Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Westkreuz v 18:57 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
18:57 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Westkreuz 18:57 - Berlin Charlottenburg (S) 18:59 Berlin Hackescher Markt 19:15 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:17 - Berlin Jannowitzbrücke 19:19 - Berlin Nöldnerplatz 19:28 - Berlin-Mahlsdorf (S) 19:42 |
3 |
|
18:57 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 18:57 - Berlin-Halensee 18:58 Berlin Greifswalder Str 19:34 - Berlin-Wedding 19:43 - Berlin Treptower Park 20:22 - Berlin Storkower Str 20:30 - Berlin Beusselstraße 20:47 |
12 |
|
18:59 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 18:59 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:00 Berlin Westend 19:02 - Berlin Schönhauser Allee 19:17 - Berlin Südkreuz (S) 19:45 - Berlin Bundesplatz 19:50 - Berlin Beusselstraße 20:07 |
11 |
|
19:00 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Westkreuz 19:00 - Berlin-Halensee 19:01 Berlin Hohenzollerndamm 19:03 - Berlin Heidelberger Platz 19:05 - Berlin Bundesplatz 19:07 - Wildau 19:52 - Königs Wusterhausen 19:56 |
12 |
|
19:00 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 19:00 - Berlin-Grunewald 19:02 Berlin-Nikolassee 19:10 - Berlin-Wannsee (S) 19:12 - Potsdam Griebnitzsee (S) 19:17 - Potsdam-Babelsberg 19:20 - Potsdam Hbf (S) 19:22 |
1 |
|
19:02 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Westkreuz 19:02 - Berlin Charlottenburg (S) 19:04 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 19:35 - Berlin-Hirschgarten 19:48 - Berlin-Friedrichshagen 19:50 - Berlin-Rahnsdorf 19:55 - Erkner (S) 20:01 |
4 |
|
19:02 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:02 - Berlin-Halensee 19:03 Berlin Greifswalder Str 19:39 - Berlin-Wedding 19:48 - Berlin Treptower Park 20:27 - Berlin Storkower Str 20:35 - Berlin Beusselstraße 20:52 |
12 |
|
19:03 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 19:03 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 19:04 Berlin Heerstraße 19:07 - Berlin Olympiastadion 19:09 - Berlin-Pichelsberg 19:11 - Berlin-Stresow 19:15 - Berlin-Spandau (S) 19:17 |
1 |
|
19:04 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:04 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:05 Berlin Westend 19:07 - Berlin Schönhauser Allee 19:22 - Berlin Südkreuz (S) 19:50 - Berlin Bundesplatz 19:55 - Berlin Beusselstraße 20:12 |
11 |
|
19:05 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 19:05 - Berlin Charlottenburg (S) 19:07 Berlin-Lichtenberg (S) 19:38 - Berlin-Marzahn 19:48 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 19:49 - Berlin Mehrower Allee 19:51 - Ahrensfelde (S) 19:54 |
4 |
|
19:07 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Westkreuz 19:07 - Berlin Charlottenburg (S) 19:09 Berlin Wuhletal 19:48 - Hoppegarten(Mark) 19:59 - Fredersdorf(b Berlin) 20:06 - Strausberg Stadt 20:22 - Strausberg Nord 20:24 |
3 |
|
19:07 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:07 - Berlin-Halensee 19:08 Berlin Greifswalder Str 19:44 - Berlin-Wedding 19:53 - Berlin Treptower Park 20:32 - Berlin Storkower Str 20:40 - Berlin Beusselstraße 20:57 |
12 |
|
19:09 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:09 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:10 Berlin Westend 19:12 - Berlin Schönhauser Allee 19:27 - Berlin Südkreuz (S) 19:55 - Berlin Bundesplatz 20:00 - Berlin Beusselstraße 20:17 |
11 |
|
19:10 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 19:10 - Berlin-Grunewald 19:12 Berlin-Nikolassee 19:20 - Berlin-Wannsee (S) 19:22 - Potsdam Griebnitzsee (S) 19:27 - Potsdam-Babelsberg 19:30 - Potsdam Hbf (S) 19:32 |
1 |
|
19:12 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Westkreuz 19:12 - Berlin Charlottenburg (S) 19:14 Berlin Baumschulenweg 19:47 - Berlin-Altglienicke 20:02 - Berlin Grünbergallee 20:05 - Schönefeld(bei Berlin) 20:08 - Flughafen BER (S-Bahn) 20:16 |
4 |
|
19:12 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:12 - Berlin-Halensee 19:13 Berlin Greifswalder Str 19:49 - Berlin-Wedding 19:58 - Berlin Treptower Park 20:37 - Berlin Storkower Str 20:45 - Berlin Beusselstraße 21:02 |
12 |
|
19:13 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 19:13 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 19:14 Berlin Heerstraße 19:17 - Berlin Olympiastadion 19:19 - Berlin-Pichelsberg 19:21 - Berlin-Stresow 19:25 - Berlin-Spandau (S) 19:27 |
1 |
|
19:14 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:14 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:15 Berlin Westend 19:17 - Berlin Schönhauser Allee 19:32 - Berlin Südkreuz (S) 20:00 - Berlin Bundesplatz 20:05 - Berlin Beusselstraße 20:22 |
11 |
|
19:15 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 19:15 - Berlin Charlottenburg (S) 19:17 Berlin-Lichtenberg (S) 19:48 - Berlin-Marzahn 19:58 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 19:59 - Berlin Mehrower Allee 20:01 - Ahrensfelde (S) 20:04 |
4 |
|
19:16 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Westkreuz 19:16 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:17 - Berlin Westend 19:19 |
11 |
|
19:17 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Westkreuz 19:17 - Berlin Charlottenburg (S) 19:19 Berlin Savignyplatz 19:21 - Berlin Zoologischer Garten (S) 19:23 - Berlin-Tiergarten 19:25 - Berlin Wuhletal 19:58 - Berlin-Mahlsdorf (S) 20:02 |
3 |
|
19:17 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:17 - Berlin-Halensee 19:18 Berlin Greifswalder Str 19:54 - Berlin-Wedding 20:03 - Berlin Treptower Park 20:42 - Berlin Storkower Str 20:50 - Berlin Beusselstraße 21:07 |
12 |
|
19:19 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:19 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:20 Berlin Westend 19:22 - Berlin Schönhauser Allee 19:37 - Berlin Südkreuz (S) 20:05 - Berlin Bundesplatz 20:10 - Berlin Beusselstraße 20:27 |
11 |
|
19:20 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Westkreuz 19:20 - Berlin-Halensee 19:21 Berlin Hohenzollerndamm 19:23 - Berlin Heidelberger Platz 19:25 - Berlin Bundesplatz 19:27 - Wildau 20:12 - Königs Wusterhausen 20:16 |
12 |
|
19:20 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 19:20 - Berlin-Grunewald 19:22 Berlin-Nikolassee 19:30 - Berlin-Wannsee (S) 19:32 - Potsdam Griebnitzsee (S) 19:37 - Potsdam-Babelsberg 19:40 - Potsdam Hbf (S) 19:42 |
1 |
|
19:22 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Westkreuz 19:22 - Berlin Charlottenburg (S) 19:24 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 19:55 - Berlin-Hirschgarten 20:08 - Berlin-Friedrichshagen 20:10 - Berlin-Rahnsdorf 20:15 - Erkner (S) 20:21 |
4 |
|
19:22 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:22 - Berlin-Halensee 19:23 Berlin Greifswalder Str 19:59 - Berlin-Wedding 20:08 - Berlin Treptower Park 20:47 - Berlin Storkower Str 20:55 - Berlin Beusselstraße 21:12 |
12 |
|
19:23 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 19:23 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 19:24 Berlin Heerstraße 19:27 - Berlin Olympiastadion 19:29 - Berlin-Pichelsberg 19:31 - Berlin-Stresow 19:35 - Berlin-Spandau (S) 19:37 |
1 |
|
19:24 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:24 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:25 Berlin Westend 19:27 - Berlin Schönhauser Allee 19:42 - Berlin Südkreuz (S) 20:10 - Berlin Bundesplatz 20:15 - Berlin Beusselstraße 20:32 |
11 |
|
19:25 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 19:25 - Berlin Charlottenburg (S) 19:27 Berlin-Lichtenberg (S) 19:58 - Berlin-Marzahn 20:08 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 20:09 - Berlin Mehrower Allee 20:11 - Ahrensfelde (S) 20:14 |
4 |
|
19:27 | S 5 |
Strausberg (S)
Berlin Westkreuz 19:27 - Berlin Charlottenburg (S) 19:29 Berlin Savignyplatz 19:31 - Berlin Wuhletal 20:08 - Hoppegarten(Mark) 20:19 - Fredersdorf(b Berlin) 20:26 - Strausberg (S) 20:33 |
3 |
|
19:27 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:27 - Berlin-Halensee 19:28 Berlin Greifswalder Str 20:04 - Berlin-Wedding 20:13 - Berlin Treptower Park 20:52 - Berlin Storkower Str 21:00 - Berlin Beusselstraße 21:17 |
12 |
|
19:29 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:29 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:30 Berlin Westend 19:32 - Berlin Schönhauser Allee 19:47 - Berlin Südkreuz (S) 20:15 - Berlin Bundesplatz 20:20 - Berlin Beusselstraße 20:37 |
11 |
|
19:30 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 19:30 - Berlin-Grunewald 19:32 Berlin-Nikolassee 19:40 - Berlin-Wannsee (S) 19:42 - Potsdam Griebnitzsee (S) 19:47 - Potsdam-Babelsberg 19:50 - Potsdam Hbf (S) 19:52 |
1 |
|
19:32 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Westkreuz 19:32 - Berlin Charlottenburg (S) 19:34 Berlin Baumschulenweg 20:07 - Berlin-Altglienicke 20:22 - Berlin Grünbergallee 20:25 - Schönefeld(bei Berlin) 20:28 - Flughafen BER (S-Bahn) 20:36 |
4 |
|
19:32 | S 42 |
Berlin-Grünau
Berlin Westkreuz 19:32 - Berlin-Halensee 19:33 Berlin Greifswalder Str 20:09 - Berlin-Wedding 20:18 - Berlin Beusselstraße 20:22 - Berlin-Adlershof 21:05 - Berlin-Grünau 21:09 |
12 |
|
19:33 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 19:33 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 19:34 Berlin Heerstraße 19:37 - Berlin Olympiastadion 19:39 - Berlin-Pichelsberg 19:41 - Berlin-Stresow 19:45 - Berlin-Spandau (S) 19:47 |
1 |
|
19:34 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:34 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:35 Berlin Westend 19:37 - Berlin Schönhauser Allee 19:52 - Berlin Südkreuz (S) 20:20 - Berlin Bundesplatz 20:25 - Berlin Beusselstraße 20:42 |
11 |
|
19:35 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 19:35 - Berlin Charlottenburg (S) 19:37 Berlin-Lichtenberg (S) 20:08 - Berlin-Marzahn 20:18 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 20:19 - Berlin Mehrower Allee 20:21 - Ahrensfelde (S) 20:24 |
4 |
|
19:36 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Westkreuz 19:36 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:37 - Berlin Westend 19:39 |
11 |
|
19:37 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:37 - Berlin-Halensee 19:38 Berlin Greifswalder Str 20:14 - Berlin-Wedding 20:23 - Berlin Treptower Park 21:02 - Berlin Storkower Str 21:10 - Berlin Beusselstraße 21:27 |
12 |
|
19:37 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Westkreuz 19:37 - Berlin Charlottenburg (S) 19:39 Berlin Savignyplatz 19:41 - Berlin Zoologischer Garten (S) 19:43 - Berlin-Tiergarten 19:45 - Berlin Wuhletal 20:18 - Berlin-Mahlsdorf (S) 20:22 |
3 |
|
19:39 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:39 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:40 Berlin Westend 19:42 - Berlin Schönhauser Allee 19:57 - Berlin Südkreuz (S) 20:25 - Berlin Bundesplatz 20:30 - Berlin Beusselstraße 20:47 |
11 |
|
19:40 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Westkreuz 19:40 - Berlin-Halensee 19:41 Berlin Hohenzollerndamm 19:43 - Berlin Heidelberger Platz 19:45 - Berlin Bundesplatz 19:47 - Wildau 20:32 - Königs Wusterhausen 20:36 |
12 |
|
19:40 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 19:40 - Berlin-Grunewald 19:42 Berlin-Nikolassee 19:50 - Berlin-Wannsee (S) 19:52 - Potsdam Griebnitzsee (S) 19:57 - Potsdam-Babelsberg 20:00 - Potsdam Hbf (S) 20:02 |
1 |
|
19:42 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Westkreuz 19:42 - Berlin Charlottenburg (S) 19:44 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 20:15 - Berlin-Hirschgarten 20:28 - Berlin-Friedrichshagen 20:30 - Berlin-Rahnsdorf 20:35 - Erkner (S) 20:41 |
4 |
|
19:42 | S 42 |
Berlin Südkreuz (S)
Berlin Westkreuz 19:42 - Berlin-Halensee 19:43 Berlin Greifswalder Str 20:19 - Berlin-Wedding 20:28 - Berlin Beusselstraße 20:32 - Berlin Heidelberger Platz 20:47 - Berlin Südkreuz (S) 20:55 |
12 |
|
19:43 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 19:43 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 19:44 Berlin Heerstraße 19:47 - Berlin Olympiastadion 19:49 - Berlin-Pichelsberg 19:51 - Berlin-Stresow 19:55 - Berlin-Spandau (S) 19:57 |
1 |
|
19:44 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:44 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:45 Berlin Westend 19:47 - Berlin Schönhauser Allee 20:02 - Berlin Südkreuz (S) 20:30 - Berlin Bundesplatz 20:35 - Berlin Beusselstraße 20:52 |
11 |
|
19:45 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 19:45 - Berlin Charlottenburg (S) 19:47 Berlin-Lichtenberg (S) 20:18 - Berlin-Marzahn 20:28 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 20:29 - Berlin Mehrower Allee 20:31 - Ahrensfelde (S) 20:34 |
4 |
|
19:47 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:47 - Berlin-Halensee 19:48 Berlin Greifswalder Str 20:24 - Berlin-Wedding 20:33 - Berlin Treptower Park 21:12 - Berlin Storkower Str 21:20 - Berlin Beusselstraße 21:37 |
12 |
|
19:47 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Westkreuz 19:47 - Berlin Charlottenburg (S) 19:49 Berlin Wuhletal 20:28 - Hoppegarten(Mark) 20:39 - Fredersdorf(b Berlin) 20:46 - Strausberg Stadt 21:02 - Strausberg Nord 21:04 |
3 |
|
19:49 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:49 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:50 Berlin Westend 19:52 - Berlin Schönhauser Allee 20:07 - Berlin Südkreuz (S) 20:35 - Berlin Bundesplatz 20:40 - Berlin Beusselstraße 20:57 |
11 |
|
19:50 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 19:50 - Berlin-Grunewald 19:52 Berlin-Nikolassee 20:00 - Berlin-Wannsee (S) 20:02 - Potsdam Griebnitzsee (S) 20:07 - Potsdam-Babelsberg 20:10 - Potsdam Hbf (S) 20:12 |
1 |
|
19:52 | S 42 |
Berlin-Grünau
Berlin Westkreuz 19:52 - Berlin-Halensee 19:53 Berlin Greifswalder Str 20:29 - Berlin-Wedding 20:38 - Berlin Beusselstraße 20:42 - Berlin-Adlershof 21:25 - Berlin-Grünau 21:29 |
12 |
|
19:52 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Westkreuz 19:52 - Berlin Charlottenburg (S) 19:54 Berlin Baumschulenweg 20:27 - Berlin-Altglienicke 20:42 - Berlin Grünbergallee 20:45 - Schönefeld(bei Berlin) 20:48 - Flughafen BER (S-Bahn) 20:56 |
4 |
|
19:53 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 19:53 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 19:54 Berlin Heerstraße 19:57 - Berlin Olympiastadion 19:59 - Berlin-Pichelsberg 20:01 - Berlin-Stresow 20:05 - Berlin-Spandau (S) 20:07 |
1 |
|
19:54 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 19:54 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:55 Berlin Westend 19:57 - Berlin Schönhauser Allee 20:12 - Berlin Südkreuz (S) 20:40 - Berlin Bundesplatz 20:45 - Berlin Beusselstraße 21:02 |
11 |
|
19:55 | S 3 |
Berlin-Grunewald
Berlin Westkreuz 19:55 - Berlin-Grunewald 19:57 |
2 |
|
19:55 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 19:55 - Berlin Charlottenburg (S) 19:57 Berlin-Lichtenberg (S) 20:28 - Berlin-Marzahn 20:38 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 20:39 - Berlin Mehrower Allee 20:41 - Ahrensfelde (S) 20:44 |
4 |
|
19:56 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Westkreuz 19:56 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:57 - Berlin Westend 19:59 |
11 |
|
pozdìji |
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.