Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 16:35 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
16:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:35 - Berlin Treptower Park 16:37 Berlin Storkower Str 17:30 - Berlin-Tempelhof 17:47 - Berlin Westkreuz 18:03 - Berlin Westend 18:07 - Berlin Beusselstraße 18:12 |
11 |
|
16:36 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:36 - Berlin Warschauer Straße 16:38 - Berlin Ostbahnhof (S) 16:40 |
6 |
|
16:36 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:36 - Berlin Warschauer Straße 16:38 - Berlin Ostbahnhof (S) 16:41 |
5 |
|
16:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:36 - Berlin Frankfurter Allee 16:38 Berlin Bundesplatz 17:14 - Berlin Sonnenallee 17:30 - Berlin Schönhauser Allee 17:48 - Berlin-Wedding 17:53 - Berlin Beusselstraße 17:57 |
12 |
|
16:37 |
RB 32 (18222) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 16:37 - Berlin-Lichtenberg 16:41 - Berlin-Hohenschönhausen 16:49 - Oranienburg 17:09 |
- Berlin Ostkreuz |
|
16:37 |
RE 7 (18761) |
Bad Belzig
Berlin Ostkreuz 16:37 - Berlin Ostbahnhof 16:41 - Berlin Alexanderplatz 16:45 Wilhelmshorst 17:25 - Michendorf 17:29 - Beelitz-Heilstätten 17:37 - Borkheide 17:42 - Bad Belzig 17:58 |
- Berlin Ostkreuz |
|
16:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 16:37 - Berlin Nöldnerplatz 16:38 Berlin-Lichtenberg (S) 16:40 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:43 - Berlin-Biesdorf 16:46 - Strausberg-Hegermühle 17:18 - Strausberg Nord 17:24 |
3 |
|
16:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 16:38 - Berlin Warschauer Straße 16:40 Berlin Ostbahnhof (S) 16:42 - Berlin Jannowitzbrücke 16:45 - Berlin Alexanderplatz (S) 16:47 - Berlin Hackescher Markt 16:49 - Berlin Westkreuz 17:07 |
6 |
|
16:38 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 16:38 - Berlin Frankfurter Allee 16:40 Berlin Wollankstraße 16:56 - Berlin-Schönholz 16:57 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 17:03 - Berlin-Waidmannslust 17:06 - Berlin-Frohnau 17:13 |
12 |
|
16:38 | S 85 |
Berlin Treptower Park
Berlin Ostkreuz (S) 16:38 - Berlin Treptower Park 16:40 |
11 |
|
16:39 |
RE 2 (3124) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 16:39 - Königs Wusterhausen 17:02 - Brand Tropical Islands 17:17 Lübben(Spreewald) 17:25 - Lübbenau(Spreewald) 17:32 - Raddusch 17:37 - Vetschau 17:41 - Cottbus Hbf 17:54 |
- Berlin Ostkreuz |
|
16:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 16:39 - Berlin Nöldnerplatz 16:41 Berlin-Lichtenberg (S) 16:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:45 - Berlin Springpfuhl 16:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 16:54 - Berlin-Wartenberg 16:57 |
3 |
|
16:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:40 - Berlin Treptower Park 16:42 Berlin Storkower Str 17:35 - Berlin-Tempelhof 17:52 - Berlin Westkreuz 18:08 - Berlin Westend 18:12 - Berlin Beusselstraße 18:17 |
11 |
|
16:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:41 - Berlin Warschauer Straße 16:43 Berlin Friedrichstraße (S) 16:53 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:56 - Berlin-Tiergarten 17:01 - Berlin Zoologischer Garten (S) 17:03 - Potsdam Hbf (S) 17:32 |
6 |
|
16:41 | FEX19855 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 16:41 - Flughafen BER 17:00 - Birkengrund 17:20 - Ludwigsfelde 17:24 |
- Berlin Ostkreuz |
|
16:41 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:41 - Berlin Frankfurter Allee 16:43 Berlin Bundesplatz 17:19 - Berlin Sonnenallee 17:35 - Berlin Schönhauser Allee 17:53 - Berlin-Wedding 17:58 - Berlin Beusselstraße 18:02 |
12 |
|
16:42 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:42 - Berlin-Rummelsburg 16:43 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 16:45 - Berlin-Karlshorst (S) 16:49 - Berlin-Wuhlheide 16:52 - Berlin-Köpenick 16:55 - Erkner (S) 17:11 |
3 |
|
16:42 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:42 - Berlin Nöldnerplatz 16:43 Berlin-Lichtenberg (S) 16:45 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:48 - Berlin-Biesdorf 16:51 - Berlin Wuhletal 16:53 - Berlin-Mahlsdorf (S) 16:59 |
4 |
|
16:43 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:43 - Berlin Warschauer Straße 16:45 Berlin Hackescher Markt 16:54 - Berlin Friedrichstraße (S) 16:56 - Berlin Bellevue 17:01 - Berlin-Tiergarten 17:03 - Berlin-Spandau (S) 17:27 |
6 |
|
16:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:44 - Berlin Nöldnerplatz 16:46 Berlin-Lichtenberg (S) 16:48 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:50 - Berlin Springpfuhl 16:53 - Berlin Poelchaustr. 16:56 - Ahrensfelde (S) 17:04 |
3 |
|
16:45 |
RE 1 (73741) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 16:45 - Berlin Ostbahnhof 16:48 - Berlin Alexanderplatz 16:53 - Berlin Friedrichstraße 16:56 Brandenburg Hbf 17:53 - Kirchmöser 18:01 - Wusterwitz 18:05 - Genthin 18:14 - Güsen(b Genthin) 18:23 - Magdeburg Hbf 18:47 |
- Berlin Ostkreuz |
|
16:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:45 - Berlin Treptower Park 16:47 Berlin Storkower Str 17:40 - Berlin-Tempelhof 17:57 - Berlin Westkreuz 18:13 - Berlin Westend 18:17 - Berlin Beusselstraße 18:22 |
11 |
|
16:46 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 16:46 - Berlin Warschauer Straße 16:48 |
5 |
|
16:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:46 - Berlin Frankfurter Allee 16:48 Berlin Bundesplatz 17:24 - Berlin Sonnenallee 17:40 - Berlin Schönhauser Allee 17:58 - Berlin-Wedding 18:03 - Berlin Beusselstraße 18:07 |
12 |
|
16:47 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 16:47 - Berlin Nöldnerplatz 16:48 Berlin-Lichtenberg (S) 16:50 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:53 - Berlin-Biesdorf 16:56 - Berlin Wuhletal 16:58 - Hoppegarten(Mark) 17:09 |
3 |
|
16:48 | FEX19848 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 16:48 - Berlin Gesundbrunnen 16:56 - Berlin Hbf 17:03 |
- Berlin Ostkreuz |
|
16:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 16:48 - Berlin Warschauer Straße 16:50 Berlin Friedrichstraße (S) 17:01 - Berlin Hbf (S-Bahn) 17:04 - Berlin-Tiergarten 17:08 - Berlin Zoologischer Garten (S) 17:10 - Berlin Westkreuz 17:17 |
6 |
|
16:48 | S 8 |
Berlin Treptower Park
Berlin Ostkreuz (S) 16:48 - Berlin Treptower Park 16:50 |
11 |
|
16:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 16:48 - Berlin Frankfurter Allee 16:50 Berlin Prenzlauer Allee 16:59 - Berlin Schönhauser Allee 17:00 - Berlin-Pankow 17:07 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 17:09 - Birkenwerder(b Berlin) 17:33 |
12 |
|
16:49 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:49 - Berlin-Rummelsburg 16:50 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 16:53 - Berlin-Karlshorst (S) 16:56 |
3 |
|
16:50 |
RB 12 (61125) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 16:50 - Berlin-Lichtenberg 16:53 - Berlin-Hohenschönhausen 17:02 - Oranienburg 17:21 Sachsenhausen(Nordb) 17:25 - Zehdenick-Neuhof 18:01 - Vogelsang(Kr Oberhavel) 18:05 - Hammelspring 18:10 - Templin 18:17 - Templin Stadt 18:19 |
- Berlin Ostkreuz |
|
16:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:50 - Berlin Treptower Park 16:52 Berlin Storkower Str 17:45 - Berlin-Tempelhof 18:02 - Berlin Westkreuz 18:18 - Berlin Westend 18:22 - Berlin Beusselstraße 18:27 |
11 |
|
16:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:51 - Berlin Warschauer Straße 16:53 Berlin Friedrichstraße (S) 17:03 - Berlin Hbf (S-Bahn) 17:06 - Berlin-Tiergarten 17:11 - Berlin Zoologischer Garten (S) 17:13 - Potsdam Hbf (S) 17:42 |
6 |
|
16:51 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:51 - Berlin Frankfurter Allee 16:53 Berlin Bundesplatz 17:29 - Berlin Sonnenallee 17:45 - Berlin Schönhauser Allee 18:03 - Berlin-Wedding 18:08 - Berlin Beusselstraße 18:12 |
12 |
|
16:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:52 - Berlin-Rummelsburg 16:53 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 16:55 - Berlin-Karlshorst (S) 16:59 - Berlin-Wuhlheide 17:02 - Berlin-Köpenick 17:05 - Erkner (S) 17:21 |
3 |
|
16:52 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:52 - Berlin Nöldnerplatz 16:53 Berlin-Lichtenberg (S) 16:55 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:58 - Berlin-Biesdorf 17:01 - Berlin Wuhletal 17:03 - Berlin-Mahlsdorf (S) 17:09 |
4 |
|
16:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:53 - Berlin Warschauer Straße 16:55 Berlin Hackescher Markt 17:04 - Berlin Friedrichstraße (S) 17:06 - Berlin Bellevue 17:11 - Berlin-Tiergarten 17:13 - Berlin-Spandau (S) 17:37 |
6 |
|
16:53 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:53 - Berlin Warschauer Straße 16:55 - Berlin Ostbahnhof (S) 16:57 |
5 |
|
16:54 |
RB 24 (18325) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 16:54 - Berlin-Schöneweide 17:00 - Schönefeld(bei Berlin) 17:10 |
- Berlin Ostkreuz |
|
16:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:54 - Berlin Nöldnerplatz 16:56 Berlin-Lichtenberg (S) 16:58 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:00 - Berlin Springpfuhl 17:03 - Berlin Poelchaustr. 17:05 - Ahrensfelde (S) 17:14 |
3 |
|
16:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:55 - Berlin Treptower Park 16:57 Berlin Storkower Str 17:50 - Berlin-Tempelhof 18:07 - Berlin Westkreuz 18:23 - Berlin Westend 18:27 - Berlin Beusselstraße 18:32 |
11 |
|
16:56 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:56 - Berlin Warschauer Straße 16:58 - Berlin Ostbahnhof (S) 17:00 |
6 |
|
16:56 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 16:56 - Berlin Warschauer Straße 16:58 - Berlin Ostbahnhof (S) 17:01 |
5 |
|
16:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 16:56 - Berlin Frankfurter Allee 16:58 Berlin Bundesplatz 17:34 - Berlin Sonnenallee 17:50 - Berlin Schönhauser Allee 18:08 - Berlin-Wedding 18:13 - Berlin Beusselstraße 18:17 |
12 |
|
16:57 |
RE 7 (3731) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 16:57 - Berlin Ostbahnhof 17:00 - Berlin Alexanderplatz 17:05 Berlin Friedrichstraße 17:09 - Beelitz-Heilstätten 17:58 - Brück(Mark) 18:08 - Wiesenburg(Mark) 18:26 - Dessau Hbf 18:53 |
- Berlin Ostkreuz |
|
16:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 16:57 - Berlin Nöldnerplatz 16:58 Berlin-Lichtenberg (S) 17:00 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:03 - Berlin-Biesdorf 17:06 - Strausberg-Hegermühle 17:38 - Strausberg Nord 17:44 |
3 |
|
16:57 |
RE 8 (62022) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 16:57 - Flughafen BER 17:15 |
- Berlin Ostkreuz |
|
16:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 16:58 - Berlin Warschauer Straße 17:00 Berlin Ostbahnhof (S) 17:02 - Berlin Jannowitzbrücke 17:05 - Berlin Alexanderplatz (S) 17:07 - Berlin Hackescher Markt 17:09 - Berlin Westkreuz 17:27 |
6 |
|
16:58 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 16:58 - Berlin Frankfurter Allee 17:00 Berlin Wollankstraße 17:16 - Berlin-Schönholz 17:17 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 17:23 - Berlin-Waidmannslust 17:26 - Berlin-Frohnau 17:33 |
12 |
|
16:58 | S 85 |
Berlin Treptower Park
Berlin Ostkreuz (S) 16:58 - Berlin Treptower Park 17:00 |
11 |
|
16:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 16:59 - Berlin Nöldnerplatz 17:01 Berlin-Lichtenberg (S) 17:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:05 - Berlin Springpfuhl 17:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 17:14 - Berlin-Wartenberg 17:17 |
3 |
|
17:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:00 - Berlin Treptower Park 17:02 Berlin Storkower Str 17:55 - Berlin-Tempelhof 18:12 - Berlin Westkreuz 18:28 - Berlin Westend 18:32 - Berlin Beusselstraße 18:37 |
11 |
|
17:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:01 - Berlin Warschauer Straße 17:03 Berlin Friedrichstraße (S) 17:13 - Berlin Hbf (S-Bahn) 17:16 - Berlin-Tiergarten 17:21 - Berlin Zoologischer Garten (S) 17:23 - Potsdam Hbf (S) 17:52 |
6 |
|
17:01 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:01 - Berlin Frankfurter Allee 17:03 Berlin Bundesplatz 17:39 - Berlin Sonnenallee 17:55 - Berlin Schönhauser Allee 18:13 - Berlin-Wedding 18:18 - Berlin Beusselstraße 18:22 |
12 |
|
17:02 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:02 - Berlin-Rummelsburg 17:03 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 17:05 - Berlin-Karlshorst (S) 17:09 - Berlin-Wuhlheide 17:12 - Berlin-Köpenick 17:15 - Erkner (S) 17:31 |
3 |
|
17:02 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:02 - Berlin Nöldnerplatz 17:03 Berlin-Lichtenberg (S) 17:05 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:08 - Berlin-Biesdorf 17:11 - Berlin Wuhletal 17:13 - Berlin-Mahlsdorf (S) 17:19 |
4 |
|
17:03 |
RE 7 (3726) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 17:03 - Königs Wusterhausen 17:21 - Zeesen 17:25 Schönwalde(Spreewald) 17:49 - Lübben(Spreewald) 17:56 - Lübbenau(Spreewald) 18:03 - Luckaitztal 18:21 - Senftenberg 18:42 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:03 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:03 - Berlin Warschauer Straße 17:05 Berlin Hackescher Markt 17:14 - Berlin Friedrichstraße (S) 17:16 - Berlin Bellevue 17:21 - Berlin-Tiergarten 17:23 - Berlin-Spandau (S) 17:47 |
6 |
|
17:03 |
RE 8 (62027) |
Wismar
Berlin Ostkreuz 17:03 - Berlin Ostbahnhof 17:06 - Berlin Alexanderplatz 17:10 - Berlin Friedrichstraße 17:14 Bad Wilsnack 18:47 - Wittenberge 18:59 - Karstädt 19:09 - Grabow(Meckl) 19:19 - Ludwigslust 19:25 - Wismar 20:37 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:04 - Berlin Nöldnerplatz 17:06 Berlin-Lichtenberg (S) 17:08 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:10 - Berlin Springpfuhl 17:13 - Berlin Poelchaustr. 17:16 - Ahrensfelde (S) 17:24 |
3 |
|
17:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:05 - Berlin Treptower Park 17:07 Berlin Storkower Str 18:00 - Berlin-Tempelhof 18:17 - Berlin Westkreuz 18:33 - Berlin Westend 18:37 - Berlin Beusselstraße 18:42 |
11 |
|
17:06 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 17:06 - Berlin Warschauer Straße 17:08 |
5 |
|
17:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:06 - Berlin Frankfurter Allee 17:08 Berlin Bundesplatz 17:44 - Berlin Sonnenallee 18:00 - Berlin Schönhauser Allee 18:18 - Berlin-Wedding 18:23 - Berlin Beusselstraße 18:27 |
12 |
|
17:07 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 17:07 - Berlin Nöldnerplatz 17:08 Berlin-Lichtenberg (S) 17:10 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:13 - Berlin-Biesdorf 17:16 - Berlin Wuhletal 17:18 - Hoppegarten(Mark) 17:29 |
3 |
|
17:08 |
RB 24 (18324) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 17:08 - Berlin-Lichtenberg 17:12 - Berlin-Hohenschönhausen 17:21 Bernau(b Berlin) 17:33 - Rüdnitz 17:38 - Biesenthal 17:42 - Melchow 17:46 - Eberswalde Hbf 17:54 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 17:08 - Berlin Warschauer Straße 17:10 Berlin Friedrichstraße (S) 17:21 - Berlin Hbf (S-Bahn) 17:24 - Berlin-Tiergarten 17:28 - Berlin Zoologischer Garten (S) 17:30 - Berlin Westkreuz 17:37 |
6 |
|
17:08 | S 8 |
Berlin Treptower Park
Berlin Ostkreuz (S) 17:08 - Berlin Treptower Park 17:10 |
11 |
|
17:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 17:08 - Berlin Frankfurter Allee 17:10 Berlin Prenzlauer Allee 17:19 - Berlin Schönhauser Allee 17:20 - Berlin-Pankow 17:27 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 17:29 - Birkenwerder(b Berlin) 17:53 |
12 |
|
17:09 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:09 - Berlin-Rummelsburg 17:10 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 17:13 - Berlin-Karlshorst (S) 17:16 |
3 |
|
17:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:10 - Berlin Treptower Park 17:12 Berlin Storkower Str 18:05 - Berlin-Tempelhof 18:22 - Berlin Westkreuz 18:38 - Berlin Westend 18:42 - Berlin Beusselstraße 18:47 |
11 |
|
17:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:11 - Berlin Warschauer Straße 17:13 Berlin Friedrichstraße (S) 17:23 - Berlin Hbf (S-Bahn) 17:26 - Berlin-Tiergarten 17:31 - Berlin Zoologischer Garten (S) 17:33 - Potsdam Hbf (S) 18:02 |
6 |
|
17:11 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:11 - Berlin Frankfurter Allee 17:13 Berlin Bundesplatz 17:49 - Berlin Sonnenallee 18:05 - Berlin Schönhauser Allee 18:23 - Berlin-Wedding 18:28 - Berlin Beusselstraße 18:32 |
12 |
|
17:12 | FEX19857 |
Rangsdorf
Berlin Ostkreuz 17:12 - Flughafen BER 17:30 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 17:47 - Dahlewitz 17:50 - Rangsdorf 17:54 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:12 - Berlin-Rummelsburg 17:13 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 17:15 - Berlin-Karlshorst (S) 17:19 - Berlin-Wuhlheide 17:22 - Berlin-Köpenick 17:25 - Erkner (S) 17:41 |
3 |
|
17:12 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:12 - Berlin Nöldnerplatz 17:13 Berlin-Lichtenberg (S) 17:15 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:18 - Berlin-Biesdorf 17:21 - Berlin Wuhletal 17:23 - Berlin-Mahlsdorf (S) 17:29 |
4 |
|
17:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:13 - Berlin Warschauer Straße 17:15 Berlin Hackescher Markt 17:24 - Berlin Friedrichstraße (S) 17:26 - Berlin Bellevue 17:31 - Berlin-Tiergarten 17:33 - Berlin-Spandau (S) 17:57 |
6 |
|
17:13 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:13 - Berlin Warschauer Straße 17:15 - Berlin Ostbahnhof (S) 17:17 |
5 |
|
17:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:14 - Berlin Nöldnerplatz 17:16 Berlin-Lichtenberg (S) 17:18 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:20 - Berlin Springpfuhl 17:23 - Berlin Poelchaustr. 17:25 - Ahrensfelde (S) 17:34 |
3 |
|
17:15 |
RE 1 (73736) |
Eisenhüttenstadt
Berlin Ostkreuz 17:15 - Erkner 17:30 - Fangschleuse 17:35 - Hangelsberg 17:40 - Fürstenwalde(Spree) 17:47 - Frankfurt(Oder) 18:05 - Eisenhüttenstadt 18:23 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:15 - Berlin Treptower Park 17:17 Berlin Storkower Str 18:10 - Berlin-Tempelhof 18:27 - Berlin Westkreuz 18:43 - Berlin Westend 18:47 - Berlin Beusselstraße 18:52 |
11 |
|
17:16 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:16 - Berlin Warschauer Straße 17:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 17:20 |
6 |
|
17:16 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:16 - Berlin Warschauer Straße 17:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 17:21 |
5 |
|
17:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:16 - Berlin Frankfurter Allee 17:18 Berlin Bundesplatz 17:54 - Berlin Sonnenallee 18:10 - Berlin Schönhauser Allee 18:28 - Berlin-Wedding 18:33 - Berlin Beusselstraße 18:37 |
12 |
|
17:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 17:17 - Berlin Nöldnerplatz 17:18 Berlin-Lichtenberg (S) 17:20 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:23 - Berlin-Biesdorf 17:26 - Strausberg-Hegermühle 17:58 - Strausberg Nord 18:04 |
3 |
|
17:17 | FEX19850 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 17:17 - Berlin Gesundbrunnen 17:27 - Berlin Hbf 17:34 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 17:18 - Berlin Warschauer Straße 17:20 Berlin Ostbahnhof (S) 17:22 - Berlin Jannowitzbrücke 17:25 - Berlin Alexanderplatz (S) 17:27 - Berlin Hackescher Markt 17:29 - Berlin Westkreuz 17:47 |
6 |
|
17:18 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 17:18 - Berlin Frankfurter Allee 17:20 Berlin Wollankstraße 17:36 - Berlin-Schönholz 17:37 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 17:43 - Berlin-Waidmannslust 17:46 - Berlin-Frohnau 17:53 |
12 |
|
17:18 | S 85 |
Berlin Treptower Park
Berlin Ostkreuz (S) 17:18 - Berlin Treptower Park 17:20 |
11 |
|
17:19 |
RB 32 (18227) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 17:19 - Berlin-Schöneweide 17:24 - Schönefeld(bei Berlin) 17:34 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 17:19 - Berlin Nöldnerplatz 17:21 Berlin-Lichtenberg (S) 17:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:25 - Berlin Springpfuhl 17:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 17:34 - Berlin-Wartenberg 17:37 |
3 |
|
17:20 |
RE 7 (18764) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 17:20 - Königs Wusterhausen 17:42 - Lübben(Spreewald) 18:04 - Lübbenau(Spreewald) 18:12 - Vetschau 18:34 - Cottbus Hbf 18:46 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:20 |
RE 2 (3127) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 17:20 - Berlin Ostbahnhof 17:23 - Berlin Alexanderplatz 17:28 Berlin-Spandau 17:54 - Albrechtshof 18:00 - Falkensee 18:05 - Finkenkrug 18:10 - Nauen 18:23 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:20 |
RB 25 (61167) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 17:20 - Berlin-Lichtenberg 17:23 - Ahrensfelde 17:35 - Ahrensfelde Friedhof 17:37 - Ahrensfelde Nord 17:40 - Blumberg-Rehhahn 17:42 - Blumberg(b Berlin) 17:44 - Seefeld(Mark) 17:50 - Werneuchen 17:55 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:20 - Berlin Treptower Park 17:22 Berlin Storkower Str 18:15 - Berlin-Tempelhof 18:32 - Berlin Westkreuz 18:48 - Berlin Westend 18:52 - Berlin Beusselstraße 18:57 |
11 |
|
17:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:21 - Berlin Warschauer Straße 17:23 Berlin Friedrichstraße (S) 17:33 - Berlin Hbf (S-Bahn) 17:36 - Berlin-Tiergarten 17:41 - Berlin Zoologischer Garten (S) 17:43 - Potsdam Hbf (S) 18:12 |
6 |
|
17:21 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:21 - Berlin Frankfurter Allee 17:23 Berlin Bundesplatz 17:59 - Berlin Sonnenallee 18:15 - Berlin Schönhauser Allee 18:33 - Berlin-Wedding 18:38 - Berlin Beusselstraße 18:42 |
12 |
|
17:22 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:22 - Berlin-Rummelsburg 17:23 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 17:25 - Berlin-Karlshorst (S) 17:29 - Berlin-Wuhlheide 17:32 - Berlin-Köpenick 17:35 - Erkner (S) 17:51 |
3 |
|
17:22 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:22 - Berlin Nöldnerplatz 17:23 Berlin-Lichtenberg (S) 17:25 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:28 - Berlin-Biesdorf 17:31 - Berlin Wuhletal 17:33 - Berlin-Mahlsdorf (S) 17:39 |
4 |
|
17:23 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:23 - Berlin Warschauer Straße 17:25 Berlin Hackescher Markt 17:34 - Berlin Friedrichstraße (S) 17:36 - Berlin Bellevue 17:41 - Berlin-Tiergarten 17:43 - Berlin-Spandau (S) 18:07 |
6 |
|
17:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:24 - Berlin Nöldnerplatz 17:26 Berlin-Lichtenberg (S) 17:28 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:30 - Berlin Springpfuhl 17:33 - Berlin Poelchaustr. 17:36 - Ahrensfelde (S) 17:44 |
3 |
|
17:25 |
RE 1 (73783) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 17:25 - Berlin Ostbahnhof 17:29 - Berlin Alexanderplatz 17:33 - Berlin Friedrichstraße 17:36 Berlin-Wannsee 17:58 - Potsdam Hbf 18:05 - Potsdam Charlottenhof 18:09 - Potsdam Park Sanssouci 18:12 - Werder(Havel) 18:18 - Brandenburg Hbf 18:38 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:25 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:25 - Berlin Treptower Park 17:27 Berlin Storkower Str 18:20 - Berlin-Tempelhof 18:37 - Berlin Westkreuz 18:53 - Berlin Westend 18:57 - Berlin Beusselstraße 19:02 |
11 |
|
17:26 |
RB 23 (18165) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 17:26 - Flughafen BER 17:46 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:26 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 17:26 - Berlin Warschauer Straße 17:28 |
5 |
|
17:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:26 - Berlin Frankfurter Allee 17:28 Berlin Bundesplatz 18:04 - Berlin Sonnenallee 18:20 - Berlin Schönhauser Allee 18:38 - Berlin-Wedding 18:43 - Berlin Beusselstraße 18:47 |
12 |
|
17:27 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 17:27 - Berlin Nöldnerplatz 17:28 Berlin-Lichtenberg (S) 17:30 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:33 - Berlin-Biesdorf 17:36 - Berlin Wuhletal 17:38 - Hoppegarten(Mark) 17:49 |
3 |
|
17:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 17:28 - Berlin Warschauer Straße 17:30 Berlin Friedrichstraße (S) 17:41 - Berlin Hbf (S-Bahn) 17:44 - Berlin-Tiergarten 17:48 - Berlin Zoologischer Garten (S) 17:50 - Berlin Westkreuz 17:57 |
6 |
|
17:28 | S 8 |
Berlin Treptower Park
Berlin Ostkreuz (S) 17:28 - Berlin Treptower Park 17:30 |
11 |
|
17:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 17:28 - Berlin Frankfurter Allee 17:30 Berlin Prenzlauer Allee 17:39 - Berlin Schönhauser Allee 17:40 - Berlin-Pankow 17:47 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 17:49 - Birkenwerder(b Berlin) 18:15 |
12 |
|
17:29 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:29 - Berlin-Rummelsburg 17:30 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 17:33 - Berlin-Karlshorst (S) 17:36 |
3 |
|
17:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:30 - Berlin Treptower Park 17:32 Berlin Storkower Str 18:25 - Berlin-Tempelhof 18:42 - Berlin Westkreuz 18:58 - Berlin Westend 19:02 - Berlin Beusselstraße 19:07 |
11 |
|
17:31 |
RB 23 (18164) |
Golm
Berlin Ostkreuz 17:31 - Berlin Ostbahnhof 17:34 - Berlin Alexanderplatz 17:41 Berlin Friedrichstraße 17:45 - Potsdam Hbf 18:16 - Potsdam Charlottenhof 18:20 - Potsdam Park Sanssouci 18:23 - Golm 18:29 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:31 - Berlin Warschauer Straße 17:33 Berlin Friedrichstraße (S) 17:43 - Berlin Hbf (S-Bahn) 17:46 - Berlin-Tiergarten 17:51 - Berlin Zoologischer Garten (S) 17:53 - Potsdam Hbf (S) 18:22 |
6 |
|
17:31 |
RE 1 (73778) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 17:31 - Erkner 17:46 - Fangschleuse 17:51 - Fürstenwalde(Spree) 18:01 Berkenbrück 18:07 - Briesen(Mark) 18:13 - Jacobsdorf(Mark) 18:18 - Pillgram 18:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 18:25 - Frankfurt(Oder) 18:31 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:31 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 17:31 - Berlin Frankfurter Allee 17:33 Berlin Bundesplatz 18:09 - Berlin Sonnenallee 18:25 - Berlin Schönhauser Allee 18:43 - Berlin-Wedding 18:48 - Berlin Beusselstraße 18:52 |
12 |
|
17:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:32 - Berlin-Rummelsburg 17:33 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 17:35 - Berlin-Karlshorst (S) 17:39 - Berlin-Wuhlheide 17:42 - Berlin-Köpenick 17:45 - Erkner (S) 18:01 |
3 |
|
17:32 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:32 - Berlin Nöldnerplatz 17:33 Berlin-Lichtenberg (S) 17:35 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:38 - Berlin-Biesdorf 17:41 - Berlin Wuhletal 17:43 - Berlin-Mahlsdorf (S) 17:49 |
4 |
|
17:33 |
RB 26 (5175) |
Küstrin-Kietz
Berlin Ostkreuz 17:33 - Berlin-Lichtenberg 17:36 - Berlin-Mahlsdorf 17:45 - Strausberg 17:56 Herrensee 18:01 - Seelow-Gusow 18:30 - Werbig 18:34 - Golzow(Oderbruch) 18:40 - Gorgast 18:44 - Küstrin-Kietz 18:48 |
- Berlin Ostkreuz |
|
17:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:33 - Berlin Warschauer Straße 17:35 Berlin Hackescher Markt 17:44 - Berlin Friedrichstraße (S) 17:46 - Berlin Bellevue 17:51 - Berlin-Tiergarten 17:53 - Berlin-Spandau (S) 18:17 |
6 |
|
17:33 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:33 - Berlin Warschauer Straße 17:35 - Berlin Ostbahnhof (S) 17:37 |
5 |
|
17:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 17:34 - Berlin Nöldnerplatz 17:36 Berlin-Lichtenberg (S) 17:38 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 17:40 - Berlin Springpfuhl 17:43 - Berlin Poelchaustr. 17:45 - Ahrensfelde (S) 17:54 |
3 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|