Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Hbf v 12:57 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
12:57 | STR M5 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 12:57 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 12:59 - Lüneburger Str., Berlin 13:00 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
12:57 | Bus 142 |
Ostbahnhof (S), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 12:57 - Invalidenpark, Berlin 12:59 - Robert-Koch-Platz, Berlin 13:01 - Philippstr., Berlin 13:03 Tucholskystr., Berlin 13:06 - Rosa-Luxemburg-Platz (U), Berlin 13:11 - Ostbahnhof (S), Berlin 13:26 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
12:58 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 12:58 - Bundestag (U), Berlin 13:00 Frankfurter Tor (U), Berlin 13:12 - Frankfurter Allee (S+U), Berlin 13:15 - Magdalenenstr. (U), Berlin 13:17 - Lichtenberg Bahnhof (S+U), Berlin 13:18 - Tierpark (U), Berlin 13:22 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
12:59 |
RE 1 (73728) |
Eisenhüttenstadt
Berlin Hbf 12:59 - Berlin Friedrichstraße 13:01 - Berlin Alexanderplatz 13:05 - Berlin Ostbahnhof 13:09 Berlin Ostkreuz 13:13 - Erkner 13:30 - Fangschleuse 13:35 - Hangelsberg 13:40 - Fürstenwalde(Spree) 13:47 - Eisenhüttenstadt 14:22 |
12 |
|
12:59 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 12:59 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:01 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:03 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 13:05 - Lübecker Str., Berlin 13:07 - Turmstr. (U), Berlin 13:08 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
12:59 | Bus M41 |
Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 12:59 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 13:05 - Berlin Potsdamer Platz 13:07 - Abgeordnetenhaus, Berlin 13:08 Hermannplatz (U)/Urbanstr., Berlin 13:24 - Sonnenallee/Pannierstr., Berlin 13:26 - Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin 13:43 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
12:59 | STR M8 |
Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 12:59 - Invalidenpark, Berlin 13:01 Mollstr./Otto-Braun-Str., Berlin 13:15 - Klinikum im Friedrichshain, Berlin 13:19 - Landsberger Allee/Petersburger Str., Berlin 13:21 - Karl-Lade-Str., Berlin 13:25 - Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin 13:58 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
12:59 | Bus 123 |
Mäckeritzwiesen, Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 12:59 - Lehrter Str./Invalidenstr., Berlin 13:01 - Seydlitzstr., Berlin 13:02 - Poststadion, Berlin 13:03 Berliner Großmarkt, Berlin 13:21 - Gedenkstätte Plötzensee, Berlin 13:23 - Mäckeritzwiesen, Berlin 13:55 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:00 | S 7 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 13:00 - Berlin Bellevue 13:02 Berlin-Tiergarten 13:05 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:08 - Berlin Savignyplatz 13:10 - Berlin-Nikolassee 13:25 - Berlin-Wannsee (S) 13:27 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
13:01 |
RE 1 (73733) |
Magdeburg Hbf
Berlin Hbf 13:01 - Berlin Zoologischer Garten 13:07 - Berlin-Charlottenburg 13:10 - Berlin-Wannsee 13:20 Potsdam Hbf 13:29 - Werder(Havel) 13:38 - Brandenburg Hbf 13:53 - Kirchmöser 14:01 - Genthin 14:14 - Magdeburg Hbf 14:47 |
14 |
|
13:01 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:01 - Invalidenpark, Berlin 13:03 Bernauer Str. (U), Berlin 13:13 - Eberswalder Str. (U), Berlin 13:19 - Husemannstr., Berlin 13:20 - Winsstr., Berlin 13:23 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 13:41 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:02 | STR M5 |
Zingster Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:02 - Invalidenpark, Berlin 13:04 Alexanderplatz [Tram] (U), Berlin 13:19 - Platz der Vereinten Nationen, Berlin 13:25 - Klinikum im Friedrichshain, Berlin 13:26 - Landsberger Allee (S), Berlin 13:30 - Zingster Str., Berlin 13:57 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:03 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:03 - Berlin Friedrichstraße 13:12 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:03 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:03 - Bundestag (U), Berlin 13:05 Frankfurter Tor (U), Berlin 13:17 - Frankfurter Allee (S+U), Berlin 13:20 - Magdalenenstr. (U), Berlin 13:22 - Lichtenberg Bahnhof (S+U), Berlin 13:23 - Tierpark (U), Berlin 13:27 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:04 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:04 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 13:10 - Berlin Lessingbrücke 13:13 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 13:14 - Berlin-Tiergarten 13:16 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 13:21 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:04 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:04 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:06 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:08 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 13:10 - Lübecker Str., Berlin 13:12 - Turmstr. (U), Berlin 13:13 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:05 |
RE 4 (3152) |
Falkenberg(Elster)
Berlin Hbf 13:05 - Berlin Potsdamer Platz 13:07 - Berlin Südkreuz 13:11 Berlin-Lichterfelde Ost 13:18 - Ludwigsfelde 13:28 - Trebbin 13:36 - Jüterbog 13:53 - Falkenberg(Elster) 14:34 |
2 |
|
13:05 | Bus M85 |
Lichterfelde Süd (S), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:05 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 13:12 - Varian-Fry-Str./Potsdamer Platz, Berlin 13:14 - Potsdamer Brücke, Berlin 13:17 Hähnelstr., Berlin 13:36 - Kaisereiche, Berlin 13:39 - Lichterfelde Süd (S), Berlin 14:11 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:06 | EC 176 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 13:06 - Berlin-Spandau 13:15 - Wittenberge 14:00 - Ludwigslust 14:19 - Büchen 14:47 - Hamburg Hbf 15:12 - Hamburg-Altona 15:24 |
8 |
|
13:06 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:06 - Invalidenpark, Berlin 13:08 Bernauer Str. (U), Berlin 13:18 - Eberswalder Str. (U), Berlin 13:24 - Husemannstr., Berlin 13:25 - Winsstr., Berlin 13:28 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 13:46 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:06 | STR M8 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:06 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:08 - Lüneburger Str., Berlin 13:09 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:07 | ICE 756 |
Aachen Hbf
Berlin Hbf 13:07 - Hannover Hbf 14:53 - Osnabrück Hbf 16:04 - Münster(Westf)Hbf 16:31 - Recklinghausen Hbf 17:05 - Essen Hbf 17:26 - Düsseldorf Hbf 17:51 - Köln Hbf 18:17 - Düren 18:51 - Aachen Hbf 19:13 |
13 |
|
13:07 | STR M5 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:07 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:09 - Lüneburger Str., Berlin 13:10 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:07 | Bus 120 |
Paracelsus-Bad (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:07 - Invalidenpark, Berlin 13:09 - Habersaathstr., Berlin 13:10 - Bundeswehrkrankenhaus, Berlin 13:12 Bristolstr., Berlin 13:28 - Grindelwaldweg, Berlin 13:31 - Paracelsus-Bad (U), Berlin 13:35 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:08 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:08 - Bundestag (U), Berlin 13:10 Frankfurter Tor (U), Berlin 13:22 - Frankfurter Allee (S+U), Berlin 13:25 - Magdalenenstr. (U), Berlin 13:27 - Lichtenberg Bahnhof (S+U), Berlin 13:28 - Tierpark (U), Berlin 13:32 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:08 | STR M8 |
Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:08 - Invalidenpark, Berlin 13:10 Mollstr./Otto-Braun-Str., Berlin 13:25 - Klinikum im Friedrichshain, Berlin 13:29 - Landsberger Allee/Petersburger Str., Berlin 13:31 - Karl-Lade-Str., Berlin 13:35 - Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin 14:09 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:08 | Bus 142 |
Leopoldplatz (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:08 - Lehrter Str./Invalidenstr., Berlin 13:11 - Seydlitzstr., Berlin 13:12 - Poststadion, Berlin 13:13 Kruppstr., Berlin 13:14 - Samoastr., Berlin 13:21 - Leopoldplatz (U), Berlin 13:26 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:09 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:09 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:11 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:13 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 13:15 - Lübecker Str., Berlin 13:17 - Turmstr. (U), Berlin 13:18 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:09 | Bus M41 |
Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:09 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 13:15 - Berlin Potsdamer Platz 13:17 - Abgeordnetenhaus, Berlin 13:18 Hermannplatz (U)/Urbanstr., Berlin 13:34 - Sonnenallee/Pannierstr., Berlin 13:36 - Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin 13:53 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:10 |
RB 23 (18157) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 13:10 - Berlin Friedrichstraße 13:12 - Berlin Alexanderplatz 13:15 - Berlin Ostbahnhof 13:19 - Berlin Ostkreuz 13:24 - Flughafen BER 13:46 |
12 |
|
13:10 |
RB 14 (18615) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 13:10 - Berlin Potsdamer Platz 13:12 - Berlin Südkreuz 13:18 |
3 |
|
13:10 | Bus 147 |
Bethaniendamm [Schillingbrücke], Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:10 - Invalidenpark, Berlin 13:12 - Charité - Campus Mitte, Berlin 13:14 - Schumannstr., Berlin 13:15 Friedrichstr. Bahnhof (S+U), Berlin 13:20 - Französische Str., Berlin 13:25 - Bethaniendamm [Schillingbrücke], Berlin 13:39 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:11 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:11 - Invalidenpark, Berlin 13:13 Bernauer Str. (U), Berlin 13:23 - Eberswalder Str. (U), Berlin 13:29 - Husemannstr., Berlin 13:30 - Winsstr., Berlin 13:33 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 13:51 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:11 | Bus 147 |
Leopoldplatz (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:11 - Lydia-Rabinowitsch-Str., Berlin 13:13 - Otto-Weidt-Platz, Berlin 13:14 - Friedrich-Krause-Ufer, Berlin 13:15 Am Nordhafen, Berlin 13:17 - Wedding (S+U), Berlin 13:20 - Leopoldplatz (U), Berlin 13:23 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:12 |
RB 10 (18516) |
Nauen
Berlin Hbf 13:12 - Berlin Jungfernheide 13:16 - Berlin-Spandau 13:22 Albrechtshof 13:29 - Falkensee 13:34 - Finkenkrug 13:38 - Brieselang 13:42 - Nauen 13:51 |
5 |
|
13:12 | STR M5 |
Zingster Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:12 - Invalidenpark, Berlin 13:14 Alexanderplatz [Tram] (U), Berlin 13:29 - Platz der Vereinten Nationen, Berlin 13:35 - Klinikum im Friedrichshain, Berlin 13:36 - Landsberger Allee (S), Berlin 13:40 - Zingster Str., Berlin 14:07 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:13 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:13 - Berlin Friedrichstraße 13:22 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:13 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:13 - Bundestag (U), Berlin 13:15 Frankfurter Tor (U), Berlin 13:27 - Frankfurter Allee (S+U), Berlin 13:30 - Magdalenenstr. (U), Berlin 13:32 - Lichtenberg Bahnhof (S+U), Berlin 13:33 - Tierpark (U), Berlin 13:37 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:14 |
RE 7 (3723) |
Dessau Hbf
Berlin Hbf 13:14 - Berlin Zoologischer Garten 13:19 - Berlin-Charlottenburg 13:23 Seddin 13:54 - Borkheide 14:03 - Brück(Mark) 14:08 - Jeber-Bergfrieden 14:37 - Dessau Hbf 14:53 |
13 |
|
13:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 13:14 - Berlin Friedrichstraße (S) 13:16 Berlin Alexanderplatz (S) 13:22 - Berlin Jannowitzbrücke 13:24 - Berlin Ostbahnhof (S) 13:27 - Berlin Ostkreuz (S) 13:33 - Ahrensfelde (S) 13:54 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
13:14 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:14 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 13:20 - Berlin Lessingbrücke 13:23 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 13:24 - Berlin-Tiergarten 13:26 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 13:31 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:14 |
RE 1 (73770) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 13:14 - Berlin Friedrichstraße 13:16 - Berlin Alexanderplatz 13:20 - Berlin Ostbahnhof 13:24 Berlin Ostkreuz 13:29 - Erkner 13:46 - Fangschleuse 13:51 - Fürstenwalde(Spree) 14:01 - Briesen(Mark) 14:13 - Frankfurt(Oder) 14:31 |
11 |
|
13:14 | Bus 245 |
Friedrichstr. Bahnhof (S+U), Berlin
Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin 13:14 - Futurium, Berlin 13:14 - Karlplatz, Berlin 13:16 - Deutsches Theater, Berlin 13:17 - Friedrichstr./Reinhardtstr., Berlin 13:18 - Friedrichstr. Bahnhof (S+U), Berlin 13:20 |
- Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin |
|
13:14 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:14 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:16 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:18 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 13:20 - Lübecker Str., Berlin 13:22 - Turmstr. (U), Berlin 13:23 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:15 |
RE 5 (4359) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 13:15 - Berlin Potsdamer Platz 13:18 - Berlin Südkreuz 13:23 |
4 |
|
13:15 | Bus M85 |
Lichterfelde Süd (S), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:15 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 13:22 - Varian-Fry-Str./Potsdamer Platz, Berlin 13:24 - Potsdamer Brücke, Berlin 13:27 Hähnelstr., Berlin 13:46 - Kaisereiche, Berlin 13:49 - Lichterfelde Süd (S), Berlin 14:21 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:16 | EC 175 |
Praha hl.n.
Berlin Hbf 13:16 - Berlin Südkreuz 13:21 - Dresden-Neustadt 15:00 - Dresden Hbf 15:06 - Bad Schandau 15:34 - Decin hl.n. 15:52 - Usti nad Labem hl.n. 16:11 - Praha-Holesovice 17:14 - Praha hl.n. 17:24 |
1 |
|
13:16 | Bus 245 |
Hertzallee, Berlin
Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin 13:16 - Katharina-Paulus-Str., Berlin 13:18 - Lüneburger Str., Berlin 13:19 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:20 Turmstr. (U), Berlin 13:24 - Ottostr., Berlin 13:26 - Hertzallee, Berlin 13:42 |
- Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin |
|
13:16 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:16 - Invalidenpark, Berlin 13:18 Bernauer Str. (U), Berlin 13:28 - Eberswalder Str. (U), Berlin 13:34 - Husemannstr., Berlin 13:35 - Winsstr., Berlin 13:38 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 13:56 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:16 | STR M8 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:16 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:18 - Lüneburger Str., Berlin 13:19 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:17 | STR M5 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:17 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:19 - Lüneburger Str., Berlin 13:20 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:17 | Bus 142 |
Ostbahnhof (S), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:17 - Invalidenpark, Berlin 13:19 - Robert-Koch-Platz, Berlin 13:21 - Philippstr., Berlin 13:23 Tucholskystr., Berlin 13:26 - Rosa-Luxemburg-Platz (U), Berlin 13:31 - Ostbahnhof (S), Berlin 13:46 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:18 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:18 - Bundestag (U), Berlin 13:20 Frankfurter Tor (U), Berlin 13:32 - Frankfurter Allee (S+U), Berlin 13:35 - Magdalenenstr. (U), Berlin 13:37 - Lichtenberg Bahnhof (S+U), Berlin 13:38 - Tierpark (U), Berlin 13:42 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:18 | STR M8 |
Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:18 - Invalidenpark, Berlin 13:20 Mollstr./Otto-Braun-Str., Berlin 13:35 - Klinikum im Friedrichshain, Berlin 13:39 - Landsberger Allee/Petersburger Str., Berlin 13:41 - Karl-Lade-Str., Berlin 13:45 - Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin 14:19 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:19 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:19 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:21 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:23 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 13:25 - Lübecker Str., Berlin 13:27 - Turmstr. (U), Berlin 13:28 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:19 | Bus M41 |
Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:19 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 13:25 - Berlin Potsdamer Platz 13:27 - Abgeordnetenhaus, Berlin 13:28 Hermannplatz (U)/Urbanstr., Berlin 13:44 - Sonnenallee/Pannierstr., Berlin 13:46 - Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin 14:03 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:19 | Bus 123 |
Mäckeritzwiesen, Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:19 - Lehrter Str./Invalidenstr., Berlin 13:21 - Seydlitzstr., Berlin 13:22 - Poststadion, Berlin 13:23 Berliner Großmarkt, Berlin 13:41 - Gedenkstätte Plötzensee, Berlin 13:43 - Mäckeritzwiesen, Berlin 14:15 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:20 | S 7 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 13:20 - Berlin Bellevue 13:22 Berlin-Tiergarten 13:25 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:28 - Berlin Savignyplatz 13:30 - Berlin-Nikolassee 13:45 - Berlin-Wannsee (S) 13:47 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
13:20 |
RE 8 (62019) |
Wismar
Berlin Hbf 13:20 - Berlin Zoologischer Garten 13:25 - Berlin-Spandau 13:36 - Falkensee 13:44 Paulinenaue 14:08 - Breddin 14:33 - Glöwen 14:40 - Wittenberge 14:59 - Dorf Mecklenburg 16:26 - Wismar 16:37 |
13 |
|
13:21 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:21 - Invalidenpark, Berlin 13:23 Bernauer Str. (U), Berlin 13:33 - Eberswalder Str. (U), Berlin 13:39 - Husemannstr., Berlin 13:40 - Winsstr., Berlin 13:43 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 14:01 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:21 | FEX19843 |
Ludwigsfelde
Berlin Hbf 13:21 - Berlin Gesundbrunnen 13:25 - Berlin Ostkreuz 13:39 - Flughafen BER 14:00 - Birkengrund 14:20 - Ludwigsfelde 14:24 |
6 |
|
13:22 | STR M5 |
Zingster Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:22 - Invalidenpark, Berlin 13:24 Alexanderplatz [Tram] (U), Berlin 13:39 - Platz der Vereinten Nationen, Berlin 13:45 - Klinikum im Friedrichshain, Berlin 13:46 - Landsberger Allee (S), Berlin 13:50 - Zingster Str., Berlin 14:17 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:23 | ICE 1695 |
München Hbf
Berlin Hbf 13:23 - Berlin Südkreuz 13:27 - Halle(Saale)Hbf 15:13 - Erfurt Hbf 15:51 - Coburg 16:26 - Nürnberg Hbf 17:23 - Donauwörth 18:22 - Augsburg Hbf 18:45 - München Hbf 19:16 |
2 |
|
13:23 |
RE 2 (3118) |
Cottbus Hbf
Berlin Hbf 13:23 - Berlin Friedrichstraße 13:25 - Berlin Alexanderplatz 13:29 Berlin Ostbahnhof 13:33 - Berlin Ostkreuz 13:37 - Königs Wusterhausen 14:02 - Lübben(Spreewald) 14:25 - Cottbus Hbf 14:54 |
11 |
|
13:23 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:23 - Berlin Friedrichstraße 13:32 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:23 | ICE 95 |
Wien Hbf
Berlin Hbf 13:23 - Berlin Südkreuz 13:27 - Halle(Saale)Hbf 15:13 - Erfurt Hbf 15:51 - Coburg 16:26 - Nürnberg Hbf 17:23 - Regensburg Hbf 18:22 - Plattling 18:55 - Passau Hbf 19:22 - Wels Hbf 20:09 - Linz Hbf 20:36 - St.Pölten Hbf 21:44 - Wien Meidling 22:10 - Wien Hbf 22:17 |
2 |
|
13:23 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:23 - Bundestag (U), Berlin 13:25 Frankfurter Tor (U), Berlin 13:37 - Frankfurter Allee (S+U), Berlin 13:40 - Magdalenenstr. (U), Berlin 13:42 - Lichtenberg Bahnhof (S+U), Berlin 13:43 - Tierpark (U), Berlin 13:47 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:24 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:24 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 13:30 - Berlin Lessingbrücke 13:33 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 13:34 - Berlin-Tiergarten 13:36 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 13:41 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:24 | ICE 79 |
Zürich HB
Berlin Hbf 13:24 - Berlin-Spandau 13:31 - Stendal Hbf 14:11 - Wolfsburg Hbf 14:38 - Braunschweig Hbf 14:57 - Hildesheim Hbf 15:20 - Göttingen 15:50 - Kassel-Wilhelmshöhe 16:12 - Fulda 16:45 - Frankfurt(Main)Hbf 17:44 - Darmstadt Hbf 18:07 - Karlsruhe Hbf 19:09 - Baden-Baden 19:26 - Freiburg(Breisgau) Hbf 20:12 - Basel Bad Bf 20:46 - Basel SBB 20:55 - Zürich HB 22:00 |
2 |
|
13:24 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:24 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:26 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:28 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 13:30 - Lübecker Str., Berlin 13:32 - Turmstr. (U), Berlin 13:33 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:25 | Bus M85 |
Lichterfelde Süd (S), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:25 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 13:32 - Varian-Fry-Str./Potsdamer Platz, Berlin 13:34 - Potsdamer Brücke, Berlin 13:37 Hähnelstr., Berlin 13:56 - Kaisereiche, Berlin 13:59 - Lichterfelde Süd (S), Berlin 14:31 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:26 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:26 - Invalidenpark, Berlin 13:28 Bernauer Str. (U), Berlin 13:38 - Eberswalder Str. (U), Berlin 13:44 - Husemannstr., Berlin 13:45 - Winsstr., Berlin 13:48 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 14:06 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:26 | STR M8 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:26 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:28 - Lüneburger Str., Berlin 13:29 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:27 | STR M5 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:27 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:29 - Lüneburger Str., Berlin 13:30 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:27 | Bus 120 |
Paracelsus-Bad (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:27 - Invalidenpark, Berlin 13:29 - Habersaathstr., Berlin 13:30 - Bundeswehrkrankenhaus, Berlin 13:32 Bristolstr., Berlin 13:48 - Grindelwaldweg, Berlin 13:51 - Paracelsus-Bad (U), Berlin 13:55 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:28 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:28 - Bundestag (U), Berlin 13:30 Frankfurter Tor (U), Berlin 13:42 - Frankfurter Allee (S+U), Berlin 13:45 - Magdalenenstr. (U), Berlin 13:47 - Lichtenberg Bahnhof (S+U), Berlin 13:48 - Tierpark (U), Berlin 13:52 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:28 | STR M8 |
Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:28 - Invalidenpark, Berlin 13:30 Mollstr./Otto-Braun-Str., Berlin 13:45 - Klinikum im Friedrichshain, Berlin 13:49 - Landsberger Allee/Petersburger Str., Berlin 13:51 - Karl-Lade-Str., Berlin 13:55 - Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin 14:29 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:28 | Bus 142 |
Leopoldplatz (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:28 - Lehrter Str./Invalidenstr., Berlin 13:31 - Seydlitzstr., Berlin 13:32 - Poststadion, Berlin 13:33 Kruppstr., Berlin 13:34 - Samoastr., Berlin 13:41 - Leopoldplatz (U), Berlin 13:46 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:29 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:29 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:31 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:33 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 13:35 - Lübecker Str., Berlin 13:37 - Turmstr. (U), Berlin 13:38 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:29 | Bus M41 |
Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:29 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 13:35 - Berlin Potsdamer Platz 13:37 - Abgeordnetenhaus, Berlin 13:38 Hermannplatz (U)/Urbanstr., Berlin 13:54 - Sonnenallee/Pannierstr., Berlin 13:56 - Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin 14:13 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:30 | Bus 147 |
Bethaniendamm [Schillingbrücke], Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:30 - Invalidenpark, Berlin 13:32 - Charité - Campus Mitte, Berlin 13:34 - Schumannstr., Berlin 13:35 Friedrichstr. Bahnhof (S+U), Berlin 13:40 - Französische Str., Berlin 13:45 - Bethaniendamm [Schillingbrücke], Berlin 13:59 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:31 |
RE 3 (3309) |
Ludwigsfelde
Berlin Hbf 13:31 - Berlin Potsdamer Platz 13:34 - Berlin Südkreuz 13:42 Berlin-Lichterfelde Ost 13:49 - Teltow 13:53 - Großbeeren 13:57 - Birkengrund 14:01 - Ludwigsfelde 14:05 |
3 |
|
13:31 |
RE 3 (3348) |
Schwedt(Oder)
Berlin Hbf 13:31 - Berlin Gesundbrunnen 13:35 - Bernau(b Berlin) 13:51 Britz 14:13 - Chorin 14:17 - Angermünde 14:28 - Schwedt(Oder)Mitte 14:53 - Schwedt(Oder) 14:56 |
6 |
|
13:31 |
RE 1 (62119) |
Brandenburg Hbf
Berlin Hbf 13:31 - Berlin Zoologischer Garten 13:35 - Berlin-Charlottenburg 13:39 - Berlin-Wannsee 13:49 - Potsdam Hbf 14:00 - Werder(Havel) 14:10 - Brandenburg Hbf 14:28 |
13 |
|
13:31 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:31 - Invalidenpark, Berlin 13:33 Bernauer Str. (U), Berlin 13:43 - Eberswalder Str. (U), Berlin 13:49 - Husemannstr., Berlin 13:50 - Winsstr., Berlin 13:53 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 14:11 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:31 | Bus 147 |
Leopoldplatz (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:31 - Lydia-Rabinowitsch-Str., Berlin 13:33 - Otto-Weidt-Platz, Berlin 13:34 - Friedrich-Krause-Ufer, Berlin 13:35 Am Nordhafen, Berlin 13:37 - Wedding (S+U), Berlin 13:40 - Leopoldplatz (U), Berlin 13:43 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:32 | STR M5 |
Zingster Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:32 - Invalidenpark, Berlin 13:34 Alexanderplatz [Tram] (U), Berlin 13:49 - Platz der Vereinten Nationen, Berlin 13:55 - Klinikum im Friedrichshain, Berlin 13:56 - Landsberger Allee (S), Berlin 14:00 - Zingster Str., Berlin 14:27 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:33 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:33 - Berlin Friedrichstraße 13:42 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:33 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:33 - Bundestag (U), Berlin 13:35 Frankfurter Tor (U), Berlin 13:47 - Frankfurter Allee (S+U), Berlin 13:50 - Magdalenenstr. (U), Berlin 13:52 - Lichtenberg Bahnhof (S+U), Berlin 13:53 - Tierpark (U), Berlin 13:57 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 13:34 - Berlin Friedrichstraße (S) 13:36 Berlin Alexanderplatz (S) 13:42 - Berlin Jannowitzbrücke 13:44 - Berlin Ostbahnhof (S) 13:47 - Berlin Ostkreuz (S) 13:53 - Ahrensfelde (S) 14:14 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
13:34 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:34 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 13:40 - Berlin Lessingbrücke 13:43 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 13:44 - Berlin-Tiergarten 13:46 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 13:51 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:34 | Bus 245 |
Friedrichstr. Bahnhof (S+U), Berlin
Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin 13:34 - Futurium, Berlin 13:34 - Karlplatz, Berlin 13:36 - Deutsches Theater, Berlin 13:37 - Friedrichstr./Reinhardtstr., Berlin 13:38 - Friedrichstr. Bahnhof (S+U), Berlin 13:40 |
- Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin |
|
13:34 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:34 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:36 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:38 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 13:40 - Lübecker Str., Berlin 13:42 - Turmstr. (U), Berlin 13:43 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:35 | Bus M85 |
Lichterfelde Süd (S), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:35 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 13:42 - Varian-Fry-Str./Potsdamer Platz, Berlin 13:44 - Potsdamer Brücke, Berlin 13:47 Hähnelstr., Berlin 14:06 - Kaisereiche, Berlin 14:09 - Lichterfelde Süd (S), Berlin 14:41 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:36 | Bus 245 |
Hertzallee, Berlin
Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin 13:36 - Katharina-Paulus-Str., Berlin 13:38 - Lüneburger Str., Berlin 13:39 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:40 Turmstr. (U), Berlin 13:44 - Ottostr., Berlin 13:46 - Hertzallee, Berlin 14:02 |
- Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin |
|
13:36 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:36 - Invalidenpark, Berlin 13:38 Bernauer Str. (U), Berlin 13:48 - Eberswalder Str. (U), Berlin 13:54 - Husemannstr., Berlin 13:55 - Winsstr., Berlin 13:58 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 14:16 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:36 | STR M8 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:36 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:38 - Lüneburger Str., Berlin 13:39 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:37 |
RE 2 (3119) |
Nauen
Berlin Hbf 13:37 - Berlin Zoologischer Garten 13:42 - Berlin-Charlottenburg 13:46 Berlin-Spandau 13:54 - Albrechtshof 14:00 - Seegefeld 14:02 - Falkensee 14:05 - Nauen 14:23 |
14 |
|
13:37 | FLX 1235 |
Berlin Ostbahnhof
Berlin Hbf 13:37 - Berlin Ostbahnhof 13:44 |
12 |
|
13:37 | STR M5 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:37 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:39 - Lüneburger Str., Berlin 13:40 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:37 | Bus 142 |
Ostbahnhof (S), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:37 - Invalidenpark, Berlin 13:39 - Robert-Koch-Platz, Berlin 13:41 - Philippstr., Berlin 13:43 Tucholskystr., Berlin 13:46 - Rosa-Luxemburg-Platz (U), Berlin 13:51 - Ostbahnhof (S), Berlin 14:06 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:38 | IC 2178 |
Warnemünde
Berlin Hbf 13:38 - Berlin Gesundbrunnen 13:42 - Oranienburg 14:03 - Neustrelitz Hbf 14:40 - Waren(Müritz) 14:57 - Rostock Hbf 15:37 - Warnemünde 16:05 |
7 |
|
13:38 | ICE 802 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 13:38 - Berlin-Spandau 13:46 - Hamburg Hbf 15:25 - Hamburg Dammtor 15:31 - Hamburg-Altona 15:39 |
8 |
|
13:38 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:38 - Bundestag (U), Berlin 13:40 Frankfurter Tor (U), Berlin 13:52 - Frankfurter Allee (S+U), Berlin 13:55 - Magdalenenstr. (U), Berlin 13:57 - Lichtenberg Bahnhof (S+U), Berlin 13:58 - Tierpark (U), Berlin 14:02 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:38 | STR M8 |
Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:38 - Invalidenpark, Berlin 13:40 Mollstr./Otto-Braun-Str., Berlin 13:55 - Klinikum im Friedrichshain, Berlin 13:59 - Landsberger Allee/Petersburger Str., Berlin 14:01 - Karl-Lade-Str., Berlin 14:05 - Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin 14:39 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:39 |
RE 28 (51711) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 13:39 - Berlin Südkreuz 13:43 |
2 |
|
13:39 | ICE 1601 |
München Hbf
Berlin Hbf 13:39 - Berlin Südkreuz 13:43 - Bitterfeld 15:21 - Leipzig Hbf 15:42 - Erfurt Hbf 16:29 - Erlangen 17:36 - Nürnberg Hbf 17:52 - München Hbf 19:03 |
2 |
|
13:39 | ICE 1711 |
München Hbf
Berlin Hbf 13:39 - Berlin Südkreuz 13:43 - Bitterfeld 15:21 - Leipzig Hbf 15:42 - Erfurt Hbf 16:29 - Erlangen 17:36 - Nürnberg Hbf 17:52 - München Hbf 19:03 |
2 |
|
13:39 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:39 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:41 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:43 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 13:45 - Lübecker Str., Berlin 13:47 - Turmstr. (U), Berlin 13:48 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:39 | Bus M41 |
Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:39 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 13:45 - Berlin Potsdamer Platz 13:47 - Abgeordnetenhaus, Berlin 13:48 Hermannplatz (U)/Urbanstr., Berlin 14:04 - Sonnenallee/Pannierstr., Berlin 14:06 - Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin 14:23 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:39 | Bus 123 |
Mäckeritzwiesen, Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:39 - Lehrter Str./Invalidenstr., Berlin 13:41 - Seydlitzstr., Berlin 13:42 - Poststadion, Berlin 13:43 Berliner Großmarkt, Berlin 14:01 - Gedenkstätte Plötzensee, Berlin 14:03 - Mäckeritzwiesen, Berlin 14:35 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:40 | S 7 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 13:40 - Berlin Bellevue 13:42 Berlin-Tiergarten 13:45 - Berlin Zoologischer Garten (S) 13:48 - Berlin Savignyplatz 13:50 - Berlin-Nikolassee 14:05 - Berlin-Wannsee (S) 14:07 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
13:40 |
RE 8 (62016) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 13:40 - Berlin Friedrichstraße 13:43 - Berlin Alexanderplatz 13:47 - Berlin Ostbahnhof 13:52 - Berlin Ostkreuz 13:55 - Flughafen BER 14:15 |
11 |
|
13:41 |
RE 1 (73775) |
Brandenburg Hbf
Berlin Hbf 13:41 - Berlin Zoologischer Garten 13:46 - Berlin-Wannsee 13:58 - Potsdam Hbf 14:05 Potsdam Charlottenhof 14:09 - Potsdam Park Sanssouci 14:12 - Werder(Havel) 14:18 - Groß Kreutz 14:26 - Götz 14:30 - Brandenburg Hbf 14:38 |
13 |
|
13:41 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:41 - Invalidenpark, Berlin 13:43 Bernauer Str. (U), Berlin 13:53 - Eberswalder Str. (U), Berlin 13:59 - Husemannstr., Berlin 14:00 - Winsstr., Berlin 14:03 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 14:21 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:42 |
RE 8 (62070) |
Elsterwerda
Berlin Hbf 13:42 - Berlin Potsdamer Platz 13:44 - Berlin Südkreuz 13:50 - Berlin-Lichterfelde Ost 13:58 Neuhof(b Zossen) 14:43 - Klasdorf Glashütte 14:54 - Golßen(Niederlausitz) 14:58 - Drahnsdorf 15:03 - Walddrehna 15:15 - Elsterwerda 15:39 |
3 |
|
13:42 | STR M5 |
Zingster Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:42 - Invalidenpark, Berlin 13:44 Alexanderplatz [Tram] (U), Berlin 13:59 - Platz der Vereinten Nationen, Berlin 14:05 - Klinikum im Friedrichshain, Berlin 14:06 - Landsberger Allee (S), Berlin 14:10 - Zingster Str., Berlin 14:37 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:43 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:43 - Berlin Friedrichstraße 13:52 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:43 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:43 - Bundestag (U), Berlin 13:45 Frankfurter Tor (U), Berlin 13:57 - Frankfurter Allee (S+U), Berlin 14:00 - Magdalenenstr. (U), Berlin 14:02 - Lichtenberg Bahnhof (S+U), Berlin 14:03 - Tierpark (U), Berlin 14:07 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:44 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:44 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 13:50 - Berlin Lessingbrücke 13:53 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 13:54 - Berlin-Tiergarten 13:56 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 14:01 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:44 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:44 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:46 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:48 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 13:50 - Lübecker Str., Berlin 13:52 - Turmstr. (U), Berlin 13:53 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:45 | ICE 848 |
Düsseldorf Hbf
Berlin Hbf 13:45 - Wolfsburg Hbf 14:52 - Hannover Hbf 15:28 - Bielefeld Hbf 16:20 - Hamm(Westf)Hbf 16:48 - Dortmund Hbf 17:10 - Bochum Hbf 17:23 - Essen Hbf 17:34 - Duisburg Hbf 17:48 - Düsseldorf Flughafen 17:58 - Düsseldorf Hbf 18:07 |
14 |
|
13:45 | ICE 858 |
Köln Hbf
Berlin Hbf 13:45 - Wolfsburg Hbf 14:52 - Hannover Hbf 15:28 - Bielefeld Hbf 16:20 - Hamm(Westf)Hbf 16:48 - Hagen Hbf 17:21 - Wuppertal Hbf 17:38 - Köln Hbf 18:10 |
14 |
|
13:45 | Bus M85 |
Lichterfelde Süd (S), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:45 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 13:52 - Varian-Fry-Str./Potsdamer Platz, Berlin 13:54 - Potsdamer Brücke, Berlin 13:57 Hähnelstr., Berlin 14:16 - Kaisereiche, Berlin 14:19 - Lichterfelde Süd (S), Berlin 14:51 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:46 |
RE 7 (3720) |
Senftenberg
Berlin Hbf 13:46 - Berlin Friedrichstraße 13:48 - Berlin Alexanderplatz 13:52 Schönwalde(Spreewald) 14:49 - Lübben(Spreewald) 14:56 - Lübbenau(Spreewald) 15:03 - Sedlitz Ost 15:36 - Senftenberg 15:42 |
11 |
|
13:46 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:46 - Invalidenpark, Berlin 13:48 Bernauer Str. (U), Berlin 13:58 - Eberswalder Str. (U), Berlin 14:04 - Husemannstr., Berlin 14:05 - Winsstr., Berlin 14:08 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 14:26 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:46 | STR M8 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:46 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:48 - Lüneburger Str., Berlin 13:49 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:47 |
RB 10 (18517) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 13:47 - Berlin Potsdamer Platz 13:49 - Berlin Südkreuz 13:56 |
1 |
|
13:47 |
RE 5 (3512) |
Burg Stargard(Meckl)
Berlin Hbf 13:47 - Berlin Gesundbrunnen 13:53 - Oranienburg 14:15 Fürstenberg(Havel) 14:47 - Neustrelitz Hbf 14:59 - Blankensee(Meckl) 15:11 - Cammin(Meckl) 15:15 - Burg Stargard(Meckl) 15:22 |
6 |
|
13:47 | STR M5 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:47 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:49 - Lüneburger Str., Berlin 13:50 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:48 |
RB 14 (18616) |
Nauen
Berlin Hbf 13:48 - Berlin Jungfernheide 13:53 - Berlin-Spandau 14:01 Albrechtshof 14:06 - Falkensee 14:12 - Finkenkrug 14:15 - Brieselang 14:20 - Nauen 14:33 |
8 |
|
13:48 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:48 - Bundestag (U), Berlin 13:50 Frankfurter Tor (U), Berlin 14:02 - Frankfurter Allee (S+U), Berlin 14:05 - Magdalenenstr. (U), Berlin 14:07 - Lichtenberg Bahnhof (S+U), Berlin 14:08 - Tierpark (U), Berlin 14:12 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:48 | STR M8 |
Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:48 - Invalidenpark, Berlin 13:50 Mollstr./Otto-Braun-Str., Berlin 14:05 - Klinikum im Friedrichshain, Berlin 14:09 - Landsberger Allee/Petersburger Str., Berlin 14:11 - Karl-Lade-Str., Berlin 14:15 - Ahrensfelde/Stadtgrenze, Berlin 14:49 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:48 | Bus 120 |
Paracelsus-Bad (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:48 - Invalidenpark, Berlin 13:50 - Habersaathstr., Berlin 13:51 - Bundeswehrkrankenhaus, Berlin 13:53 Bristolstr., Berlin 14:09 - Grindelwaldweg, Berlin 14:12 - Paracelsus-Bad (U), Berlin 14:16 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:48 | Bus 142 |
Leopoldplatz (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:48 - Lehrter Str./Invalidenstr., Berlin 13:51 - Seydlitzstr., Berlin 13:52 - Poststadion, Berlin 13:53 Kruppstr., Berlin 13:54 - Samoastr., Berlin 14:01 - Leopoldplatz (U), Berlin 14:06 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:49 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:49 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:51 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:53 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 13:55 - Lübecker Str., Berlin 13:57 - Turmstr. (U), Berlin 13:58 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:49 | Bus M41 |
Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:49 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 13:55 - Berlin Potsdamer Platz 13:57 - Abgeordnetenhaus, Berlin 13:58 Hermannplatz (U)/Urbanstr., Berlin 14:14 - Sonnenallee/Pannierstr., Berlin 14:16 - Sonnenallee/Baumschulenstr. [Endstelle], Berlin 14:33 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:50 |
RB 23 (18156) |
Golm
Berlin Hbf 13:50 - Berlin Zoologischer Garten 13:55 - Berlin-Charlottenburg 13:58 Berlin-Wannsee 14:07 - Potsdam Griebnitzsee 14:12 - Potsdam Hbf 14:16 - Potsdam Park Sanssouci 14:23 - Golm 14:28 |
13 |
|
13:50 | Bus 147 |
Bethaniendamm [Schillingbrücke], Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:50 - Invalidenpark, Berlin 13:52 - Charité - Campus Mitte, Berlin 13:54 - Schumannstr., Berlin 13:55 Friedrichstr. Bahnhof (S+U), Berlin 14:00 - Französische Str., Berlin 14:05 - Bethaniendamm [Schillingbrücke], Berlin 14:19 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:51 | FEX19845 |
Wünsdorf-Waldstadt
Berlin Hbf 13:51 - Berlin Gesundbrunnen 13:57 - Berlin Ostkreuz 14:10 - Flughafen BER 14:30 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 14:47 - Dahlewitz 14:50 - Rangsdorf 14:54 - Dabendorf 15:00 - Wünsdorf-Waldstadt 15:10 |
5 |
|
13:51 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:51 - Invalidenpark, Berlin 13:53 Kniprodestr./Danziger Str., Berlin 14:18 - Landsberger Allee/Petersburger Str., Berlin 14:20 - Straßmannstr., Berlin 14:22 - Bersarinplatz, Berlin 14:23 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 14:31 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:51 | Bus 147 |
Leopoldplatz (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:51 - Lydia-Rabinowitsch-Str., Berlin 13:53 - Otto-Weidt-Platz, Berlin 13:54 - Friedrich-Krause-Ufer, Berlin 13:55 Am Nordhafen, Berlin 13:57 - Reinickendorfer Str. (U), Berlin 13:59 - Leopoldplatz (U), Berlin 14:03 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:52 | EC 49 |
Warszawa Wschodnia
Berlin Hbf 13:52 - Frankfurt(Oder) 14:46 - Rzepin 15:07 - Swiebodzin 15:40 Zbaszynek 15:53 - Poznan Gl. 16:34 - Konin 17:35 - Kutno 18:10 - Warszawa Zachodnia 19:10 - Warszawa Wschodnia 19:26 |
12 |
|
13:52 | STR M5 |
Zingster Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:52 - Invalidenpark, Berlin 13:54 Hohenschönhauser Str., Berlin 14:25 - Werneuchener Str., Berlin 14:30 - Freienwalder Str., Berlin 14:31 - Ahrenshooper Str., Berlin 14:45 - Zingster Str., Berlin 14:47 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:53 | Bus S7 |
Berlin Friedrichstraße
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:53 - Berlin Friedrichstraße 14:02 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:53 | U 5 |
Tierpark (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:53 - Bundestag (U), Berlin 13:55 Brandenburger Tor (S+U), Berlin 13:56 - Unter den Linden (U), Berlin 13:57 - Museumsinsel (U), Berlin 13:59 - Strausberger Platz (U), Berlin 14:05 - Tierpark (U), Berlin 14:17 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:54 | FLX 1363 |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 13:54 - Berlin Südkreuz 13:59 |
3 |
|
13:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 13:54 - Berlin Friedrichstraße (S) 13:56 Berlin-Friedrichsfelde Ost 14:20 - Berlin Poelchaustr. 14:26 - Berlin-Marzahn 14:28 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 14:29 - Ahrensfelde (S) 14:34 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
13:54 | Bus S7 |
Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin
Berlin Hbf (Invalidenstraße) 13:54 - Kirchstr./Alt-Moabit, Berlin 14:00 - Berlin Lessingbrücke 14:03 - Bachstr. (U Hansaplatz), Berlin 14:04 - Berlin-Tiergarten 14:06 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 14:11 |
- Berlin Hbf (Invalidenstraße) |
|
13:54 | Bus 245 |
Friedrichstr. Bahnhof (S+U), Berlin
Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin 13:54 - Futurium, Berlin 13:54 - Karlplatz, Berlin 13:56 - Deutsches Theater, Berlin 13:57 - Friedrichstr./Reinhardtstr., Berlin 13:58 - Friedrichstr. Bahnhof (S+U), Berlin 14:00 |
- Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin |
|
13:54 | STR M10 |
Turmstr. (U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:54 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:56 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 13:58 - Kriminalgericht Moabit, Berlin 14:00 - Lübecker Str., Berlin 14:02 - Turmstr. (U), Berlin 14:03 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:55 | Bus M85 |
Lichterfelde Süd (S), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:55 - Potsdamer Platz Bahnhof (S)/Voßstr., Berlin 14:02 - Varian-Fry-Str./Potsdamer Platz, Berlin 14:04 - Potsdamer Brücke, Berlin 14:07 Hindenburgdamm/Klingsorstr., Berlin 14:43 - Prettauer Pfad, Berlin 14:54 - Lichterfelde Süd (S), Berlin 15:01 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:56 | Bus 245 |
Hertzallee, Berlin
Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin 13:56 - Katharina-Paulus-Str., Berlin 13:58 - Lüneburger Str., Berlin 13:59 - Alt-Moabit/Rathenower Str., Berlin 14:00 Marchstr., Berlin 14:15 - Ernst-Reuter-Platz (U), Berlin 14:17 - Hertzallee, Berlin 14:22 |
- Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin |
|
13:56 | STR M10 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:56 - Invalidenpark, Berlin 13:58 Kniprodestr./Danziger Str., Berlin 14:23 - Landsberger Allee/Petersburger Str., Berlin 14:25 - Straßmannstr., Berlin 14:27 - Bersarinplatz, Berlin 14:28 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 14:36 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:56 | STR M8 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:56 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:58 - Lüneburger Str., Berlin 13:59 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:57 |
RE 4 (3175) |
Rathenow
Berlin Hbf 13:57 - Berlin Jungfernheide 14:01 - Berlin-Spandau 14:06 Dallgow-Döberitz 14:16 - Elstal 14:20 - Wustermark 14:25 - Nennhausen 14:41 - Rathenow 14:54 |
8 |
|
13:57 | STR M5 |
Lüneburger Str., Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:57 - Lesser-Ury-Weg, Berlin 13:59 - Lüneburger Str., Berlin 14:00 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
13:57 | Bus 142 |
Ostbahnhof (S), Berlin
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin 13:57 - Invalidenpark, Berlin 13:59 - Robert-Koch-Platz, Berlin 14:01 - Philippstr., Berlin 14:03 Weinstr., Berlin 14:17 - Platz der Vereinten Nationen, Berlin 14:19 - Ostbahnhof (S), Berlin 14:26 |
- Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Hauptbahnhof (S+U), Berlin
,
Berlin Hbf (S-Bahn)
,
Berlin Hbf (Invalidenstraße)
,
Hauptbahnhof (S+U)/Washingtonplatz, Berlin
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|