Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Frankfurt(Main)Süd v 15:22 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
15:23 |
RE 50 (4521) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 15:23 - Frankfurt(Main)Hbf 15:28 |
5 |
|
15:23 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 15:23 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:24 Frankfurt(M)Ostendstraße 15:26 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:31 - Frankfurt-Eschersheim 15:44 - Bruchenbrücken 16:07 - Friedberg(Hess) 16:11 |
3 |
|
15:24 |
HLB RE59 (28691) |
Hanau Hbf
Frankfurt(Main)Süd 15:24 - Frankfurt(Main)Ost 15:27 - Maintal Ost 15:33 - Hanau Hbf 15:42 |
8 |
|
15:26 |
HLB RB58 (28650) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 15:26 - Frankfurt(Main)Hbf 15:40 |
7 |
|
15:28 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)Süd 15:28 - Frankfurt(M)Stresemannallee 15:29 Frankfurt-Louisa 15:31 - Dreieich-Buchschlag 15:37 - Langen(Hess) 15:42 - Egelsbach 15:44 - Darmstadt Hbf 15:56 |
1 |
|
15:28 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt(Main)Süd 15:28 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:29 Frankfurt(M)Ostendstraße 15:31 - Frankfurt(M)Konstablerwache 15:33 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:36 - Frankfurt-Rödelheim 15:48 - Bad Homburg 16:03 |
2 |
|
15:33 |
RE 50 (4520) |
Fulda
Frankfurt(Main)Süd 15:33 - Offenbach(Main)Hbf 15:38 - Hanau Hbf 15:46 Gelnhausen 16:03 - Wächtersbach 16:10 - Steinau(Straße) 16:22 - Flieden 16:35 - Fulda 16:49 |
6 |
|
15:33 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 15:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:34 Frankfurt(M)Ostendstraße 15:36 - Frankfurt(Main)Messe 15:48 - Frankfurt-Rödelheim 15:53 - Niederhöchstadt 16:00 - Bad Soden(Taunus) 16:09 |
4 |
|
15:35 | FLX 1243 |
Basel Bad Bf
Frankfurt(Main)Süd 15:35 - Darmstadt Hbf 15:55 - Neu-Edingen/Friedrichsfeld 16:27 - Heidelberg Hbf 16:35 Wiesloch-Walldorf 16:48 - Karlsruhe Hbf 17:16 - Baden-Baden 17:46 - Offenburg 18:02 - Freiburg(Breisgau) Hbf 18:33 - Basel Bad Bf 19:14 |
7 |
|
15:36 |
HLB RB58 (28641) |
Hanau Hbf
Frankfurt(Main)Süd 15:36 - Frankfurt(Main)Ost 15:39 - Frankfurt-Mainkur 15:42 - Maintal West 15:45 - Maintal Ost 15:48 - Hanau-Wilhelmsbad 15:51 - Hanau West 15:53 - Hanau Hbf 15:57 |
8 |
|
15:38 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt(Main)Süd 15:38 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:39 Frankfurt(M)Ostendstraße 15:41 - Frankfurt(M)Konstablerwache 15:43 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:46 - Frankfurt-Eschersheim 15:59 - Groß Karben 16:20 |
3 |
|
15:40 |
RE 55 (4621) |
Bamberg
Frankfurt(Main)Süd 15:40 - Offenbach(Main)Hbf 15:44 - Hanau Hbf 15:55 Dettingen(Main) 16:06 - Kleinostheim 16:10 - Lohr Bahnhof 16:41 - Haßfurt 18:15 - Bamberg 18:32 |
6 |
|
15:41 | ICE 795 |
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf
Frankfurt(Main)Süd 15:41 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 15:51 |
7 |
|
15:43 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 15:43 - Frankfurt(M)Stresemannallee 15:44 Frankfurt-Louisa 15:46 - Neu-Isenburg 15:49 - Dreieich-Buchschlag 15:52 - Langen-Flugsicherung 15:55 - Langen(Hess) 15:57 |
1 |
|
15:43 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 15:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:44 Frankfurt(M)Ostendstraße 15:46 - Frankfurt(M)Konstablerwache 15:48 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:51 - Frankfurt-Rödelheim 16:03 - Friedrichsdorf(Taunus) 16:20 |
2 |
|
15:47 | ICE 28 |
Dortmund Hbf
Frankfurt(Main)Süd 15:47 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 15:55 - Mainz Hbf 16:18 - Koblenz Hbf 17:11 - Bonn Hbf 17:43 - Köln Hbf 18:05 - Düsseldorf Hbf 18:32 - Duisburg Hbf 18:46 - Essen Hbf 18:58 - Bochum Hbf 19:09 - Dortmund Hbf 19:21 |
- |
|
15:48 |
RB 51 (15550) |
Wächtersbach
Frankfurt(Main)Süd 15:48 - Offenbach(Main)Hbf 15:53 - Hanau Hbf 16:01 Rodenbach(b Hanau) 16:11 - Langenselbold 16:16 - Hailer-Meerholz 16:28 - Haitz-Höchst 16:34 - Wächtersbach 16:42 |
6 |
|
15:48 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 15:48 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:49 Frankfurt(M)Hauptwache 15:55 - Frankfurt Hbf (tief) 15:58 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:01 - Niederhöchstadt 16:15 - Kronberg(Taunus) 16:21 |
4 |
|
15:53 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 15:53 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:54 Frankfurt(M)Ostendstraße 15:56 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:01 - Frankfurt-Eschersheim 16:14 - Bruchenbrücken 16:37 - Friedberg(Hess) 16:41 |
3 |
|
15:56 |
RE 50 (4540) |
Bebra
Frankfurt(Main)Süd 15:56 - Hanau Hbf 16:06 - Langenselbold 16:15 Wächtersbach 16:35 - Bad Soden-Salmünster 16:40 - Neuhof(Kr Fulda) 17:21 - Bad Hersfeld 18:01 - Bebra 18:13 |
6 |
|
15:58 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)Süd 15:58 - Frankfurt(M)Stresemannallee 15:59 Frankfurt-Louisa 16:01 - Dreieich-Buchschlag 16:07 - Langen(Hess) 16:12 - Egelsbach 16:14 - Darmstadt Hbf 16:26 |
1 |
|
15:58 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt(Main)Süd 15:58 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:59 Frankfurt(M)Ostendstraße 16:01 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:03 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:06 - Frankfurt-Rödelheim 16:18 - Bad Homburg 16:30 |
2 |
|
15:58 |
HLB RB58 (28652) |
Rüsselsheim Opelwerk
Frankfurt(Main)Süd 15:58 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 16:13 - Rüsselsheim 16:21 - Rüsselsheim Opelwerk 16:24 |
7 |
|
16:01 |
HLB RB58 (28643) |
Aschaffenburg Hbf
Frankfurt(Main)Süd 16:01 - Frankfurt(Main)Ost 16:04 - Frankfurt-Mainkur 16:08 - Maintal West 16:11 Hanau-Wilhelmsbad 16:17 - Hanau West 16:19 - Hanau Hbf 16:23 - Großkrotzenburg 16:30 - Kahl(Main) 16:32 - Aschaffenburg Hbf 16:47 |
8 |
|
16:03 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 16:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:04 Frankfurt(M)Ostendstraße 16:06 - Frankfurt(Main)Messe 16:18 - Frankfurt-Rödelheim 16:23 - Niederhöchstadt 16:30 - Bad Soden(Taunus) 16:39 |
4 |
|
16:08 |
RB 51 (15552) |
Bad Soden-Salmünster
Frankfurt(Main)Süd 16:08 - Offenbach(Main)Hbf 16:13 - Hanau Hbf 16:20 Rodenbach(b Hanau) 16:30 - Langenselbold 16:35 - Haitz-Höchst 16:59 - Wächtersbach 17:06 - Bad Soden-Salmünster 17:12 |
6 |
|
16:08 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt(Main)Süd 16:08 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:09 Frankfurt(M)Ostendstraße 16:11 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:13 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:16 - Frankfurt-Eschersheim 16:29 - Groß Karben 16:47 |
3 |
|
16:09 |
RB 51 (15521) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 16:09 - Frankfurt(Main)Hbf 16:15 |
5 |
|
16:10 | ICE 229 |
Wien Hbf
Frankfurt(Main)Süd 16:10 - Hanau Hbf 16:22 - Aschaffenburg Hbf 16:36 - Würzburg Hbf 17:17 - Nürnberg Hbf 18:27 - Regensburg Hbf 19:23 - Plattling 19:57 - Passau Hbf 20:26 - Schärding 20:41 - Wels Hbf 21:17 - Linz Hbf 21:34 - Amstetten NÖ 22:00 - St.Pölten Hbf 22:30 - Tullnerfeld 22:43 - Wien Meidling 22:58 - Wien Hbf 23:05 |
- |
|
16:13 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 16:13 - Frankfurt(M)Stresemannallee 16:14 Frankfurt-Louisa 16:16 - Neu-Isenburg 16:19 - Dreieich-Buchschlag 16:22 - Langen-Flugsicherung 16:25 - Langen(Hess) 16:27 |
1 |
|
16:13 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 16:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:14 Frankfurt(M)Ostendstraße 16:16 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:18 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:21 - Frankfurt-Rödelheim 16:33 - Friedrichsdorf(Taunus) 16:50 |
2 |
|
16:18 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 16:18 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:19 Frankfurt(M)Hauptwache 16:25 - Frankfurt Hbf (tief) 16:28 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:31 - Niederhöchstadt 16:45 - Kronberg(Taunus) 16:51 |
4 |
|
16:20 | ICE 794 |
Berlin Hbf
Frankfurt(Main)Süd 16:20 - Hanau Hbf 16:32 - Fulda 17:14 - Kassel-Wilhelmshöhe 17:47 - Göttingen 18:07 - Hildesheim Hbf 18:36 - Braunschweig Hbf 19:01 - Wolfsburg Hbf 19:19 - Stendal Hbf 19:46 - Berlin-Spandau 20:23 - Berlin Hbf 20:33 |
8 |
|
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.