Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz (S) v 12:27 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
12:27 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 12:27 - Berlin Nöldnerplatz 12:28 Berlin-Lichtenberg (S) 12:30 - Berlin Wuhletal 12:38 - Berlin-Kaulsdorf 12:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 12:42 - Hoppegarten(Mark) 12:49 |
3 |
|
12:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 12:28 - Berlin Warschauer Straße 12:30 Berlin Friedrichstraße (S) 12:41 - Berlin-Tiergarten 12:48 - Berlin Zoologischer Garten (S) 12:50 - Berlin Savignyplatz 12:52 - Berlin Westkreuz 12:57 |
6 |
|
12:28 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 12:28 - Berlin Treptower Park 12:30 Berlin Plänterwald 12:33 - Berlin Baumschulenweg 12:35 - Berlin-Schöneweide (S) 12:38 - Berlin-Johannisthal 12:40 - Berlin-Grünau 12:47 |
11 |
|
12:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 12:28 - Berlin Frankfurter Allee 12:30 Berlin-Pankow 12:47 - Mühlenbeck-Mönchmühle 13:01 - Schönfließ(b Oranienburg) 13:04 - Bergfelde(b Berlin) 13:07 - Birkenwerder(b Berlin) 13:15 |
12 |
|
12:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:30 - Berlin Treptower Park 12:32 Berlin Hermannstraße 12:39 - Berlin Westkreuz 12:58 - Berlin-Tempelhof 13:42 - Berlin Westend 14:02 - Berlin Beusselstraße 14:07 |
11 |
|
12:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:31 - Berlin Warschauer Straße 12:33 Berlin Hackescher Markt 12:41 - Berlin-Grunewald 13:02 - Potsdam Griebnitzsee (S) 13:17 - Potsdam-Babelsberg 13:20 - Potsdam Hbf (S) 13:22 |
6 |
|
12:31 |
RE 1 (73768) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 12:31 - Erkner 12:46 - Fangschleuse 12:51 - Fürstenwalde(Spree) 13:01 Berkenbrück 13:07 - Briesen(Mark) 13:13 - Jacobsdorf(Mark) 13:18 - Pillgram 13:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 13:25 - Frankfurt(Oder) 13:31 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
12:31 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:31 - Berlin Frankfurter Allee 12:33 Berlin Schönhauser Allee 12:43 - Berlin Westhafen 12:50 - Berlin Sonnenallee 13:25 - Berlin-Wedding 13:48 - Berlin Beusselstraße 13:52 |
12 |
|
12:32 |
RB 23 (18154) |
Golm
Berlin Ostkreuz 12:32 - Berlin Ostbahnhof 12:35 - Berlin Alexanderplatz 12:41 Berlin Friedrichstraße 12:45 - Berlin Hbf 12:48 - Berlin Zoologischer Garten 12:55 - Berlin-Charlottenburg 12:58 - Golm 13:29 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
12:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:32 - Berlin-Rummelsburg 12:33 Berlin-Wuhlheide 12:42 - Berlin-Hirschgarten 12:48 - Berlin-Friedrichshagen 12:50 - Berlin-Rahnsdorf 12:55 - Erkner (S) 13:01 |
3 |
|
12:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:33 - Berlin Warschauer Straße 12:35 Berlin Alexanderplatz (S) 12:42 - Berlin Westkreuz 13:02 - Berlin Olympiastadion 13:09 - Berlin-Pichelsberg 13:11 - Berlin-Spandau (S) 13:17 |
6 |
|
12:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:34 - Berlin Nöldnerplatz 12:36 Berlin Springpfuhl 12:43 - Berlin-Marzahn 12:48 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 12:49 - Berlin Mehrower Allee 12:51 - Ahrensfelde (S) 12:54 |
3 |
|
12:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:35 - Berlin Treptower Park 12:37 Berlin Hermannstraße 12:44 - Berlin Westkreuz 13:03 - Berlin-Tempelhof 13:47 - Berlin Westend 14:07 - Berlin Beusselstraße 14:12 |
11 |
|
12:36 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 12:36 - Berlin Warschauer Straße 12:38 |
5 |
|
12:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:36 - Berlin Frankfurter Allee 12:38 Berlin Schönhauser Allee 12:48 - Berlin Westhafen 12:55 - Berlin Sonnenallee 13:30 - Berlin-Wedding 13:53 - Berlin Beusselstraße 13:57 |
12 |
|
12:37 |
RB 32 (18214) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 12:37 - Berlin-Lichtenberg 12:41 - Berlin-Hohenschönhausen 12:49 - Oranienburg 13:09 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
12:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 12:37 - Berlin Nöldnerplatz 12:38 Neuenhagen(b Berlin) 13:01 - Petershagen Nord 13:09 - Strausberg (S) 13:13 - Strausberg-Hegermühle 13:18 - Strausberg Nord 13:24 |
3 |
|
12:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 12:38 - Berlin Warschauer Straße 12:40 Berlin Hbf (S-Bahn) 12:54 - Berlin-Tiergarten 12:58 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:00 - Berlin Savignyplatz 13:02 - Berlin Westkreuz 13:07 |
6 |
|
12:38 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 12:38 - Berlin Frankfurter Allee 12:40 Berlin Storkower Str 12:42 - Berlin Landsberger Allee 12:44 - Berlin Bornholmer Str. 12:53 - Berlin-Schönholz 12:57 - Berlin-Frohnau 13:13 |
12 |
|
12:38 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 12:38 - Berlin Treptower Park 12:40 Berlin Plänterwald 12:43 - Berlin Baumschulenweg 12:45 - Berlin-Schöneweide (S) 12:48 - Berlin-Johannisthal 12:50 - Berlin-Grünau 12:57 |
11 |
|
12:39 |
RE 2 (3116) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 12:39 - Königs Wusterhausen 13:02 - Brand Tropical Islands 13:17 Lübben(Spreewald) 13:25 - Lübbenau(Spreewald) 13:32 - Raddusch 13:37 - Vetschau 13:41 - Cottbus Hbf 13:54 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
12:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 12:39 - Berlin Nöldnerplatz 12:40 Berlin-Lichtenberg (S) 12:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 12:45 - Berlin Springpfuhl 12:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 12:54 - Berlin-Wartenberg 12:56 |
4 |
|
12:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:40 - Berlin Treptower Park 12:42 Berlin Hermannstraße 12:49 - Berlin Westkreuz 13:08 - Berlin-Tempelhof 13:52 - Berlin Westend 14:12 - Berlin Beusselstraße 14:17 |
11 |
|
12:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:41 - Berlin Warschauer Straße 12:43 Berlin Hackescher Markt 12:51 - Berlin-Grunewald 13:12 - Potsdam Griebnitzsee (S) 13:27 - Potsdam-Babelsberg 13:30 - Potsdam Hbf (S) 13:32 |
6 |
|
12:41 | FEX19839 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 12:41 - Flughafen BER 13:00 - Birkengrund 13:20 - Ludwigsfelde 13:24 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
12:42 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostkreuz (S) 12:42 - Berlin-Rummelsburg 12:43 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 12:45 - Berlin-Karlshorst (S) 12:49 - Berlin-Wuhlheide 12:52 - Berlin-Hirschgarten 12:58 - Berlin-Friedrichshagen 13:00 |
3 |
|
12:43 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:43 - Berlin Warschauer Straße 12:45 - Berlin Ostbahnhof (S) 12:47 |
5 |
|
12:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:44 - Berlin Nöldnerplatz 12:46 Berlin Springpfuhl 12:53 - Berlin-Marzahn 12:58 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 12:59 - Berlin Mehrower Allee 13:01 - Ahrensfelde (S) 13:04 |
3 |
|
12:45 |
RE 1 (73733) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 12:45 - Berlin Ostbahnhof 12:48 - Berlin Alexanderplatz 12:53 - Berlin Friedrichstraße 12:56 Berlin Hbf 12:59 - Berlin Zoologischer Garten 13:07 - Werder(Havel) 13:38 - Kirchmöser 14:01 - Magdeburg-Neustadt 14:43 - Magdeburg Hbf 14:47 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
12:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:46 - Berlin Frankfurter Allee 12:48 Berlin Schönhauser Allee 12:58 - Berlin Westhafen 13:05 - Berlin Sonnenallee 13:40 - Berlin-Wedding 14:03 - Berlin Beusselstraße 14:07 |
12 |
|
12:47 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 12:47 - Berlin Nöldnerplatz 12:48 Berlin-Friedrichsfelde Ost 12:53 - Berlin-Biesdorf 12:56 - Berlin-Kaulsdorf 13:00 - Birkenstein 13:06 - Hoppegarten(Mark) 13:09 |
3 |
|
12:48 | FEX19832 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 12:48 - Berlin Gesundbrunnen 12:56 - Berlin Hbf 13:03 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
12:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 12:48 - Berlin Warschauer Straße 12:50 Berlin Alexanderplatz (S) 12:57 - Berlin Hackescher Markt 12:59 - Berlin Hbf (S-Bahn) 13:04 - Berlin Charlottenburg (S) 13:14 - Berlin Westkreuz 13:17 |
6 |
|
12:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 12:48 - Berlin Frankfurter Allee 12:50 Berlin Landsberger Allee 12:54 - Berlin Bornholmer Str. 13:03 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 13:09 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 13:30 - Birkenwerder(b Berlin) 13:33 |
12 |
|
12:48 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 12:48 - Berlin Treptower Park 12:50 Berlin Plänterwald 12:53 - Berlin Baumschulenweg 12:55 - Berlin-Schöneweide (S) 12:58 - Berlin-Adlershof 13:03 - Berlin-Grünau 13:07 |
11 |
|
12:50 |
RB 12 (61117) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 12:50 - Berlin-Lichtenberg 12:53 - Berlin-Hohenschönhausen 13:02 - Oranienburg 13:21 Sachsenhausen(Nordb) 13:25 - Nassenheide 13:30 - Grüneberg 13:35 - Löwenberg(Mark) 13:39 - Zehdenick-Neuhof 14:01 - Templin Stadt 14:19 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
12:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:50 - Berlin Treptower Park 12:52 Berlin Hermannstraße 12:59 - Berlin Westkreuz 13:18 - Berlin-Tempelhof 14:02 - Berlin Westend 14:22 - Berlin Beusselstraße 14:27 |
11 |
|
12:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:51 - Berlin Warschauer Straße 12:53 Berlin Hackescher Markt 13:01 - Berlin-Grunewald 13:22 - Potsdam Griebnitzsee (S) 13:37 - Potsdam-Babelsberg 13:40 - Potsdam Hbf (S) 13:42 |
6 |
|
12:51 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:51 - Berlin Frankfurter Allee 12:53 Berlin Schönhauser Allee 13:03 - Berlin Westhafen 13:10 - Berlin Sonnenallee 13:45 - Berlin-Wedding 14:08 - Berlin Beusselstraße 14:12 |
12 |
|
12:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:52 - Berlin-Rummelsburg 12:53 Berlin-Wuhlheide 13:02 - Berlin-Hirschgarten 13:08 - Berlin-Friedrichshagen 13:10 - Berlin-Rahnsdorf 13:15 - Erkner (S) 13:21 |
3 |
|
12:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:53 - Berlin Warschauer Straße 12:55 Berlin Alexanderplatz (S) 13:02 - Berlin Westkreuz 13:22 - Berlin Olympiastadion 13:29 - Berlin-Pichelsberg 13:31 - Berlin-Spandau (S) 13:37 |
6 |
|
12:54 |
RB 24 (18317) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 12:54 - Berlin-Schöneweide 13:00 - Schönefeld(bei Berlin) 13:10 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
12:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 12:54 - Berlin Nöldnerplatz 12:56 Berlin Springpfuhl 13:03 - Berlin-Marzahn 13:08 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 13:09 - Berlin Mehrower Allee 13:11 - Ahrensfelde (S) 13:14 |
3 |
|
12:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:55 - Berlin Treptower Park 12:57 Berlin Hermannstraße 13:04 - Berlin Westkreuz 13:23 - Berlin-Tempelhof 14:07 - Berlin Westend 14:27 - Berlin Beusselstraße 14:32 |
11 |
|
12:56 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 12:56 - Berlin Warschauer Straße 12:58 |
5 |
|
12:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 12:56 - Berlin Frankfurter Allee 12:58 Berlin Schönhauser Allee 13:08 - Berlin Westhafen 13:15 - Berlin Sonnenallee 13:50 - Berlin-Wedding 14:13 - Berlin Beusselstraße 14:17 |
12 |
|
12:57 |
RE 7 (3723) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 12:57 - Berlin Ostbahnhof 13:00 - Berlin Alexanderplatz 13:05 Berlin-Charlottenburg 13:23 - Potsdam-Rehbrücke 13:42 - Wilhelmshorst 13:46 - Bad Belzig 14:17 - Dessau Hbf 14:53 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
12:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 12:57 - Berlin Nöldnerplatz 12:58 Neuenhagen(b Berlin) 13:21 - Petershagen Nord 13:29 - Strausberg (S) 13:33 - Strausberg-Hegermühle 13:38 - Strausberg Nord 13:44 |
3 |
|
12:57 |
RE 8 (62014) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 12:57 - Flughafen BER 13:15 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
12:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 12:58 - Berlin Warschauer Straße 13:00 Berlin Hbf (S-Bahn) 13:14 - Berlin-Tiergarten 13:18 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:20 - Berlin Savignyplatz 13:22 - Berlin Westkreuz 13:27 |
6 |
|
12:58 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 12:58 - Berlin Frankfurter Allee 13:00 Berlin Storkower Str 13:02 - Berlin Landsberger Allee 13:04 - Berlin Bornholmer Str. 13:13 - Berlin-Schönholz 13:17 - Berlin-Frohnau 13:33 |
12 |
|
12:58 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 12:58 - Berlin Treptower Park 13:00 Berlin Plänterwald 13:03 - Berlin Baumschulenweg 13:05 - Berlin-Schöneweide (S) 13:08 - Berlin-Johannisthal 13:10 - Berlin-Grünau 13:17 |
11 |
|
12:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 12:59 - Berlin Nöldnerplatz 13:00 Berlin-Lichtenberg (S) 13:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 13:05 - Berlin Springpfuhl 13:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 13:14 - Berlin-Wartenberg 13:16 |
4 |
|
13:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:00 - Berlin Treptower Park 13:02 Berlin Hermannstraße 13:09 - Berlin Westkreuz 13:28 - Berlin-Tempelhof 14:12 - Berlin Westend 14:32 - Berlin Beusselstraße 14:37 |
11 |
|
13:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:01 - Berlin Warschauer Straße 13:03 Berlin Hackescher Markt 13:11 - Berlin-Grunewald 13:32 - Potsdam Griebnitzsee (S) 13:47 - Potsdam-Babelsberg 13:50 - Potsdam Hbf (S) 13:52 |
6 |
|
13:02 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostkreuz (S) 13:02 - Berlin-Rummelsburg 13:03 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 13:05 - Berlin-Karlshorst (S) 13:09 - Berlin-Wuhlheide 13:12 - Berlin-Hirschgarten 13:18 - Berlin-Friedrichshagen 13:20 |
3 |
|
13:03 |
RE 7 (3718) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 13:03 - Königs Wusterhausen 13:21 - Zeesen 13:25 Bestensee 13:27 - Groß Köris 13:33 - Halbe 13:38 - Calau(Nl) 14:15 - Senftenberg 14:42 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
13:03 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:03 - Berlin Warschauer Straße 13:05 - Berlin Ostbahnhof (S) 13:07 |
5 |
|
13:03 |
RE 8 (62019) |
Wismar
Berlin Ostkreuz 13:03 - Berlin Ostbahnhof 13:06 - Berlin Alexanderplatz 13:10 - Berlin Friedrichstraße 13:14 Glöwen 14:40 - Holthusen 15:47 - Schwerin Mitte 15:55 - Schwerin Hbf 15:57 - Lübstorf 16:12 - Wismar 16:37 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
13:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:04 - Berlin Nöldnerplatz 13:06 Berlin Springpfuhl 13:13 - Berlin-Marzahn 13:18 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 13:19 - Berlin Mehrower Allee 13:21 - Ahrensfelde (S) 13:24 |
3 |
|
13:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:06 - Berlin Frankfurter Allee 13:08 Berlin Schönhauser Allee 13:18 - Berlin Westhafen 13:25 - Berlin Sonnenallee 14:00 - Berlin-Wedding 14:23 - Berlin Beusselstraße 14:27 |
12 |
|
13:07 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostkreuz (S) 13:07 - Berlin Nöldnerplatz 13:08 Berlin-Friedrichsfelde Ost 13:13 - Berlin-Biesdorf 13:16 - Berlin-Kaulsdorf 13:20 - Birkenstein 13:26 - Hoppegarten(Mark) 13:29 |
3 |
|
13:08 |
RB 24 (18316) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 13:08 - Berlin-Lichtenberg 13:12 - Berlin-Hohenschönhausen 13:21 Bernau(b Berlin) 13:33 - Rüdnitz 13:38 - Biesenthal 13:42 - Melchow 13:46 - Eberswalde Hbf 13:54 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
13:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 13:08 - Berlin Warschauer Straße 13:10 Berlin Alexanderplatz (S) 13:17 - Berlin Hackescher Markt 13:19 - Berlin Hbf (S-Bahn) 13:24 - Berlin Charlottenburg (S) 13:34 - Berlin Westkreuz 13:37 |
6 |
|
13:08 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 13:08 - Berlin Treptower Park 13:10 Berlin Plänterwald 13:13 - Berlin Baumschulenweg 13:15 - Berlin-Schöneweide (S) 13:18 - Berlin-Adlershof 13:23 - Berlin-Grünau 13:27 |
11 |
|
13:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 13:08 - Berlin Frankfurter Allee 13:10 Berlin Landsberger Allee 13:14 - Berlin Bornholmer Str. 13:23 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 13:29 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 13:50 - Birkenwerder(b Berlin) 13:53 |
12 |
|
13:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:10 - Berlin Treptower Park 13:12 Berlin Hermannstraße 13:19 - Berlin Westkreuz 13:38 - Berlin-Tempelhof 14:22 - Berlin Westend 14:42 - Berlin Beusselstraße 14:47 |
11 |
|
13:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:11 - Berlin Warschauer Straße 13:13 Berlin Hackescher Markt 13:21 - Berlin-Grunewald 13:42 - Potsdam Griebnitzsee (S) 13:57 - Potsdam-Babelsberg 14:00 - Potsdam Hbf (S) 14:02 |
6 |
|
13:11 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:11 - Berlin Frankfurter Allee 13:13 Berlin Schönhauser Allee 13:23 - Berlin Westhafen 13:30 - Berlin Sonnenallee 14:05 - Berlin-Wedding 14:28 - Berlin Beusselstraße 14:32 |
12 |
|
13:12 | FEX19841 |
Wünsdorf-Waldstadt
Berlin Ostkreuz 13:12 - Flughafen BER 13:30 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 13:47 - Dahlewitz 13:50 - Rangsdorf 13:54 - Dabendorf 14:00 - Wünsdorf-Waldstadt 14:10 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
13:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:12 - Berlin-Rummelsburg 13:13 Berlin-Wuhlheide 13:22 - Berlin-Hirschgarten 13:28 - Berlin-Friedrichshagen 13:30 - Berlin-Rahnsdorf 13:35 - Erkner (S) 13:41 |
3 |
|
13:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:13 - Berlin Warschauer Straße 13:15 Berlin Alexanderplatz (S) 13:22 - Berlin Westkreuz 13:42 - Berlin Olympiastadion 13:49 - Berlin-Pichelsberg 13:51 - Berlin-Spandau (S) 13:57 |
6 |
|
13:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:14 - Berlin Nöldnerplatz 13:16 Berlin Springpfuhl 13:23 - Berlin-Marzahn 13:28 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 13:29 - Berlin Mehrower Allee 13:31 - Ahrensfelde (S) 13:34 |
3 |
|
13:15 |
RE 1 (73728) |
Eisenhüttenstadt
Berlin Ostkreuz 13:15 - Erkner 13:30 - Fangschleuse 13:35 - Hangelsberg 13:40 - Fürstenwalde(Spree) 13:47 - Frankfurt(Oder) 14:05 - Eisenhüttenstadt 14:22 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
13:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:15 - Berlin Treptower Park 13:17 Berlin Hermannstraße 13:24 - Berlin Westkreuz 13:43 - Berlin-Tempelhof 14:27 - Berlin Westend 14:47 - Berlin Beusselstraße 14:52 |
11 |
|
13:16 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 13:16 - Berlin Warschauer Straße 13:18 |
5 |
|
13:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:16 - Berlin Frankfurter Allee 13:18 Berlin Storkower Str 13:20 - Berlin Landsberger Allee 13:22 - Berlin Gesundbrunnen(S) 13:30 - Berlin-Wedding 13:33 - Berlin Beusselstraße 13:37 |
12 |
|
13:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:16 - Berlin Frankfurter Allee 13:18 Berlin Schönhauser Allee 13:28 - Berlin Westhafen 13:35 - Berlin Sonnenallee 14:10 - Berlin-Wedding 14:33 - Berlin Beusselstraße 14:37 |
12 |
|
13:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 13:17 - Berlin Nöldnerplatz 13:18 Neuenhagen(b Berlin) 13:41 - Petershagen Nord 13:49 - Strausberg (S) 13:53 - Strausberg-Hegermühle 13:58 - Strausberg Nord 14:04 |
3 |
|
13:17 | FEX19834 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 13:17 - Berlin Gesundbrunnen 13:27 - Berlin Hbf 13:35 |
14 Berlin Ostkreuz |
|
13:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 13:18 - Berlin Warschauer Straße 13:20 Berlin Hbf (S-Bahn) 13:34 - Berlin-Tiergarten 13:38 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:40 - Berlin Savignyplatz 13:42 - Berlin Westkreuz 13:47 |
6 |
|
13:18 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 13:18 - Berlin Frankfurter Allee 13:20 Berlin Storkower Str 13:22 - Berlin Landsberger Allee 13:24 - Berlin Bornholmer Str. 13:33 - Berlin-Schönholz 13:37 - Berlin-Frohnau 13:53 |
12 |
|
13:18 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 13:18 - Berlin Treptower Park 13:20 Berlin Plänterwald 13:23 - Berlin Baumschulenweg 13:25 - Berlin-Schöneweide (S) 13:28 - Berlin-Johannisthal 13:30 - Berlin-Grünau 13:37 |
11 |
|
13:19 |
RB 32 (18219) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 13:19 - Berlin-Schöneweide 13:24 - Schönefeld(bei Berlin) 13:34 |
13 Berlin Ostkreuz |
|
13:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 13:19 - Berlin Nöldnerplatz 13:20 Berlin-Lichtenberg (S) 13:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 13:25 - Berlin Springpfuhl 13:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 13:34 - Berlin-Wartenberg 13:36 |
4 |
|
13:20 |
RE 2 (3119) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 13:20 - Berlin Ostbahnhof 13:23 - Berlin Alexanderplatz 13:28 Berlin Friedrichstraße 13:32 - Berlin Zoologischer Garten 13:42 - Berlin-Charlottenburg 13:46 - Albrechtshof 14:00 - Nauen 14:23 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
13:20 |
RB 25 (61159) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 13:20 - Berlin-Lichtenberg 13:23 - Ahrensfelde 13:35 - Ahrensfelde Friedhof 13:37 - Ahrensfelde Nord 13:40 - Blumberg-Rehhahn 13:42 - Blumberg(b Berlin) 13:44 - Seefeld(Mark) 13:50 - Werneuchen 13:55 |
7 Berlin Ostkreuz |
|
13:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:20 - Berlin Treptower Park 13:22 Berlin Sonnenallee 13:25 - Berlin-Neukölln 13:27 - Berlin-Tempelhof 13:32 - Berlin Westend 13:52 - Berlin Beusselstraße 13:57 |
11 |
|
13:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:20 - Berlin Treptower Park 13:22 Berlin Hermannstraße 13:29 - Berlin Westkreuz 13:48 - Berlin-Tempelhof 14:32 - Berlin Westend 14:52 - Berlin Beusselstraße 14:57 |
11 |
|
13:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:21 - Berlin Warschauer Straße 13:23 Berlin Hackescher Markt 13:31 - Berlin-Grunewald 13:52 - Potsdam Griebnitzsee (S) 14:07 - Potsdam-Babelsberg 14:10 - Potsdam Hbf (S) 14:12 |
6 |
|
13:22 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostkreuz (S) 13:22 - Berlin-Rummelsburg 13:23 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 13:25 - Berlin-Karlshorst (S) 13:29 - Berlin-Wuhlheide 13:32 - Berlin-Hirschgarten 13:38 - Berlin-Friedrichshagen 13:40 |
3 |
|
13:23 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:23 - Berlin Warschauer Straße 13:25 - Berlin Ostbahnhof (S) 13:27 |
5 |
|
13:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 13:24 - Berlin Nöldnerplatz 13:26 Berlin Springpfuhl 13:33 - Berlin-Marzahn 13:38 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 13:39 - Berlin Mehrower Allee 13:41 - Ahrensfelde (S) 13:44 |
3 |
|
13:25 |
RE 1 (73775) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 13:25 - Berlin Ostbahnhof 13:29 - Berlin Alexanderplatz 13:33 - Berlin Friedrichstraße 13:36 Berlin Hbf 13:39 - Berlin Zoologischer Garten 13:46 - Potsdam Hbf 14:05 - Werder(Havel) 14:18 - Götz 14:30 - Brandenburg Hbf 14:38 |
2 Berlin Ostkreuz |
|
13:26 |
RB 23 (18157) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 13:26 - Flughafen BER 13:46 |
1 Berlin Ostkreuz |
|
13:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 13:26 - Berlin Frankfurter Allee 13:28 Berlin Schönhauser Allee 13:38 - Berlin Westhafen 13:45 - Berlin Sonnenallee 14:20 - Berlin-Wedding 14:43 - Berlin Beusselstraße 14:47 |
12 |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|