Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Ostkreuz v 08:37 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
08:37 |
RB 32 (18206) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 08:37 - Berlin-Lichtenberg 08:41 - Berlin-Hohenschönhausen 08:49 - Oranienburg 09:09 |
14 |
|
08:37 |
RE 7 (18757) |
Bad Belzig
Berlin Ostkreuz 08:37 - Berlin Ostbahnhof 08:40 - Berlin Alexanderplatz 08:44 Berlin Friedrichstraße 08:48 - Berlin Hbf 08:51 - Berlin-Charlottenburg 09:01 - Berlin-Wannsee 09:13 - Bad Belzig 09:54 |
2 |
|
08:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 08:37 - Berlin Nöldnerplatz 08:38 Berlin Wuhletal 08:48 - Berlin-Kaulsdorf 08:50 - Birkenstein 08:56 - Hoppegarten(Mark) 08:59 - Strausberg Nord 09:24 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:38 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:38 - Berlin Warschauer Straße 08:40 Berlin Ostbahnhof (S) 08:42 - Berlin Jannowitzbrücke 08:45 - Berlin Hackescher Markt 08:49 - Berlin Friedrichstraße (S) 08:51 - Berlin Westkreuz 09:07 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:38 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 08:38 - Berlin Frankfurter Allee 08:40 Berlin Storkower Str 08:42 - Berlin Landsberger Allee 08:44 - Berlin Greifswalder Str 08:47 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 09:03 - Berlin-Frohnau 09:13 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:38 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 08:38 - Berlin Treptower Park 08:40 Berlin Plänterwald 08:43 - Berlin-Schöneweide (S) 08:48 - Berlin-Johannisthal 08:50 - Berlin-Adlershof 08:53 - Berlin-Grünau 08:57 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:39 |
RE 2 (3108) |
Cottbus Hbf
Berlin Ostkreuz 08:39 - Königs Wusterhausen 09:02 - Brand Tropical Islands 09:17 Lübben(Spreewald) 09:25 - Raddusch 09:37 - Vetschau 09:41 - Kolkwitz 09:49 - Cottbus Hbf 09:54 |
1 |
|
08:39 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 08:39 - Berlin Nöldnerplatz 08:40 Berlin-Lichtenberg (S) 08:43 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 08:45 - Berlin Springpfuhl 08:48 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 08:54 - Berlin-Wartenberg 08:56 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:40 - Berlin Treptower Park 08:42 Berlin Innsbrucker Platz 08:58 - Berlin-Neukölln 09:47 - Berlin Hermannstraße 09:49 - Berlin-Schöneberg 09:57 - Berlin Beusselstraße 10:17 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:41 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:41 - Berlin Warschauer Straße 08:43 Berlin-Tiergarten 09:01 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:03 - Berlin-Wannsee (S) 09:22 - Potsdam-Babelsberg 09:30 - Potsdam Hbf (S) 09:32 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:41 | FEX19823 |
Ludwigsfelde
Berlin Ostkreuz 08:41 - Flughafen BER 09:00 - Birkengrund 09:20 - Ludwigsfelde 09:24 |
13 |
|
08:41 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:41 - Berlin Frankfurter Allee 08:43 Berlin-Schöneberg 09:23 - Berlin-Tempelhof 09:27 - Berlin Hermannstraße 09:31 - Berlin-Neukölln 09:33 - Berlin Beusselstraße 10:02 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:42 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostkreuz (S) 08:42 - Berlin-Rummelsburg 08:43 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 08:45 - Berlin-Karlshorst (S) 08:49 - Berlin-Köpenick 08:55 - Berlin-Hirschgarten 08:58 - Berlin-Friedrichshagen 09:00 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:43 | S 3 |
Berlin Charlottenburg (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:43 - Berlin Warschauer Straße 08:45 Berlin Ostbahnhof (S) 08:47 - Berlin Jannowitzbrücke 08:52 - Berlin Bellevue 09:04 - Berlin-Tiergarten 09:06 - Berlin Charlottenburg (S) 09:12 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:44 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:44 - Berlin Nöldnerplatz 08:46 Berlin-Friedrichsfelde Ost 08:50 - Berlin Poelchaustr. 08:56 - Berlin-Marzahn 08:58 - Berlin Mehrower Allee 09:01 - Ahrensfelde (S) 09:04 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:45 |
RE 1 (73725) |
Magdeburg Hbf
Berlin Ostkreuz 08:45 - Berlin Ostbahnhof 08:48 - Berlin Alexanderplatz 08:53 - Berlin Friedrichstraße 08:56 Berlin Hbf 08:59 - Berlin-Charlottenburg 09:10 - Wusterwitz 10:05 - Genthin 10:14 - Magdeburg-Neustadt 10:43 - Magdeburg Hbf 10:47 |
2 |
|
08:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:45 - Berlin Treptower Park 08:47 Berlin Innsbrucker Platz 09:03 - Berlin-Neukölln 09:52 - Berlin Hermannstraße 09:54 - Berlin-Schöneberg 10:02 - Berlin Beusselstraße 10:22 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:46 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:46 - Berlin Warschauer Straße 08:48 - Berlin Ostbahnhof (S) 08:50 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:46 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:46 - Berlin Frankfurter Allee 08:48 Berlin-Schöneberg 09:28 - Berlin-Tempelhof 09:32 - Berlin Hermannstraße 09:36 - Berlin-Neukölln 09:38 - Berlin Beusselstraße 10:07 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:47 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:47 - Berlin Nöldnerplatz 08:48 Berlin-Lichtenberg (S) 08:50 - Berlin-Biesdorf 08:56 - Berlin Wuhletal 08:58 - Berlin-Kaulsdorf 09:00 - Berlin-Mahlsdorf (S) 09:02 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:48 | FEX19816 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 08:48 - Berlin Gesundbrunnen 08:56 - Berlin Hbf 09:03 |
14 |
|
08:48 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:48 - Berlin Warschauer Straße 08:50 Berlin Ostbahnhof (S) 08:52 - Berlin Jannowitzbrücke 08:55 - Berlin-Tiergarten 09:08 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:10 - Berlin Westkreuz 09:17 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:48 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 08:48 - Berlin Frankfurter Allee 08:50 Berlin-Pankow 09:07 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 09:09 - Schönfließ(b Oranienburg) 09:24 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 09:30 - Birkenwerder(b Berlin) 09:33 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:48 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 08:48 - Berlin Treptower Park 08:50 Berlin Baumschulenweg 08:55 - Berlin-Schöneweide (S) 08:58 - Berlin-Johannisthal 09:00 - Berlin-Adlershof 09:03 - Berlin-Grünau 09:07 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:49 | S 3 |
Berlin-Karlshorst (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:49 - Berlin-Rummelsburg 08:50 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 08:53 - Berlin-Karlshorst (S) 08:56 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:50 |
RB 12 (61109) |
Templin Stadt
Berlin Ostkreuz 08:50 - Berlin-Lichtenberg 08:53 - Berlin-Hohenschönhausen 09:02 - Oranienburg 09:21 Nassenheide 09:30 - Bergsdorf 09:48 - Zehdenick(Mark) 09:54 - Zehdenick-Neuhof 10:01 - Hammelspring 10:10 - Templin Stadt 10:19 |
7 |
|
08:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:50 - Berlin Treptower Park 08:52 Berlin Innsbrucker Platz 09:08 - Berlin-Neukölln 09:57 - Berlin Hermannstraße 09:59 - Berlin-Schöneberg 10:07 - Berlin Beusselstraße 10:27 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:51 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:51 - Berlin Warschauer Straße 08:53 Berlin-Tiergarten 09:11 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:13 - Berlin-Wannsee (S) 09:32 - Potsdam-Babelsberg 09:40 - Potsdam Hbf (S) 09:42 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:51 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:51 - Berlin Frankfurter Allee 08:53 Berlin-Schöneberg 09:33 - Berlin-Tempelhof 09:37 - Berlin Hermannstraße 09:41 - Berlin-Neukölln 09:43 - Berlin Beusselstraße 10:12 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:52 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:52 - Berlin-Rummelsburg 08:53 Berlin-Karlshorst (S) 08:59 - Berlin-Köpenick 09:05 - Berlin-Hirschgarten 09:08 - Berlin-Rahnsdorf 09:15 - Erkner (S) 09:21 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:53 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:53 - Berlin Warschauer Straße 08:55 Berlin Bellevue 09:11 - Berlin-Tiergarten 09:13 - Berlin Heerstraße 09:27 - Berlin-Pichelsberg 09:31 - Berlin-Spandau (S) 09:37 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:53 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:53 - Berlin Warschauer Straße 08:55 - Berlin Ostbahnhof (S) 08:57 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:54 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:54 - Berlin Nöldnerplatz 08:56 Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:00 - Berlin Poelchaustr. 09:06 - Berlin-Marzahn 09:08 - Berlin Mehrower Allee 09:11 - Ahrensfelde (S) 09:14 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:55 |
RB 24 (18309) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 08:55 - Berlin-Schöneweide 09:01 - Schönefeld(bei Berlin) 09:10 |
13 |
|
08:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:55 - Berlin Treptower Park 08:57 Berlin Innsbrucker Platz 09:13 - Berlin-Neukölln 10:02 - Berlin Hermannstraße 10:04 - Berlin-Schöneberg 10:12 - Berlin Beusselstraße 10:32 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:56 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 08:56 - Berlin Warschauer Straße 08:58 - Berlin Ostbahnhof (S) 09:00 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:56 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 08:56 - Berlin Warschauer Straße 08:58 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:56 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 08:56 - Berlin Frankfurter Allee 08:58 Berlin-Schöneberg 09:38 - Berlin-Tempelhof 09:42 - Berlin Hermannstraße 09:46 - Berlin-Neukölln 09:48 - Berlin Beusselstraße 10:17 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:57 |
RE 7 (3715) |
Dessau Hbf
Berlin Ostkreuz 08:57 - Berlin Ostbahnhof 09:00 - Berlin Alexanderplatz 09:05 Potsdam Medienstadt Babelsberg 09:38 - Wilhelmshorst 09:46 - Jeber-Bergfrieden 10:37 - Roßlau(Elbe) 10:47 - Dessau Hbf 10:53 |
2 |
|
08:57 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 08:57 - Berlin Nöldnerplatz 08:58 Berlin-Biesdorf 09:06 - Berlin Wuhletal 09:08 - Fredersdorf(b Berlin) 09:26 - Strausberg (S) 09:33 - Strausberg Nord 09:44 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:57 |
RE 8 (62006) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 08:57 - Flughafen BER 09:15 |
1 |
|
08:58 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 08:58 - Berlin Warschauer Straße 09:00 Berlin Ostbahnhof (S) 09:02 - Berlin Jannowitzbrücke 09:05 - Berlin-Tiergarten 09:18 - Berlin Savignyplatz 09:22 - Berlin Westkreuz 09:27 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:58 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 08:58 - Berlin Frankfurter Allee 09:00 Berlin Storkower Str 09:02 - Berlin Landsberger Allee 09:04 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 09:23 - Berlin-Waidmannslust 09:26 - Berlin-Frohnau 09:33 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:58 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 08:58 - Berlin Treptower Park 09:00 Berlin Baumschulenweg 09:05 - Berlin-Schöneweide (S) 09:08 - Berlin-Johannisthal 09:10 - Berlin-Adlershof 09:13 - Berlin-Grünau 09:17 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
08:59 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 08:59 - Berlin Nöldnerplatz 09:00 Berlin-Lichtenberg (S) 09:03 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:05 - Berlin Springpfuhl 09:08 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 09:14 - Berlin-Wartenberg 09:16 |
4 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:00 - Berlin Treptower Park 09:02 Berlin Innsbrucker Platz 09:18 - Berlin-Neukölln 10:07 - Berlin Hermannstraße 10:09 - Berlin-Schöneberg 10:17 - Berlin Beusselstraße 10:37 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:01 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:01 - Berlin Warschauer Straße 09:03 Berlin-Tiergarten 09:21 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:23 - Berlin-Wannsee (S) 09:42 - Potsdam-Babelsberg 09:50 - Potsdam Hbf (S) 09:52 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:01 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:01 - Berlin Frankfurter Allee 09:03 Berlin-Schöneberg 09:43 - Berlin-Tempelhof 09:47 - Berlin Hermannstraße 09:51 - Berlin-Neukölln 09:53 - Berlin Beusselstraße 10:22 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:02 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostkreuz (S) 09:02 - Berlin-Rummelsburg 09:03 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 09:05 - Berlin-Karlshorst (S) 09:09 - Berlin-Köpenick 09:15 - Berlin-Hirschgarten 09:18 - Berlin-Friedrichshagen 09:20 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:03 |
RE 7 (3710) |
Senftenberg
Berlin Ostkreuz 09:03 - Königs Wusterhausen 09:20 - Zeesen 09:25 Bestensee 09:27 - Halbe 09:38 - Großräschen 10:30 - Sedlitz Ost 10:36 - Senftenberg 10:42 |
1 |
|
09:03 | S 3 |
Berlin-Grunewald
Berlin Ostkreuz (S) 09:03 - Berlin Warschauer Straße 09:05 Berlin Bellevue 09:24 - Berlin-Tiergarten 09:26 - Berlin Charlottenburg (S) 09:32 - Berlin Westkreuz 09:34 - Berlin-Grunewald 09:37 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:03 |
RE 8 (62011) |
Wismar
Berlin Ostkreuz 09:03 - Berlin Ostbahnhof 09:06 - Berlin Alexanderplatz 09:10 - Berlin Friedrichstraße 09:14 Falkensee 09:44 - Nauen 09:54 - Grabow(Meckl) 11:19 - Ludwigslust 11:25 - Lübstorf 12:12 - Wismar 12:37 |
2 |
|
09:04 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:04 - Berlin Nöldnerplatz 09:06 Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:10 - Berlin Poelchaustr. 09:16 - Berlin-Marzahn 09:18 - Berlin Mehrower Allee 09:21 - Ahrensfelde (S) 09:24 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:05 - Berlin Treptower Park 09:07 Berlin Innsbrucker Platz 09:23 - Berlin-Neukölln 10:12 - Berlin Hermannstraße 10:14 - Berlin-Schöneberg 10:22 - Berlin Beusselstraße 10:42 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:06 | S 5 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:06 - Berlin Warschauer Straße 09:08 - Berlin Ostbahnhof (S) 09:10 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:06 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:06 - Berlin Frankfurter Allee 09:08 Berlin-Schöneberg 09:48 - Berlin-Tempelhof 09:52 - Berlin Hermannstraße 09:56 - Berlin-Neukölln 09:58 - Berlin Beusselstraße 10:27 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:07 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:07 - Berlin Nöldnerplatz 09:08 Berlin-Lichtenberg (S) 09:10 - Berlin-Biesdorf 09:16 - Berlin Wuhletal 09:18 - Berlin-Kaulsdorf 09:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 09:24 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:08 |
RB 24 (18308) |
Eberswalde Hbf
Berlin Ostkreuz 09:08 - Berlin-Lichtenberg 09:12 - Berlin-Hohenschönhausen 09:21 Bernau(b Berlin) 09:32 - Rüdnitz 09:44 - Biesenthal 09:49 - Melchow 09:51 - Eberswalde Hbf 10:00 |
14 |
|
09:08 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 09:08 - Berlin Warschauer Straße 09:10 Berlin Ostbahnhof (S) 09:12 - Berlin Jannowitzbrücke 09:15 - Berlin-Tiergarten 09:28 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:30 - Berlin Westkreuz 09:37 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:08 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 09:08 - Berlin Frankfurter Allee 09:10 Berlin-Pankow 09:27 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 09:29 - Schönfließ(b Oranienburg) 09:44 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 09:50 - Birkenwerder(b Berlin) 09:53 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:08 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:08 - Berlin Treptower Park 09:10 Berlin Baumschulenweg 09:15 - Berlin-Schöneweide (S) 09:18 - Berlin-Johannisthal 09:20 - Berlin-Adlershof 09:23 - Berlin-Grünau 09:27 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:10 - Berlin Treptower Park 09:12 Berlin Innsbrucker Platz 09:28 - Berlin-Neukölln 10:17 - Berlin Hermannstraße 10:19 - Berlin-Schöneberg 10:27 - Berlin Beusselstraße 10:47 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:11 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:11 - Berlin Warschauer Straße 09:13 Berlin-Tiergarten 09:31 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:33 - Berlin-Wannsee (S) 09:52 - Potsdam-Babelsberg 10:00 - Potsdam Hbf (S) 10:02 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:11 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:11 - Berlin Frankfurter Allee 09:13 Berlin-Schöneberg 09:53 - Berlin-Tempelhof 09:57 - Berlin Hermannstraße 10:01 - Berlin-Neukölln 10:03 - Berlin Beusselstraße 10:32 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:12 | FEX19825 |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 09:12 - Flughafen BER 09:30 |
13 |
|
09:12 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:12 - Berlin-Rummelsburg 09:13 Berlin-Karlshorst (S) 09:19 - Berlin-Köpenick 09:25 - Berlin-Hirschgarten 09:28 - Berlin-Rahnsdorf 09:35 - Erkner (S) 09:41 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:13 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:13 - Berlin Warschauer Straße 09:15 Berlin Bellevue 09:31 - Berlin-Tiergarten 09:33 - Berlin Heerstraße 09:47 - Berlin-Pichelsberg 09:51 - Berlin-Spandau (S) 09:57 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:14 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:14 - Berlin Nöldnerplatz 09:16 Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:20 - Berlin Poelchaustr. 09:26 - Berlin-Marzahn 09:28 - Berlin Mehrower Allee 09:31 - Ahrensfelde (S) 09:34 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:15 |
RE 1 (73720) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 09:15 - Erkner 09:30 - Fangschleuse 09:35 - Hangelsberg 09:40 - Fürstenwalde(Spree) 09:47 - Frankfurt(Oder) 10:05 |
1 |
|
09:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:15 - Berlin Treptower Park 09:17 Berlin Innsbrucker Platz 09:33 - Berlin-Neukölln 10:22 - Berlin Hermannstraße 10:24 - Berlin-Schöneberg 10:32 - Berlin Beusselstraße 10:52 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:16 | S 3 |
Berlin Ostbahnhof (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:16 - Berlin Warschauer Straße 09:18 - Berlin Ostbahnhof (S) 09:20 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:16 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 09:16 - Berlin Warschauer Straße 09:18 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:16 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:16 - Berlin Frankfurter Allee 09:18 Berlin-Schöneberg 09:58 - Berlin-Tempelhof 10:02 - Berlin Hermannstraße 10:06 - Berlin-Neukölln 10:08 - Berlin Beusselstraße 10:37 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:17 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 09:17 - Berlin Nöldnerplatz 09:18 Berlin Wuhletal 09:28 - Berlin-Kaulsdorf 09:30 - Petershagen Nord 09:49 - Strausberg-Hegermühle 09:58 - Strausberg Nord 10:04 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:17 | FEX19818 |
Berlin Hbf
Berlin Ostkreuz 09:17 - Berlin Gesundbrunnen 09:27 - Berlin Hbf 09:33 |
14 |
|
09:18 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 09:18 - Berlin Warschauer Straße 09:20 Berlin Ostbahnhof (S) 09:22 - Berlin Jannowitzbrücke 09:25 - Berlin-Tiergarten 09:38 - Berlin Savignyplatz 09:42 - Berlin Westkreuz 09:47 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:18 | S 85 |
Berlin-Frohnau
Berlin Ostkreuz (S) 09:18 - Berlin Frankfurter Allee 09:20 Berlin Storkower Str 09:22 - Berlin Landsberger Allee 09:24 - Berlin-Wittenau (Wilhelmsruher Damm) 09:43 - Berlin-Waidmannslust 09:46 - Berlin-Frohnau 09:53 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:18 | S 85 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:18 - Berlin Treptower Park 09:20 Berlin Baumschulenweg 09:25 - Berlin-Schöneweide (S) 09:28 - Berlin-Johannisthal 09:30 - Berlin-Adlershof 09:33 - Berlin-Grünau 09:37 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:19 |
RB 32 (18211) |
Schönefeld(bei Berlin)
Berlin Ostkreuz 09:19 - Berlin-Schöneweide 09:24 - Schönefeld(bei Berlin) 09:34 |
13 |
|
09:19 | S 75 |
Berlin-Wartenberg
Berlin Ostkreuz (S) 09:19 - Berlin Nöldnerplatz 09:20 Berlin-Lichtenberg (S) 09:23 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:25 - Berlin Springpfuhl 09:28 - Berlin-Hohenschönhausen (S) 09:34 - Berlin-Wartenberg 09:36 |
4 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:20 |
RE 2 (3111) |
Nauen
Berlin Ostkreuz 09:20 - Berlin Ostbahnhof 09:23 - Berlin Alexanderplatz 09:28 Berlin Friedrichstraße 09:32 - Berlin Hbf 09:35 - Falkensee 10:05 - Finkenkrug 10:10 - Nauen 10:23 |
2 |
|
09:20 |
RB 25 (61151) |
Werneuchen
Berlin Ostkreuz 09:20 - Berlin-Lichtenberg 09:23 - Ahrensfelde 09:35 - Ahrensfelde Friedhof 09:37 - Ahrensfelde Nord 09:40 - Blumberg-Rehhahn 09:42 - Blumberg(b Berlin) 09:44 - Seefeld(Mark) 09:50 - Werneuchen 09:55 |
7 |
|
09:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:20 - Berlin Treptower Park 09:22 Berlin Innsbrucker Platz 09:38 - Berlin-Neukölln 10:27 - Berlin Hermannstraße 10:29 - Berlin-Schöneberg 10:37 - Berlin Beusselstraße 10:57 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:21 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:21 - Berlin Warschauer Straße 09:23 Berlin-Tiergarten 09:41 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:43 - Berlin-Wannsee (S) 10:02 - Potsdam-Babelsberg 10:10 - Potsdam Hbf (S) 10:12 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:21 | S 42 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:21 - Berlin Frankfurter Allee 09:23 Berlin-Schöneberg 10:03 - Berlin Hermannstraße 10:11 - Berlin-Neukölln 10:13 - Berlin-Schöneweide (S) 10:20 - Berlin-Grünau 10:29 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:22 | S 3 |
Berlin-Friedrichshagen
Berlin Ostkreuz (S) 09:22 - Berlin-Rummelsburg 09:23 Berlin Betriebsbf Rummelsburg 09:25 - Berlin-Karlshorst (S) 09:29 - Berlin-Köpenick 09:35 - Berlin-Hirschgarten 09:38 - Berlin-Friedrichshagen 09:40 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:23 | S 3 |
Berlin-Grunewald
Berlin Ostkreuz (S) 09:23 - Berlin Warschauer Straße 09:25 Berlin Bellevue 09:44 - Berlin-Tiergarten 09:46 - Berlin Charlottenburg (S) 09:52 - Berlin Westkreuz 09:54 - Berlin-Grunewald 09:57 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:24 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:24 - Berlin Nöldnerplatz 09:26 Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:30 - Berlin Poelchaustr. 09:36 - Berlin-Marzahn 09:38 - Berlin Mehrower Allee 09:41 - Ahrensfelde (S) 09:44 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:25 |
RB 23 (18149) |
Flughafen BER
Berlin Ostkreuz 09:25 - Flughafen BER 09:46 |
1 |
|
09:25 |
RE 1 (73767) |
Brandenburg Hbf
Berlin Ostkreuz 09:25 - Berlin Ostbahnhof 09:29 - Berlin Alexanderplatz 09:33 - Berlin Friedrichstraße 09:36 Berlin Hbf 09:39 - Potsdam Park Sanssouci 10:12 - Werder(Havel) 10:18 - Groß Kreutz 10:26 - Götz 10:30 - Brandenburg Hbf 10:38 |
2 |
|
09:25 | S 41 |
Berlin-Tempelhof
Berlin Ostkreuz (S) 09:25 - Berlin Treptower Park 09:27 Berlin Innsbrucker Platz 09:43 - Berlin Sonnenallee 10:30 - Berlin-Neukölln 10:32 - Berlin Hermannstraße 10:34 - Berlin-Tempelhof 10:37 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:26 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:26 - Berlin Frankfurter Allee 09:28 Berlin-Schöneberg 10:08 - Berlin-Tempelhof 10:12 - Berlin Hermannstraße 10:16 - Berlin-Neukölln 10:18 - Berlin Beusselstraße 10:47 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:27 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:27 - Berlin Nöldnerplatz 09:28 Berlin-Lichtenberg (S) 09:30 - Berlin-Biesdorf 09:36 - Berlin Wuhletal 09:38 - Berlin-Kaulsdorf 09:40 - Berlin-Mahlsdorf (S) 09:44 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:28 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Ostkreuz (S) 09:28 - Berlin Warschauer Straße 09:30 Berlin Ostbahnhof (S) 09:32 - Berlin Jannowitzbrücke 09:35 - Berlin-Tiergarten 09:48 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:50 - Berlin Westkreuz 09:57 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:28 | S 8 |
Berlin-Grünau
Berlin Ostkreuz (S) 09:28 - Berlin Treptower Park 09:30 Berlin Baumschulenweg 09:35 - Berlin-Schöneweide (S) 09:38 - Berlin-Johannisthal 09:40 - Berlin-Adlershof 09:43 - Berlin-Grünau 09:47 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:28 | S 8 |
Birkenwerder(b Berlin)
Berlin Ostkreuz (S) 09:28 - Berlin Frankfurter Allee 09:30 Berlin-Pankow 09:47 - Berlin-Pankow-Heinersdorf 09:49 - Schönfließ(b Oranienburg) 10:04 - Hohen Neuendorf(b Berlin) 10:10 - Birkenwerder(b Berlin) 10:15 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:30 - Berlin Treptower Park 09:32 Berlin Innsbrucker Platz 09:48 - Berlin-Neukölln 10:37 - Berlin Hermannstraße 10:39 - Berlin-Schöneberg 10:47 - Berlin Beusselstraße 11:07 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:31 |
RB 23 (18148) |
Golm
Berlin Ostkreuz 09:31 - Berlin Ostbahnhof 09:34 - Berlin Alexanderplatz 09:41 Berlin Hbf 09:48 - Berlin-Wannsee 10:07 - Potsdam Griebnitzsee 10:12 - Potsdam Hbf 10:16 - Golm 10:28 |
2 |
|
09:31 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:31 - Berlin Warschauer Straße 09:33 Berlin-Tiergarten 09:51 - Berlin Zoologischer Garten (S) 09:53 - Berlin-Wannsee (S) 10:12 - Potsdam-Babelsberg 10:20 - Potsdam Hbf (S) 10:22 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:31 |
RE 1 (73762) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Ostkreuz 09:31 - Erkner 09:46 - Fangschleuse 09:51 - Fürstenwalde(Spree) 10:01 Berkenbrück 10:07 - Briesen(Mark) 10:13 - Jacobsdorf(Mark) 10:18 - Pillgram 10:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 10:25 - Frankfurt(Oder) 10:31 |
1 |
|
09:31 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:31 - Berlin Frankfurter Allee 09:33 Berlin-Schöneberg 10:13 - Berlin-Tempelhof 10:17 - Berlin Hermannstraße 10:21 - Berlin-Neukölln 10:23 - Berlin Beusselstraße 10:52 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:32 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:32 - Berlin-Rummelsburg 09:33 Berlin-Karlshorst (S) 09:39 - Berlin-Köpenick 09:45 - Berlin-Hirschgarten 09:48 - Berlin-Rahnsdorf 09:55 - Erkner (S) 10:01 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:33 |
RB 26 (5159) |
Küstrin-Kietz
Berlin Ostkreuz 09:33 - Berlin-Lichtenberg 09:36 - Berlin-Mahlsdorf 09:45 - Strausberg 09:56 Rehfelde 10:04 - Trebnitz(Mark) 10:21 - Alt Rosenthal 10:26 - Seelow-Gusow 10:30 - Golzow(Oderbruch) 10:40 - Küstrin-Kietz 10:48 |
8 |
|
09:33 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:33 - Berlin Warschauer Straße 09:35 Berlin Bellevue 09:51 - Berlin-Tiergarten 09:53 - Berlin Heerstraße 10:07 - Berlin-Pichelsberg 10:11 - Berlin-Spandau (S) 10:17 |
6 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:34 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Ostkreuz (S) 09:34 - Berlin Nöldnerplatz 09:36 Berlin-Friedrichsfelde Ost 09:40 - Berlin Poelchaustr. 09:46 - Berlin-Marzahn 09:48 - Berlin Mehrower Allee 09:51 - Ahrensfelde (S) 09:54 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:35 - Berlin Treptower Park 09:37 Berlin Innsbrucker Platz 09:53 - Berlin-Neukölln 10:42 - Berlin Hermannstraße 10:44 - Berlin-Schöneberg 10:52 - Berlin Beusselstraße 11:12 |
11 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:36 | S 75 |
Berlin Warschauer Straße
Berlin Ostkreuz (S) 09:36 - Berlin Warschauer Straße 09:38 |
5 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:36 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Ostkreuz (S) 09:36 - Berlin Frankfurter Allee 09:38 Berlin-Schöneberg 10:18 - Berlin-Tempelhof 10:22 - Berlin Hermannstraße 10:26 - Berlin-Neukölln 10:28 - Berlin Beusselstraße 10:57 |
12 Berlin Ostkreuz (S) |
|
09:37 |
RB 32 (18208) |
Oranienburg
Berlin Ostkreuz 09:37 - Berlin-Lichtenberg 09:41 - Berlin-Hohenschönhausen 09:49 - Oranienburg 10:09 |
14 |
|
09:37 |
RE 7 (18759) |
Bad Belzig
Berlin Ostkreuz 09:37 - Berlin Ostbahnhof 09:40 - Berlin Alexanderplatz 09:45 Berlin Friedrichstraße 09:49 - Berlin Zoologischer Garten 09:58 - Potsdam Medienstadt Babelsberg 10:18 - Potsdam-Rehbrücke 10:22 - Bad Belzig 10:54 |
2 |
|
09:37 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Ostkreuz (S) 09:37 - Berlin Nöldnerplatz 09:38 Berlin Wuhletal 09:48 - Berlin-Kaulsdorf 09:50 - Petershagen Nord 10:09 - Strausberg-Hegermühle 10:18 - Strausberg Nord 10:24 |
3 Berlin Ostkreuz (S) |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Ostkreuz (S)
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|