08:48 - Erkner (S) 08:51 |
3 |
|
08:23 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:23 - Berlin Warschauer Straße 08:25 - Berlin Ostbahnhof (S) 08:27 |
5 |
|
08:24 | S 7 |
Berlin-Lichtenberg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:24 - Berlin Nöldnerplatz 08:26 - Berlin-Lichtenberg (S) 08:28 |
3 |
|
08:25 |
RE 1 (73765) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 08:25 - Berlin Ostbahnhof 08:29 - Berlin Alexanderplatz 08:33 - Berlin Friedrichstraße 08:36 Berlin Zoologischer Garten 08:46 - Potsdam Charlottenhof 09:09 - Potsdam Park Sanssouci 09:12 - Werder(Havel) 09:18 - Groß Kreutz 09:26 - Brandenburg Hbf 09:38 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
08:26 |
RB 23 (18147) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 08:26 - Flughafen BER 08:46 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
08:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:26 - Berlin Frankfurter Allee 08:28 Berlin Landsberger Allee 08:32 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:40 - Berlin-Wedding 08:43 - Berlin-Wedding 09:43 - Berlin Beusselstraße 09:47 |
12 |
|
08:27 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:27 - Berlin Nöldnerplatz 08:28 Berlin-Lichtenberg (S) 08:30 - Berlin-Biesdorf 08:36 - Berlin Wuhletal 08:38 - Berlin-Kaulsdorf 08:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 08:44 |
3 |
|
08:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:28 - Berlin Warschauer Straße 08:30 Berlin Ostbahnhof (S) 08:32 - Berlin Hackescher Markt 08:39 - Berlin-Tiergarten 08:48 - Berlin Savignyplatz 08:52 - Berlin Westkreuz 08:57 |
6 |
|
08:28 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 08:28 - Berlin Treptower Park 08:30 Berlin Plänterwald 08:33 - Berlin-Schöneweide (S) 08:38 - Berlin-Johannisthal 08:40 - Berlin-Adlershof 08:43 - Berlin-Grünau 08:47 |
11 |
|
08:28 | S 8 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Ostkreuz (S) 08:28 - Berlin Frankfurter Allee 08:30 Berlin Greifswalder Str 08:37 - Berlin Bornholmer Str. 08:43 - Berlin-Pankow 08:47 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 08:49 - Berlin-Blankenburg 08:52 |
12 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|