Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Berlin Hbf v 15:24 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
14:38 | ICE 800 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 14:38 - Berlin-Spandau 14:46 - Hamburg Hbf 16:21 - Hamburg Dammtor 16:29 - Hamburg-Altona 16:38 Hamburg Hbf - Hamburg-Altona: Disruption. Další informace
|
8 |
15:59, Důvod: zásah hasičů na trati |
|
15:06 | ICE 1544 |
Aachen Hbf
Berlin Hbf 15:06 - Wolfsburg Hbf 16:19 - Hannover Hbf 16:52 - Herford 17:42 - Bielefeld Hbf 17:51 - Gütersloh Hbf 18:01 - Hamm(Westf)Hbf 18:24 - Dortmund Hbf 18:48 - Bochum Hbf 19:02 - Essen Hbf 19:13 - Duisburg Hbf 19:26 - Krefeld Hbf 19:41 - Viersen 19:53 - Mönchengladbach Hbf 20:01 - Rheydt Hbf 20:07 - Erkelenz 20:16 - Geilenkirchen 20:28 - Herzogenrath 20:37 - Aachen Hbf 20:52 |
13 |
15:28, Důvod: opožděné přistavení vlaku |
|
15:20 |
RE 8 (62023) |
Wismar
Berlin Hbf 15:20 - Berlin Zoologischer Garten 15:25 - Berlin-Spandau 15:36 - Falkensee 15:44 Friesack(Mark) 16:16 - Neustadt(Dosse) 16:24 - Breddin 16:33 - Glöwen 16:40 - Schwerin Hbf 17:57 - Wismar 18:37 |
14 |
15:27 | |
15:24 | aktuální čas | ||||
15:24 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 15:24 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 15:30 - Berlin Lessingbrücke 15:33 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 15:34 - Berlin-Tiergarten 15:36 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 15:41 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
15:24 |
RE 1 (73817) |
Brandenburg Hbf
Berlin Hbf 15:24 - Berlin Zoologischer Garten 15:29 - Berlin-Charlottenburg 15:33 - Berlin-Wannsee 15:42 - Potsdam Hbf 15:51 - Werder(Havel) 16:02 - Brandenburg Hbf 16:16 |
14 |
15:28, Změna koleje |
|
15:25 | ICE 799 |
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf
Berlin Hbf 15:25 - Stendal Hbf 16:11 - Wolfsburg Hbf 16:38 - Braunschweig Hbf 16:57 - Hildesheim Hbf 17:20 - Göttingen 17:50 - Kassel-Wilhelmshöhe 18:14 - Fulda 18:46 - Frankfurt(Main)Süd 19:39 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 19:51 |
7 |
15:25 | |
15:26 | ICE 2475 |
Karlsruhe Hbf
Berlin Hbf 15:26 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 16:09 - Leipzig Hbf 16:42 - Erfurt Hbf 17:28 - Eisenach 18:01 - Fulda 18:49 - Frankfurt(Main)Hbf 19:44 - Darmstadt Hbf 20:07 - Karlsruhe Hbf 21:09 |
2 |
15:36, Důvod: personál ze zpožděné předchozí jízdy |
|
15:28 | FLX 1245 |
Stuttgart Hbf
Berlin Hbf 15:28 - Halle(Saale)Hbf 16:42 - Erfurt Hbf 17:18 - Gotha 17:41 - Fulda 18:40 - Frankfurt(Main)Süd 19:32 - Darmstadt Hbf 19:54 - Heidelberg Hbf 20:40 - Stuttgart Hbf 21:21 |
4 |
15:29 | |
15:31 |
RE 3 (3311) |
Jüterbog
Berlin Hbf 15:31 - Berlin Potsdamer Platz 15:34 - Berlin Südkreuz 15:42 Berlin-Lichterfelde Ost 15:49 - Großbeeren 15:57 - Birkengrund 16:01 - Ludwigsfelde 16:05 - Jüterbog 16:26 |
3 |
16:03, Důvod: zásah policie |
|
15:31 |
RE 3 (3350) |
Schwedt(Oder)
Berlin Hbf 15:31 - Berlin Gesundbrunnen 15:35 - Bernau(b Berlin) 15:51 Eberswalde Hbf 16:07 - Britz 16:13 - Chorin 16:17 - Schwedt(Oder)Mitte 16:53 - Schwedt(Oder) 16:56 |
6 |
15:37, Důvod: zpoždění předchozí jízdy |
|
15:32 | IC 2034 |
Norddeich
Berlin Hbf 15:32 - Potsdam Hbf 15:58 - Brandenburg Hbf 16:18 - Magdeburg Hbf 16:57 - Helmstedt 17:25 - Braunschweig Hbf 17:48 - Hannover Hbf 18:23 - Nienburg(Weser) 19:11 - Verden(Aller) 19:28 - Bremen Hbf 19:50 - Delmenhorst 20:04 - Hude 20:13 - Oldenburg(Oldb)Hbf 20:25 - Bad Zwischenahn 20:43 - Westerstede-Ocholt 20:50 - Augustfehn 20:58 - Leer(Ostfriesl) 21:14 - Emden Hbf 21:38 - Marienhafe 21:57 - Norden 22:06 - Norddeich 22:14 |
14 |
15:37, Důvod: zpoždění vlaku jednoucího vpředu, Změna koleje |
|
15:33 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 15:33 - Berlin Friedrichstraße 15:42 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
15:34 | ICE 709 |
München Hbf
Berlin Hbf 15:34 - Berlin Südkreuz 15:39 - Bitterfeld 16:32 - Halle(Saale)Hbf 16:50 - Erfurt Hbf 17:24 - Bamberg 18:15 - Donauwörth 19:49 - Augsburg Hbf 20:09 - München-Pasing 20:33 - München Hbf 20:43 |
1 |
15:35 | |
15:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 15:34 - Berlin Friedrichstraße (S) 15:36 Berlin Hackescher Markt 15:39 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:42 - Berlin Jannowitzbrücke 15:44 - Berlin Ostbahnhof (S) 15:47 - Ahrensfelde (S) 16:14 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
15:34 | |
15:34 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 15:34 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 15:40 - Berlin Lessingbrücke 15:43 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 15:44 - Berlin-Tiergarten 15:46 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 15:51 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
15:36 |
RE 1 (73814) |
Berlin Ostbahnhof
Berlin Hbf 15:36 - Berlin Friedrichstraße 15:38 - Berlin Alexanderplatz 15:42 - Berlin Ostbahnhof 15:46 |
12 |
15:40 | |
15:37 | IC 2176 |
Warnemünde
Berlin Hbf 15:37 - Berlin Gesundbrunnen 15:42 - Oranienburg 16:03 - Neustrelitz Hbf 16:40 - Waren(Müritz) 16:57 - Rostock Hbf 17:37 - Warnemünde 18:05 |
7 |
15:40 | |
15:37 |
RE 2 (3123) |
Nauen
Berlin Hbf 15:37 - Berlin Zoologischer Garten 15:42 - Berlin-Charlottenburg 15:46 Berlin-Spandau 15:54 - Albrechtshof 16:00 - Seegefeld 16:02 - Falkensee 16:05 - Nauen 16:23 |
14 |
15:37 | |
15:38 | ICE 508 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 15:38 - Berlin-Spandau 15:46 - Hamburg Hbf 17:24 - Hamburg Dammtor 17:31 - Hamburg-Altona 17:40 Berlin Hbf - Hamburg-Altona: Disruption. Další informace
|
8 |
15:49, Důvod: stavební práce |
|
15:39 |
RE 21 (51072) |
Prenzlau
Berlin Hbf 15:39 - Berlin Gesundbrunnen 15:46 - Bernau(b Berlin) 16:03 - Eberswalde Hbf 16:20 - Angermünde 16:40 - Prenzlau 17:03 |
5 |
Jízda zrušena | |
15:39 | ICE 1072 |
Ostseebad Binz
Berlin Hbf 15:39 - Bernau(b Berlin) 16:03 - Eberswalde Hbf 16:20 - Angermünde 16:40 - Prenzlau 17:03 - Pasewalk 17:19 - Anklam 17:45 - Züssow 17:57 - Greifswald 18:10 - Stralsund Hbf 18:32 - Bergen auf Rügen 19:04 - Ostseebad Binz 19:29 |
5 |
Jízda zrušena | |
15:40 | S 7 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 15:40 - Berlin Bellevue 15:42 Berlin-Tiergarten 15:45 - Berlin Charlottenburg (S) 15:52 - Berlin Westkreuz 15:55 - Berlin-Grunewald 15:58 - Berlin-Wannsee (S) 16:07 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
15:40 | |
15:40 |
RE 8 (62020) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 15:40 - Berlin Friedrichstraße 15:43 - Berlin Alexanderplatz 15:47 - Berlin Ostbahnhof 15:52 - Berlin Ostkreuz 15:55 - Flughafen BER 16:15 |
11 |
15:51, Důvod: zpoždění předchozí jízdy |
|
15:41 |
RE 1 (73779) |
Brandenburg Hbf
Berlin Hbf 15:41 - Berlin Zoologischer Garten 15:46 - Berlin-Wannsee 15:58 - Potsdam Hbf 16:05 Potsdam Charlottenhof 16:09 - Potsdam Park Sanssouci 16:12 - Werder(Havel) 16:18 - Groß Kreutz 16:26 - Götz 16:30 - Brandenburg Hbf 16:38 |
13 |
15:43 | |
15:42 |
RE 8 (62074) |
Elsterwerda
Berlin Hbf 15:42 - Berlin Potsdamer Platz 15:44 - Berlin Südkreuz 15:50 - Berlin-Lichterfelde Ost 15:58 Neuhof(b Zossen) 16:43 - Baruth(Mark) 16:50 - Klasdorf Glashütte 16:54 - Golßen(Niederlausitz) 16:58 - Drahnsdorf 17:03 - Elsterwerda 17:39 |
3 |
15:42 | |
15:43 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 15:43 - Berlin Friedrichstraße 15:52 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
15:44 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 15:44 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 15:50 - Berlin Lessingbrücke 15:53 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 15:54 - Berlin-Tiergarten 15:56 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 16:01 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
15:45 | ICE 846 |
Mönchengladbach Hbf
Berlin Hbf 15:45 - Wolfsburg Hbf 16:52 - Hannover Hbf 17:28 - Bielefeld Hbf 18:20 - Hamm(Westf)Hbf 18:48 - Dortmund Hbf 19:10 - Bochum Hbf 19:23 - Essen Hbf 19:34 - Duisburg Hbf 19:49 - Düsseldorf Hbf 20:15 - Neuss Hbf 20:28 - Mönchengladbach Hbf 20:42 |
14 |
15:46 | |
15:45 | ICE 856 |
Köln Hbf
Berlin Hbf 15:45 - Wolfsburg Hbf 16:52 - Hannover Hbf 17:28 - Bielefeld Hbf 18:20 - Hamm(Westf)Hbf 18:48 - Hagen Hbf 19:21 - Wuppertal Hbf 19:38 - Köln Hbf 20:10 |
14 |
15:46 | |
15:46 |
RE 7 (3724) |
Berlin Ostbahnhof
Berlin Hbf 15:46 - Berlin Friedrichstraße 15:48 - Berlin Alexanderplatz 15:52 - Berlin Ostbahnhof 15:56 |
12 |
15:46 | |
15:47 |
RE 5 (3514) |
Burg Stargard(Meckl)
Berlin Hbf 15:47 - Berlin Gesundbrunnen 15:53 - Oranienburg 16:15 Löwenberg(Mark) 16:25 - Gransee 16:35 - Fürstenberg(Havel) 16:47 - Cammin(Meckl) 17:15 - Burg Stargard(Meckl) 17:22 |
5 |
15:48 | |
15:48 |
RB 10 (18521) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 15:48 - Berlin Potsdamer Platz 15:50 - Berlin Südkreuz 15:55 |
1 |
15:49 | |
15:49 |
RB 23 (18160) |
Golm
Berlin Hbf 15:49 - Berlin Zoologischer Garten 15:54 - Berlin-Charlottenburg 15:57 Berlin-Wannsee 16:07 - Potsdam Hbf 16:16 - Potsdam Charlottenhof 16:20 - Potsdam Park Sanssouci 16:23 - Golm 16:28 |
13 |
15:49 | |
15:50 |
RB 14 (18620) |
Nauen
Berlin Hbf 15:50 - Berlin Jungfernheide 15:54 - Berlin-Spandau 16:00 Albrechtshof 16:06 - Seegefeld 16:08 - Falkensee 16:12 - Finkenkrug 16:15 - Brieselang 16:20 - Nauen 16:33
krátkodobý výpadek zaměstnanců: Na trati Berlin Südkreuz - Nauen mezi Berlin Südkreuz a Berlin-Spandau.
Dojde k zpožděním a výpadkům v obou směrech v regionální dopravě Deutsche Bahn. Berlin Hbf - Nauen: Störung. Další informace
|
7 |
Jízda zrušena | |
15:51 | FEX19853 |
Rangsdorf
Berlin Hbf 15:51 - Berlin Gesundbrunnen 15:57 - Berlin Ostkreuz 16:10 - Flughafen BER 16:30 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 16:47 - Dahlewitz 16:50 - Rangsdorf 16:54 |
4 |
15:51 | |
15:52 | EC 247 |
Warszawa Wschodnia
Berlin Hbf 15:52 - Frankfurt(Oder) 16:46 - Rzepin 17:07 - Swiebodzin 17:40 Zbaszynek 17:53 - Poznan Gl. 18:34 - Konin 19:35 - Warszawa Zachodnia 21:10 - Warszawa Centralna 21:17 - Warszawa Wschodnia 21:26 |
11 |
||
15:53 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 15:53 - Berlin Friedrichstraße 16:02 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
15:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 15:54 - Berlin Friedrichstraße (S) 15:56 Berlin Hackescher Markt 15:59 - Berlin Jannowitzbrücke 16:04 - Berlin Warschauer Straße 16:09 - Berlin Ostkreuz (S) 16:13 - Ahrensfelde (S) 16:34 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
15:54 | |
15:54 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 15:54 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 16:00 - Berlin Lessingbrücke 16:03 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 16:04 - Berlin-Tiergarten 16:06 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 16:11 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
15:57 | ICE 1131 |
Frankfurt(Main)Hbf
Berlin Hbf 15:57 - Frankfurt(Main)Hbf 19:57 |
13 |
Jízda zrušena, Jede Náhradní jízda ICE 2931 |
|
15:57 |
RE 4 (3177) |
Rathenow
Berlin Hbf 15:57 - Berlin Jungfernheide 16:01 - Berlin-Spandau 16:06 Berlin-Staaken 16:12 - Dallgow-Döberitz 16:17 - Elstal 16:21 - Nennhausen 16:41 - Rathenow 16:54 |
8 |
16:01 | |
15:57 | ICE 2931 |
Frankfurt(Main)Hbf
Berlin Hbf 15:57 - Berlin-Spandau 16:09 - Kassel-Wilhelmshöhe 18:29 - Frankfurt(Main)Hbf 19:57 |
13 |
Náhradní jízda za ICE 1131, 15:57 |
|
15:58 |
RE 1 (73734) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 15:58 - Berlin Friedrichstraße 16:00 - Berlin Alexanderplatz 16:04 - Berlin Ostbahnhof 16:08 Berlin Ostkreuz 16:13 - Erkner 16:30 - Fangschleuse 16:35 - Hangelsberg 16:40 - Fürstenwalde(Spree) 16:47 - Frankfurt(Oder) 17:05 |
11 |
16:10, Důvod: zpoždění vlaku jednoucího vpředu |
|
15:59 |
RE 3 (3330) |
Eberswalde Hbf
Berlin Hbf 15:59 - Berlin Gesundbrunnen 16:04 - Bernau(b Berlin) 16:30 - Biesenthal 16:38 - Eberswalde Hbf 16:47 |
5 |
16:00 | |
16:00 | S 7 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 16:00 - Berlin Bellevue 16:02 Berlin-Tiergarten 16:05 - Berlin Zoologischer Garten (S) 16:08 - Berlin Charlottenburg (S) 16:12 - Berlin Westkreuz 16:15 - Berlin-Wannsee (S) 16:27 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
16:00 | |
16:01 |
RE 1 (73739) |
Magdeburg Hbf
Berlin Hbf 16:01 - Berlin Zoologischer Garten 16:07 - Berlin-Charlottenburg 16:10 - Berlin-Wannsee 16:20 Werder(Havel) 16:38 - Brandenburg Hbf 16:53 - Kirchmöser 17:01 - Wusterwitz 17:05 - Genthin 17:14 - Magdeburg Hbf 17:47 |
14 |
16:30, Důvod: zpoždění předchozí jízdy |
|
16:02 |
RE 7 (18762) |
Berlin Ostbahnhof
Berlin Hbf 16:02 - Berlin Friedrichstraße 16:04 - Berlin Alexanderplatz 16:08 - Berlin Ostbahnhof 16:13 |
12 |
16:03 | |
16:03 |
RE 4 (3174) |
Jüterbog
Berlin Hbf 16:03 - Berlin Potsdamer Platz 16:05 - Berlin Südkreuz 16:09 Berlin-Lichterfelde Ost 16:16 - Thyrow 16:35 - Woltersdorf/Nuthe-Urstromtal 16:45 - Luckenwalde 16:48 - Jüterbog 16:56 |
1 |
16:03 | |
16:03 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 16:03 - Berlin Friedrichstraße 16:12 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
16:04 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 16:04 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 16:10 - Berlin Lessingbrücke 16:13 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 16:14 - Berlin-Tiergarten 16:16 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 16:21 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
16:06 | IC 140 |
Amsterdam Centraal
Berlin Hbf 16:06 - Hannover Hbf 17:53 - Bünde(Westf) 18:41 - Osnabrück Hbf 19:04 - Rheine 19:33 - Bad Bentheim 19:48 - Hengelo 20:07 - Deventer 20:41 - Amsterdam Centraal 22:26 |
13 |
16:06 | |
16:08 |
RE 21 (51075) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 16:08 - Berlin Südkreuz 16:13 |
4 |
16:11 | |
16:09 |
RB 14 (18621) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 16:09 - Berlin Potsdamer Platz 16:11 - Berlin Südkreuz 16:16
krátkodobý výpadek zaměstnanců: Na trati Berlin Südkreuz - Nauen mezi Berlin Südkreuz a Berlin-Spandau.
Dojde k zpožděním a výpadkům v obou směrech v regionální dopravě Deutsche Bahn. Berlin Hbf - Berlin Südkreuz: Störung. Další informace
|
1 |
Jízda zrušena | |
16:10 |
RB 23 (18163) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 16:10 - Berlin Friedrichstraße 16:12 - Berlin Alexanderplatz 16:16 - Berlin Ostbahnhof 16:20 - Berlin Ostkreuz 16:24 - Flughafen BER 16:46 |
11 |
16:10 | |
16:11 | ICE 1007 |
München Hbf
Berlin Hbf 16:11 - Nürnberg Hbf 18:56 - München Hbf 20:02 |
2 |
16:13 | |
16:12 |
RB 10 (18522) |
Nauen
Berlin Hbf 16:12 - Berlin Jungfernheide 16:16 - Berlin-Spandau 16:22 Seegefeld 16:31 - Falkensee 16:34 - Finkenkrug 16:38 - Brieselang 16:42 - Nauen 16:51 |
7 |
||
16:13 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 16:13 - Berlin Friedrichstraße 16:22 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
16:14 |
RE 7 (3729) |
Dessau Hbf
Berlin Hbf 16:14 - Berlin Zoologischer Garten 16:19 - Berlin-Charlottenburg 16:23 Potsdam-Rehbrücke 16:42 - Borkheide 17:03 - Brück(Mark) 17:08 - Bad Belzig 17:17 - Dessau Hbf 17:53 |
13 |
||
16:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 16:14 - Berlin Friedrichstraße (S) 16:16 Berlin Hackescher Markt 16:19 - Berlin Jannowitzbrücke 16:24 - Berlin Warschauer Straße 16:29 - Berlin Ostkreuz (S) 16:33 - Ahrensfelde (S) 16:54 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
16:14 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 16:14 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 16:20 - Berlin Lessingbrücke 16:23 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 16:24 - Berlin-Tiergarten 16:26 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 16:31 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
16:14 |
RE 1 (73776) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 16:14 - Berlin Friedrichstraße 16:16 - Berlin Alexanderplatz 16:20 - Berlin Ostbahnhof 16:24 Berlin Ostkreuz 16:29 - Fangschleuse 16:51 - Fürstenwalde(Spree) 17:01 - Briesen(Mark) 17:13 - Jacobsdorf(Mark) 17:18 - Frankfurt(Oder) 17:31 |
12 |
16:19 | |
16:18 | FEX19855 |
Ludwigsfelde
Berlin Hbf 16:18 - Berlin Gesundbrunnen 16:23 - Berlin Ostkreuz 16:39 - Flughafen BER 17:00 - Birkengrund 17:20 - Ludwigsfelde 17:24 |
3 |
||
16:20 | S 7 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 16:20 - Berlin Bellevue 16:22 Berlin-Tiergarten 16:25 - Berlin Zoologischer Garten (S) 16:28 - Berlin Charlottenburg (S) 16:32 - Berlin Westkreuz 16:35 - Berlin-Wannsee (S) 16:47 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
||
16:20 |
RE 8 (62025) |
Wittenberge
Berlin Hbf 16:20 - Berlin Zoologischer Garten 16:25 - Berlin-Spandau 16:36 - Falkensee 16:44 Paulinenaue 17:08 - Friesack(Mark) 17:16 - Neustadt(Dosse) 17:24 - Breddin 17:33 - Bad Wilsnack 17:47 - Wittenberge 17:57 |
14 |
16:20 | |
16:21 |
RE 5 (3513) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 16:21 - Berlin Potsdamer Platz 16:23 - Berlin Südkreuz 16:28 |
4 |
16:22 | |
16:23 |
RE 2 (3124) |
Berlin Ostbahnhof
Berlin Hbf 16:23 - Berlin Friedrichstraße 16:25 - Berlin Alexanderplatz 16:29 - Berlin Ostbahnhof 16:33 |
12 |
16:23 | |
16:23 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 16:23 - Berlin Friedrichstraße 16:32 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
16:24 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 16:24 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 16:30 - Berlin Lessingbrücke 16:33 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 16:34 - Berlin-Tiergarten 16:36 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 16:41 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
||
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Hbf (Invalidenstraße)
,
Berlin Hbf (S-Bahn)
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|
Všechny informace bez záruky.
O tomto spojení jsou k dispozici aktuální důležité informace (např. přípoj je ohrožený, jízda je zrušena).