Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Südkreuz (S) v 15:05 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
15:05 | ICE 693 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 15:05 - Halle(Saale)Hbf 16:14 - Erfurt Hbf 16:45 - Fulda 18:05 - Frankfurt(Main)Hbf 19:44 - Mannheim Hbf 20:27 - Stuttgart Hbf 21:08 - Ulm Hbf 21:58 - Augsburg Hbf 22:40 - München Hbf 23:13 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:05 - Berlin-Schöneberg 15:07 Berlin Jungfernheide (S) 15:25 - Berlin-Wedding 15:32 - Berlin-Halensee 16:16 - Berlin Westend 16:22 - Berlin Beusselstraße 16:27 |
11 |
|
15:05 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:05 - Berlin-Tempelhof 15:07 Berlin Westhafen 15:40 - Berlin Westend 15:48 - Berlin Prenzlauer Allee 16:31 - Berlin-Wedding 16:38 - Berlin Beusselstraße 16:42 |
12 |
|
15:06 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 15:06 - Berlin Yorckstr.(S2) 15:09 Berlin-Pankow 15:30 - Röntgental 15:46 - Zepernick(Bernau) 15:48 - Bernau-Friedenstal 15:51 - Bernau (S) 15:54 |
2 |
|
15:09 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 15:09 - Berlin Priesterweg 15:12 Berlin Attilastr. 15:14 - Berlin Schichauweg 15:22 - Berlin-Lichtenrade 15:29 - Mahlow 15:32 - Blankenfelde (S) 15:35 |
1 |
|
15:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:10 - Berlin-Schöneberg 15:12 Berlin Jungfernheide (S) 15:30 - Berlin-Wedding 15:37 - Berlin-Halensee 16:21 - Berlin Westend 16:27 - Berlin Beusselstraße 16:32 |
11 |
|
15:10 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:10 - Berlin-Tempelhof 15:12 Berlin Westhafen 15:45 - Berlin Westend 15:53 - Berlin Prenzlauer Allee 16:36 - Berlin-Wedding 16:43 - Berlin Beusselstraße 16:47 |
12 |
|
15:11 | ICE 1111 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 15:11 - Halle(Saale)Hbf 16:19 - Erfurt Hbf 16:48 - Nürnberg Hbf 18:00 - München Hbf 19:11 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:11 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 15:11 - Berlin Yorckstr.(S2) 15:14 Berlin Gesundbrunnen(S) 15:31 - Berlin Bornholmer Str. 15:33 - Berlin-Pankow 15:37 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 15:39 - Berlin-Blankenburg 15:42 |
2 |
|
15:12 | ICE 799 |
Göttingen
Berlin Südkreuz 15:12 - Stendal Hbf 16:11 - Wolfsburg Hbf 16:38 - Braunschweig Hbf 16:57 - Hildesheim Hbf 17:20 - Göttingen 17:50 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:13 | S 46 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 15:13 - Berlin-Tempelhof 15:15 - Berlin Hermannstraße 15:18 - Berlin-Neukölln 15:20 - Berlin Köllnische Heide 15:23 - Berlin Baumschulenweg 15:26 |
12 |
|
15:14 |
RE 4 (3154) |
Falkenberg(Elster)
Berlin Südkreuz 15:14 - Berlin-Lichterfelde Ost 15:18 - Ludwigsfelde 15:28 Trebbin 15:36 - Luckenwalde 15:45 - Jüterbog 15:53 - Oehna 16:00 - Falkenberg(Elster) 16:34 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:14 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 15:14 - Berlin Priesterweg 15:17 Berlin Südende 15:19 - Berlin-Lankwitz 15:21 - Berlin Osdorfer Straße 15:25 - Berlin-Lichterfelde Süd 15:27 - Teltow Stadt 15:31 |
1 |
|
15:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:15 - Berlin-Schöneberg 15:17 Berlin Jungfernheide (S) 15:35 - Berlin-Wedding 15:42 - Berlin-Halensee 16:26 - Berlin Westend 16:32 - Berlin Beusselstraße 16:37 |
11 |
|
15:15 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:15 - Berlin-Tempelhof 15:17 Berlin Westhafen 15:50 - Berlin Westend 15:58 - Berlin Prenzlauer Allee 16:41 - Berlin-Wedding 16:48 - Berlin Beusselstraße 16:52 |
12 |
|
15:16 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 15:16 - Berlin Yorckstr.(S2) 15:19 Berlin Bornholmer Str. 15:38 - Berlin-Pankow 15:40 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 15:43 - Berlin-Blankenburg 15:45 - Berlin-Buch 15:53 |
2 |
|
15:19 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 15:19 - Berlin Priesterweg 15:22 Berlin Attilastr. 15:24 - Berlin-Marienfelde 15:28 - Berlin Buckower Chaussee 15:30 - Berlin Schichauweg 15:32 - Berlin-Lichtenrade 15:35 |
1 |
|
15:20 |
RE 3 (3350) |
Schwedt(Oder)
Berlin Südkreuz 15:20 - Berlin Potsdamer Platz 15:24 - Berlin Hbf 15:27 Berlin Gesundbrunnen 15:35 - Angermünde 16:28 - Pinnow(Uckermark) 16:42 - Schwedt(Oder)Mitte 16:53 - Schwedt(Oder) 16:56 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:20 - Berlin-Schöneberg 15:22 Berlin Jungfernheide (S) 15:40 - Berlin-Wedding 15:47 - Berlin-Halensee 16:31 - Berlin Westend 16:37 - Berlin Beusselstraße 16:42 |
11 |
|
15:20 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:20 - Berlin-Tempelhof 15:22 Berlin Westhafen 15:55 - Berlin Westend 16:03 - Berlin Prenzlauer Allee 16:46 - Berlin-Wedding 16:53 - Berlin Beusselstraße 16:57 |
12 |
|
15:21 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 15:21 - Berlin Yorckstr.(S2) 15:24 Berlin Gesundbrunnen(S) 15:41 - Berlin-Schönholz 15:47 - Berlin-Schulzendorf 16:02 - Berlin-Heiligensee 16:04 - Hennigsdorf (S) 16:07 |
2 |
|
15:23 | S 45 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 15:23 - Berlin-Tempelhof 15:25 - Berlin Hermannstraße 15:28 - Berlin-Neukölln 15:30 - Berlin Köllnische Heide 15:33 - Berlin Baumschulenweg 15:36 |
12 |
|
15:23 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 15:23 - Berlin-Schöneberg 15:24 Berlin Innsbrucker Platz 15:26 - Berlin Bundesplatz 15:28 - Berlin Heidelberger Platz 15:30 - Berlin Hohenzollerndamm 15:32 - Berlin Westend 15:39 |
11 |
|
15:24 | ICE 508 |
Hamburg-Altona
Berlin Südkreuz 15:24 - Berlin Hbf 15:30 - Berlin-Spandau 15:46 - Hamburg Hbf 17:24 - Hamburg Dammtor 17:31 - Hamburg-Altona 17:40 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:24 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 15:24 - Berlin Priesterweg 15:27 Berlin-Lankwitz 15:31 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 15:33 - Berlin Osdorfer Straße 15:35 - Berlin-Lichterfelde Süd 15:37 - Teltow Stadt 15:41 |
1 |
|
15:25 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:25 - Berlin-Schöneberg 15:27 Berlin Jungfernheide (S) 15:45 - Berlin-Wedding 15:52 - Berlin-Halensee 16:36 - Berlin Westend 16:42 - Berlin Beusselstraße 16:47 |
11 |
|
15:25 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:25 - Berlin-Tempelhof 15:27 Berlin Westhafen 16:00 - Berlin Westend 16:08 - Berlin Prenzlauer Allee 16:51 - Berlin-Wedding 16:58 - Berlin Beusselstraße 17:02 |
12 |
|
15:26 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 15:26 - Berlin Yorckstr.(S2) 15:29 Berlin-Pankow 15:50 - Röntgental 16:06 - Zepernick(Bernau) 16:08 - Bernau-Friedenstal 16:11 - Bernau (S) 16:14 |
2 |
|
15:28 |
RE 17 (52176) |
Berlin Hbf
Berlin Südkreuz 15:28 - Berlin Hbf 15:33 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:28 | IC 2176 |
Warnemünde
Berlin Südkreuz 15:28 - Berlin Hbf 15:33 - Berlin Gesundbrunnen 15:42 - Oranienburg 16:03 - Neustrelitz Hbf 16:40 - Waren(Müritz) 16:57 - Rostock Hbf 17:37 - Warnemünde 18:05 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:29 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 15:29 - Berlin Priesterweg 15:32 Berlin Attilastr. 15:34 - Berlin Schichauweg 15:42 - Berlin-Lichtenrade 15:49 - Mahlow 15:52 - Blankenfelde (S) 15:55 |
1 |
|
15:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:30 - Berlin-Schöneberg 15:32 Berlin Jungfernheide (S) 15:50 - Berlin-Wedding 15:57 - Berlin-Halensee 16:41 - Berlin Westend 16:47 - Berlin Beusselstraße 16:52 |
11 |
|
15:30 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:30 - Berlin-Tempelhof 15:32 Berlin Westhafen 16:05 - Berlin Westend 16:13 - Berlin Prenzlauer Allee 16:56 - Berlin-Wedding 17:03 - Berlin Beusselstraße 17:07 |
12 |
|
15:31 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 15:31 - Berlin Yorckstr.(S2) 15:34 Berlin Gesundbrunnen(S) 15:51 - Berlin Bornholmer Str. 15:53 - Berlin-Pankow 15:57 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 15:59 - Berlin-Blankenburg 16:02 |
2 |
|
15:33 | ICE 377 |
Basel Bad Bf
Berlin Südkreuz 15:33 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 16:09 - Leipzig Hbf 16:42 - Erfurt Hbf 17:28 - Eisenach 17:56 - Fulda 18:47 - Hanau Hbf 20:24 - Frankfurt(Main)Hbf 20:44 - Mannheim Hbf 21:27 - Karlsruhe Hbf 21:58 - Baden-Baden 22:16 - Offenburg 22:34 - Freiburg(Breisgau) Hbf 23:05 - Basel Bad Bf 23:46 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:33 | S 46 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 15:33 - Berlin-Tempelhof 15:35 - Berlin Hermannstraße 15:38 - Berlin-Neukölln 15:40 - Berlin Köllnische Heide 15:43 - Berlin Baumschulenweg 15:46 |
12 |
|
15:34 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 15:34 - Berlin Priesterweg 15:37 Berlin Südende 15:39 - Berlin-Lankwitz 15:41 - Berlin Osdorfer Straße 15:45 - Berlin-Lichterfelde Süd 15:47 - Teltow Stadt 15:51 |
1 |
|
15:35 | ICE 1004 |
Hamburg-Altona
Berlin Südkreuz 15:35 - Berlin Hbf 15:42 - Berlin-Spandau 16:13 - Hamburg Hbf 17:55 - Hamburg-Altona 18:12 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:35 - Berlin-Schöneberg 15:37 Berlin Jungfernheide (S) 15:55 - Berlin-Wedding 16:02 - Berlin-Halensee 16:46 - Berlin Westend 16:52 - Berlin Beusselstraße 16:57 |
11 |
|
15:35 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:35 - Berlin-Tempelhof 15:37 Berlin Westhafen 16:10 - Berlin Westend 16:18 - Berlin Prenzlauer Allee 17:01 - Berlin-Wedding 17:08 - Berlin Beusselstraße 17:12 |
12 |
|
15:36 |
RE 5 (3514) |
Neustrelitz Hbf
Berlin Südkreuz 15:36 - Berlin Potsdamer Platz 15:40 - Berlin Hbf 15:44 Berlin Gesundbrunnen 15:53 - Oranienburg 16:15 - Löwenberg(Mark) 16:25 - Fürstenberg(Havel) 16:47 - Neustrelitz Hbf 17:02 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:36 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 15:36 - Berlin Yorckstr.(S2) 15:39 Berlin Bornholmer Str. 15:58 - Berlin-Pankow 16:00 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 16:03 - Berlin-Blankenburg 16:05 - Berlin-Buch 16:13 |
2 |
|
15:39 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 15:39 - Berlin Priesterweg 15:42 Berlin Attilastr. 15:44 - Berlin-Marienfelde 15:48 - Berlin Buckower Chaussee 15:50 - Berlin Schichauweg 15:52 - Berlin-Lichtenrade 15:55 |
1 |
|
15:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:40 - Berlin-Schöneberg 15:42 Berlin Jungfernheide (S) 16:00 - Berlin-Wedding 16:07 - Berlin-Halensee 16:51 - Berlin Westend 16:57 - Berlin Beusselstraße 17:02 |
11 |
|
15:40 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:40 - Berlin-Tempelhof 15:42 Berlin Westhafen 16:15 - Berlin Westend 16:23 - Berlin Prenzlauer Allee 17:06 - Berlin-Wedding 17:13 - Berlin Beusselstraße 17:17 |
12 |
|
15:41 | ICE 709 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 15:41 - Bitterfeld 16:32 - Halle(Saale)Hbf 16:50 - Erfurt Hbf 17:24 - Bamberg 18:15 - Nürnberg Hbf 18:52 - Donauwörth 19:48 - Augsburg Hbf 20:09 - München-Pasing 20:33 - München Hbf 20:43 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:41 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 15:41 - Berlin Yorckstr.(S2) 15:44 Berlin Gesundbrunnen(S) 16:01 - Berlin-Schönholz 16:07 - Berlin-Schulzendorf 16:22 - Berlin-Heiligensee 16:24 - Hennigsdorf (S) 16:27 |
2 |
|
15:43 | S 45 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 15:43 - Berlin-Tempelhof 15:45 - Berlin Hermannstraße 15:48 - Berlin-Neukölln 15:50 - Berlin Köllnische Heide 15:53 - Berlin Baumschulenweg 15:56 |
12 |
|
15:43 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 15:43 - Berlin-Schöneberg 15:44 Berlin Innsbrucker Platz 15:46 - Berlin Bundesplatz 15:48 - Berlin Heidelberger Platz 15:50 - Berlin Hohenzollerndamm 15:52 - Berlin Westend 15:59 |
11 |
|
15:44 |
RE 3 (3311) |
Jüterbog
Berlin Südkreuz 15:44 - Berlin-Lichterfelde Ost 15:49 - Teltow 15:53 Großbeeren 15:57 - Birkengrund 16:01 - Ludwigsfelde 16:05 - Luckenwalde 16:18 - Jüterbog 16:26 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:44 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 15:44 - Berlin Priesterweg 15:47 Berlin-Lankwitz 15:51 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 15:53 - Berlin Osdorfer Straße 15:55 - Berlin-Lichterfelde Süd 15:57 - Teltow Stadt 16:01 |
1 |
|
15:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:45 - Berlin-Schöneberg 15:47 Berlin Jungfernheide (S) 16:05 - Berlin-Wedding 16:12 - Berlin-Halensee 16:56 - Berlin Westend 17:02 - Berlin Beusselstraße 17:07 |
11 |
|
15:45 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:45 - Berlin-Tempelhof 15:47 Berlin Westhafen 16:20 - Berlin Westend 16:28 - Berlin Prenzlauer Allee 17:11 - Berlin-Wedding 17:18 - Berlin Beusselstraße 17:22 |
12 |
|
15:46 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 15:46 - Berlin Yorckstr.(S2) 15:49 Berlin-Pankow 16:10 - Röntgental 16:26 - Zepernick(Bernau) 16:28 - Bernau-Friedenstal 16:31 - Bernau (S) 16:34 |
2 |
|
15:49 |
RE 4 (3177) |
Rathenow
Berlin Südkreuz 15:49 - Berlin Potsdamer Platz 15:52 - Berlin Hbf 15:55 Berlin Jungfernheide 16:01 - Berlin-Spandau 16:06 - Berlin-Staaken 16:12 - Nennhausen 16:41 - Rathenow 16:54 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:49 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 15:49 - Berlin Priesterweg 15:52 Berlin Attilastr. 15:54 - Berlin Schichauweg 16:02 - Berlin-Lichtenrade 16:09 - Mahlow 16:12 - Blankenfelde (S) 16:15 |
1 |
|
15:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:50 - Berlin-Schöneberg 15:52 Berlin Jungfernheide (S) 16:10 - Berlin-Wedding 16:17 - Berlin-Halensee 17:01 - Berlin Westend 17:07 - Berlin Beusselstraße 17:12 |
11 |
|
15:50 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:50 - Berlin-Tempelhof 15:52 Berlin Westhafen 16:25 - Berlin Westend 16:33 - Berlin Prenzlauer Allee 17:16 - Berlin-Wedding 17:23 - Berlin Beusselstraße 17:27 |
12 |
|
15:51 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 15:51 - Berlin Yorckstr.(S2) 15:54 Berlin Gesundbrunnen(S) 16:11 - Berlin Bornholmer Str. 16:13 - Berlin-Pankow 16:17 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 16:19 - Berlin-Blankenburg 16:22 |
2 |
|
15:52 |
RE 3 (3330) |
Eberswalde Hbf
Berlin Südkreuz 15:52 - Berlin Potsdamer Platz 15:56 - Berlin Hbf 15:59 - Berlin Gesundbrunnen 16:06 - Bernau(b Berlin) 16:32 - Biesenthal 16:38 - Eberswalde Hbf 16:47 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:53 | S 46 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 15:53 - Berlin-Tempelhof 15:55 - Berlin Hermannstraße 15:58 - Berlin-Neukölln 16:00 - Berlin Köllnische Heide 16:03 - Berlin Baumschulenweg 16:06 |
12 |
|
15:54 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 15:54 - Berlin Priesterweg 15:57 Berlin Südende 15:59 - Berlin-Lankwitz 16:01 - Berlin Osdorfer Straße 16:05 - Berlin-Lichterfelde Süd 16:07 - Teltow Stadt 16:11 |
1 |
|
15:54 |
RE 8 (62074) |
Elsterwerda
Berlin Südkreuz 15:54 - Berlin-Lichterfelde Ost 15:58 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 16:14 - Dahlewitz 16:17 Luckau-Uckro 17:08 - Walddrehna 17:15 - Doberlug-Kirchhain 17:23 - Rückersdorf 17:29 - Hohenleipisch 17:34 - Elsterwerda 17:39 |
- Berlin Südkreuz |
|
15:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:55 - Berlin-Schöneberg 15:57 Berlin Jungfernheide (S) 16:15 - Berlin-Wedding 16:22 - Berlin-Halensee 17:06 - Berlin Westend 17:12 - Berlin Beusselstraße 17:17 |
11 |
|
15:55 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 15:55 - Berlin-Tempelhof 15:57 Berlin Westhafen 16:30 - Berlin Westend 16:38 - Berlin Prenzlauer Allee 17:21 - Berlin-Wedding 17:28 - Berlin Beusselstraße 17:32 |
12 |
|
15:56 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 15:56 - Berlin Yorckstr.(S2) 15:59 Berlin Bornholmer Str. 16:18 - Berlin-Pankow 16:20 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 16:23 - Berlin-Blankenburg 16:25 - Berlin-Buch 16:33 |
2 |
|
15:59 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 15:59 - Berlin Priesterweg 16:02 Berlin Attilastr. 16:04 - Berlin-Marienfelde 16:08 - Berlin Buckower Chaussee 16:10 - Berlin Schichauweg 16:12 - Berlin-Lichtenrade 16:15 |
1 |
|
16:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 16:00 - Berlin-Schöneberg 16:02 Berlin Jungfernheide (S) 16:20 - Berlin-Wedding 16:27 - Berlin-Halensee 17:11 - Berlin Westend 17:17 - Berlin Beusselstraße 17:22 |
11 |
|
16:00 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 16:00 - Berlin-Tempelhof 16:02 Berlin Westhafen 16:35 - Berlin Westend 16:43 - Berlin Prenzlauer Allee 17:26 - Berlin-Wedding 17:33 - Berlin Beusselstraße 17:37 |
12 |
|
16:01 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 16:01 - Berlin Yorckstr.(S2) 16:04 Berlin Gesundbrunnen(S) 16:21 - Berlin-Schönholz 16:27 - Berlin-Schulzendorf 16:42 - Berlin-Heiligensee 16:44 - Hennigsdorf (S) 16:47 |
2 |
|
16:02 |
RB 10 (18522) |
Nauen
Berlin Südkreuz 16:02 - Berlin Potsdamer Platz 16:06 - Berlin Hbf 16:09 Berlin Jungfernheide 16:16 - Falkensee 16:34 - Finkenkrug 16:38 - Brieselang 16:42 - Nauen 16:51 |
- Berlin Südkreuz |
|
16:02 |
RE 8 (62073) |
Berlin Hbf
Berlin Südkreuz 16:02 - Berlin Potsdamer Platz 16:06 - Berlin Hbf 16:11 |
- Berlin Südkreuz |
|
16:03 | S 45 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 16:03 - Berlin-Tempelhof 16:05 - Berlin Hermannstraße 16:08 - Berlin-Neukölln 16:10 - Berlin Köllnische Heide 16:13 - Berlin Baumschulenweg 16:16 |
12 |
|
16:03 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 16:03 - Berlin-Schöneberg 16:04 Berlin Innsbrucker Platz 16:06 - Berlin Bundesplatz 16:08 - Berlin Heidelberger Platz 16:10 - Berlin Hohenzollerndamm 16:12 - Berlin Westend 16:19 |
11 |
|
16:04 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 16:04 - Berlin Priesterweg 16:07 Berlin-Lankwitz 16:11 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 16:13 - Berlin Osdorfer Straße 16:15 - Berlin-Lichterfelde Süd 16:17 - Teltow Stadt 16:21 |
1 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Südkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|