Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 08:03 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
08:03 |
RE 7 (3708) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 08:03 - Königs Wusterhausen 08:21 - Zeesen 08:25 Bestensee 08:27 - Groß Köris 08:33 - Halbe 08:38 - Brand Tropical Islands 08:45 - Senftenberg 09:42 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
08:03 |
RE 8 (62009) |
Wittenberge
Berlin Ostkreuz 08:03 - Berlin Ostbahnhof 08:06 - Berlin Alexanderplatz 08:10 - Berlin Friedrichstraße 08:14 Nauen 08:54 - Paulinenaue 09:08 - Friesack(Mark) 09:16 - Neustadt(Dosse) 09:24 - Glöwen 09:40 - Wittenberge 09:57 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
08:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:06 - Berlin Frankfurter Allee 08:08 Berlin Westend 08:33 - Berlin Hermannstraße 08:56 - Berlin Prenzlauer Allee 09:16 - Berlin-Wedding 09:23 - Berlin Beusselstraße 09:27 |
12 |
|
08:08 |
RB 24 (18306) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 08:08 - Berlin-Lichtenberg 08:12 - Berlin-Hohenschönhausen 08:21 Bernau(b Berlin) 08:33 - Rüdnitz 08:38 - Biesenthal 08:42 - Melchow 08:46 - Eberswalde Hbf 08:54 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
08:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:08 - Berlin Warschauer Straße 08:10 Berlin Ostbahnhof (S) 08:12 - Berlin Jannowitzbrücke 08:15 - Berlin Alexanderplatz (S) 08:17 - Berlin Hackescher Markt 08:19 - Berlin Westkreuz 08:37 |
5 |
|
08:08 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 08:08 - Berlin Treptower Park 08:10 Berlin Baumschulenweg 08:15 - Berlin-Schöneweide (S) 08:18 - Berlin-Johannisthal 08:20 - Berlin-Adlershof 08:23 - Berlin-Grünau 08:27 |
11 |
|
08:08 | S 8 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Ostkreuz (S) 08:08 - Berlin Frankfurter Allee 08:10 Berlin Prenzlauer Allee 08:19 - Berlin Bornholmer Str. 08:23 - Berlin-Pankow 08:27 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 08:29 - Berlin-Blankenburg 08:32 |
12 |
|
08:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:10 - Berlin Treptower Park 08:12 Berlin-Wedding 08:52 - Berlin-Neukölln 09:17 - Berlin-Halensee 09:36 - Berlin Westend 09:42 - Berlin Beusselstraße 09:47 |
11 |
|
08:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:11 - Berlin Warschauer Straße 08:13 Berlin Westkreuz 08:39 - Berlin-Wannsee (S) 08:52 - Potsdam Griebnitzsee (S) 08:57 - Potsdam-Babelsberg 09:00 - Potsdam Hbf (S) 09:02 |
6 |
|
08:12 | FEX19821 |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 08:12 - Flughafen BER 08:30 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
08:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:12 - Berlin-Rummelsburg 08:13 Berlin-Karlshorst (S) 08:19 - Berlin-Köpenick 08:25 - Berlin-Rahnsdorf 08:35 - Berlin-Wilhelmshagen 08:38 - Erkner (S) 08:41 |
3 |
|
08:13 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:13 - Berlin Warschauer Straße 08:15 Berlin Hackescher Markt 08:24 - Berlin Hbf (S-Bahn) 08:29 - Berlin Bellevue 08:31 - Berlin-Tiergarten 08:33 - Berlin Charlottenburg (S) 08:39 |
6 |
|
08:14 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:14 - Berlin Nöldnerplatz 08:16 Berlin-Lichtenberg (S) 08:18 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 08:20 - Berlin-Biesdorf 08:23 - Berlin Wuhletal 08:25 - Berlin-Mahlsdorf (S) 08:30 |
3 |
|
08:15 |
RE 1 (73718) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 08:15 - Erkner 08:30 - Fangschleuse 08:35 - Hangelsberg 08:40 - Fürstenwalde(Spree) 08:47 - Frankfurt(Oder) 09:05 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
08:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:16 - Berlin Frankfurter Allee 08:18 Berlin Westend 08:43 - Berlin Hermannstraße 09:06 - Berlin Prenzlauer Allee 09:26 - Berlin-Wedding 09:33 - Berlin Beusselstraße 09:37 |
12 |
|
08:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 08:17 - Berlin Nöldnerplatz 08:18 Hoppegarten(Mark) 08:39 - Petershagen Nord 08:49 - Strausberg (S) 08:53 - Strausberg-Hegermühle 08:58 - Strausberg Nord 09:04 |
3 |
|
08:17 | FEX19814 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 08:17 - Berlin Gesundbrunnen 08:27 - Berlin Hbf 08:33 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
08:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:18 - Berlin Warschauer Straße 08:20 Berlin Friedrichstraße (S) 08:31 - Berlin-Tiergarten 08:38 - Berlin Zoologischer Garten (S) 08:40 - Berlin Savignyplatz 08:42 - Berlin Westkreuz 08:47 |
6 |
|
08:19 |
RB 32 (18209) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 08:19 - Berlin-Schöneweide 08:24 - Schönefeld(bei Berlin) 08:34 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
08:20 |
RE 2 (3109) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 08:20 - Berlin Ostbahnhof 08:23 - Berlin Alexanderplatz 08:28 Berlin-Charlottenburg 08:46 - Albrechtshof 09:00 - Seegefeld 09:02 - Falkensee 09:05 - Nauen 09:23 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
08:20 |
RB 25 (61149) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 08:20 - Berlin-Lichtenberg 08:23 - Ahrensfelde 08:35 - Ahrensfelde Friedhof 08:37 - Ahrensfelde Nord 08:40 - Blumberg-Rehhahn 08:42 - Blumberg(b Berlin) 08:44 - Seefeld(Mark) 08:50 - Werneuchen 08:55 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
08:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:20 - Berlin Treptower Park 08:22 Berlin-Wedding 09:02 - Berlin-Neukölln 09:27 - Berlin-Halensee 09:46 - Berlin Westend 09:52 - Berlin Beusselstraße 09:57 |
11 |
|
08:25 |
RE 1 (73765) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 08:25 - Berlin Ostbahnhof 08:29 - Berlin Alexanderplatz 08:33 - Berlin Friedrichstraße 08:36 Berlin-Wannsee 08:58 - Potsdam Charlottenhof 09:09 - Potsdam Park Sanssouci 09:12 - Werder(Havel) 09:18 - Groß Kreutz 09:26 - Brandenburg Hbf 09:38 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
08:26 |
RB 23 (18147) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 08:26 - Flughafen BER 08:46 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
08:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:26 - Berlin Frankfurter Allee 08:28 Berlin Westend 08:53 - Berlin Hermannstraße 09:16 - Berlin Prenzlauer Allee 09:36 - Berlin-Wedding 09:43 - Berlin Beusselstraße 09:47 |
12 |
|
08:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:28 - Berlin Warschauer Straße 08:30 Berlin Friedrichstraße (S) 08:41 - Berlin Bellevue 08:46 - Berlin-Tiergarten 08:48 - Berlin Zoologischer Garten (S) 08:50 - Berlin Westkreuz 08:57 |
6 |
|
08:28 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 08:28 - Berlin Treptower Park 08:30 Berlin Baumschulenweg 08:35 - Berlin-Schöneweide (S) 08:38 - Berlin-Johannisthal 08:40 - Berlin-Adlershof 08:43 - Berlin-Grünau 08:47 |
11 |
|
08:28 | S 8 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Ostkreuz (S) 08:28 - Berlin Frankfurter Allee 08:30 Berlin Schönhauser Allee 08:40 - Berlin Bornholmer Str. 08:43 - Berlin-Pankow 08:47 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 08:49 - Berlin-Blankenburg 08:52 |
12 |
|
08:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:30 - Berlin Treptower Park 08:32 Berlin-Wedding 09:12 - Berlin-Neukölln 09:37 - Berlin-Halensee 09:56 - Berlin Westend 10:02 - Berlin Beusselstraße 10:07 |
11 |
|
08:31 |
RB 23 (18146) |
Berlin-Charlottenburg
Berlin Ostkreuz 08:31 - Berlin Ostbahnhof 08:34 - Berlin Alexanderplatz 08:40 - Berlin Friedrichstraße 08:44 - Berlin Hbf 08:47 - Berlin Zoologischer Garten 08:54 - Berlin-Charlottenburg 08:57 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
08:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:31 - Berlin Warschauer Straße 08:33 Berlin Westkreuz 08:59 - Berlin-Wannsee (S) 09:12 - Potsdam Griebnitzsee (S) 09:17 - Potsdam-Babelsberg 09:20 - Potsdam Hbf (S) 09:22 |
6 |
|
08:31 |
RE 1 (73760) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 08:31 - Erkner 08:46 - Fangschleuse 08:51 - Fürstenwalde(Spree) 09:01 Berkenbrück 09:07 - Briesen(Mark) 09:13 - Jacobsdorf(Mark) 09:18 - Pillgram 09:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 09:25 - Frankfurt(Oder) 09:31 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
08:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:32 - Berlin-Rummelsburg 08:33 Berlin-Karlshorst (S) 08:39 - Berlin-Hirschgarten 08:48 - Berlin-Friedrichshagen 08:50 - Berlin-Rahnsdorf 08:55 - Erkner (S) 09:01 |
3 |
|
08:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:33 - Berlin Warschauer Straße 08:35 Berlin Charlottenburg (S) 08:59 - Berlin Heerstraße 09:07 - Berlin Olympiastadion 09:09 - Berlin-Pichelsberg 09:11 - Berlin-Spandau (S) 09:17 |
6 |
|
08:34 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:34 - Berlin Nöldnerplatz 08:36 Berlin-Lichtenberg (S) 08:38 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 08:40 - Berlin-Biesdorf 08:43 - Berlin Wuhletal 08:45 - Berlin-Mahlsdorf (S) 08:50 |
3 |
|
08:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:36 - Berlin Frankfurter Allee 08:38 Berlin Westend 09:03 - Berlin Hermannstraße 09:26 - Berlin Prenzlauer Allee 09:46 - Berlin-Wedding 09:53 - Berlin Beusselstraße 09:57 |
12 |
|
08:37 |
RB 32 (18206) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 08:37 - Berlin-Lichtenberg 08:41 - Berlin-Hohenschönhausen 08:49 - Oranienburg 09:09 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
08:37 | S 5 |
Strausberg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:37 - Berlin Nöldnerplatz 08:38 Berlin-Lichtenberg (S) 08:40 - Hoppegarten(Mark) 08:59 - Fredersdorf(b Berlin) 09:06 - Petershagen Nord 09:09 - Strausberg (S) 09:13 |
3 |
|
08:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:38 - Berlin Warschauer Straße 08:40 Berlin Friedrichstraße (S) 08:51 - Berlin-Tiergarten 08:58 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:00 - Berlin Savignyplatz 09:02 - Berlin Westkreuz 09:07 |
6 |
|
08:39 |
RE 2 (3108) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 08:39 - Königs Wusterhausen 09:02 - Brand Tropical Islands 09:17 Lübbenau(Spreewald) 09:32 - Raddusch 09:37 - Vetschau 09:41 - Kolkwitz 09:49 - Cottbus Hbf 09:54 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
08:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:40 - Berlin Treptower Park 08:42 Berlin-Wedding 09:22 - Berlin-Neukölln 09:47 - Berlin-Halensee 10:06 - Berlin Westend 10:12 - Berlin Beusselstraße 10:17 |
11 |
|
08:41 | FEX19823 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 08:41 - Flughafen BER 09:00 - Birkengrund 09:20 - Ludwigsfelde 09:24 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
08:44 | S 7 |
Berlin-Lichtenberg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:44 - Berlin Nöldnerplatz 08:46 - Berlin-Lichtenberg (S) 08:48 |
3 |
|
08:45 |
RE 1 (73725) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 08:45 - Berlin Ostbahnhof 08:48 - Berlin Alexanderplatz 08:53 - Berlin Friedrichstraße 08:56 Werder(Havel) 09:38 - Kirchmöser 10:01 - Wusterwitz 10:05 - Genthin 10:14 - Magdeburg-Neustadt 10:43 - Magdeburg Hbf 10:47 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
08:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:46 - Berlin Frankfurter Allee 08:48 Berlin Westend 09:13 - Berlin Hermannstraße 09:36 - Berlin Prenzlauer Allee 09:56 - Berlin-Wedding 10:03 - Berlin Beusselstraße 10:07 |
12 |
|
08:47 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:47 - Berlin Nöldnerplatz 08:48 Berlin-Lichtenberg (S) 08:50 - Berlin-Biesdorf 08:56 - Berlin Wuhletal 08:58 - Berlin-Kaulsdorf 09:00 - Berlin-Mahlsdorf (S) 09:04 |
3 |
|
08:48 | FEX19816 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 08:48 - Berlin Gesundbrunnen 08:56 - Berlin Hbf 09:03 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
08:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:48 - Berlin Warschauer Straße 08:50 Berlin Friedrichstraße (S) 09:01 - Berlin Bellevue 09:06 - Berlin-Tiergarten 09:08 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:10 - Berlin Westkreuz 09:17 |
6 |
|
08:48 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 08:48 - Berlin Treptower Park 08:50 Berlin Baumschulenweg 08:55 - Berlin-Schöneweide (S) 08:58 - Berlin-Johannisthal 09:00 - Berlin-Adlershof 09:03 - Berlin-Grünau 09:07 |
11 |
|
08:48 | S 8 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Ostkreuz (S) 08:48 - Berlin Frankfurter Allee 08:50 Berlin Prenzlauer Allee 08:59 - Berlin Bornholmer Str. 09:03 - Berlin-Pankow 09:07 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 09:09 - Berlin-Blankenburg 09:12 |
12 |
|
08:50 |
RB 12 (61109) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 08:50 - Berlin-Lichtenberg 08:53 - Berlin-Hohenschönhausen 09:02 - Oranienburg 09:21 Sachsenhausen(Nordb) 09:25 - Nassenheide 09:30 - Grüneberg 09:35 - Hammelspring 10:10 - Templin 10:17 - Templin Stadt 10:19 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
08:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:50 - Berlin Treptower Park 08:52 Berlin-Wedding 09:32 - Berlin-Neukölln 09:57 - Berlin-Halensee 10:16 - Berlin Westend 10:22 - Berlin Beusselstraße 10:27 |
11 |
|
08:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:51 - Berlin Warschauer Straße 08:53 Berlin Westkreuz 09:19 - Berlin-Wannsee (S) 09:32 - Potsdam Griebnitzsee (S) 09:37 - Potsdam-Babelsberg 09:40 - Potsdam Hbf (S) 09:42 |
6 |
|
08:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:52 - Berlin-Rummelsburg 08:53 Berlin-Karlshorst (S) 08:59 - Berlin-Hirschgarten 09:08 - Berlin-Friedrichshagen 09:10 - Berlin-Rahnsdorf 09:15 - Erkner (S) 09:21 |
3 |
|
08:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:53 - Berlin Warschauer Straße 08:55 Berlin Charlottenburg (S) 09:19 - Berlin Heerstraße 09:27 - Berlin Olympiastadion 09:29 - Berlin-Pichelsberg 09:31 - Berlin-Spandau (S) 09:37 |
6 |
|
08:54 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:54 - Berlin Nöldnerplatz 08:56 Berlin-Lichtenberg (S) 08:58 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:00 - Berlin-Biesdorf 09:03 - Berlin Wuhletal 09:05 - Berlin-Mahlsdorf (S) 09:10 |
3 |
|
08:55 |
RB 24 (18309) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 08:55 - Berlin-Schöneweide 09:01 - Schönefeld(bei Berlin) 09:10 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
08:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:56 - Berlin Frankfurter Allee 08:58 Berlin Westend 09:23 - Berlin Hermannstraße 09:46 - Berlin Prenzlauer Allee 10:06 - Berlin-Wedding 10:13 - Berlin Beusselstraße 10:17 |
12 |
|
08:57 |
RE 7 (3715) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 08:57 - Berlin Ostbahnhof 09:00 - Berlin Alexanderplatz 09:05 Berlin-Charlottenburg 09:23 - Wilhelmshorst 09:46 - Michendorf 09:49 - Beelitz-Heilstätten 09:58 - Dessau Hbf 10:53 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
08:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 08:57 - Berlin Nöldnerplatz 08:58 Birkenstein 09:16 - Petershagen Nord 09:29 - Strausberg (S) 09:33 - Strausberg Stadt 09:42 - Strausberg Nord 09:44 |
3 |
|
08:57 |
RE 8 (62006) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 08:57 - Flughafen BER 09:15 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
08:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:58 - Berlin Warschauer Straße 09:00 Berlin Friedrichstraße (S) 09:11 - Berlin-Tiergarten 09:18 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:20 - Berlin Savignyplatz 09:22 - Berlin Westkreuz 09:27 |
6 |
|
09:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:00 - Berlin Treptower Park 09:02 Berlin-Wedding 09:42 - Berlin-Neukölln 10:07 - Berlin-Halensee 10:26 - Berlin Westend 10:32 - Berlin Beusselstraße 10:37 |
11 |
|
09:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:01 - Berlin Warschauer Straße 09:03 Berlin Westkreuz 09:29 - Berlin-Wannsee (S) 09:42 - Potsdam Griebnitzsee (S) 09:47 - Potsdam-Babelsberg 09:50 - Potsdam Hbf (S) 09:52 |
6 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|