Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 06:15 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
06:15 |
RE 1 (73714) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 06:15 - Erkner 06:30 - Fangschleuse 06:35 - Hangelsberg 06:40 - Fürstenwalde(Spree) 06:47 - Frankfurt(Oder) 07:05 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:15 - Berlin Treptower Park 06:17 Berlin Hohenzollerndamm 06:39 - Berlin-Halensee 06:41 - Berlin Westkreuz 06:43 - Berlin Sonnenallee 07:20 - Berlin Beusselstraße 07:52 |
11 |
|
06:16 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:16 - Berlin Warschauer Straße 06:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 06:20 |
6 |
|
06:16 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:16 - Berlin Warschauer Straße 06:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 06:21 |
5 |
|
06:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:16 - Berlin Frankfurter Allee 06:18 Berlin Greifswalder Str 06:24 - Berlin Prenzlauer Allee 06:26 - Berlin Schönhauser Allee 06:28 - Berlin-Tempelhof 07:02 - Berlin Beusselstraße 07:37 |
12 |
|
06:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 06:17 - Berlin Nöldnerplatz 06:18 Berlin-Mahlsdorf (S) 06:32 - Birkenstein 06:36 - Hoppegarten(Mark) 06:39 - Neuenhagen(b Berlin) 06:41 - Strausberg Nord 07:04 |
3 |
|
06:17 | FEX19806 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 06:17 - Berlin Gesundbrunnen 06:27 - Berlin Hbf 06:33 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
06:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:18 - Berlin Warschauer Straße 06:20 Berlin Alexanderplatz (S) 06:27 - Berlin Hackescher Markt 06:29 - Berlin Friedrichstraße (S) 06:31 - Berlin Hbf (S-Bahn) 06:34 - Berlin Westkreuz 06:47 |
6 |
|
06:18 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 06:18 - Berlin Frankfurter Allee 06:20 Berlin Landsberger Allee 06:24 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 06:43 - Berlin-Waidmannslust 06:46 - Berlin-Hermsdorf 06:50 - Berlin-Frohnau 06:53 |
12 |
|
06:18 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 06:18 - Berlin Treptower Park 06:20 Berlin Plänterwald 06:23 - Berlin-Schöneweide (S) 06:28 - Berlin-Johannisthal 06:30 - Berlin-Adlershof 06:33 - Berlin-Grünau 06:37 |
11 |
|
06:19 |
RB 32 (18205) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 06:19 - Berlin-Schöneweide 06:24 - Schönefeld(bei Berlin) 06:34 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
06:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 06:19 - Berlin Nöldnerplatz 06:20 Berlin-Lichtenberg (S) 06:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:25 - Berlin Springpfuhl 06:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 06:34 - Berlin-Wartenberg 06:36 |
3 |
|
06:20 |
RE 2 (3105) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 06:20 - Berlin Ostbahnhof 06:23 - Berlin Alexanderplatz 06:28 Seegefeld 07:02 - Falkensee 07:05 - Finkenkrug 07:10 - Brieselang 07:14 - Nauen 07:23 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:20 |
RB 25 (61145) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 06:20 - Berlin-Lichtenberg 06:23 - Ahrensfelde 06:35 - Ahrensfelde Friedhof 06:37 - Ahrensfelde Nord 06:40 - Blumberg-Rehhahn 06:42 - Blumberg(b Berlin) 06:44 - Seefeld(Mark) 06:50 - Werneuchen 06:55 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
06:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:20 - Berlin Treptower Park 06:22 Berlin Hohenzollerndamm 06:44 - Berlin-Halensee 06:46 - Berlin Westkreuz 06:48 - Berlin Sonnenallee 07:25 - Berlin Beusselstraße 07:57 |
11 |
|
06:21 |
RE 7 (18754) |
Lübbenau(Spreewald)
Berlin Ostkreuz 06:21 - Königs Wusterhausen 06:42 - Lübben(Spreewald) 07:05 - Lübbenau(Spreewald) 07:13 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:21 - Berlin Warschauer Straße 06:23 Berlin Savignyplatz 06:45 - Berlin Charlottenburg (S) 06:47 - Berlin Westkreuz 06:49 - Berlin-Grunewald 06:52 - Potsdam Hbf (S) 07:12 |
6 |
|
06:21 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:21 - Berlin Frankfurter Allee 06:23 Berlin Greifswalder Str 06:29 - Berlin Prenzlauer Allee 06:31 - Berlin Schönhauser Allee 06:33 - Berlin-Tempelhof 07:07 - Berlin Beusselstraße 07:42 |
12 |
|
06:22 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:22 - Berlin-Rummelsburg 06:23 Berlin-Hirschgarten 06:38 - Berlin-Friedrichshagen 06:40 - Berlin-Rahnsdorf 06:45 - Berlin-Wilhelmshagen 06:48 - Erkner (S) 06:51 |
3 |
|
06:23 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:23 - Berlin Warschauer Straße 06:25 Berlin Bellevue 06:44 - Berlin-Tiergarten 06:46 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:48 - Berlin Savignyplatz 06:50 - Berlin Charlottenburg (S) 06:52 |
6 |
|
06:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:24 - Berlin Nöldnerplatz 06:26 Berlin-Lichtenberg (S) 06:28 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:30 - Berlin Springpfuhl 06:33 - Berlin Poelchaustr. 06:36 - Ahrensfelde (S) 06:44 |
3 |
|
06:25 |
RE 1 (73761) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 06:25 - Berlin Ostbahnhof 06:29 - Berlin Alexanderplatz 06:33 - Berlin Friedrichstraße 06:36 Berlin Hbf 06:39 - Potsdam Park Sanssouci 07:12 - Werder(Havel) 07:18 - Groß Kreutz 07:26 - Götz 07:30 - Brandenburg Hbf 07:38 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:25 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:25 - Berlin Treptower Park 06:27 Berlin Hohenzollerndamm 06:49 - Berlin-Halensee 06:51 - Berlin Westkreuz 06:53 - Berlin Sonnenallee 07:30 - Berlin Beusselstraße 08:02 |
11 |
|
06:26 |
RB 23 (18143) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 06:26 - Flughafen BER 06:46 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:26 - Berlin Frankfurter Allee 06:28 Berlin Greifswalder Str 06:34 - Berlin Prenzlauer Allee 06:36 - Berlin Schönhauser Allee 06:38 - Berlin-Tempelhof 07:12 - Berlin Beusselstraße 07:47 |
12 |
|
06:26 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 06:26 - Berlin Warschauer Straße 06:28 |
5 |
|
06:27 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 06:27 - Berlin Nöldnerplatz 06:28 Berlin Wuhletal 06:38 - Berlin-Kaulsdorf 06:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 06:42 - Birkenstein 06:46 - Hoppegarten(Mark) 06:49 |
3 |
|
06:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:28 - Berlin Warschauer Straße 06:30 Berlin-Tiergarten 06:48 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:50 - Berlin Savignyplatz 06:52 - Berlin Charlottenburg (S) 06:54 - Berlin Westkreuz 06:57 |
6 |
|
06:28 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 06:28 - Berlin Treptower Park 06:30 Berlin-Johannisthal 06:40 - Berlin-Adlershof 06:43 - Berlin-Grünau 06:47 - Eichwalde 06:52 - Wildau 07:02 |
11 |
|
06:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 06:28 - Berlin Frankfurter Allee 06:30 Berlin-Blankenburg 06:52 - Mühlenbeck-Mönchmühle 07:01 - Schönfließ(b Oranienburg) 07:04 - Bergfelde(b Berlin) 07:07 - Birkenwerder(b Berlin) 07:15 |
12 |
|
06:29 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:29 - Berlin-Rummelsburg 06:30 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:33 - Berlin-Karlshorst (S) 06:36 |
3 |
|
06:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:30 - Berlin Treptower Park 06:32 Berlin Hohenzollerndamm 06:54 - Berlin-Halensee 06:56 - Berlin Westkreuz 06:58 - Berlin Sonnenallee 07:35 - Berlin Beusselstraße 08:07 |
11 |
|
06:31 |
RB 23 (18142) |
Golm
Berlin Ostkreuz 06:31 - Berlin Ostbahnhof 06:34 - Berlin Alexanderplatz 06:41 Berlin Friedrichstraße 06:45 - Potsdam Hbf 07:16 - Potsdam Charlottenhof 07:20 - Potsdam Park Sanssouci 07:24 - Golm 07:29 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:31 - Berlin Warschauer Straße 06:33 Berlin Savignyplatz 06:55 - Berlin Charlottenburg (S) 06:57 - Berlin Westkreuz 06:59 - Berlin-Grunewald 07:02 - Potsdam Hbf (S) 07:22 |
6 |
|
06:31 |
RE 1 (73756) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 06:31 - Erkner 06:46 - Fangschleuse 06:51 - Fürstenwalde(Spree) 07:01 Berkenbrück 07:07 - Briesen(Mark) 07:13 - Jacobsdorf(Mark) 07:18 - Pillgram 07:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 07:25 - Frankfurt(Oder) 07:31 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:31 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:31 - Berlin Frankfurter Allee 06:33 Berlin Greifswalder Str 06:39 - Berlin Prenzlauer Allee 06:41 - Berlin Schönhauser Allee 06:43 - Berlin-Tempelhof 07:17 - Berlin Beusselstraße 07:52 |
12 |
|
06:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:32 - Berlin-Rummelsburg 06:33 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:35 - Berlin-Karlshorst (S) 06:39 - Berlin-Wuhlheide 06:42 - Berlin-Köpenick 06:45 - Erkner (S) 07:01 |
3 |
|
06:32 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:32 - Berlin Nöldnerplatz 06:33 Berlin-Lichtenberg (S) 06:35 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:38 - Berlin-Biesdorf 06:41 - Berlin Wuhletal 06:43 - Berlin-Mahlsdorf (S) 06:49 |
4 |
|
06:33 |
RB 26 (5153) |
Küstrin-Kietz
Berlin Ostkreuz 06:33 - Berlin-Lichtenberg 06:36 - Berlin-Mahlsdorf 06:45 - Strausberg 06:56 - Herrensee 07:01 - Rehfelde 07:04 - Müncheberg(Mark) 07:13 - Seelow-Gusow 07:27 - Küstrin-Kietz 07:39 |
8 Berlin Ostkreuz |
|
06:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:33 - Berlin Warschauer Straße 06:35 Berlin Zoologischer Garten (S) 06:55 - Berlin Savignyplatz 06:57 - Berlin Charlottenburg (S) 06:59 - Berlin Westkreuz 07:02 - Berlin-Spandau (S) 07:17 |
6 |
|
06:33 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:33 - Berlin Warschauer Straße 06:35 - Berlin Ostbahnhof (S) 06:37 |
5 |
|
06:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:34 - Berlin Nöldnerplatz 06:36 Berlin-Lichtenberg (S) 06:38 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:40 - Berlin Springpfuhl 06:43 - Berlin Poelchaustr. 06:46 - Ahrensfelde (S) 06:54 |
3 |
|
06:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:35 - Berlin Treptower Park 06:37 Berlin Hohenzollerndamm 06:59 - Berlin-Halensee 07:01 - Berlin Westkreuz 07:03 - Berlin Sonnenallee 07:40 - Berlin Beusselstraße 08:12 |
11 |
|
06:36 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:36 - Berlin Warschauer Straße 06:38 - Berlin Ostbahnhof (S) 06:40 |
6 |
|
06:36 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:36 - Berlin Warschauer Straße 06:38 - Berlin Ostbahnhof (S) 06:41 |
5 |
|
06:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:36 - Berlin Frankfurter Allee 06:38 Berlin Greifswalder Str 06:44 - Berlin Prenzlauer Allee 06:46 - Berlin Schönhauser Allee 06:48 - Berlin-Tempelhof 07:22 - Berlin Beusselstraße 07:57 |
12 |
|
06:37 |
RB 32 (18202) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 06:37 - Berlin-Lichtenberg 06:41 - Berlin-Hohenschönhausen 06:49 - Oranienburg 07:09 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
06:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 06:37 - Berlin Nöldnerplatz 06:38 Berlin-Mahlsdorf (S) 06:52 - Birkenstein 06:56 - Hoppegarten(Mark) 06:59 - Neuenhagen(b Berlin) 07:01 - Strausberg Nord 07:24 |
3 |
|
06:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:38 - Berlin Warschauer Straße 06:40 Berlin Alexanderplatz (S) 06:47 - Berlin Hackescher Markt 06:49 - Berlin Friedrichstraße (S) 06:51 - Berlin Hbf (S-Bahn) 06:54 - Berlin Westkreuz 07:07 |
6 |
|
06:38 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 06:38 - Berlin Frankfurter Allee 06:40 Berlin Landsberger Allee 06:44 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 07:03 - Berlin-Waidmannslust 07:06 - Berlin-Hermsdorf 07:10 - Berlin-Frohnau 07:13 |
12 |
|
06:38 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 06:38 - Berlin Treptower Park 06:40 Berlin Plänterwald 06:43 - Berlin-Schöneweide (S) 06:48 - Berlin-Johannisthal 06:50 - Berlin-Adlershof 06:53 - Berlin-Grünau 06:57 |
11 |
|
06:39 |
RE 7 (18753) |
Bad Belzig
Berlin Ostkreuz 06:39 - Berlin Ostbahnhof 06:41 - Berlin Alexanderplatz 06:45 Berlin Zoologischer Garten 06:58 - Berlin-Charlottenburg 07:01 - Borkheide 07:40 - Brück(Mark) 07:45 - Bad Belzig 07:54 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:39 |
RE 2 (3104) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 06:39 - Königs Wusterhausen 07:02 - Brand Tropical Islands 07:17 Raddusch 07:37 - Vetschau 07:41 - Kunersdorf 07:47 - Kolkwitz 07:51 - Cottbus Hbf 07:55 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 06:39 - Berlin Nöldnerplatz 06:40 Berlin-Lichtenberg (S) 06:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:45 - Berlin Springpfuhl 06:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 06:54 - Berlin-Wartenberg 06:56 |
3 |
|
06:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:40 - Berlin Treptower Park 06:42 Berlin Hohenzollerndamm 07:04 - Berlin-Halensee 07:06 - Berlin Westkreuz 07:08 - Berlin Sonnenallee 07:45 - Berlin Beusselstraße 08:17 |
11 |
|
06:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:41 - Berlin Warschauer Straße 06:43 Berlin Savignyplatz 07:05 - Berlin Charlottenburg (S) 07:07 - Berlin Westkreuz 07:09 - Berlin-Grunewald 07:12 - Potsdam Hbf (S) 07:32 |
6 |
|
06:41 | FEX19815 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 06:41 - Flughafen BER 07:00 - Birkengrund 07:20 - Ludwigsfelde 07:24 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
06:41 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:41 - Berlin Frankfurter Allee 06:43 Berlin Greifswalder Str 06:49 - Berlin Prenzlauer Allee 06:51 - Berlin Schönhauser Allee 06:53 - Berlin-Tempelhof 07:27 - Berlin Beusselstraße 08:02 |
12 |
|
06:42 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:42 - Berlin-Rummelsburg 06:43 Berlin-Hirschgarten 06:58 - Berlin-Friedrichshagen 07:00 - Berlin-Rahnsdorf 07:05 - Berlin-Wilhelmshagen 07:08 - Erkner (S) 07:11 |
3 |
|
06:42 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:42 - Berlin Nöldnerplatz 06:43 Berlin-Lichtenberg (S) 06:45 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:48 - Berlin-Biesdorf 06:51 - Berlin Wuhletal 06:53 - Berlin-Mahlsdorf (S) 06:59 |
4 |
|
06:43 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:43 - Berlin Warschauer Straße 06:45 Berlin Bellevue 07:04 - Berlin-Tiergarten 07:06 - Berlin Zoologischer Garten (S) 07:08 - Berlin Savignyplatz 07:10 - Berlin Charlottenburg (S) 07:12 |
6 |
|
06:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:44 - Berlin Nöldnerplatz 06:46 Berlin-Lichtenberg (S) 06:48 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:50 - Berlin Springpfuhl 06:53 - Berlin Poelchaustr. 06:56 - Ahrensfelde (S) 07:04 |
3 |
|
06:45 |
RE 1 (73721) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 06:45 - Berlin Ostbahnhof 06:48 - Berlin Alexanderplatz 06:53 - Berlin Friedrichstraße 06:56 Wusterwitz 08:05 - Genthin 08:14 - Güsen(b Genthin) 08:23 - Burg(Magdeburg) 08:29 - Magdeburg-Neustadt 08:43 - Magdeburg Hbf 08:47 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:45 - Berlin Treptower Park 06:47 Berlin Hohenzollerndamm 07:09 - Berlin-Halensee 07:11 - Berlin Westkreuz 07:13 - Berlin Sonnenallee 07:50 - Berlin Beusselstraße 08:22 |
11 |
|
06:46 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 06:46 - Berlin Warschauer Straße 06:48 |
5 |
|
06:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:46 - Berlin Frankfurter Allee 06:48 Berlin Greifswalder Str 06:54 - Berlin Prenzlauer Allee 06:56 - Berlin Schönhauser Allee 06:58 - Berlin-Tempelhof 07:32 - Berlin Beusselstraße 08:07 |
12 |
|
06:47 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 06:47 - Berlin Nöldnerplatz 06:48 Berlin Wuhletal 06:58 - Berlin-Kaulsdorf 07:00 - Berlin-Mahlsdorf (S) 07:02 - Birkenstein 07:06 - Hoppegarten(Mark) 07:09 |
3 |
|
06:48 | FEX19808 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 06:48 - Berlin Gesundbrunnen 06:56 - Berlin Hbf 07:03 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
06:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:48 - Berlin Warschauer Straße 06:50 Berlin-Tiergarten 07:08 - Berlin Zoologischer Garten (S) 07:10 - Berlin Savignyplatz 07:12 - Berlin Charlottenburg (S) 07:14 - Berlin Westkreuz 07:17 |
6 |
|
06:48 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 06:48 - Berlin Treptower Park 06:50 Berlin-Johannisthal 07:00 - Berlin-Adlershof 07:03 - Berlin-Grünau 07:07 - Eichwalde 07:12 - Wildau 07:22 |
11 |
|
06:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 06:48 - Berlin Frankfurter Allee 06:50 Berlin-Blankenburg 07:12 - Mühlenbeck-Mönchmühle 07:21 - Schönfließ(b Oranienburg) 07:24 - Bergfelde(b Berlin) 07:27 - Birkenwerder(b Berlin) 07:33 |
12 |
|
06:49 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:49 - Berlin-Rummelsburg 06:50 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:53 - Berlin-Karlshorst (S) 06:56 |
3 |
|
06:50 |
RB 12 (61105) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 06:50 - Berlin-Lichtenberg 06:53 - Berlin-Hohenschönhausen 07:02 - Oranienburg 07:21 Sachsenhausen(Nordb) 07:25 - Zehdenick-Neuhof 08:01 - Vogelsang(Kr Oberhavel) 08:05 - Hammelspring 08:10 - Templin 08:17 - Templin Stadt 08:19 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
06:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:50 - Berlin Treptower Park 06:52 Berlin Hohenzollerndamm 07:14 - Berlin-Halensee 07:16 - Berlin Westkreuz 07:18 - Berlin Sonnenallee 07:55 - Berlin Beusselstraße 08:27 |
11 |
|
06:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:51 - Berlin Warschauer Straße 06:53 Berlin Savignyplatz 07:15 - Berlin Charlottenburg (S) 07:17 - Berlin Westkreuz 07:19 - Berlin-Grunewald 07:22 - Potsdam Hbf (S) 07:42 |
6 |
|
06:51 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:51 - Berlin Frankfurter Allee 06:53 Berlin Greifswalder Str 06:59 - Berlin Prenzlauer Allee 07:01 - Berlin Schönhauser Allee 07:03 - Berlin-Tempelhof 07:37 - Berlin Beusselstraße 08:12 |
12 |
|
06:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:52 - Berlin-Rummelsburg 06:53 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:55 - Berlin-Karlshorst (S) 06:59 - Berlin-Wuhlheide 07:02 - Berlin-Köpenick 07:05 - Erkner (S) 07:21 |
3 |
|
06:52 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:52 - Berlin Nöldnerplatz 06:53 Berlin-Lichtenberg (S) 06:55 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 06:58 - Berlin-Biesdorf 07:01 - Berlin Wuhletal 07:03 - Berlin-Mahlsdorf (S) 07:09 |
4 |
|
06:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:53 - Berlin Warschauer Straße 06:55 Berlin Zoologischer Garten (S) 07:15 - Berlin Savignyplatz 07:17 - Berlin Charlottenburg (S) 07:19 - Berlin Westkreuz 07:22 - Berlin-Spandau (S) 07:37 |
6 |
|
06:53 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:53 - Berlin Warschauer Straße 06:55 - Berlin Ostbahnhof (S) 06:57 |
5 |
|
06:54 |
RB 24 (18305) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 06:54 - Berlin-Schöneweide 07:00 - Schönefeld(bei Berlin) 07:10 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
06:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:54 - Berlin Nöldnerplatz 06:56 Berlin-Lichtenberg (S) 06:58 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:00 - Berlin Springpfuhl 07:03 - Berlin Poelchaustr. 07:06 - Ahrensfelde (S) 07:14 |
3 |
|
06:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:55 - Berlin Treptower Park 06:57 Berlin Hohenzollerndamm 07:19 - Berlin-Halensee 07:21 - Berlin Westkreuz 07:23 - Berlin Sonnenallee 08:00 - Berlin Beusselstraße 08:32 |
11 |
|
06:56 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:56 - Berlin Warschauer Straße 06:58 - Berlin Ostbahnhof (S) 07:00 |
6 |
|
06:56 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 06:56 - Berlin Warschauer Straße 06:58 - Berlin Ostbahnhof (S) 07:01 |
5 |
|
06:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 06:56 - Berlin Frankfurter Allee 06:58 Berlin Greifswalder Str 07:04 - Berlin Prenzlauer Allee 07:06 - Berlin Schönhauser Allee 07:08 - Berlin-Tempelhof 07:42 - Berlin Beusselstraße 08:17 |
12 |
|
06:57 |
RE 7 (3711) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 06:57 - Berlin Ostbahnhof 07:00 - Berlin Alexanderplatz 07:05 Berlin Friedrichstraße 07:09 - Berlin Hbf 07:12 - Berlin Zoologischer Garten 07:19 - Berlin-Charlottenburg 07:23 - Dessau Hbf 08:53 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
06:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 06:57 - Berlin Nöldnerplatz 06:58 Berlin-Kaulsdorf 07:10 - Berlin-Mahlsdorf (S) 07:12 - Birkenstein 07:16 - Hoppegarten(Mark) 07:19 - Strausberg Nord 07:44 |
3 |
|
06:57 |
RE 8 (62002) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 06:57 - Flughafen BER 07:15 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
06:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 06:58 - Berlin Warschauer Straße 07:00 Berlin Alexanderplatz (S) 07:07 - Berlin Hackescher Markt 07:09 - Berlin Friedrichstraße (S) 07:11 - Berlin Hbf (S-Bahn) 07:14 - Berlin Westkreuz 07:27 |
6 |
|
06:58 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 06:58 - Berlin Frankfurter Allee 07:00 Berlin Landsberger Allee 07:04 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 07:23 - Berlin-Waidmannslust 07:26 - Berlin-Hermsdorf 07:30 - Berlin-Frohnau 07:33 |
12 |
|
06:58 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 06:58 - Berlin Treptower Park 07:00 Berlin Plänterwald 07:03 - Berlin-Schöneweide (S) 07:08 - Berlin-Johannisthal 07:10 - Berlin-Adlershof 07:13 - Berlin-Grünau 07:17 |
11 |
|
06:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 06:59 - Berlin Nöldnerplatz 07:00 Berlin-Lichtenberg (S) 07:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:05 - Berlin Springpfuhl 07:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 07:14 - Berlin-Wartenberg 07:16 |
3 |
|
07:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:00 - Berlin Treptower Park 07:02 Berlin Hohenzollerndamm 07:24 - Berlin-Halensee 07:26 - Berlin Westkreuz 07:28 - Berlin Sonnenallee 08:05 - Berlin Beusselstraße 08:37 |
11 |
|
07:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:01 - Berlin Warschauer Straße 07:03 Berlin Savignyplatz 07:25 - Berlin Charlottenburg (S) 07:27 - Berlin Westkreuz 07:29 - Berlin-Grunewald 07:32 - Potsdam Hbf (S) 07:52 |
6 |
|
07:01 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:01 - Berlin Frankfurter Allee 07:03 Berlin Greifswalder Str 07:09 - Berlin Prenzlauer Allee 07:11 - Berlin Schönhauser Allee 07:13 - Berlin-Tempelhof 07:47 - Berlin Beusselstraße 08:22 |
12 |
|
07:02 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:02 - Berlin-Rummelsburg 07:03 Berlin-Hirschgarten 07:18 - Berlin-Friedrichshagen 07:20 - Berlin-Rahnsdorf 07:25 - Berlin-Wilhelmshagen 07:28 - Erkner (S) 07:31 |
3 |
|
07:02 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:02 - Berlin Nöldnerplatz 07:03 Berlin-Lichtenberg (S) 07:05 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:08 - Berlin-Biesdorf 07:11 - Berlin Wuhletal 07:13 - Berlin-Mahlsdorf (S) 07:19 |
4 |
|
07:03 |
RE 7 (3706) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 07:03 - Königs Wusterhausen 07:21 - Zeesen 07:25 Bestensee 07:27 - Schönwalde(Spreewald) 07:49 - Lübben(Spreewald) 07:56 - Sedlitz Ost 08:36 - Senftenberg 08:42 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
07:03 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:03 - Berlin Warschauer Straße 07:05 Berlin Bellevue 07:24 - Berlin-Tiergarten 07:26 - Berlin Zoologischer Garten (S) 07:28 - Berlin Savignyplatz 07:30 - Berlin Charlottenburg (S) 07:32 |
6 |
|
07:03 |
RE 8 (62007) |
Wismar
Berlin Ostkreuz 07:03 - Berlin Ostbahnhof 07:06 - Berlin Alexanderplatz 07:10 - Berlin Friedrichstraße 07:14 Grabow(Meckl) 09:19 - Lüblow(Meckl) 09:33 - Rastow 09:37 - Sülstorf 09:42 - Holthusen 09:47 - Wismar 10:37 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
07:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:04 - Berlin Nöldnerplatz 07:06 Berlin-Lichtenberg (S) 07:08 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:10 - Berlin Springpfuhl 07:13 - Berlin Poelchaustr. 07:16 - Ahrensfelde (S) 07:24 |
3 |
|
07:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:05 - Berlin Treptower Park 07:07 Berlin Hohenzollerndamm 07:29 - Berlin-Halensee 07:31 - Berlin Westkreuz 07:33 - Berlin Sonnenallee 08:10 - Berlin Beusselstraße 08:42 |
11 |
|
07:06 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 07:06 - Berlin Warschauer Straße 07:08 |
5 |
|
07:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:06 - Berlin Frankfurter Allee 07:08 Berlin Greifswalder Str 07:14 - Berlin Prenzlauer Allee 07:16 - Berlin Schönhauser Allee 07:18 - Berlin-Tempelhof 07:52 - Berlin Beusselstraße 08:27 |
12 |
|
07:07 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 07:07 - Berlin Nöldnerplatz 07:08 Berlin Wuhletal 07:18 - Berlin-Kaulsdorf 07:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 07:22 - Birkenstein 07:26 - Hoppegarten(Mark) 07:29 |
3 |
|
07:08 |
RB 24 (18304) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 07:08 - Berlin-Lichtenberg 07:12 - Berlin-Hohenschönhausen 07:21 Bernau(b Berlin) 07:33 - Rüdnitz 07:38 - Biesenthal 07:42 - Melchow 07:46 - Eberswalde Hbf 07:54 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
07:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 07:08 - Berlin Warschauer Straße 07:10 Berlin-Tiergarten 07:28 - Berlin Zoologischer Garten (S) 07:30 - Berlin Savignyplatz 07:32 - Berlin Charlottenburg (S) 07:34 - Berlin Westkreuz 07:37 |
6 |
|
07:08 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 07:08 - Berlin Treptower Park 07:10 Berlin-Johannisthal 07:20 - Berlin-Adlershof 07:23 - Berlin-Grünau 07:27 - Eichwalde 07:32 - Wildau 07:42 |
11 |
|
07:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 07:08 - Berlin Frankfurter Allee 07:10 Berlin-Blankenburg 07:32 - Mühlenbeck-Mönchmühle 07:41 - Schönfließ(b Oranienburg) 07:44 - Bergfelde(b Berlin) 07:47 - Birkenwerder(b Berlin) 07:53 |
12 |
|
07:09 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:09 - Berlin-Rummelsburg 07:10 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 07:13 - Berlin-Karlshorst (S) 07:16 |
3 |
|
07:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:10 - Berlin Treptower Park 07:12 Berlin Hohenzollerndamm 07:34 - Berlin-Halensee 07:36 - Berlin Westkreuz 07:38 - Berlin Sonnenallee 08:15 - Berlin Beusselstraße 08:47 |
11 |
|
07:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:11 - Berlin Warschauer Straße 07:13 Berlin Savignyplatz 07:35 - Berlin Charlottenburg (S) 07:37 - Berlin Westkreuz 07:39 - Berlin-Grunewald 07:42 - Potsdam Hbf (S) 08:02 |
6 |
|
07:11 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 07:11 - Berlin Frankfurter Allee 07:13 Berlin Greifswalder Str 07:19 - Berlin Prenzlauer Allee 07:21 - Berlin Schönhauser Allee 07:23 - Berlin-Tempelhof 07:57 - Berlin Beusselstraße 08:32 |
12 |
|
07:12 |
RE 56 (62432) |
Potsdam Hbf
Berlin Ostkreuz 07:12 - Berlin Ostbahnhof 07:15 - Berlin Hbf 07:28 - Berlin-Wannsee 07:47 - Potsdam Hbf 07:57 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
07:12 | IC 2432 |
Norddeich Mole
Berlin Ostkreuz 07:12 - Berlin Ostbahnhof 07:15 - Berlin Hbf 07:28 - Berlin-Wannsee 07:47 - Potsdam Hbf 07:57 - Brandenburg Hbf 08:19 - Magdeburg Hbf 09:01 - Helmstedt 09:27 - Braunschweig Hbf 09:50 - Hannover Hbf 10:25 - Nienburg(Weser) 11:11 - Verden(Aller) 11:28 - Bremen Hbf 11:50 - Delmenhorst 12:02 - Hude 12:11 - Oldenburg(Oldb)Hbf 12:23 - Bad Zwischenahn 12:43 - Westerstede-Ocholt 12:50 - Augustfehn 12:57 - Leer(Ostfriesl) 13:14 - Emden Hbf 13:38 - Marienhafe 13:57 - Norden 14:06 - Norddeich 14:14 - Norddeich Mole 14:19 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
07:12 | FEX19817 |
Wünsdorf-Waldstadt
Berlin Ostkreuz 07:12 - Flughafen BER 07:30 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 07:47 - Dahlewitz 07:50 - Rangsdorf 07:54 - Dabendorf 08:00 - Zossen 08:04 - Wünsdorf-Waldstadt 08:12 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
07:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:12 - Berlin-Rummelsburg 07:13 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 07:15 - Berlin-Karlshorst (S) 07:19 - Berlin-Wuhlheide 07:22 - Berlin-Köpenick 07:25 - Erkner (S) 07:41 |
3 |
|
07:12 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:12 - Berlin Nöldnerplatz 07:13 Berlin-Lichtenberg (S) 07:15 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:18 - Berlin-Biesdorf 07:21 - Berlin Wuhletal 07:23 - Berlin-Mahlsdorf (S) 07:29 |
4 |
|
07:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:13 - Berlin Warschauer Straße 07:15 Berlin Zoologischer Garten (S) 07:35 - Berlin Savignyplatz 07:37 - Berlin Charlottenburg (S) 07:39 - Berlin Westkreuz 07:42 - Berlin-Spandau (S) 07:57 |
6 |
|
07:13 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:13 - Berlin Warschauer Straße 07:15 - Berlin Ostbahnhof (S) 07:17 |
5 |
|
07:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 07:14 - Berlin Nöldnerplatz 07:16 Berlin-Lichtenberg (S) 07:18 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 07:20 - Berlin Springpfuhl 07:23 - Berlin Poelchaustr. 07:26 - Ahrensfelde (S) 07:34 |
3 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|