Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Warszawa Srodmiescie v 09:33 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Stanice / zastávka | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
09:35 | SKW11236 |
Legionowo Piaski
Warszawa Centralna 09:35 - Warszawa Wschodnia 09:41 - Warszawa Targowek 09:45 - Warszawa Praga 09:48 Warszawa Torunska 09:51 - Warszawa Zeran 09:53 - Warszawa Pludy 09:56 - Warszawa Choszczowka 09:59 - Legionowo 10:04 - Legionowo Piaski 10:07 |
Warszawa Centralna | |
09:35 | SKW99318 |
Pruszkow
Warszawa Srodmiescie 09:35 - Warszawa Ochota 09:37 - Warszawa Zachodnia 09:41 - Warszawa Wlochy 09:47 - Warszawa Ursus 09:50 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 09:52 - Piastow 09:55 - Pruszkow 09:58 |
||
09:38 | KM 91963 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Srodmiescie 09:38 - Warszawa Powisle 09:41 - Warszawa Stadion 09:43 - Warszawa Wschodnia 09:46 |
||
09:39 | SKW99518 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Srodmiescie 09:39 - Warszawa Ochota 09:41 - Warszawa Zachodnia 09:45 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 09:50 - Warszawa Rakowiec 09:53 - Warszawa Zwirki i Wigury 09:55 - Warszawa Sluzewiec 09:57 - Warszawa Lotnisko Chopina 10:01 |
||
09:41 | EIC 5302 |
Krakow Glowny
Warszawa Centralna 09:41 - Warszawa Zachodnia 09:45 - Krakow Glowny 12:03 |
Warszawa Centralna | |
09:42 | KM 12719 |
Deblin
Warszawa Srodmiescie 09:42 - Warszawa Powisle 09:45 - Warszawa Stadion 09:47 - Warszawa Wschodnia 09:50 Warszawa Falenica 10:14 - Pilawa 10:52 - Leokadia 11:11 - Zyczyn 11:27 - Rokitnia Stara 11:31 - Deblin 11:36 |
||
09:43 | KM 19124 |
Plock
Warszawa Srodmiescie 09:43 - Warszawa Ochota 09:45 - Warszawa Zachodnia 09:49 - Sochaczew 10:20 Lowicz Glowny 10:33 - Kutno 10:53 - Strzelce Kujawskie 11:05 - Gostynin 11:15 - Lack 11:24 - Plock 11:39 |
||
09:45 | IC 4522 |
Olsztyn Glowny
Warszawa Centralna 09:45 - Warszawa Wschodnia 09:51 - Legionowo 10:07 - Nowy Dwor Mazowiecki 10:16 - Ciechanow 10:45 - Mlawa 11:00 - Dzialdowo 11:10 - Nidzica 11:26 - Olsztynek 11:46 - Olsztyn Zachodni 12:12 - Olsztyn Glowny 12:18 |
Warszawa Centralna | |
09:46 | WKD 1159 |
Reguly
Warszawa Srodmiescie WKD 09:46 - Warszawa Ochota WKD 09:48 - Warszawa Zachodnia WKD 09:51 - Warszawa Reduta Ord. 09:57 Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 10:00 - Warszawa Rakow 10:02 - Warszawa Salomea 10:04 - Opacz 10:06 - Michalowice 10:09 - Reguly 10:11 |
Warszawa Srodmiescie WKD | |
09:47 | KM 19404 |
Lowicz Glowny
Warszawa Srodmiescie 09:47 - Warszawa Ochota 09:49 - Warszawa Zachodnia 09:53 - Warszawa Wlochy 09:59 Blonie Rokitno 10:19 - Boza Wola 10:27 - Piasecznica 10:39 - Keszyce 10:53 - Jasionna Lowicka 10:56 - Lowicz Glowny 11:07 |
||
09:48 | EIC 1600 |
Wroclaw Glowny
Warszawa Centralna 09:48 - Warszawa Zachodnia 09:52 - Czestochowa Stradom 11:50 - Lubliniec 12:16 - Opole Glowne 12:57 - Wroclaw Glowny 13:44 |
Warszawa Centralna | |
09:50 | IC 61106 |
Bialystok
Warszawa Centralna 09:50 - Warszawa Wschodnia 09:56 - Wolomin 10:17 - Tluszcz 10:29 - Lochow 10:43 - Malkinia 11:01 - Czyzew 11:17 - Szepietowo 11:28 - Lapy 11:46 - Bialystok Zielone Wzgorza 12:03 - Bialystok 12:08 |
Warszawa Centralna | |
09:50 | SKW99414 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Srodmiescie 09:50 - Warszawa Powisle 09:52 - Warszawa Stadion 09:55 - Warszawa Wschodnia 09:58 - Warszawa Rembertow 10:05 - Warszawa Wesola 10:09 - Warszawa Wola Grzybowska 10:12 - Sulejowek 10:14 - Sulejowek Milosna 10:17 |
||
09:52 | KM 93120 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Centralna 09:52 - Warszawa Zachodnia 09:55 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 10:00 - Warszawa Rakowiec 10:03 - Warszawa Zwirki i Wigury 10:05 - Warszawa Sluzewiec 10:09 - Warszawa Lotnisko Chopina 10:13 |
Warszawa Centralna | |
09:54 | KM 91472 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Srodmiescie 09:54 - Warszawa Powisle 09:56 - Warszawa Stadion 09:59 - Warszawa Wschodnia 10:02 |
||
09:55 | EIC 6102 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna 09:55 - Warszawa Wschodnia 10:01 |
Warszawa Centralna | |
09:55 | KM 91808 |
Grodzisk Mazowiecki
Warszawa Srodmiescie 09:55 - Warszawa Ochota 09:57 - Warszawa Zachodnia 10:01 - Warszawa Wlochy 10:07 Warszawa Ursus 10:10 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 10:12 - Piastow 10:14 - Pruszkow 10:18 - Parzniew 10:22 - Grodzisk Mazowiecki 10:34 |
||
09:58 | SKW99220 |
Otwock
Warszawa Srodmiescie 09:58 - Warszawa Powisle 10:00 - Warszawa Stadion 10:03 - Warszawa Wschodnia 10:06 Warszawa Grochów 10:10 - Warszawa Wawer 10:18 - Warszawa Radosc 10:26 - Jozefow 10:36 - Swider 10:38 - Otwock 10:41 |
||
10:00 | EIC 8541 |
Gdynia Glowna
Warszawa Centralna 10:00 - Warszawa Wschodnia 10:06 - Gdansk Glowny 12:48 - Gdansk Wrzeszcz 12:54 - Gdansk Oliwa 13:00 - Sopot 13:04 - Gdynia Glowna 13:14 |
Warszawa Centralna | |
10:02 | KM 19863 |
Siedlce
Warszawa Srodmiescie 10:02 - Warszawa Powisle 10:04 - Warszawa Stadion 10:07 - Warszawa Wschodnia 10:10 Józefin 10:32 - Debe Wielkie 10:39 - Minsk Mazowiecki 10:48 - Ceglow 11:00 - Sabinka 11:24 - Siedlce 11:32 |
||
10:03 | SKW99320 |
Pruszkow
Warszawa Srodmiescie 10:03 - Warszawa Ochota 10:05 - Warszawa Zachodnia 10:09 - Warszawa Wlochy 10:15 - Warszawa Ursus 10:18 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 10:21 - Piastow 10:23 - Pruszkow 10:27 |
||
10:04 | IC 10110 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Centralna 10:04 - Warszawa Zachodnia 10:08 |
Warszawa Centralna | |
10:05 | KM 91310 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Srodmiescie 10:05 - Warszawa Powisle 10:08 - Warszawa Stadion 10:10 - Warszawa Wschodnia 10:13 |
||
10:05 | KM 97118 |
Modlin
Warszawa Centralna 10:05 - Warszawa Wschodnia 10:11 - Warszawa Targowek 10:15 - Warszawa Torunska 10:19 Warszawa Pludy 10:23 - Legionowo 10:28 - Legionowo Przystanek 10:31 - Chotomow 10:33 - Nowy Dwor Mazowiecki 10:40 - Modlin 10:44 |
Warszawa Centralna | |
10:07 | KM 19478 |
Blonie
Warszawa Srodmiescie 10:07 - Warszawa Ochota 10:09 - Warszawa Zachodnia 10:13 - Warszawa Wlochy 10:19 Warszawa Ursus Pln. 10:22 - Warszawa Golabki 10:25 - Ozarow Mazowiecki 10:29 - Plochocin 10:35 - Blonie Rokitno 10:39 - Blonie 10:42 |
||
10:08 | LKA19120 |
Lodz Fabryczna
Warszawa Centralna 10:08 - Warszawa Zachodnia 10:12 - Skierniewice 10:42 - Rogow 10:56 - Koluszki 11:02 - Lodz Widzew 11:18 - Lodz Niciarniana 11:21 - Lodz Fabryczna 11:26 |
Warszawa Centralna | |
10:11 | SKW99520 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Srodmiescie 10:11 - Warszawa Ochota 10:13 - Warszawa Zachodnia 10:17 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 10:22 - Warszawa Rakowiec 10:24 - Warszawa Zwirki i Wigury 10:26 - Warszawa Sluzewiec 10:29 - Warszawa Lotnisko Chopina 10:33 |
||
10:15 | KM 91560 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Srodmiescie 10:15 - Warszawa Ochota 10:17 - Warszawa Zachodnia 10:21 |
||
10:16 | IC 1322 |
Krakow Glowny
Warszawa Centralna 10:16 - Warszawa Zachodnia 10:20 - Warszawa Sluzewiec 10:34 - Piaseczno 10:42 - Warka 10:58 - Radom Glowny 11:23 - Skarzysko Kamienna 11:51 - Suchedniow 12:00 - Kielce Glowny 12:26 - Jedrzejow 12:57 - Sedziszow 13:11 - Miechow 13:29 - Krakow Glowny 14:00 |
Warszawa Centralna | |
10:16 | SKW99416 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Srodmiescie 10:16 - Warszawa Powisle 10:19 - Warszawa Stadion 10:21 - Warszawa Wschodnia 10:24 - Warszawa Rembertow 10:35 - Warszawa Wesola 10:39 - Warszawa Wola Grzybowska 10:42 - Sulejowek 10:44 - Sulejowek Milosna 10:47 |
||
10:20 | IC 5460 |
Wisla Uzdrowisko
Warszawa Centralna 10:20 - Warszawa Zachodnia 10:24 - Zyrardow 10:47 - Skierniewice 10:58 - Koluszki 11:19 - Piotrkow Trybunalski 11:42 - Radomsko 12:13 - Czestochowa 12:40 - Myszkow 13:03 - Zawiercie 13:12 - Dabrowa Gornicza 13:29 - Bedzin Miasto 13:34 - Sosnowiec Glowny 13:42 - Katowice 13:55 - Tychy 14:14 - Pszczyna 14:31 - Skoczow 15:06 - Goleszow 15:15 - Ustron Zdroj 15:22 - Ustron Polana 15:26 - Wisla Uzdrowisko 15:32 |
Warszawa Centralna | |
10:20 | SKW99222 |
Otwock
Warszawa Srodmiescie 10:20 - Warszawa Powisle 10:22 - Warszawa Stadion 10:25 - Warszawa Wschodnia 10:28 Warszawa Grochów 10:32 - Warszawa Wawer 10:39 - Warszawa Radosc 10:46 - Jozefow 10:55 - Swider 10:57 - Otwock 11:00 |
||
10:22 | KM 91860 |
Warszawa Zachodnia
Warszawa Srodmiescie 10:22 - Warszawa Ochota 10:24 - Warszawa Zachodnia 10:28 |
||
10:23 | KM 91450 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Srodmiescie 10:23 - Warszawa Powisle 10:26 - Warszawa Stadion 10:28 - Warszawa Wschodnia 10:31 |
||
10:25 | EIC 3508 |
Gdynia Glowna
Warszawa Centralna 10:25 - Warszawa Wschodnia 10:31 - Ilawa Glowna 12:00 - Malbork 12:33 Tczew 12:44 - Gdansk Glowny 12:58 - Gdansk Wrzeszcz 13:04 - Gdansk Oliwa 13:09 - Sopot 13:14 - Gdynia Glowna 13:24 |
Warszawa Centralna | |
10:26 | WKD 1061 |
Grodzisk Mazowiecki Radonska
Warszawa Srodmiescie WKD 10:26 - Warszawa Ochota WKD 10:28 - Warszawa Zachodnia WKD 10:31 - Warszawa Reduta Ord. 10:37 Tworki 10:56 - Nowa Wies Warszawska 11:03 - Podkowa Lesna Wsch. 11:09 - Brzozki 11:18 - Grodzisk Mazowiecki Okrezna 11:20 - Grodzisk Mazowiecki Radonska 11:25 |
Warszawa Srodmiescie WKD | |
10:26 | KM 19962 |
Skierniewice
Warszawa Srodmiescie 10:26 - Warszawa Ochota 10:28 - Warszawa Zachodnia 10:32 - Warszawa Wlochy 10:39 Parzniew 10:53 - Brwinow 10:56 - Grodzisk Mazowiecki 11:04 - Zyrardow 11:20 - Skierniewice Rawka 11:36 - Skierniewice 11:41 |
||
10:28 | SKW11340 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Centralna 10:28 - Warszawa Zachodnia 10:32 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 10:37 - Warszawa Rakowiec 10:39 - Warszawa Zwirki i Wigury 10:41 - Warszawa Sluzewiec 10:44 - Warszawa Lotnisko Chopina 10:48 |
Warszawa Centralna | |
10:31 | KM 91964 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Srodmiescie 10:31 - Warszawa Powisle 10:33 - Warszawa Stadion 10:36 - Warszawa Wschodnia 10:39 |
||
10:32 | IC 1526 |
Bydgoszcz Glowna
Warszawa Centralna 10:32 - Warszawa Zachodnia 10:36 - Sochaczew 11:06 - Lowicz Glowny 11:20 - Kutno 11:40 - Wloclawek 12:13 - Aleksandrow Kujawski 12:35 - Torun Glowny 12:48 - Solec Kujawski 13:08 - Bydgoszcz Wschod 13:17 - Bydgoszcz Lesna 13:22 - Bydgoszcz Glowna 13:28 |
Warszawa Centralna | |
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Warszawa Centralna
,
Warszawa Srodmiescie WKD
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|