Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Warszawa Srodmiescie v 13:08 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Stanice / zastávka | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
13:09 | SKW99532 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Srodmiescie 13:09 - Warszawa Ochota 13:11 - Warszawa Zachodnia 13:15 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 13:20 - Warszawa Rakowiec 13:23 - Warszawa Zwirki i Wigury 13:25 - Warszawa Sluzewiec 13:28 - Warszawa Lotnisko Chopina 13:32 |
||
13:10 | KM 93506 |
Otwock
Warszawa Srodmiescie 13:10 - Warszawa Powisle 13:12 - Warszawa Stadion 13:15 - Warszawa Wschodnia 13:18 Warszawa Grochów 13:22 - Warszawa Goclawek 13:27 - Warszawa Wawer 13:30 - Michalin 13:51 - Jozefow 13:54 - Otwock 13:59 |
||
13:12 | IR 11128 |
Lodz Fabryczna
Warszawa Centralna 13:12 - Warszawa Zachodnia 13:15 - Grodzisk Mazowiecki 13:33 - Zyrardow 13:42 Skierniewice Rawka 13:53 - Skierniewice 13:58 - Rogow 14:17 - Koluszki 14:24 - Lodz Niciarniana 14:45 - Lodz Fabryczna 14:49 |
Warszawa Centralna | |
13:13 | KM 19486 |
Blonie
Warszawa Srodmiescie 13:13 - Warszawa Ochota 13:15 - Warszawa Zachodnia 13:19 - Warszawa Wlochy 13:25 Warszawa Ursus Pln. 13:29 - Warszawa Golabki 13:31 - Ozarow Mazowiecki 13:36 - Plochocin 13:41 - Blonie Rokitno 13:45 - Blonie 13:48 |
||
13:17 | KM 21720 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Srodmiescie 13:17 - Warszawa Ochota 13:19 - Warszawa Zachodnia 13:23 |
||
13:17 | SKW99428 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Srodmiescie 13:17 - Warszawa Powisle 13:20 - Warszawa Stadion 13:22 - Warszawa Wschodnia 13:25 - Warszawa Rembertow 13:33 - Warszawa Wesola 13:37 - Warszawa Wola Grzybowska 13:39 - Sulejowek 13:42 - Sulejowek Milosna 13:45 |
||
13:21 | SKW99234 |
Otwock
Warszawa Srodmiescie 13:21 - Warszawa Powisle 13:24 - Warszawa Stadion 13:26 - Warszawa Wschodnia 13:29 Warszawa Grochów 13:36 - Warszawa Wawer 13:44 - Warszawa Radosc 13:52 - Warszawa Miedzeszyn 13:54 - Warszawa Falenica 13:57 - Otwock 14:08 |
||
13:22 | IC 112 |
Chalupki
Warszawa Centralna 13:22 - Warszawa Zachodnia 13:26 - Opoczno Poludnie 14:18 - Wloszczowa Polnoc 14:48 - Zawiercie 15:20 - Dabrowa Gornicza 15:38 - Sosnowiec Glowny 15:55 - Katowice 16:09 - Tychy 16:29 - Rybnik(PL) 16:59 - Wodzislaw Slaski 17:15 - Chalupki 17:40 |
Warszawa Centralna | |
13:24 | KM 91866 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Srodmiescie 13:24 - Warszawa Ochota 13:26 - Warszawa Zachodnia 13:30 |
||
13:25 | IC 5220 |
Lublin
Warszawa Centralna 13:25 - Warszawa Wschodnia 13:31 - Otwock 13:52 - Pilawa 14:06 - Deblin 14:29 - Pulawy Miasto 14:41 - Naleczow 14:53 - Lublin Zachodni 15:05 - Lublin 15:11 |
Warszawa Centralna | |
13:28 | SKW11346 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Centralna 13:28 - Warszawa Zachodnia 13:32 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 13:37 - Warszawa Rakowiec 13:39 - Warszawa Zwirki i Wigury 13:41 - Warszawa Sluzewiec 13:44 - Warszawa Lotnisko Chopina 13:48 |
Warszawa Centralna | |
13:28 | KM 19968 |
Skierniewice
Warszawa Srodmiescie 13:28 - Warszawa Ochota 13:30 - Warszawa Zachodnia 13:34 - Warszawa Wlochy 13:40 Parzniew 13:54 - Grodzisk Mazowiecki 14:05 - Zyrardow 14:19 - Sucha Zyrardowska 14:24 - Jesionka 14:27 - Skierniewice 14:40 |
||
13:32 | IC 18106 |
Swinoujscie
Warszawa Centralna 13:32 - Warszawa Zachodnia 13:36 - Sochaczew 14:07 - Lowicz Glowny 14:20 - Kutno 14:41 - Kolo 15:05 - Konin 15:21 - Slupca 15:38 - Wrzesnia 15:52 - Swarzedz 16:16 - Poznan Gl. 16:39 - Szamotuly 17:01 - Wronki 17:11 - Krzyz 17:32 - Dobiegniew 17:46 - Choszczno 18:17 - Stargard 18:37 - Szczecin Dabie 18:53 - Szczecin Glowny 19:08 - Szczecin Dabie 19:31 - Goleniow 19:48 - Wysoka Kamienska 20:07 - Miedzyzdroje 20:29 - Swinoujscie 20:40 |
Warszawa Centralna | |
13:32 | KM 91970 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Srodmiescie 13:32 - Warszawa Powisle 13:35 - Warszawa Stadion 13:37 - Warszawa Wschodnia 13:40 |
||
13:35 | SKW11244 |
Legionowo Piaski
Warszawa Centralna 13:35 - Warszawa Wschodnia 13:41 - Warszawa Targowek 13:45 - Warszawa Praga 13:48 Warszawa Torunska 13:51 - Warszawa Zeran 13:53 - Warszawa Pludy 13:56 - Warszawa Choszczowka 13:59 - Legionowo 14:04 - Legionowo Piaski 14:07 |
Warszawa Centralna | |
13:35 | SKW99334 |
Pruszkow
Warszawa Srodmiescie 13:35 - Warszawa Ochota 13:37 - Warszawa Zachodnia 13:41 - Warszawa Wlochy 13:48 - Warszawa Ursus 13:50 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 13:52 - Piastow 13:55 - Pruszkow 13:59 |
||
13:36 | TLK53103 |
Zakopane
Warszawa Centralna 13:36 - Warszawa Zachodnia 13:40 - Zyrardow 14:05 - Skierniewice 14:19 Koluszki 14:41 - Tomaszow Mazowiecki 15:03 - Miechow 16:44 - Krakow Glowny 17:23 - Sucha Beskidzka Zamek 18:54 - Zakopane 20:21 |
Warszawa Centralna | |
13:39 | SKW99534 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Srodmiescie 13:39 - Warszawa Ochota 13:41 - Warszawa Zachodnia 13:45 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 13:54 - Warszawa Rakowiec 13:58 - Warszawa Zwirki i Wigury 14:00 - Warszawa Sluzewiec 14:02 - Warszawa Lotnisko Chopina 14:06 |
||
13:40 | KM 19819 |
Minsk Mazowiecki
Warszawa Srodmiescie 13:40 - Warszawa Powisle 13:42 - Warszawa Stadion 13:45 - Warszawa Wschodnia 13:48 Warszawa Wesola 14:00 - Warszawa Wola Grzybowska 14:02 - Józefin 14:10 - Debe Wielkie 14:18 - Nowe Debe Wielkie 14:20 - Minsk Mazowiecki 14:28 |
||
13:42 | EIC 5304 |
Krakow Glowny
Warszawa Centralna 13:42 - Warszawa Zachodnia 13:46 - Krakow Glowny 16:04 |
Warszawa Centralna | |
13:44 | KM 12722 |
Deblin
Warszawa Srodmiescie 13:44 - Warszawa Powisle 13:46 - Warszawa Stadion 13:49 - Warszawa Wschodnia 13:52 Warszawa Olsz. Groc. 13:58 - Warszawa Anin 14:06 - Ruda Talubska 15:02 - Sobolew 15:16 - Mika 15:25 - Deblin 15:37 |
||
13:45 | IC 4122 |
Bialystok
Warszawa Centralna 13:45 - Warszawa Wschodnia 13:51 - Wolomin 14:11 - Tluszcz 14:21 - Lochow 14:32 - Malkinia 14:48 - Czyzew 15:01 - Szepietowo 15:11 - Lapy 15:27 - Bialystok Zielone Wzgorza 15:42 - Bialystok 15:47 |
Warszawa Centralna | |
13:46 | WKD 1165 |
Reguly
Warszawa Srodmiescie WKD 13:46 - Warszawa Ochota WKD 13:48 - Warszawa Zachodnia WKD 13:51 - Warszawa Reduta Ord. 13:57 Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 14:00 - Warszawa Rakow 14:02 - Warszawa Salomea 14:04 - Opacz 14:06 - Michalowice 14:09 - Reguly 14:11 |
Warszawa Srodmiescie WKD | |
13:47 | KM 93422 |
Lowicz Glowny
Warszawa Srodmiescie 13:47 - Warszawa Ochota 13:49 - Warszawa Zachodnia 13:53 - Warszawa Wlochy 13:59 Warszawa Ursus Pln. 14:03 - Warszawa Golabki 14:05 - Seroki 14:31 - Jasionna Lowicka 14:55 - Bednary 14:59 - Lowicz Glowny 15:07 |
||
13:47 | SKW99430 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Srodmiescie 13:47 - Warszawa Powisle 13:50 - Warszawa Stadion 13:52 - Warszawa Wschodnia 13:55 - Warszawa Rembertow 14:03 - Warszawa Wesola 14:07 - Warszawa Wola Grzybowska 14:09 - Sulejowek 14:11 - Sulejowek Milosna 14:14 |
||
13:50 | IC 3522 |
Olsztyn Glowny
Warszawa Centralna 13:50 - Warszawa Wschodnia 13:56 - Legionowo 14:11 - Nowy Dwor Mazowiecki 14:19 - Ciechanow 14:47 - Mlawa 15:03 - Dzialdowo 15:13 - Nidzica 15:28 - Olsztynek 15:52 - Olsztyn Zachodni 16:11 - Olsztyn Glowny 16:16 |
Warszawa Centralna | |
13:51 | KM 91816 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Srodmiescie 13:51 - Warszawa Ochota 13:53 - Warszawa Zachodnia 13:57 |
||
13:51 | SKW99326 |
Otwock
Warszawa Srodmiescie 13:51 - Warszawa Powisle 13:54 - Warszawa Stadion 13:56 - Warszawa Wschodnia 13:59 Warszawa Grochów 14:04 - Warszawa Wawer 14:12 - Warszawa Radosc 14:19 - Warszawa Miedzeszyn 14:22 - Warszawa Falenica 14:24 - Otwock 14:34 |
||
13:52 | KM 93128 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Centralna 13:52 - Warszawa Zachodnia 13:55 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:00 - Warszawa Rakowiec 14:03 - Warszawa Zwirki i Wigury 14:05 - Warszawa Sluzewiec 14:08 - Warszawa Lotnisko Chopina 14:13 |
Warszawa Centralna | |
13:55 | KM 19970 |
Skierniewice
Warszawa Srodmiescie 13:55 - Warszawa Ochota 13:57 - Warszawa Zachodnia 14:01 - Warszawa Wlochy 14:07 Parzniew 14:24 - Grodzisk Mazowiecki 14:37 - Zyrardow 14:48 - Sucha Zyrardowska 14:54 - Jesionka 14:56 - Skierniewice 15:08 |
||
13:55 | IC 61102 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna 13:55 - Warszawa Wschodnia 14:01 |
Warszawa Centralna | |
13:59 | KM 19871 |
Siedlce
Warszawa Srodmiescie 13:59 - Warszawa Powisle 14:01 - Warszawa Stadion 14:04 - Warszawa Wschodnia 14:07 Józefin 14:28 - Debe Wielkie 14:35 - Minsk Mazowiecki 14:44 - Minsk Mazowiecki Anielina 14:47 - Barczaca 14:50 - Siedlce 15:27 |
||
14:00 | IC 108 |
Gdynia Glowna
Warszawa Centralna 14:00 - Warszawa Wschodnia 14:06 - Dzialdowo 15:18 - Ilawa Glowna 15:51 - Malbork 16:26 - Tczew 16:38 - Gdansk Glowny 16:55 - Gdansk Wrzeszcz 17:01 - Gdansk Oliwa 17:06 - Sopot 17:11 - Gdynia Glowna 17:22 |
Warszawa Centralna | |
14:03 | SKW99336 |
Pruszkow
Warszawa Srodmiescie 14:03 - Warszawa Ochota 14:05 - Warszawa Zachodnia 14:09 - Warszawa Wlochy 14:15 - Warszawa Ursus 14:18 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 14:21 - Piastow 14:24 - Pruszkow 14:27 |
||
14:05 | KM 97126 |
Modlin
Warszawa Centralna 14:05 - Warszawa Wschodnia 14:11 - Warszawa Targowek 14:17 - Warszawa Torunska 14:21 Warszawa Pludy 14:25 - Legionowo 14:30 - Legionowo Przystanek 14:33 - Chotomow 14:35 - Nowy Dwor Mazowiecki 14:42 - Modlin 14:46 |
Warszawa Centralna | |
14:06 | KM 91318 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Srodmiescie 14:06 - Warszawa Powisle 14:09 - Warszawa Stadion 14:11 - Warszawa Wschodnia 14:14 |
||
14:07 | KM 19448 |
Sochaczew
Warszawa Srodmiescie 14:07 - Warszawa Ochota 14:09 - Warszawa Zachodnia 14:13 - Warszawa Wlochy 14:19 Warszawa Ursus Pln. 14:23 - Blonie Rokitno 14:38 - Boza Wola 14:46 - Seroki 14:50 - Piasecznica 15:04 - Sochaczew 15:10 |
||
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Warszawa Centralna
,
Warszawa Srodmiescie WKD
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|