Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Berlin Ostbahnhof (S) v 14:57 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
14:57 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 14:57 - Berlin Warschauer Straße 14:59 Berlin-Rummelsburg 15:03 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:05 - Berlin-Karlshorst (S) 15:09 - Berlin-Wuhlheide 15:12 - Erkner (S) 15:31 |
9 |
|
14:57 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Ostbahnhof (S) 14:57 - Berlin Warschauer Straße 14:59 Berlin-Adlershof 15:18 - Berlin-Altglienicke 15:22 - Schönefeld(bei Berlin) 15:28 - Waßmannsdorf 15:32 - Flughafen BER (S-Bahn) 15:36 |
8 |
|
14:58 |
RE 7 (3722) |
Senftenberg
Berlin Ostbahnhof 14:58 - Berlin Ostkreuz 15:01 - Königs Wusterhausen 15:21 Lübbenau(Spreewald) 16:03 - Calau(Nl) 16:15 - Luckaitztal 16:21 - Altdöbern 16:25 - Senftenberg 16:42 |
2 Berlin Ostbahnhof |
|
14:59 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 14:59 - Berlin Warschauer Straße 15:01 Berlin-Lichtenberg (S) 15:08 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:10 - Berlin Springpfuhl 15:13 - Berlin Poelchaustr. 15:16 - Ahrensfelde (S) 15:24 |
8 |
|
15:02 |
RE 7 (3727) |
Medewitz(Mark)
Berlin Ostbahnhof 15:02 - Berlin Alexanderplatz 15:05 - Berlin Friedrichstraße 15:09 Berlin Hbf 15:12 - Baitz 16:12 - Bad Belzig 16:17 - Wiesenburg(Mark) 16:26 - Medewitz(Mark) 16:30 |
7 Berlin Ostbahnhof |
|
15:02 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:02 - Berlin Warschauer Straße 15:04 Berlin Wuhletal 15:18 - Berlin-Kaulsdorf 15:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 15:22 - Birkenstein 15:26 - Hoppegarten(Mark) 15:29 |
8 |
|
15:03 | S 5 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:03 - Berlin Jannowitzbrücke 15:05 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:08 |
11 |
|
15:06 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:06 - Berlin Jannowitzbrücke 15:07 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:09 |
11 |
|
15:07 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:07 - Berlin Warschauer Straße 15:09 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:15 - Berlin-Karlshorst (S) 15:19 - Berlin-Wuhlheide 15:22 - Berlin-Wilhelmshagen 15:38 - Erkner (S) 15:41 |
9 |
|
15:07 |
RE 8 (62023) |
Wismar
Berlin Ostbahnhof 15:07 - Berlin Alexanderplatz 15:10 - Berlin Friedrichstraße 15:14 - Berlin Hbf 15:18 Nauen 15:54 - Breddin 16:33 - Glöwen 16:40 - Bad Wilsnack 16:47 - Wittenberge 16:59 - Wismar 18:37 |
7 Berlin Ostbahnhof |
|
15:08 | S 9 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:08 - Berlin Jannowitzbrücke 15:10 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:13 |
10 |
|
15:09 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:09 - Berlin Warschauer Straße 15:11 Berlin-Lichtenberg (S) 15:18 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:20 - Berlin Springpfuhl 15:23 - Berlin Poelchaustr. 15:26 - Ahrensfelde (S) 15:34 |
8 |
|
15:10 |
RE 1 (73732) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostbahnhof 15:10 - Berlin Ostkreuz 15:13 - Erkner 15:30 - Fangschleuse 15:35 - Hangelsberg 15:40 - Fürstenwalde(Spree) 15:47 - Frankfurt(Oder) 16:05 |
1 Berlin Ostbahnhof |
|
15:12 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostbahnhof (S) 15:12 - Berlin Warschauer Straße 15:14 Berlin Ostkreuz (S) 15:16 - Berlin Nöldnerplatz 15:18 - Berlin-Lichtenberg (S) 15:20 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:23 - Strausberg Nord 16:04 |
8 |
|
15:12 |
RE 1 (73817) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostbahnhof 15:12 - Berlin Alexanderplatz 15:15 - Berlin Friedrichstraße 15:19 - Berlin Hbf 15:22 Berlin Zoologischer Garten 15:29 - Berlin-Charlottenburg 15:33 - Berlin-Wannsee 15:42 - Potsdam Hbf 15:51 - Werder(Havel) 16:02 - Brandenburg Hbf 16:16 |
3 Berlin Ostbahnhof |
|
15:15 |
RE 7 (18760) |
Lübbenau(Spreewald)
Berlin Ostbahnhof 15:15 - Berlin Ostkreuz 15:19 - Königs Wusterhausen 15:42 - Lübben(Spreewald) 16:05 - Lübbenau(Spreewald) 16:13 |
1 Berlin Ostbahnhof |
|
15:16 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:16 - Berlin Jannowitzbrücke 15:17 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:19 |
11 |
|
15:17 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:17 - Berlin Warschauer Straße 15:19 Berlin-Rummelsburg 15:23 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:25 - Berlin-Karlshorst (S) 15:29 - Berlin-Wuhlheide 15:32 - Erkner (S) 15:51 |
9 |
|
15:17 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:17 - Berlin Warschauer Straße 15:19 Berlin-Adlershof 15:38 - Berlin-Altglienicke 15:42 - Schönefeld(bei Berlin) 15:48 - Waßmannsdorf 15:52 - Flughafen BER (S-Bahn) 15:56 |
8 |
|
15:19 | IC 2034 |
Norddeich
Berlin Ostbahnhof 15:19 - Potsdam Hbf 15:58 - Brandenburg Hbf 16:18 - Magdeburg Hbf 16:57 - Helmstedt 17:25 - Braunschweig Hbf 17:48 - Hannover Hbf 18:23 - Nienburg(Weser) 19:11 - Verden(Aller) 19:28 - Bremen Hbf 19:50 - Delmenhorst 20:03 - Hude 20:12 - Oldenburg(Oldb)Hbf 20:23 - Bad Zwischenahn 20:43 - Westerstede-Ocholt 20:50 - Augustfehn 20:58 - Leer(Ostfriesl) 21:14 - Emden Hbf 21:38 - Marienhafe 21:57 - Norden 22:06 - Norddeich 22:14 |
6 Berlin Ostbahnhof |
|
15:19 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:19 - Berlin Warschauer Straße 15:21 Berlin-Lichtenberg (S) 15:28 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:30 - Berlin Springpfuhl 15:33 - Berlin Poelchaustr. 15:36 - Ahrensfelde (S) 15:44 |
8 |
|
15:22 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:22 - Berlin Warschauer Straße 15:24 Berlin Wuhletal 15:38 - Berlin-Kaulsdorf 15:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 15:42 - Birkenstein 15:46 - Hoppegarten(Mark) 15:49 |
8 |
|
15:23 | S 5 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:23 - Berlin Jannowitzbrücke 15:25 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:28 |
11 |
|
15:25 |
RE 2 (3123) |
Nauen
Berlin Ostbahnhof 15:25 - Berlin Alexanderplatz 15:28 - Berlin Friedrichstraße 15:32 Berlin Zoologischer Garten 15:42 - Berlin-Charlottenburg 15:46 - Berlin-Spandau 15:54 - Albrechtshof 16:00 - Nauen 16:23 |
7 Berlin Ostbahnhof |
|
15:25 |
RE 1 (73774) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostbahnhof 15:25 - Berlin Ostkreuz 15:29 - Erkner 15:46 - Fangschleuse 15:51 Fürstenwalde(Spree) 16:01 - Berkenbrück 16:07 - Jacobsdorf(Mark) 16:18 - Pillgram 16:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 16:25 - Frankfurt(Oder) 16:31 |
1 Berlin Ostbahnhof |
|
15:26 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:26 - Berlin Jannowitzbrücke 15:27 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:29 |
11 |
|
15:27 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:27 - Berlin Warschauer Straße 15:29 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:35 - Berlin-Karlshorst (S) 15:39 - Berlin-Wuhlheide 15:42 - Berlin-Wilhelmshagen 15:58 - Erkner (S) 16:01 |
9 |
|
15:28 | S 9 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:28 - Berlin Jannowitzbrücke 15:30 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:33 |
10 |
|
15:29 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:29 - Berlin Warschauer Straße 15:31 Berlin-Lichtenberg (S) 15:38 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:40 - Berlin Springpfuhl 15:43 - Berlin Poelchaustr. 15:46 - Ahrensfelde (S) 15:54 |
8 |
|
15:30 |
RE 1 (73779) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostbahnhof 15:30 - Berlin Alexanderplatz 15:33 - Berlin Friedrichstraße 15:36 - Berlin Hbf 15:39 Berlin Zoologischer Garten 15:46 - Berlin-Wannsee 15:58 - Potsdam Hbf 16:05 - Potsdam Charlottenhof 16:09 - Götz 16:30 - Brandenburg Hbf 16:38 |
7 Berlin Ostbahnhof |
|
15:32 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostbahnhof (S) 15:32 - Berlin Warschauer Straße 15:34 Berlin Ostkreuz (S) 15:36 - Berlin Nöldnerplatz 15:38 - Berlin-Lichtenberg (S) 15:40 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:43 - Strausberg Nord 16:24 |
8 |
|
15:33 | ICE 846 |
Mönchengladbach Hbf
Berlin Ostbahnhof 15:33 - Wolfsburg Hbf 16:52 - Hannover Hbf 17:28 - Bielefeld Hbf 18:20 - Hamm(Westf)Hbf 18:48 - Dortmund Hbf 19:10 - Bochum Hbf 19:23 - Essen Hbf 19:34 - Duisburg Hbf 19:49 - Düsseldorf Hbf 20:15 - Neuss Hbf 20:28 - Mönchengladbach Hbf 20:42 |
6 Berlin Ostbahnhof |
|
15:33 | ICE 856 |
Köln Hbf
Berlin Ostbahnhof 15:33 - Wolfsburg Hbf 16:52 - Hannover Hbf 17:28 - Bielefeld Hbf 18:20 - Hamm(Westf)Hbf 18:48 - Hagen Hbf 19:21 - Wuppertal Hbf 19:38 - Köln Hbf 20:10 |
6 Berlin Ostbahnhof |
|
15:35 |
RE 2 (3122) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostbahnhof 15:35 - Berlin Ostkreuz 15:37 - Königs Wusterhausen 16:02 Brand Tropical Islands 16:17 - Lübben(Spreewald) 16:25 - Lübbenau(Spreewald) 16:32 - Vetschau 16:41 - Cottbus Hbf 16:54 |
1 Berlin Ostbahnhof |
|
15:36 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:36 - Berlin Jannowitzbrücke 15:37 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:39 |
11 |
|
15:37 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:37 - Berlin Warschauer Straße 15:39 Berlin-Rummelsburg 15:43 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:45 - Berlin-Karlshorst (S) 15:49 - Berlin-Wuhlheide 15:52 - Erkner (S) 16:11 |
9 |
|
15:37 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:37 - Berlin Warschauer Straße 15:39 Berlin-Adlershof 15:58 - Berlin-Altglienicke 16:02 - Schönefeld(bei Berlin) 16:08 - Waßmannsdorf 16:12 - Flughafen BER (S-Bahn) 16:16 |
8 |
|
15:38 |
RB 23 (18160) |
Golm
Berlin Ostbahnhof 15:38 - Berlin Alexanderplatz 15:41 - Berlin Friedrichstraße 15:44 Potsdam Griebnitzsee 16:12 - Potsdam Hbf 16:16 - Potsdam Charlottenhof 16:20 - Potsdam Park Sanssouci 16:23 - Golm 16:28 |
7 Berlin Ostbahnhof |
|
15:39 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:39 - Berlin Warschauer Straße 15:41 Berlin-Lichtenberg (S) 15:48 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 15:50 - Berlin Springpfuhl 15:53 - Berlin Poelchaustr. 15:56 - Ahrensfelde (S) 16:04 |
8 |
|
15:42 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:42 - Berlin Warschauer Straße 15:44 Berlin Wuhletal 15:58 - Berlin-Kaulsdorf 16:00 - Berlin-Mahlsdorf (S) 16:02 - Birkenstein 16:06 - Hoppegarten(Mark) 16:09 |
8 |
|
15:43 | ICE 1131 |
Frankfurt(Main)Hbf
Berlin Ostbahnhof 15:43 - Frankfurt(Main)Hbf 19:57 |
3 Berlin Ostbahnhof |
|
15:43 | S 5 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:43 - Berlin Jannowitzbrücke 15:45 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:48 |
11 |
|
15:46 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:46 - Berlin Jannowitzbrücke 15:47 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:49 |
11 |
|
15:47 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:47 - Berlin Warschauer Straße 15:49 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 15:55 - Berlin-Karlshorst (S) 15:59 - Berlin-Wuhlheide 16:02 - Berlin-Wilhelmshagen 16:18 - Erkner (S) 16:21 |
9 |
|
15:48 | S 9 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:48 - Berlin Jannowitzbrücke 15:50 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:53 |
10 |
|
15:49 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:49 - Berlin Warschauer Straße 15:51 Berlin-Lichtenberg (S) 15:58 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 16:00 - Berlin Springpfuhl 16:03 - Berlin Poelchaustr. 16:06 - Ahrensfelde (S) 16:14 |
8 |
|
15:49 |
RE 1 (73739) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostbahnhof 15:49 - Berlin Alexanderplatz 15:53 - Berlin Friedrichstraße 15:56 - Berlin Hbf 15:59 Berlin-Charlottenburg 16:10 - Berlin-Wannsee 16:20 - Potsdam Hbf 16:29 - Werder(Havel) 16:38 - Brandenburg Hbf 16:53 - Magdeburg Hbf 17:47 |
7 Berlin Ostbahnhof |
|
15:52 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostbahnhof (S) 15:52 - Berlin Warschauer Straße 15:54 Berlin Ostkreuz (S) 15:56 - Berlin Wuhletal 16:08 - Petershagen Nord 16:29 - Strausberg Stadt 16:42 - Strausberg Nord 16:44 |
8 |
|
15:53 | IC 140 |
Amsterdam Centraal
Berlin Ostbahnhof 15:53 - Hannover Hbf 17:53 - Bünde(Westf) 18:44 - Osnabrück Hbf 19:06 - Rheine 19:34 - Bad Bentheim 19:48 - Hengelo 20:07 - Deventer 20:41 - Amsterdam Centraal 22:26 |
3 Berlin Ostbahnhof |
|
15:53 |
RE 8 (62020) |
Flughafen BER
Berlin Ostbahnhof 15:53 - Berlin Ostkreuz 15:55 - Flughafen BER 16:15 |
1 Berlin Ostbahnhof |
|
15:56 | S 7 |
Berlin Alexanderplatz (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:56 - Berlin Jannowitzbrücke 15:57 - Berlin Alexanderplatz (S) 15:59 |
11 |
|
15:57 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:57 - Berlin Warschauer Straße 15:59 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 16:05 - Berlin-Karlshorst (S) 16:09 - Berlin-Wuhlheide 16:12 - Berlin-Wilhelmshagen 16:28 - Erkner (S) 16:31 |
9 |
|
15:57 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Ostbahnhof (S) 15:57 - Berlin Warschauer Straße 15:59 Berlin-Adlershof 16:18 - Berlin-Altglienicke 16:22 - Schönefeld(bei Berlin) 16:28 - Waßmannsdorf 16:32 - Flughafen BER (S-Bahn) 16:36 |
8 |
|
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostbahnhof
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|