Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 14:08 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
14:08 |
RB 24 (18318) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 14:08 - Berlin-Lichtenberg 14:12 - Berlin-Hohenschönhausen 14:21 Bernau(b Berlin) 14:33 - Rüdnitz 14:38 - Biesenthal 14:42 - Melchow 14:46 - Eberswalde Hbf 14:54 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
14:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 14:08 - Berlin Warschauer Straße 14:10 Berlin Ostbahnhof (S) 14:12 - Berlin Jannowitzbrücke 14:15 - Berlin Hackescher Markt 14:19 - Berlin Bellevue 14:26 - Berlin Westkreuz 14:37 |
6 |
|
14:08 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 14:08 - Berlin Treptower Park 14:10 Berlin Plänterwald 14:13 - Berlin-Schöneweide (S) 14:18 - Berlin-Johannisthal 14:20 - Berlin-Adlershof 14:23 - Wildau 14:42 |
11 |
|
14:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 14:08 - Berlin Frankfurter Allee 14:10 Berlin Storkower Str 14:12 - Berlin Greifswalder Str 14:17 - Berlin Bornholmer Str. 14:23 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 14:29 - Birkenwerder(b Berlin) 14:53 |
12 |
|
14:08 |
RE 1 (73815) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 14:08 - Berlin Ostbahnhof 14:12 - Berlin Alexanderplatz 14:16 - Berlin Friedrichstraße 14:19 Berlin Hbf 14:22 - Berlin Zoologischer Garten 14:29 - Berlin-Charlottenburg 14:33 - Potsdam Hbf 14:51 - Werder(Havel) 15:02 - Brandenburg Hbf 15:16 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
14:09 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:09 - Berlin-Rummelsburg 14:10 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 14:13 - Berlin-Karlshorst (S) 14:16 |
3 |
|
14:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:10 - Berlin Treptower Park 14:12 Berlin Jungfernheide (S) 14:45 - Berlin Gesundbrunnen(S) 14:54 - Berlin-Halensee 15:36 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:40 - Berlin Beusselstraße 15:47 |
11 |
|
14:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:11 - Berlin Warschauer Straße 14:13 Berlin Hackescher Markt 14:21 - Berlin-Grunewald 14:42 - Berlin-Wannsee (S) 14:52 - Potsdam Griebnitzsee (S) 14:57 - Potsdam Hbf (S) 15:02 |
6 |
|
14:11 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:11 - Berlin Frankfurter Allee 14:13 Berlin Westhafen 14:30 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 14:40 - Berlin Prenzlauer Allee 15:21 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:25 - Berlin Beusselstraße 15:32 |
12 |
|
14:12 | FEX19845 |
Wünsdorf-Waldstadt
Berlin Ostkreuz 14:12 - Flughafen BER 14:30 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 14:47 - Dahlewitz 14:50 - Rangsdorf 14:54 - Dabendorf 15:00 - Wünsdorf-Waldstadt 15:10 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
14:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:12 - Berlin-Rummelsburg 14:13 Berlin-Wuhlheide 14:22 - Berlin-Hirschgarten 14:28 - Berlin-Friedrichshagen 14:30 - Berlin-Rahnsdorf 14:35 - Erkner (S) 14:41 |
3 |
|
14:12 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:12 - Berlin Nöldnerplatz 14:13 Berlin-Lichtenberg (S) 14:15 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 14:18 - Berlin-Biesdorf 14:21 - Berlin Wuhletal 14:23 - Berlin-Mahlsdorf (S) 14:29 |
4 |
|
14:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:13 - Berlin Warschauer Straße 14:15 Berlin Alexanderplatz (S) 14:22 - Berlin Westkreuz 14:42 - Berlin Heerstraße 14:47 - Berlin Olympiastadion 14:49 - Berlin-Spandau (S) 14:57 |
6 |
|
14:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:14 - Berlin Nöldnerplatz 14:16 Berlin Springpfuhl 14:23 - Berlin-Marzahn 14:28 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 14:29 - Berlin Mehrower Allee 14:31 - Ahrensfelde (S) 14:34 |
3 |
|
14:15 |
RE 1 (73730) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 14:15 - Erkner 14:30 - Fangschleuse 14:35 - Hangelsberg 14:40 - Fürstenwalde(Spree) 14:47 - Frankfurt(Oder) 15:05 - Eisenhüttenstadt 15:22 - Guben 15:38 - Cottbus Hbf 16:05 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
14:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:15 - Berlin Treptower Park 14:17 Berlin Jungfernheide (S) 14:50 - Berlin Gesundbrunnen(S) 14:59 - Berlin-Halensee 15:41 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:45 - Berlin Beusselstraße 15:52 |
11 |
|
14:16 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:16 - Berlin Warschauer Straße 14:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 14:20 |
6 |
|
14:16 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:16 - Berlin Warschauer Straße 14:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 14:21 |
5 |
|
14:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:16 - Berlin Frankfurter Allee 14:18 Berlin Westhafen 14:35 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 14:45 - Berlin Prenzlauer Allee 15:26 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:30 - Berlin Beusselstraße 15:37 |
12 |
|
14:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 14:17 - Berlin Nöldnerplatz 14:18 Neuenhagen(b Berlin) 14:41 - Petershagen Nord 14:49 - Strausberg (S) 14:53 - Strausberg-Hegermühle 14:58 - Strausberg Nord 15:04 |
3 |
|
14:17 | FEX19838 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 14:17 - Berlin Gesundbrunnen 14:27 - Berlin Hbf 14:33 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
14:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 14:18 - Berlin Warschauer Straße 14:20 Berlin Hbf (S-Bahn) 14:34 - Berlin-Tiergarten 14:38 - Berlin Zoologischer Garten (S) 14:40 - Berlin Savignyplatz 14:42 - Berlin Westkreuz 14:47 |
6 |
|
14:18 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 14:18 - Berlin Frankfurter Allee 14:20 Berlin Storkower Str 14:22 - Berlin Bornholmer Str. 14:33 - Berlin Wollankstraße 14:36 - Berlin-Waidmannslust 14:46 - Berlin-Frohnau 14:53 |
12 |
|
14:18 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 14:18 - Berlin Treptower Park 14:20 Berlin Plänterwald 14:23 - Berlin Baumschulenweg 14:25 - Berlin-Johannisthal 14:30 - Berlin-Adlershof 14:33 - Berlin-Grünau 14:37 |
11 |
|
14:19 |
RB 32 (18221) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 14:19 - Berlin-Schöneweide 14:24 - Schönefeld(bei Berlin) 14:34 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
14:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 14:19 - Berlin Nöldnerplatz 14:20 Berlin-Lichtenberg (S) 14:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 14:25 - Berlin Springpfuhl 14:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 14:34 - Berlin-Wartenberg 14:36 |
3 |
|
14:20 |
RE 2 (3121) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 14:20 - Berlin Ostbahnhof 14:23 - Berlin Alexanderplatz 14:28 Berlin-Charlottenburg 14:46 - Berlin-Spandau 14:54 - Albrechtshof 15:00 - Finkenkrug 15:10 - Nauen 15:23 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
14:20 |
RB 25 (61161) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 14:20 - Berlin-Lichtenberg 14:23 - Ahrensfelde 14:35 - Ahrensfelde Friedhof 14:37 - Ahrensfelde Nord 14:40 - Blumberg-Rehhahn 14:42 - Blumberg(b Berlin) 14:44 - Seefeld(Mark) 14:50 - Werneuchen 14:55 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
14:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:20 - Berlin Treptower Park 14:22 Berlin-Schöneberg 14:37 - Berlin-Halensee 14:46 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 14:50 - Berlin Westend 14:52 - Berlin Beusselstraße 14:57 |
11 |
|
14:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:20 - Berlin Treptower Park 14:22 Berlin Jungfernheide (S) 14:55 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:04 - Berlin-Halensee 15:46 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:50 - Berlin Beusselstraße 15:57 |
11 |
|
14:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:21 - Berlin Warschauer Straße 14:23 Berlin Hackescher Markt 14:31 - Berlin-Grunewald 14:52 - Berlin-Wannsee (S) 15:02 - Potsdam Griebnitzsee (S) 15:07 - Potsdam Hbf (S) 15:12 |
6 |
|
14:21 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:21 - Berlin Frankfurter Allee 14:23 Berlin Westhafen 14:40 - Berlin-Schöneberg 15:03 - Berlin Südkreuz (S) 15:05 - Berlin Sonnenallee 15:15 - Berlin Beusselstraße 15:42 |
12 |
|
14:22 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:22 - Berlin-Rummelsburg 14:23 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 14:25 - Berlin-Köpenick 14:35 - Berlin-Rahnsdorf 14:45 - Berlin-Wilhelmshagen 14:48 - Erkner (S) 14:51 |
3 |
|
14:22 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:22 - Berlin Nöldnerplatz 14:23 Berlin-Lichtenberg (S) 14:25 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 14:28 - Berlin-Biesdorf 14:31 - Berlin Wuhletal 14:33 - Berlin-Mahlsdorf (S) 14:39 |
4 |
|
14:23 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:23 - Berlin Warschauer Straße 14:25 Berlin Ostbahnhof (S) 14:27 - Berlin Hbf (S-Bahn) 14:41 - Berlin Bellevue 14:44 - Berlin-Tiergarten 14:46 - Berlin Charlottenburg (S) 14:52 |
6 |
|
14:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:24 - Berlin Nöldnerplatz 14:26 Berlin Springpfuhl 14:33 - Berlin-Marzahn 14:38 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 14:39 - Berlin Mehrower Allee 14:41 - Ahrensfelde (S) 14:44 |
3 |
|
14:25 |
RE 1 (73777) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 14:25 - Berlin Ostbahnhof 14:29 - Berlin Alexanderplatz 14:33 - Berlin Friedrichstraße 14:36 Berlin Zoologischer Garten 14:46 - Berlin-Wannsee 14:58 - Potsdam Hbf 15:05 - Werder(Havel) 15:18 - Götz 15:30 - Brandenburg Hbf 15:38 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
14:25 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:25 - Berlin Treptower Park 14:27 Berlin Jungfernheide (S) 15:00 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:09 - Berlin-Halensee 15:51 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:55 - Berlin Beusselstraße 16:02 |
11 |
|
14:26 |
RB 23 (18159) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 14:26 - Flughafen BER 14:46 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
14:26 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 14:26 - Berlin Warschauer Straße 14:28 |
5 |
|
14:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:26 - Berlin Frankfurter Allee 14:28 Berlin Prenzlauer Allee 14:36 - Berlin Gesundbrunnen(S) 14:40 - Berlin-Wedding 14:43 - Berlin Westhafen 14:45 - Berlin Beusselstraße 14:47 |
12 |
|
14:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:26 - Berlin Frankfurter Allee 14:28 Berlin Westhafen 14:45 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 14:55 - Berlin Prenzlauer Allee 15:36 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:40 - Berlin Beusselstraße 15:47 |
12 |
|
14:27 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 14:27 - Berlin Nöldnerplatz 14:28 Berlin-Lichtenberg (S) 14:30 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 14:33 - Berlin-Kaulsdorf 14:40 - Birkenstein 14:46 - Hoppegarten(Mark) 14:49 |
3 |
|
14:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 14:28 - Berlin Warschauer Straße 14:30 Berlin Hackescher Markt 14:39 - Berlin Friedrichstraße (S) 14:41 - Berlin Hbf (S-Bahn) 14:44 - Berlin Zoologischer Garten (S) 14:50 - Berlin Westkreuz 14:57 |
6 |
|
14:28 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 14:28 - Berlin Treptower Park 14:30 Berlin-Schöneweide (S) 14:38 - Berlin-Adlershof 14:43 - Berlin-Grünau 14:47 - Eichwalde 14:52 - Wildau 15:02 |
11 |
|
14:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 14:28 - Berlin Frankfurter Allee 14:30 Berlin Greifswalder Str 14:37 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 14:49 - Schönfließ(b Oranienburg) 15:04 - Bergfelde(b Berlin) 15:07 - Birkenwerder(b Berlin) 15:15 |
12 |
|
14:29 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:29 - Berlin-Rummelsburg 14:30 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 14:33 - Berlin-Karlshorst (S) 14:36 |
3 |
|
14:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:30 - Berlin Treptower Park 14:32 Berlin Jungfernheide (S) 15:05 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:14 - Berlin-Halensee 15:56 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:00 - Berlin Beusselstraße 16:07 |
11 |
|
14:31 |
RB 23 (18158) |
Golm
Berlin Ostkreuz 14:31 - Berlin Ostbahnhof 14:34 - Berlin Alexanderplatz 14:41 Berlin Friedrichstraße 14:45 - Berlin Hbf 14:48 - Berlin Zoologischer Garten 14:55 - Berlin-Charlottenburg 14:58 - Golm 15:28 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
14:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:31 - Berlin Warschauer Straße 14:33 Berlin Hackescher Markt 14:41 - Berlin-Grunewald 15:02 - Berlin-Wannsee (S) 15:12 - Potsdam Griebnitzsee (S) 15:17 - Potsdam Hbf (S) 15:22 |
6 |
|
14:31 |
RE 1 (73772) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 14:31 - Erkner 14:46 - Fangschleuse 14:51 - Fürstenwalde(Spree) 15:01 Berkenbrück 15:07 - Briesen(Mark) 15:13 - Jacobsdorf(Mark) 15:18 - Pillgram 15:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 15:25 - Frankfurt(Oder) 15:31 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
14:31 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:31 - Berlin Frankfurter Allee 14:33 Berlin Westhafen 14:50 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:00 - Berlin Prenzlauer Allee 15:41 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:45 - Berlin Beusselstraße 15:52 |
12 |
|
14:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:32 - Berlin-Rummelsburg 14:33 Berlin-Wuhlheide 14:42 - Berlin-Hirschgarten 14:48 - Berlin-Friedrichshagen 14:50 - Berlin-Rahnsdorf 14:55 - Erkner (S) 15:01 |
3 |
|
14:32 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:32 - Berlin Nöldnerplatz 14:33 Berlin-Lichtenberg (S) 14:35 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 14:38 - Berlin-Biesdorf 14:41 - Berlin Wuhletal 14:43 - Berlin-Mahlsdorf (S) 14:49 |
4 |
|
14:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:33 - Berlin Warschauer Straße 14:35 Berlin Alexanderplatz (S) 14:42 - Berlin Westkreuz 15:02 - Berlin Heerstraße 15:07 - Berlin Olympiastadion 15:09 - Berlin-Spandau (S) 15:17 |
6 |
|
14:33 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:33 - Berlin Warschauer Straße 14:35 - Berlin Ostbahnhof (S) 14:37 |
5 |
|
14:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:34 - Berlin Nöldnerplatz 14:36 Berlin Springpfuhl 14:43 - Berlin-Marzahn 14:48 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 14:49 - Berlin Mehrower Allee 14:51 - Ahrensfelde (S) 14:54 |
3 |
|
14:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:35 - Berlin Treptower Park 14:37 Berlin Jungfernheide (S) 15:10 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:19 - Berlin-Halensee 16:01 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:05 - Berlin Beusselstraße 16:12 |
11 |
|
14:36 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:36 - Berlin Warschauer Straße 14:38 - Berlin Ostbahnhof (S) 14:40 |
6 |
|
14:36 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:36 - Berlin Warschauer Straße 14:38 - Berlin Ostbahnhof (S) 14:41 |
5 |
|
14:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:36 - Berlin Frankfurter Allee 14:38 Berlin Prenzlauer Allee 14:46 - Berlin Gesundbrunnen(S) 14:50 - Berlin-Wedding 14:53 - Berlin Westhafen 14:55 - Berlin Beusselstraße 14:57 |
12 |
|
14:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:36 - Berlin Frankfurter Allee 14:38 Berlin Westhafen 14:55 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:05 - Berlin Prenzlauer Allee 15:46 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:50 - Berlin Beusselstraße 15:57 |
12 |
|
14:37 |
RB 32 (18218) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 14:37 - Berlin-Lichtenberg 14:41 - Berlin-Hohenschönhausen 14:49 - Oranienburg 15:09 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
14:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 14:37 - Berlin Nöldnerplatz 14:38 Neuenhagen(b Berlin) 15:01 - Petershagen Nord 15:09 - Strausberg (S) 15:13 - Strausberg-Hegermühle 15:18 - Strausberg Nord 15:24 |
3 |
|
14:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 14:38 - Berlin Warschauer Straße 14:40 Berlin Hbf (S-Bahn) 14:54 - Berlin-Tiergarten 14:58 - Berlin Zoologischer Garten (S) 15:00 - Berlin Savignyplatz 15:02 - Berlin Westkreuz 15:07 |
6 |
|
14:38 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 14:38 - Berlin Frankfurter Allee 14:40 Berlin Storkower Str 14:42 - Berlin Bornholmer Str. 14:53 - Berlin Wollankstraße 14:56 - Berlin-Waidmannslust 15:06 - Berlin-Frohnau 15:13 |
12 |
|
14:38 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 14:38 - Berlin Treptower Park 14:40 Berlin Plänterwald 14:43 - Berlin Baumschulenweg 14:45 - Berlin-Johannisthal 14:50 - Berlin-Adlershof 14:53 - Berlin-Grünau 14:57 |
11 |
|
14:39 |
RE 2 (3120) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 14:39 - Königs Wusterhausen 15:02 - Brand Tropical Islands 15:17 Lübben(Spreewald) 15:25 - Lübbenau(Spreewald) 15:32 - Vetschau 15:41 - Kolkwitz 15:49 - Cottbus Hbf 15:54 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
14:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 14:39 - Berlin Nöldnerplatz 14:40 Berlin-Lichtenberg (S) 14:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 14:45 - Berlin Springpfuhl 14:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 14:54 - Berlin-Wartenberg 14:56 |
3 |
|
14:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:40 - Berlin Treptower Park 14:42 Berlin-Schöneberg 14:57 - Berlin-Halensee 15:06 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:10 - Berlin Westend 15:12 - Berlin Beusselstraße 15:17 |
11 |
|
14:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:40 - Berlin Treptower Park 14:42 Berlin Jungfernheide (S) 15:15 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:24 - Berlin-Halensee 16:06 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:10 - Berlin Beusselstraße 16:17 |
11 |
|
14:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:41 - Berlin Warschauer Straße 14:43 Berlin Hackescher Markt 14:51 - Berlin-Grunewald 15:12 - Berlin-Wannsee (S) 15:22 - Potsdam Griebnitzsee (S) 15:27 - Potsdam Hbf (S) 15:32 |
6 |
|
14:41 | FEX19847 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 14:41 - Flughafen BER 15:00 - Birkengrund 15:20 - Ludwigsfelde 15:24 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
14:41 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:41 - Berlin Frankfurter Allee 14:43 Berlin Westhafen 15:00 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:10 - Berlin Prenzlauer Allee 15:51 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:55 - Berlin Beusselstraße 16:02 |
12 |
|
14:42 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:42 - Berlin-Rummelsburg 14:43 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 14:45 - Berlin-Köpenick 14:55 - Berlin-Rahnsdorf 15:05 - Berlin-Wilhelmshagen 15:08 - Erkner (S) 15:11 |
3 |
|
14:42 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:42 - Berlin Nöldnerplatz 14:43 Berlin-Lichtenberg (S) 14:45 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 14:48 - Berlin-Biesdorf 14:51 - Berlin-Kaulsdorf 14:55 - Berlin-Mahlsdorf (S) 14:59 |
4 |
|
14:43 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:43 - Berlin Warschauer Straße 14:45 Berlin Alexanderplatz (S) 14:54 - Berlin Hackescher Markt 14:56 - Berlin Friedrichstraße (S) 14:58 - Berlin-Tiergarten 15:06 - Berlin Charlottenburg (S) 15:12 |
6 |
|
14:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:44 - Berlin Nöldnerplatz 14:46 Berlin Springpfuhl 14:53 - Berlin-Marzahn 14:58 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 14:59 - Berlin Mehrower Allee 15:01 - Ahrensfelde (S) 15:04 |
3 |
|
14:45 |
RE 1 (73737) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 14:45 - Berlin Ostbahnhof 14:48 - Berlin Alexanderplatz 14:53 - Berlin Friedrichstraße 14:56 Berlin Hbf 14:59 - Werder(Havel) 15:38 - Brandenburg Hbf 15:53 - Kirchmöser 16:01 - Güsen(b Genthin) 16:23 - Magdeburg Hbf 16:47 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
14:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:45 - Berlin Treptower Park 14:47 Berlin Jungfernheide (S) 15:20 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:29 - Berlin-Halensee 16:11 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:15 - Berlin Beusselstraße 16:22 |
11 |
|
14:46 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 14:46 - Berlin Warschauer Straße 14:48 |
5 |
|
14:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:46 - Berlin Frankfurter Allee 14:48 Berlin Prenzlauer Allee 14:56 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:00 - Berlin-Wedding 15:03 - Berlin Westhafen 15:05 - Berlin Beusselstraße 15:07 |
12 |
|
14:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:46 - Berlin Frankfurter Allee 14:48 Berlin Westhafen 15:05 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:15 - Berlin Prenzlauer Allee 15:56 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:00 - Berlin Beusselstraße 16:07 |
12 |
|
14:47 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 14:47 - Berlin Nöldnerplatz 14:48 Berlin-Lichtenberg (S) 14:50 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 14:53 - Berlin-Kaulsdorf 15:00 - Birkenstein 15:06 - Hoppegarten(Mark) 15:09 |
3 |
|
14:48 | FEX19840 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 14:48 - Berlin Gesundbrunnen 14:56 - Berlin Hbf 15:03 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
14:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 14:48 - Berlin Warschauer Straße 14:50 Berlin Hackescher Markt 14:59 - Berlin Friedrichstraße (S) 15:01 - Berlin Hbf (S-Bahn) 15:04 - Berlin Zoologischer Garten (S) 15:10 - Berlin Westkreuz 15:17 |
6 |
|
14:48 | S 8 |
Wildau
Berlin Ostkreuz (S) 14:48 - Berlin Treptower Park 14:50 Berlin-Schöneweide (S) 14:58 - Berlin-Adlershof 15:03 - Berlin-Grünau 15:07 - Eichwalde 15:12 - Wildau 15:22 |
11 |
|
14:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 14:48 - Berlin Frankfurter Allee 14:50 Berlin Greifswalder Str 14:57 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 15:09 - Schönfließ(b Oranienburg) 15:24 - Bergfelde(b Berlin) 15:27 - Birkenwerder(b Berlin) 15:33 |
12 |
|
14:49 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:49 - Berlin-Rummelsburg 14:50 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 14:53 - Berlin-Karlshorst (S) 14:56 |
3 |
|
14:50 |
RB 12 (61121) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 14:50 - Berlin-Lichtenberg 14:53 - Berlin-Hohenschönhausen 15:02 - Oranienburg 15:21 Sachsenhausen(Nordb) 15:25 - Nassenheide 15:30 - Grüneberg 15:35 - Löwenberg(Mark) 15:39 - Bergsdorf 15:48 - Templin Stadt 16:19 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
14:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:50 - Berlin Treptower Park 14:52 Berlin Jungfernheide (S) 15:25 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:34 - Berlin-Halensee 16:16 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:20 - Berlin Beusselstraße 16:27 |
11 |
|
14:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:51 - Berlin Warschauer Straße 14:53 Berlin Hackescher Markt 15:01 - Berlin-Grunewald 15:22 - Berlin-Wannsee (S) 15:32 - Potsdam Griebnitzsee (S) 15:37 - Potsdam Hbf (S) 15:42 |
6 |
|
14:51 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:51 - Berlin Frankfurter Allee 14:53 Berlin Westhafen 15:10 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:20 - Berlin Prenzlauer Allee 16:01 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:05 - Berlin Beusselstraße 16:12 |
12 |
|
14:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:52 - Berlin-Rummelsburg 14:53 Berlin-Wuhlheide 15:02 - Berlin-Hirschgarten 15:08 - Berlin-Friedrichshagen 15:10 - Berlin-Rahnsdorf 15:15 - Erkner (S) 15:21 |
3 |
|
14:52 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:52 - Berlin Nöldnerplatz 14:53 Berlin-Lichtenberg (S) 14:55 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 14:58 - Berlin-Biesdorf 15:01 - Berlin Wuhletal 15:03 - Berlin-Mahlsdorf (S) 15:09 |
4 |
|
14:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:53 - Berlin Warschauer Straße 14:55 Berlin Alexanderplatz (S) 15:02 - Berlin Westkreuz 15:22 - Berlin Heerstraße 15:27 - Berlin Olympiastadion 15:29 - Berlin-Spandau (S) 15:37 |
6 |
|
14:53 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:53 - Berlin Warschauer Straße 14:55 - Berlin Ostbahnhof (S) 14:57 |
5 |
|
14:54 |
RB 24 (18321) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 14:54 - Berlin-Schöneweide 15:00 - Schönefeld(bei Berlin) 15:10 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
14:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:54 - Berlin Nöldnerplatz 14:56 Berlin Springpfuhl 15:03 - Berlin-Marzahn 15:08 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 15:09 - Berlin Mehrower Allee 15:11 - Ahrensfelde (S) 15:14 |
3 |
|
14:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:55 - Berlin Treptower Park 14:57 Berlin-Schöneberg 15:12 - Berlin-Halensee 15:21 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:25 - Berlin Westend 15:27 - Berlin Beusselstraße 15:32 |
11 |
|
14:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:55 - Berlin Treptower Park 14:57 Berlin Jungfernheide (S) 15:30 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:39 - Berlin-Halensee 16:21 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:25 - Berlin Beusselstraße 16:32 |
11 |
|
14:56 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:56 - Berlin Warschauer Straße 14:58 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:00 |
6 |
|
14:56 | S 75 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 14:56 - Berlin Warschauer Straße 14:58 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:01 |
5 |
|
14:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 14:56 - Berlin Frankfurter Allee 14:58 Berlin Westhafen 15:15 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:25 - Berlin Prenzlauer Allee 16:06 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:10 - Berlin Beusselstraße 16:17 |
12 |
|
14:57 |
RE 7 (3727) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 14:57 - Berlin Ostbahnhof 15:00 - Berlin Alexanderplatz 15:05 Berlin-Charlottenburg 15:23 - Potsdam Medienstadt Babelsberg 15:38 - Potsdam-Rehbrücke 15:42 - Beelitz-Heilstätten 15:58 - Dessau Hbf 16:53 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
14:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 14:57 - Berlin Nöldnerplatz 14:58 Neuenhagen(b Berlin) 15:21 - Petershagen Nord 15:29 - Strausberg (S) 15:33 - Strausberg-Hegermühle 15:38 - Strausberg Nord 15:44 |
3 |
|
14:57 |
RE 8 (62018) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 14:57 - Flughafen BER 15:15 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
14:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 14:58 - Berlin Warschauer Straße 15:00 Berlin Hbf (S-Bahn) 15:14 - Berlin-Tiergarten 15:18 - Berlin Zoologischer Garten (S) 15:20 - Berlin Savignyplatz 15:22 - Berlin Westkreuz 15:27 |
6 |
|
14:58 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 14:58 - Berlin Frankfurter Allee 15:00 Berlin Storkower Str 15:02 - Berlin Bornholmer Str. 15:13 - Berlin Wollankstraße 15:16 - Berlin-Waidmannslust 15:26 - Berlin-Frohnau 15:33 |
12 |
|
14:58 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 14:58 - Berlin Treptower Park 15:00 Berlin Plänterwald 15:03 - Berlin Baumschulenweg 15:05 - Berlin-Johannisthal 15:10 - Berlin-Adlershof 15:13 - Berlin-Grünau 15:17 |
11 |
|
14:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 14:59 - Berlin Nöldnerplatz 15:00 Berlin-Lichtenberg (S) 15:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:05 - Berlin Springpfuhl 15:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 15:14 - Berlin-Wartenberg 15:16 |
3 |
|
15:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:00 - Berlin Treptower Park 15:02 Berlin-Schöneberg 15:17 - Berlin-Halensee 15:26 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:30 - Berlin Westend 15:32 - Berlin Beusselstraße 15:37 |
11 |
|
15:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:00 - Berlin Treptower Park 15:02 Berlin Jungfernheide (S) 15:35 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:44 - Berlin-Halensee 16:26 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:30 - Berlin Beusselstraße 16:37 |
11 |
|
15:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:01 - Berlin Warschauer Straße 15:03 Berlin Hackescher Markt 15:11 - Berlin-Grunewald 15:32 - Berlin-Wannsee (S) 15:42 - Potsdam Griebnitzsee (S) 15:47 - Potsdam Hbf (S) 15:52 |
6 |
|
15:01 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:01 - Berlin Frankfurter Allee 15:03 Berlin Westhafen 15:20 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:30 - Berlin Prenzlauer Allee 16:11 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:15 - Berlin Beusselstraße 16:22 |
12 |
|
15:02 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:02 - Berlin-Rummelsburg 15:03 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:05 - Berlin-Karlshorst (S) 15:09 - Berlin-Wuhlheide 15:12 - Berlin-Friedrichshagen 15:20 - Erkner (S) 15:31 |
3 |
|
15:02 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:02 - Berlin Nöldnerplatz 15:03 Berlin-Lichtenberg (S) 15:05 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:08 - Berlin-Biesdorf 15:11 - Berlin-Kaulsdorf 15:15 - Berlin-Mahlsdorf (S) 15:19 |
4 |
|
15:03 |
RE 7 (3722) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 15:03 - Königs Wusterhausen 15:21 - Zeesen 15:25 Bestensee 15:27 - Groß Köris 15:33 - Halbe 15:38 - Schönwalde(Spreewald) 15:49 - Senftenberg 16:42 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
15:03 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:03 - Berlin Warschauer Straße 15:05 Berlin Alexanderplatz (S) 15:14 - Berlin Hackescher Markt 15:16 - Berlin Friedrichstraße (S) 15:18 - Berlin-Tiergarten 15:26 - Berlin Charlottenburg (S) 15:32 |
6 |
|
15:03 |
RE 8 (62023) |
Wismar
Berlin Ostkreuz 15:03 - Berlin Ostbahnhof 15:06 - Berlin Alexanderplatz 15:10 - Berlin Friedrichstraße 15:14 Berlin-Spandau 15:36 - Glöwen 16:40 - Holthusen 17:47 - Schwerin Mitte 17:55 - Schwerin Hbf 17:57 - Wismar 18:37 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
15:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 15:04 - Berlin Nöldnerplatz 15:06 Berlin Springpfuhl 15:13 - Berlin-Marzahn 15:18 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 15:19 - Berlin Mehrower Allee 15:21 - Ahrensfelde (S) 15:24 |
3 |
|
15:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:05 - Berlin Treptower Park 15:07 Berlin Jungfernheide (S) 15:40 - Berlin Gesundbrunnen(S) 15:49 - Berlin-Halensee 16:31 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 16:35 - Berlin Beusselstraße 16:42 |
11 |
|
15:06 | S 5 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 15:06 - Berlin Warschauer Straße 15:08 |
5 |
|
15:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 15:06 - Berlin Frankfurter Allee 15:08 Berlin Westhafen 15:25 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 15:35 - Berlin Prenzlauer Allee 16:16 - Berlin Gesundbrunnen(S) 16:20 - Berlin Beusselstraße 16:27 |
12 |
|
15:07 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 15:07 - Berlin Nöldnerplatz 15:08 Berlin-Lichtenberg (S) 15:10 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:13 - Berlin-Kaulsdorf 15:20 - Birkenstein 15:26 - Hoppegarten(Mark) 15:29 |
3 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|