Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 09:07 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
09:07 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:07 - Berlin Nöldnerplatz 09:08 Berlin-Lichtenberg (S) 09:10 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:13 - Berlin-Biesdorf 09:16 - Berlin-Kaulsdorf 09:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 09:24 |
3 |
|
09:08 |
RB 24 (18308) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 09:08 - Berlin-Lichtenberg 09:12 - Berlin-Hohenschönhausen 09:21 Bernau(b Berlin) 09:32 - Rüdnitz 09:44 - Biesenthal 09:49 - Melchow 09:51 - Eberswalde Hbf 10:00 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
09:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 09:08 - Berlin Warschauer Straße 09:10 Berlin Friedrichstraße (S) 09:21 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:30 - Berlin Savignyplatz 09:32 - Berlin Charlottenburg (S) 09:34 - Berlin Westkreuz 09:37 |
6 |
|
09:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 09:08 - Berlin Frankfurter Allee 09:10 Berlin-Pankow-Heinersdorf 09:29 - Berlin-Blankenburg 09:32 - Mühlenbeck-Mönchmühle 09:41 - Schönfließ(b Oranienburg) 09:44 - Birkenwerder(b Berlin) 09:53 |
12 |
|
09:08 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:08 - Berlin Treptower Park 09:10 Berlin Plänterwald 09:13 - Berlin-Schöneweide (S) 09:18 - Berlin-Johannisthal 09:20 - Berlin-Adlershof 09:23 - Berlin-Grünau 09:27 |
11 |
|
09:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:10 - Berlin Treptower Park 09:12 Berlin-Tempelhof 09:22 - Berlin Westkreuz 09:38 - Berlin Jungfernheide (S) 09:45 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 10:40 - Berlin Beusselstraße 10:47 |
11 |
|
09:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:11 - Berlin Warschauer Straße 09:13 Berlin Jannowitzbrücke 09:17 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:23 - Berlin-Grunewald 09:42 - Potsdam Griebnitzsee (S) 09:57 - Potsdam Hbf (S) 10:02 |
6 |
|
09:11 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:11 - Berlin Frankfurter Allee 09:13 Berlin Schönhauser Allee 09:23 - Berlin Westhafen 09:30 - Berlin-Tempelhof 09:57 - Berlin Gesundbrunnen(S) 10:25 - Berlin Beusselstraße 10:32 |
12 |
|
09:12 | FEX19825 |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 09:12 - Flughafen BER 09:30 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
09:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:12 - Berlin-Rummelsburg 09:13 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 09:15 - Berlin-Karlshorst (S) 09:19 - Berlin-Wuhlheide 09:22 - Berlin-Friedrichshagen 09:30 - Erkner (S) 09:41 |
3 |
|
09:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:13 - Berlin Warschauer Straße 09:15 Berlin Ostbahnhof (S) 09:17 - Berlin Hackescher Markt 09:24 - Berlin Westkreuz 09:42 - Berlin Olympiastadion 09:49 - Berlin-Spandau (S) 09:57 |
6 |
|
09:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:14 - Berlin Nöldnerplatz 09:16 Berlin-Lichtenberg (S) 09:18 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:20 - Berlin Springpfuhl 09:23 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 09:29 - Ahrensfelde (S) 09:34 |
3 |
|
09:15 |
RE 1 (73720) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 09:15 - Erkner 09:30 - Fangschleuse 09:35 - Hangelsberg 09:40 - Fürstenwalde(Spree) 09:47 - Frankfurt(Oder) 10:05 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
09:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:15 - Berlin Treptower Park 09:17 Berlin-Tempelhof 09:27 - Berlin Westkreuz 09:43 - Berlin Jungfernheide (S) 09:50 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 10:45 - Berlin Beusselstraße 10:52 |
11 |
|
09:16 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:16 - Berlin Warschauer Straße 09:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 09:20 |
6 |
|
09:16 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 09:16 - Berlin Warschauer Straße 09:18 |
5 |
|
09:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:16 - Berlin Frankfurter Allee 09:18 Berlin Schönhauser Allee 09:28 - Berlin Westhafen 09:35 - Berlin-Tempelhof 10:02 - Berlin Gesundbrunnen(S) 10:30 - Berlin Beusselstraße 10:37 |
12 |
|
09:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 09:17 - Berlin Nöldnerplatz 09:18 Berlin-Lichtenberg (S) 09:20 - Hoppegarten(Mark) 09:39 - Neuenhagen(b Berlin) 09:41 - Strausberg (S) 09:53 - Strausberg Nord 10:04 |
3 |
|
09:17 | FEX19818 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 09:17 - Berlin Gesundbrunnen 09:27 - Berlin Hbf 09:33 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
09:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 09:18 - Berlin Warschauer Straße 09:20 Berlin Hackescher Markt 09:29 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:31 - Berlin Hbf (S-Bahn) 09:34 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:40 - Berlin Westkreuz 09:47 |
6 |
|
09:18 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 09:18 - Berlin Frankfurter Allee 09:20 Berlin Storkower Str 09:22 - Berlin Prenzlauer Allee 09:29 - Berlin Bornholmer Str. 09:33 - Berlin Wollankstraße 09:36 - Berlin-Frohnau 09:53 |
12 |
|
09:18 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:18 - Berlin Treptower Park 09:20 Berlin Baumschulenweg 09:25 - Berlin-Schöneweide (S) 09:28 - Berlin-Johannisthal 09:30 - Berlin-Adlershof 09:33 - Berlin-Grünau 09:37 |
11 |
|
09:19 |
RB 32 (18211) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 09:19 - Berlin-Schöneweide 09:24 - Schönefeld(bei Berlin) 09:34 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
09:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 09:19 - Berlin Nöldnerplatz 09:20 Berlin-Lichtenberg (S) 09:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:25 - Berlin Springpfuhl 09:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 09:34 - Berlin-Wartenberg 09:36 |
4 |
|
09:20 |
RE 2 (3111) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 09:20 - Berlin Ostbahnhof 09:23 - Berlin Alexanderplatz 09:28 Berlin Friedrichstraße 09:32 - Berlin Hbf 09:35 - Berlin-Charlottenburg 09:46 - Berlin-Spandau 09:54 - Nauen 10:23 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
09:20 |
RB 25 (61151) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 09:20 - Berlin-Lichtenberg 09:23 - Ahrensfelde 09:35 - Ahrensfelde Friedhof 09:37 - Ahrensfelde Nord 09:40 - Blumberg-Rehhahn 09:42 - Blumberg(b Berlin) 09:44 - Seefeld(Mark) 09:50 - Werneuchen 09:55 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
09:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:20 - Berlin Treptower Park 09:22 Berlin-Tempelhof 09:32 - Berlin Westkreuz 09:48 - Berlin Jungfernheide (S) 09:55 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 10:50 - Berlin Beusselstraße 10:57 |
11 |
|
09:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:21 - Berlin Warschauer Straße 09:23 Berlin Jannowitzbrücke 09:27 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:33 - Berlin-Grunewald 09:52 - Potsdam Griebnitzsee (S) 10:07 - Potsdam Hbf (S) 10:12 |
6 |
|
09:21 | S 42 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:21 - Berlin Frankfurter Allee 09:23 Berlin Schönhauser Allee 09:33 - Berlin Westhafen 09:40 - Berlin Innsbrucker Platz 10:01 - Berlin-Tempelhof 10:07 - Berlin-Grünau 10:29 |
12 |
|
09:22 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostkreuz (S) 09:22 - Berlin-Rummelsburg 09:23 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 09:25 - Berlin-Karlshorst (S) 09:29 - Berlin-Köpenick 09:35 - Berlin-Hirschgarten 09:38 - Berlin-Friedrichshagen 09:40 |
3 |
|
09:23 | S 3 |
Berlin-Grunewald
Berlin Ostkreuz (S) 09:23 - Berlin Warschauer Straße 09:25 Berlin Ostbahnhof (S) 09:27 - Berlin Alexanderplatz (S) 09:34 - Berlin Hackescher Markt 09:36 - Berlin Westkreuz 09:54 - Berlin-Grunewald 09:57 |
6 |
|
09:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:24 - Berlin Nöldnerplatz 09:26 Berlin-Lichtenberg (S) 09:28 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:30 - Berlin Springpfuhl 09:33 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 09:39 - Ahrensfelde (S) 09:44 |
3 |
|
09:25 |
RB 23 (18149) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 09:25 - Flughafen BER 09:46 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
09:25 |
RE 1 (73767) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 09:25 - Berlin Ostbahnhof 09:29 - Berlin Alexanderplatz 09:33 - Berlin Friedrichstraße 09:36 Berlin Hbf 09:39 - Berlin Zoologischer Garten 09:46 - Berlin-Wannsee 09:58 - Potsdam Park Sanssouci 10:12 - Götz 10:30 - Brandenburg Hbf 10:38 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
09:25 | S 41 |
Berlin-Tempelhof
Berlin Ostkreuz (S) 09:25 - Berlin Treptower Park 09:27 Berlin Sonnenallee 09:30 - Berlin Hermannstraße 09:34 - Berlin Westkreuz 09:53 - Berlin Jungfernheide (S) 10:00 - Berlin-Tempelhof 10:37 |
11 |
|
09:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:26 - Berlin Frankfurter Allee 09:28 Berlin Schönhauser Allee 09:38 - Berlin Westhafen 09:45 - Berlin-Tempelhof 10:12 - Berlin Gesundbrunnen(S) 10:40 - Berlin Beusselstraße 10:47 |
12 |
|
09:27 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:27 - Berlin Nöldnerplatz 09:28 Berlin-Lichtenberg (S) 09:30 - Berlin-Biesdorf 09:36 - Berlin Wuhletal 09:38 - Berlin-Kaulsdorf 09:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 09:44 |
3 |
|
09:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 09:28 - Berlin Warschauer Straße 09:30 Berlin Ostbahnhof (S) 09:32 - Berlin Jannowitzbrücke 09:35 - Berlin Hackescher Markt 09:39 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:41 - Berlin Westkreuz 09:57 |
6 |
|
09:28 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:28 - Berlin Treptower Park 09:30 Berlin Baumschulenweg 09:35 - Berlin-Schöneweide (S) 09:38 - Berlin-Johannisthal 09:40 - Berlin-Adlershof 09:43 - Berlin-Grünau 09:47 |
11 |
|
09:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 09:28 - Berlin Frankfurter Allee 09:30 Berlin Storkower Str 09:32 - Berlin Greifswalder Str 09:37 - Berlin Prenzlauer Allee 09:39 - Bergfelde(b Berlin) 10:07 - Birkenwerder(b Berlin) 10:15 |
12 |
|
09:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:30 - Berlin Treptower Park 09:32 Berlin-Tempelhof 09:42 - Berlin Westkreuz 09:58 - Berlin Jungfernheide (S) 10:05 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 11:00 - Berlin Beusselstraße 11:07 |
11 |
|
09:31 |
RB 23 (18148) |
Golm
Berlin Ostkreuz 09:31 - Berlin Ostbahnhof 09:34 - Berlin Alexanderplatz 09:41 Berlin-Wannsee 10:07 - Potsdam Griebnitzsee 10:12 - Potsdam Hbf 10:16 - Potsdam Park Sanssouci 10:23 - Golm 10:28 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
09:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:31 - Berlin Warschauer Straße 09:33 Berlin Jannowitzbrücke 09:37 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:43 - Berlin-Grunewald 10:02 - Potsdam Griebnitzsee (S) 10:17 - Potsdam Hbf (S) 10:22 |
6 |
|
09:31 |
RE 1 (73762) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 09:31 - Erkner 09:46 - Fangschleuse 09:51 - Fürstenwalde(Spree) 10:01 Berkenbrück 10:07 - Briesen(Mark) 10:13 - Jacobsdorf(Mark) 10:18 - Pillgram 10:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 10:25 - Frankfurt(Oder) 10:31 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
09:31 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:31 - Berlin Frankfurter Allee 09:33 Berlin Schönhauser Allee 09:43 - Berlin Westhafen 09:50 - Berlin-Tempelhof 10:17 - Berlin Gesundbrunnen(S) 10:45 - Berlin Beusselstraße 10:52 |
12 |
|
09:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:32 - Berlin-Rummelsburg 09:33 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 09:35 - Berlin-Karlshorst (S) 09:39 - Berlin-Wuhlheide 09:42 - Berlin-Friedrichshagen 09:50 - Erkner (S) 10:01 |
3 |
|
09:33 |
RB 26 (5159) |
Küstrin-Kietz
Berlin Ostkreuz 09:33 - Berlin-Lichtenberg 09:36 - Berlin-Mahlsdorf 09:45 - Strausberg 09:56 Trebnitz(Mark) 10:22 - Alt Rosenthal 10:26 - Seelow-Gusow 10:30 - Werbig 10:34 - Golzow(Oderbruch) 10:40 - Küstrin-Kietz 10:48 |
8 Berlin Ostkreuz |
|
09:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:33 - Berlin Warschauer Straße 09:35 Berlin Ostbahnhof (S) 09:37 - Berlin Hackescher Markt 09:44 - Berlin Westkreuz 10:02 - Berlin Olympiastadion 10:09 - Berlin-Spandau (S) 10:17 |
6 |
|
09:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:34 - Berlin Nöldnerplatz 09:36 Berlin-Lichtenberg (S) 09:38 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:40 - Berlin Springpfuhl 09:43 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 09:49 - Ahrensfelde (S) 09:54 |
3 |
|
09:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:35 - Berlin Treptower Park 09:37 Berlin-Tempelhof 09:47 - Berlin Westkreuz 10:03 - Berlin Jungfernheide (S) 10:10 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 11:05 - Berlin Beusselstraße 11:12 |
11 |
|
09:36 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 09:36 - Berlin Warschauer Straße 09:38 |
5 |
|
09:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:36 - Berlin Frankfurter Allee 09:38 Berlin Schönhauser Allee 09:48 - Berlin Westhafen 09:55 - Berlin-Tempelhof 10:22 - Berlin Gesundbrunnen(S) 10:50 - Berlin Beusselstraße 10:57 |
12 |
|
09:37 |
RB 32 (18208) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 09:37 - Berlin-Lichtenberg 09:41 - Berlin-Hohenschönhausen 09:49 - Oranienburg 10:09 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
09:37 |
RE 7 (18759) |
Bad Belzig
Berlin Ostkreuz 09:37 - Berlin Ostbahnhof 09:40 - Berlin Alexanderplatz 09:45 Potsdam Medienstadt Babelsberg 10:18 - Potsdam-Rehbrücke 10:22 - Beelitz-Heilstätten 10:35 - Brück(Mark) 10:45 - Bad Belzig 10:54 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
09:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 09:37 - Berlin Nöldnerplatz 09:38 Berlin-Lichtenberg (S) 09:40 - Hoppegarten(Mark) 09:59 - Neuenhagen(b Berlin) 10:01 - Strausberg (S) 10:13 - Strausberg Nord 10:24 |
3 |
|
09:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 09:38 - Berlin Warschauer Straße 09:40 Berlin Hackescher Markt 09:49 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:51 - Berlin Hbf (S-Bahn) 09:54 - Berlin Zoologischer Garten (S) 10:00 - Berlin Westkreuz 10:07 |
6 |
|
09:38 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 09:38 - Berlin Frankfurter Allee 09:40 Berlin Storkower Str 09:42 - Berlin Prenzlauer Allee 09:49 - Berlin Bornholmer Str. 09:53 - Berlin Wollankstraße 09:56 - Berlin-Frohnau 10:13 |
12 |
|
09:38 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:38 - Berlin Treptower Park 09:40 Berlin Baumschulenweg 09:45 - Berlin-Schöneweide (S) 09:48 - Berlin-Johannisthal 09:50 - Berlin-Adlershof 09:53 - Berlin-Grünau 09:57 |
11 |
|
09:39 |
RE 2 (3110) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 09:39 - Königs Wusterhausen 10:02 - Brand Tropical Islands 10:17 Lübbenau(Spreewald) 10:32 - Raddusch 10:37 - Vetschau 10:41 - Kunersdorf 10:47 - Cottbus Hbf 10:54 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
09:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 09:39 - Berlin Nöldnerplatz 09:40 Berlin-Lichtenberg (S) 09:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:45 - Berlin Springpfuhl 09:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 09:54 - Berlin-Wartenberg 09:56 |
4 |
|
09:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:40 - Berlin Treptower Park 09:42 Berlin-Tempelhof 09:52 - Berlin Westkreuz 10:08 - Berlin Jungfernheide (S) 10:15 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 11:10 - Berlin Beusselstraße 11:17 |
11 |
|
09:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:41 - Berlin Warschauer Straße 09:43 Berlin Jannowitzbrücke 09:47 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:53 - Berlin-Grunewald 10:12 - Potsdam Griebnitzsee (S) 10:27 - Potsdam Hbf (S) 10:32 |
6 |
|
09:41 | FEX19827 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 09:41 - Flughafen BER 10:00 - Birkengrund 10:20 - Ludwigsfelde 10:24 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
09:41 | S 42 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:41 - Berlin Frankfurter Allee 09:43 Berlin Schönhauser Allee 09:53 - Berlin Westhafen 10:00 - Berlin Innsbrucker Platz 10:21 - Berlin-Tempelhof 10:27 - Berlin-Grünau 10:49 |
12 |
|
09:42 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostkreuz (S) 09:42 - Berlin-Rummelsburg 09:43 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 09:45 - Berlin-Karlshorst (S) 09:49 - Berlin-Köpenick 09:55 - Berlin-Hirschgarten 09:58 - Berlin-Friedrichshagen 10:00 |
3 |
|
09:43 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:43 - Berlin Warschauer Straße 09:45 - Berlin Ostbahnhof (S) 09:47 |
5 |
|
09:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:44 - Berlin Nöldnerplatz 09:46 Berlin-Lichtenberg (S) 09:48 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:50 - Berlin Springpfuhl 09:53 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 09:59 - Ahrensfelde (S) 10:04 |
3 |
|
09:45 |
RE 1 (73727) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 09:45 - Berlin Ostbahnhof 09:48 - Berlin Alexanderplatz 09:53 - Berlin Friedrichstraße 09:56 Berlin Hbf 09:59 - Berlin Zoologischer Garten 10:07 - Berlin-Charlottenburg 10:10 - Potsdam Hbf 10:29 - Werder(Havel) 10:38 - Magdeburg Hbf 11:47 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
09:45 | S 41 |
Berlin Treptower Park
Berlin Ostkreuz (S) 09:45 - Berlin Treptower Park 09:47 Berlin Sonnenallee 09:50 - Berlin-Tempelhof 09:57 - Berlin Westkreuz 10:13 - Berlin Jungfernheide (S) 10:20 - Berlin Treptower Park 10:47 |
11 |
|
09:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:46 - Berlin Frankfurter Allee 09:48 Berlin Schönhauser Allee 09:58 - Berlin Westhafen 10:05 - Berlin-Tempelhof 10:32 - Berlin Gesundbrunnen(S) 11:00 - Berlin Beusselstraße 11:07 |
12 |
|
09:47 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:47 - Berlin Nöldnerplatz 09:48 Berlin-Lichtenberg (S) 09:50 - Berlin-Biesdorf 09:56 - Berlin Wuhletal 09:58 - Berlin-Kaulsdorf 10:00 - Berlin-Mahlsdorf (S) 10:04 |
3 |
|
09:48 | FEX19820 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 09:48 - Berlin Gesundbrunnen 09:56 - Berlin Hbf 10:03 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
09:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 09:48 - Berlin Warschauer Straße 09:50 Berlin Ostbahnhof (S) 09:52 - Berlin Jannowitzbrücke 09:55 - Berlin Hackescher Markt 09:59 - Berlin Friedrichstraße (S) 10:01 - Berlin Westkreuz 10:17 |
6 |
|
09:48 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:48 - Berlin Treptower Park 09:50 Berlin Baumschulenweg 09:55 - Berlin-Schöneweide (S) 09:58 - Berlin-Johannisthal 10:00 - Berlin-Adlershof 10:03 - Berlin-Grünau 10:07 |
11 |
|
09:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 09:48 - Berlin Frankfurter Allee 09:50 Berlin Storkower Str 09:52 - Berlin Greifswalder Str 09:57 - Berlin Prenzlauer Allee 09:59 - Bergfelde(b Berlin) 10:27 - Birkenwerder(b Berlin) 10:33 |
12 |
|
09:50 |
RB 12 (61111) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 09:50 - Berlin-Lichtenberg 09:53 - Berlin-Hohenschönhausen 10:02 - Oranienburg 10:21 Bergsdorf 10:48 - Zehdenick(Mark) 10:54 - Zehdenick-Neuhof 11:01 - Vogelsang(Kr Oberhavel) 11:05 - Hammelspring 11:10 - Templin Stadt 11:19 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
09:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:50 - Berlin Treptower Park 09:52 Berlin-Tempelhof 10:02 - Berlin Westkreuz 10:18 - Berlin Jungfernheide (S) 10:25 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 11:20 - Berlin Beusselstraße 11:27 |
11 |
|
09:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:51 - Berlin Warschauer Straße 09:53 Berlin Jannowitzbrücke 09:57 - Berlin Friedrichstraße (S) 10:03 - Berlin-Grunewald 10:22 - Potsdam Griebnitzsee (S) 10:37 - Potsdam Hbf (S) 10:42 |
6 |
|
09:51 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:51 - Berlin Frankfurter Allee 09:53 Berlin Schönhauser Allee 10:03 - Berlin Westhafen 10:10 - Berlin-Tempelhof 10:37 - Berlin Gesundbrunnen(S) 11:05 - Berlin Beusselstraße 11:12 |
12 |
|
09:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:52 - Berlin-Rummelsburg 09:53 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 09:55 - Berlin-Karlshorst (S) 09:59 - Berlin-Wuhlheide 10:02 - Berlin-Friedrichshagen 10:10 - Erkner (S) 10:21 |
3 |
|
09:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:53 - Berlin Warschauer Straße 09:55 Berlin Ostbahnhof (S) 09:57 - Berlin Hackescher Markt 10:04 - Berlin Westkreuz 10:22 - Berlin Olympiastadion 10:29 - Berlin-Spandau (S) 10:37 |
6 |
|
09:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:54 - Berlin Nöldnerplatz 09:56 Berlin-Lichtenberg (S) 09:58 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 10:00 - Berlin Springpfuhl 10:03 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 10:09 - Ahrensfelde (S) 10:14 |
3 |
|
09:55 |
RB 24 (18311) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 09:55 - Berlin-Schöneweide 10:02 - Schönefeld(bei Berlin) 10:11 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
09:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:55 - Berlin Treptower Park 09:57 Berlin-Tempelhof 10:07 - Berlin Westkreuz 10:23 - Berlin Jungfernheide (S) 10:30 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 11:25 - Berlin Beusselstraße 11:32 |
11 |
|
09:56 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 09:56 - Berlin Warschauer Straße 09:58 |
5 |
|
09:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:56 - Berlin Frankfurter Allee 09:58 Berlin Schönhauser Allee 10:08 - Berlin Westhafen 10:15 - Berlin-Tempelhof 10:42 - Berlin Gesundbrunnen(S) 11:10 - Berlin Beusselstraße 11:17 |
12 |
|
09:57 |
RE 7 (3717) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 09:57 - Berlin Ostbahnhof 10:00 - Berlin Alexanderplatz 10:05 Berlin Zoologischer Garten 10:19 - Berlin-Charlottenburg 10:23 - Potsdam-Rehbrücke 10:42 - Jeber-Bergfrieden 11:36 - Dessau Hbf 11:53 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
09:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 09:57 - Berlin Nöldnerplatz 09:58 Berlin-Lichtenberg (S) 10:00 - Hoppegarten(Mark) 10:19 - Neuenhagen(b Berlin) 10:21 - Strausberg (S) 10:33 - Strausberg Nord 10:44 |
3 |
|
09:57 |
RE 8 (62008) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 09:57 - Flughafen BER 10:15 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
09:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 09:58 - Berlin Warschauer Straße 10:00 Berlin Hackescher Markt 10:09 - Berlin Friedrichstraße (S) 10:11 - Berlin Hbf (S-Bahn) 10:14 - Berlin Zoologischer Garten (S) 10:20 - Berlin Westkreuz 10:27 |
6 |
|
09:58 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 09:58 - Berlin Frankfurter Allee 10:00 Berlin Storkower Str 10:02 - Berlin Prenzlauer Allee 10:09 - Berlin Bornholmer Str. 10:13 - Berlin Wollankstraße 10:16 - Berlin-Frohnau 10:33 |
12 |
|
09:58 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:58 - Berlin Treptower Park 10:00 Berlin Baumschulenweg 10:05 - Berlin-Schöneweide (S) 10:08 - Berlin-Johannisthal 10:10 - Berlin-Adlershof 10:13 - Berlin-Grünau 10:17 |
11 |
|
09:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 09:59 - Berlin Nöldnerplatz 10:00 Berlin-Lichtenberg (S) 10:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 10:05 - Berlin Springpfuhl 10:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 10:14 - Berlin-Wartenberg 10:16 |
4 |
|
10:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 10:00 - Berlin Treptower Park 10:02 Berlin-Tempelhof 10:12 - Berlin Westkreuz 10:28 - Berlin Jungfernheide (S) 10:35 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 11:30 - Berlin Beusselstraße 11:37 |
11 |
|
10:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 10:01 - Berlin Warschauer Straße 10:03 Berlin Jannowitzbrücke 10:07 - Berlin Friedrichstraße (S) 10:13 - Berlin-Grunewald 10:32 - Potsdam Griebnitzsee (S) 10:47 - Potsdam Hbf (S) 10:52 |
6 |
|
10:01 | S 42 |
Berlin Südkreuz (S)
Berlin Ostkreuz (S) 10:01 - Berlin Frankfurter Allee 10:03 Berlin Prenzlauer Allee 10:11 - Berlin Schönhauser Allee 10:13 - Berlin Westhafen 10:20 - Berlin Innsbrucker Platz 10:41 - Berlin Südkreuz (S) 10:45 |
12 |
|
10:02 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostkreuz (S) 10:02 - Berlin-Rummelsburg 10:03 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 10:05 - Berlin-Karlshorst (S) 10:09 - Berlin-Köpenick 10:15 - Berlin-Hirschgarten 10:18 - Berlin-Friedrichshagen 10:20 |
3 |
|
10:03 |
RE 7 (3712) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 10:03 - Königs Wusterhausen 10:21 - Zeesen 10:25 Bestensee 10:27 - Halbe 10:38 - Altdöbern 11:25 - Großräschen 11:30 - Senftenberg 11:42 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
10:03 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 10:03 - Berlin Warschauer Straße 10:05 - Berlin Ostbahnhof (S) 10:07 |
5 |
|
10:03 |
RE 8 (62013) |
Wittenberge
Berlin Ostkreuz 10:03 - Berlin Ostbahnhof 10:06 - Berlin Alexanderplatz 10:10 - Berlin Friedrichstraße 10:14 Falkensee 10:44 - Nauen 10:54 - Neustadt(Dosse) 11:24 - Glöwen 11:40 - Bad Wilsnack 11:47 - Wittenberge 11:57 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
10:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 10:04 - Berlin Nöldnerplatz 10:06 Berlin-Lichtenberg (S) 10:08 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 10:10 - Berlin Springpfuhl 10:13 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 10:19 - Ahrensfelde (S) 10:24 |
3 |
|
10:05 | S 41 |
Berlin Treptower Park
Berlin Ostkreuz (S) 10:05 - Berlin Treptower Park 10:07 Berlin Sonnenallee 10:10 - Berlin-Tempelhof 10:17 - Berlin Westkreuz 10:33 - Berlin Jungfernheide (S) 10:40 - Berlin Treptower Park 11:07 |
11 |
|
10:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 10:06 - Berlin Frankfurter Allee 10:08 Berlin Schönhauser Allee 10:18 - Berlin Westhafen 10:25 - Berlin-Tempelhof 10:52 - Berlin Gesundbrunnen(S) 11:20 - Berlin Beusselstraße 11:27 |
12 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|