Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz v 14:55 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
14:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:55 - Berlin Treptower Park 14:57 Berlin Heidelberger Platz 15:17 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:25 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:39 - Berlin Jungfernheide (S) 16:30 - Berlin Beusselstraße 16:32 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
14:56 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:56 - Berlin Warschauer Straße 14:58 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:00 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
14:56 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:56 - Berlin Warschauer Straße 14:58 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:01 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
14:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:56 - Berlin Frankfurter Allee 14:58 Berlin Landsberger Allee 15:02 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:10 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:25 - Berlin Westhafen 16:15 - Berlin Beusselstraße 16:17 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
14:57 |
RE 7 (3727) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 14:57 - Berlin Ostbahnhof 15:00 - Berlin Alexanderplatz 15:05 Berlin Friedrichstraße 15:09 - Berlin-Wannsee 15:33 - Potsdam Medienstadt Babelsberg 15:38 - Beelitz-Heilstätten 15:58 - Dessau Hbf 16:53 |
2 |
|
14:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 14:57 - Berlin Nöldnerplatz 14:58 Berlin-Mahlsdorf (S) 15:12 - Fredersdorf(b Berlin) 15:26 - Petershagen Nord 15:29 - Strausberg-Hegermühle 15:38 - Strausberg Nord 15:44 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
14:57 |
RE 8 (62018) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 14:57 - Flughafen BER 15:15 |
1 |
|
14:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 14:58 - Berlin Warschauer Straße 15:00 Berlin Alexanderplatz (S) 15:07 - Berlin Bellevue 15:16 - Berlin-Tiergarten 15:18 - Berlin Savignyplatz 15:22 - Berlin Westkreuz 15:27 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
14:58 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 14:58 - Berlin Frankfurter Allee 15:00 Berlin Bornholmer Str. 15:13 - Berlin-Wilhelmsruh 15:20 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 15:23 - Berlin-Hermsdorf 15:30 - Berlin-Frohnau 15:33 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
14:58 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 14:58 - Berlin Treptower Park 15:00 Berlin Baumschulenweg 15:05 - Berlin-Schöneweide (S) 15:08 - Berlin-Johannisthal 15:10 - Berlin-Adlershof 15:13 - Berlin-Grünau 15:17 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
14:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 14:59 - Berlin Nöldnerplatz 15:00 Berlin-Lichtenberg (S) 15:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:05 - Berlin Springpfuhl 15:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 15:14 - Berlin-Wartenberg 15:16 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:00 - Berlin Treptower Park 15:02 Berlin Heidelberger Platz 15:22 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:30 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:44 - Berlin Jungfernheide (S) 16:35 - Berlin Beusselstraße 16:37 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:01 - Berlin Warschauer Straße 15:03 Berlin Savignyplatz 15:25 - Berlin-Nikolassee 15:40 - Berlin-Wannsee (S) 15:42 - Potsdam-Babelsberg 15:50 - Potsdam Hbf (S) 15:52 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:01 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:01 - Berlin Frankfurter Allee 15:03 Berlin Landsberger Allee 15:07 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:15 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:30 - Berlin Westhafen 16:20 - Berlin Beusselstraße 16:22 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:02 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:02 - Berlin-Rummelsburg 15:03 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:05 - Berlin-Köpenick 15:15 - Berlin-Hirschgarten 15:18 - Berlin-Rahnsdorf 15:25 - Erkner (S) 15:31 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:02 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:02 - Berlin Nöldnerplatz 15:03 Berlin-Lichtenberg (S) 15:05 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:08 - Berlin Wuhletal 15:13 - Berlin-Kaulsdorf 15:15 - Berlin-Mahlsdorf (S) 15:19 |
4 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:03 |
RE 7 (3722) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 15:03 - Königs Wusterhausen 15:21 - Zeesen 15:25 Bestensee 15:27 - Halbe 15:38 - Oderin 15:41 - Schönwalde(Spreewald) 15:49 - Senftenberg 16:42 |
1 |
|
15:03 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:03 - Berlin Warschauer Straße 15:05 Berlin Alexanderplatz (S) 15:14 - Berlin Hbf (S-Bahn) 15:21 - Berlin Bellevue 15:24 - Berlin Zoologischer Garten (S) 15:28 - Berlin Charlottenburg (S) 15:32 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:03 |
RE 8 (62023) |
Wismar
Berlin Ostkreuz 15:03 - Berlin Ostbahnhof 15:06 - Berlin Alexanderplatz 15:10 - Berlin Friedrichstraße 15:14 Lüblow(Meckl) 17:33 - Schwerin Süd 17:49 - Schwerin Mitte 17:55 - Lübstorf 18:12 - Bad Kleinen 18:17 - Wismar 18:37 |
2 |
|
15:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:04 - Berlin Nöldnerplatz 15:06 Berlin Poelchaustr. 15:16 - Berlin-Marzahn 15:18 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 15:19 - Berlin Mehrower Allee 15:21 - Ahrensfelde (S) 15:24 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:05 - Berlin Treptower Park 15:07 Berlin Heidelberger Platz 15:27 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:35 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:49 - Berlin Jungfernheide (S) 16:40 - Berlin Beusselstraße 16:42 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:06 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 15:06 - Berlin Warschauer Straße 15:08 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:06 - Berlin Frankfurter Allee 15:08 Berlin Landsberger Allee 15:12 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:20 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:35 - Berlin Westhafen 16:25 - Berlin Beusselstraße 16:27 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:07 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 15:07 - Berlin Nöldnerplatz 15:08 Berlin-Biesdorf 15:16 - Berlin Wuhletal 15:18 - Berlin-Kaulsdorf 15:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 15:22 - Hoppegarten(Mark) 15:29 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:08 |
RB 24 (18320) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 15:08 - Berlin-Lichtenberg 15:12 - Berlin-Hohenschönhausen 15:21 Bernau(b Berlin) 15:33 - Rüdnitz 15:38 - Biesenthal 15:42 - Melchow 15:46 - Eberswalde Hbf 15:54 |
14 |
|
15:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 15:08 - Berlin Warschauer Straße 15:10 Berlin Hackescher Markt 15:19 - Berlin Bellevue 15:26 - Berlin-Tiergarten 15:28 - Berlin Savignyplatz 15:32 - Berlin Westkreuz 15:37 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 15:08 - Berlin Frankfurter Allee 15:10 Berlin Greifswalder Str 15:17 - Berlin Bornholmer Str. 15:23 - Berlin-Blankenburg 15:32 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 15:50 - Birkenwerder(b Berlin) 15:53 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:08 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 15:08 - Berlin Treptower Park 15:10 Berlin Plänterwald 15:13 - Berlin Baumschulenweg 15:15 - Berlin-Johannisthal 15:20 - Zeuthen 15:35 - Wildau 15:42 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:09 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:09 - Berlin-Rummelsburg 15:10 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:13 - Berlin-Karlshorst (S) 15:16 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:10 - Berlin Treptower Park 15:12 Berlin Heidelberger Platz 15:32 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:40 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:54 - Berlin Jungfernheide (S) 16:45 - Berlin Beusselstraße 16:47 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:11 - Berlin Warschauer Straße 15:13 Berlin Savignyplatz 15:35 - Berlin-Nikolassee 15:50 - Berlin-Wannsee (S) 15:52 - Potsdam-Babelsberg 16:00 - Potsdam Hbf (S) 16:02 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:11 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:11 - Berlin Frankfurter Allee 15:13 Berlin Landsberger Allee 15:17 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:25 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:40 - Berlin Westhafen 16:30 - Berlin Beusselstraße 16:32 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:12 | FEX19849 |
Rangsdorf
Berlin Ostkreuz 15:12 - Flughafen BER 15:30 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 15:47 - Dahlewitz 15:50 - Rangsdorf 15:54 |
13 |
|
15:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:12 - Berlin-Rummelsburg 15:13 Berlin-Köpenick 15:25 - Berlin-Hirschgarten 15:28 - Berlin-Rahnsdorf 15:35 - Berlin-Wilhelmshagen 15:38 - Erkner (S) 15:41 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:12 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:12 - Berlin Nöldnerplatz 15:13 Berlin-Lichtenberg (S) 15:15 - Berlin-Biesdorf 15:21 - Berlin Wuhletal 15:23 - Berlin-Kaulsdorf 15:25 - Berlin-Mahlsdorf (S) 15:29 |
4 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:13 - Berlin Warschauer Straße 15:15 Berlin Zoologischer Garten (S) 15:35 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 15:44 - Berlin Heerstraße 15:47 - Berlin-Pichelsberg 15:51 - Berlin-Spandau (S) 15:57 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:13 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:13 - Berlin Warschauer Straße 15:15 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:17 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:14 - Berlin Nöldnerplatz 15:16 Berlin Poelchaustr. 15:26 - Berlin-Marzahn 15:28 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 15:29 - Berlin Mehrower Allee 15:31 - Ahrensfelde (S) 15:34 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:15 |
RE 1 (73732) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 15:15 - Erkner 15:30 - Fangschleuse 15:35 - Hangelsberg 15:40 - Fürstenwalde(Spree) 15:47 - Frankfurt(Oder) 16:05 |
1 |
|
15:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:15 - Berlin Treptower Park 15:17 Berlin Heidelberger Platz 15:37 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:45 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:59 - Berlin Jungfernheide (S) 16:50 - Berlin Beusselstraße 16:52 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:16 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:16 - Berlin Warschauer Straße 15:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:20 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:16 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:16 - Berlin Warschauer Straße 15:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:21 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:16 - Berlin Frankfurter Allee 15:18 Berlin Landsberger Allee 15:22 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:30 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:45 - Berlin Westhafen 16:35 - Berlin Beusselstraße 16:37 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 15:17 - Berlin Nöldnerplatz 15:18 Berlin-Mahlsdorf (S) 15:32 - Fredersdorf(b Berlin) 15:46 - Petershagen Nord 15:49 - Strausberg-Hegermühle 15:58 - Strausberg Nord 16:04 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:17 | FEX19842 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 15:17 - Berlin Gesundbrunnen 15:27 - Berlin Hbf 15:33 |
14 |
|
15:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 15:18 - Berlin Warschauer Straße 15:20 Berlin Alexanderplatz (S) 15:27 - Berlin Bellevue 15:36 - Berlin-Tiergarten 15:38 - Berlin Savignyplatz 15:42 - Berlin Westkreuz 15:47 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:18 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 15:18 - Berlin Frankfurter Allee 15:20 Berlin Bornholmer Str. 15:33 - Berlin-Wilhelmsruh 15:40 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 15:43 - Berlin-Hermsdorf 15:50 - Berlin-Frohnau 15:53 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:18 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 15:18 - Berlin Treptower Park 15:20 Berlin Baumschulenweg 15:25 - Berlin-Schöneweide (S) 15:28 - Berlin-Johannisthal 15:30 - Berlin-Adlershof 15:33 - Berlin-Grünau 15:37 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:19 |
RB 32 (18223) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 15:19 - Berlin-Schöneweide 15:24 - Schönefeld(bei Berlin) 15:34 |
13 |
|
15:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 15:19 - Berlin Nöldnerplatz 15:20 Berlin-Lichtenberg (S) 15:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:25 - Berlin Springpfuhl 15:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 15:34 - Berlin-Wartenberg 15:36 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:20 |
RE 2 (3123) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 15:20 - Berlin Ostbahnhof 15:23 - Berlin Alexanderplatz 15:28 Berlin-Charlottenburg 15:46 - Seegefeld 16:02 - Falkensee 16:05 - Brieselang 16:14 - Nauen 16:23 |
2 |
|
15:20 |
RB 25 (61163) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 15:20 - Berlin-Lichtenberg 15:23 - Ahrensfelde 15:35 - Ahrensfelde Friedhof 15:37 - Ahrensfelde Nord 15:40 - Blumberg-Rehhahn 15:42 - Blumberg(b Berlin) 15:44 - Seefeld(Mark) 15:50 - Werneuchen 15:55 |
7 |
|
15:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:20 - Berlin Treptower Park 15:22 Berlin Heidelberger Platz 15:42 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:50 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:04 - Berlin Jungfernheide (S) 16:55 - Berlin Beusselstraße 16:57 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:21 |
RE 7 (18760) |
Lübbenau(Spreewald)
Berlin Ostkreuz 15:21 - Königs Wusterhausen 15:42 - Lübben(Spreewald) 16:05 - Lübbenau(Spreewald) 16:13 |
1 |
|
15:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:21 - Berlin Warschauer Straße 15:23 Berlin Savignyplatz 15:45 - Berlin-Nikolassee 16:00 - Berlin-Wannsee (S) 16:02 - Potsdam-Babelsberg 16:10 - Potsdam Hbf (S) 16:12 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:21 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:21 - Berlin Frankfurter Allee 15:23 Berlin Landsberger Allee 15:27 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:35 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:50 - Berlin Westhafen 16:40 - Berlin Beusselstraße 16:42 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:22 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:22 - Berlin-Rummelsburg 15:23 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:25 - Berlin-Köpenick 15:35 - Berlin-Hirschgarten 15:38 - Berlin-Rahnsdorf 15:45 - Erkner (S) 15:51 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:22 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:22 - Berlin Nöldnerplatz 15:23 Berlin-Lichtenberg (S) 15:25 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:28 - Berlin Wuhletal 15:33 - Berlin-Kaulsdorf 15:35 - Berlin-Mahlsdorf (S) 15:39 |
4 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:23 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:23 - Berlin Warschauer Straße 15:25 Berlin Alexanderplatz (S) 15:34 - Berlin Hbf (S-Bahn) 15:41 - Berlin Bellevue 15:44 - Berlin Zoologischer Garten (S) 15:48 - Berlin Charlottenburg (S) 15:52 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:24 - Berlin Nöldnerplatz 15:26 Berlin Poelchaustr. 15:36 - Berlin-Marzahn 15:38 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 15:39 - Berlin Mehrower Allee 15:41 - Ahrensfelde (S) 15:44 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:25 |
RE 1 (73779) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 15:25 - Berlin Ostbahnhof 15:29 - Berlin Alexanderplatz 15:33 - Berlin Friedrichstraße 15:36 Berlin Zoologischer Garten 15:46 - Potsdam Charlottenhof 16:09 - Potsdam Park Sanssouci 16:12 - Werder(Havel) 16:18 - Groß Kreutz 16:26 - Brandenburg Hbf 16:38 |
2 |
|
15:25 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:25 - Berlin Treptower Park 15:27 Berlin Heidelberger Platz 15:47 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:55 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:09 - Berlin Jungfernheide (S) 17:00 - Berlin Beusselstraße 17:02 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:26 |
RB 23 (18161) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 15:26 - Flughafen BER 15:46 |
1 |
|
15:26 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 15:26 - Berlin Warschauer Straße 15:28 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:26 - Berlin Frankfurter Allee 15:28 Berlin Landsberger Allee 15:32 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:40 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:55 - Berlin Westhafen 16:45 - Berlin Beusselstraße 16:47 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:27 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 15:27 - Berlin Nöldnerplatz 15:28 Berlin-Biesdorf 15:36 - Berlin Wuhletal 15:38 - Berlin-Kaulsdorf 15:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 15:42 - Hoppegarten(Mark) 15:49 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 15:28 - Berlin Warschauer Straße 15:30 Berlin Hackescher Markt 15:39 - Berlin Bellevue 15:46 - Berlin-Tiergarten 15:48 - Berlin Savignyplatz 15:52 - Berlin Westkreuz 15:57 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:28 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 15:28 - Berlin Treptower Park 15:30 Berlin Plänterwald 15:33 - Berlin Baumschulenweg 15:35 - Berlin-Johannisthal 15:40 - Zeuthen 15:55 - Wildau 16:02 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 15:28 - Berlin Frankfurter Allee 15:30 Berlin Greifswalder Str 15:37 - Berlin Bornholmer Str. 15:43 - Berlin-Blankenburg 15:52 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 16:10 - Birkenwerder(b Berlin) 16:15 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:29 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:29 - Berlin-Rummelsburg 15:30 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:33 - Berlin-Karlshorst (S) 15:36 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:30 - Berlin Treptower Park 15:32 Berlin Heidelberger Platz 15:52 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:00 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:14 - Berlin Jungfernheide (S) 17:05 - Berlin Beusselstraße 17:07 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:31 |
RB 23 (18160) |
Golm
Berlin Ostkreuz 15:31 - Berlin Ostbahnhof 15:34 - Berlin Alexanderplatz 15:41 Potsdam Griebnitzsee 16:12 - Potsdam Hbf 16:16 - Potsdam Charlottenhof 16:20 - Potsdam Park Sanssouci 16:23 - Golm 16:28 |
2 |
|
15:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:31 - Berlin Warschauer Straße 15:33 Berlin Savignyplatz 15:55 - Berlin-Nikolassee 16:10 - Berlin-Wannsee (S) 16:12 - Potsdam-Babelsberg 16:20 - Potsdam Hbf (S) 16:22 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:31 |
RE 1 (73774) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 15:31 - Erkner 15:46 - Fangschleuse 15:51 - Fürstenwalde(Spree) 16:01 Berkenbrück 16:07 - Briesen(Mark) 16:13 - Jacobsdorf(Mark) 16:18 - Pillgram 16:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 16:25 - Frankfurt(Oder) 16:31 |
1 |
|
15:31 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:31 - Berlin Frankfurter Allee 15:33 Berlin Landsberger Allee 15:37 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:45 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:00 - Berlin Westhafen 16:50 - Berlin Beusselstraße 16:52 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:32 - Berlin-Rummelsburg 15:33 Berlin-Köpenick 15:45 - Berlin-Hirschgarten 15:48 - Berlin-Rahnsdorf 15:55 - Berlin-Wilhelmshagen 15:58 - Erkner (S) 16:01 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:32 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:32 - Berlin Nöldnerplatz 15:33 Berlin-Lichtenberg (S) 15:35 - Berlin-Biesdorf 15:41 - Berlin Wuhletal 15:43 - Berlin-Kaulsdorf 15:45 - Berlin-Mahlsdorf (S) 15:49 |
4 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:33 |
RB 26 (5171) |
Küstrin-Kietz
Berlin Ostkreuz 15:33 - Berlin-Lichtenberg 15:36 - Berlin-Mahlsdorf 15:45 - Strausberg 15:56 Alt Rosenthal 16:26 - Seelow-Gusow 16:30 - Werbig 16:34 - Golzow(Oderbruch) 16:40 - Gorgast 16:44 - Küstrin-Kietz 16:48 |
8 |
|
15:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:33 - Berlin Warschauer Straße 15:35 Berlin Zoologischer Garten (S) 15:55 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 16:04 - Berlin Heerstraße 16:07 - Berlin-Pichelsberg 16:11 - Berlin-Spandau (S) 16:17 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:33 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:33 - Berlin Warschauer Straße 15:35 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:37 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:34 - Berlin Nöldnerplatz 15:36 Berlin Poelchaustr. 15:46 - Berlin-Marzahn 15:48 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 15:49 - Berlin Mehrower Allee 15:51 - Ahrensfelde (S) 15:54 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:35 - Berlin Treptower Park 15:37 Berlin Heidelberger Platz 15:57 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:05 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:19 - Berlin Jungfernheide (S) 17:10 - Berlin Beusselstraße 17:12 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:36 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:36 - Berlin Warschauer Straße 15:38 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:40 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:36 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:36 - Berlin Warschauer Straße 15:38 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:41 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:36 - Berlin Frankfurter Allee 15:38 Berlin Landsberger Allee 15:42 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:50 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:05 - Berlin Westhafen 16:55 - Berlin Beusselstraße 16:57 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:37 |
RB 32 (18220) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 15:37 - Berlin-Lichtenberg 15:41 - Berlin-Hohenschönhausen 15:49 - Oranienburg 16:09 |
14 |
|
15:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 15:37 - Berlin Nöldnerplatz 15:38 Berlin-Mahlsdorf (S) 15:52 - Fredersdorf(b Berlin) 16:06 - Petershagen Nord 16:09 - Strausberg-Hegermühle 16:18 - Strausberg Nord 16:24 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 15:38 - Berlin Warschauer Straße 15:40 Berlin Alexanderplatz (S) 15:47 - Berlin Bellevue 15:56 - Berlin-Tiergarten 15:58 - Berlin Savignyplatz 16:02 - Berlin Westkreuz 16:07 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:38 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 15:38 - Berlin Frankfurter Allee 15:40 Berlin Bornholmer Str. 15:53 - Berlin-Wilhelmsruh 16:00 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 16:03 - Berlin-Hermsdorf 16:10 - Berlin-Frohnau 16:13 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:38 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 15:38 - Berlin Treptower Park 15:40 Berlin Baumschulenweg 15:45 - Berlin-Schöneweide (S) 15:48 - Berlin-Johannisthal 15:50 - Berlin-Adlershof 15:53 - Berlin-Grünau 15:57 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:39 |
RE 2 (3122) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 15:39 - Königs Wusterhausen 16:02 - Brand Tropical Islands 16:17 Lübbenau(Spreewald) 16:32 - Raddusch 16:37 - Vetschau 16:41 - Kunersdorf 16:47 - Cottbus Hbf 16:54 |
1 |
|
15:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 15:39 - Berlin Nöldnerplatz 15:40 Berlin-Lichtenberg (S) 15:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:45 - Berlin Springpfuhl 15:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 15:54 - Berlin-Wartenberg 15:56 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:40 - Berlin Treptower Park 15:42 Berlin Heidelberger Platz 16:02 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:10 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:24 - Berlin Jungfernheide (S) 17:15 - Berlin Beusselstraße 17:17 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:41 - Berlin Warschauer Straße 15:43 Berlin Savignyplatz 16:05 - Berlin-Nikolassee 16:20 - Berlin-Wannsee (S) 16:22 - Potsdam-Babelsberg 16:30 - Potsdam Hbf (S) 16:32 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:41 | FEX19851 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 15:41 - Flughafen BER 16:00 - Birkengrund 16:20 - Ludwigsfelde 16:24 |
13 |
|
15:41 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:41 - Berlin Frankfurter Allee 15:43 Berlin Landsberger Allee 15:47 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:55 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:10 - Berlin Westhafen 17:00 - Berlin Beusselstraße 17:02 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:42 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:42 - Berlin-Rummelsburg 15:43 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:45 - Berlin-Köpenick 15:55 - Berlin-Hirschgarten 15:58 - Berlin-Rahnsdorf 16:05 - Erkner (S) 16:11 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:42 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:42 - Berlin Nöldnerplatz 15:43 Berlin-Lichtenberg (S) 15:45 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:48 - Berlin Wuhletal 15:53 - Berlin-Kaulsdorf 15:55 - Berlin-Mahlsdorf (S) 15:59 |
4 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:43 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:43 - Berlin Warschauer Straße 15:45 Berlin Alexanderplatz (S) 15:54 - Berlin Hbf (S-Bahn) 16:01 - Berlin Bellevue 16:04 - Berlin Zoologischer Garten (S) 16:08 - Berlin Charlottenburg (S) 16:12 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:44 - Berlin Nöldnerplatz 15:46 Berlin Poelchaustr. 15:56 - Berlin-Marzahn 15:58 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 15:59 - Berlin Mehrower Allee 16:01 - Ahrensfelde (S) 16:04 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:45 |
RE 1 (73739) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 15:45 - Berlin Ostbahnhof 15:48 - Berlin Alexanderplatz 15:53 - Berlin Friedrichstraße 15:56 Potsdam Hbf 16:29 - Kirchmöser 17:01 - Wusterwitz 17:05 - Genthin 17:14 - Güsen(b Genthin) 17:23 - Magdeburg Hbf 17:47 |
2 |
|
15:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:45 - Berlin Treptower Park 15:47 Berlin Heidelberger Platz 16:07 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:15 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:29 - Berlin Jungfernheide (S) 17:20 - Berlin Beusselstraße 17:22 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:46 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 15:46 - Berlin Warschauer Straße 15:48 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:46 - Berlin Frankfurter Allee 15:48 Berlin Landsberger Allee 15:52 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:00 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:15 - Berlin Westhafen 17:05 - Berlin Beusselstraße 17:07 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:47 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 15:47 - Berlin Nöldnerplatz 15:48 Berlin-Lichtenberg (S) 15:50 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:53 - Berlin-Biesdorf 15:56 - Birkenstein 16:06 - Hoppegarten(Mark) 16:09 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:48 | FEX19844 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 15:48 - Berlin Gesundbrunnen 15:56 - Berlin Hbf 16:09 |
14 |
|
15:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 15:48 - Berlin Warschauer Straße 15:50 Berlin Hackescher Markt 15:59 - Berlin Bellevue 16:06 - Berlin-Tiergarten 16:08 - Berlin Savignyplatz 16:12 - Berlin Westkreuz 16:17 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 15:48 - Berlin Frankfurter Allee 15:50 Berlin Greifswalder Str 15:57 - Berlin Bornholmer Str. 16:03 - Berlin-Blankenburg 16:12 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 16:30 - Birkenwerder(b Berlin) 16:33 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:48 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 15:48 - Berlin Treptower Park 15:50 Berlin Plänterwald 15:53 - Berlin Baumschulenweg 15:55 - Berlin-Johannisthal 16:00 - Zeuthen 16:15 - Wildau 16:22 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:49 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:49 - Berlin-Rummelsburg 15:50 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:53 - Berlin-Karlshorst (S) 15:56 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:50 |
RB 12 (61123) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 15:50 - Berlin-Lichtenberg 15:53 - Berlin-Hohenschönhausen 16:02 - Oranienburg 16:21 Zehdenick(Mark) 16:54 - Zehdenick-Neuhof 17:01 - Vogelsang(Kr Oberhavel) 17:05 - Hammelspring 17:10 - Templin 17:17 - Templin Stadt 17:19 |
7 |
|
15:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:50 - Berlin Treptower Park 15:52 Berlin Heidelberger Platz 16:12 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:20 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:34 - Berlin Jungfernheide (S) 17:25 - Berlin Beusselstraße 17:27 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:51 - Berlin Warschauer Straße 15:53 Berlin Savignyplatz 16:15 - Berlin-Nikolassee 16:30 - Berlin-Wannsee (S) 16:32 - Potsdam-Babelsberg 16:40 - Potsdam Hbf (S) 16:42 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:51 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:51 - Berlin Frankfurter Allee 15:53 Berlin Landsberger Allee 15:57 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:05 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:20 - Berlin Westhafen 17:10 - Berlin Beusselstraße 17:12 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:52 - Berlin-Rummelsburg 15:53 Berlin-Köpenick 16:05 - Berlin-Hirschgarten 16:08 - Berlin-Rahnsdorf 16:15 - Berlin-Wilhelmshagen 16:18 - Erkner (S) 16:21 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:52 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:52 - Berlin Nöldnerplatz 15:53 Berlin-Lichtenberg (S) 15:55 - Berlin-Biesdorf 16:01 - Berlin Wuhletal 16:03 - Berlin-Kaulsdorf 16:05 - Berlin-Mahlsdorf (S) 16:09 |
4 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:53 - Berlin Warschauer Straße 15:55 Berlin Zoologischer Garten (S) 16:15 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 16:24 - Berlin Heerstraße 16:27 - Berlin-Pichelsberg 16:31 - Berlin-Spandau (S) 16:37 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:53 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:53 - Berlin Warschauer Straße 15:55 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:57 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
15:54 |
RB 24 (18323) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 15:54 - Berlin-Schöneweide 16:00 - Schönefeld(bei Berlin) 16:10 |
13 |
|
15:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:54 - Berlin Nöldnerplatz 15:56 Berlin Poelchaustr. 16:06 - Berlin-Marzahn 16:08 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 16:09 - Berlin Mehrower Allee 16:11 - Ahrensfelde (S) 16:14 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz (S)
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|