Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Frankfurt(Main)Messe v 08:48 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
08:48 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Messe 08:48 - Frankfurt(Main)West 08:49 Frankfurt-Rödelheim 08:53 - Niederhöchstadt 09:00 - Schwalbach(Taunus)Nord 09:03 - Schwalbach(Taunus)Limes 09:04 - Bad Soden(Taunus) 09:09 |
1 |
|
08:52 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)Messe 08:52 - Frankfurt(M)Galluswarte 08:53 Frankfurt Hbf (tief) 08:56 - Frankfurt(M)Taunusanlage 08:58 - Frankfurt(M)Hauptwache 09:00 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:03 - Frankfurt(Main)Süd 09:07 |
2 |
|
08:57 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)Messe 08:57 - Frankfurt(M)Galluswarte 08:58 Frankfurt Hbf (tief) 09:01 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:03 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:08 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 09:10 - Frankfurt(Main)Süd 09:12 |
2 |
|
08:58 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Messe 08:58 - Frankfurt(Main)West 08:59 Frankfurt-Rödelheim 09:03 - Oberursel(Taunus) 09:11 - Bad Homburg 09:15 - Seulberg 09:19 - Friedrichsdorf(Taunus) 09:20 |
1 |
|
09:02 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)Messe 09:02 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:03 Frankfurt Hbf (tief) 09:06 - Frankfurt(M)Konstablerwache 09:12 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 09:15 - Frankfurt(Main)Süd 09:17 |
2 |
|
09:03 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Messe 09:03 - Frankfurt(Main)West 09:04 Frankfurt-Rödelheim 09:08 - Eschborn Süd 09:11 - Eschborn 09:13 - Kronberg Süd 09:19 - Kronberg(Taunus) 09:21 |
1 |
|
09:08 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Messe 09:08 - Frankfurt(Main)West 09:09 Bad Vilbel 09:24 - Dortelweil 09:26 - Groß Karben 09:29 - Nieder Wöllstadt 09:34 - Friedberg(Hess) 09:41 |
1 |
|
09:12 | S 3 |
Frankfurt-Louisa
Frankfurt(Main)Messe 09:12 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:13 Frankfurt(M)Konstablerwache 09:22 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:23 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 09:26 - Frankfurt(M)Stresemannallee 09:36 - Frankfurt-Louisa 09:38 |
2 |
|
09:18 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Messe 09:18 - Frankfurt(Main)West 09:19 Frankfurt-Rödelheim 09:23 - Niederhöchstadt 09:30 - Schwalbach(Taunus)Nord 09:33 - Schwalbach(Taunus)Limes 09:34 - Bad Soden(Taunus) 09:39 |
1 |
|
09:22 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)Messe 09:22 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:23 Frankfurt Hbf (tief) 09:26 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:28 - Frankfurt(M)Hauptwache 09:30 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:33 - Frankfurt(Main)Süd 09:37 |
2 |
|
09:27 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)Messe 09:27 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:28 Frankfurt Hbf (tief) 09:31 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:33 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:38 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 09:40 - Frankfurt(Main)Süd 09:42 |
2 |
|
09:28 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Messe 09:28 - Frankfurt(Main)West 09:29 Frankfurt-Rödelheim 09:33 - Oberursel(Taunus) 09:41 - Bad Homburg 09:45 - Seulberg 09:49 - Friedrichsdorf(Taunus) 09:50 |
1 |
|
09:32 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)Messe 09:32 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:33 Frankfurt Hbf (tief) 09:36 - Frankfurt(M)Konstablerwache 09:42 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 09:45 - Frankfurt(Main)Süd 09:47 |
2 |
|
09:33 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Messe 09:33 - Frankfurt(Main)West 09:34 Frankfurt-Rödelheim 09:38 - Eschborn Süd 09:41 - Eschborn 09:43 - Kronberg Süd 09:49 - Kronberg(Taunus) 09:51 |
1 |
|
09:38 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Messe 09:38 - Frankfurt(Main)West 09:39 Bad Vilbel 09:54 - Dortelweil 09:56 - Groß Karben 09:59 - Nieder Wöllstadt 10:04 - Friedberg(Hess) 10:11 |
1 |
|
09:42 | S 3 |
Frankfurt-Louisa
Frankfurt(Main)Messe 09:42 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:43 Frankfurt(M)Konstablerwache 09:52 - Frankfurt(M)Ostendstraße 09:53 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 09:56 - Frankfurt(M)Stresemannallee 10:06 - Frankfurt-Louisa 10:08 |
2 |
|
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.