Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 01:23 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
01:25 |
RE 1 (73753) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 01:25 - Berlin Ostbahnhof 01:29 - Berlin Alexanderplatz 01:33 - Berlin Friedrichstraße 01:36 Berlin Zoologischer Garten 01:46 - Berlin-Charlottenburg 01:50 - Berlin-Wannsee 01:59 - Potsdam Charlottenhof 02:10 - Werder(Havel) 02:19 - Brandenburg Hbf 02:39 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
01:30 | S 41 |
Berlin Westend
Berlin Ostkreuz (S) 01:30 - Berlin Treptower Park 01:32 Berlin Sonnenallee 01:35 - Berlin Innsbrucker Platz 01:53 - Berlin Bundesplatz 01:55 - Berlin Heidelberger Platz 01:57 - Berlin Westend 02:07 |
11 |
|
01:31 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 01:31 - Berlin Nöldnerplatz 01:32 Berlin-Lichtenberg (S) 01:34 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 01:47 - Berlin Springpfuhl 01:50 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 01:56 - Berlin-Wartenberg 01:58 |
3 |
|
01:32 | FEX92190 |
Berlin-Charlottenburg
Berlin Ostkreuz 01:32 - Berlin Ostbahnhof 01:36 - Berlin Alexanderplatz 01:39 - Berlin Friedrichstraße 01:43 - Berlin Hbf 01:46 - Berlin Zoologischer Garten 01:52 - Berlin-Charlottenburg 01:55 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
01:32 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 01:32 - Berlin Warschauer Straße 01:33 |
5 |
|
01:32 | S 42 |
Berlin-Halensee
Berlin Ostkreuz (S) 01:32 - Berlin Frankfurter Allee 01:34 Berlin Storkower Str 01:36 - Berlin Westhafen 01:52 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 02:02 - Berlin Westkreuz 02:03 - Berlin-Halensee 02:06 |
12 |
|
01:35 | Bus S3A |
Bahnhof (S)/ZOB, Erkner
Berlin Ostkreuz 01:35 - Berlin-Rummelsburg 01:37 - Michiganseestr., Berlin 01:41 - Sewanstr./Dolgenseestr., Berlin 01:43 Berlin-Friedrichsfelde Tierpark(U) 01:45 - Berlin-Karlshorst 01:49 - Freizeit- und Erholungszentrum, Berlin 01:56 - Alte Försterei, Berlin 01:58 - Rahnsdorf/Waldschänke, Berlin 02:18 - Bahnhof (S)/ZOB, Erkner 02:30 |
- Berlin Ostkreuz |
|
01:37 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 01:37 - Berlin Warschauer Straße 01:38 - Berlin Ostbahnhof (S) 01:41 |
- |
|
01:38 |
RE 1 (73794) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 01:38 - Erkner 01:52 - Fangschleuse 01:57 - Hangelsberg 02:02 Berkenbrück 02:15 - Briesen(Mark) 02:21 - Jacobsdorf(Mark) 02:25 - Pillgram 02:28 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 02:32 - Frankfurt(Oder) 02:37 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
01:39 | S 8 |
Berlin-Pankow
Berlin Ostkreuz (S) 01:39 - Berlin Frankfurter Allee 01:41 Berlin Storkower Str 01:43 - Berlin Landsberger Allee 01:45 - Berlin Greifswalder Str 01:48 - Berlin Schönhauser Allee 01:51 - Berlin-Pankow 01:56 |
12 |
|
01:44 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 01:44 - Berlin Warschauer Straße 01:45 |
5 |
|
01:46 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 01:46 - Berlin Nöldnerplatz 01:47 Berlin-Lichtenberg (S) 01:49 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 01:52 - Berlin-Biesdorf 01:55 - Berlin Wuhletal 01:57 - Berlin-Mahlsdorf (S) 02:01 |
4 |
|
01:46 | S 41 |
Berlin Westend
Berlin Ostkreuz (S) 01:46 - Berlin Treptower Park 01:47 Berlin Frankfurter Allee 02:56 - Berlin Treptower Park 03:01 - Berlin Innsbrucker Platz 03:23 - Berlin Heidelberger Platz 03:27 - Berlin Westend 03:37 |
11 |
|
01:47 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 01:47 - Berlin Warschauer Straße 01:48 Berlin Ostbahnhof (S) 01:51 - Berlin Bellevue 02:08 - Berlin Zoologischer Garten (S) 02:12 - Potsdam Griebnitzsee (S) 02:47 - Potsdam Hbf (S) 02:52 |
6 |
|
01:47 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 01:47 - Berlin Frankfurter Allee 01:49 Berlin Innsbrucker Platz 02:34 - Berlin-Schöneberg 02:35 - Berlin Südkreuz (S) 02:37 - Berlin Frankfurter Allee 03:04 - Berlin Beusselstraße 03:24 |
12 |
|
01:48 | Bus S3A |
Bahnhof (S)/ZOB, Erkner
Berlin Ostkreuz 01:48 - Berlin-Rummelsburg 01:50 - Michiganseestr., Berlin 01:54 - Sewanstr./Dolgenseestr., Berlin 01:56 Berlin-Friedrichsfelde Tierpark(U) 01:58 - Berlin-Karlshorst 02:02 - Freizeit- und Erholungszentrum, Berlin 02:09 - Alte Försterei, Berlin 02:11 - Rahnsdorf/Waldschänke, Berlin 02:31 - Bahnhof (S)/ZOB, Erkner 02:43 |
- Berlin Ostkreuz |
|
01:48 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 01:48 - Berlin Treptower Park 01:50 Berlin Plänterwald 01:53 - Berlin Baumschulenweg 01:55 - Berlin-Johannisthal 02:00 - Berlin-Adlershof 02:03 - Berlin-Grünau 02:07 |
11 |
|
01:49 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 01:49 - Berlin Nöldnerplatz 01:50 Berlin-Lichtenberg (S) 01:52 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 01:55 - Berlin Poelchaustr. 02:00 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 02:03 - Ahrensfelde (S) 02:08 |
3 |
|
01:58 |
RE 8 (62047) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 01:58 - Berlin Ostbahnhof 02:02 - Berlin Alexanderplatz 02:06 - Berlin Friedrichstraße 02:10 Berlin Hbf 02:13 - Berlin Zoologischer Garten 02:20 - Berlin-Charlottenburg 02:24 - Falkensee 02:42 - Brieselang 02:49 - Nauen 02:56 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
02:00 | S 41 |
Berlin Westend
Berlin Ostkreuz (S) 02:00 - Berlin Treptower Park 02:01 Berlin Sonnenallee 02:04 - Berlin Innsbrucker Platz 02:23 - Berlin Bundesplatz 02:25 - Berlin Heidelberger Platz 02:27 - Berlin Westend 02:37 |
11 |
|
02:01 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 02:01 - Berlin Nöldnerplatz 02:02 Berlin-Lichtenberg (S) 02:04 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 02:17 - Berlin Springpfuhl 02:20 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 02:26 - Berlin-Wartenberg 02:28 |
3 |
|
02:02 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 02:02 - Berlin Warschauer Straße 02:03 |
5 |
|
02:02 | S 42 |
Berlin-Halensee
Berlin Ostkreuz (S) 02:02 - Berlin Frankfurter Allee 02:04 Berlin Storkower Str 02:06 - Berlin Westhafen 02:22 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 02:32 - Berlin Westkreuz 02:33 - Berlin-Halensee 02:36 |
12 |
|
02:03 |
RE 8 (62042) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 02:03 - Flughafen BER 02:21 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
02:04 |
RE 7 (3703) |
Bad Belzig
Berlin Ostkreuz 02:04 - Berlin Ostbahnhof 02:07 - Berlin Alexanderplatz 02:11 Berlin Friedrichstraße 02:15 - Berlin Hbf 02:18 - Berlin-Charlottenburg 02:29 - Berlin-Wannsee 02:39 - Bad Belzig 03:23 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
02:05 | Bus S3A |
Bahnhof (S)/ZOB, Erkner
Berlin Ostkreuz 02:05 - Berlin-Rummelsburg 02:07 - Michiganseestr., Berlin 02:11 - Sewanstr./Dolgenseestr., Berlin 02:13 Berlin-Friedrichsfelde Tierpark(U) 02:15 - Berlin-Karlshorst 02:19 - Freizeit- und Erholungszentrum, Berlin 02:26 - Alte Försterei, Berlin 02:28 - Rahnsdorf/Waldschänke, Berlin 02:48 - Bahnhof (S)/ZOB, Erkner 03:00 |
- Berlin Ostkreuz |
|
02:07 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 02:07 - Berlin Warschauer Straße 02:08 - Berlin Ostbahnhof (S) 02:11 |
- |
|
02:09 | S 8 |
Berlin-Pankow
Berlin Ostkreuz (S) 02:09 - Berlin Frankfurter Allee 02:11 Berlin Storkower Str 02:13 - Berlin Landsberger Allee 02:15 - Berlin Greifswalder Str 02:18 - Berlin Schönhauser Allee 02:21 - Berlin-Pankow 02:26 |
12 |
|
02:14 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 02:14 - Berlin Warschauer Straße 02:15 |
5 |
|
02:16 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 02:16 - Berlin Nöldnerplatz 02:17 Berlin-Lichtenberg (S) 02:19 - Berlin-Biesdorf 02:25 - Berlin Wuhletal 02:27 - Strausberg Stadt 02:58 - Strausberg Nord 03:00 |
4 |
|
02:16 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 02:16 - Berlin Treptower Park 02:17 Berlin Sonnenallee 02:24 - Berlin Hermannstraße 02:28 - Berlin Westend 03:00 - Berlin Jungfernheide (S) 03:03 - Berlin Beusselstraße 03:05 |
11 |
|
02:17 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 02:17 - Berlin Warschauer Straße 02:18 Berlin Ostbahnhof (S) 02:21 - Berlin Bellevue 02:38 - Berlin Zoologischer Garten (S) 02:42 - Potsdam Griebnitzsee (S) 03:17 - Potsdam Hbf (S) 03:22 |
6 |
|
02:17 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 02:17 - Berlin Frankfurter Allee 02:19 Berlin Innsbrucker Platz 03:04 - Berlin-Schöneberg 03:05 - Berlin Südkreuz (S) 03:07 - Berlin Frankfurter Allee 03:34 - Berlin Beusselstraße 03:54 |
12 |
|
02:18 | Bus S3A |
Bahnhof (S)/ZOB, Erkner
Berlin Ostkreuz 02:18 - Berlin-Rummelsburg 02:20 - Michiganseestr., Berlin 02:24 - Sewanstr./Dolgenseestr., Berlin 02:26 Berlin-Friedrichsfelde Tierpark(U) 02:28 - Berlin-Karlshorst 02:32 - Freizeit- und Erholungszentrum, Berlin 02:39 - Alte Försterei, Berlin 02:41 - Rahnsdorf/Waldschänke, Berlin 03:01 - Bahnhof (S)/ZOB, Erkner 03:13 |
- Berlin Ostkreuz |
|
02:18 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 02:18 - Berlin Treptower Park 02:20 Berlin Baumschulenweg 02:25 - Berlin-Schöneweide (S) 02:28 - Berlin-Johannisthal 02:30 - Berlin-Adlershof 02:33 - Berlin-Grünau 02:37 |
11 |
|
02:19 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 02:19 - Berlin Nöldnerplatz 02:20 Berlin-Lichtenberg (S) 02:22 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 02:25 - Berlin Poelchaustr. 02:30 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 02:33 - Ahrensfelde (S) 02:38 |
3 |
|
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|