Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostbahnhof v 19:02 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
19:02 |
RE 7 (3735) |
Dessau Hbf
Berlin Ostbahnhof 19:02 - Berlin Alexanderplatz 19:05 - Berlin Friedrichstraße 19:09 Berlin Hbf 19:12 - Berlin Zoologischer Garten 19:19 - Potsdam Medienstadt Babelsberg 19:38 - Wiesenburg(Mark) 20:26 - Dessau Hbf 20:53 |
7 |
|
19:02 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:02 - Berlin Warschauer Straße 19:04 Berlin Wuhletal 19:18 - Berlin-Kaulsdorf 19:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 19:22 - Birkenstein 19:26 - Hoppegarten(Mark) 19:29 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:02 | Bus 300 |
Philharmonie Süd, Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:02 - Stralauer Platz, Berlin 19:03 - Holzmarktstr., Berlin 19:06 - Jannowitzbrücke (S+U), Berlin 19:08 Mohrenstr. (U), Berlin 19:23 - Berlin Potsdamer Platz 19:27 - Philharmonie Süd, Berlin 19:31 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:03 | S 5 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:03 - Berlin Jannowitzbrücke 19:05 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:08 |
11 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:03 | Bus 240 |
Ostbahnhof (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:03 - Ostbahnhof (S), Berlin 19:04 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
19:05 | Bus 300 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:05 - Rummelsburger Platz, Berlin 19:07 - East Side Gallery, Berlin 19:09 - Tamara-Danz-Str., Berlin 19:11 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 19:13 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:06 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:06 - Berlin Jannowitzbrücke 19:07 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:09 |
11 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:06 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:06 - Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:08 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 19:08 - Wedekindstr., Berlin 19:10 Rüdigerstr., Berlin 19:35 - Gotlindestr., Berlin 19:37 - Storkower Str. (S), Berlin 19:45 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:07 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:07 - Berlin Warschauer Straße 19:09 Berlin-Rummelsburg 19:13 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 19:15 - Berlin-Karlshorst (S) 19:19 - Berlin-Hirschgarten 19:28 - Erkner (S) 19:41 |
9 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:07 |
RE 8 (92031) |
Wittenberge
Berlin Ostbahnhof 19:07 - Berlin Alexanderplatz 19:10 - Berlin Friedrichstraße 19:14 - Berlin Hbf 19:18 Friesack(Mark) 20:16 - Neustadt(Dosse) 20:24 - Breddin 20:33 - Glöwen 20:40 - Bad Wilsnack 20:47 - Wittenberge 20:59 |
- |
|
19:08 | S 9 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:08 - Berlin Jannowitzbrücke 19:10 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:13 |
10 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:08 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:08 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 19:08 - Wedekindstr., Berlin 19:10 - Grünberger Str./Warschauer Str., Berlin 19:11 Rüdigerstr., Berlin 19:35 - Gotlindestr., Berlin 19:37 - Storkower Str. (S), Berlin 19:45 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
19:09 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:09 - Berlin Warschauer Straße 19:11 Berlin Nöldnerplatz 19:16 - Berlin-Lichtenberg (S) 19:18 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 19:20 - Berlin-Marzahn 19:28 - Ahrensfelde (S) 19:34 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:10 |
RE 1 (73740) |
Eisenhüttenstadt
Berlin Ostbahnhof 19:10 - Berlin Ostkreuz 19:13 - Erkner 19:30 - Fangschleuse 19:35 - Hangelsberg 19:40 - Fürstenwalde(Spree) 19:47 - Frankfurt(Oder) 20:05 - Eisenhüttenstadt 20:22 |
1 |
|
19:12 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostbahnhof (S) 19:12 - Berlin Warschauer Straße 19:14 Berlin-Lichtenberg (S) 19:20 - Berlin-Biesdorf 19:26 - Berlin Wuhletal 19:28 - Berlin-Kaulsdorf 19:30 - Strausberg Nord 20:04 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:12 |
RE 1 (73825) |
Berlin-Charlottenburg
Berlin Ostbahnhof 19:12 - Berlin Alexanderplatz 19:15 - Berlin Friedrichstraße 19:19 - Berlin Hbf 19:22 - Berlin Zoologischer Garten 19:29 - Berlin-Charlottenburg 19:32 |
6 |
|
19:12 | Bus 300 |
Philharmonie Süd, Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:12 - Stralauer Platz, Berlin 19:13 - Holzmarktstr., Berlin 19:16 - Jannowitzbrücke (S+U), Berlin 19:18 Mohrenstr. (U), Berlin 19:33 - Berlin Potsdamer Platz 19:37 - Philharmonie Süd, Berlin 19:41 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:13 | Bus 240 |
Ostbahnhof (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:13 - Ostbahnhof (S), Berlin 19:14 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
19:15 | Bus 300 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:15 - Rummelsburger Platz, Berlin 19:17 - East Side Gallery, Berlin 19:19 - Tamara-Danz-Str., Berlin 19:21 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 19:23 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:15 | Bus 142 |
Leopoldplatz (U), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:15 - Andreasstr./Lange Str., Berlin 19:19 - Singerstr., Berlin 19:21 - Strausberger Platz (U), Berlin 19:23 Kruppstr., Berlin 19:52 - Fennbrücke, Berlin 19:55 - Leopoldplatz (U), Berlin 20:03 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:16 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:16 - Berlin Jannowitzbrücke 19:17 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:19 |
11 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:16 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:16 - Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:18 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 19:18 - Wedekindstr., Berlin 19:20 Rüdigerstr., Berlin 19:45 - Gotlindestr., Berlin 19:47 - Storkower Str. (S), Berlin 19:55 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:17 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:17 - Berlin Warschauer Straße 19:19 Berlin-Wuhlheide 19:32 - Berlin-Hirschgarten 19:38 - Berlin-Rahnsdorf 19:45 - Berlin-Wilhelmshagen 19:48 - Erkner (S) 19:51 |
9 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:17 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:17 - Berlin Warschauer Straße 19:19 Berlin-Adlershof 19:38 - Berlin Grünbergallee 19:45 - Schönefeld(bei Berlin) 19:48 - Waßmannsdorf 19:52 - Flughafen BER (S-Bahn) 19:56 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:18 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:18 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 19:18 - Wedekindstr., Berlin 19:20 - Grünberger Str./Warschauer Str., Berlin 19:21 Rüdigerstr., Berlin 19:45 - Gotlindestr., Berlin 19:47 - Storkower Str. (S), Berlin 19:55 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
19:19 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:19 - Berlin Warschauer Straße 19:21 Berlin Nöldnerplatz 19:26 - Berlin-Lichtenberg (S) 19:28 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 19:30 - Berlin-Marzahn 19:38 - Ahrensfelde (S) 19:44 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:22 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:22 - Berlin Warschauer Straße 19:24 Berlin Ostkreuz (S) 19:26 - Berlin-Biesdorf 19:36 - Berlin Wuhletal 19:38 - Berlin-Kaulsdorf 19:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 19:42 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:22 | Bus 300 |
Philharmonie Süd, Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:22 - Stralauer Platz, Berlin 19:23 - Holzmarktstr., Berlin 19:26 - Jannowitzbrücke (S+U), Berlin 19:28 Mohrenstr. (U), Berlin 19:43 - Berlin Potsdamer Platz 19:47 - Philharmonie Süd, Berlin 19:51 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:22 | Bus 300 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:22 - Rummelsburger Platz, Berlin 19:24 - East Side Gallery, Berlin 19:26 - Tamara-Danz-Str., Berlin 19:28 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 19:30 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:23 | S 5 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:23 - Berlin Jannowitzbrücke 19:25 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:28 |
11 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:23 | Bus 240 |
Ostbahnhof (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:23 - Ostbahnhof (S), Berlin 19:24 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
19:25 |
RE 2 (3131) |
Nauen
Berlin Ostbahnhof 19:25 - Berlin Alexanderplatz 19:28 - Berlin Friedrichstraße 19:32 Berlin Zoologischer Garten 19:42 - Albrechtshof 20:00 - Falkensee 20:05 - Brieselang 20:14 - Nauen 20:23 |
7 |
|
19:25 |
RE 1 (73782) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostbahnhof 19:25 - Berlin Ostkreuz 19:29 - Erkner 19:46 - Fangschleuse 19:51 Fürstenwalde(Spree) 20:01 - Berkenbrück 20:07 - Briesen(Mark) 20:13 - Pillgram 20:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 20:25 - Frankfurt(Oder) 20:31 |
1 |
|
19:26 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:26 - Berlin Jannowitzbrücke 19:27 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:29 |
11 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:27 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:27 - Berlin Warschauer Straße 19:29 Berlin-Rummelsburg 19:33 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 19:35 - Berlin-Karlshorst (S) 19:39 - Berlin-Hirschgarten 19:48 - Erkner (S) 20:01 |
9 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:27 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:27 - Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:29 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 19:29 - Wedekindstr., Berlin 19:31 Rüdigerstr., Berlin 19:56 - Gotlindestr., Berlin 19:58 - Storkower Str. (S), Berlin 20:05 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:28 | S 9 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:28 - Berlin Jannowitzbrücke 19:30 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:33 |
10 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:29 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:29 - Berlin Warschauer Straße 19:31 Berlin Nöldnerplatz 19:36 - Berlin-Lichtenberg (S) 19:38 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 19:40 - Berlin-Marzahn 19:48 - Ahrensfelde (S) 19:54 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:29 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:29 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 19:29 - Wedekindstr., Berlin 19:31 - Grünberger Str./Warschauer Str., Berlin 19:32 Rüdigerstr., Berlin 19:56 - Gotlindestr., Berlin 19:58 - Storkower Str. (S), Berlin 20:05 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
19:30 |
RE 1 (73787) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostbahnhof 19:30 - Berlin Alexanderplatz 19:33 - Berlin Friedrichstraße 19:36 - Berlin Hbf 19:39 Potsdam Hbf 20:05 - Potsdam Charlottenhof 20:09 - Potsdam Park Sanssouci 20:12 - Groß Kreutz 20:26 - Götz 20:30 - Brandenburg Hbf 20:38 |
7 |
|
19:30 | Bus 300 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:30 - Rummelsburger Platz, Berlin 19:32 - East Side Gallery, Berlin 19:34 - Tamara-Danz-Str., Berlin 19:36 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 19:38 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:32 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostbahnhof (S) 19:32 - Berlin Warschauer Straße 19:34 Berlin-Lichtenberg (S) 19:40 - Berlin-Biesdorf 19:46 - Berlin Wuhletal 19:48 - Berlin-Kaulsdorf 19:50 - Strausberg Nord 20:24 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:32 | Bus 300 |
Philharmonie Süd, Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:32 - Stralauer Platz, Berlin 19:33 - Holzmarktstr., Berlin 19:36 - Jannowitzbrücke (S+U), Berlin 19:38 Mohrenstr. (U), Berlin 19:53 - Berlin Potsdamer Platz 19:57 - Philharmonie Süd, Berlin 20:01 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:33 | ICE 842 |
Köln Hbf
Berlin Ostbahnhof 19:33 - Wolfsburg Hbf 20:52 - Hannover Hbf 21:28 - Minden(Westf) 22:11 - Herford 22:30 - Bielefeld Hbf 22:40 - Gütersloh Hbf 22:51 - Hamm(Westf)Hbf 23:13 - Dortmund Hbf 23:39 - Gelsenkirchen Hbf 00:04 - Düsseldorf Hbf 00:55 - Köln Hbf 01:44 |
6 |
|
19:33 | Bus 240 |
Ostbahnhof (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:33 - Ostbahnhof (S), Berlin 19:34 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
19:35 | Bus 142 |
Leopoldplatz (U), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:35 - Andreasstr./Lange Str., Berlin 19:39 - Singerstr., Berlin 19:41 - Strausberger Platz (U), Berlin 19:43 Kruppstr., Berlin 20:11 - Fennbrücke, Berlin 20:14 - Leopoldplatz (U), Berlin 20:22 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:36 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:36 - Berlin Jannowitzbrücke 19:37 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:39 |
11 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:37 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:37 - Berlin Warschauer Straße 19:39 Berlin-Wuhlheide 19:52 - Berlin-Hirschgarten 19:58 - Berlin-Rahnsdorf 20:05 - Berlin-Wilhelmshagen 20:08 - Erkner (S) 20:11 |
9 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:37 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:37 - Berlin Warschauer Straße 19:39 Berlin-Adlershof 19:58 - Berlin Grünbergallee 20:05 - Schönefeld(bei Berlin) 20:08 - Waßmannsdorf 20:12 - Flughafen BER (S-Bahn) 20:16 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:38 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:38 - Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:40 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 19:40 - Wedekindstr., Berlin 19:42 Rüdigerstr., Berlin 20:06 - Gotlindestr., Berlin 20:08 - Storkower Str. (S), Berlin 20:15 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:39 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:39 - Berlin Warschauer Straße 19:41 Berlin Nöldnerplatz 19:46 - Berlin-Lichtenberg (S) 19:48 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 19:50 - Berlin-Marzahn 19:58 - Ahrensfelde (S) 20:04 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:40 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:40 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 19:40 - Wedekindstr., Berlin 19:42 - Grünberger Str./Warschauer Str., Berlin 19:43 Rüdigerstr., Berlin 20:06 - Gotlindestr., Berlin 20:08 - Storkower Str. (S), Berlin 20:15 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
19:40 | Bus 300 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:40 - Rummelsburger Platz, Berlin 19:42 - East Side Gallery, Berlin 19:44 - Tamara-Danz-Str., Berlin 19:46 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 19:48 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:42 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:42 - Berlin Warschauer Straße 19:44 Berlin Ostkreuz (S) 19:46 - Berlin-Biesdorf 19:56 - Berlin Wuhletal 19:58 - Berlin-Kaulsdorf 20:00 - Berlin-Mahlsdorf (S) 20:02 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:42 | Bus 300 |
Philharmonie Süd, Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:42 - Stralauer Platz, Berlin 19:43 - Holzmarktstr., Berlin 19:46 - Jannowitzbrücke (S+U), Berlin 19:48 Mohrenstr. (U), Berlin 20:03 - Berlin Potsdamer Platz 20:06 - Philharmonie Süd, Berlin 20:09 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:43 | S 5 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:43 - Berlin Jannowitzbrücke 19:45 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:48 |
11 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:43 | Bus 240 |
Ostbahnhof (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:43 - Ostbahnhof (S), Berlin 19:44 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
19:46 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:46 - Berlin Jannowitzbrücke 19:47 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:49 |
11 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:47 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:47 - Berlin Warschauer Straße 19:49 Berlin-Rummelsburg 19:53 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 19:55 - Berlin-Karlshorst (S) 19:59 - Berlin-Hirschgarten 20:08 - Erkner (S) 20:21 |
9 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:48 | S 9 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:48 - Berlin Jannowitzbrücke 19:50 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:53 |
10 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:49 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:49 - Berlin Warschauer Straße 19:51 Berlin Nöldnerplatz 19:56 - Berlin-Lichtenberg (S) 19:58 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 20:00 - Berlin-Marzahn 20:08 - Ahrensfelde (S) 20:14 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:49 |
RE 1 (73747) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostbahnhof 19:49 - Berlin Alexanderplatz 19:53 - Berlin Friedrichstraße 19:56 - Berlin Hbf 19:59 Brandenburg Hbf 20:53 - Wusterwitz 21:05 - Güsen(b Genthin) 21:23 - Burg(Magdeburg) 21:29 - Magdeburg-Neustadt 21:43 - Magdeburg Hbf 21:47 |
7 |
|
19:49 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:49 - Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:51 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 19:51 - Wedekindstr., Berlin 19:53 Rüdigerstr., Berlin 20:16 - Gotlindestr., Berlin 20:18 - Storkower Str. (S), Berlin 20:25 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:50 | Bus 300 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:50 - Rummelsburger Platz, Berlin 19:52 - East Side Gallery, Berlin 19:54 - Tamara-Danz-Str., Berlin 19:56 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 19:58 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:51 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:51 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 19:51 - Wedekindstr., Berlin 19:53 - Grünberger Str./Warschauer Str., Berlin 19:54 Rüdigerstr., Berlin 20:16 - Gotlindestr., Berlin 20:18 - Storkower Str. (S), Berlin 20:25 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
19:52 | S 5 |
Strausberg (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:52 - Berlin Warschauer Straße 19:54 Berlin-Lichtenberg (S) 20:00 - Berlin-Biesdorf 20:06 - Berlin Wuhletal 20:08 - Berlin-Kaulsdorf 20:10 - Strausberg (S) 20:33 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:52 | Bus 300 |
Philharmonie Süd, Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:52 - Stralauer Platz, Berlin 19:53 - Holzmarktstr., Berlin 19:56 - Jannowitzbrücke (S+U), Berlin 19:58 Mohrenstr. (U), Berlin 20:11 - Berlin Potsdamer Platz 20:14 - Philharmonie Süd, Berlin 20:17 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:53 |
RE 8 (62028) |
Flughafen BER
Berlin Ostbahnhof 19:53 - Berlin Ostkreuz 19:55 - Flughafen BER 20:15 |
1 |
|
19:53 | Bus 240 |
Ostbahnhof (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 19:53 - Ostbahnhof (S), Berlin 19:54 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
19:55 | Bus 142 |
Leopoldplatz (U), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 19:55 - Andreasstr./Lange Str., Berlin 19:59 - Singerstr., Berlin 20:00 - Strausberger Platz (U), Berlin 20:01 Kruppstr., Berlin 20:25 - Fennbrücke, Berlin 20:28 - Leopoldplatz (U), Berlin 20:36 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
19:56 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:56 - Berlin Jannowitzbrücke 19:57 - Berlin Alexanderplatz (S) 19:59 |
11 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:57 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostbahnhof (S) 19:57 - Berlin Warschauer Straße 19:59 Berlin-Rummelsburg 20:03 - Berlin-Wuhlheide 20:12 - Berlin-Köpenick 20:15 - Berlin-Hirschgarten 20:18 - Berlin-Friedrichshagen 20:20 |
9 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:57 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:57 - Berlin Warschauer Straße 19:59 Berlin-Adlershof 20:18 - Berlin Grünbergallee 20:25 - Schönefeld(bei Berlin) 20:28 - Waßmannsdorf 20:32 - Flughafen BER (S-Bahn) 20:36 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
19:59 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 19:59 - Berlin Warschauer Straße 20:01 Berlin Nöldnerplatz 20:06 - Berlin-Lichtenberg (S) 20:08 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 20:10 - Berlin-Marzahn 20:18 - Ahrensfelde (S) 20:24 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
20:00 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 20:00 - Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 20:01 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 20:01 - Wedekindstr., Berlin 20:03 Rüdigerstr., Berlin 20:26 - Gotlindestr., Berlin 20:28 - Storkower Str. (S), Berlin 20:35 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
20:00 | Bus 300 |
Warschauer Str. (S+U), Berlin
Ostbahnhof (S), Berlin 20:00 - Rummelsburger Platz, Berlin 20:01 - East Side Gallery, Berlin 20:03 - Tamara-Danz-Str., Berlin 20:04 - Warschauer Str. (S+U), Berlin 20:05 |
- Ostbahnhof (S), Berlin |
|
20:01 | Bus 240 |
Storkower Str. (S), Berlin
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin 20:01 - Franz-Mehring-Platz, Berlin 20:01 - Wedekindstr., Berlin 20:03 - Grünberger Str./Warschauer Str., Berlin 20:04 Rüdigerstr., Berlin 20:26 - Gotlindestr., Berlin 20:28 - Storkower Str. (S), Berlin 20:35 |
- Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin |
|
20:02 |
RE 7 (3737) |
Dessau Hbf
Berlin Ostbahnhof 20:02 - Berlin Alexanderplatz 20:05 - Berlin Friedrichstraße 20:09 Berlin Hbf 20:12 - Berlin Zoologischer Garten 20:19 - Potsdam Medienstadt Babelsberg 20:38 - Wiesenburg(Mark) 21:26 - Dessau Hbf 21:53 |
7 |
|
20:02 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 20:02 - Berlin Warschauer Straße 20:04 Berlin Ostkreuz (S) 20:06 - Berlin-Biesdorf 20:16 - Berlin Wuhletal 20:18 - Berlin-Kaulsdorf 20:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 20:22 |
8 Berlin Ostbahnhof (S) |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostbahnhof (S)
,
Ostbahnhof (S), Berlin
,
Ostbahnhof (S)/Erich-Steinfurth-Str., Berlin
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|