Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 06:13 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
06:13 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:13 - Berlin Warschauer Straße 06:15 Berlin Alexanderplatz (S) 06:22 - Berlin Hackescher Markt 06:24 - Berlin Friedrichstraße (S) 06:26 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:35 - Berlin Charlottenburg (S) 06:39 |
6 |
|
06:14 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:14 - Berlin Nöldnerplatz 06:16 Berlin-Lichtenberg (S) 06:18 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:20 - Berlin Wuhletal 06:25 - Berlin-Kaulsdorf 06:27 - Berlin-Mahlsdorf (S) 06:30 |
3 |
|
06:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:16 - Berlin Frankfurter Allee 06:18 Berlin Westend 06:43 - Berlin-Tempelhof 07:02 - Berlin Gesundbrunnen(S) 07:30 - Berlin-Wedding 07:33 - Berlin Beusselstraße 07:37 |
12 |
|
06:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 06:17 - Berlin Nöldnerplatz 06:18 Berlin-Lichtenberg (S) 06:20 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:23 - Berlin-Mahlsdorf (S) 06:32 - Strausberg Stadt 07:02 - Strausberg Nord 07:04 |
3 |
|
06:17 | FEX19806 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 06:17 - Berlin Gesundbrunnen 06:27 - Berlin Hbf 06:33 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
06:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:18 - Berlin Warschauer Straße 06:20 Berlin Jannowitzbrücke 06:25 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:27 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:40 - Berlin Charlottenburg (S) 06:44 - Berlin Westkreuz 06:47 |
6 |
|
06:19 |
RB 32 (18205) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 06:19 - Berlin-Schöneweide 06:24 - Schönefeld(bei Berlin) 06:34 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
06:20 |
RE 2 (3105) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 06:20 - Berlin Ostbahnhof 06:23 - Berlin Alexanderplatz 06:28 Berlin Zoologischer Garten 06:42 - Berlin-Charlottenburg 06:46 - Berlin-Spandau 06:54 - Finkenkrug 07:10 - Nauen 07:23 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:20 |
RB 25 (61145) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 06:20 - Berlin-Lichtenberg 06:23 - Ahrensfelde 06:35 - Ahrensfelde Friedhof 06:37 - Ahrensfelde Nord 06:40 - Blumberg-Rehhahn 06:42 - Blumberg(b Berlin) 06:44 - Seefeld(Mark) 06:50 - Werneuchen 06:55 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
06:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:20 - Berlin Treptower Park 06:22 Berlin Gesundbrunnen(S) 07:04 - Berlin Storkower Str 07:15 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 07:50 - Berlin Westend 07:52 - Berlin Beusselstraße 07:57 |
11 |
|
06:25 |
RE 1 (73761) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 06:25 - Berlin Ostbahnhof 06:29 - Berlin Alexanderplatz 06:33 - Berlin Friedrichstraße 06:36 Berlin Zoologischer Garten 06:46 - Potsdam Hbf 07:05 - Potsdam Charlottenhof 07:09 - Werder(Havel) 07:18 - Groß Kreutz 07:26 - Brandenburg Hbf 07:38 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:26 |
RB 23 (18143) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 06:26 - Flughafen BER 06:46 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:26 - Berlin Frankfurter Allee 06:28 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 06:55 - Berlin Bundesplatz 07:04 - Berlin Gesundbrunnen(S) 07:40 - Berlin-Wedding 07:43 - Berlin Beusselstraße 07:47 |
12 |
|
06:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:28 - Berlin Warschauer Straße 06:30 Berlin Hackescher Markt 06:39 - Berlin Hbf (S-Bahn) 06:44 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:50 - Berlin Savignyplatz 06:52 - Berlin Westkreuz 06:57 |
6 |
|
06:28 | S 8 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Ostkreuz (S) 06:28 - Berlin Frankfurter Allee 06:30 Berlin Storkower Str 06:32 - Berlin Landsberger Allee 06:34 - Berlin Bornholmer Str. 06:43 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 06:49 - Berlin-Blankenburg 06:52 |
12 |
|
06:28 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 06:28 - Berlin Treptower Park 06:30 Berlin Baumschulenweg 06:35 - Berlin-Schöneweide (S) 06:38 - Berlin-Johannisthal 06:40 - Berlin-Adlershof 06:43 - Berlin-Grünau 06:47 |
11 |
|
06:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:30 - Berlin Treptower Park 06:32 Berlin Gesundbrunnen(S) 07:14 - Berlin Storkower Str 07:25 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:00 - Berlin Westend 08:02 - Berlin Beusselstraße 08:07 |
11 |
|
06:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:31 - Berlin Warschauer Straße 06:33 Berlin Hbf (S-Bahn) 06:46 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:53 - Berlin Savignyplatz 06:55 - Potsdam-Babelsberg 07:20 - Potsdam Hbf (S) 07:22 |
6 |
|
06:31 |
RE 1 (73756) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 06:31 - Erkner 06:46 - Fangschleuse 06:51 - Fürstenwalde(Spree) 07:01 Berkenbrück 07:07 - Briesen(Mark) 07:13 - Jacobsdorf(Mark) 07:18 - Pillgram 07:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 07:25 - Frankfurt(Oder) 07:31 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:32 |
RB 23 (94504) |
Berlin-Charlottenburg
Berlin Ostkreuz 06:32 - Berlin Ostbahnhof 06:35 - Berlin Alexanderplatz 06:41 - Berlin Friedrichstraße 06:45 - Berlin Hbf 06:48 - Berlin Zoologischer Garten 06:55 - Berlin-Charlottenburg 06:58 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:32 - Berlin-Rummelsburg 06:33 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:35 - Berlin-Friedrichshagen 06:50 - Berlin-Rahnsdorf 06:55 - Berlin-Wilhelmshagen 06:58 - Erkner (S) 07:01 |
3 |
|
06:33 |
RB 26 (5153) |
Küstrin-Kietz
Berlin Ostkreuz 06:33 - Berlin-Lichtenberg 06:36 - Berlin-Mahlsdorf 06:45 - Strausberg 06:56 - Herrensee 07:01 - Rehfelde 07:04 - Müncheberg(Mark) 07:13 - Seelow-Gusow 07:27 - Küstrin-Kietz 07:39 |
8 Berlin Ostkreuz |
|
06:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:33 - Berlin Warschauer Straße 06:35 Berlin Friedrichstraße (S) 06:46 - Berlin-Tiergarten 06:53 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:55 - Berlin-Pichelsberg 07:11 - Berlin-Spandau (S) 07:17 |
6 |
|
06:34 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:34 - Berlin Nöldnerplatz 06:36 Berlin-Lichtenberg (S) 06:38 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:40 - Berlin-Biesdorf 06:43 - Berlin-Kaulsdorf 06:47 - Berlin-Mahlsdorf (S) 06:50 |
3 |
|
06:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:36 - Berlin Frankfurter Allee 06:38 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 07:05 - Berlin Bundesplatz 07:14 - Berlin Gesundbrunnen(S) 07:50 - Berlin-Wedding 07:53 - Berlin Beusselstraße 07:57 |
12 |
|
06:37 |
RB 32 (18202) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 06:37 - Berlin-Lichtenberg 06:41 - Berlin-Hohenschönhausen 06:49 - Oranienburg 07:09 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
06:37 | S 5 |
Strausberg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:37 - Berlin Nöldnerplatz 06:38 Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:43 - Berlin-Biesdorf 06:46 - Berlin-Kaulsdorf 06:50 - Berlin-Mahlsdorf (S) 06:52 - Strausberg (S) 07:13 |
3 |
|
06:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:38 - Berlin Warschauer Straße 06:40 Berlin Ostbahnhof (S) 06:42 - Berlin Jannowitzbrücke 06:45 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:47 - Berlin Savignyplatz 07:02 - Berlin Westkreuz 07:07 |
6 |
|
06:39 |
RE 2 (3104) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 06:39 - Königs Wusterhausen 07:02 - Brand Tropical Islands 07:17 Lübben(Spreewald) 07:25 - Lübbenau(Spreewald) 07:32 - Vetschau 07:41 - Kunersdorf 07:47 - Cottbus Hbf 07:55 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:40 - Berlin Treptower Park 06:42 Berlin Gesundbrunnen(S) 07:24 - Berlin Storkower Str 07:35 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:10 - Berlin Westend 08:12 - Berlin Beusselstraße 08:17 |
11 |
|
06:41 | FEX19815 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 06:41 - Flughafen BER 07:00 - Birkengrund 07:20 - Ludwigsfelde 07:24 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
06:44 | S 7 |
Berlin-Lichtenberg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:44 - Berlin Nöldnerplatz 06:46 - Berlin-Lichtenberg (S) 06:48 |
3 |
|
06:45 |
RE 1 (73721) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 06:45 - Berlin Ostbahnhof 06:48 - Berlin Alexanderplatz 06:53 - Berlin Friedrichstraße 06:56 Potsdam Hbf 07:29 - Brandenburg Hbf 07:53 - Kirchmöser 08:01 - Genthin 08:14 - Güsen(b Genthin) 08:23 - Magdeburg Hbf 08:47 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:46 - Berlin Frankfurter Allee 06:48 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 07:15 - Berlin Bundesplatz 07:24 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:00 - Berlin-Wedding 08:03 - Berlin Beusselstraße 08:07 |
12 |
|
06:47 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:47 - Berlin Nöldnerplatz 06:48 Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:53 - Berlin-Biesdorf 06:56 - Berlin Wuhletal 06:58 - Berlin-Kaulsdorf 07:00 - Berlin-Mahlsdorf (S) 07:04 |
3 |
|
06:48 | FEX19808 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 06:48 - Berlin Gesundbrunnen 06:56 - Berlin Hbf 07:03 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
06:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:48 - Berlin Warschauer Straße 06:50 Berlin Hackescher Markt 06:59 - Berlin Hbf (S-Bahn) 07:04 - Berlin Zoologischer Garten (S) 07:10 - Berlin Savignyplatz 07:12 - Berlin Westkreuz 07:17 |
6 |
|
06:48 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 06:48 - Berlin Treptower Park 06:50 Berlin Baumschulenweg 06:55 - Berlin-Schöneweide (S) 06:58 - Berlin-Johannisthal 07:00 - Berlin-Adlershof 07:03 - Berlin-Grünau 07:07 |
11 |
|
06:48 | S 8 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Ostkreuz (S) 06:48 - Berlin Frankfurter Allee 06:50 Berlin Greifswalder Str 06:57 - Berlin Schönhauser Allee 07:00 - Berlin Bornholmer Str. 07:03 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 07:09 - Berlin-Blankenburg 07:12 |
12 |
|
06:50 |
RB 12 (61105) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 06:50 - Berlin-Lichtenberg 06:53 - Berlin-Hohenschönhausen 07:02 - Oranienburg 07:21 Sachsenhausen(Nordb) 07:25 - Grüneberg 07:35 - Bergsdorf 07:48 - Zehdenick(Mark) 07:54 - Zehdenick-Neuhof 08:01 - Templin Stadt 08:19 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
06:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:50 - Berlin Treptower Park 06:52 Berlin Gesundbrunnen(S) 07:34 - Berlin Storkower Str 07:45 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:20 - Berlin Westend 08:22 - Berlin Beusselstraße 08:27 |
11 |
|
06:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:51 - Berlin Warschauer Straße 06:53 Berlin Hbf (S-Bahn) 07:06 - Berlin Zoologischer Garten (S) 07:13 - Berlin Savignyplatz 07:15 - Potsdam-Babelsberg 07:40 - Potsdam Hbf (S) 07:42 |
6 |
|
06:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:52 - Berlin-Rummelsburg 06:53 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:55 - Berlin-Friedrichshagen 07:10 - Berlin-Rahnsdorf 07:15 - Berlin-Wilhelmshagen 07:18 - Erkner (S) 07:21 |
3 |
|
06:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:53 - Berlin Warschauer Straße 06:55 Berlin Friedrichstraße (S) 07:06 - Berlin-Tiergarten 07:13 - Berlin Zoologischer Garten (S) 07:15 - Berlin-Pichelsberg 07:31 - Berlin-Spandau (S) 07:37 |
6 |
|
06:54 |
RB 24 (18305) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 06:54 - Berlin-Schöneweide 07:00 - Schönefeld(bei Berlin) 07:10 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
06:54 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:54 - Berlin Nöldnerplatz 06:56 Berlin-Lichtenberg (S) 06:58 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:00 - Berlin-Biesdorf 07:03 - Berlin-Kaulsdorf 07:07 - Berlin-Mahlsdorf (S) 07:10 |
3 |
|
06:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:56 - Berlin Frankfurter Allee 06:58 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 07:25 - Berlin Bundesplatz 07:34 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:10 - Berlin-Wedding 08:13 - Berlin Beusselstraße 08:17 |
12 |
|
06:57 |
RE 7 (3711) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 06:57 - Berlin Ostbahnhof 07:00 - Berlin Alexanderplatz 07:05 Borkheide 08:03 - Wiesenburg(Mark) 08:26 - Medewitz(Mark) 08:30 - Jeber-Bergfrieden 08:37 - Dessau Hbf 08:53 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 06:57 - Berlin Nöldnerplatz 06:58 Berlin-Lichtenberg (S) 07:00 - Berlin Wuhletal 07:08 - Berlin-Kaulsdorf 07:10 - Strausberg (S) 07:33 - Strausberg Nord 07:44 |
3 |
|
06:57 |
RE 8 (62002) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 06:57 - Flughafen BER 07:15 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:58 - Berlin Warschauer Straße 07:00 Berlin Ostbahnhof (S) 07:02 - Berlin Jannowitzbrücke 07:05 - Berlin Alexanderplatz (S) 07:07 - Berlin Savignyplatz 07:22 - Berlin Westkreuz 07:27 |
6 |
|
07:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:00 - Berlin Treptower Park 07:02 Berlin Gesundbrunnen(S) 07:44 - Berlin Storkower Str 07:55 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:30 - Berlin Westend 08:32 - Berlin Beusselstraße 08:37 |
11 |
|
07:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:01 - Berlin Warschauer Straße 07:03 Berlin Hbf (S-Bahn) 07:16 - Berlin Zoologischer Garten (S) 07:23 - Berlin Savignyplatz 07:25 - Potsdam-Babelsberg 07:50 - Potsdam Hbf (S) 07:52 |
6 |
|
07:03 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:03 - Berlin Warschauer Straße 07:05 - Berlin Ostbahnhof (S) 07:07 |
5 |
|
07:03 |
RE 8 (62007) |
Wismar
Berlin Ostkreuz 07:03 - Berlin Ostbahnhof 07:06 - Berlin Alexanderplatz 07:10 - Berlin Friedrichstraße 07:14 Glöwen 08:40 - Wittenberge 08:59 - Ludwigslust 09:25 - Lüblow(Meckl) 09:33 - Lübstorf 10:12 - Wismar 10:37 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
07:04 | S 7 |
Berlin-Lichtenberg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:04 - Berlin Nöldnerplatz 07:06 - Berlin-Lichtenberg (S) 07:08 |
3 |
|
07:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:06 - Berlin Frankfurter Allee 07:08 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 07:35 - Berlin Bundesplatz 07:44 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:20 - Berlin-Wedding 08:23 - Berlin Beusselstraße 08:27 |
12 |
|
07:07 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:07 - Berlin Nöldnerplatz 07:08 Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:13 - Berlin-Biesdorf 07:16 - Berlin Wuhletal 07:18 - Berlin-Kaulsdorf 07:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 07:24 |
3 |
|
07:08 |
RB 24 (18304) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 07:08 - Berlin-Lichtenberg 07:12 - Berlin-Hohenschönhausen 07:21 Bernau(b Berlin) 07:33 - Rüdnitz 07:38 - Biesenthal 07:42 - Melchow 07:46 - Eberswalde Hbf 07:54 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
07:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 07:08 - Berlin Warschauer Straße 07:10 Berlin Hackescher Markt 07:19 - Berlin Hbf (S-Bahn) 07:24 - Berlin Zoologischer Garten (S) 07:30 - Berlin Savignyplatz 07:32 - Berlin Westkreuz 07:37 |
6 |
|
07:08 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 07:08 - Berlin Treptower Park 07:10 Berlin Baumschulenweg 07:15 - Berlin-Schöneweide (S) 07:18 - Berlin-Johannisthal 07:20 - Berlin-Adlershof 07:23 - Berlin-Grünau 07:27 |
11 |
|
07:08 | S 8 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Ostkreuz (S) 07:08 - Berlin Frankfurter Allee 07:10 Berlin Greifswalder Str 07:17 - Berlin Schönhauser Allee 07:20 - Berlin Bornholmer Str. 07:23 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 07:29 - Berlin-Blankenburg 07:32 |
12 |
|
07:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:10 - Berlin Treptower Park 07:12 Berlin Gesundbrunnen(S) 07:54 - Berlin Storkower Str 08:05 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:40 - Berlin Westend 08:42 - Berlin Beusselstraße 08:47 |
11 |
|
07:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:11 - Berlin Warschauer Straße 07:13 Berlin Hbf (S-Bahn) 07:26 - Berlin Zoologischer Garten (S) 07:33 - Berlin Savignyplatz 07:35 - Potsdam-Babelsberg 08:00 - Potsdam Hbf (S) 08:02 |
6 |
|
07:12 |
RE 56 (62432) |
Potsdam Hbf
Berlin Ostkreuz 07:12 - Berlin Ostbahnhof 07:15 - Berlin Hbf 07:28 - Berlin-Wannsee 07:47 - Potsdam Hbf 07:57 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
07:12 | IC 2432 |
Norddeich Mole
Berlin Ostkreuz 07:12 - Berlin Ostbahnhof 07:15 - Berlin Hbf 07:28 - Berlin-Wannsee 07:47 - Potsdam Hbf 07:57 - Brandenburg Hbf 08:19 - Magdeburg Hbf 09:01 - Helmstedt 09:27 - Braunschweig Hbf 09:50 - Hannover Hbf 10:25 - Nienburg(Weser) 11:11 - Verden(Aller) 11:28 - Bremen Hbf 11:50 - Delmenhorst 12:02 - Hude 12:11 - Oldenburg(Oldb)Hbf 12:23 - Bad Zwischenahn 12:43 - Westerstede-Ocholt 12:50 - Augustfehn 12:57 - Leer(Ostfriesl) 13:14 - Emden Hbf 13:38 - Marienhafe 13:57 - Norden 14:06 - Norddeich 14:14 - Norddeich Mole 14:19 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
07:12 | FEX19817 |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 07:12 - Flughafen BER 07:30 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
07:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:12 - Berlin-Rummelsburg 07:13 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 07:15 - Berlin-Friedrichshagen 07:30 - Berlin-Rahnsdorf 07:35 - Berlin-Wilhelmshagen 07:38 - Erkner (S) 07:41 |
3 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|